Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tikai ieteikums

30.12.2017. 11:27

»

apk

Malacis, tikai apsveicami, ka vari iztikt bez meža ciršanas. Man tomēr katru gadu malka jāgatavo, daudz vai maz, bet 25 kubus vajag nocirst. Nesen ornitologs Strazds prasīja nevērtīgās zivis piegādāt meža dīķos un grāvjos, kur pēc viņa ziņām dzīvo melnais stārķis un varētu novērot vai tas palīdzētu ...


tumšs, kluss, drūms, taisni kā tuksnesis bez kādas dzīvības, bez nevienas sēnes, bez ogas ir plantācijas priežu audze man līdzās kaimiņa platībā, kur saule neiespīd ne uz mirkli. Kociņi sastādīti tādā blīvumā, ka tie nemaz vairs nelīdzinās kokiem. Tur tiek audzēti baļķi nociršanai. Nožēlojama mežkopība! Pareizāk sakot - NAUDKOPĪBA. Nevēlos, lai tāda būtu visai sabiedrībai piederošajos valsts mežos.

Atbildēt

apk

28.12.2017. 12:49

»

tikai ieteikums

kā tad tu nečīksti? "Kā meža īpašniekam, kuram pieder kāds meža gabals, bez nodokļiem ir vēl visādi pienākumi, kuri jāievēro, lai es varu veikt saimniecisko darbību. Nav nekāda Somija, kur valsts neregulē īpašnieku, cērt visu nost kaut vai rīt vai arī nedari neko, brīva izvēle...


Malacis, tikai apsveicami, ka vari iztikt bez meža ciršanas. Man tomēr katru gadu malka jāgatavo, daudz vai maz, bet 25 kubus vajag nocirst. Nesen ornitologs Strazds prasīja nevērtīgās zivis piegādāt meža dīķos un grāvjos, kur pēc viņa ziņām dzīvo melnais stārķis un varētu novērot vai tas palīdzētu populācijai. Tad man jau tāda sistēma darbojās. Un vecā mežā nekas lāga nedzīvo, tādā ieejot viss drūms, tumšs, kluss, nekas neliecina, par dzīvības pazīmēm, kur nu vēl izdzirdēt putnu dziesmas. P.s. netaisos būt svētāks par romas pāvestu, šinī gadījumā būt zaļāks.

Atbildēt

oi

27.12.2017. 23:53

»

nav žēl

Apsedz savus orgānus ar lapām un sēdi kokā, cik patīk


tikai tad, ja tu nečīkstēsi un nečurāsi citiem uz galvām

Atbildēt

hmm

27.12.2017. 18:45

Māri, Jāni vēl pēc svētkiem neesat pie sajēgas?

Atbildēt

opā

27.12.2017. 16:05

»

lauķis

Stāsts nav par pupuķiem vai eirokolchozu , stāsts ir par mežiem.Mums stāsta ka meži ir 52% no teritorijas , bet , patiesībā ir tikai 20% , ieskaitot liegumus un rezervātus


Tu esi dumjš vai akls? Latvijā mežs ir redzams no praktiski jebkuras vietas ārpus pilsētas (un no daudzām vietām pilsētās). Var jau stāstīt muļķības, bet jebkurš cilvēks izbraucot no Rīgas uzreiz redz pilnīgu pretēju ainu. kādi 20%? Lietuvā ir 20%+ meža un tur tiešām daudzās vietās mežs nav redzams pat pie pamales.

Atbildēt

tikai ieteikums

26.12.2017. 23:59

»

apk

Es te nečīkstu, mani neviens neierobežo, esmu tikai mazs meža īpašnieks, kurš dara to, ko vēlas un uzskatu par vajadzīgu, jo domāju par nākotni, ko atstāšu bērniem. Stādies priekšā cik maksā mežs, te pat uz vietas un cik Somijā? Tāds skats, ka mežu redzi tikai caur auto logu, bet tas nekas, varu piedāvāt...


kā tad tu nečīksti? "Kā meža īpašniekam, kuram pieder kāds meža gabals, bez nodokļiem ir vēl visādi pienākumi, kuri jāievēro, lai es varu veikt saimniecisko darbību. Nav nekāda Somija, kur valsts neregulē īpašnieku, cērt visu nost kaut vai rīt vai arī nedari neko, brīva izvēle"
Tik čakls, atbildīgs un īstens saimnieks izlikies savos tekstos, un še tev! - varu piedāvāt nopirkt tepat Latvijā meža gabalu, 1,7ha par 5 tūkstošiem euro."
Nu, ko, arī es esmu saimnieks, arī meža īpašnieks, .. taču, atšķirībā no tevis, savu mazo necilo meža placīti, droši vien neproduktīvo no tava ekonomiskā skatu punkta, vecu, pagalam aizaugušu un pilnu ar laikam jau neekonomiska materiāla, jo pārāk veciem kokiem, taču pilnu ar meža putniem un dzīvības, un TO nekad, nekad nevienam nepārdotu, ne par kādiem zelta dālderiem. Saudzēšu to.
Tu vari smieties.

