Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Mmlle

28.05.2020. 17:33

Apbrīnojami kur rodas tāds naids. Rudevskas komentārs ir pamatots ar emocijām, vārdu spēli, reliģiju - bet tas noteikti nav loģisks no juridiskas tehnikas viedokļa.
Viedoklis jau var būt jebkāds, bet nevajag piesaukt (sagrozot) tiesību normas.
Man personīgi bija pretīgi lasīt. Naida kurināšana tā ir, nevis viedoklis. Kā juristei Rudevskai būtu jāspēj saprast kādus vārdus (salīdzinājumus) drīkst lietot un kādus dziļi reliģiozam un tādēļ, cerams, morālām, cilvēkam, nedrīkst lietot.

Atbildēt

Lynx

26.05.2020. 22:50

Labs raksts, loti. Tada veida, sadi pamatots, nav lasits. Sadi spej izanalizet un uzrakstit vien cilveks kurs darbojas un ir ar izglitibu konkreta laucina. Parliecinosi. Nekur neredzu nevienu pretargumentu no kritiku puses. Vai vini metas kritizet kleitu vai frizuru, tacu pretargenti nav mineti. Uuu-uuuu?!

Atbildēt

Vasja no rajona

21.05.2020. 16:11

»

nu, nu...

Ak, Vasja, kāds tu gudrs padomdevējs. Bet varbūt tomēr atstāt autoru ziņā par ko viņiem rakstīt un par ko nerakstīt? Citādi, zini, tādu vasju ar padomiem ir daudz un arī to padomu ir daudz


Pēc būtības ir ko teikt? Jeb proti tikai mēgināt novirzīt sarunu, pēc būtības neatspēkojot argumentu?

Atbildēt

nu, nu...

21.05.2020. 13:03

»

Vasja no rajona

"Īstenībā Latvijas tiesību sistēma jau garantē vienlīdzīgas tiesības visiem cilvēkiem bez jebkādas diskriminācijas: baltādainiem un melnādainiem, latviešiem un nelatviešiem, bagātiem un nabagiem, kreiļiem un ar labo roku rakstošiem, homoseksuāļiem un heteroseksuāļiem, utt...


Ak, Vasja, kāds tu gudrs padomdevējs. Bet varbūt tomēr atstāt autoru ziņā par ko viņiem rakstīt un par ko nerakstīt? Citādi, zini, tādu vasju ar padomiem ir daudz un arī to padomu ir daudz.
Bet autorei visu cieņu par šo rakstu!

Atbildēt

Vasja no rajona

20.05.2020. 21:37

"Īstenībā Latvijas tiesību sistēma jau garantē vienlīdzīgas tiesības visiem cilvēkiem bez jebkādas diskriminācijas: baltādainiem un melnādainiem, latviešiem un nelatviešiem, bagātiem un nabagiem, kreiļiem un ar labo roku rakstošiem, homoseksuāļiem un heteroseksuāļiem, utt."

Šīs citāts demonstrē, ka autore:
1. Vai nu maldina savus lasītājus;
2. Va nu dzīvo Brīnumzemē.

LR tiesību sistēma ir samudžināta un neefektīva, tiesību piemērotāji (it īpaši AT Senāts) ir izteikti stulbi un korumpēti.

Par kādām tiesību piemērošanas niansēm Natural/LGBT jomā var runāt valstī, kur ierakstu grozīšana publiskajos reģistros par maksu un "pasūtījuma krimināllietas" ir ikdienišķā parādība?

Vai nebūtu pareizāk pievērst autores visnotaļ kvalitatīvās juridiskās analīzes fokusu, piemērām, LR tiesu izdarībām vienā no "Latvenergo" lietam, kur tiesa uz tukšās vietas "izgudroja" likumu un uz tā pamata notiesāja nevainīgus cilvēkus?
Latvijā tā var notikt ar katru, un kad jūs pēkšņi bez vainas nonāksiet cietumā, jums būs dziļi vienalga, kādas tur kam partnerattiecības.

Atbildēt

Baiba, paldies par rakstu!

20.05.2020. 20:35

Paldies! Labs darbs!

Atbildēt

Mazāk šādu mākslīgu problēmu

20.05.2020. 13:43

Novēlu Latvijai un publicistei mazāk radīt mākslīgas problēmas.

Svešu guļamistabu lietas netraucē kamēr tās neskar publiski bērnus un šī dzīvesveida slavināšanu.


Rudevska slimīgi "vārās kā putras katls" : ne jēgas , ne risinājuma rakstā nava .

Atbildēt

Paldies

19.05.2020. 21:53

Autorei par argumentētu rakstu.

Atbildēt

IDS

19.05.2020. 20:17

Raksts ļoti neaptika, nelasāms, ļoti haotisks, izplūdis un informācija bieži atkārtojas, izskatās, ka BR. nav prasmju vērsties pie plašākas auditorijas.

