Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kk

02.04.2020. 10:25

»

hm

Saliekot visu pa plauktiņiem - situācija sekojoša...


ši tiešām ir taisnība. lai cik tas būtu skarbi.

Atbildēt

Claudia Klein

29.03.2020. 22:46

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

Centra partija

25.03.2020. 18:21

Centra partija atkārtoti aicina prezidentu Levitu ap 450 000 eiro, kas paredzēti viņa šāgada ārzemju braucieniem, steidzami pārskaitīt medicīnai, cīņai ar pandēmiju Latvijā.

Atbildēt

Bet

19.03.2020. 13:28

»

Вирус

Вирус выявил лживую связь стран ЕС. Более того, вместо того, чтобы действовать совместно, страны ЕС закрывают свои границы. Вирус выявил лживое содружество – оно было только частичное и только экономическое, т.е. эгоистическое, но не сближение народов...


kāpēc ir jātuvinās tautām?Kāpēc nevar būt vienkārši draugi un sabiedrotie?Protams, ka šādā situācijā katrā zemē ir jākoncentrējas uz savu iedzīvotāju paglābšanas no lielākas epidēmijas izplatības.Pietiks jau, ja būs pieejami kādi ES atbalsta fondi vai citi pasākumi krīzes mazināšanai.Tāpat jau ilgi gaidīja, ievērojot cilvēktiesības, ieviest kontroli pār pārvietošanos.Ja tā Eiropa būtu tik slikta, tad kom Virus komentāru rakstītu no Krievijas.Bet 200 procentu raksta no LV vai kādas ES valsts.Visur ir savas labās un sliktās puses.Kas vēlas - dzīvo Eiropā, kas vēlas - Krievijā, ķīnā vai kkur citur.Būtiski ir dzīvot tur, kur jūties labi. .Pārsvarā tas tik un tā ir dzimtajā zemē.

Atbildēt

valdība nevar jēgt infekciju lietas

18.03.2020. 20:30

MUMS NAV INFEKCIONISTU!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Bez mistifikācijas

18.03.2020. 19:29

Gaisā bez koronavīrusa virmo ari trešais variants.

Ka koronavīruss izplatīts kā ierocis noteiktu mērķu sasniegšanā attiecībā pret jau iesāktajām Defender 2020 NATO militārajām “mācībām”, it kā nošaujot “divus zaķus” ar vienu šāvienu.

Tas pirmais - atbrīvojas, kā jau kara laikā, no padzīvojušu un slimu civiliedzīvotāju liekā balasta, kas nomirtu tāpat pie militāristu “pirmā šāviena kara apstākļos” aiz bailēm par savu kailo dzīvību un ģimeni tāpat.

Tas otrais- Eiropā slēdz robežas un ievieš komendantstundas mums nezināmu mērķu realizācijā. Defender 2020 iekšējos mērķos. Piem., izmēģinot, cik ilgā laikā vajadzības gadījumā lielus militāros spēkus var pārvietot no ASV iekšzemes uz Eiropu. Komendantstunda un īpašie režīmi vajadzīgi, lai civilā aviācija un civilais sauszemes transports netraucētu militāru operāciju veikšanai, tostarp iebrūkot, piem., Krimā. Jo Tramps vairākkārt lūdzis Krieviju atdot Krimu Ukrainai saskaņā ar līgumiem, pirms 2014. gada Krievija iebruka Krimā. Krievija izturas izaicinoši. Itālijas laikraksts, atbildot uz iedzīvotāju jautājumiem par ASV bruņutehnikas pārvietošanos Itālijā lielā skaitā, kurā pirmajā ieviesa komendantstundas un īpašo režīmu, izskaidro par situāciju Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, kur iebrukt plānojot Krievija. Daudzi prognozē, ka, Krievijas militāristi, izmainot Krievijas konstitūciju, varēs manipulēt ar Krievijas tautu daudz diktatoriskāk, tostarp ieviešot ārkārtas stāvokli pēc saviem militāristu ieskatiem.