Atbildēt

LV pilsonis

26.12.2017. 18:50

Ja sunim ņem nost kaulu, tas ari rāda zobus, tas raksta autoram.
Latvijas neatkarību izmantojušie komunisti būtu sodāmi pēc pilnas programmas. Toreiz, atgūstot neatkarību, Latvijas valsts un pilsoņi bija faktiski neaizsargāti un bez likumdošanas. Tiem kuri izmantoja tādu situāciju savās interesēs, pašlabuma gūšanai, sods būtu jāpiemēro kā kara laika tribunālā ar pantu par marodierismu. Jo tie likumdošanu veidoja savās personīgajās interesēs vai pakalpīgi pieņemot to no ārzemju misionāriem (izlūki visās jaunattīstības valstīs), likumdošanas kriminālais virziens jau toreiz bija acīmredzams un pretrunā ar valsts interesēm un veselo saprātu.

Atbildēt

apk

26.12.2017. 16:21

»

tikai ieteikums

kāpēc tev Somijā neiegādāties kādu meža gabalu un tur neveikt neregulēto saimniecisko darbību un nedzīvot cepuri kuldamam? Latvijā mežiniekiem vienas mokas! Somija... jā, viņiem tur arī pavisam citādāka izglītības sistēma


Es te nečīkstu, mani neviens neierobežo, esmu tikai mazs meža īpašnieks, kurš dara to, ko vēlas un uzskatu par vajadzīgu, jo domāju par nākotni, ko atstāšu bērniem. Stādies priekšā cik maksā mežs, te pat uz vietas un cik Somijā? Tāds skats, ka mežu redzi tikai caur auto logu, bet tas nekas, varu piedāvāt nopirkt tepat Latvijā meža gabalu, 1,7ha par 5 tūkstošiem euro. Varēsi sākt ar robežu attīrīšanu un pieteikties uz kompensāciju, jo blakus dzīvo mazais zivju ērglis.

Atbildēt

lasītājs

26.12.2017. 15:14

Ne jau par velti šito liopu un švirkstu sūdzības valdības vadītājam un valsts prezidentam iet zem rubrikas "pietiek nopietnības":)

Atbildēt

švurksts lopā

26.12.2017. 13:52

Anniņ, nāc nu fiksi šu'! Man no piejūras kailcirtes beidzot kārtīga sacelšanās!

Atbildēt

tikai ieteikums

26.12.2017. 13:47

»

apk

Nu kļūdies, daru gan izzāģēju meliorācijas grāvi, kārklus, alkšņus sakrāmēju kaudzēs, tos sašķeldoja, lielu naudu nopelnīju, 2 euro par kubikmetru. Grāvis tīrs, tikai no manas puses, otrajā pusē dažādi īpašnieki, kurus aizaudzis grāvis pie meža neuztrauc. Nupat veicu atkārtotu grāvja tīrīšanu no saauguma...


kāpēc tev Somijā neiegādāties kādu meža gabalu un tur neveikt neregulēto saimniecisko darbību un nedzīvot cepuri kuldamam? Latvijā mežiniekiem vienas mokas! Somija... jā, viņiem tur arī pavisam citādāka izglītības sistēma.

Atbildēt

Tu esi varonis

26.12.2017. 12:52

»

apk

Nu kļūdies, daru gan izzāģēju meliorācijas grāvi, kārklus, alkšņus sakrāmēju kaudzēs, tos sašķeldoja, lielu naudu nopelnīju, 2 euro par kubikmetru. Grāvis tīrs, tikai no manas puses, otrajā pusē dažādi īpašnieki, kurus aizaudzis grāvis pie meža neuztrauc. Nupat veicu atkārtotu grāvja tīrīšanu no saauguma...


un godīgs. Un vēl apraksti to visu! Kāda jēga, ja nevari meža daļu pārdot, lai nopirktu ieročus un ieviestu savu kārtību?

Varonība nav godā. Dari, kā redzi, bet tos, kas tev traucē, noroc. Citādi neesi saimnieks savā valstī un zemē. Katram jāsāk ar savu placi. Noziedznieku komunistu vara atbruņoja Zemessardzi, lai tā nepārņem komunistu un čekistu varu.

