Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Vēstule ārstiem

Pietiek lasītājs
25.07.2021.
Komentāri (96)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Adata

28.07.2021. 17:40

»

To lai darb...

Protams protams, jo tur būs gara rinda ar vakcinētajiem


Nebēdājiet , antivakseriem būs savi ārsti un iespējams tie gudrākie!

Atbildēt

To lai darb...

28.07.2021. 14:01

»

lai darbojas

tikai antivakseri lai nelien pie ārstiem


Protams protams, jo tur būs gara rinda ar vakcinētajiem..

Atbildēt

lai darbojas

28.07.2021. 10:13

tikai antivakseri lai nelien pie ārstiem

Atbildēt

Nikai

28.07.2021. 08:50

(C)Kapēc man būtu jātic, ka šī sieviete zina, ko raksta?

---
Tāpēc ka šī mamma ir izrakusies cauri visiem iespējamiem rakstiem un atsaucēm, lai saprastu, kāpēc viņas bērni saslima

Atbildēt

Jānis

28.07.2021. 00:13

Vai komentētāja ar niku "Nika" nevarētu atklāt sava pareizā komentētāja darba samaksu? Pie reizes, arī identitāti (taču tik ļoti grib zināt autoru vārdus, uzvārdus) - lai var VIDā pārbaudīt, vai nemelo

Atbildēt

Svētais Vazelīns

27.07.2021. 21:27

»

Jurčiks

Par cik punktiem samazinās IQ vakcinētajiem


Spried pēc sevis, kad tiec aukstā ūdenī?

Atbildēt

Jurčiks

27.07.2021. 18:04

»

Nika

Tāpēc ka kārtējā feika zia. Varoņi vēlas palikt slepeni un nelepoties ar saviem nopelniem


Varbūt trauksmes cēlājs no sistēmas iekšienes, kurš baidās no represijām. Saturs izklausās ticams, jāpārbauda avoti.

Atbildēt

Ivo

27.07.2021. 17:09

Un nevienu nemulsina tas fakts, ka vakcīnā esošo spaika mRNK sāk ražot cilvēka ķermeņa šūnas? Man īsti nav saprotams, kā tad cilvēka ķermeņa šūnā spēj iekļūt tas vakcīnas spaika mRNK, kurš esot nekaitīga vīrusa daļiņa, un tad vairoties tāpat kā īsts pilnvērtīgs vīrus? Cik zinu, tad tā vairojas tikai vīruss, nevis kāds dzelksnis vai cita vīrusa daļa. Man tas liekas dīvaini, sanāk, ka ja olšūnā iekļūs daļa no spermatozoīda, teiksim tā mRNK daļa kas atbild par pirkstu, tad piedzims liels pirksts? Kopš kura laika tiek reprudocēts nepilns organisms?

Atbildēt

Traktors

27.07.2021. 09:52

Tik pat labi var kanalizācijas notekā uzvārīt kaut kādu viru no atkritumiem un ēdiena atliekām un rādīt ar pirkstu, ka lūk visas sastāvdaļas ir tās pašas, kas atrodamas kaut kur pavārgrāmatā un dažādās internetā atrodamās receptēs.

Bet autoram pirmajam ir ienācis prātā no visām šim receptēm, kurām nav nekā kopīga, savārīt šļuru ko tagad gribas uzdot par ģeniālu atklājumu delikatesi.

Cienājies vien pats, mazo draudziņ!

Atbildēt

Traktors

27.07.2021. 09:51

»

Es

Ko nesatur, piemēram, no trešā punkta secinājumiem. Mazliet tomēr papūlieties nolaisties no spama augstumiem un paskaidrot, ko domājat, ja ir tāds paradums


Par kādiem "spama augstumiem" tu murgo? Ja kaut ko no manis rakstītā nespēj saprast – pārlasi vēlreiz, ja vēl nelīdz, pavaicā pieklājīgi.

Ja gribi kaut ko kādam pierādīt – tad iedod konkrētu citātu no atsaucēm, kas nepārprotami apstiprina kādu(s) no raksta apgalvojumiem.

Atbildēt

vispār jau ārsti zin

27.07.2021. 04:50

laikam nezin ģ.ā. Nekas pastiprinās sertifikācijas noteikumus. Lasīt angļu valodā, obligāti...

Atbildēt

vēlam būtu publicēt

27.07.2021. 04:48

arī citus pētījumus, kas pamato divas vakcinācijas ar dažām vakcīnām...ar Jonson jau nē. Komplikācijas ir tiem, kuriem jau ir patoloģijas, kuri no vīrusa mirst.
Vai vajag vakcinēt pēc izslimošanas-domas dalās.Man domāt, ja labs antivielu līmenis, varētu nevakcinēt, bet nekāda nelaime nav, jo ēŗcu encefalītu daudzi saņem jau izslimojušie, ja slimots bez klīnikas...
Imūnpatoloģijām var būt problēmas, bet vēlreiz, tie ir cilvēki, kas no vīrusa nomirs,bet vakcīnas blaknes var ārstēt.

