Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Janis Liepins Paldies Pietiek.com

21.03.2020. 16:11

ka beidzas tiem Perkamiem Mentiem un Prrokuroriem

Atbildēt

Ilze M

07.09.2018. 10:03

Draugs pārsūtīja vēstuli:"nu vo, es par to pašu. Es arī ar ilzi nebiju runājis gandrīz gadu un šādi viņa uzradās ik pa laikam “apciemot” īpašumu. Un dabūja pa nopelniem + vēl kriminalku.
TAGAD LAI PATI SITĀS PA SAVU PAŠAS SAČAKARĒTO SŪDAINO DZĪVI. JA MAN VĒLREIZ ŠĀDI PIETUVOSIES, VĒLREIZ BRAUKS PĀRDOMĀT DZĪVI IZOLATORĀ"

Atbildēt

K

08.09.2016. 18:09

Šis mērglis melnis izgājis DP visatļautības un patvaļas skolu. Viņu kā savējo piesedz ķuzis, kozlovskis un mūrnieks, kurš arī izgājis to pašu DP patvaļas ,,skolu''. Tāds tādu piesedz!

Atbildēt

karlis

30.04.2016. 22:30

ticiet man viniem par to nekas nebus.cik reizes jau menti apdirsusies un nekadu izmainu nav. jataisa sava partija un jamaina sistema.LAA latvijas atbrivosanas armija. kurs ar mani???

Atbildēt

arnis

25.01.2016. 16:15

Vai pie mums prokuratūra kaut ko dara? Likuma pārkāpumus tā nenovērš, izmeklēšanu neveic, Bez tabu un Nekā personīga raidījumu neskatās.Latvijā iet kā kaut kādā Kolumbijā vai Nigērijā. Nabadzīga skolotāja krāj naudu dēlam, policisti naudu liek zeķē ar Podiņu priekšgalā.Riebjas skatīties un klausīties. Krievu laikā prokurors bija bieds visiem žuļikiem, bet pie mums neaiztiec viņus - viņi tevi noteikti neaiztiks.

Atbildēt

Niknais

23.01.2016. 08:32

»

Secinam

1. Lietu izskata un protokolu sastāda valsts policija, kas arī notika. Protokols ir sastādīts...


Protokolus policija varat stādīt cik grib, bet lietu ne ierosināt ne vest nav tiesīgi, par to lemj Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija.

Administratīvo pārkāpumu kodekss.

236.12 pants.

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija izskata šā kodeksa 172.2 un 172.3 pantā paredzēto administratīvo pārkāpumu lietas.


Bērnu tiesību aizsardzības likums

65.1 pants.
Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija uzrauga un kontrolē normatīvo aktu ievērošanu bērnu tiesību aizsardzības jomā.

5.1 pants.
Subjekti, kuriem nepieciešamas speciālās zināšanas bērnu tiesību aizsardzības jomā.

Atbildēt

smf

23.01.2016. 00:28

Jā, Melnim ir gali. Bet, cerams, tas viņu nepaglābs šajā gadījumā.
Ps. Pirmā reize mūžā, kad izsaku atzinību Lato Lapsam par informācijas publiskošanu. Šādi "varoņi" tautai ir jāzina.

Atbildēt

smf

23.01.2016. 00:12

Būdams pats ilggadīgi bijušais policijas virsnieks un tagad esot vēl aizvien tajā pašā 'barikāžu pusē', vēlos teikt, ka šie Jūrmalas MUSORI un kas tur vēl bija atbraukuši ir pilnīgi kretīni. Pilnīgi kretīni! Vienkārši vāks! Gribas iet un tam "Jūs pretojaties kriminālpolicijas darbiniekam" runātājam iedot pa zobiem. Mūdzis! Smerdelis! Tu apkauno policijas godu! Kopā ar pārējiem musoriem, kas ir redzami šajā video.
To es saku kā virsnieks.

Atbildēt

Secinam

22.01.2016. 22:42

»

Niknais

Tas ko tu raksti neizskatās ticami...


1. Lietu izskata un protokolu sastāda valsts policija, kas arī notika. Protokols ir sastādīts;
2. Pēc tava secinājuma saucās - nāc vēl un vēl kad vēlies... Dari ko gribi, lauz ko gribi un bojā dzīvi kam gribi. Pēkšņi pēc dāmītes klaiņošanas ievajadzējās mājas pēc gada? Tu pats tādu dzīvi gribētu un ļautu sev kāpt uz nerviem?