Atbildēt

apk

26.12.2017. 10:30

»

mabadziņš

par savu naudu tu noteikti savus mežus nekoptu, vai ne? Ja Eiropa nedotu tev 670 euro, pats nedarītu neko


Nu kļūdies, daru gan izzāģēju meliorācijas grāvi, kārklus, alkšņus sakrāmēju kaudzēs, tos sašķeldoja, lielu naudu nopelnīju, 2 euro par kubikmetru. Grāvis tīrs, tikai no manas puses, otrajā pusē dažādi īpašnieki, kurus aizaudzis grāvis pie meža neuztrauc. Nupat veicu atkārtotu grāvja tīrīšanu no saauguma, garākās atvases pāri galvai. Ir eiropas nauda meliorācijas uzturēšanai, bet baigais čakars pieteikties. Esmu jau sācis iekopt jaunaudzi uz aizaugušas pļavas, bet līdz pavasarim to noteiktajā platībā pabeigšu. Ne visi par visu grābj eiropas naudas, daudzi, ko pazīstu, pastrādāšanu dabā uzskata par veselīgu atpūtu. Vēl par jaunaudzes nekopšanu, noteiktajā laikā, atnāks mežzinis un sodīs. Kā meža īpašniekam, kuram pieder kāds meža gabals, bez nodokļiem ir vēl visādi pienākumi, kuri jāievēro, lai es varu veikt saimniecisko darbību. Nav nekāda Somija, kur valsts neregulē īpašnieku, cert visu nost kaut vai rīt vai arī nedari neko, brīva izvēle.

Atbildēt

Zarubi sebe

26.12.2017. 09:14

»

mabadziņš

par savu naudu tu noteikti savus mežus nekoptu, vai ne? Ja Eiropa nedotu tev 670 euro, pats nedarītu neko


na nasu! Berigi ļes! Slava trudu i KPSS!

Sto kailcirtes na blago Latvii!

Atbildēt

Lasītājs

25.12.2017. 22:03

Pārņemam zviedru likumdošanu attiecībā uz meža apsaimniekošanu bez labojumiem. Visiem būs labi, zaļie zviedru draugi lēkās no laimes, sertifikāti nodrošināti, un arī īpašnieks vairs nebūs nožēlojams savas zemes nomnieks.

Atbildēt

jurka

25.12.2017. 15:07

»

Valdis

Var visādi to lietu griezt,bēdīgākais,ka sagaidot Latvijas simtgadi,pie varas būs fašisti un komunisti -ZZS un SC


ZZSā un Saskaņā rosas tie paši par fašistiem pārkļuvušie bijušie komunisti un komsorgi.Arī Krievijai ar komunistiem vai sociāldemokratiju nav nekāda sakara,bet Putina oponenti Sobčaka,Navaļnijs arī Žirinovskis ir labējaki jeb fašistiskaki par pašu Putinu.

Atbildēt

mopsis

25.12.2017. 12:46

Katrs suns uzticīgi kalpo savam saimniekam un nav jābūt lielam "specam" lai saprastu par ko smērējumā iet runa un ko sabiedrībai nozīmē vārdi..PASŪTĪJUMRAKSTELIS "kampēju" rīcības attaisnošanai.
Liekas ka sanatorijās ar restotiem logiem var pietrūkt vietu......jo nesodīts nepaliek neviens un Dievs visu redz un sods ir neizbēgams....arī tiem,kuri nesodīti iztīra visai sabiedrībai piederošās dabas bagātības liekas ar savu elites akceptētu Likumdošanas bāzi.
"Astoņkājis" nav mūžīgs un reāli to ar visiem locekļiem saplosa cits bet varenāks zvērs,kurš jau izskatās ka ir tuvāk nekā domājam

Atbildēt

kaktuss

25.12.2017. 12:43

TUR JAU TĀ SĀLS,KA ZAĻAJAI PLATĪBAI PIESKAITA VISAS KRŪMIEM UN BRIKŠŅIEM AIZAUGUŠĀS PLATĪBAS,BET KĀ TE VIENS RAKSTĪJA SKANDINĀVU LIELAJĀ ZĀĢĒTAVĀM SĀK TRŪKT KOKSNE UN MEŽU DARBOŅU TEHNISKAIS PARKS VARĒTU SĀKT PĻAUT ARĪ TIEVĀKUS MEŽUS.TĀ TAČU VIENKĀRŠĀK,ŠTRUNTS PAR NĀKAMAJĀM PAAUDZĒM.