Atbildēt

112

26.07.2021. 22:37

»

111

Zināms, ka ir ļoti daudzas nepieciešamas vakcīnas, tomēr šīs ir nestandarta un iziet 3.klīniskās pētniecības fāzi. Ražotājam pēc gada jāsniedz papildu dati par vakcīnu drošumu u.t.t...


Tieši tā. Mūs "baro" ar dezinformāciju vai ar bezinformāciju, izzīž no pirksta, kas ir kas.

Piespiedu vakcinācija ir TERORS, noziegums, lai kurā valsti un ar kādu "cilvēcisku" motivāciju to piemēro (Latvijā atsaucoties uz Satversmes 116.pantu).

Piespiedu vakcinācija - smagi neētiska, negodīga rīcība.

Atbildēt

111

26.07.2021. 21:30

Zināms, ka ir ļoti daudzas nepieciešamas vakcīnas, tomēr šīs ir nestandarta un iziet 3.klīniskās pētniecības fāzi. Ražotājam pēc gada jāsniedz papildu dati par vakcīnu drošumu u.t.t.
Loģiski būtu, ja visus potētos kaut kā "monitorētu", veiktu analīzes u.c. Tomēr par to neko nedzird. Tādēļ šis histēriskais presings liekas ļoti aizdomīgs- pēc Vinnija Pūka- "Tas z-z-z-z kaut ko nozīmē".

Atbildēt

Es

26.07.2021. 21:19

»

Traktors

Ir nopublicēts, taču nesatur rakstā uzburtos faktus un secinājumus. Saprotu, ka 99% FB auditorijas spiež Like/Share pat neizlasot, kur nu vēl kaut ko pārbaudot, bet ir vēl 1...


Ko nesatur, piemēram, no trešā punkta secinājumiem. Mazliet tomēr papūlieties nolaisties no spama augstumiem un paskaidrot, ko domājat, ja ir tāds paradums.

Atbildēt

Nikai

26.07.2021. 21:15

»

Nika

Un? Atradu. Rita Šeffler. Blogs childrenshealthdefense.org. Patiesībā nabaga sieviete! Žēl viņu. Divi bērni - abiem autisma sindroms. Viņa meklē iemeslus, kāpēc abiem bērniem ir šis sindroms. Un iemesls, kuru viņa atrada, ir bērnu vakcinēšana (bērnu vecuma vakcīnas). Un tagad viņa kaismīgi iestājas ...


Tieši tikpat "izglītoti imunoloģijā" ir mūsu galvenie vakcinatori- Pavļuts, Kariņš un Levits. Kara apstākļos par panikas celšanu draudēja tribunāls.
Tas viss atgādina 16. gs., kad Bībeli pārzināja tikai mācītāji un par to spriest drīkstēja tikai garīdzniecība. Cilvēki nav idioti, informācija ir pieejama kaudzēm. Bet jāprot saskatīt vispārējā TENDENCE aiz šiem faktiem.
Pārāk daudz pretrunu un neatbildētu jautājumu šai pandēmijā.

Atbildēt

Ne kā nezini, nemuldi

26.07.2021. 21:08

»

sākam no beigām

Citāts- "vakcīnu nodarītais kaitējums ir ļoti labi pamatots, un vairāk nekā 15 000 ar vakcināciju saistītie nāves gadījumi tagad ir dokumentēti ES zāļu nevēlamo notikumu datubāzē (EudraVigilance) un vairāk nekā 7 000 nāves gadījumu Apvienotajā Karalistē un ASV [13...


Nemelo "Covid 19 vakcīnu upuri" tādu, nepamatotu skaitļu nebija un mirušie, lielākoties bija ASV televīzijas diktori, žurnālisti. ASV ir 337. miljoni iedzīvotāji, un aizvērt muti tādam daudzumam ir grūti.

Atbildēt

sākam no beigām

26.07.2021. 18:28

Citāts- "vakcīnu nodarītais kaitējums ir ļoti labi pamatots, un vairāk nekā 15 000 ar vakcināciju saistītie nāves gadījumi tagad ir dokumentēti ES zāļu nevēlamo notikumu datubāzē (EudraVigilance) un vairāk nekā 7 000 nāves gadījumu Apvienotajā Karalistē un ASV [13]."

Atsauce aizved uz kārtējo antivakceru portālu, kur visi skaitļi ir bez kādām atsaucēm, turklāt vēl bez kādas sajēgas pievienoti arī 10 un 100 reizes lielāki skaitļi (kāpēc gan ne 1000 vai 10000 reizes lielāki?)