Un ja reiz pietiek.com ir tik labi "gali" valsts struktūrās, tajā skaitā prokuratūrā, no kurienes tiek pastāvīgi nopludināta informācija, tad jau ja šis medijs sevi saucot par objektīvu beidzot saņemās un nopublicē visus lietas materiālus!? Tajā skaitā pārējo iesasitīto liecības un paskaidrojumus. Ja nepublicē un izrauj no konteksta tikai to, ko pietiek.com vēlas, tad tas nebūt nav un nebūs medijs, kuru uztvers par nopietnu normāls, ar galvu domājošs cilvēks.

Atbildēt

Niknais

22.01.2016. 16:16

»

Secinam

Šajos PCom rakstos patiesie notikumi aprakstīti? Tur ir rakstīts, ka pa dienu 30.06. bija plānoti uzlauzta māja dāmītes uzdevumā? Šajos visos rakstos rakstīts, ka divas reizes kopš Ilze Skribanovska izvācās 2014.gada rudenī viņa aptīrīja māju (jo nebija nomainītas slēdzenes), iznesot dārglietas, naudu...


Tas ko tu raksti neizskatās ticami:

1. Lietas kas saistītas ar Vardarbību pret bērnu neizskata policija, bet Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (varbūt Jūrmalā darbojās citi likumi)
2. Ja arī uzlauza savas dzīvesvietas durvis, tad kas tur nelikumīgs? Ja tu pārejot mājās konstatēsi ka nomainīta atslēga tad sēdēsi uz ielas?

Atbildēt

.............

22.01.2016. 15:12

Redziet, ja pie parasta mirstīgā policija atbrauc uz šādu konfliktu parastā atbilde ir ,,vēršaties tiesā,,

Atbildēt

Secinam

22.01.2016. 10:26

Šajos PCom rakstos patiesie notikumi aprakstīti? Tur ir rakstīts, ka pa dienu 30.06. bija plānoti uzlauzta māja dāmītes uzdevumā? Šajos visos rakstos rakstīts, ka divas reizes kopš Ilze Skribanovska izvācās 2014.gada rudenī viņa aptīrīja māju (jo nebija nomainītas slēdzenes), iznesot dārglietas, naudu, nozogot VISAS trešās personas mantas? Tāpat vairākos piegājienos vestas ārā sadzīves mantas? Tas pats vīrs Kaspars nevienu reizi neuzrakstīja iesniegumu valsts struktūrām, lai netaisītu kaunu šai pašai Ilzei un ģimenei.

Tur rakstīts, ka tajā dienā 30.06.2015. pēc Ilzes ierašanās un mājas uzlaušanas vecākā meita L. aizmuka no mājām baidīdamās no pusslimas, agresīvas mātes? Tur rakstīts, ka policijas ekipāža to visu redzēja, tajā skatā bērna pārdzīvojumus un asaras?

Tur rakstīts, ka Ilzei ir administratīvā lieta policijā par pantu pret vardarbīgu izturēšanos pret pašas bērniem?

Tā kā tas, ka viņu aizveda ir tikai likumsakarīgi un pareizi. Un arī Melnis rīkojās pēc goda prāta. Ilzei visu dienu cilvēcīgi visi lūdza aizbraukt un nesaasināt situāciju. Beigās pati sāka braukt augumā poličiem, uzliktdama kājas uz galda, rijot ar savu māti saldējumu un ignorējot visus. Gan ģimeni, gan valsts amatpersonas.

Žel, ka iesēdināja tikai uz divām sutkām. Pelnījusi bija 20.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

21.01.2016. 02:03

Valstij (policijai) ir jāievēro jebkura cilvēka tiesības uz mājokļa neaizskaramību.

Mājoklis nozīmē nevis nekustamu īpašumu, bet
telpu, kurā dzīvo privātajā dzīvē, tā var būt
arī laiva vai piknika sega vai soliņš parkā vai patilte vai miskaste, vienalga, vai pieder vai nepieder tam, kas tur dzīvo.

Valsts (policijas) patvaļa ir nelikumīga,

bet valsts (policijas) rīcība šādos gadījumos ir
likumīga, ja tā var juridiski pamatot savu darbību
- atkarīgs no tā, kādus skaidrojumus policija
sniegusi uzņēmēja sievai.

Atbildēt

tā lūk meļa kungs!

