Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Vulgaritātes megatonnas

Arturs Priedītis
04.03.2017.
Komentāri (29)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

čoms

09.03.2017. 10:45

Ko var gribēt no ļaudīm,kuru ideāli ir lembergi,brigmaņi,ziedoņi un tamlīdzīgi jaunlaiku latvju lāčplēši.

Atbildēt

S.S.

08.03.2017. 16:33

Man liekas, ka latvieši sāk par sevi kaunēties. Vai ir tā, ka latvieši kaunās par savu neattīstību?

Atbildēt

Jānis

06.03.2017. 18:09

»

Bet

es atvainojos! Katrs kasa to, kas viņam niez! Es nevienu brīdi neiedomājos par alkoholu. Autoram laikam smagas paģiras, ja tādas pretīgas asociācijas. Man gan šķita, ka tie ir mūsu kultūras zelta grami


Laimīgs latvietis, kuram 100 g neatgādina alkoholu. Bet šitais latvietis ir ne tikai laimīgs, bet arī latviski stulbs, jo nav ar galvu izlasījis darbu un vēlās tikai noriet autoru, jo pats pieder pie letiņu mēsliem.

Atbildēt

Bet

06.03.2017. 18:03

es atvainojos! Katrs kasa to, kas viņam niez! Es nevienu brīdi neiedomājos par alkoholu. Autoram laikam smagas paģiras, ja tādas pretīgas asociācijas. Man gan šķita, ka tie ir mūsu kultūras zelta grami! :))

Atbildēt

kaķa smiekli

06.03.2017. 13:37

Neapšaubāmi, tādā gadījumā nosaukums „Kilograms kultūras” neizraisa pretestību. Gluži pretēji – liekas „foršs” un „stilīgs”.
----------------------------
un "seksīgs", bez tā taču nekur :)
Bet, ja nopietni, piekrītu Priedītim. Lētums un vulgaritāte lien no katra stūra

Atbildēt

Mākslas tirgus

06.03.2017. 10:57

Māksla tiek tirgota gramos un kilogramos, parazitējot uz aizspriedumiem, kas tautai varētu kalpot par ēsmu uz āķa. No otras puses, un, pat A.P. nav patiesības monopols, pasironija vairāk biedrojas ar inteliģenci ne -ar pasapmierinātību un autismu.

Atbildēt

Veiksmīgi

06.03.2017. 10:48

Autors funkcionējoso terminu "nemateriālā kultūra" aizstājis ar apzīmējumu -garīgā kultūra. Jāatzīst, ka no vārda -garīgs intelektuālie funkcionāri vairās kā velns no krusta.

Atbildēt

vecmamma

06.03.2017. 06:57

»

!

labak kompi ar lielu ekranu,nevis meligu tv ekranu


Laikam gan, jums taisnība. Vienīgi, kompi varbūt var hakeri sačakarēt?

Atbildēt

Bulvāra Liepiņa

06.03.2017. 01:00

Atvainojos, pārtrūka :)
Vārds Olimpiada vai Revolucija arī ir bijuši stipri īpatni.

Atbildēt

Bulvāra Liepiņa

06.03.2017. 00:57

Cien. A.P., uzstādot diagnozes, vajadzētu arī papētīt, kādi ir šo slimību cēloņi, un pie viena, vai ir ētiski slimniekus nievāt? Viens un varbūt galvenais kaišu cēlonis ir dzīvošana piesārņotā pilsētas gaisā. Ja ņem vērā, ka galvenie vadības orgāni diendienā uzturas visvairāk piesārņotajā pilsētas centrā, tad ko var gaidīt...
Runājot par neparastiem personu vārdiem - nu nevar taču cilvēki visus terminus tik labi pārzināt, kā cien. Priedīša kungs, vienkāršākiem ļaudīm gadās arī misēties, arī tik populārs vārds kā Ģirts lietuviešiem nozīmējot - dzēris. Un vārds Olimpi