Tālāk skatāmies, kas tad ir ar vakcināciju saistīti nāves gadījumi? Tie ir gadījumi, kad kāds nomirst pēc vakcinācijas, t.sk 99 gadus vecs onka ar trim infarktiem un diviem insultiem.

Atbildēt

fakts

26.07.2021. 17:59

»

Es

Ikviens no citētajiem rakstiem kā saite ir iekopējams, atverams un ir nopublicēts dažādās vietās


Tas, ka atsauces ir atrodamas un tajās ir pat atrodami citētie fragmenti nekādi nenozīmē, ka patiesībai atbilsts anonīmā "zinātnieka" secinājumi, kas turklāt vēl šķiet tulkoti izmantojot translate.google.

Atbildēt

Traktors

26.07.2021. 17:23

»

Es

Ikviens no citētajiem rakstiem kā saite ir iekopējams, atverams un ir nopublicēts dažādās vietās


Ir nopublicēts, taču nesatur rakstā uzburtos faktus un secinājumus. Saprotu, ka 99% FB auditorijas spiež Like/Share pat neizlasot, kur nu vēl kaut ko pārbaudot, bet ir vēl 1%..

Bet nostrādāts labi un pārliecinoši. Ja ir talants, arī sliktas lietas ir jādara no sirds.
Diemžēl, vakcinētājiem labāk viss sanāk caur pakaļu.

Atbildēt

Traktors

26.07.2021. 17:12

»

Norietis

Traktor, Jūs ļoti pēc NATO ekselences centra un DP izklausāties


Netaisos neko pierādīt, taču ja gadīsies lasīt vēl kādu manu komentāru, par citām tēmām, Jums būs iespēja pārliecināties, ka mani nekas ar tiem kverpļiem nesaista.

Atbildēt

Krosta

26.07.2021. 15:57

»

fakts

Jā,vakcinētie tagad raženi slimo


Kur jūs šitos myrgus ņemat???

Atbildēt

Andris

26.07.2021. 15:09

https://www.reuters.com/world/china/how-delta-variant-upends-assumptions-about-coronavirus-2021-07-26/
The Pfizer Inc (PFE.N)/BioNTech vaccine, one of the most effective against COVID-19 so far, appeared only 41% effective at halting symptomatic infections in Israel over the past month as the Delta variant spread, according to Israeli government data. Israeli experts said this information requires more analysis before conclusions can be drawn.
Kaut kā mūsu ziņās aizmirst par to rakstīt. Reuters manuprāt ir pietiekami uzticams ziņu avots...

Atbildēt

Es

26.07.2021. 14:01

»

Traktors

Paldies par Jūsu ieguldīto laiku un pacietību! Vairāk gan netērējiet tam laiku. Šis "materiāls" it pseidozinātniska propagandas kompilācija, kas ticamībai sastiķēta ar dažnedažādiem terminiem un "balstīta" neeksistējošos pētījumos...


Ikviens no citētajiem rakstiem kā saite ir iekopējams, atverams un ir nopublicēts dažādās vietās.

Piemēram, pirmais pētījums ir publicēts https://academic.oup.com/ - Lielbritānijā, https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/ - ASV,
https://www.quanterix.com/ - ASV.

Atbildēt

Lasītājs

26.07.2021. 10:26

»

Žulis

Interesanti, ka te komentāros vēl joprojām vakcinēšanās fani pilnām mutēm dzied par nepieciešamību vakcinēties, lai sabiedrībā būtu kolektīvā imunitāte un mēs visi varētu atgriezties normālajā dzīvē. Ir taču oficiāli noskaidrots, ka ar vakcinēšanos nekādu kolektīvo imunitāti panākt nevar. Ne Izraēlā...


Kamēr nesāks kovid slimos vest uz slimnīcām, bet nedēļu turēs mājās, saslimšana turpināsies, ar vakcinēšanos vai bez. Izskatās, ka ģimenes ārstiem ir dots norādījums, "ievilkt" slimību, neizrkstīt profilaksei antibiotiku, lai vairāk būtu "smago" slimnieku. Grib iebaidīt, lai vairāk vakcinētos.

Atbildēt

Traktors

26.07.2021. 09:52

»

Nika

Diemžēl rīts un darba nedēļas sākums, taču pirmo saiti ātri izskatīju. Paldies, bet arī ar šo meklētaju ir būtība tas pats - atrod nelielus "izrāvumus" no nesaprotama teksta, taču nekādu pilnu medicīnisku pētījumu vismaz pirmajā atsaucē atkal nav. Pirmā pētījuma autors dr.Walt Lab. Ejam dr.majaslapā...


