Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 20:09


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

ha,ha,ha...

21.06.2011. 05:32

Pietiek tik paskatīties šā raksta bildē un ja vēl ir dzirdēti vietējie vienotie grandi ar Kamparu un Kristovski priekšgalā, tad patiešām var tikai pasmaidīt par letiņu stulbumu.

Atbildēt

Nemo

20.06.2011. 15:29

Pie kā tusiņš bija? Vai pie Smiltēna?
Vienotība viekārši ir "supergeniāli" - vēlēšanu kampaņu atkal uzticot Jaunupam :D :D :D.
Āboltiņas, Kampari, Jaunupi, Viņķeļi utt.. Vienotības Titāniku stabili stūrē uz aisbergu :D.
Zatler, turies pa gabalu no Titānika! Pa gabalu, jo arī grimstot ieraus atvarā.

Atbildēt

Atraduši

20.06.2011. 14:02

Pareizo konkurentu gan.

Smīn SC un Co.

Atbildēt

Dzintars

20.06.2011. 11:38

Ja "vienotība" ar Zatleru rīt sadedzinātu 3A, PRET ko tad viņi cīnītos? Ķāda būtu viņu eksistences jēga? Pret ko vini tad būtu PRET?
Es balsošu tikai par partiju, kas ir PAR kaut ko.
Balsojot par partiju, kas ir PRET Tu nekad nezini PAR ko tā ir.

Atbildēt

haralds

[R] 19.06.2011. 17:08

... rēķinoties AR TO, ka būs jākonkurē ar Zatleru - tālāk, kā tekstā.

Atbildēt

Par saldo pārīti TWIX

19.06.2011. 16:52

Līgava jau gatava teikt (izkliegt atspērusies) JĀ vārdu. Atliek tikai sagaidīt līgavaiņa JĀ vārdu. Sarkangalvīte savos apskāvienos drīz vien nožņaugs to savu līgavaini, jo mīl tikai viņa šī mirkļa popularitāti, bet ne viņu pašu. Līgavaini viņa sirds dziļumos tik ļoti neieredz, ka iespējams gatava pie pirmās izdevības nodot svētajai inkvizīcijai un izcept uz sārta, par savu zaudēto uz visiem laikiem silto vietiņu.

Atbildēt

LAIMES LĀCIS 2 LATVIJĀ

19.06.2011. 15:20

NUDIEN, IZSKATĀS DOMBROVSKA STABILITĀTEI SEKOS ZATLERA ATKLĀSMES. JAUTĀJUMS KAD BEIDZOT TAUTA DZĪVOS LABĀK? NO TĀS AIZ AUSĪM PIEVILKTĀS STABILITĀTES UN JAUNĀM ATKLĀSMĒM RUDENĪ BEZDARBS MAZĀKS NEKĻŪS UN TAUTIEŠI AR VIEN LIELĀKU SPARU DOSIES UZ VĀCIJU UN CITVIET.

Atbildēt

to Valdis!

19.06.2011. 15:14

ko tu ar murgo,nu samazinās to aparātu---naudu notrallinās tāpat,jo te jau kā tukšā mucā,pietam nebūs to nodokļu ,ko tie aparāta cilvēki maksā ---ja tu nezināji--cilvēki pievienosies bezdarbnieku rindām---rezultāts---vēl dziļķ nabadzībā---tādi domājušie kā tu,mērgli,iespējams arī noveda Valsti līdz šim te,,,,,,

Atbildēt

jā:)

19.06.2011. 15:10

Manuprāt Zatlers visus 4.gadus bija uz mēnesi aizbraucis un nu atgriezās!!!!

Atbildēt

vovo

19.06.2011. 15:06

Kāda liekulība,visu laiku Zatleru sauca par aploksni no zoodarza,tagad der,šitie izdevīguma dēļ radosies ar sātanu,cilvēki esiet redzīgi !