20.01.2016. 18:23

»

Nevajag melot - starp viņiem nav līguma


"Kā norādīts Ilzes Skribanovskas sniegtajās liecībās, (..) Tā kā firmai, kas reģistrēta uz vīra vārda, radās problēmas ar Valsts ieņēmumu dienestu, lai pasargātu pārējos ģimenes īpašumus, 2008.gada martā tika noslēgts līgums par laulāto mantas šķirtību, ar kuru noteica, ka māja Medņu ielā 51, Jūrmalā ir Kaspara atsevišķā manta."

Atbildēt

?

20.01.2016. 06:34

»

nesapratis

Un kāpēc šai konkrētajai personai nav tiesiska pamata tur dzīvot? manuprāt, nav neviena tiesiska iemesla, lai viņa tur nedzīvotu


Par Civillikumu esi dzirdējis? Ja ir noslēgts līgums par laulāto mantas šķirtību, tad laulātais nevar otra laulātā mantu pārvaldīt, lietot vai citādā kārtā ar to rīkoties bez viņa piekrišanas. Dzīvošana mājā, kura ir otra laulātā īpašums ir šī īpašuma lietošana!

Atbildēt

nesapratis

20.01.2016. 00:47

»

vai kuce būdā?

http://www.pmlp.gov.lv/lv/sakums/pakalpojumi/citi-pakalpojumi/dzivesvietas-deklaresana/maldi.html...


Un kāpēc šai konkrētajai personai nav tiesiska pamata tur dzīvot? manuprāt, nav neviena tiesiska iemesla, lai viņa tur nedzīvotu.

Atbildēt

XYQ

19.01.2016. 23:02

Nosapņots stāsts. Reiz kādā Banānijas kūrortpilsētā dzīvoja laimīga banānu ģimenīte - vīrs, sieva un 3 banānēni. Mazliet neparastāku šo ģimenīti padarīja fakts, ka šīs ģimenītes materiālā labklājība bija augstākā līmenī, kā vairumam Banānijā mītošo ģimeņu. Un ne velti, jo vīrs daudz strādāja,lai necilu krūmu kantorīti izveidotu par vadošo nozares uzņēmumu Banānijā. Bet bija viena bēda - ģimenītes galvenais banāns pēc rakstura mēdza būt pagalam nešpetns, īpaši, ja kas nenotika pēc viņa labā prāta. Piedevām nauda Banānam tā sakāpa galvā, ka radās visatļautības sajūta gan darbā,gan ģimenes dzīvē. Banāniete, kaut arī dzemdējusi 3 banānēnus, joprojām bija oievilcīga sieviete, kas kāroja uzmanības un mīlestības, un viņai Banāna sānsoļi un agresijas lēkmes nepavisam sirdi nesildīja. Līdz ar to tikai likumsakarīgs iznākums bija tas, ka banānietes sirdij tuvs kļuva cits banāns, kurš viņai lika justies kā sievietei. Un tā banāniete dodas prom sava jauniegūtā sirdsāķīša skavās. Bet paiet gads lielā mīla arī ar banānu nr.2 izplēn. Pa to laiku arī galvenajam banānam irsākušās jaunas attiecības, un šis paziņo par vēlmi šķirties. Tad banāniete attapa, ka tā jau var palikt gan bez banāna, gan materiālā nodrošinājuma (jo ir noslēgts laulības līgums), bet ar melno bobiku braukt gribas. Tad nu banāniete, pakonsultējusies ar ko vajag, izplāno, ka viņa atgriezīsies un it kā mēģinās saglābt ģimeni... un tajā brīdī sapņa autors ar lielu kliedzienu un nosvīdis pamodās...

Atbildēt

vai kuce būdā?

19.01.2016. 22:29

http://www.pmlp.gov.lv/lv/sakums/pakalpojumi/citi-pakalpojumi/dzivesvietas-deklaresana/maldi.html

Persona var deklarēt tikai tādu dzīvesvietas adresi, kurā dzīvot tai ir tiesisks pamats.

Ja arī persona ir norādījusi nepatiesu informāciju dzīvesvietas deklarēšanas veidlapā,
deklarēšanas fakts pats par sevi nerada civiltiesiskas sekas

un līdz ar to personai nav tiesību dzīvot deklarētajā adresē.

Atbildēt

?

19.01.2016. 20:57

»

tur jau tā lieta

ka runa nav par bomzeni, bet par indivīda bērnu māti. un dzīvesvietas neaizskaramība attiecas pat uz daudz strīdīgākiem gadījumiem,kā šis...