Paldies par Jūsu ieguldīto laiku un pacietību! Vairāk gan netērējiet tam laiku. Šis "materiāls" it pseidozinātniska propagandas kompilācija, kas ticamībai sastiķēta ar dažnedažādiem terminiem un "balstīta" neeksistējošos pētījumos.

Agrāk ar šādiem slima gara darbiem izcēlās Aivis Vasiļevskis, lai gan neticu, ka viņš pats ražoja savus tekstus. Drīzāk, tiek izmantots to iepludināšanai lētticīgo prātos.

Nebūt neaizstāvu un nepārstāvu pretējās puses viedokli. Visi vakcinētāji ar savu biroju un ierobežojumu autori ir paši diezgan labi grāvuši savu autoritāti sabiedrības acīs.

Atbildēt

Сколниецыньш из святоречки

26.07.2021. 08:34

Летняя жара нас сопровождает уже несколько недель. Солнце испепеляет землю. Вокруг бурлит жизнь. Люди наслаждаются летом. Хотя заболеваемость вирусом Covid-19 (коронавирусом) резко снизилось, но жуткий вирус Covid-19 никуда не пропал. Этот злостный вирус до сих пор угрожает безопасности нашего общества: здоровью, жизни и благополучию. Поэтому, мои дорогие соотечественники, будем прививаться! На данный момент в нашей стране доступные прививки от Covid-19: Comirnaty (youtu.be/o8MJ0quAwgk [New name, same vaccine – Comirnaty jab same as Pfizer-BioNTech's, says MOH | THE BIG STORY]), Janssen (youtu.be/zcUXWbtBQHQ [Johnson & Johnson COVID-19 Vaccine: Effectiveness, Side Effects and Differences Between Vaccines]), Moderna (youtu.be/PhSeLGWS9aU[Government hopes for Moderna vaccine to be locally produced with 10 million doses on the way | 7NEWS]), Vaxzevria (youtu.be/waAMOCG1oDc [11 1 How does the Oxford AstraZeneca AZD1222 vaccine work WHO RRSS]). Все эти прививки безопасны и эффективны. Нет причин для беспокойства. Древние языческие Боги благословили нашу страну. Латвийские Боги благословили нашу родину – Латвию. Прививка от коронавируса — это дар Богов. Прививка от Covid-19 это дар Латвийских Богов нашему народу. Воспользуемся этой возможностью, которую даровали нам древние языческие Боги. Воспользуемся этой возможностью, которую даровали нам Латвийские Боги. Спасем себя и свой народ от опасного вируса Covid-19! Да благословят нас Латвийские Боги! Да прибудет снами сила Латвийских Богов!
С любовью и почтением, Сколниецыньш из святоречки [сын Латвийских Богов]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Да прибудет снами мудрость Латвийских Богов!
#Covid-19 #коронавирус #пандемия #вакцинация #прививание #безопасность #здоровье #язычники #язычество #БлагодатьЛатвийскихБогов #ЛатвийскиеБоги #Пэрконс #БогПэрконс #Перконс-НебесныйОтец #Лайма #БогиняЛайма #БогиняСудьбы #Мара #БогиняМара #БогиняСмерти #БогиняЖизни #Мара-ВэлюМатэ #Мара-ЗэмэсМатэ #вера #любовь #надежда #Skolnieciņš #святоречка