Atbildēt

Kūlis

19.06.2011. 14:02

ceturtdienas vakarā Baltezerā pulcējās Vienotības spice
-------------------------
Bagātnieku smerdeļi! Vai tādi domās par tautu, blandīdamies pa baltezeriem un hotel de romiem??? Maizei pvn 22%, algai soc nodoklis 35%, ienākuma nodoklis 25%, kamēr miljonāru depozītiem tikai 10%. Kropļi!

Atbildēt

par vēlu attapies, Vienotības prezident!

19.06.2011. 13:58

Kad Parex bankā iegāza budžeta naudu, Zatlers klusēja. Iznāk, ka Kargins un Krasovickis nav oligarhi. Kad Latviju bez tautas piekrišanas pārdeva SVF verdzībā, Zatlers klusēja. Kad Seima samazināja pensijas (pārkāpjot Satversmi), Zatlers klusēja. Kad Saeima pieņēma briesmīgo budžetu, saskaņā ar kuru vajadzēja slēgt slimnīcas un skolas, paaugstināt nodokļus, Zatlers klusēja. Kad specdienesti izgaiņāja cilvēkus, kas protestēja pret slimnīcas slēgšanu Bauskā, Zatlers klusēja. Un šo sarakstu var turpināt ilgi. Un te pēkšņi Zatleram pamodās sirdsapziņa. Bet varbūt vienkārši saņemts pasūtījums no daudz ietekmīgākiem cilvēkiem nekā oligarhi? Tāpēc KNAB un Zatlera steidzīgā rīcība bija viegli prognozējama jau gada sākumā.

Atbildēt

!

19.06.2011. 12:36

No Zatlera lielākais ieguvums būtu iet atpakaļ par ārstu. Kā politiķis- tikai šīm vienām vēlēšanām. Sorosoīdi ( Zatlers, Vienotība, VL)-kopā var paņemt 40 vietas, oligarhi un Kremļa pakalpiņi katrs pa 30. Tā, ka būs interesanti!

Atbildēt

carlito,

19.06.2011. 12:11

Te reiz pārmeta mana viedokļa līdzību ar Berkemu Al Atomi , jo tad es rakstīju, ka sekos vietējo maitasputnu aizdzīšana no bojāgājušas valsts līķa, par labu uzvarētājiem.
(”cīņa ar vietejiem oligarhiem”)

Nu tas ir sācies atklāti - uzvarējusī puse (”rietumu investori”) jebkuriem līdzekļiem pārņem vietējos resursus, ražošanu un infrastruktūru. Gan pie mums, gan bijušajās PSRS republikās, gan austrumeiropas valstīs, gan pašā Krievijā.

Uz rietumiem neaizbēgušajiem plebejiem piederēt nedrīkst nekas! (Izņemot parādus.)
Paaugstināta represīvo struktūru aktivitāte ir tikai dabiska, jo pavēle beidzot ir atskanējusi…
Pie tam oligarhiskā finansu kapitālisma tālākā eksistence var būt tikai kā totalitārisms.

Varbūt beidzot ”neticīgajiem Tomiem” ir laiks saprast, ka ne jau tautai kalpo visi šie ierēdņi, mēdiji, ”nevalstiskie”, finansisti un politiķi.
SAIMNIEKAM, draugi, SAIMNIEKAM.
Bet SAIMNIEKU plānos neietilpst ”kaut kādi vietējie” konkurenti.

Vietējiem ”biezajiem”, kuri palīdzēja izlaupīt savu valsti un parazitēja uz savu līdzpilsoņu rēķina, pienāk laiks atdot visu ĪSTAJIEM SAIMNIEKIEM.
Nelīdzēs pat ārvalstu konti - atņems VISU.

SAIMNIEKI. Tie, kuri ilgi un skurpulozi bija strādājuši pie PSRS sagraušanas, dezinformācijas, sabiedrības degradācijas un ieguldijuši šajā ”biznesa projektā” neskaitāmus miljardus…

Nu ir viņu ”pļaujas laiks”.