Atbildēt

SDI

19.05.2020. 17:53

Vai amatos nebīdat sev līdzīgos, jo viņiem ir vairāk brīvā laika, jo nav bērnu?

Atbildēt

SDI

19.05.2020. 17:25

"Netrdicionāli oriontētie"pilsoņi, kuru tiesības tiek ierobežotas, Lūdzu atbildiet:"cik naktis neesat gulējuši, kad bērns ir slims? Cik laika no sava brīvā laika pavadat bērnu audzināšanai? Cik stundas diennaktī Jums aizņem mājasdarbu pildīšana? Vai, laikā, kad vairākums Latvijas bērnu vecāki pilda mācību uzdevumus Jūs pilnveidojat savas profesionālās iemaņas?

Atbildēt

SDI

19.05.2020. 17:09

Paldies raksta autorei. Ar atsaucēm pamatots viedoklis. Kas nepiekrīt, var ar atsaucēm oponēt.

Atbildēt

vismaz

19.05.2020. 13:54

»

fakts

Pie daktera jāved ne tikai sadomīti,bet arī tie kuri viņus atbalsta


medijos visos viņi ir iekšā, kaut vai apslēpti, kā tādi jaunčekistēni.

Atbildēt

Garlaikotais lasītājs

19.05.2020. 12:29

1) Tur vajag baigi neveselīgo interesi, lai šo garo penteri vispār lasītu un tērētu savu laiku.

2) Un tur vajag baigi neveselīgo interesi, lai baibaliņa tik cītīgi rakstītu šo penteri, kuru uzsākot lasīt, gribot negribot , uznāk miegs.
Jau pēc dažiem teikumiem uznāca žāvas.


Un laikam par šito penteri labi maksā pēc burtu zīmēm.Atbildēt

fakts

19.05.2020. 04:51

»

Re,kā

viens nelaimīgais te savu žulti izlej!Rudevska to pantu zin no galvas,bet jūss labāk papūlieties izlasī viņas rakstu!ja rādās,ka citi uzbāžas ar guļamlietu regulēšanu,jāpārmet krusts un jādodas pie daktera


Pie daktera jāved ne tikai sadomīti,bet arī tie kuri viņus atbalsta.
To pantu pasaulē ir stipri par daudz,tie tikai traucē,tie domāti neliešiem.Bez atgriešanās pie vērtību sistēmas nekas nesanāks,parādi komandēs perversie,viņiem nav ne sirdsapziņas,ne goda.

Atbildēt

Re,kā

18.05.2020. 20:06

»

R. uzmetusies kā guļamlietu regulētāja

Lai labāk Rudevska paraugās uz sevi pašu, viņas vēlme ielīst pieaugušu cilvēku guļamistabā nav cienīga nodarbošanās...


viens nelaimīgais te savu žulti izlej!Rudevska to pantu zin no galvas,bet jūss labāk papūlieties izlasī viņas rakstu!ja rādās,ka citi uzbāžas ar guļamlietu regulēšanu,jāpārmet krusts un jādodas pie daktera.

Atbildēt

R. uzmetusies kā guļamlietu regulētāja

18.05.2020. 19:51

Lai labāk Rudevska paraugās uz sevi pašu, viņas vēlme ielīst pieaugušu cilvēku guļamistabā nav cienīga nodarbošanās.

Daudzi ir pret praidiem un homoseksualitātes slavināšanu, bet šitā nervozā kundzīte te uzmetusies par īstenu guļamlietu regulētāju un privātās dzīves koordinātāju, izskatās , ka pašai kaut kas nav kartībā ar klasiskām vērtībām.

palasiet, Rudevska , konvencijas 8.pantu pirms sākat uzbāzties pieaugušiem cilvēkiem ar savu problēmpolitiku un guļamlietu regulēšanu.

Atbildēt

nu, nu...

18.05.2020. 14:57

»

Autore kā emigrante nepazīst Latviju

Emigrācijā dzīvojošā Rudevska nav izvērtējusi Latvijas situāciju, ir atrauta no Latvijas sabiedrības, jo nav iepazīstinājusi ar Satversmes grozījumiem un kā uz tiem reaģēja Latvijas sabiedrība un Saeimas deputāti - tie, kuri iestājās par cilvēcību, lai visi cilvēki likumu priekšā būtu cilvēki un šie...


Vēl tev, nožēlojamajam pederastam nav miera? KĀda tad te Latvijā ir tā situāciju, kuru raksta autore nesaprot un notikumi, kurus nepārzin? Kas te visas pasaules homoseksuāļi ir apmetušies uz dzīvi?! Vai varbut Latvijā ir kaut kāds sevišķs, no pārējaās pasaules atšķirīgs homoseksuālisms? Nu izgāzies, padarīji sevi smieklīgu ar saviem komentāriem. Bet laikam jau to nespēj saprast

Atbildēt

Par honorāriem

18.05.2020. 14:46

pseidoproblēmu pētniecei labi maksā par nevajadzīgu pašpasludinātu problēmu " pētīšanu" tādēļ arī kārtējais un apnicīgais Rudevskas raksts .