Atbildēt

Re kā

05.03.2017. 21:59

Diagnoze
Eiropeīdu degradācija, saprotams, nevar iztikt bez konkrētas diagnozes, raksturojot garīgā pagrimuma pārņemtās ļaužu masas. Iespējams, diagnoze būs daudzpusīga, aptverot gan neirastēniju un histēriju, gan debilitāti un šizofrēniju. Visticamākais, nākas attaisnot, saprast un slavēt tos vecākus, kuri saviem bērniem izvēlās vārdu „Daunis”, kā tas notiek latviešu aprindās. Dauna slimība arī būs viens no diagnozes variantiem. Visjaunākajā laikā viens no spilgtākajiem piemēriem eiropeīdu degradācijā ir masveidīgā mānija visās savas dzīves likstās vainot Krieviju, krievus, V.Putinu. Šī mānija ir sastopama ne tikai latviešu vidē. Neapšaubāmi, tā tāpat kā jebkura cita mānija neliecina par skaidru un garīgi veselu prātu. Var liecināt vienīgi par nepieciešamību mānijas autoriem izvēlēties kādu no diagnozes variantiem. Degradācija strauji progresē. Taču par laimi vēl ir normālu eiropeīdu slānis, kas ir spējīgs ne tikai racionāli konstatēt degradāciju, bet arī pret to publiski vērsties. Latvijā tāds slānis ir niecīgs, gandrīz nemaz nav praktiski jūtams. Bet par to nav jābrīnās. Degradācija visrezultatīvākā noteikti būs garīgi vājāk attīstītās populācijās. Tas ir loģiski.

Atbildēt

Es

05.03.2017. 19:58

Diezgan jau šķērmīga didaktiski moralizējoša paskvila par nezin ko. Nožēloju, ka sāku lasīt, šis grafomāns ir manāmi aizrāvies.

Atbildēt

vecmamma

05.03.2017. 15:03

Nu, jā... Prasīju savam mazdēlam (15 g.v.) - varbūt man nopirkt jaunu televizoru, šis sācis tā miglaini rādīt?
Viņa atbilde - priekš kam?

Atbildēt

ansis

05.03.2017. 15:02

vai neveiksminieks, kurš sarakstīja šo rakstu pats kaut ko savā dzīvē ir sasniedzis? vecīt laiki mainās, tavu Raini vairs nelasa,piedod draugs, bibliotēkās sarūk rindas arī pēc viņam līdzīgiem autoriem

Atbildēt

frend

05.03.2017. 10:16

Hei , vai kāds vel skatās tv ? Re ku citāc:

TELEEKRĀNI

televīzijas
centra
taustekļi
o
es jums
piekrītu

lieliski noskatāmie
redziet kā viņi mūs
pēta

cik
mēs esam
rāmi
o
nohipnotizētie
homo TV

tikai kobra var
kaut
ko

tik
necilvēciski
apbrīnojamu

(Viks 1977)

Atbildēt

VB

05.03.2017. 07:59

Autors te laikam grib pacelt jautājumu, vai tādu parādību kā kultūra visp. var mērīt kvantitatīvi, tipa, gramos, kilogramos, vatos, džoulos, metros, naudā etc. Bet kāpēc nevar, ja nekā labāka nav pie rokas, kā parasti ar nesaka - grafomānija.

Atbildēt

!

05.03.2017. 07:18

sorositu degradacijas izrades kilograms.

Atbildēt

janis

05.03.2017. 00:34

Esot bijis tā,ka,,tagad katrā lauku ciemā paši vēlē savu miss..."
Vārdu sakot,kad nevar vai nav ko teikt,tad ir jāāktās.

Atbildēt

Grīdas draudzenes, draugi

04.03.2017. 22:51

Patiesi, Artur, Latvijā vairs diez vai ir teātri, kuros pa grīdu neviļātos seksuālie kadri, plikie, pusplikie, pustrakie, pīpmaņi, "100" gramu lietotāji, citas perversijas.

Starp citu - partijas, kuras nokrotizē pervesijas, gejus un lesbietes - krīt cauri vēlēšanās, Ko tas nozīmē - tā jau masveidīga parādība.

Drīz pieprasīs laulības arī ar suņiem un citiem dzīvniekiem.

Atbildēt

hm

04.03.2017. 21:39

Pieņemot, ka kultūra ir tā, kas izskaidro valdošo ideju (un ne tikai valdošo, bet arī jebkuru citu) plašām tautas masām, tad steigšus jāmeklē idejas.
Kādas idejas šodien mums aktuālas? Nauda, nauda, nauda, kaut pār līķiem! Viss pārējais pakārtots.
To arī parāda gan aprakstītie , gan neminētie konkursi, pasākumi, saieti ...
Ja karalis pliks, ko var gribēt?


Atbildēt

gunča

04.03.2017. 20:43

Precīzi teikts. Visa tā , atvainojiet, TV siekalošanās ap tirgus svara elementiem ir dzeltenās
preses izpausmes. Nav nekādu šaubu , ka galvenais mērķis ir publikas piesaistīšana šova pasākumam, kuram ar kultūru ir visai sekla saistība.