Un tauta savā neizglītotībā (neredzot tālāk pāri Latvijas aizdara malai), ar prieku uzņem vietējo sīko biznesmenīšu ”attaukošanu”.
Pat nenojaušot, ka vietējo biznesmenīšu alkatība salīdzinājumā ar globālo investoru alkatību un nelietību pat salīdzināma nav.
(Cerams, ka PB un SVF noziegumi Āfrikas, vai Dienvidamerikas valstīs nav noslēpums nevienam?

Vienīgi Grieķijas tauta savā vairākumā ir sapratusi, ko ar viņiem dara globālā finansu elite. Pārējās tautas turpina sadarboties ar saviem ienaidniekiem…

p.s.
Vieta parterā jau ir ieņemta, diemžēl izrāde savā ziņā pat garlaicīga - nekādu pārsteigumu pasaules politikā un ekonomikā. Viss bija paredzams…
.

Atbildēt

nu, ja tā

19.06.2011. 11:41

tad jākonkurā ar valmieras čekistu čangaļu bandu: škeli, guļanu, grūtupu, bērziņu, pedofiliem puļļatu ļeģejevu..........................
vai tiešām lille zatleram liks iet šo ceļu???????????????????????????????????????????
un vai viņš klausīs?

Atbildēt

Viedoklis

19.06.2011. 11:28

Sliktāk par to politiku, kuras rezultātā Latvijā palikuši vairs tikai 1,9 miljoni iedzīvotāju, par to kā vēl palikušos Latvijā piesmej bankas un valsts apliekot ar redzamiem un apslēptiem nodokļiem, sliktāk jau vairs nevar būt. Lai tā vienotība kratās ar visu savu stabilitāti ratā. Nezunu, Zatlera, ne Zatlera partija, bet sliktāk par tiem nemākuļiem asinsūcējiem-ciniķiem no Vienotības, kuri neaizstāv valsts intereses un nesakāsto ekonomiku ilgtermiņā, jau vair nevar būt, tas ir fakts.

Atbildēt

samazvaņec Zatlers,

19.06.2011. 11:27

Tā kā Šlesers ir deputāts, lai veiktu kratīšanu viņa mājā, jābūt Saeimas atļaujai. Parlaments šo atļauju nedeva. Radās labs iegansts Saeimas atlaišanai – pērkamie deputāti piesedz apzagušos oligarhus. Prezidents Zatlers noreaģēja momentāni – jau sestdienas vakarā viņš uzrunāja tautu, paziņojot par Saeimas atlaišanas procedūras iniciēšanu. Agrāk šāds prezidenta lēmums būtu bijis vairāk nepieciešams. Kad Parex bankā iegāza budžeta naudu, Zatlers klusēja. Iznāk, ka Kargins un Krasovickis nav oligarhi. Kad Latviju bez tautas piekrišanas pārdeva SVF verdzībā, Zatlers klusēja. Kad Seima samazināja pensijas (pārkāpjot Satversmi), Zatlers klusēja. Kad Saeima pieņēma briesmīgo budžetu, saskaņā ar kuru vajadzēja slēgt slimnīcas un skolas, paaugstināt nodokļus, Zatlers klusēja. Kad specdienesti izgaiņāja cilvēkus, kas protestēja pret slimnīcas slēgšanu Bauskā, Zatlers klusēja. Un šo sarakstu var turpināt ilgi. Un te pēkšņi Zatleram pamodās sirdsapziņa. Bet varbūt vienkārši saņemts pasūtījums no daudz ietekmīgākiem cilvēkiem nekā oligarhi? Tāpēc KNAB un Zatlera steidzīgā rīcība bija viegli prognozējama jau gada sākumā.

Atbildēt

Valdis

19.06.2011. 10:35

Bez valsts pārvaldes aparāta samazināšanas nekas nesanāks.Jo fiziski nepietiek naudas attīstībai.Ar vieniem politiskiem saukļiem nepietiks.Kad tauta redzēs,ka tiek sakārtota pārvalde,varēs cerēt uz ēnu ekonomikas samazināšanu.Pašreizējā situācijā nevienam nav interese maksāt naudu kas aiziet bezjēdzīgos tēriņos.

