Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

LV pilsonis

09.10.2018. 23:28

»

tādi esam

Pilsonīt, Jums vāja atmiņa, šie "meļi" Latviju izvilka no bezdibeņa, kurā pirms 10 gadiem valsts gāzās iekšā.Valdis Dombrovskis bija spiests apgriezt valsts budžetu visās jomās, arī pensionāriem. Ja tas netiktu darīts, pēc dažām nedēļām vairs vispār nebūtu līdzekļu pensiju un algu izmaksai. Būtu līdzīgi...


Vienīgais ko atceros, ka pirms desmit gadiem parex "tautieši" smagi apzagās kā rezultātā trešais "tautietis" tos glābdams no drošas nāves, iegrūda tur Latvijas pensiju fondu. Tad uzradās raudošais puisēns, kurš no pasaules "tautiešu fonda" aizņēmās miljardus, kas kopumā izskatījās kā viena shēma, zem logo "pasaules krīze". Līdz ar to izglābjot milzīgi uzblīdušo valsts birokrātisko aparātu, ne valsti. Bet tam visam par godu, tīri legāli varēja noskūt Latvijas mežus, pēc ārvalstu sagatavotas programmas, jo ir taču krīze.

Atbildēt

Apmierinātais

09.10.2018. 15:57

Kamēr tauta nesapratīs ka Latviju var glābt tikai ložmetējs, tikmēr tauta skries uz vēlēšanām un balsos par noderīgajiem idotiem - Vienotība (kloni), VL/TB/LNNK un visu veco komunistu varzu, pirmkārt jau par tiem kuru sarakstos ir kaut viens , kaut slēpts, bet cionists.

Atbildēt

Diemžēl,

09.10.2018. 14:11

»

Jau komentēju,

ka Saeimas 100 noderīgu cionistiem idiotu sarakstu sastāda pirms Saeimas vēlēšanām. Nakts melnumā datus ievada CVK mājaslapā. Vēlēšanas ir falsificējums, ja ievēl Čakšu un Reiznieci, Rinkeviču - šīs divas noziedznieces un pederastu


atkal tas neglābjami slimais rusofobs un bābiski histēriskais cionisma sludinātājs, onanīmais "žīdmasonu / krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniķis izbēdzis no garīgo slimnieku stacionāra sevišķi agresīvo pacientu izolatora, kur visu laiku slēpjas histērisko margināļu skapī kopā ar saviem aktīvajiem un pasīvajiem viendzimuma partneriem.

Atbildēt

Pilsonis

09.10.2018. 13:45

»

tādi esam

Pilsonīt, Jums vāja atmiņa, šie "meļi" Latviju izvilka no bezdibeņa, kurā pirms 10 gadiem valsts gāzās iekšā.Valdis Dombrovskis bija spiests apgriezt valsts budžetu visās jomās, arī pensionāriem. Ja tas netiktu darīts, pēc dažām nedēļām vairs vispār nebūtu līdzekļu pensiju un algu izmaksai. Būtu līdzīgi...


Ak vai "izvilka no bezdibeņa". Varbūt iesākumam vajadzēja panākt iestāšanos noteikumus ES vismaz Polijas līmenī, kas iestājās ES vienā dienā ar mums. Tad varbūt arī nebūtu nekādu bezdibeņu malu.
Vēsture visu saliks pa plauktiņiem. Gan jau vēl pienāks laiki, kad jūs slēpsiet savu atbalstu tai kangaru bandai.
Un kas gribi teikt, ka šodien Grieķijā cilvēki dzīvo sliktāk kā "veiksmes stāstā"?
Piemēram, grieķu politiķi panāca parāda norakstīšanu uz pusi. Tai pat laikā tevis atbalstītā kangaru banda teica ka tas ir pazemojums prasīt parāda norakstīšanu. īstenībā tur taviem kangariem svarīgākais bija izkalpoties ārzemju kaklakungiem. Vēl vairāk, mēs kā eiro dalībvalsts iemeksājām simtiem miljonu Grieķu glābšanai + garantējām, ja kas, tad iemaksāsim vēl miljardiem. Tas pie tam, ka ar visiem norakstītiem parādiem, grieķu parādi ir neatmaksājami, tātad mēs to naudu jau esam pazaudējuši.
Kādi tad ir svarīgākie rādītāji, ja viss nav tik slikti? Kādas ir tendences?
Aizbrauc uz latgali, tur izskatās itkā šobrīd ntur notiek trešais pasaules karš

