Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tikai ieteikums

30.12.2017. 12:27

»

apk

Malacis, tikai apsveicami, ka vari iztikt bez meža ciršanas. Man tomēr katru gadu malka jāgatavo, daudz vai maz, bet 25 kubus vajag nocirst. Nesen ornitologs Strazds prasīja nevērtīgās zivis piegādāt meža dīķos un grāvjos, kur pēc viņa ziņām dzīvo melnais stārķis un varētu novērot vai tas palīdzētu ...


tumšs, kluss, drūms, taisni kā tuksnesis bez kādas dzīvības, bez nevienas sēnes, bez ogas ir plantācijas priežu audze man līdzās kaimiņa platībā, kur saule neiespīd ne uz mirkli. Kociņi sastādīti tādā blīvumā, ka tie nemaz vairs nelīdzinās kokiem. Tur tiek audzēti baļķi nociršanai. Nožēlojama mežkopība! Pareizāk sakot - NAUDKOPĪBA. Nevēlos, lai tāda būtu visai sabiedrībai piederošajos valsts mežos.

Atbildēt

apk

28.12.2017. 13:49

»

tikai ieteikums

kā tad tu nečīksti? "Kā meža īpašniekam, kuram pieder kāds meža gabals, bez nodokļiem ir vēl visādi pienākumi, kuri jāievēro, lai es varu veikt saimniecisko darbību. Nav nekāda Somija, kur valsts neregulē īpašnieku, cērt visu nost kaut vai rīt vai arī nedari neko, brīva izvēle...


Malacis, tikai apsveicami, ka vari iztikt bez meža ciršanas. Man tomēr katru gadu malka jāgatavo, daudz vai maz, bet 25 kubus vajag nocirst. Nesen ornitologs Strazds prasīja nevērtīgās zivis piegādāt meža dīķos un grāvjos, kur pēc viņa ziņām dzīvo melnais stārķis un varētu novērot vai tas palīdzētu populācijai. Tad man jau tāda sistēma darbojās. Un vecā mežā nekas lāga nedzīvo, tādā ieejot viss drūms, tumšs, kluss, nekas neliecina, par dzīvības pazīmēm, kur nu vēl izdzirdēt putnu dziesmas. P.s. netaisos būt svētāks par romas pāvestu, šinī gadījumā būt zaļāks.

Atbildēt

oi

28.12.2017. 00:53

»

nav žēl

Apsedz savus orgānus ar lapām un sēdi kokā, cik patīk


tikai tad, ja tu nečīkstēsi un nečurāsi citiem uz galvām

Atbildēt

hmm

27.12.2017. 19:45

Māri, Jāni vēl pēc svētkiem neesat pie sajēgas?

Atbildēt

opā

27.12.2017. 17:05

»

lauķis

Stāsts nav par pupuķiem vai eirokolchozu , stāsts ir par mežiem.Mums stāsta ka meži ir 52% no teritorijas , bet , patiesībā ir tikai 20% , ieskaitot liegumus un rezervātus


Tu esi dumjš vai akls? Latvijā mežs ir redzams no praktiski jebkuras vietas ārpus pilsētas (un no daudzām vietām pilsētās). Var jau stāstīt muļķības, bet jebkurš cilvēks izbraucot no Rīgas uzreiz redz pilnīgu pretēju ainu. kādi 20%? Lietuvā ir 20%+ meža un tur tiešām daudzās vietās mežs nav redzams pat pie pamales.

Atbildēt

tikai ieteikums

27.12.2017. 00:59

»

apk

Es te nečīkstu, mani neviens neierobežo, esmu tikai mazs meža īpašnieks, kurš dara to, ko vēlas un uzskatu par vajadzīgu, jo domāju par nākotni, ko atstāšu bērniem. Stādies priekšā cik maksā mežs, te pat uz vietas un cik Somijā? Tāds skats, ka mežu redzi tikai caur auto logu, bet tas nekas, varu piedāvāt...