Atbildēt

lauķis

19.06.2011. 07:05

Vienīgā cerība Latvijai ir Lembergs, ne par velti pret viņu vērsts viss valsts aparāts un smagā artilērija, jo valdošie baidās no Lembergs ,kā velns no krusta. Lembergam kļūstot par premjeru visam milzīgajam valsts liekēžu un parazītu baram būtu beigas, tas ir ar kāju pa vienu vietu. Tāpēc arī šī masīvā apmelošanas kampaņa, pakaļa jau dreb ,ceru ,ka tauta neņems šo pašreizējo cirku galvā un nobalsos par Latvijas nākotni, Lembergu!

Atbildēt

bus parmainas!

19.06.2011. 05:58

Zatlers ir arsts un labs arsts, esmu vina bijusais pacients tatad nedaudz Zatleru pazistu, Zatlers nav kampejs, Zatlers nenak politika lai nokamptu treknu gabalu, Zatlers nak politika jo vins ka arsts redz ka musu milota Latvija ir loti saslimusi, tauta vairs nespej paciest ka vislaik tiek nezeligi uzskruveti nodokli kuri velak kaut kur pazud kaut kados ofsoru kontos, BUS PARMAINAS jo nemaz tik gruti tas nebus, vienkarsi atcels likumus ko oligarhi sev par labu rakstijusi un pienems jaunus tadus ka Zviedrija, Somija vai Norvegija PARMAINAS BUS!

Atbildēt

tante Bauskā

18.06.2011. 23:40

pardon, kas izņemot breolīna Bondaru ir tajā "zvaigžņu sarakstā" ? Bondars protams ir marketinga katastrofa, bet varbūt, ka tur vēl ir kāds?

Atbildēt

kantoris

18.06.2011. 23:03

Zatleram NEKĀ labāka nebūs. Ienāks tur cilvēki bez pieredzes, bez juridiskās izglītības, paliks tādi paši kā citi.
------------------
tur jau ir tā lieta - nepaies ne pusgads un liela daļa būs jau nobraukusi līdz vispārējam līmenim.....protams, vienotībai kļūdu ir vairāk nekā suņam blusu, tomēr tās ir tikai kļūdas nevis apzināta vai ļaunprātīga rīcība.....vēl ir jāņem vērā, ka šīs kļūdas ir sastrādātas ne jau tais labākajos laikos, bet viskritiskākajā situācijā no kuras tomēr ir spēts izkulties....par citu kļūdām mēs varam tikai minēt, bet apzinātas ļaunprātības dažiem ir uz delnas.....

Atbildēt

kantoris

18.06.2011. 22:53

āds Bondars vispār neder politikai, arī pārējie dzirdētie ir vienkārši vāji!
----------------------
es arī esmu dzirdējis, ka bondaram ir šādi tādi nesmukumi skapī vēl pirms prezidentūras epopejas.....lapsam būtu labs darba lauks, ļaunas mēles runā par bondaru pāra firmas nenokārtotām parādsaistībām vēl no 90 gadu otrās puses....

Atbildēt

Lelle

18.06.2011. 22:46

Fēlis 8.24 Zatlers sāk ar kļūdainu stratēģiju- kaut kur dzirdētu uzvārdu vākšanu sarakstā.Kaut vai Bondars.Mīlīt,es par to čali nebalsošu,jo atceros viņa karjeru.Jāvāc sūdos neizvārtījušos profesionāļus,citādi paliek iespaids,ka veidojas kārtējais šiverētāju politprojekts."

PILNĪBĀ PIEVIENOJOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Lelle-Lasbvakar 16.35

18.06.2011. 22:38

Zvirbulēn, Tu arī te jau iečiepstēji! Nu ir taču beidzot kaut kam jāmainās uzlabo pusi...cik ilgi pa mēsliem mīcīsimies???

Atbildēt

Paija

18.06.2011. 21:30

Diemžēl roka neceļas balsot ne par Vienotību, ne par Zatleru.