Atbildēt

Сколниецыньш из святоречки

26.07.2021. 08:33

С 13. марта 2020. года пандемия Covid-19 угнетает наш народ и нашу родину - Латвию. Многие мои сограждане злятся на правительство, но во время этого кризиса нам не надо сердиться на правительство, нам надо бороться против злобного вируса Covid-19. Во время этих трудностей мы должны быть единым народом. Оставим свою злобу и ненависть в прошлом, будем смотреть на будущее с надеждой! Будем вакцинироваться! На данной момент в Латвии доступны такие вакцины против Covid-19 как Comirnaty, Spikevax, Vaxzevria, Janssen (avots: spkc.gov.lv/lv/atbildes [ответы на вопросы | SPKC]). Жители Латвийской Республики могут свободно выбирать которой прививкой прививаться. В отличии от Российской Федерации, где господствует капиталистическая диктатура переходящая в откровенный тоталитаризм, в Латвийской Республики господствует демократия. На территории Российской Федерации зарегистрированы четыре вакцины (avots:minzdrav.gov.ru/news/2021/05/06/16566-minzdrav-zaregistriroval-chetvertuyu-rossiyskuyu-vaktsinu-ot-covid-19 [Минздрав зарегистрировал четвертую российскую вакцину от COVID-19 (minzdrav.gov.ru)]): Gam-COVID-Vak jeb Sputnik V (minzdrav.gov.ru/news/2020/08/11/14657-minzdrav-rossii-zaregistriroval-pervuyu-v-mire-vaktsinu-ot-covid-19 [Минздрав России зарегистрировал первую в мире вакцину от COVID-19 (minzdrav.gov.ru)]), CoviVac (rg.ru/2021/02/20/chem-otlichaiutsia-tri-zaregistrirovannye-rossijskie-vakciny-ot-covid-19.html [Чем отличаются три зарегистрированные российские вакцины от COVID-19 — Российская газета (rg.ru)]), EpiVacCorona ria.ru/20210703/epivakkorona-1739440399.html [ЭпиВакКорона — эффективность вакцины, инструкция и противопоказания, отзывы привитых (ria.ru)]) un Sputnik Light minzdrav.gov.ru/news/2021/07/07/16953-glavnyy-vneshtatnyy-terapevt-minzdrava-rossii-oksana-drapkina-o-provedenii-povtornoy-vaktsinatsii [Главный внештатный терапевт Минздрава России Оксана Драпкина: о проведении повторной вакцинации (minzdrav.gov.ru)]). К величайшему стыду и презрению, на территории Российской Федерации запрещено использовать заграничные вакцины, это серьёзное нарушение прав человека. В России разработанные вакцины являются очень сомнительными, их безопасность и эффективность не доказано (видео из Ютуб канала Российской оппозиции ‘’Острый Угол’’: youtu.be/DbRJr_rl3_4 [Эффективность Спутника V. Лукашенко и Магутны Божа. Питер Де Врис и события в Гаити]). В мире не одна из Российских вакцин нету признана и сертифицирована. Хвала Богам, все вакцины доступные на территории Латвийской Республики являются в мире признанными и сертифицированными! Будем патриотами Латвии. Будем молиться древним языческим Богам. Помолимся Латвийским Богам! Вознесем хвалу и свой молитвы Латвийским Богам! Латвийские Боги некогда не покидали наш народ в беде. Они помогут нам и в этот раз.
С уважением, Сколниецыньш из святоречки [сын Латвийских Богов]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Да прибудет снами мудрость Латвийских Богов!
#Covid-19 #коронавирус #пандемия #вакцинация #прививание #безопасность #здоровье #язычники #язычество #БлагодатьЛатвийскихБогов #ЛатвийскиеБоги #Пэрконс #БогПэрконс #Перконс-НебесныйОтец #Лайма #БогиняЛайма #БогиняСудьбы #Мара #БогиняМара #БогиняСмерти #БогиняЖизни #Мара-ВэлюМатэ #Мара-ЗэмэсМатэ #вера #любовь #надежда #Skolnieciņš #святоречка

Atbildēt

Skolnieciņš no svētupes

26.07.2021. 08:28

Mūsu mīļo Tēvzemi jau kopš 2020. gada 13. marta nomoka Covid-19 pandēmija. Daudzi mani tautieši ir nikni uz valdību, taču šajā krīzes laikā mums nav jādusmojas uz valdību, bet gan ir jācīnās pret Covid 19 sērgu. Mūsu tautai ir jābūt vienotai šajā liktenīgajā brīdī. Atstāsim naidu un agresiju pagātnē, raudzīsimies ar cerību nākotnē! Vakcinēsimies! Pašreiz mūsu valstī ir pieejamas tādas Covid-19 vakcīnas kā Comirnaty, Spikevax, Vaxzevria, Janssen (avots: spkc.gov.lv/lv/atbildes [Atbildes par vakcināciju pret Covid-19 | SPKC]). Latvijas Republikas iedzīvotāji var brīvi izvēlēties, ar kuru vakcīnu vakcinēties. Atšķirībā no Krievijas Federācijas, kur valda kapitālistiskā diktatūra, Latvijas Republikā valda demokrātija. Krievijas Federācijā pašreiz ir pieejamas četras Krievijā ‘’izgudrotās’’ vakcīnas (avots:minzdrav.gov.ru/news/2021/05/06/16566-minzdrav-zaregistriroval-chetvertuyu-rossiyskuyu-vaktsinu-ot-covid-19 [Veselības ministrija reģistrēja ceturto vakcīnu pret COVID-19 (minzdrav.gov.ru)]): Gam-COVID-Vak jeb Sputnik V (minzdrav.gov.ru/news/2020/08/11/14657-minzdrav-rossii-zaregistriroval-pervuyu-v-mire-vaktsinu-ot-covid-19 [Krievijas Veselības ministrija reģistrēja pirmo vakcīnu pasaulē pret COVID-19 (minzdrav.gov.ru)]), CoviVac (rg.ru/2021/02/20/chem-otlichaiutsia-tri-zaregistrirovannye-rossijskie-vakciny-ot-covid-19.html [Kādas ir Krievijā reģistrēto vakcīnu atšķirības? COVID-19 — Krievijas avīze (rg.ru)]), EpiVacCorona ria.ru/20210703/epivakkorona-1739440399.html [EpiVacCorona — vakcīnas efektivitāte, lietošanas instrukcija un blaknes, vakcinēto atsauksmes (ria.ru)]) un Sputnik Light minzdrav.gov.ru/news/2021/07/07/16953-glavnyy-vneshtatnyy-terapevt-minzdrava-rossii-oksana-drapkina-o-provedenii-povtornoy-vaktsinatsii [Veselības ministrijas eksperte Oksana Drapkina par otrreizējo vakcināciju (minzdrav.gov.ru)]). Diemžēl Krievijas Federācijā ir aizliegta ārzemju vakcīnu lietošana, tas nopietni pārkāpj Krievijā dzīvojošo tautu cilvēktiesības. Pastāv nopietnas šaubas par Krievijā izstrādāto vakcīnu nekaitīgumu un efektivitāti (video no Krievijas opozīcijas YouTube kanāla ‘’Asais stūris’’: youtu.be/DbRJr_rl3_4 [Sputnik V neefektivitāte]). Neviena no Krievijā izstrādātajām vakcīnām nav pasaulē atzīta un sertificēta. Paldies Dieviem, visas Latvijas Republikā pieejamās vakcīnas ir pasaulē atzītas un sertificētas! Būsim Latvijas patrioti. Ticēsim Sentēvu Dieviem. Ticēsim Latvju Dieviem. Vakcinēsimies!
Spēku un izturību vēlot, Skolnieciņš no svētupes [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Covid-19 #kovid-19 #koronavīruss #kroņvīruss #pandēmija #vakcinācija #drošība #ilgtspēja #pagāni #LatvjuDievuSvētība #LatvjuDievi #Pērkons #DievsPērkons #Pērkons-DebesuTēvs #Laima #DievieteLaima #LikteņaDieviete #Māra #DievieteMāra #NāvesDieviete #DzīvībasDieviete #Māra-VeļuMāte #Māra-ZemesMāte #ticība #mīlestība #saticība #Skolnieciņš #svētupe #likteņupe #Daugava

