Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

LV pilsonis

09.10.2018. 23:28

»

tādi esam

Pilsonīt, Jums vāja atmiņa, šie "meļi" Latviju izvilka no bezdibeņa, kurā pirms 10 gadiem valsts gāzās iekšā.Valdis Dombrovskis bija spiests apgriezt valsts budžetu visās jomās, arī pensionāriem. Ja tas netiktu darīts, pēc dažām nedēļām vairs vispār nebūtu līdzekļu pensiju un algu izmaksai. Būtu līdzīgi...


Vienīgais ko atceros, ka pirms desmit gadiem parex "tautieši" smagi apzagās kā rezultātā trešais "tautietis" tos glābdams no drošas nāves, iegrūda tur Latvijas pensiju fondu. Tad uzradās raudošais puisēns, kurš no pasaules "tautiešu fonda" aizņēmās miljardus, kas kopumā izskatījās kā viena shēma, zem logo "pasaules krīze". Līdz ar to izglābjot milzīgi uzblīdušo valsts birokrātisko aparātu, ne valsti. Bet tam visam par godu, tīri legāli varēja noskūt Latvijas mežus, pēc ārvalstu sagatavotas programmas, jo ir taču krīze.

Atbildēt

Apmierinātais

09.10.2018. 15:57

Kamēr tauta nesapratīs ka Latviju var glābt tikai ložmetējs, tikmēr tauta skries uz vēlēšanām un balsos par noderīgajiem idotiem - Vienotība (kloni), VL/TB/LNNK un visu veco komunistu varzu, pirmkārt jau par tiem kuru sarakstos ir kaut viens , kaut slēpts, bet cionists.

Atbildēt

Diemžēl,

09.10.2018. 14:11

»

Jau komentēju,

ka Saeimas 100 noderīgu cionistiem idiotu sarakstu sastāda pirms Saeimas vēlēšanām. Nakts melnumā datus ievada CVK mājaslapā. Vēlēšanas ir falsificējums, ja ievēl Čakšu un Reiznieci, Rinkeviču - šīs divas noziedznieces un pederastu


atkal tas neglābjami slimais rusofobs un bābiski histēriskais cionisma sludinātājs, onanīmais "žīdmasonu / krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniķis izbēdzis no garīgo slimnieku stacionāra sevišķi agresīvo pacientu izolatora, kur visu laiku slēpjas histērisko margināļu skapī kopā ar saviem aktīvajiem un pasīvajiem viendzimuma partneriem.

Atbildēt

Pilsonis

09.10.2018. 13:45

»

tādi esam

Pilsonīt, Jums vāja atmiņa, šie "meļi" Latviju izvilka no bezdibeņa, kurā pirms 10 gadiem valsts gāzās iekšā.Valdis Dombrovskis bija spiests apgriezt valsts budžetu visās jomās, arī pensionāriem. Ja tas netiktu darīts, pēc dažām nedēļām vairs vispār nebūtu līdzekļu pensiju un algu izmaksai. Būtu līdzīgi...


Ak vai "izvilka no bezdibeņa". Varbūt iesākumam vajadzēja panākt iestāšanos noteikumus ES vismaz Polijas līmenī, kas iestājās ES vienā dienā ar mums. Tad varbūt arī nebūtu nekādu bezdibeņu malu.
Vēsture visu saliks pa plauktiņiem. Gan jau vēl pienāks laiki, kad jūs slēpsiet savu atbalstu tai kangaru bandai.
Un kas gribi teikt, ka šodien Grieķijā cilvēki dzīvo sliktāk kā "veiksmes stāstā"?
Piemēram, grieķu politiķi panāca parāda norakstīšanu uz pusi. Tai pat laikā tevis atbalstītā kangaru banda teica ka tas ir pazemojums prasīt parāda norakstīšanu. īstenībā tur taviem kangariem svarīgākais bija izkalpoties ārzemju kaklakungiem. Vēl vairāk, mēs kā eiro dalībvalsts iemeksājām simtiem miljonu Grieķu glābšanai + garantējām, ja kas, tad iemaksāsim vēl miljardiem. Tas pie tam, ka ar visiem norakstītiem parādiem, grieķu parādi ir neatmaksājami, tātad mēs to naudu jau esam pazaudējuši.
Kādi tad ir svarīgākie rādītāji, ja viss nav tik slikti? Kādas ir tendences?
Aizbrauc uz latgali, tur izskatās itkā šobrīd ntur notiek trešais pasaules karš