Atbildēt

arī es>>>negrasos balsot

18.06.2011. 21:11

protams, ka es balsošu par Vienotību, taču nebalsošu par iepriekš nosauktajiem un teikšu, lai šo sarakstu krietni revidē. Zatleram NEKĀ labāka nebūs. Ienāks tur cilvēki bez pieredzes, bez juridiskās izglītības, paliks tādi paši kā citi.
Saeimā izskatās, ka ir kādi 20 cilvēki, kas saprot likumdošanas procesu un spējīgi kaut ko darīt. Pārējie tur veģē.

Atbildēt

DIEMŽĒL

18.06.2011. 21:02

Pilnā sparā turpinās kredītu restrukturizācija un piedziņa

Ieva Mārtiņa, 2011. gada 18. jūnijs 10:34

Būtiski neuzlabojoties klientu maksātspējai, turpinās kredītu restrukturizācija – šogad maijā pārstrukturēto kredītu skaits maijā pieaudzis par 2,6 tūkstošiem kredītu 90,7 miljonu latu apjomā.

No tiem galvenokārt bija kredīti Latvijas mājsaimniecībām mājokļu iegādei, apstrādes rūpniecībai, transporta un glabāšanas nozarei, kā arī operācijām ar nekustamo īpašumu.

Savukārt atgūšanas procesā esošos kredītus maijā papildināja 1,9 tūkstoši kredītu par kopumā 33,5 miljoni latu, tajā skaitā galvenokārt bija kredīti rezidentu mājsaimniecībām mājokļu iegādei, kā arī kredīti tādu nozaru uzņēmumiem kā izmitināšanas un ēdināšanas, transporta un glabāšanas, kā arī operācijas ar nekustamo īpašumu, liecina Finanšu un kapitāla tirgus komisijas apkopotā informācija.

Pārstrukturēto kredītu īpatsvars banku sektora kopējā kredītportfelī maija beigās sasniedza 19,9%, savukārt atgūšanas procesā bija 15,1% no kopējā banku kredītportfeļa (aprīļa beigās – attiecīgi 20,2% un 15,4%).

Jau vēstīts, ka šogad maijā kopējais banku kredītportfelis bija sasniedzis 13,7 miljardus latu, kas ir par 4,2% mazāk nekā šā gada sākumā.

DIEMŽĒL, ZATLERS REDZ TIKAI OLIGARHUS, UN VĒLAS CĪNĪTIES TIKAI AR TRĪS TURĪGIEM LATVIEŠIEM, BET NEREDZ CITAS NEGĀCIJAS, TAUTAS PAZEMOŠANU, TĀTAD AIZMIRSIS PAR TAUTU, KURA PIESMIETA UN PAZEMOTA NO VIENOTĪBAS LOBĒTO ZVIEDRU BANKU PUSES!!!!

Atbildēt

No prezidenta pils

18.06.2011. 20:49

Saņemts priekšlikums, pieņemot darbā, dot priekšroku barikāžu dalībniekiem, bet kāds iedzīvotājs palicis neapmierināts, jo no deputāta Alekseja Loskutova ("Vienotība") nebija saņēmis skaidru atbildi par latgaliešu valodas un tautības statusu.

Atbildēt

LABVAKAR

18.06.2011. 19:54

Labrīt 18.06.2011. 16:35

Zatlers sagraus Vienotību, un labi, ka tā, sorosīdu - jaunkomunistu ideoloģija ir nāve Latvijai!