Atbildēt

nav nekādas problemātikas

18.05.2020. 14:40

Nav nekādas problemātikas, ir tikai žagaru trūkums gan pētītājiem, gan homiķiem.

Atbildēt

Zinošais

18.05.2020. 14:37

»

Copy - paste raksts

Sekls un "copy -paste" kopsavilkums no jau lasītā ir šis raksts, nekādi praktiski piemēri.Ne velti saka , ka cilvēkus, kuri iztaisās par pārgudriem un ierobežotiem zināšanās , nopietni neuztver...


Sasmīdināji ! Vari uztaisīt zinātnisko pētījumu par tēmu - kā "nepareizā orientācija" palīdzējusi kļūt par "ģēnijiem" !

Atbildēt

Autore kā emigrante nepazīst Latviju

18.05.2020. 14:36

Emigrācijā dzīvojošā Rudevska nav izvērtējusi Latvijas situāciju, ir atrauta no Latvijas sabiedrības, jo nav iepazīstinājusi ar Satversmes grozījumiem un kā uz tiem reaģēja Latvijas sabiedrība un Saeimas deputāti - tie, kuri iestājās par cilvēcību, lai visi cilvēki likumu priekšā būtu cilvēki un šie daži deputāti arī bija PRET homoseksuālisma propogandu.

Atkārtoju: emigrantei Rudevskai nav saprotama Latvijas situācija, viņa nepārzin notikumus Latvijā.

Atbildēt

nu, nu...

18.05.2020. 14:34

»

Copy - paste raksts

Sekls un "copy -paste" kopsavilkums no jau lasītā ir šis raksts, nekādi praktiski piemēri.Ne velti saka , ka cilvēkus, kuri iztaisās par pārgudriem un ierobežotiem zināšanās , nopietni neuztver...


Izskatās, ka tu te esi vienīgais pederasts, kas zem dažādiem vārdiem raksta komentārus izliekoties par heteroseksuāli. Sekls"copi - paste" raksts tu saki? Slimīga un antihumāna, anticilvēciska motivācija? Autorei aprobežota domāšana, zināšanas? Un tu savu dziļo, veselīgo domāšanu saskati raksta autores ķengāšanā un homoseksuālo kroplību slavināšanā? Tavuprāt, ja kāds ģēnijs ir homoseksuālis, tad tas ir arguments pieņemt homoseksuālismu par kaut ko vērtīgu, svarīgu, sabieriski nozīmīgu? Pasaulē ir daudz izcilu cilvēku ar dažādām fiziskām kroplībām un trūkumiem, bet tāpēc vēl neviens nav iedomājies to izmantot kā argumentu šo fizisko kroplību un trūkumu atzīšanai par kaut ko sabiedriski svarīgu un nozīmīgu. Tu esi pirmais "ģēnijs", kas kaut ko tādu ir izdomājis.

Atbildēt

Mīlēt cilvēkus, bet neatdzīt grēku

18.05.2020. 14:24

»

Antihumāns raksts - piebilde

Piebilde pie iepr. copy-paste...


Izlasi vēlreiz to rakstu, tur ir pieminēts Čaikovskis kā iemērs tam, ka autorei nav nekas pret cilvēkiem kā tādiem, bet viņa iebilst pret homoseksuālo propogandu, kas paģēr saukli - ja jau tu esi pret šādu attiecību legalizāciju, tu esi pret civēkiem kā tādiem. Tieši to arī autore vēlējās pateikt, ka šīs divas lietas ir jāatdala. Tā tas nav.

Atbildēt

Starp citu

18.05.2020. 14:22

no slimības klasifikatora pasaules vadošie mediķi ir izņēmuši slimību " homoseksuālisms" , taču tas automātiski nenozīmē, ka būtu likumiski atbalstāmas pretdabiskas tieksmes.

Atbildēt

Antihumāns raksts - piebilde

18.05.2020. 14:08

Piebilde pie iepr. copy-paste

Tie daži cilvēki, kuri reiz balsoja par Satversmes grozījumiem, tie visi ir ģimenes cilvēki ar klasisko vērtību izpratni, taču viņi balsoja " par", jo pārzināa gan medicīnu, gan konvencijas.
Rakstā nav atspoguļots Saeimas balsojums Satversmes grozījumu sakarā šajā jautājumā pirms vairākiem gadiem.

Sekls un "copy -paste" kopsavilkums no jau lasītā ir šis raksts, nekādi praktiski piemēri.Ne velti saka , ka cilvēkus, kuri iztaisās par pārgudriem un ierobežotiem zināšanās , nopietni neuztver.