Atbildēt

tādi esam

09.10.2018. 11:06

»

Pilsonis

Bet kā ir ar meļiem, kuri pirms vēlēšanām solīja nemazināt pensijas, bet pēc nedēļas tās samazināja, vēlāk satversmes tiesa lēma, ka pretlikumīgi. Meloja, tad vēl pārkāpa satversmi


Pilsonīt, Jums vāja atmiņa, šie "meļi" Latviju izvilka no bezdibeņa, kurā pirms 10 gadiem valsts gāzās iekšā.Valdis Dombrovskis bija spiests apgriezt valsts budžetu visās jomās, arī pensionāriem. Ja tas netiktu darīts, pēc dažām nedēļām vairs vispār nebūtu līdzekļu pensiju un algu izmaksai. Būtu līdzīgi kā Grieķijā.
Tāpec, pilsonīt, beidz troļļot, ka te viss slikti!

Atbildēt

Pilsonis

09.10.2018. 09:59

»

tādi esam

No bijušās Vienotības, kuru saplosīja politiķu ambīcijas, arī tagad ir ievēlēti gudrākie cilvēki, kaut arī no dažādām partijām, kas saprot likumdošanas procesu un spēj realizēt vajadzīgās reformas...


Bet kā ir ar meļiem, kuri pirms vēlēšanām solīja nemazināt pensijas, bet pēc nedēļas tās samazināja, vēlāk satversmes tiesa lēma, ka pretlikumīgi. Meloja, tad vēl pārkāpa satversmi.
Kas ir tie kas balso par tādiem meļiem/kangariem?

Atbildēt

tādi esam

09.10.2018. 09:31

No bijušās Vienotības, kuru saplosīja politiķu ambīcijas, arī tagad ir ievēlēti gudrākie cilvēki, kaut arī no dažādām partijām, kas saprot likumdošanas procesu un spēj realizēt vajadzīgās reformas.
Kotlešu ēdāji sev par prieku varēs klausīties Kaimiņa un Gobzema demagoģiju un riešanu. Kā redzams, arī paši varēs apriet valsti un apvemt līdzcilvēkus.

Atbildēt

ko

09.10.2018. 09:29

»

!

likvidet gaila radito un dombrovska izloloto ierednu klana sistemu Latvija ir loti gruti.nu bet Artuss Kaimins un Aldis Gobzems vinus vismaz pamatigi nobaidija


Bet kā būs tālāk? Cien. aktieris I.Puga šorīt V.Puriņai teica, ka viņa nodoms esot mācīt cilvēkiem pieklājību, un viņš gribētu aizliegt interneta komentārus.

Atbildēt

Pilsonis

09.10.2018. 09:28

»

A. P.

Krievijā ir atjaunota PSRS institūcija, kura distancējas no V. V. Putina un Krievijas Federācijas. Esmu pārliecināts, ka PSRS tiks atjaunota un tajā vienīgā valsts valoda ir un būs krievu valoda


Krievijā spēkā ir 90. gadu konstitūcija, kuru uzrakstīja amerikānis. Viņš bija slavens konstitūciju eksperts, viņu piesaistīja kā konsultantu. Rezultātā konstitūcijā iekļauta virkne krievijai neizdevīgu punktu
Krievijā domē sēž tādi paši kangari kā mūsu saeimā.
Un nevis koki par cirvjiem balso, bet gan bauri balso par kangariem

Atbildēt

vienkarsak

09.10.2018. 08:38

»

ko

jūs uzbrūciet vēlētājiem. Radio, tv un citi mediji nepārtraukti zombēja - jāiet vēlēt, jāiet. A.P. arī teica - balsojiet, vienalga par ko...


labak lapinas vieta butu ielicis prezervativu aploksne.es ta darisu nokosreiz !

Atbildēt

!