Atbildēt

qwe

26.07.2021. 08:21

»

Nika

Diemžēl rīts un darba nedēļas sākums, taču pirmo saiti ātri izskatīju. Paldies, bet arī ar šo meklētaju ir būtība tas pats - atrod nelielus "izrāvumus" no nesaprotama teksta, taču nekādu pilnu medicīnisku pētījumu vismaz pirmajā atsaucē atkal nav. Pirmā pētījuma autors dr.Walt Lab. Ejam dr.majaslapā...


Tavs algoritms "patiesības" noskaidrošanai ir, maigi sakot, panaivs, bet ne par to. Ja Tu ar tādu pašu centību (un kaut vai šo pašu algoritmu - meklējot kaut ko vairāk par cilvēku, viņa motivāciju, naudu) "paanalizētu" oficiālo naratīvu, Tu jau sen būtu atradusi tajā vismaz 50 "caurumus". Jau sen Tev vajadzētu saprast, ka kaut kas neiet kopā... Kā redzi, runa nav par faktiem, bet ticību, reliģiju. Fakti tiek interpretēti "saskaņā" ar reliģiju...

Atbildēt

Žulis

26.07.2021. 07:23

Interesanti, ka te komentāros vēl joprojām vakcinēšanās fani pilnām mutēm dzied par nepieciešamību vakcinēties, lai sabiedrībā būtu kolektīvā imunitāte un mēs visi varētu atgriezties normālajā dzīvē. Ir taču oficiāli noskaidrots, ka ar vakcinēšanos nekādu kolektīvo imunitāti panākt nevar. Ne Izraēlā (ap 70% vakcinēto) ne Islandē (ap 85% vakcinēto)nekāda kolektīvā imunitāte nav izveidojusies un valstis atgriežas pie ierobežojumiem.
Nu nevar to patiesību noslēpt, tā vienalga parādās atklātībā. Un labāk ka ātrāk, nevis vēlāk. Jo ilgāk izdodas noslēpt patiesību, jo vairāk ir apmuļķoto cilvēku.

Atbildēt

Viltnieks

26.07.2021. 06:25

Kāds pārpublicējis viltus ziņu. Pie tam ļoti slikti iztulkotu.
Ievadam vēl pietrūka paziņojuma par mantojuma atklāšanos vai vinnestu loterijā. ;)

Atbildēt

Nika

26.07.2021. 04:30

»

Google

Tātad, jums, kā aprobežotai bet bezgalīgi pašpārliecinātai personai, kura cenšas visu meklēt GOOGLE, kurā tiek indeksēti mazāk par 10% visu interneta avotu, varu paskaidrot, kur meklēt šāda veida rakstus...