Atbildēt

jautājums

25.12.2017. 11:26

»

lauķis

Vai tāpēc, ka vairāk kā 20 gadus sistemātiski pārcērtot kopējo koksnes pieaugumu Latvijas mežos nu jau ir pienākusi situācija, ka nav vairs ko cirst


tad kāpēc tieši un pavisam konkrēti neviens neķeras klāt ģenerālisimusam Robertam Strīpniekam?

Atbildēt

jautri

25.12.2017. 11:20

pats pats pats jautrākais šajā visā stāstiņā ir tas, ka Māris Liopa šo (noteikti, ka ne paša darināto) tekstiņu ir speciāli adresējis ministru prezidentam Kučinskim:)))

Atbildēt

lauķis

25.12.2017. 11:14

»

reptilis

Daudzi komentētāji nesaprot raksta domu,bet tā ir skaidra - vai mums ir privātīpašums?...tas ir -vai mums ir kapitālisms? Vai mēs esam liekuļi,kuri ir it kā par privātīpašumu,bet patiesībā īpašumu apliek ar tik daudz nosacījumiem un regulējumiem...nodokļiem,ka privātīpašums kļūst bezjēdzīgs un visu ...


Latvijā nav nekustāmā privātīpašuma , labākajā gadījumā ir nomnieki.Pamēģiniet nesamaksāt īpašuma nodokli vai LADam par ,,neizmantoto,, zemi , un tad var sākties diskusija par ,,privātīpašumu,,.

Atbildēt

apk

25.12.2017. 11:01

»

Dāsnā huskvarnistu aprūpe

2013.gadā Zemkopības ministrija caur LAD meža cirtēju aprūpei – vistrūcīgākajiem un no pabalstiem atkarīgākajiem kopt gribētājiem, tādos apetītlīgos projektiņos, kā „piemērotu jaunu instrumentu iegāde un sastāva kopšana” no ES finasnējuma piešķīrusi 4,5 miljoni latu...


Žēl, ka meža īpašnieki saņēma naudu par jaunaudžu kopšanu? Es arī esmu pieteicis projektu un to apstiprināja. Par 2,5 ha saņēmu aptuveni 670 euro, precīzāk neatceros. Veicu tikai retināšanu. Nav baigais cipars, bet patīkami gan, samaksāju par projekta uzrakstīšanu un nosedza visus izdevumus, kuri saistīti ar kopšanu.

Atbildēt

Liopa, izklausās kā tiešs aicinājums uz nemieriem un sacelšanos

25.12.2017. 10:49

Nu, re Liopa, tavs lielais noslēpums nu ir atklājies. Kāds no tavējiem, izmuldējās, par tavas biedrības patiesajiem mērķiem. Izrādās, ka visi „daudzie tūkstoši”, kas saskrējuši tavā Meža sertifikācijas padomē, Muižnieka Meža īpašnieku biedrībā, u.c. kocinieku pašdarbības pulciņos, ir tie, kas taisa naudu ar mežiem (vienalga likumīgā vai nelikumīgā veidā), lai, kā te teikts „iznīcinātu 4.maija kliķes komunistu un čekistu varu”, jo kā tavs cīņu biedrs saka „citu resursu, ko pĀrvērst naudā (VARĀ)”, neesot. Tagad skaidrs, kāpēc tā tava plosīšanās par resursu tik sparīga.

Atbildēt

Dāsnā huskvarnistu aprūpe

25.12.2017. 10:23

»

Vejoņis

Pieļauju, ka tā ir nevis nejauša izrunāšanās, bet notiek ar mērķi radīt iespaidu Eiropas Savienības institūcijās, ka Latvijā ir tik daudz neatrisinātu dabas aizsardzības problēmu, ka ES (un arī Latvijas valsts budžeta) svēts pienākums ir dot naudu visiem tiem, kas gatavi tās risināt. Un dod jau arī. ...


2013.gadā Zemkopības ministrija caur LAD meža cirtēju aprūpei – vistrūcīgākajiem un no pabalstiem atkarīgākajiem kopt gribētājiem, tādos apetītlīgos projektiņos, kā „piemērotu jaunu instrumentu iegāde un sastāva kopšana” no ES finasnējuma piešķīrusi 4,5 miljoni latu (!!!!!)
2016.gadā, lai remdētu no ES pabalstiem atkarīgo meža cirtēju pieaugošo apetīti, projektiņos „jaunaudžu retināšana ar atzarošanu” un „neproduktīvu mežaudžu nomaiņa saskaņā ar normatīvajiem aktiem par koku ciršanu mežā” nabaga Zemkopības ministrija bijusi spiesta piešķīrt jau 5 000 000 eiro (!!!!!)