kā tad tu nečīksti? "Kā meža īpašniekam, kuram pieder kāds meža gabals, bez nodokļiem ir vēl visādi pienākumi, kuri jāievēro, lai es varu veikt saimniecisko darbību. Nav nekāda Somija, kur valsts neregulē īpašnieku, cērt visu nost kaut vai rīt vai arī nedari neko, brīva izvēle"
Tik čakls, atbildīgs un īstens saimnieks izlikies savos tekstos, un še tev! - varu piedāvāt nopirkt tepat Latvijā meža gabalu, 1,7ha par 5 tūkstošiem euro."
Nu, ko, arī es esmu saimnieks, arī meža īpašnieks, .. taču, atšķirībā no tevis, savu mazo necilo meža placīti, droši vien neproduktīvo no tava ekonomiskā skatu punkta, vecu, pagalam aizaugušu un pilnu ar laikam jau neekonomiska materiāla, jo pārāk veciem kokiem, taču pilnu ar meža putniem un dzīvības, un TO nekad, nekad nevienam nepārdotu, ne par kādiem zelta dālderiem. Saudzēšu to.
Tu vari smieties.

Atbildēt

LV pilsonis

26.12.2017. 19:50

Ja sunim ņem nost kaulu, tas ari rāda zobus, tas raksta autoram.
Latvijas neatkarību izmantojušie komunisti būtu sodāmi pēc pilnas programmas. Toreiz, atgūstot neatkarību, Latvijas valsts un pilsoņi bija faktiski neaizsargāti un bez likumdošanas. Tiem kuri izmantoja tādu situāciju savās interesēs, pašlabuma gūšanai, sods būtu jāpiemēro kā kara laika tribunālā ar pantu par marodierismu. Jo tie likumdošanu veidoja savās personīgajās interesēs vai pakalpīgi pieņemot to no ārzemju misionāriem (izlūki visās jaunattīstības valstīs), likumdošanas kriminālais virziens jau toreiz bija acīmredzams un pretrunā ar valsts interesēm un veselo saprātu.

Atbildēt

apk

26.12.2017. 17:21

»

tikai ieteikums

kāpēc tev Somijā neiegādāties kādu meža gabalu un tur neveikt neregulēto saimniecisko darbību un nedzīvot cepuri kuldamam? Latvijā mežiniekiem vienas mokas! Somija... jā, viņiem tur arī pavisam citādāka izglītības sistēma


Es te nečīkstu, mani neviens neierobežo, esmu tikai mazs meža īpašnieks, kurš dara to, ko vēlas un uzskatu par vajadzīgu, jo domāju par nākotni, ko atstāšu bērniem. Stādies priekšā cik maksā mežs, te pat uz vietas un cik Somijā? Tāds skats, ka mežu redzi tikai caur auto logu, bet tas nekas, varu piedāvāt nopirkt tepat Latvijā meža gabalu, 1,7ha par 5 tūkstošiem euro. Varēsi sākt ar robežu attīrīšanu un pieteikties uz kompensāciju, jo blakus dzīvo mazais zivju ērglis.

Atbildēt

lasītājs

26.12.2017. 16:14

Ne jau par velti šito liopu un švirkstu sūdzības valdības vadītājam un valsts prezidentam iet zem rubrikas "pietiek nopietnības":)

Atbildēt

švurksts lopā

26.12.2017. 14:52

Anniņ, nāc nu fiksi šu'! Man no piejūras kailcirtes beidzot kārtīga sacelšanās!

Atbildēt

tikai ieteikums

26.12.2017. 14:47

»

apk

Nu kļūdies, daru gan izzāģēju meliorācijas grāvi, kārklus, alkšņus sakrāmēju kaudzēs, tos sašķeldoja, lielu naudu nopelnīju, 2 euro par kubikmetru. Grāvis tīrs, tikai no manas puses, otrajā pusē dažādi īpašnieki, kurus aizaudzis grāvis pie meža neuztrauc. Nupat veicu atkārtotu grāvja tīrīšanu no saauguma...


kāpēc tev Somijā neiegādāties kādu meža gabalu un tur neveikt neregulēto saimniecisko darbību un nedzīvot cepuri kuldamam? Latvijā mežiniekiem vienas mokas! Somija... jā, viņiem tur arī pavisam citādāka izglītības sistēma.

Atbildēt

Tu esi varonis

26.12.2017. 13:52

»

apk

Nu kļūdies, daru gan izzāģēju meliorācijas grāvi, kārklus, alkšņus sakrāmēju kaudzēs, tos sašķeldoja, lielu naudu nopelnīju, 2 euro par kubikmetru. Grāvis tīrs, tikai no manas puses, otrajā pusē dažādi īpašnieki, kurus aizaudzis grāvis pie meža neuztrauc. Nupat veicu atkārtotu grāvja tīrīšanu no saauguma...


un godīgs. Un vēl apraksti to visu! Kāda jēga, ja nevari meža daļu pārdot, lai nopirktu ieročus un ieviestu savu kārtību?