Man ir klasiskā ģimene(vīrietis +sieviete), taču rakstu uzskatu par vāju, antihumānas domāšanas jo ...
..."Dienā" bija reiz labs raksts, kur bija nopublicēts saraksts ar tiem "nepareizajiem cilvēkiem" - ģēnijiem (rakstniekiem, dzejniekiem, komponistiem, tēlniekiem utt.) , kuri atnesuši pasaules kultūras un zinātnes pienesumam naudā nenovērtējamu ieguldījumu un bagātību. Bet autore par šiem cilvēkiem - ģēnijiem nekā nezin, jo ir aprobežota domāšanā, aprobežota zināsanās, sekla, ir savākusi tikai subjektīva viedokļa paušanai vienpusēju informāciju.

Kur strādā pati autore,ko ir izdarījusi Latvijas labā, kas viņa ir ar tik slimīgu un antihumānu, anticilvēcisku motivāciju un vienpusēji savāktu informāciju uzurpēt savu pareizo viedokli ?

Autore kā aprobežota domāšanā nepārzin nevienu jomu, kurā darbojušies "nepareizie cilvēki" - mākslas, zinātnes u.c. nozaru ģēniji.

Jāatzīmē, ka arī "nepareizi cilvēki" ir cilvēki PAT likumu , konvenciju un medicīnas izpratnē.

Aizsūtiet šo rakstu ārlietu ministram un citiem.


Atbildēt

Jā, bet

18.05.2020. 14:04

»

Cionistu leviti, ebreji un žīdi kā masoni, sabiedriskās krganizā ijas,

klubi, domnīcas ir visos kontinentos caur ebreju kopienām un ebreju Kongresu un Izraēlas Mossad izlūkdienestu, kura budžets ir 250 milj. usd. Visu savu cionistu politiku viņi realizē atrodoties valstu amatos un uzpērkot vietējos noderīgos idiotus, kādus nav grūti atrast, kad valstis padara atkarīgas...


Pārlasi vēlreiz manu komentāru, varbūt tad tev pierāpos tur izteiktā doma! Vai tiešām tā Valdmaņa grāmata ir vienīgā, ko tu savā mūžā esi lasījis?! Es, piemēram, esmu daudz lasījis gan par žīdiem, gan masoniem, gan klubu300, gan "Cianas gudro protokolus", gan Valdmaņa “Starp dzirnakmeņiem”, gan Lina Jūri “Zem skorpiona zīmes”, gan Klausa Rīdigera “Slepenās biedrības”, gan vēl daudz ko citu…… Nu un? Pieņemsim, ka viss tas ir 100% taisnība. Ir tai ebreju impērijai tie trīs standarti, realizē viņi savus mērķus atrodoties valstu amatos un uzpērkot vietējos noderīgos idiotus, mēģina pieradināt tautu pie nelikumībām ,dara vēl daudz ko nelabu, noziedzīgu, kaitīgu. .. Nu izlasa kāds cilvēks tavu komentāru ar šādiem apgalvojumiem. Ko tālāk? Ko tu ceri ka šos tavus komentārus izlasījušie cilvēki sāks darīt? Cīnīties? Ar ko? Ar cionistiem, kuri ir tur, nezin kur, vai tomēr ar tiem, kas te pašu mājās to valsti putina? Tos, kuri ir “tur nezin kur”, tu rokā dabūt nevari un arī neko sakarīgu par viņu apkarošanu uzrakstīt nevari. Tad kāda jēga ir katrā vārda galā viņus pieminēt?! Tu saki “cionistu VDD un partokrātijai ir nepatīkami lasīt varas korporācijas atmaskojumus”. Viņi uzšķauda no 5.stāva uz tavu rakstīto! Tas, ko tu raksti jau nav atmaskojumi, bet tikai bezspēcīga apsaukāšanās. Tik pat kā suņa gaudas uz Mēnesi. Ja tu gribi lai cilvēki kaut ko maina pašu valstī, tad dod viņiem ideālus kā dēļ šeit kaut ko mainīt, dod viņiem informāciju kā un pret ko konkrēti šeit cīnīties, dod padomu kādu taktiku izvēlēties šai cīņai. Ja tu to negribi vai nejēdz, tad nav ko te, vienu un to pašu zem dažādiem nikiem tukši maļot, iztēloties sevi par varenu atmaskotāju.

Atbildēt

peksis

18.05.2020. 14:02

Skatos ,te liela daļa komentētāju ir no geju un lesbiešu biedrības, patiesība ir elementāri vienkārša par atklātu pederastu propagandas veikšanu un praidu rīkošanu, jāparedz kriminālatbildība! Sabiedrībai jāvar sevi aizstāvēt, citādi nonāksim līdz tādam stāvoklim, ka kopdzīvi un ģimeni varēs veidot ar cūku, kazu vai jebkuru citu dzīvnieku!