Diemžēl rīts un darba nedēļas sākums, taču pirmo saiti ātri izskatīju. Paldies, bet arī ar šo meklētaju ir būtība tas pats - atrod nelielus "izrāvumus" no nesaprotama teksta, taču nekādu pilnu medicīnisku pētījumu vismaz pirmajā atsaucē atkal nav. Pirmā pētījuma autors dr.Walt Lab. Ejam dr.majaslapā un skatamies, ar ko cienījamais dr.nodarbojas.
"Volta laboratorija bija mikroviļņu bloku platformu pionieris ultrasensitīvu biomarķieru noteikšanai un tagad strādā pie jaunām diagnostikas pieejām un pārveido tās produktos, kas var neinvazīvi un precīzāk diagnosticēt un novērtēt noteiktu vēža formu, infekcijas un neirodeģeneratīvo slimību stāvokļus. . Metode, kas pazīstama kā Single Molecule Arrays (Simoa), izmanto jaunu digitālās nolasīšanas metodi, un to var izmantot, lai noteiktu olbaltumvielas, pēctranslācijas modifikācijas, mikroRNS un bioloģiski nozīmīgas mazas molekulas. Vissvarīgākais ir tas, ka Simoa spēj uzlabot 100–1000 reizes parasto ar enzīmiem saistītā imūnsorbenta testa (ELISA) noteikšanas robežu. Šī paaugstinātā jutība ir kritiska agrīnai slimības diagnostikai un tādu atšķirību noteikšanai starp pacientiem un veseliem cilvēkiem, kuras citas tehnoloģijas var neievērot. "

Nu labi. Par covid dr.klusē, bet ir sadaļa publikācijas, un tur noteikti būs atrodama arī šī, zinātnē tik būtiskā atklāsme, kuru paveicis šis dr. Nav gan. Ka tad tā? Dr.kautrējas?
Jūs kā bērni. Goda vārds. Kādā sakarā zinātnisku pētījumu, kurš ir ienesis milzums daudz inovāciju, publicē portālā pietiek.com? Tas ir ar medicīnu saistīts portāls? Ja šis būtu publicēts medicīnas portālā, (kaut Latvijas), būtu kaut kāds kopsakars. Kādus kolēģus te meklē šis zinātniskais raksts? Beidziet ticēt aplamībām! Nevakcinējieties, pilnīgs po uz jums, bet sāciet taču pieaugt! Nevar bērna līmenī visu laiku palikt!

Atbildēt

?

25.07.2021. 23:26

»

Nika

Nu uz to pusi jau arī viss notiks pats par sevi. Nedomāju, ka obligāta vakcinēšanās ir izeja no situācijas. Protams, ka būs daļa, kuri zobus sakoduši, lai nav jāzaudē darbs, vakcinēsies, bet liela daļa noteikti ne. Ja rudenī būs slimības uzliesmojums, tad būs dabiskā atlase. Iespējams, ka daļa kaismīgo...


Jūs neesat tā pati Āgenskalna trakā ema, uzvārdā Aleksējeva, vārdā Nika, kura piedzemdēja meitu 17. gados un kad pašas meita bija stāvoklī 17. gados, piespiedāt meitu izdarīt abortu? Aborta laikā meita sajuka prātā? Tagad Jūs esat sava mazbērna slepkava, meitas sakropļotāja?

Atbildēt

Diemžēl

25.07.2021. 22:41

Ārsti paši to visu labi zina.

Atbildēt

Haralds Kalns

25.07.2021. 22:33

Teksts ir izvilcis visas Latvijas inteliģences izpratnes,par sadzīvisko,kā arī profesionālo ētiku,morāli,tikumību un likumību,esenci! Vēl jāmin vēlme vai atklāta nevēlēšanās iedziļināties cilvēktiesībās un brīvībā pašnoteikties! P.S. INTELIĢENTS-domājošs,saprotošs (no svešvārdu vārdnīcas).

Atbildēt

qwe

25.07.2021. 22:29

»

Nika

Kapēc man jāatkārtojas? Nu labi, ja nesaprati. Pirmkārt, es pēc nosaukumiem neatradu NEVIENU no nosauktajiem pētījumiem (atsaucēm). Otrkārt, vieno no autorēm es izsekoju ar googles starpniecību. Un pārtulkoju pētījumu par vakcīnām no šī institūta, kur strāda minēta imunuloģe. Secinājumi, kuri izdarīti...