Atbildēt

Feiss

25.12.2017. 08:49

Man domāt, ka bankās ņemties kredīti, lai samaksāti par zviedru meža iznīcināšanas mašīnām, vairs nesūdzas ar Latvijas mežu pieauguma daudzumu. Tāpēc masveidā jāgāž arī jo tievāki koki. Protams, ka arī džipu kā peļņas atlikumi tur iederas! Un vēl- cik īsti daudz tās sīkās priedītes jāiestāda, lai nosegtu kaut viņas 50 gadu priedes gada pieaugumu? Liope- atbildēt taču. Un patiesi, lūdzu!

Atbildēt

lauķis

25.12.2017. 05:00

»

Lauķis

Visprimitīvākais paņēmiens kā atbrīvoties no patiesības ir - noslīcināt to tukšas runās un rakstu plūdos...


Vai tāpēc, ka vairāk kā 20 gadus sistemātiski pārcērtot kopējo koksnes pieaugumu Latvijas mežos nu jau ir pienākusi situācija, ka nav vairs ko cirst?
Jā , tāpēc ka nav ko cirst un meži palikuši tikai kādi 20%.

Atbildēt

Lauķis

24.12.2017. 23:52

»

reptilis

Daudzi komentētāji nesaprot raksta domu,bet tā ir skaidra - vai mums ir privātīpašums?...tas ir -vai mums ir kapitālisms? Vai mēs esam liekuļi,kuri ir it kā par privātīpašumu,bet patiesībā īpašumu apliek ar tik daudz nosacījumiem un regulējumiem...nodokļiem,ka privātīpašums kļūst bezjēdzīgs un visu ...


Visprimitīvākais paņēmiens kā atbrīvoties no patiesības ir - noslīcināt to tukšas runās un rakstu plūdos!
Lai mīlētu savu zemi, tā ir tev jāpieder, līdz kaulam, līdz pēdējai gārsai un atmatai.
Līdz katrai rudzu vārpai un sētas krancim , kas pa druvu skraida. Līdz klēts izliektajai mugurai un šķūņa durvju čīkstoņai, kas lūdzas ielīst malkas sterā. Vai tev var kas piederēt, ja citi izlemj , cik tev būs nodevu maksāt un kad tu drīkstēsi ko paturēt?
Tas,ka kaut kur citur tā ir, nav arguments! Mums nav jāpārņem nepareiza prakse.
Bet Latvijā pats galvenais ir- privātīpašuma neaizskaramības princips tiek totāli ignorēts, nekaunīgi un brutāli visās vietās! Bet visi, kas to saprot, visi gudrie valstsvīri un tēmu labi pārzinošie juristi gļēvi klusē! Jautājums ir ļoti vienkāršs - ja tas ir pilsoņa likumīgi iegādāts, vai mantots privātīpašums, tad kāpēc var visādi ''zinātnieki'', īpašniekam nezinot, bradāt pa viņa mežu, vai pašvaldība uzlikt soda naudu par zāles garumu pilsoņa īpašumā, krūmu augšanu utt., pie tam, nešķirojot, vai tas ir ceļa, ielas malā, kas ietekmē pilsētas, ciemata “seju”, bet pat dziļā biezoknī esošam tiek piemērots vienāds naudas sods?!
Ja tas patiesībā ir nomāts valsts jeb pašvaldības īpašums, tad tā arī to jāpasludina, nevis jāsauc lepnā vārdā - privātīpašums, un kas vēl svēts esot! Vai tomēr nav pienācis laiks saukt lietas to īstajos vārdos?
Arī M.Liopa nav spējis atbildēt uz pagaidām vienīgo galveno jautājumu - kāpēc ir tik steidzami jāpazemina cirtmets un izcērtamo koku diametrs? KĀPĒC?
Vai tāpēc, ka vairāk kā 20 gadus sistemātiski pārcērtot kopējo koksnes pieaugumu Latvijas mežos nu jau ir pienākusi situācija, ka nav vairs ko cirst, vai drīzumā tāda radīsies? Kā tad ir īstenībā?
Līdz šim neviens "zinātnieks" nav gribējis, vai pat varējis uz šo jautājumu atbildēt. Tad kā - būs atbilde, vai nē?

Atbildēt

Valdis

24.12.2017. 23:39

Var visādi to lietu griezt,bēdīgākais,ka sagaidot Latvijas simtgadi,pie varas būs fašisti un komunisti -ZZS un SC

Atbildēt

anti

24.12.2017. 21:37

Musu ta saucamie zalie ir nulles . Bet mezi ir izlaupiti . Es nerunaju par privatmeziem ,ipasnieks var darit ka grib.