Atbildēt

Copy - paste raksts

18.05.2020. 13:44

Sekls un "copy -paste" kopsavilkums no jau lasītā ir šis raksts, nekādi praktiski piemēri.Ne velti saka , ka cilvēkus, kuri iztaisās par pārgudriem un ierobežotiem zināšanās , nopietni neuztver.

Man ir klasiskā ģimene(vīrietis +sieviete), taču rakstu uzskatu par vāju, antihumānas domāšanas jo ...
..."Dienā" bija reiz labs raksts, kur bija nopublicēts saraksts ar tiem "nepareizajiem cilvēkiem" - ģēnijiem (rakstniekiem, dzejniekiem, komponistiem, tēlniekiem utt.) , kuri atnesuši pasaules kultūras un zinātnes pienesumam naudā nenovērtējamu ieguldījumu un bagātību. Bet autore par šiem cilvēkiem - ģēnijiem nekā nezin, jo ir aprobežota domāšanā, aprobežota zināsanās, sekla.

Kur strādā pati autore,ko ir izdarījusi Latvijas labā, kas viņa ir ar tik slimīgu un antihumānu, anticilvēcisku motivāciju uzurpēt savu pareizo viedokli ?

Autore kā aprobežota domāšanā nepārzin nevienu jomu, kurā darbojušies "nepareizie cilvēki" - mākslas, zinātnes u.c. nozaru ģēniji.

Jāatzīmē, ka arī "nepareizi cilvēki" ir cilvēki PAT likumu un konvenciju izpratnē.

Rakstā nav atspoguļots Saeimas balsojums Satversmes grozījumu sakarā šajā jautājumā pirms vairākiem gadiem.

Atbildēt

Zinošais

18.05.2020. 13:42

Būs interesanti pavērot citu MM reakciju uz šo publikāciju sevišķi globālo sociālo tīklu !

Atbildēt

Vai

18.05.2020. 13:14

»

no malas - to vai

No Latvijas emigrējusī Rudevska , izskatās , lietojusi rakstā vispārzināmas patiesības, tas ko šeit rakstījusi, jau simtreiz atspoguļots arī citu autoru rakstos, daudz pārcitējusi vispārzināmus likumus, nekāds tur darbs nav ieguldīts...


tad autore ir kaut kā norādījusi uz to, ka gaida, lai viņu slavina?Jeb tā ir vienkārši komentētāja interpretācija pēc analoga ar savām gaidām un izjūtām?Gan jau raksta autorei tik daudz sapratne pietiek, lai apzinātos, ka sāksies gānīšanās un naida šļuras straumes konkrēti šajā portālā,gan arī citur.Nerēķināties ar to, būtu galēja reālās situācijas neapzināšanās, kas diez vai piemīt juristiem.

Atbildēt

Ja par nodoklu maksātāju naudas izlietojumu kasamies

18.05.2020. 13:13

»

Ha-ha - to nu nu/ka ministrs Ritenis

jā , Latvijā bija tāds labklājības ministrs Ritenis - ASV dzīvojošs latvietis, kurš bija atbraucis uz Latviju savulaik ministrēt labklajības nozari :-) :-) .. un kas no tā iznāca...


Raksts ir labs, saliek visu pa plauktiņiem un izsit liberāļu argumentus tādus kā - viendzimumu attiecības ir cilvēktiesības vai homoseksualitāte ir iedzimta normalitāte. SIF miljoni aiziet par normalitāti mēģinot sabiedrībai iestāstīt pretējo. Neviens nodoklu maskātājiem par šo līdzekļu derīgu izlietojumu neatskaitās, vai tautai vispār gribas, lai to visādās lampās un liberālajos masu mēdijos viņiem ko borētu.

Atbildēt

Atsakos jūsmot par rakstu

18.05.2020. 13:04

atsakos jūsmot par rakstu, jo :

Valsts prezidentu Andri Bērziņu, kurā viņš atteicās jūsmot par 2015. gadā Rīgā planoto „geju praidu” un par homoseksuālo dzīvesveidu sacīja sekojošus vārdus: .. izvēle nav jāuzspiež pārējiem, un katrā gadījumā tā nav publiski jāreklamē. Šāds ceļš ved uz nekurieni.”


Piekrītu valsts prezidenta teiktajam un vienlaikus atsakos jūsmot par Rudevskas raksta saturu un Rudevskas pētniecības uzstājīgu aktualizēšanu, jo īpaši pandēmijas un pastiprināta bezdarba laikā

Atbildēt

nu, nu

18.05.2020. 12:56

smieklīgs esat jūs, kurš neatlaidīgi, ar varu ilgi sēž netā un grib piespiest slavināt nekam nederīgu Rudevskas rakstu - citātu savervelējumu. :-)


... atceramies, kā ministrs lika šoferim pārvadāt savu skapi un kas no tā iznāca.
un kā par citātu savervelējumu no nodokļu maksātāu naudas tiek bez konkursa maksāts neadekvāti liels honorārs , kā tauta runā - tūkstoši...

nu, nemaksā Rudevskas raksti (bez konkursa) par partnerattiecībām tūkstošus....