Kādas vēl konstitucionālās tiesības uz dzīvesvietas neaizskaramību? Mājas īpašnieks izvāca no savas privātmājas cilvēkus kuri tur atradās pret viņa gribu.

Atbildēt

exJūrmalnieks

19.01.2016. 20:27

»

Niknais

Ja tāds diemžel ir likuma robs, ārzemēs šitādu štelli ir atkodusi skvoteri un izmanto to pēc pilnas progrmmas


Jūrmalas menti tie ir baigie frukti. I pašvaldības i šitie... Bezpreģels. Pats pavisam nesenā pagātnē vēl dzīvoju Jūrmalā, sanāca arī kādi nelieli mēsliņi... Kad bija razborkas ar Jūrmalas mentiem, tad juties kā pēdējais mēsls, a viņi pasaules naba. 2reiz paveicās tikt zem Rīgas darbiniekiem (nez kādā sakarā viņi ņēmās pa Jūrmalu), tad tie kā cilvēki- uzraksta protokolu.... Viss čotka, turpretī, ja par tiem "noziegumiem" būtu ticis zem Jūrmalniekiem...ujj, nez, diezvai tagad būtu ticis pie neta, sēdētu kaut kādā stingrajā režīmā...

P.S.- Smieklīgi! Vienreiz biju uz nopratināšanu kā liecinieks. Sēžam kabinetā, ments izvelk laukā kontrabandas cigaretes (ar kurām cītīgi cīnās) un mierīgi zelē :D

Tādi viņi tur. Gribās, protams, ticēt, ka ir kaut saujiņa ar "cilvēkiem" palikusi.

Atbildēt

Балтис

19.01.2016. 20:15

»

Мелнис

Простите меня


Захаха :D Понять и простить, не? :D Неее. Таких не прощают, таких надо наказывать.

Atbildēt

abc

19.01.2016. 20:02

»

Varbūt Jūrmalnieki var pstāstīt ?

Varbūt ka tā ir ierasta prakse, kad uz civilstrīdu ierodas Jūrmalas policijas priekšnieks un kriminālpolicijas priekšniece un no gultas aiz kājām velk laukā puspliku sievieti (kura ir tajā mājā piedeklerēta) un viss tas notiek maza bērniņa acu priekšā kuram jānoskatās kā moca un ķengājas par māti...


varu apliecināt. Jūrmalā TĀ NOTIEK REGULĀRI. Esmu cietusī no meļņa bandas. manu iesniegumu IUB noraidīja. man ir audio ieraksts,kas apliecina,par iespējams, meļņa patvaļu /koruptīvu saistību ar spalvēnu. Jūrmalā tā notiek...

Atbildēt

19.01.2016. 19:05

»

Niknais

Ja tāds diemžel ir likuma robs, ārzemēs šitādu štelli ir atkodusi skvoteri un izmanto to pēc pilnas progrmmas


Skvoteriem izdota brošūra UK - ko drīkst un ko nedrīkst. Par deklarēšanos nezinu, nekas tāds tur nebija, ja nu vienīgi , lai atvērtu kontu bankā, kur saņemt iknedēļas algu.

Svoteriem viena skaidrība – novēro nolūkoto īpašumu, ja neviens to namu ilgstoši neapmeklē, uzlauz, uzreiz iekšā neej, tad atkal vēro dienu, divas, tad ieej un uzaicini draugus, apgalvojot, ja slēdzene bija uzlauzta jau iepriekš. Vienmēr jānoliedz un jebkuros apstākļos, ka neesi pats uzlauzis slēdzeni. Viens no draugiem vienmēr ir mājās un nevienu svešu (arī reālo īpašnieku) neielaiž iekšā. Ja iziesi, tad uz īsu laiku, kad slēdzene nomainīta pret tavējo. Policija ir bezspēcīga. Tā tiek garantēta pajumte UK. LV var izlikt uz ielas bez garantijām, visprettiesiskākajā veidā. Nekur nav tik slikti ka Latvijā.. Izdzīvot var tikai spēcīgākie.

Atbildēt

Varbūt Jūrmalnieki var pstāstīt ?