Atbildēt

Hm

24.12.2017. 19:38

http://www.pdf.lv/lv_LV/ko-mes-daram/alias/aktualitates/problemas-ar-fsc-sertifikaciju-liecina-par-problemam-valsts-mezu-apsaimniekosana

Atbildēt

Nu ja!

24.12.2017. 19:36

»

Nostradamus

Pēc nākamajām vēlēšanām nemainīsies itin nekas , kā visus iepriekšējos 27 gadus.Varbūt būs citi deputāti bet sistēma paliks iepriekšējā


VNK brauc uz mežu pie Gorbunova (komunistu kupraiña) un, kà minèja ieriekś, tad redzēs, kam taisniba.

Atbildēt

Nostradamus

24.12.2017. 19:14

»

!!!

Zaļais dabiskais bet parazītiskais pūķis tiks uzveikts. Pretī zinātnei, Valsts attīstībai efektivitātei un dzelžainiem argumentiem puķis lauzīs kaklu jau pēc nākamajām Saiemas vēlēšanām


Pēc nākamajām vēlēšanām nemainīsies itin nekas , kā visus iepriekšējos 27 gadus.Varbūt būs citi deputāti bet sistēma paliks iepriekšējā.

Atbildēt

!!!

24.12.2017. 18:54

Zaļais dabiskais bet parazītiskais pūķis tiks uzveikts. Pretī zinātnei, Valsts attīstībai efektivitātei un dzelžainiem argumentiem puķis lauzīs kaklu jau pēc nākamajām Saiemas vēlēšanām

Atbildēt

kam taisnība

24.12.2017. 18:43

Nevajag strīdēties. Vienkārši vajag aizbraukt uz mežu un tur būs redzams kam taisnība!

Atbildēt

Īsāk

24.12.2017. 18:34

»

reptilis

Daudzi komentētāji nesaprot raksta domu,bet tā ir skaidra - vai mums ir privātīpašums?...tas ir -vai mums ir kapitālisms? Vai mēs esam liekuļi,kuri ir it kā par privātīpašumu,bet patiesībā īpašumu apliek ar tik daudz nosacījumiem un regulējumiem...nodokļiem,ka privātīpašums kļūst bezjēdzīgs un visu ...


LV nekustamie īpašumi nepieder privātpersonām, kā to LR valsts postulē. Jo visu nosaka likumi un nodokļi. Tu nevari pat godīgi pārdot savu īpašumu, j pašvaldība tur pirmpirkuma tiesības. Ej un pazemojies! Totalitāra komunistu un čekistu noziedznieku valsts!

Atbildēt

Ui-ui

24.12.2017. 18:25

Ko tad tā satraukušies par reputāciju ? Kad zviedru pensiju fondi zaļi-ilgtspējīgi tirgos vietējo mežu un mežu zemes par simtiem miljonu EUR , tad gan neviens ,,rakstnieks,, nekādas patriotiskas un ilgtspējīgas emocijas neizrāda.

Atbildēt

reptilis

24.12.2017. 18:25

Daudzi komentētāji nesaprot raksta domu,bet tā ir skaidra - vai mums ir privātīpašums?...tas ir -vai mums ir kapitālisms? Vai mēs esam liekuļi,kuri ir it kā par privātīpašumu,bet patiesībā īpašumu apliek ar tik daudz nosacījumiem un regulējumiem...nodokļiem,ka privātīpašums kļūst bezjēdzīgs un visu nosaka birokrātija. Tas nav tikai par zemi..mežiem...pat bērniem ,jā jā bērniem ...vai tie pieder valstij ,vai ģimenei? Piemēram,ir valstis,kur šis jautājums ir atrisināts - bērni pieder valstij....Norvēģija..Lielbritānija...Vispār ,diskusijai būtu jābūt - cik lielai jābūt katra cilvēka atbildībai un cik valsts....,bet tādas diskusijas nav...,bet ir ierēdņu un ""sabiedrisko organizāciju"" savas vajadzības pierādīšana ar augošu birokratizāciju.

Atbildēt

Latvijas meža pieaugumam ir tikai

24.12.2017. 18:10

viena nozīmība, kā mēs meža resursus varam pārvērst naudā (likumīgi vai nelikumīgi), lai iznīcinātu 4. maija kliķes komunistu un čekistu varu, pārņemot varu latviešu interesēs. Pārējam nav nozīmes. Čitu resursu, ko pĀrvērst naudā (VARĀ), nav.

Atbildēt

Paldies Pietiek

24.12.2017. 17:04

Paldies par raksta publicēšanu. Svētku laiks tāds pārdomu mirklis, bet vajag jau atslodzei brīdi smaidam - feļetonu. Raksts tiešām smieklīgs, ar diviem klauniem. Klauni, kuri paši neaptver ka klauni. Smaida gan zili, gan zali, gan sarkani un melni.