Atbildēt

Ha-ha - to nu nu/ka ministrs Ritenis

18.05.2020. 12:48

jā , Latvijā bija tāds labklājības ministrs Ritenis - ASV dzīvojošs latvietis, kurš bija atbraucis uz Latviju savulaik ministrēt labklajības nozari :-) :-) .. un kas no tā iznāca.

Šis līdzīgs gadījums, kad emigrācijā dzīvojoša partnerattiecību pārzine Rudevska kuļas likumu citātos, kas šeit Latvijā ir sen zināmi un piesārņo netu ar simtreiz jau citur nodrellētu, apnicīgu teorijas atstāstījumu.

Šis tāds pats gadījums, kad Baiba salasījusi teoriu un nu sevi pašpasludina par visparzināmu likumu un konvenciju pētnieci.

Palasiet komentus par rakstu šeit tiek komentēts emigrācijā dzīvojošas Rudevskas vājš raksts, kas ietver neko neizsakošu, vispārzināmus faktus un likumu citējumu.

Cilvēki te izsakās, ka par šādiem rakstiem , kas sastāv no vieniem citātiem - ir iestādes, kas no Latvijas nodokļu maksātāju naudas , bez konkursa maksā raksta autorei neadekvāti lielus honorārus.

Laikam Juris esi vai cits pietuvinātais.

Atbildēt

kad vairs nekādi savādāk nevar

18.05.2020. 12:47

iznīcināt kādu tautu, tad mēģina ar pederastismu saindēt tautas veselīgo garu.

Kam tas ir izdevīgi - nav trīs reizes jāmin !

Atbildēt

nu, nu...

18.05.2020. 12:35

»

no malas - to nu nu

vecais nīgrais onkulis neaplej, viņš komentā raksta patiesību, tik tiešam Markovska (senāk) - Rudevska Baiba tika gatavojusi kā ārzemēs dzīvojoša atzinumus , par ko viņai , iespējams, tika maksāti ļoti labi honorāri


Vai tiešām tu nespēj apjēgt, ka jākomentē ir raksta saturs, nevis jāapspriež raksta autors?! Kad būs Rudevskai veltīts raksts, tad arī varēsi te klārēt savas "patiesības". Un pilnīgi nekādas starpības, vai viņa dzīvo šeit vai ārzemēs. Varbūt tu arī ārzemju autoru darbus ķīmijā, fizikā, matemātikā, medicīnā nelasi, jo "viņi taču vāji izprot Latvijas situāciju". Vai tu pats nemaz neapjēdz, ka ar saviem komentāriem jau esi palicis smieklīgs?!

Atbildēt

fakts

18.05.2020. 12:17

ĢIMENE ir attiecības starp vīrieti un sievietiParastitās ir laulības.Mēdz būt nereģistrētas attiecības,tās vēl varētu nodēvēt par partnerattiecībām.Visus pārējos trans,peder,lezb variantus vispār nav ko pētīt,slimie ir jāārstē.

Atbildēt

Fakts

18.05.2020. 12:07

Vnk fakts, ka varbūt komentētājam onkulim sāp , ka vienam otram (bet ne visiem) no nodokļu maksātāju naudas , bez konkursa tiek maksāti lieli honorāri par partnerattiecību teorijas rakstiem .

Atbildēt

Rudevskai

18.05.2020. 11:53

a jūs sniedziet veco nīgro onkuli Latvijas tiesā par to, ka viņš izsaka savas domas un izlieto konvencijās un Satversmē noteiktās tiesības uz vārda brīvību paust savu viedokli .

Pie reizes iepazīsiet Latvijas reālo tiesu sistēmu, būs jums pieredze ne tikai likumu teorijā.


Personīgi es nesaprotu, kāds ir raksta mērķis, ko Rudevska grib noregulēt, ko viņa grib aizliegt jeb atļaut?
Likumu citātus katrs pats var izlasīt likumos un tie interesentiem ir vispārzināmi.

Atbildēt

no malas - to vai

18.05.2020. 11:41

No Latvijas emigrējusī Rudevska , izskatās , lietojusi rakstā vispārzināmas patiesības, tas ko šeit rakstījusi, jau simtreiz atspoguļots arī citu autoru rakstos, daudz pārcitējusi vispārzināmus likumus, nekāds tur darbs nav ieguldīts.

Konvencija paredz vārda brīvību, katrs šeit var izteikties tā, kā viņš domā un aizliegt to nevar.

Un tā ir " vecā nīgrā onkuļa" darīšana un vārda brīvība, ko viņš domā par šo savārstījumu.
Ja Rudevska, publicēojt šo rakstu, gaida slavu un glaimus, tad viņai ir jāsaprot, ka šeit nav zinātniskas konferences ar akadēmisku vidi vietne un IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU izteikt savas domas.
Un Rudevska nevar pavēlēt, ka visiem viņa jāslavina.