Atbildēt

tādi esam

09.10.2018. 11:06

»

Pilsonis

Bet kā ir ar meļiem, kuri pirms vēlēšanām solīja nemazināt pensijas, bet pēc nedēļas tās samazināja, vēlāk satversmes tiesa lēma, ka pretlikumīgi. Meloja, tad vēl pārkāpa satversmi


Pilsonīt, Jums vāja atmiņa, šie "meļi" Latviju izvilka no bezdibeņa, kurā pirms 10 gadiem valsts gāzās iekšā.Valdis Dombrovskis bija spiests apgriezt valsts budžetu visās jomās, arī pensionāriem. Ja tas netiktu darīts, pēc dažām nedēļām vairs vispār nebūtu līdzekļu pensiju un algu izmaksai. Būtu līdzīgi kā Grieķijā.
Tāpec, pilsonīt, beidz troļļot, ka te viss slikti!

Atbildēt

Pilsonis

09.10.2018. 09:59

»

tādi esam

No bijušās Vienotības, kuru saplosīja politiķu ambīcijas, arī tagad ir ievēlēti gudrākie cilvēki, kaut arī no dažādām partijām, kas saprot likumdošanas procesu un spēj realizēt vajadzīgās reformas...


Bet kā ir ar meļiem, kuri pirms vēlēšanām solīja nemazināt pensijas, bet pēc nedēļas tās samazināja, vēlāk satversmes tiesa lēma, ka pretlikumīgi. Meloja, tad vēl pārkāpa satversmi.
Kas ir tie kas balso par tādiem meļiem/kangariem?

Atbildēt

tādi esam

09.10.2018. 09:31

No bijušās Vienotības, kuru saplosīja politiķu ambīcijas, arī tagad ir ievēlēti gudrākie cilvēki, kaut arī no dažādām partijām, kas saprot likumdošanas procesu un spēj realizēt vajadzīgās reformas.
Kotlešu ēdāji sev par prieku varēs klausīties Kaimiņa un Gobzema demagoģiju un riešanu. Kā redzams, arī paši varēs apriet valsti un apvemt līdzcilvēkus.

Atbildēt

ko

09.10.2018. 09:29

»

!

likvidet gaila radito un dombrovska izloloto ierednu klana sistemu Latvija ir loti gruti.nu bet Artuss Kaimins un Aldis Gobzems vinus vismaz pamatigi nobaidija


Bet kā būs tālāk? Cien. aktieris I.Puga šorīt V.Puriņai teica, ka viņa nodoms esot mācīt cilvēkiem pieklājību, un viņš gribētu aizliegt interneta komentārus.

Atbildēt

Pilsonis

09.10.2018. 09:28

»

A. P.

Krievijā ir atjaunota PSRS institūcija, kura distancējas no V. V. Putina un Krievijas Federācijas. Esmu pārliecināts, ka PSRS tiks atjaunota un tajā vienīgā valsts valoda ir un būs krievu valoda


Krievijā spēkā ir 90. gadu konstitūcija, kuru uzrakstīja amerikānis. Viņš bija slavens konstitūciju eksperts, viņu piesaistīja kā konsultantu. Rezultātā konstitūcijā iekļauta virkne krievijai neizdevīgu punktu
Krievijā domē sēž tādi paši kangari kā mūsu saeimā.
Un nevis koki par cirvjiem balso, bet gan bauri balso par kangariem

Atbildēt

vienkarsak

09.10.2018. 08:38

»

ko

jūs uzbrūciet vēlētājiem. Radio, tv un citi mediji nepārtraukti zombēja - jāiet vēlēt, jāiet. A.P. arī teica - balsojiet, vienalga par ko...


labak lapinas vieta butu ielicis prezervativu aploksne.es ta darisu nokosreiz !

Atbildēt

!

09.10.2018. 08:32

likvidet gaila radito un dombrovska izloloto ierednu klana sistemu Latvija ir loti gruti.nu bet Artuss Kaimins un Aldis Gobzems vinus vismaz pamatigi nobaidija.