Atbildēt

2 mm izteiksmes gaumes

04.03.2017. 19:56

»

Neiedziļinoties detaļās

Te piemēri - tas pats notiek "mākslā


nu konkrēti šajā video ir ļoti uzskatāmi parādītas postmodernisma tendencies un ar saprotamu sašutumu, un kas atšķirīgi no AP, bez savas tautības noniecināšanas.

Likums par līdzīgo pievilkšanos attiecas uz Priedīti: kas pats esi, to arī apkārt redzi !!

Atbildēt

Alita

04.03.2017. 19:08

A.P. ir izdevušies interesanti izteicieni - "tā slāņa vulgaritāte, kas gražīgi dīdās ( :-) ) ap mākslu" vai "vulgaritātes "emancipācija" ".
Par autoru, kurš kalpojis masu kultūrai visu radošo mūžu - ja viņš ir tas, ko es domāju, tad viņa labākie radošie gadi tomēr bija padomju laikā, vai ne?

Atbildēt

interesanti, patiešām

04.03.2017. 18:34

C.: "Tas neattiecās burtiski tikai uz dažiem Rīgas žurnālistiem, kuri internetā ir izveidojuši savu informācijas pārraides platformu un saglabā cienījama profesionāļa seju."
-------

Konkrēti?


C.: "Taču sarakstā ir viens autors, kurš ir kalpojis masu kultūrai visu radošo mūžu. Viņa praktizētie žanri ir tipiski masu kultūras žanri ar stabilu vulgaritātes auru. Savukārt ar postmodernisma mākslu citētajā sarakstā draudzējās divi cilvēki. Viens no viņiem ir pat sava veida korifejs latviešu postmodernisma kloākā."
-------

Konkrēti?

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

04.03.2017. 16:21

»

Neiedziļinoties detaļās

Ar TV palīdzību tiek ievēlēti valsts vadītāji, ko cilvēki ēdīs, ko ģērbs, ko domās...


Te piemēri - tas pats notiek "mākslā"
https://youtu.be/ANA8SI_KvqI

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

04.03.2017. 16:16

Ar TV palīdzību tiek ievēlēti valsts vadītāji, ko cilvēki ēdīs, ko ģērbs, ko domās...
Nevis TV tiek attēlota dzīve, bet drīzāk dzīve attīstās tā kā lietas tiek attēlots TV. To ir pierādījuši pētījumi.
Kultūras degradācija notiek apzināti. Tā ir politika. Vērtēsanas komisijās nejauši nonāk tieši tie cilvēki, kuri piemēram aizstāv pedarastizāciju, saistīti ar tādiem perēkļiem kā satori.
Rekur uzskatāmi piemēri par kultūras degradāciju daudz plašākā mērogā
https://youtu.be/lyLUIXWnrC0

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...

12

Mieru, tikai mieru

FotoŠie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik masīva infoterora un valsts terora apstākļos. Piemēram, izrādās (un tas pat netiek vairs slēpts), ka "brīvprātīgi" pieejamās vakcīnas ir ekperimentālas, attiecīgi - vakcinējamie cilvēki piedalās klīniskā eksperimentā. Bez samaksas. Ar risku savai veselībai vai dzīvībai. Pat oficiālajos medijos ir "pasprukusi" šī informācija.
Lasīt visu...

21

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

FotoTā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties pat mēģinājumos uzsākt piespiedu vakcināciju modernizēta totalitārisma stilā, īsumā jānorāda galvenie iemesli, kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19, jo īpaši ar jaunā tipa mRNA vakcīnām.
Lasīt visu...

6

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

FotoKopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību seko līdzi notikumiem, kas saistīti ar personām, kas ilgstoši atrodas sociālās aprūpes centros. Tiesībsargs uzskata, ka Labklājības ministrijas un pašvaldību neefektīvās sadarbības dēļ tiek pārkāptas personu tiesības uz veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

15

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

FotoKad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz izvērtās aizraujošas debates starp kaķi un peli teju stundas garumā, turklāt šis ir no tiem gadījumiem, kad abas puses vienlīdz var uzskatīt par kaķi un par peli reizē.
Lasīt visu...

13

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

FotoNozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību tiek gaidīts lēmums par nomas maksas atbalsta piešķiršanu. Vienlaikus pieaug pircēju neapmierinātība ar sortimenta ierobežojumiem un valdības sadārdzināto aizliegto preču iegādes procedūru. Savukārt, uzņēmēji neapmierināti ar preču krājumu iesaldēšanu un aizliegumu nopelnīt tirdzniecības vietu saglabāšanai (komunālie maksājumi, noma).
Lasīt visu...

6

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

FotoCik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...