Atbildēt

lauķis

24.12.2017. 16:13

»

Vejoņis

Pieļauju, ka tā ir nevis nejauša izrunāšanās, bet notiek ar mērķi radīt iespaidu Eiropas Savienības institūcijās, ka Latvijā ir tik daudz neatrisinātu dabas aizsardzības problēmu, ka ES (un arī Latvijas valsts budžeta) svēts pienākums ir dot naudu visiem tiem, kas gatavi tās risināt. Un dod jau arī. ...


Stāsts nav par pupuķiem vai eirokolchozu , stāsts ir par mežiem.Mums stāsta ka meži ir 52% no teritorijas , bet , patiesībā ir tikai 20% , ieskaitot liegumus un rezervātus.
Tajos 52% ieskaitītas kailcirtes , jaunaudzes krūmāji , aizaugušie tīrumi.
Kailcirte un jaunaudze nav mežs.

Atbildēt

Vejoņis

24.12.2017. 16:02

Pieļauju, ka tā ir nevis nejauša izrunāšanās, bet notiek ar mērķi radīt iespaidu Eiropas Savienības institūcijās, ka Latvijā ir tik daudz neatrisinātu dabas aizsardzības problēmu, ka ES (un arī Latvijas valsts budžeta) svēts pienākums ir dot naudu visiem tiem, kas gatavi tās risināt. Un dod jau arī. Piemēram, neizturēja Aizsardzības ministrija, kas pirms vairākiem gadiem finansēja projektu "Īpaši aizsargājamo putnu sugu izpēte un aizsardzība Ādažu poligonā". Pupuķu pētniecība toreiz izmaksāja aptuveni 14 tūkstošus eiro, un par šo naudu tika saskaitīti veseli 16 pāri.Sasniegto rezultātu spārnota, 2014. gadā ministrija pupuķu pētniecībai Ādažu poligonā atvēlēja jau 1 537 988 eiro" (!!!!!)

Atbildēt

Kuile

24.12.2017. 15:28

Noziedznieku un noziedznieku aizstāvju muldēšana: "Latvijas Mežu sertifikācijas padomes vadība paļaujas uz to, ka Latvijas valdība ir patiesi ieinteresēta savu iedzīvotāju labklājības un vides kvalitātes celšanā, nevis aklā sekošanā tā sauktajām “vides organizācijām” un to pseidozinātniskajiem, populistiskajiem saukļiem".

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

21

Pūce un meža kapitālvērtība

FotoKoku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu parādīt, ko nozīmē koncentrēšanās tikai uz meža kapitālvērtību, nedomājot par citām meža vērtībām. Uzreiz gan teikšu, ka mans stāsts, lai būtu saprotamāks, ir vienkāršots, taču noteikumu grozījumu būtību tas atspoguļo adekvāti.
Lasīt visu...

21

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

FotoIepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka diezgan nepilnīga un dažādi interpretēta, iespējams, informācijas trūkuma dēļ. Tādēļ vēlos uzrunāt Latvijas sabiedrību, lai kliedētu neskaidrības un sniegtu informāciju par notiekošo. 
Lasīt visu...

21

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

FotoPienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs jāuzņemas valsts vadība. Būs jānovērš esošie traucējumi sabiedrības darbībā un jāveic pārkārtojumi, lai izveidotu normālu, cilvēcisku sabiedrību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...

Foto

Postcilvēku logoss un atavisma dumpis

Šis teksts ir domāts cilvēkiem. Tāpēc lietoju cilvēkiem saprotamus vārdus arī tajos gadījumos, kad tiek aprakstīts kaut kas pilnīgi pretējs cilvēku...

Foto

Līgo svētkus gaidot

Latvieši pēc savas attieksmes pret tautību daloties trīs grupās. Pirmā grupa uzskata, ka esam maniakāli pārņemti ar savu mākslīgi konstruēto unikalitāti, otrā –...

Foto

"Vienotības" Kariņš un KGB boss Andropovs: negaidītas līdzības

Saprotams, ka gadiem ilgi ar manipulatīvām viltus ziņām apdullinātu labticīgo “Vienotības” vēlētāju šāds salīdzinājums varētu šokēt. Vēl pirms...

Foto

Dzīvesbiedru likums – kāda jēga?

Kāpēc es priecājos, bet nelecu no sajūsmas gaisā par Dzīvesbiedru likuma projektu? Īsi un konkrēti – tas ir pilnīgi bezzobains attiecībā...