Varonība nav godā. Dari, kā redzi, bet tos, kas tev traucē, noroc. Citādi neesi saimnieks savā valstī un zemē. Katram jāsāk ar savu placi. Noziedznieku komunistu vara atbruņoja Zemessardzi, lai tā nepārņem komunistu un čekistu varu.

Atbildēt

apk

26.12.2017. 11:30

»

mabadziņš

par savu naudu tu noteikti savus mežus nekoptu, vai ne? Ja Eiropa nedotu tev 670 euro, pats nedarītu neko


Nu kļūdies, daru gan izzāģēju meliorācijas grāvi, kārklus, alkšņus sakrāmēju kaudzēs, tos sašķeldoja, lielu naudu nopelnīju, 2 euro par kubikmetru. Grāvis tīrs, tikai no manas puses, otrajā pusē dažādi īpašnieki, kurus aizaudzis grāvis pie meža neuztrauc. Nupat veicu atkārtotu grāvja tīrīšanu no saauguma, garākās atvases pāri galvai. Ir eiropas nauda meliorācijas uzturēšanai, bet baigais čakars pieteikties. Esmu jau sācis iekopt jaunaudzi uz aizaugušas pļavas, bet līdz pavasarim to noteiktajā platībā pabeigšu. Ne visi par visu grābj eiropas naudas, daudzi, ko pazīstu, pastrādāšanu dabā uzskata par veselīgu atpūtu. Vēl par jaunaudzes nekopšanu, noteiktajā laikā, atnāks mežzinis un sodīs. Kā meža īpašniekam, kuram pieder kāds meža gabals, bez nodokļiem ir vēl visādi pienākumi, kuri jāievēro, lai es varu veikt saimniecisko darbību. Nav nekāda Somija, kur valsts neregulē īpašnieku, cert visu nost kaut vai rīt vai arī nedari neko, brīva izvēle.

Atbildēt

Zarubi sebe

26.12.2017. 10:14

»

mabadziņš

par savu naudu tu noteikti savus mežus nekoptu, vai ne? Ja Eiropa nedotu tev 670 euro, pats nedarītu neko


na nasu! Berigi ļes! Slava trudu i KPSS!

Sto kailcirtes na blago Latvii!

Atbildēt

Lasītājs

25.12.2017. 23:03

Pārņemam zviedru likumdošanu attiecībā uz meža apsaimniekošanu bez labojumiem. Visiem būs labi, zaļie zviedru draugi lēkās no laimes, sertifikāti nodrošināti, un arī īpašnieks vairs nebūs nožēlojams savas zemes nomnieks.

Atbildēt

jurka

25.12.2017. 16:07

»

Valdis

Var visādi to lietu griezt,bēdīgākais,ka sagaidot Latvijas simtgadi,pie varas būs fašisti un komunisti -ZZS un SC


ZZSā un Saskaņā rosas tie paši par fašistiem pārkļuvušie bijušie komunisti un komsorgi.Arī Krievijai ar komunistiem vai sociāldemokratiju nav nekāda sakara,bet Putina oponenti Sobčaka,Navaļnijs arī Žirinovskis ir labējaki jeb fašistiskaki par pašu Putinu.

Atbildēt

mopsis

25.12.2017. 13:46

Katrs suns uzticīgi kalpo savam saimniekam un nav jābūt lielam "specam" lai saprastu par ko smērējumā iet runa un ko sabiedrībai nozīmē vārdi..PASŪTĪJUMRAKSTELIS "kampēju" rīcības attaisnošanai.
Liekas ka sanatorijās ar restotiem logiem var pietrūkt vietu......jo nesodīts nepaliek neviens un Dievs visu redz un sods ir neizbēgams....arī tiem,kuri nesodīti iztīra visai sabiedrībai piederošās dabas bagātības liekas ar savu elites akceptētu Likumdošanas bāzi.
"Astoņkājis" nav mūžīgs un reāli to ar visiem locekļiem saplosa cits bet varenāks zvērs,kurš jau izskatās ka ir tuvāk nekā domājam

Atbildēt

kaktuss

25.12.2017. 13:43

TUR JAU TĀ SĀLS,KA ZAĻAJAI PLATĪBAI PIESKAITA VISAS KRŪMIEM UN BRIKŠŅIEM AIZAUGUŠĀS PLATĪBAS,BET KĀ TE VIENS RAKSTĪJA SKANDINĀVU LIELAJĀ ZĀĢĒTAVĀM SĀK TRŪKT KOKSNE UN MEŽU DARBOŅU TEHNISKAIS PARKS VARĒTU SĀKT PĻAUT ARĪ TIEVĀKUS MEŽUS.TĀ TAČU VIENKĀRŠĀK,ŠTRUNTS PAR NĀKAMAJĀM PAAUDZĒM.