SAGRAUS GAN. NĀKAMREIZ DODOTIES PIE SOROSA UZ APARTAMENTIEM PAĶERS LĪDZI NE TIKAI KOFERĪTI, BET ARĪ PIERAKSTU BURTNĪCIŅU. :(((((((((

Atbildēt

negrasos balsot>>arī es

18.06.2011. 19:08

un Jūs, protams, balsosiet par partiju, kas ostu un uzņēmumu valdēs liks citu partiju pārstāvjus?? Interesanti, kura tad būs tā partija??? Jebkuras partijas mērķis ir sagrābt varu, un tās, kas runā ko citu, parasti to dara pirms vēlēšanām.... Domāju, ka ideālu partiju nav pat tādās demokrātījās, kā Zviedrija vai Vācija, nemaz nerunājot par daudzām ES Vidusjūras valstīm (berluskonisms stipri atgādina vietājā mēroga lembergismu). Kā jau teicu, Vienotības divkosības un pekstiņi man derdzas, tomēr domāju, ka ar citām partijām un to politisko kultūru Latvijā ir krietni trakāk, un/vai to politisko ideoloģiju es neatbalstu.

Atbildēt

analists

18.06.2011. 18:29

Gandrīz vai jāsāk domāt, ka PS lielākas šanses būtu, pievienojoties VL-TB, nevis kopa ar Vienotību. Nu bet JL ar SCP tad ir kirdik.

Atbildēt

x

18.06.2011. 18:27

Pareizi tas cilveks no Vienotibas teica, vini varetu savam elektoratam aicinat balsot ari par Zatlera partiju ne tikai Vienotibu. tas celtu ari pasas Vienotibas reitingu. Vienotibai vajadzetu atbrivoties no tadam sasmucejusas slavenibam ka Jaunups, Aboltina, Kampars, Elerte un vel krietni patirit savas rindas.

Atbildēt

Labrīt

18.06.2011. 16:35

Zatlers sagraus Vienotību, un labi, ka tā, sorosīdu - jaunkomunistu ideoloģija ir nāve Latvijai!

Atbildēt

Cilvēks

18.06.2011. 16:24

Ja Zatlers pievienosies bestijas dibenlaizītājiem, tad viņš sačakarēs pēdējo iespēju kaut ko mainīt. vienīgais pareizais variants ir pašam veidot savu politisko spēku, jo pievienoties frigīdajai sirēnai nozīmētu iepilināt vienu medus lāsi darvas okeānā, savukārt savs spēks būs vismaz neliela birciņa ar medu. tā kā lv ir apnicis ēst, ostīt un skatīties uz mēsliem, tad vairums būs par medusburciņu:)

Atbildēt

koko

18.06.2011. 16:10

Runājot par Mūrnieci, man no malas izskatījās, ka viņai tur galvenais bija plezīrs, līdz ar to arī visa darīšana tāda.

Atbildēt

arī es>>negrasos balsot

18.06.2011. 16:01

Jaunais laiks ar Jaunupu priekšgalā ir piekopis ļoti divkosīgu politiku.Tāpēc no viņiem daļa, kas tam nepiekrita atšķēlās.Vai jums neizska neko savējo likšana ostā un citu uzņēmumu valdēs un padomēs? Vai Jums neko neizsaka konkursu vinnētājs Ekonomikas ministrijā Ščipčinskis? Vai Jums neizsaka neko tas, ka nolaista līdz klinķim ir Mūrnieces vadītā ministrija?
Es arī netaisos balsot par Zatlera sagrābstīto spēku, bet nebalsošu arī par Āboltiņu, Zaķi, Kamparu, Štokenbergu, Pabriku, Kristovski!!

Atbildēt

Oto

18.06.2011. 15:34

>Berta

Lai vadītu ministriju jābūt iekšām? Nesmīdini. Slakteris novadīja finansu ministriju godam ar "nothing special". Da neko tur nevajag, ministrijas darbojas arī bez ministriem, iekšas vajag,ja grib ministrijas izrevidēt un ievirzīt citā gultnē.