Atbildēt

Jau komentēju,

09.10.2018. 08:16

»

Vēl

nekas nav noticis,,vēl viss priekšā,jo neticās,ka cilvēki nobalsoja par čakšu,Daudzi,Mūrnieci,,Danu,aizdomīgi,lai neteiktu vairāk.Gaidīsim pilnu ieskatu par viņu mīnusiem arī


ka Saeimas 100 noderīgu cionistiem idiotu sarakstu sastāda pirms Saeimas vēlēšanām. Nakts melnumā datus ievada CVK mājaslapā. Vēlēšanas ir falsificējums, ja ievēl Čakšu un Reiznieci, Rinkeviču - šīs divas noziedznieces un pederastu.

Atbildēt

fuksis

09.10.2018. 07:03

Piekrītu autoram, šajās vēlēšanās lielu lomu nospēlēja Sorosa nauda, Vienotība un tās kloni atpakaļ pilnā sastāvā, gaidīsim strauju pederastijas uzplaukumu un dziļāku grimšanu nabadzībā, pakojiet čemodānus, muļķu zemē viss būs kā vienmēr!

Atbildēt

zars

09.10.2018. 01:39

Labakam miegam jaunaka anekdote:
Saema tika ieveleti: Vasilijs Ivanovichs Chapajevs, Petjka, un Anka puljemjotchitca.

Atbildēt

par 95%

08.10.2018. 23:00

»

oikskāceļvedis

ļoti patika šī, šodienas Latvijas politiskās situācijas analīze - īsa, un tajā pašā laikā apjomīga, viss salikts kārtīgi "pa plauktiņiem"... gribētos biežāk lasīt gudru cilvēku domas


Par 95% piekrītu. Raksts tiešām labs un skaidrs (bet - koki jau tā arī nesapratīs, ka tie ir domāti viņi paši. Cietpaurība mūsu vēlētājiem ir kaut kā ģenētiski iedzimta, tā izskatās. Vismaz lielai daļai). Vienīgais, kam absolūti nepiekrītu - nu nevajadzēja te tagad "nolikt" KPV. (Balsoju poar viņiem, jo ir pārliecība, ka viņi nav nekāds tur "saskaņiešu vai vienotībnieku projekts". Domāju, ka tie (mēs), kuri par viņiem balsoja, tā jau parāda, ka nevēlas "veco stagnējošo sistēmu".

Atbildēt

oikskāceļvedis

08.10.2018. 21:20

ļoti patika šī, šodienas Latvijas politiskās situācijas analīze - īsa, un tajā pašā laikā apjomīga, viss salikts kārtīgi "pa plauktiņiem"... gribētos biežāk lasīt gudru cilvēku domas!

Atbildēt

Un

08.10.2018. 21:17

Tu būtu tas Baltais tēvs, kas visu ziņas, visu saprot, visi pa ārējie ir cirvji. Bet ja nu nocērt ar sava stulbuma kādu gudru galvu, ko tad?

Atbildēt

Starp mums meitenēm

08.10.2018. 21:14

Autors dzīvo ilūzijās un sazvērestību teoriju apkampienā. Viņam nav realitātes izjūtu.

Atbildēt

agents

08.10.2018. 20:44

Autors nevar pardzivot ,ka kremla projekts izgazas . Kremla agentura pazinoja .ka vairs nefinanses neizdevusos projektus . Krievija tagad ir kapitalisms . Tapec saskana velesanas sanem arvien mazak balsis , tapat Sudrabas partija .

Atbildēt

jupis

08.10.2018. 20:28

»

A.P.

"Kosmiskais remonts" šajā gadījumā ir negodīgā polittehnoloģijā populārā "kosmētiskā remonta" simulakrs


Latvija bija okupēta un tikai šajā sakarā izveidojatai LPSR ir kāda saistība ar PSRS.Tautas fronte tika likvidēta pirms barikādēm,bet naivuļi,kuri ticēja TF,ar kaunu tika padzīti un viņu vietās iekārtojas okupantu nomeklatūra,čekas aģenti un okupantu ideologi,kuri izmantoja tautas brīvības alkas lai nozagtu valsti,bet meli par viņu brīvības cīņām joprojam tiek producēti arī ar čekas aģenta K.Streipuļa aktīvu dalību.

Atbildēt

Vēl

08.10.2018. 19:58

nekas nav noticis,,vēl viss priekšā,jo neticās,ka cilvēki nobalsoja par čakšu,Daudzi,Mūrnieci,,Danu,aizdomīgi,lai neteiktu vairāk.Gaidīsim pilnu ieskatu par viņu mīnusiem arī.