Atbildēt

jautājums

25.12.2017. 12:26

»

lauķis

Vai tāpēc, ka vairāk kā 20 gadus sistemātiski pārcērtot kopējo koksnes pieaugumu Latvijas mežos nu jau ir pienākusi situācija, ka nav vairs ko cirst


tad kāpēc tieši un pavisam konkrēti neviens neķeras klāt ģenerālisimusam Robertam Strīpniekam?

Atbildēt

jautri

25.12.2017. 12:20

pats pats pats jautrākais šajā visā stāstiņā ir tas, ka Māris Liopa šo (noteikti, ka ne paša darināto) tekstiņu ir speciāli adresējis ministru prezidentam Kučinskim:)))

Atbildēt

lauķis

25.12.2017. 12:14

»

reptilis

Daudzi komentētāji nesaprot raksta domu,bet tā ir skaidra - vai mums ir privātīpašums?...tas ir -vai mums ir kapitālisms? Vai mēs esam liekuļi,kuri ir it kā par privātīpašumu,bet patiesībā īpašumu apliek ar tik daudz nosacījumiem un regulējumiem...nodokļiem,ka privātīpašums kļūst bezjēdzīgs un visu ...


Latvijā nav nekustāmā privātīpašuma , labākajā gadījumā ir nomnieki.Pamēģiniet nesamaksāt īpašuma nodokli vai LADam par ,,neizmantoto,, zemi , un tad var sākties diskusija par ,,privātīpašumu,,.

Atbildēt

apk

25.12.2017. 12:01

»

Dāsnā huskvarnistu aprūpe

2013.gadā Zemkopības ministrija caur LAD meža cirtēju aprūpei – vistrūcīgākajiem un no pabalstiem atkarīgākajiem kopt gribētājiem, tādos apetītlīgos projektiņos, kā „piemērotu jaunu instrumentu iegāde un sastāva kopšana” no ES finasnējuma piešķīrusi 4,5 miljoni latu...


Žēl, ka meža īpašnieki saņēma naudu par jaunaudžu kopšanu? Es arī esmu pieteicis projektu un to apstiprināja. Par 2,5 ha saņēmu aptuveni 670 euro, precīzāk neatceros. Veicu tikai retināšanu. Nav baigais cipars, bet patīkami gan, samaksāju par projekta uzrakstīšanu un nosedza visus izdevumus, kuri saistīti ar kopšanu.

Atbildēt

Liopa, izklausās kā tiešs aicinājums uz nemieriem un sacelšanos

25.12.2017. 11:49

Nu, re Liopa, tavs lielais noslēpums nu ir atklājies. Kāds no tavējiem, izmuldējās, par tavas biedrības patiesajiem mērķiem. Izrādās, ka visi „daudzie tūkstoši”, kas saskrējuši tavā Meža sertifikācijas padomē, Muižnieka Meža īpašnieku biedrībā, u.c. kocinieku pašdarbības pulciņos, ir tie, kas taisa naudu ar mežiem (vienalga likumīgā vai nelikumīgā veidā), lai, kā te teikts „iznīcinātu 4.maija kliķes komunistu un čekistu varu”, jo kā tavs cīņu biedrs saka „citu resursu, ko pĀrvērst naudā (VARĀ)”, neesot. Tagad skaidrs, kāpēc tā tava plosīšanās par resursu tik sparīga.

Atbildēt

Dāsnā huskvarnistu aprūpe

25.12.2017. 11:23

»

Vejoņis

Pieļauju, ka tā ir nevis nejauša izrunāšanās, bet notiek ar mērķi radīt iespaidu Eiropas Savienības institūcijās, ka Latvijā ir tik daudz neatrisinātu dabas aizsardzības problēmu, ka ES (un arī Latvijas valsts budžeta) svēts pienākums ir dot naudu visiem tiem, kas gatavi tās risināt. Un dod jau arī. ...