Neredzu konkrētu atbildi, kurš ir "fake", pēc Tavām domām. Es meklēju visu frāzi, kas atsaucēs, + filetype:pdf. Gandrīz visus atradu. Ne visus var lasīt, daži ir tikai maksas protālos. Protams, neizmantoju booble. Tie, kurus var lasīt, vismaz "abstract" un "discussion" sadaļas kopumā apstiprina autora domu - t.b. - tie nav random raksti pielikti tikai atsauces pēc. Tu apgalvo, ka "fake", tad arī pamato, vismaz nosauc konkrēti! Tas, ka institūta viedoklis var atšķirties no tā darbinieka viedokļa neko nenozīmē. Arī raksta secinājumiem var (daļēji) nepiekrist, bet izdarīt savus, ja tie balstīti datos, kas minēti rakstā. Arī tādā gadījumā atsauce ir pa tēmu. Cieņā!

Atbildēt

Hirurgs Neviжivajevich

25.07.2021. 22:26

A par ko visparigi tads satraukums ???

Atbildēt

kā vienmēr

25.07.2021. 21:53

»

Nika

Nu tad ieej pats norādītaja saitē. Uzreiz izlec"page not found"- lapa nav atrasta un automātiski ielādē lapu US National libary of medicine national institutes of health...


Tagad tiešām rāda, ka "not found", bet kad liku saiti, tad vēl strādāja un teksts bija šāds

Abstract

SARS-CoV-2 proteins were measured in longitudinal plasma samples collected from 13 participants who received two doses of mRNA-1273 vaccine. 11 of 13 participants showed detectable levels of SARS-CoV-2 protein as early as day one after first vaccine injection. Clearance of detectable SARS-CoV-2 protein correlated with production of IgG and IgA.
Keywords: COVID-19, mRNA vaccine, SARS-CoV-2 antigens, immune responses, spike

Tur bija lejupielādējams arī viss saturs .docx formātā.

Atbildēt

nesapratu

25.07.2021. 21:45

Kāpēc vēstule ārstiem un uzruna cienījamie kolēģi?

Pareiza būtu uzruna 'Dakter, palīdziet!'
vai arī 'Vēstule troļļu fermas kolēģiem'

Atbildēt

Tad tā, jaukumiņ!

25.07.2021. 21:42

»

Nika

"Cilvēka kognitīvās spējas var pasliktināties pat pēc vieglas Covid-19 pārslimošanas, bet vidēji smagas slimības gadījumā tā sekas ir pielīdzināmas insulta sekām, norādīts britu zinātnieku „The Lancet” publicētajā rakstā. Pēc ekspertu domām, Covid-19 patiešām pasliktina intelektu, un, jo smagāk cilvēki...


Es kovid pārcietu 2019. g., saņemdams pa tiešo no cilvēka, kas atgriezās oktobrī no Uhaņas tad, kad kovidhistērija vēl negāja vaļā. Tieši otrādi - manas kognitīvās spējas ir palielinājušās, izpētot visu pieejamo informāciju par kovid, pat pārtulkojot K. Švābes “Lielais restarts Covid-19”, notikumus analizējort gan no juridiskā, medicīniskā un globālās ekonomikas aspektiem.

No visa izriet redzamā Romas kluba, kas dibināts 70. gados, stratēģija un kura stratēģiju pārņem klubs 3000, Vatikāns un inkluzīvā kaitālisma idejas autore no ASV, kura šo ideju attīsta desmit gadus.

Atbildēt

Google

25.07.2021. 21:24

»

Nika

Bet es neatrodu minēto literatūru. Nav


Tātad, jums, kā aprobežotai bet bezgalīgi pašpārliecinātai personai, kura cenšas visu meklēt GOOGLE, kurā tiek indeksēti mazāk par 10% visu interneta avotu, varu paskaidrot, kur meklēt šāda veida rakstus.
Protams, DEEP INTERNET resursos, pie kuriem, piemēram, pieder GOOGLE SCHOLAR.
Te būs atrasts pirmais avots: https://scholar.google.com/scholar?hl en&as_sdt 0%2C5&q Circulating+SARS-CoV-2+Vaccine+Antigen+Detected+in+the+Plasma+of+mRNA-1273+Vaccine+Recipients&btnG
Oriģinālraksts: https://www.openontario.ca/mirror/academic.oup.edu/ciab465_cops.pdf
Ceru, ka pārējo pratīsiet jau sameklēt pati, pretējā gadījumā, iesaku griesties pie sava ģimenes ārsta, jo jums sākušās neatgriezeniskas psihes izmaiņas, neatzīstot acīmredzamo un pierādīto...

Atbildēt

Mani neinteresē un nav laika tvnet analizēt

25.07.2021. 21:18

»

Nika

Mīļumiņ! Ea jau to neizdomāju. Vari vēlreiz šito pašu izlasīt portālā tvnet. Varbūt ar otro reizi pieleks


Bet tevis uzrakstītais komentārs ir totāli murgi. Jo tēma attiecas uz hipotalāmu un sinapsēm. Cerebrālo insultu utt. Bet tev viss putrā. Gan cēlonība, gan sekas attiecībā pret kovida ietekmi.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....