Atbildēt

A ko tad gaidījāt

08.10.2018. 18:34

Protesta balsojums to arī nozīmē: - jo trakāk, jo labāk. Tagad sākas trakāk.
Savēlēt visādus pajoliņus, ar domu sariebsim valdošajiem, ir izdevies. Tagad nav ko sūdzēties.
Nav jābrīnās, ka no visiem vecajiem un jocīgajiem esam dabūjuši pašus jocīgākos un destruktīvākos. Cerams, ka atmošanās notiks ātri, citādi murgs ievilksies līdz nākošajām vēlēšanām.

Atbildēt

kļimoviča aita

08.10.2018. 18:28

»

lauķis

Aitas ir un paliek aitas , vircas smaka tuvāka


Lauķi, Tu taču neesi sapratis - šajā rakstā runa ir par kokiem!!!

Atbildēt

ko

08.10.2018. 18:26

jūs uzbrūciet vēlētājiem. Radio, tv un citi mediji nepārtraukti zombēja - jāiet vēlēt, jāiet. A.P. arī teica - balsojiet, vienalga par ko.
Es arī sākumā domāju - aiziešu, apgriezīšu visas lapiņas otrādi un tad izvilkšu jebkuru un ielikšu aploksnē. Vēlāk dzirdēju kā vārnas ķērc - nav vērts, nav vērts.

Atbildēt

A. P.

08.10.2018. 17:59

»

A.P.

"Kosmiskais remonts" šajā gadījumā ir negodīgā polittehnoloģijā populārā "kosmētiskā remonta" simulakrs


Krievijā ir atjaunota PSRS institūcija, kura distancējas no V. V. Putina un Krievijas Federācijas. Esmu pārliecināts, ka PSRS tiks atjaunota un tajā vienīgā valsts valoda ir un būs krievu valoda.

Atbildēt

Vo

08.10.2018. 17:15

Viss ir likumsakarīgi. Jau pati dalība šādā vēlēšanu farsā nebija prāta darbs. Gandrīz puse balsstiesīgo no tās atteicās. Aizgāja balsot tie, kuriem ar to prātiņu tā nu ir, kā ir. Un ko gan no tādiem sagaidīsi? Protams, viņi balsos par varas partijām, jo nedrīkst taču kungiem acīs lēkt. Lielai daļai no viņiem, iespējams vispār nav sajēgas par politiku. Galvenais tajā brīdī justies kā varonim, kurš cēli paceltu galvu aiznes un iemet urnā konvertu ar PAŠA IZVĒLĒTU partijas papīrīti. Re, kāds es varens vīrs!

Atbildēt

A.P.

08.10.2018. 16:29

»

A.P.

Bet kurš "politiskais" spēks solīja kaut ko radikāli izmainīt? Vai autora kunga "partija", noziedznieces Sudrabas kabatas partija ar idiotisko motorzāģi kā "tautas" pārmācīšanas rīku - sazāģēšanu divās daļās (tik stulba aģitācija nebija piedzīvota), solīja likvidēt nacionāli reakcionāro un krimināli...


Padomju Savienību visi lamā, bet neviens nevēlas mācīties no PSRS pieredzes; proti, no tā, ka kosmiskais remonts nespēja glābt sociālisma celtniecības utopisko projektu Padomju Savienībā. To beidzot saprata Kremļa elite un nolēma mainīt valstiskumu - radikāli pārveidot visu. Jūsu reti aprobežotā dāma ar motorzāģi savos "kabatas" partijas sentimentālajos solījumos arī sola tikai LR veikt kosmisko remontu, kas, protams, neko nedos un principā ir krāpnieciska rīcība, - tauta tiek muļķota ar bezjēdzīgiem solījumiem. Latviešu tautu nevar glābt salkans kosmētiskais remonts. Vai to ir tik grūti saprast?

Atbildēt

Bezbailīgais koks

08.10.2018. 16:24

Interesanti, par ko tad Jurjāns balsoja, nebalsodams par cirvi un kritizēdams kokus, pie kuriem pats tā kā nepieder?
Izskatās, ka viņa favorīts ir Saskaņa un Sudrabas partija. Ja tiesa, ka pats no tās kandidējis, tad tiešām šis nu ir mirklis, kad vajadzēja paklusēt, nevis biedināt!

Atbildēt

Kas notiek latviešu galvās?

08.10.2018. 16:13

Viņi komentē kā traki sociopāti un paliek ārprātīgi, ja komentārus izdzēš. Tas viss. Vai aizbrauc uz neatgriešanos. Uz labākām civilizācijām.