2013.gadā Zemkopības ministrija caur LAD meža cirtēju aprūpei – vistrūcīgākajiem un no pabalstiem atkarīgākajiem kopt gribētājiem, tādos apetītlīgos projektiņos, kā „piemērotu jaunu instrumentu iegāde un sastāva kopšana” no ES finasnējuma piešķīrusi 4,5 miljoni latu (!!!!!)
2016.gadā, lai remdētu no ES pabalstiem atkarīgo meža cirtēju pieaugošo apetīti, projektiņos „jaunaudžu retināšana ar atzarošanu” un „neproduktīvu mežaudžu nomaiņa saskaņā ar normatīvajiem aktiem par koku ciršanu mežā” nabaga Zemkopības ministrija bijusi spiesta piešķīrt jau 5 000 000 eiro (!!!!!)

Atbildēt

Feiss

25.12.2017. 09:49

Man domāt, ka bankās ņemties kredīti, lai samaksāti par zviedru meža iznīcināšanas mašīnām, vairs nesūdzas ar Latvijas mežu pieauguma daudzumu. Tāpēc masveidā jāgāž arī jo tievāki koki. Protams, ka arī džipu kā peļņas atlikumi tur iederas! Un vēl- cik īsti daudz tās sīkās priedītes jāiestāda, lai nosegtu kaut viņas 50 gadu priedes gada pieaugumu? Liope- atbildēt taču. Un patiesi, lūdzu!

Atbildēt

lauķis

25.12.2017. 06:00

»

Lauķis

Visprimitīvākais paņēmiens kā atbrīvoties no patiesības ir - noslīcināt to tukšas runās un rakstu plūdos...


Vai tāpēc, ka vairāk kā 20 gadus sistemātiski pārcērtot kopējo koksnes pieaugumu Latvijas mežos nu jau ir pienākusi situācija, ka nav vairs ko cirst?
Jā , tāpēc ka nav ko cirst un meži palikuši tikai kādi 20%.

Atbildēt

Lauķis

25.12.2017. 00:52

»

reptilis

Daudzi komentētāji nesaprot raksta domu,bet tā ir skaidra - vai mums ir privātīpašums?...tas ir -vai mums ir kapitālisms? Vai mēs esam liekuļi,kuri ir it kā par privātīpašumu,bet patiesībā īpašumu apliek ar tik daudz nosacījumiem un regulējumiem...nodokļiem,ka privātīpašums kļūst bezjēdzīgs un visu ...


Visprimitīvākais paņēmiens kā atbrīvoties no patiesības ir - noslīcināt to tukšas runās un rakstu plūdos!
Lai mīlētu savu zemi, tā ir tev jāpieder, līdz kaulam, līdz pēdējai gārsai un atmatai.
Līdz katrai rudzu vārpai un sētas krancim , kas pa druvu skraida. Līdz klēts izliektajai mugurai un šķūņa durvju čīkstoņai, kas lūdzas ielīst malkas sterā. Vai tev var kas piederēt, ja citi izlemj , cik tev būs nodevu maksāt un kad tu drīkstēsi ko paturēt?
Tas,ka kaut kur citur tā ir, nav arguments! Mums nav jāpārņem nepareiza prakse.
Bet Latvijā pats galvenais ir- privātīpašuma neaizskaramības princips tiek totāli ignorēts, nekaunīgi un brutāli visās vietās! Bet visi, kas to saprot, visi gudrie valstsvīri un tēmu labi pārzinošie juristi gļēvi klusē! Jautājums ir ļoti vienkāršs - ja tas ir pilsoņa likumīgi iegādāts, vai mantots privātīpašums, tad kāpēc var visādi ''zinātnieki'', īpašniekam nezinot, bradāt pa viņa mežu, vai pašvaldība uzlikt soda naudu par zāles garumu pilsoņa īpašumā, krūmu augšanu utt., pie tam, nešķirojot, vai tas ir ceļa, ielas malā, kas ietekmē pilsētas, ciemata “seju”, bet pat dziļā biezoknī esošam tiek piemērots vienāds naudas sods?!
Ja tas patiesībā ir nomāts valsts jeb pašvaldības īpašums, tad tā arī to jāpasludina, nevis jāsauc lepnā vārdā - privātīpašums, un kas vēl svēts esot! Vai tomēr nav pienācis laiks saukt lietas to īstajos vārdos?
Arī M.Liopa nav spējis atbildēt uz pagaidām vienīgo galveno jautājumu - kāpēc ir tik steidzami jāpazemina cirtmets un izcērtamo koku diametrs? KĀPĒC?
Vai tāpēc, ka vairāk kā 20 gadus sistemātiski pārcērtot kopējo koksnes pieaugumu Latvijas mežos nu jau ir pienākusi situācija, ka nav vairs ko cirst, vai drīzumā tāda radīsies? Kā tad ir īstenībā?
Līdz šim neviens "zinātnieks" nav gribējis, vai pat varējis uz šo jautājumu atbildēt. Tad kā - būs atbilde, vai nē?