19.01.2016. 18:52

Varbūt ka tā ir ierasta prakse, kad uz civilstrīdu ierodas Jūrmalas policijas priekšnieks un kriminālpolicijas priekšniece un no gultas aiz kājām velk laukā puspliku sievieti (kura ir tajā mājā piedeklerēta) un viss tas notiek maza bērniņa acu priekšā kuram jānoskatās kā moca un ķengājas par māti :))))))))
Bet ja nopietni:
Tad galvenais izturību sievietei un galvenais nenobīties no dažiem korumpantiem, kuri no varas un nesodāmības ir zaudējuši sajēgu. Ja Jums kā cietušai ir nepieciešama palīdzība sakiet un tauta Jūs atbalstīs, jo tādi kretīni nedrīkst strādāt valsts struktūrās, jo tas nozīmē, ka jebkurš no mums nākošreiz var atrasties šīs cietušās sievietes vietā un nekādu taisnību neatradīsi jo tur strādā korumpanti un visu tur izšķir nevis taisnība bet nauda. Briesmīgi apzināties ka tas notiek brīvā Latvijā.

Atbildēt

Мелнис

19.01.2016. 18:46

Простите меня.

Atbildēt

tur jau tā lieta

19.01.2016. 17:38

»

tātad

Ja kāda bomzene piedeklarēsies tavā mājā un kamēr tu būsi darbā ielauzīsies tajā, tad viss būs kārtībā. Tevis izsauktajiem policistiem viņa paziņos, ka ir te deklarēta un dzīvo un viņi mierīgi dosies prom


ka runa nav par bomzeni, bet par indivīda bērnu māti. un dzīvesvietas neaizskaramība attiecas pat uz daudz strīdīgākiem gadījumiem,kā šis.

tātad, ir aizskartas konstitucionālās tiesības uz dzīvesvietas neaizskaramību.

tikai mūsu banānu republikā jebkurš ments tās var nesodīti pārkāpt.

Atbildēt

Interesanti

19.01.2016. 17:38

Ko par šo saka Tiesībsargs?

Atbildēt

tātad

19.01.2016. 17:29

»

Niknais

Nu un ka piedeklarējās trīs nedeļas pirms ielauzsanās, tas neko nemaina. Policistiem bija tikai jākonstatē fakts ir deklarējusies vai nav, un ja ir tad dzīvo vai nedzīvo


Ja kāda bomzene piedeklarēsies tavā mājā un kamēr tu būsi darbā ielauzīsies tajā, tad viss būs kārtībā. Tevis izsauktajiem policistiem viņa paziņos, ka ir te deklarēta un dzīvo un viņi mierīgi dosies prom.

Atbildēt

cik saprotu

19.01.2016. 17:01

te ir aizskartas cilvēka konstitucionālās tiesības - dzīvesvietas neaizskaramība; bez tam, patvarīga aizturēšana, pilnvaru pārsniegšana, dienesta stāvokļa ļaunprātīga izmantošana - kaut vai aizdomas par visiem šiem pārkāpumiem civilizētā valstī jau būtu pamats atstādināšanai no amata.

Cik saprotu, tas mentjara turpina pildīt pienākumus?

Ciks saprotu, Kozlovskis izteicis vēlmi turpināt darbu iekšlietu ministra krēsļā. Ja Kozlovski pēc šī gadījuma atkārtoti liks par ministru, tas būs tikai apstiprinājums tam, ka Latvijā par premjeriem un ministriem liek absolūtus bezmugurkauliniekus, tā reālajiem Latvijas saimniekiem vieglāk šeptēt.

Atbildēt

civilists

19.01.2016. 17:01

»

MZGD

absolūti neko nesaprotu. kā var aizturēt cilvēku mājās, kāds tad bija juridiskais pamatojums


Kas tur ko nesaprast ! Tur nebija nekāda juridiska pamatojuma, bet tā bija visparastākā patvaļa, kura balstīta uz dažu indivīdu koruptīvu vienošanos par konkrēta vajadzīgā lēmuma pieņemšanu vienas puses labā, kā rezultātā tika pārkāpta vesela virkne likumu. Piedevām tur ir redzams, ka ir notikusi vairāku amatpersonu koruptīva saikne ar vienošanos pārkāpt likumu utt.... kas ož pēc smagiem pantiem.

Atbildēt

Zenta

19.01.2016. 16:53

Es ļoti ceru, ka tā nabaga sieviete šo lietu novedīs līdz loģiskam galam - tiesai. Ja nav naudiņas tiesas izdevumiem esmu armieru kautko ziedot lai šādi mērgļi un kretīni pagonos vairs neterorizētu cilvēkus un BEIDZOT SĀKTU IEVĒROT LIKUMU.