Atbildēt

smaka

18.06.2011. 15:17

No Zatlera viedokļa vissliktākais būtu apkampties ar Vienotības līķi

Atbildēt

M

18.06.2011. 14:51

Man Vienotiba šķiet vienigais nopietnais spēks, kas reāli rāda, ka mācās no kļūdām. Jāsaprot, ka Vienotība nav ne Repše, ne Kampars, ne Āboltiņa, bet gan ideja par mūsdienīgu, ritumniecisku Latviju bez korupcijas

Atbildēt

Voldemārs Kārlis Markuss

18.06.2011. 13:09

Vienotībai atklāti jāpasaka kā tad viņa neņēma valdībā VISU LATVIJAI.Kas lika Mūrnieces kundzei melot ka VISU LATVIJAI ir čecenu naudas ziedojums.Redziet šī ir politiska cūcība,normāli cilvēki māk atvainoties.Tā vietā Vienotība metās dalīt uzņēmumu padomes vietas.Var jau būt ka oligarhu nauda ir uz īsu termiņu.

Atbildēt

negrasos balsot

18.06.2011. 12:50

par kādu jaunu "glābēju baltā zirgā", kas tagad gozējas uz morālās tīrības platformas, bet patiesībā ir skaidrs, ka savu partiju veidot viņam lielā mērā liek godkāre. Protams, cienu Zatleru un dažas viņa beidzamā laika aktivitātes, un par Vienotības pekstiņiem nebūt neesmu sajūsmā (to spilgtākais pārstāvis laikam ir Kampars). Tomēr Vienotība (bijušais Jaunais laiks) ir VIENĪGAIS politiskais spēks, kas jau gandrīz desmit gadus konsekventi piekopj vienu politisko līniju. Un izskatās, ka tā pamatīgi sasmērējušies viņi nav (kaut gan šajā portālā ir aprakstīti arī daudzi viņu grēciņi, par kuriem nejūsmoju). Un tas Latvijas politikā ir daudz! Kopumā, kā viņu vēlētājam, viņi man nav likuši vilties. Tas, ka Zatlers ar savu jauno partiju viņiem taisās atņemt elektorātu, manuprāt ir diezgan zemiski, jo Zatlers beidzamās nedēļās izmanto tieši Jaunā Laika, tagad Vienotības, jau gandrīz 10 gadus drillēto politisko retoriku. Tas tikai parāda, ka viņa mērķi ir iegūt politisko varu, nevis konsolidēt latvisko elektorātu ap vienotu mērķi. Uzcītība dārgu luksusa automobiļu meklēšanā (par nodokļu maksātāju naudu) arī neko labu neliecina. Negrasos kāpt uz "Zatlera partijas grābekļa". Un aicinu citus to nedarīt.

Atbildēt

panda

18.06.2011. 12:35

Taisnība WFT. ZZS roku rokā ar SC un PLL (secība nav svarīga) kretinēja vienotību un pataisīja par galīgiem muļķiem. Vienotībai nebija izejas, jo balsu nepietika. Vislielākie cūkas šajā situācija ir ZZS. Vienmēr bija, tikai tagad atklājās visā spožumā. Neba Vienotība ir eņģēļi, bet uz visa kopējā fona tomēr izceļas pozitīvā gaismā. Smadzeņu skalojamā mašīna ir iedarbināta. Tas man nepatīk. Domāju, ka balsošu par Vienotību cerībā, ka viņi izdarīs secinājumus no savām kļūdām. Vai arī par Visu Latvijai. Par Zatleru nobalsos pietiekami ij bez manis.

Atbildēt

panda

18.06.2011. 12:30

Kamparu jau sen vajadzēja izmest ārā par sīko blēdīšanos un vēl vairāk par neprofesionalitāti. bet man interesē, kā Lpasa var zināt par Vienotības spices sarunām. Vai tiešām visi viens par otru stučī?

Atbildēt

uldis

18.06.2011. 12:20

daudzi mani pazinas balsoja par vienotiibu, bet visiem kaa viens ir piegriezusies aaboltina un elerte. kuram furijas, kuram divkoses, kurs neformala gaisotnee samejas ir redzeejis. taas abas arii iegaaziis vienotiibu sajaas veeleesanaas...