Žargonvārdu (ko nu katrs uzskata par žargonvārdiem) lietošana nav aizliegta.

Ikvienam ir brīvība uz vārdu un brīvība izteikties tā, kā viņš domā un tiesības izteikties par to, vai jebkuram cilvēkam BEZ KONKURSA ir pieejamība saņemt par darbu honorārus.

Rudevsku nepazīstu un komentētāju "veco nīgro onkuli", kurš pateica patiesību par Rudevskas honorāriem, arī nepazīstu.

Rudevska gaida slavu par šo aprakstu , bet cilvēki viņu neslavina, bet izsaka , ko domā.

Atbildēt

Pažobeļu auri

18.05.2020. 11:29

»

no malas - to nu nu

vecais nīgrais onkulis neaplej, viņš komentā raksta patiesību, tik tiešam Markovska (senāk) - Rudevska Baiba tika gatavojusi kā ārzemēs dzīvojoša atzinumus , par ko viņai , iespējams, tika maksāti ļoti labi honorāri


Kad pietrūkst argumentu, tiek braukts virsū persnonībām. Piesējies par tūkstošiem, paskaties labāk, cik miljonus SIF ir izmetis viena politiskā spārna ideoloģijas atbalstam - visu nodoklu maksātāju, tur nu noteikti nav līdzsvars un visu viedokļu manifestācija.

Atbildēt

vai

18.05.2020. 11:25

»

vecais nīgrais onkulis

Vai tā Rudevska nav tā pati šmara, kas par pāris lappušu apjoma "juridisko atzinumu" dabūja no Rasnača vairākas štukas honorāru


tad par darbu juristiem Latvijā netiek maksāta arī augsta stundas likme?Cik zināms, tad advokātu birojos stundas likme ir dažāda - ir ap 300 un 500, mazāk un vairāk, euro. Kas, šajā gadījumā, atzinuma sagatavošana tā brīža tieslietu ministram būtu savādāks?Kā redzams pēc teksta, veikts ir starpdisciplinārs pētījums( vēsture, sociālās zinātnes, medicīna/psiholoģija u.c.), kas prasījis pat ne stundas, bet gadus.Komentētājam lietojot autoru apzīmējošu vārdu "šmara" ir skaidra norāde uz personīgu nepatiku un aizvainojumu, ko izpauž, lietojot nicinošu žargonvārdu. Kāpēc, laikam nav 3x jāmin.

Atbildēt

Cionistu leviti, ebreji un žīdi kā masoni, sabiedriskās krganizā ijas,

18.05.2020. 11:24

»

Jā, bet

Kad tu vienreiz izbeigsi šeit savos komentāros kā tādus zirņus kaltētā cūkas pūslī grabināt tos žīdmasonu cionistus? Kur tavuprāt atrodas tas žīdmasonu cionistu centrs? Londonā? Vašingtonā? Telavivā? Nu nebrauks te neviens no Latvijas uz Londonu, Vašingtonu vai Telavivu tos žīdmasonus cionistus apkarot...


klubi, domnīcas ir visos kontinentos caur ebreju kopienām un ebreju Kongresu un Izraēlas Mossad izlūkdienestu, kura budžets ir 250 milj. usd. Visu savu cionistu politiku viņi realizē atrodoties valstu amatos un uzpērkot vietējos noderīgos idiotus, kādus nav grūti atrast, kad valstis padara atkarīgas no aizdevumiem un parādiem. Velti tavos cūkas pūsļos ar grabinājumu pret argumentiem klausīties! Tu esi žīdu cūku, cionistu trollis/le?

Protams, cionistu VDD un partokrātijai ir nepatīkami lasīt varas korporācijas atmaskojumus!

Vienīgais, kas šajās pārmaiņās var līdzēt tie ir fakti, nevis konspurācijas teorijas.

Fakti ir minēti G. Valdmaņa grāmatā Starp dzirnakmeņiem ar visu nācijvalsts problemātiku un latviešu tautas problemātiku. Parunāsim labāk par to! Tak, gribas noskaidrot autoru un iemīt dubļos? Aha!

Un fakti ir arī Ebreju impērijas trīs standartos, kurus ar ES un vietējo likumdošanu realizē Latvijā. Cionistu Gudro stratēģija un taktika māca: Tauta jāpieradina pie nelikumībām. Kolīdz žīdu cūka Levits kļuva par VP, viņš ignorēja likumu par algu palielināšanu mediķiem. pieradinot tautu pie nelikumībām.

Cionisti var plānot, bet viņiem nekas neizdosies. Latviešu tautu nesalauzt! Vazis var lūzt pēkšņi.