Atbildēt

A.P.

08.10.2018. 16:06

Bet kurš "politiskais" spēks solīja kaut ko radikāli izmainīt? Vai autora kunga "partija", noziedznieces Sudrabas kabatas partija ar idiotisko motorzāģi kā "tautas" pārmācīšanas rīku - sazāģēšanu divās daļās (tik stulba aģitācija nebija piedzīvota), solīja likvidēt nacionāli reakcionāro un krimināli oligarhisko valstiskumu? Kungs arī "kandidēja" no minētās "kabatas partijas". Vai kungam patiešām nav tik daudz saprāta, ka pats arī ir līdzvainīgs pie visa, ja "gāja politikā" un pie tam tādā "partijā"? Vai nebija prātīgāk pastāvēt klusu, bet nevis publiski gaudot pēc saņēmtajiem 0.84%?

Atbildēt

lauķis

08.10.2018. 15:54

Aitas ir un paliek aitas , vircas smaka tuvāka.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Rīgas domes darbība ir ne tikai nelikumīga, bet arī neatbilstoša sabiedrības interesēm

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādāts likumprojekts par Rīgas domes (RD) atlaišanu. Jaunās RD vēlēšanu datums likumprojektā noteikts 2020.gada 29.februārī, bet atkarībā no Saeimas lēmuma tas var tikt precizēts. Līdz jaunā domes sasaukuma pirmajai sēdei likumprojekts paredz RD iecelt pagaidu administrāciju.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

Foto25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par Latvijas izdevumu aizsardzībai samazināšanu, lai nodrošinātu finansējumu mediķu atalgojumam, aģentūrai LETA norādīja partijas “Saskaņa” līderis Jānis Urbanovičs.
Lasīt visu...

21

Svētā inkvizīcija

FotoAttieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka maģija reāli darbojas?
Lasīt visu...

21

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

FotoŠķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā tik Sorosa varzai kādā amatā jāiebīda savējais, kāds, piemēram, bija un ir Rimšēvičs, kurš nu ir pilnībā atklājis savu patieso seju, kas nerunā par labu sorosīdiem, tā uzreiz nevēlamiem kandidātiem noteikti atrodas saiknes ar Šķēli vai Šķēles sievasmāti, vai, ja galīgi nekas nesanāk, ar Šķēles izbijuša kaimiņa, brāļa sievas māsas brālēna drauga brūti.
Lasīt visu...

21

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

FotoUz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu, līdz šim politikā vairākumā nepazīstamu cilvēku, kuri solīja uzsākt jaunu politiku, nepieļaujot valsts pārvaldē finanšu mahinācijas, politiķu savtīgumu, vienkāršojot un efektivizējot valsts pārvaldi, nodrošinot lēmumu pieņemšanas atklātumu, par konkrētām summām palielinot finansējumus dažādām valsts vajadzībām, ieskaitot iedzīvotāju veselības aprūpi.
Lasīt visu...

21

Ticība rituāla spēkam

Foto«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un visi Jeruzālemes iedzīvotāji, tie atklāti atzina savus grēkus, un viņš tos kristīja Jordānas upē.
Lasīt visu...

10

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

Foto29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas vicemēru – Druvi Kleinu.
Lasīt visu...

21

Demogrāfijas bums un tumsonības bums

FotoRietumu civilizācijā tēma par demogrāfijas straujo kāpumu un tumsonības straujo kāpumu ir ļoti svarīga. Abi bumi ļoti pamatīgi atsaucas uz Rietumu civilizācijas likteni līdz pat šobaltdienai. Arī uz Latvijas un latviešu likteni. Tajā skaitā uz “kultūrtautas” jaunāko emocionālo orkānu - pirms piecām minūtēm pašu ievēlētās 13.Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Ierēdņi demonstrē augstāko pilotāžu, kā NEVAJADZĒTU rakstīt likumu grozījumus

Situācijas neizpratne, slinkums, vienaldzība vai lobijs? To rādīs laiks. Neievērojot elementārākos juridiskās tehnikas principus, Veterinārmedicīnas likumā faktiski tiek...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....

Foto

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

Mīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē...

Foto

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

Saruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un...

Foto

Mucā

Padomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk...

Foto

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

Citur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku...

Foto

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

Padsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz....

Foto

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras”...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad,...

Foto

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

Karavadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt...

Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...