09.10.2018. 08:32

likvidet gaila radito un dombrovska izloloto ierednu klana sistemu Latvija ir loti gruti.nu bet Artuss Kaimins un Aldis Gobzems vinus vismaz pamatigi nobaidija.

Atbildēt

Jau komentēju,

09.10.2018. 08:16

»

Vēl

nekas nav noticis,,vēl viss priekšā,jo neticās,ka cilvēki nobalsoja par čakšu,Daudzi,Mūrnieci,,Danu,aizdomīgi,lai neteiktu vairāk.Gaidīsim pilnu ieskatu par viņu mīnusiem arī


ka Saeimas 100 noderīgu cionistiem idiotu sarakstu sastāda pirms Saeimas vēlēšanām. Nakts melnumā datus ievada CVK mājaslapā. Vēlēšanas ir falsificējums, ja ievēl Čakšu un Reiznieci, Rinkeviču - šīs divas noziedznieces un pederastu.

Atbildēt

fuksis

09.10.2018. 07:03

Piekrītu autoram, šajās vēlēšanās lielu lomu nospēlēja Sorosa nauda, Vienotība un tās kloni atpakaļ pilnā sastāvā, gaidīsim strauju pederastijas uzplaukumu un dziļāku grimšanu nabadzībā, pakojiet čemodānus, muļķu zemē viss būs kā vienmēr!

Atbildēt

zars

09.10.2018. 01:39

Labakam miegam jaunaka anekdote:
Saema tika ieveleti: Vasilijs Ivanovichs Chapajevs, Petjka, un Anka puljemjotchitca.

Atbildēt

par 95%

08.10.2018. 23:00

»

oikskāceļvedis

ļoti patika šī, šodienas Latvijas politiskās situācijas analīze - īsa, un tajā pašā laikā apjomīga, viss salikts kārtīgi "pa plauktiņiem"... gribētos biežāk lasīt gudru cilvēku domas


Par 95% piekrītu. Raksts tiešām labs un skaidrs (bet - koki jau tā arī nesapratīs, ka tie ir domāti viņi paši. Cietpaurība mūsu vēlētājiem ir kaut kā ģenētiski iedzimta, tā izskatās. Vismaz lielai daļai). Vienīgais, kam absolūti nepiekrītu - nu nevajadzēja te tagad "nolikt" KPV. (Balsoju poar viņiem, jo ir pārliecība, ka viņi nav nekāds tur "saskaņiešu vai vienotībnieku projekts". Domāju, ka tie (mēs), kuri par viņiem balsoja, tā jau parāda, ka nevēlas "veco stagnējošo sistēmu".

Atbildēt

oikskāceļvedis

08.10.2018. 21:20

ļoti patika šī, šodienas Latvijas politiskās situācijas analīze - īsa, un tajā pašā laikā apjomīga, viss salikts kārtīgi "pa plauktiņiem"... gribētos biežāk lasīt gudru cilvēku domas!

Atbildēt

Un

08.10.2018. 21:17

Tu būtu tas Baltais tēvs, kas visu ziņas, visu saprot, visi pa ārējie ir cirvji. Bet ja nu nocērt ar sava stulbuma kādu gudru galvu, ko tad?

Atbildēt

Starp mums meitenēm

08.10.2018. 21:14

Autors dzīvo ilūzijās un sazvērestību teoriju apkampienā. Viņam nav realitātes izjūtu.

Atbildēt

agents

08.10.2018. 20:44

Autors nevar pardzivot ,ka kremla projekts izgazas . Kremla agentura pazinoja .ka vairs nefinanses neizdevusos projektus . Krievija tagad ir kapitalisms . Tapec saskana velesanas sanem arvien mazak balsis , tapat Sudrabas partija .

Atbildēt

jupis

08.10.2018. 20:28

»

A.P.

"Kosmiskais remonts" šajā gadījumā ir negodīgā polittehnoloģijā populārā "kosmētiskā remonta" simulakrs


Latvija bija okupēta un tikai šajā sakarā izveidojatai LPSR ir kāda saistība ar PSRS.Tautas fronte tika likvidēta pirms barikādēm,bet naivuļi,kuri ticēja TF,ar kaunu tika padzīti un viņu vietās iekārtojas okupantu nomeklatūra,čekas aģenti un okupantu ideologi,kuri izmantoja tautas brīvības alkas lai nozagtu valsti,bet meli par viņu brīvības cīņām joprojam tiek producēti arī ar čekas aģenta K.Streipuļa aktīvu dalību.