Atbildēt

Valdis

25.12.2017. 00:39

Var visādi to lietu griezt,bēdīgākais,ka sagaidot Latvijas simtgadi,pie varas būs fašisti un komunisti -ZZS un SC

Atbildēt

anti

24.12.2017. 22:37

Musu ta saucamie zalie ir nulles . Bet mezi ir izlaupiti . Es nerunaju par privatmeziem ,ipasnieks var darit ka grib.

Atbildēt

Hm

24.12.2017. 20:38

http://www.pdf.lv/lv_LV/ko-mes-daram/alias/aktualitates/problemas-ar-fsc-sertifikaciju-liecina-par-problemam-valsts-mezu-apsaimniekosana

Atbildēt

Nu ja!

24.12.2017. 20:36

»

Nostradamus

Pēc nākamajām vēlēšanām nemainīsies itin nekas , kā visus iepriekšējos 27 gadus.Varbūt būs citi deputāti bet sistēma paliks iepriekšējā


VNK brauc uz mežu pie Gorbunova (komunistu kupraiña) un, kà minèja ieriekś, tad redzēs, kam taisniba.

Atbildēt

Nostradamus

24.12.2017. 20:14

»

!!!

Zaļais dabiskais bet parazītiskais pūķis tiks uzveikts. Pretī zinātnei, Valsts attīstībai efektivitātei un dzelžainiem argumentiem puķis lauzīs kaklu jau pēc nākamajām Saiemas vēlēšanām


Pēc nākamajām vēlēšanām nemainīsies itin nekas , kā visus iepriekšējos 27 gadus.Varbūt būs citi deputāti bet sistēma paliks iepriekšējā.

Atbildēt

!!!

24.12.2017. 19:54

Zaļais dabiskais bet parazītiskais pūķis tiks uzveikts. Pretī zinātnei, Valsts attīstībai efektivitātei un dzelžainiem argumentiem puķis lauzīs kaklu jau pēc nākamajām Saiemas vēlēšanām

Atbildēt

kam taisnība

24.12.2017. 19:43

Nevajag strīdēties. Vienkārši vajag aizbraukt uz mežu un tur būs redzams kam taisnība!

Atbildēt

Īsāk

24.12.2017. 19:34

»

reptilis

Daudzi komentētāji nesaprot raksta domu,bet tā ir skaidra - vai mums ir privātīpašums?...tas ir -vai mums ir kapitālisms? Vai mēs esam liekuļi,kuri ir it kā par privātīpašumu,bet patiesībā īpašumu apliek ar tik daudz nosacījumiem un regulējumiem...nodokļiem,ka privātīpašums kļūst bezjēdzīgs un visu ...


LV nekustamie īpašumi nepieder privātpersonām, kā to LR valsts postulē. Jo visu nosaka likumi un nodokļi. Tu nevari pat godīgi pārdot savu īpašumu, j pašvaldība tur pirmpirkuma tiesības. Ej un pazemojies! Totalitāra komunistu un čekistu noziedznieku valsts!

Atbildēt

Ui-ui

24.12.2017. 19:25

Ko tad tā satraukušies par reputāciju ? Kad zviedru pensiju fondi zaļi-ilgtspējīgi tirgos vietējo mežu un mežu zemes par simtiem miljonu EUR , tad gan neviens ,,rakstnieks,, nekādas patriotiskas un ilgtspējīgas emocijas neizrāda.