Foto

Kas traucē latviskajām partijām pārņemt varu Rīgas domē? Atbilde: latviskajām partijām traucē... latviskās partijas

Saskaņas un GKR kontrole pār Rīgu izgaisusi nedēļas laikā pēc Eiropas Parlamenta vēlēšanām,...

Foto

Mēs esam īpaši, un mūsu situācija ir īpaša, samaksājiet mums, un raudzīsimies uz priekšu

Pēdējo dienu laikā sabiedrībā, tostarp sociālajos medijos, plaši tiek apspriesta labas gribas...

Foto

Mēs ļoti vēlamies, lai nodokļu maksātāji sniedz 40 miljonu finansiālu atbalstu Latvijas ebreju kopienai

Likumprojekta “Par labas gribas atlīdzinājumu Latvijas ebreju kopienai par holokausta un komunistiskā...

Foto

Speciāli visiem manipulatoriem ar „politkorektumu” un „taisnīgumu”

1. Cilvēki, kuri kritizē Rīgas Domi, Ušakovu un "Saskaņu" par iespējamo liela mēroga korupciju, automātiski nav "rusofobi" vai "naciķi."...

Foto

Manabalss.lv iniciatīva “Latvija nosoda komunistisko režīmu noziegumus. Bez izņēmumiem”

Latvija līdz šim nav publiski paudusi skaidru attieksmi pret Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) režīma noziegumiem. Klusēšana ir...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 4. Iedzīvotāju resursi

Tie cilvēki, kuri zina, ka Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”, zina arī to, ka pēdējā fāzē eksistē īpaša iedzīvotāju daļa...

Foto

Politiskais spiediens pret FKTK var radīt draudīgu precedentu arī citām patstāvīgajām iestādēm

Centieni sakārtot likumu “tā, kā vajag” jeb atbilstoši politiskajiem uzstādījumiem, tiecoties atbrīvoties no esošajiem...

Foto

Šis ir bezprecedenta politiskās iejaukšanās gadījums FKTK vēsturē

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) vēlas precizēt publiskajā telpā izskanējušu valsts amatpersonu sniegtu nepatiesu informāciju, kas vedina...

Foto

Atklāta vēstule Augstākajai tiesai un tieslietu ministram Jānim Bordānam: aicinu apturēt uzsākto Valsts prezidenta ievēlēšanas procedūru

Latvijas Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departamentam š.g. 28. maijā...

Foto

Ordeņus tirgo, bet Valsts prezidenta kancelejai par to nav ne mazākās intereses

Patiesībā ir vienalga, vai Baiļu triloģijas popularizēšanai izmanto I šķiras Triju Zvaigžņu ordeņu tirgošanas jautājuma aktualizēšanu...

Foto

Brīvība meža īpašniekiem?

Sen senos laikos, tik senos kā 2012. gads kokrūpnieki konstatēja, ka "pēc trīs gadu pārtraukuma, kad, pateicoties valdības lēmumam palielināt ciršanas apjomus valsts...

Foto

LMT, „Tet” un sabiedriskie mediji – kas slēpjas kastē?

Jau atkal dienaskārtībā parādās ziņa, ka „Latvijas Mobilā telefona” (LMT) un "Tet" (agrāk "Lattelecom") akcionāri, tas ir...

Foto

Eiropas patiesā seja

Eiropas Parlamenta vēlēšanām veltītajās publikācijās un to komentāros nācās pārliecināties par Eiropas problemātikas ļoti primitīvo un nepatieso atspoguļojumu. Publikācijās un to komentāros sastopamā...

Foto

Dzīvs pierādījums tam, ka vatņikiem nav tautības: Dainis Turlais

Noteikti būsiet pamanījuši, ka kolorado vaboļu midzenī, ko dažkārt mēdz dēvēt arī par Rīgas Domi, pēdējā mēneša...

Foto

Pār gadskārtu audits nāca, šopavasar vēl nav atnācis

Pirms vairāk nekā gada, 2018. gada martā un aprīlī publicēju četru rakstu sēriju sakarā ar AB LV krīzi un ar to...

Foto

“Saskaņu” gaida grūti laiki

Politikas vērotājiem šobrīd ir interesants laiks. Nesen beidzās Eiropas Parlamenta vēlēšanas, trešdien tika ievēlēts jaunais Latvijas prezidents Egils Levits. Pēc tam sekoja...

Foto

Kā būtu iespējams deputātam Kaimiņam juridiski tiesiski sadauzīt seju par vēlētāju nodošanu un solījumu nepildīšanu

Atklātā vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrnieces kundzei! Vēlos Jūs informēt, ka pēc Vienotības valdības...