Atbildēt

Vēl

08.10.2018. 19:58

nekas nav noticis,,vēl viss priekšā,jo neticās,ka cilvēki nobalsoja par čakšu,Daudzi,Mūrnieci,,Danu,aizdomīgi,lai neteiktu vairāk.Gaidīsim pilnu ieskatu par viņu mīnusiem arī.

Atbildēt

A ko tad gaidījāt

08.10.2018. 18:34

Protesta balsojums to arī nozīmē: - jo trakāk, jo labāk. Tagad sākas trakāk.
Savēlēt visādus pajoliņus, ar domu sariebsim valdošajiem, ir izdevies. Tagad nav ko sūdzēties.
Nav jābrīnās, ka no visiem vecajiem un jocīgajiem esam dabūjuši pašus jocīgākos un destruktīvākos. Cerams, ka atmošanās notiks ātri, citādi murgs ievilksies līdz nākošajām vēlēšanām.

Atbildēt

kļimoviča aita

08.10.2018. 18:28

»

lauķis

Aitas ir un paliek aitas , vircas smaka tuvāka


Lauķi, Tu taču neesi sapratis - šajā rakstā runa ir par kokiem!!!

Atbildēt

ko

08.10.2018. 18:26

jūs uzbrūciet vēlētājiem. Radio, tv un citi mediji nepārtraukti zombēja - jāiet vēlēt, jāiet. A.P. arī teica - balsojiet, vienalga par ko.
Es arī sākumā domāju - aiziešu, apgriezīšu visas lapiņas otrādi un tad izvilkšu jebkuru un ielikšu aploksnē. Vēlāk dzirdēju kā vārnas ķērc - nav vērts, nav vērts.

Atbildēt

A. P.

08.10.2018. 17:59

»

A.P.

"Kosmiskais remonts" šajā gadījumā ir negodīgā polittehnoloģijā populārā "kosmētiskā remonta" simulakrs


Krievijā ir atjaunota PSRS institūcija, kura distancējas no V. V. Putina un Krievijas Federācijas. Esmu pārliecināts, ka PSRS tiks atjaunota un tajā vienīgā valsts valoda ir un būs krievu valoda.

Atbildēt

Vo

08.10.2018. 17:15

Viss ir likumsakarīgi. Jau pati dalība šādā vēlēšanu farsā nebija prāta darbs. Gandrīz puse balsstiesīgo no tās atteicās. Aizgāja balsot tie, kuriem ar to prātiņu tā nu ir, kā ir. Un ko gan no tādiem sagaidīsi? Protams, viņi balsos par varas partijām, jo nedrīkst taču kungiem acīs lēkt. Lielai daļai no viņiem, iespējams vispār nav sajēgas par politiku. Galvenais tajā brīdī justies kā varonim, kurš cēli paceltu galvu aiznes un iemet urnā konvertu ar PAŠA IZVĒLĒTU partijas papīrīti. Re, kāds es varens vīrs!

Atbildēt

Bezbailīgais koks

08.10.2018. 16:24

Interesanti, par ko tad Jurjāns balsoja, nebalsodams par cirvi un kritizēdams kokus, pie kuriem pats tā kā nepieder?
Izskatās, ka viņa favorīts ir Saskaņa un Sudrabas partija. Ja tiesa, ka pats no tās kandidējis, tad tiešām šis nu ir mirklis, kad vajadzēja paklusēt, nevis biedināt!

Atbildēt

Kas notiek latviešu galvās?

08.10.2018. 16:13

Viņi komentē kā traki sociopāti un paliek ārprātīgi, ja komentārus izdzēš. Tas viss. Vai aizbrauc uz neatgriešanos. Uz labākām civilizācijām.

Atbildēt

lauķis

08.10.2018. 15:54

Aitas ir un paliek aitas , vircas smaka tuvāka.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...