Atbildēt

JL eks-biedrs

18.06.2011. 11:42

Vakar noskatījos 100. pantu. Cik interesanti un reizē smieklīgi ir skatīties, pazīstot Āboltiņu, kā viņa iemācījusies savākt sejas pantus, uztaisot valstiski nopietnu grimasi. Kā pa šiem 10. gadiem iemācījusies noslēpt niknumā zvērojošās acis, ja kas netiek darīts pēc viņas prāta, kā iemācījusies vismaz publiskā telpā neizgāzt rupju un nesavaldīgu izteikumu virteni. Zinot viņas "spējas" aizkadrā, žēl ir vēlētāju un valsts, kuri daļa , nezinot patiesību, noteikti uzķersies uz šiem vārdu plūdos nogludinātajām frāzēm. Tikai acīgs vērotājs var pamanīt, kā pārvēršas viņas grimase, kad tuvojas sarkanā līnija. Viens vārds - bestija.

Atbildēt

es

18.06.2011. 10:58

''sarakstu augšgalos jāatspoguļo vēlētāju pirms septiņiem mēnešiem 10. Saeimas vēlēšanās izdarītā izvēle''

Kurzeme: Āboltiņa, Kursīte-Pakule, Circene.
Zemgale: Lejiņš, Kampars, Štokenbergs.
Vidzeme: Dombrovskis, Pabriks, Čepāne.
Latgale: Loskutovs, Šadurskis, Ķikuste.
Rīga: Kristovskis, Čigāne, Buiķis.

Atbildēt

NN

18.06.2011. 10:47

Pagaidām neredzu neviena cita kā Vienotība, par ko balsot. Zatlers ar saviem domubiedriem varētu viņiem pievienoties, lai vispār runātu par kādu pozitīvu pienesumu politiķu rindās. Ne vairāk.

Atbildēt

Antilohs

18.06.2011. 10:38

Jā, redz, cik smieklīgi iznāk: Āboltiņa plāno un taisa savas partijas tīrīšanu, lai gan visvairāk Vienotība būtu jāattīra no viņas pašas. Jūtu līdzi tam, kas viņai to pateiks acīs. :)

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

21

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoPubliskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24. februārī centrs izdeva Satversmē nostiprinātās komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanas oficiālos vietvārdos ieteikumus, nosūtīja ieteikumus visām pašvaldībām, tajā skaitā Jūsu domei. Oficiālu domes atbildi centrs nav saņēmis.
Lasīt visu...

21

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

FotoAr pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto, taču, lai tā izdotos:
Lasīt visu...

6

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoCienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs) ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...

Foto

Ja mēs jautātu Jēzum pašam: "Skolotāj, kas ir ģimene?", mēs visdrīzāk saņemtu atbildi: "Kā ir rakstīts Dieva vārdā? Kā tu tur lasi?"

Mīļie draugi no Latvijas...

Foto

Atkal mani pārprot un nomelno!

Neprecīza ziņa par Latvijas Republikas Saeimas 2022.gada 14.jūlija grozījumiem Izglītības likumā ir radījusi satraukumu sociālajos tīklos un sabiedrībā. Ir pat parādījušies...

Foto

Skumji, ļoti skumji: atklāta vēstule sabiedrībai!

Jūs ziemā salsiet! Un daudzi arī nosals līdz nāvei! Bet "vietvalžiem" par to ir nospļauties, jo viņi būs siltumā un...

Foto

Kad Egils padzirdēja par „hūti”

Ar novēlošanos... bet vēlētos tomēr ieviest skaidrību tajā slavenajā "nācijas tēva" šmucē, kur viņš Gunāra Astras pieminekļa atklāšanā, ieskanoties valsts himnai,...

Foto

Par kartupeļiem un kolorado kāpuriem

Nenocietos un dažu Facebook lasīto rakstu iespaidā nolēmu izteikties sakarā ar valsts iekārtām, kuras esmu piedzīvojis un kurās ir dzīvojuši daudzi. Ak,...

Foto

Par sīkumiem, par bērnu audzināšanu

Es pelnu maizi, darbojoties tūrisma jomā. Ir forši, jo darbs ir brīvā dabā un ap Pāvilostu. Daru to nu jau 22...