Atbildēt

reptilis

24.12.2017. 19:25

Daudzi komentētāji nesaprot raksta domu,bet tā ir skaidra - vai mums ir privātīpašums?...tas ir -vai mums ir kapitālisms? Vai mēs esam liekuļi,kuri ir it kā par privātīpašumu,bet patiesībā īpašumu apliek ar tik daudz nosacījumiem un regulējumiem...nodokļiem,ka privātīpašums kļūst bezjēdzīgs un visu nosaka birokrātija. Tas nav tikai par zemi..mežiem...pat bērniem ,jā jā bērniem ...vai tie pieder valstij ,vai ģimenei? Piemēram,ir valstis,kur šis jautājums ir atrisināts - bērni pieder valstij....Norvēģija..Lielbritānija...Vispār ,diskusijai būtu jābūt - cik lielai jābūt katra cilvēka atbildībai un cik valsts....,bet tādas diskusijas nav...,bet ir ierēdņu un ""sabiedrisko organizāciju"" savas vajadzības pierādīšana ar augošu birokratizāciju.

Atbildēt

Latvijas meža pieaugumam ir tikai

24.12.2017. 19:10

viena nozīmība, kā mēs meža resursus varam pārvērst naudā (likumīgi vai nelikumīgi), lai iznīcinātu 4. maija kliķes komunistu un čekistu varu, pārņemot varu latviešu interesēs. Pārējam nav nozīmes. Čitu resursu, ko pĀrvērst naudā (VARĀ), nav.

Atbildēt

Paldies Pietiek

24.12.2017. 18:04

Paldies par raksta publicēšanu. Svētku laiks tāds pārdomu mirklis, bet vajag jau atslodzei brīdi smaidam - feļetonu. Raksts tiešām smieklīgs, ar diviem klauniem. Klauni, kuri paši neaptver ka klauni. Smaida gan zili, gan zali, gan sarkani un melni.

Atbildēt

lauķis

24.12.2017. 17:13

»

Vejoņis

Pieļauju, ka tā ir nevis nejauša izrunāšanās, bet notiek ar mērķi radīt iespaidu Eiropas Savienības institūcijās, ka Latvijā ir tik daudz neatrisinātu dabas aizsardzības problēmu, ka ES (un arī Latvijas valsts budžeta) svēts pienākums ir dot naudu visiem tiem, kas gatavi tās risināt. Un dod jau arī. ...


Stāsts nav par pupuķiem vai eirokolchozu , stāsts ir par mežiem.Mums stāsta ka meži ir 52% no teritorijas , bet , patiesībā ir tikai 20% , ieskaitot liegumus un rezervātus.
Tajos 52% ieskaitītas kailcirtes , jaunaudzes krūmāji , aizaugušie tīrumi.
Kailcirte un jaunaudze nav mežs.

Atbildēt

Vejoņis

24.12.2017. 17:02

Pieļauju, ka tā ir nevis nejauša izrunāšanās, bet notiek ar mērķi radīt iespaidu Eiropas Savienības institūcijās, ka Latvijā ir tik daudz neatrisinātu dabas aizsardzības problēmu, ka ES (un arī Latvijas valsts budžeta) svēts pienākums ir dot naudu visiem tiem, kas gatavi tās risināt. Un dod jau arī. Piemēram, neizturēja Aizsardzības ministrija, kas pirms vairākiem gadiem finansēja projektu "Īpaši aizsargājamo putnu sugu izpēte un aizsardzība Ādažu poligonā". Pupuķu pētniecība toreiz izmaksāja aptuveni 14 tūkstošus eiro, un par šo naudu tika saskaitīti veseli 16 pāri.Sasniegto rezultātu spārnota, 2014. gadā ministrija pupuķu pētniecībai Ādažu poligonā atvēlēja jau 1 537 988 eiro" (!!!!!)

Atbildēt

Kuile

24.12.2017. 16:28

Noziedznieku un noziedznieku aizstāvju muldēšana: "Latvijas Mežu sertifikācijas padomes vadība paļaujas uz to, ka Latvijas valdība ir patiesi ieinteresēta savu iedzīvotāju labklājības un vides kvalitātes celšanā, nevis aklā sekošanā tā sauktajām “vides organizācijām” un to pseidozinātniskajiem, populistiskajiem saukļiem".

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

21

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

FotoŠorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš bija paskatījies „paša spēcīgākā opozīcijas pārstāvja” un vēl arī Gunāra Astras gara radinieka – tā vismaz viņam pašam gribētos – Alda Gobzema fantastiski populāro – jau atkal tā viņam pašam gribētos – taisnošanos viņa Bieriņu nekustamā īpašuma pirkšanas, pārdošanas, dāvināšanas un vēl nez kā sakarā.
Lasīt visu...

18

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

FotoPolitmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.
Lasīt visu...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...