Atbildēt

Izskatās

19.01.2016. 16:51

Izskatās ka daži policisti ir palikuši dzīvot 90 gados kad visu kārtoja ar spēku, korupciju un uz pazīšanās pamata. Viņi ir aizmirsuši vai nekad nav zinājuši, ka strādā tautas jeb parasto cilvēku labā. Vienkārši nožēlojams ir šis fakts un ļoti ceru, ka viņi visi, kuri atradās tajā dzīves vietā un KLAJI pārkāpa savas pilnvaras tiks atlaisti no darba.

Atbildēt

MZGD

19.01.2016. 16:40

absolūti neko nesaprotu. kā var aizturēt cilvēku mājās, kāds tad bija juridiskais pamatojums?

te jau ož pēc tā, ka var valsti sūdzēt tiesā...

Atbildēt

19.01.2016. 16:21

»

ddd

Gribu saderēt, ka neviens no policijas netiks atlaists no amata, jo lietu izskata pati policija, valts nekad neatzīs , ka likuma sargi ko darījuši prettiesiski. Lūk tāda policija mūs sargā, kokuļņēmēji un pērkami suņi. Latvieši, vai tagad jums gribas maksāt nodokļus, ja rīt jūs var atnākt poliči un ...


Loti cienijamais ministr R.Kozlovski, ja šie poliči paliks savā darbā, es 100% nesamaksāšu šai banānu valstelei nevienu nodokli vairs.
=============================================

Vai tad viņš ir cienījams (ja vien nav doma apvainot, jābūt rakstītam, godātais), ja tādas lietas notiek Ikšlietu sistēmā? Nesaprotu, kā var cienīt nozidzīgas grupas barvedi - L.Grantiņu viņa pakļautībā sakropļoja un spīdzināja, šeit cilvēktisību pārkāpumi - lietu novilcina pretēji ātrai izmaklēšanai un sodīšanai.

Atbildēt

ddd

19.01.2016. 16:06

Gribu saderēt, ka neviens no policijas netiks atlaists no amata, jo lietu izskata pati policija, valts nekad neatzīs , ka likuma sargi ko darījuši prettiesiski. Lūk tāda policija mūs sargā, kokuļņēmēji un pērkami suņi. Latvieši, vai tagad jums gribas maksāt nodokļus, ja rīt jūs var atnākt poliči un izmest no mājas un iemest būrī,uz 2 diennaktīm, vienkārši tāpat uz aizdomu pamata, kamēr noskaidros vai tu vari būt savā māja vai nē.....

Loti cienijamais ministr R.Kozlovski, ja šie poliči paliks savā darbā, es 100% nesamaksāšu šai banānu valstelei nevienu nodokli vairs.

Atbildēt

joske

19.01.2016. 15:58

Kaspars S. SIA ROLLING šefs......lūk tā ir attieksme pret sievu , kas dzemdējusi 3 meitas, tad tāda arī attieksme būs pret klientu, ja tam, kas nepatiks nopērkot kārtridžu pie ROLLING :)

Ķeizara sindroms rullē.

Atbildēt

Policist

19.01.2016. 15:44

Melni vajag atlaist. Un tiesāt.

Ministrs Koozlovskis uzvedas nožēlojami.

Atbildēt

OBLIGĀTI jāsūdz tiesā

19.01.2016. 15:29

Un tie poliči dabūs smagi trūkties, jo šādi pazemot sievieti nedrīkst. Viņa neko nav izdarījusi tādu lai neļautu viņai ģērbties un vēl pietam viņa tiek apzināti pazemota laužot laukā rokas un citu vīriešu klātbūtnē viņai jāstāv ar plikām krūtīm.
Un kas Policijai vispār ir devis tiesības vispār šo sievieti bez tiesas sprieduma aiztikt. VIENVĀRD sakot - ja sieviete griezīsies tiesā tad daudzi no tiem policistiem labākajā gadījumā zaudēs darbu, bet kāds var dabūt arī krimināllietu 100%

Atbildēt

de vashkevics

19.01.2016. 15:13

tad gan jau arī savs nodoklu inspektors.
- par sho tad ceram turpmaaku pietiek.com ineteresi

Atbildēt

Diāna

19.01.2016. 15:01

»

klucis

ne ko sev Rolling! Tiesiskais nihilsms! VID vajadzētui pārbaudīt vai visi nodokļi šim kantorim nomaksati! Un Ka var pret sievieti tā izturēties! Gribētu to "varoni"dzīvē redzēt


Ja jau Rolling šefam savs ments, tad gan jau arī savs nodoklu inspektors. Neredzēti ātrs veiksmes stāsts biznesā. Uz VID jau vismazākās cerības. Bandītu kantoris.