Atbildēt

Fakts

18.05.2020. 11:20

Tikai fakts , ka uz ārzemēm emigrējusī Rudevska ( Markovska) ļoti vāji izprot Latvijas reālo situāciju, jo Latvijā pastāvīgi vairs nedzīvo .

Latvijas situāciju vāji izprot visi tie, kuri ilgtoši nedzīvo Latvijā un kā emigranti no tālienes šad un tad atbrauc pamācīt Latviju.

Vajadzētu nopublicēt vienlaikus arī kāda Latvijā dzīvojošā eksperta viedokli šajā sensitīvajā lietā un jūs redzētu, kā viedokļi atšķiras.

Atbildēt

no malas - to nu nu

18.05.2020. 11:10

vecais nīgrais onkulis neaplej, viņš komentā raksta patiesību, tik tiešam Markovska (senāk) - Rudevska Baiba tika gatavojusi kā ārzemēs dzīvojoša atzinumus , par ko viņai , iespējams, tika maksāti ļoti labi honorāri.
Tā ka viss , ko raksta vecais nīgrais onkulis ir PATIESĪBA.

Atbildēt

nu, nu...

18.05.2020. 11:06

»

vecais nīgrais onkulis

Vai tā Rudevska nav tā pati šmara, kas par pāris lappušu apjoma "juridisko atzinumu" dabūja no Rasnača vairākas štukas honorāru


Tu vecais, nīgrais pederast, komentē par tēmu, nevis centies apliet ar mēsliem raksta autori.

Atbildēt

vecajam nigrajam onkulim /ex Markovska

18.05.2020. 11:01

jā, tā pati senāk kamēr neapprecējās ar Rudevski Juri, kuram aizbrauca līdzi dzīvot uz Franciju, strādāja ministrijā Tiesu departamentā kā Baiba Markovska pie Dzintras Kullas.

Tagad Rudevska (bijusī Markovska) grib izpelnīties Latvijā atpazīstamību, jo pati pastāvīgi nedzīvo Latvijā. No svešuma Latvijā izsaka šādus tādus viedokļus.

Tā teikt no tālienes Baibiņa māca, kā PAREIZI dzīvot Latvijā

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

18.05.2020. 10:52

Vai tā Rudevska nav tā pati šmara, kas par pāris lappušu apjoma "juridisko atzinumu" dabūja no Rasnača vairākas štukas honorāru?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

FotoLatvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu ietekmē. Ne mazums no jūras un sauszemes ieradās dažādi pirātiskie ieklejotāji. Un šo kungu valdīšanas vai ietekmes laikā izveidojās arī atsevišķu Latvijas zemes nostūru reliģiskās, kultūras un valodas tendences, ko tagad apzīmē par kultūrvēsturiskiem novadiem, ko saistībā ar novadu reformu izceļ, šķeļ un sadala Latviju un nu jau virza likumus un normas, lai ierādītu katra šī “novada” administratīvās robežas.
Lasīt visu...

13

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

FotoŠajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās projektā iestrādājamās nejēdzības.
Lasīt visu...

21

Tas apdraudēs dzīvības

FotoVeselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

8

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

FotoKā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie Jums saistībā ar Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) likumprojekta pieņemšanas gaitā Saeimā izvērsto dezinformācijas kampaņu, kurā esat tikuši aicināti balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Rēzeknes novadā, nevis Madonas novadā.
Lasīt visu...

12

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

FotoViss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums tam ir jāpieliek punkts. Jūs neesat idioti vai mazi bērni, kam kāda Viņķele vai Kariņš noteiks, kā Jums rūpēties par Jūsu veselību. Viņi Jums nenoteiks, vai satikt omi un taisīt dzimšanas dienas ballīti ir slikti.
Lasīt visu...

12

Troļļi

FotoTroļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos kolektīvos. Baumošana un nepatiesību izplatīšana par kādu vai kādiem ir troļļošanas pirmsākums.
Lasīt visu...

21

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

FotoSavulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par banku paradīzi tā netapa, drīzāk – par banku likvidatoru paradīzi. Sekoja sapnis par “tiltu starp Austrumiem un Rietumiem”, kas arī palicis neizsapņots. Vīzija par miljoniem Rīgas šprotu visā Krievijā palojošajās Latvijas piena upēs pamanījās izplēnēt ne vienreiz vien, neraugoties uz Latvijas uzņēmumu spītīgo vēlmi pēc katras krīzes tirgū atgriezties no jauna.
Lasīt visu...

6

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

FotoSaskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā". Satversmes 22.pantā ir noteikts, ka "Saeimas sēdes ir atklātas".
Lasīt visu...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...

12

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

FotoSaeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir pretēji Satversmes 15.pantam! Tur rakstīts - Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā. Kur notiks sēde? Maskavā, Vašingtonā, Ipiķos, Briselē? Kur? Kādi ir ārkārtīgie apstākļi?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...