Atbildēt

ss

19.01.2016. 14:45


Ko Jūs visi esat ņematies. Policija nepamatoti iejaucās sadzīviskā ģimenes konfliktā. Un tas ir vienīgais par ko šeit var cepties.
Stāsts īsumā. Divi cilvēki, pēc n-to gadu kopdzīves reģistrēja attiecības oficiāli. Vīrs būdams tālredzīgs, jau savlaicīgi noslēdzis ar sievu laulības līgumu par mantas šķirtību. Pēc ģimenes konflikta sieva aiziet un uz vīra aicinājumiem atjaunot attiecības neatsaucas. Paiet laiks, vīram uzrodas cita un tiek uzsākts šķiršanās process. Šajā brīdī sieva saprot, ka tūlīt paliks tukšā, vīrs un manta tiks citai. Konsultējoties ar juristiem, sieva uzsāk aktīvu rīcību, lai it kā atjaunotu ģimeni. Bet vīrs negrib neko atjaunot, viņam ir labi, kā ir. Viņa deklarējas vīra īpašumā un dažas nedēļas vēlāk uzlaužot slēdzeni atgriežas. Uzkopj, gatavo ēst uzaicina savu mammu utt., izturas tā it, kā viņa būtu bijusi prom dažas stundas, nevis gadu. Vīrs loģiski nav sajūsmā un nespēdams pārliecināt sievu doties atpakaļ no kurienes nākusi, izsauc policiju.
Un šajā vietā sākas visa sāls. Policijai vīram bija jāizskaidro, ka sievai ir visas tiesības tā rīkoties, lai cik nepatīkami tas arī nebūtu. Vīram ir divi varianti, vai nu kaut kā pa labam ar sievu sarunāt, vai gaidīt līdz laulība tiks oficiāli šķirta.
Kāpēc sieva tā rīkojās? Zina tikai viņa pati!

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

Foto1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem.
Lasīt visu...

6

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

Foto1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi nevar kritizēt par taviem izteikumiem, kā arī vēl mazāk vārda brīvība nozīmē, ka tu drīksti liet samazgas virsū citiem un cerēt, ka tādējādi tu izpelnīsies cieņu, apbrīnu, puķes un aizkustinājuma asaras.
Lasīt visu...

21

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

FotoNotikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku pārliecības jautājumu, bet daudzu politisko spēku un lielu biznesa struktūru izdzīvošanas jautājumu. Lielā mērā ir vietā teikt, ka cilvēkiem visiem kopā ir jāiznīcina Facebook, pretējā gadījumā Facebook iznīcinās cilvēkus. Tomēr tikt galā ar Facebook monopolu nav tik vienkārši, bet ne neiespējami. To tad arī apskatīsim.
Lasīt visu...

20

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

FotoEs kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres.
Lasīt visu...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

21

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

FotoKamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem – divkosība un meli. Pašsaprotams, ka katrai valstij ir savas intereses, bet…
Lasīt visu...

21

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

FotoEs palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ ir veicis, lai paliktu pie varas Ventspilī, es secinu, ka ne jau Opel Tigra un dzeltenā metāla aproču pogas ir fokuss tam, kas ir noticis. Mērķis ir kapitāldaļas un ietekme uzņēmumos.
Lasīt visu...

18

Elīnas Didrihsones tests

FotoJau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone un "Zvaigžņu karu" seriāla aktrise ir padzīta no lomas. Par ko? Runājot par politisko klimatu Amerikā, viņa rakstīja: "Ebrejus ielās piekāva nevis nacistu karavīri, bet viņu kaimiņi... pat bērni. Nacistu kareivji varēja tik viegli savākt tūkstošiem ebreju tādēļ, ka valdība vispirms lika kaimiņiem viņus ienīst vienkārši par to, ka ebreji. Ar ko atšķiras tas, ja es kādu ienīstu par viņu politiskajiem uzskatiem?" Viņa nepateica neko aplamu. To pašu man stāstīja holokaustā izdzīvojušais ebreju jurists Aleksandrs Bergmanis.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...