Daudzi izsaka versiju, ka šogad var atkārtoties 1941. gada 21. jūnija scenārijs, sākoties pasaules karam neatkarīgi no tavu neiepirkto griķu daudzuma. Un šoreiz vairs nav būtiski, kas izplata koronavīrusu - Ķīna ar Krieviju, vai Krievija ar ASV vai Izraēla ar ASV, vai ASV ar Ķīnu. Viennozīmīgi, ka koronavīrusa straujā izplatība nav nejauša un Latvija strauji tuvojas komendantstundai un īpašajam režīmam civiliedzīvotājiem

Atbildēt

precedents

18.03.2020. 18:54

nu nav tik slikti, kā piemēram britos vai itālijā, spānijā un francijā. ir pat apbrīnojami, ka mūsu valdības lielās čammāšanās stils ir tik ātri pagaisis šajā gadījumā, ko var skaidrot ar pašu valdītāju atrašanos konkrētajā apdraudējuma situācijā.

Atbildēt

Žulis

17.03.2020. 16:38

Man, īstam latviešu deģenerātam un psihiskam kroplim, nekur nav jāpārvietojas, jo es taisu gultā un portālu "Pietiek" Lato Lapsam par prieku arī pietaisu no savas pietaisītās gultas. Vai kādam vēl ir tik labi kā man?

Atbildēt

Žulis

17.03.2020. 15:53

Dabīgi, ka tādi partiju aicinājumi nav nekas cits, kā personīgo spalvu spodrināšanas līdzeklis. Arī Viņķeles un Kariņa lamāšana ir vien tāda tukša gaisa tricināšana, jo neviens jau viņus pie atbildības par tām neizdarībām nesauks un netiesās. Traģēdija ir tā, ka mūsu valstī valdošais režīms VISUS ŠOS GADUS reāli nav rūpējies par tautu. Visu laiku ir bijusi tikai šādu rūpju imitācija, nevis reāla darbība. Līdzīgi arī visas valsts iestādes savā darbībā šīs rūpes ir vairāk imitējušas, nekā strādājušas. Taču atalgojums gan visus šos gadus ir saņemts pēc pilnas programmas. Šādu strādāšanas principu var raksturot ar senu latviešu teicienu ”Diena vakarā un putra vēderā”. Mums, piemēram, ir tāds VUGD, kas koordinē civilo aizsardzību valstī. Un tajā ir vesela Civilās aizsardzības pārvaldes Civilās aizsardzības sistēmas darbības koordinēšanas nodaļa. Tur vesels bars cilvēku visus šos gadus ir saņēmuši algu par to, lai izstrādātu plānu efektīgai rīcībai visa veida katastrofu un kataklizmu gadījumos kā arī izveidotu valsts un pašvaldību līmenī vajadzīgās struktūras šī plāna realizācijai. Visiem valsts dienestiem bija jābūt skaidram konkrētas rīcības plānam šādiem gadījumiem. Bet ražojošajiem uzņēmumiem būtu jābūt skaidrībai par to, kā pārprofilēties, lai sāktu ražot attiecīgajai situācijai nepieciešamo produkciju. Tad politiķiem nevajadzētu taisīt garas diskusijas par to, kas darāms un kas varbūt vēl nav darāms. Atliktu tikai izsludināt attiecīgo apdraudējumu, lai profesionālie dienesti sāktu rīkoties atbilstoši izstrādātajam plānam un instrukcijām. Taču mums, kā izskatās, nav ne normālu plānu, ne instrukciju, ne strukturālā nodrošinājuma un resursu tam visam. Droši vien, ir tikai darbības imitācijas procesā sarakstītas papīru kaudzītes, kas apdzejo civilo aizsardzību kā tādu un apraksta ko vajadzētu, ko būtu ieteicams darīt un kas jāņem vērā. Līdzīgi kā mūsu valdības vīru sastādītie plāni un programmas ar bezgalīgajiem uzlabot, sakārtot, pilnveidot, attīstīt, veicināt…. Tā tas notiek, ja valstī ir izveidota sistēma, kur , jo augstāks amats, jo mazāka atbildība par savu darba pienākumu izpildi. Un kur algu maksā ne jau par godīgi un apzinīgi izpildītu darbu, bet gan par sekmīgu darbības imitāciju. Un kur tautas intereses un vajadzības prioritāšu sarakstā ir tikai uz papīra.

Atbildēt

Aha!

17.03.2020. 15:15

»

nevar ticēt Nacionālai apvienībai Taisnīgums

Jebkuram rakstam ir konkrēts autors un rakstītājs, bet konkrētā gadījumā tos neuzrādīja. Latviešu tautas garīgan pūram šīs raksts nepieder. Tā saucamā Nacionālā savienība Taisnīgums raksts ir uzrakstīts Krievijas Federācijas specdienestu stilā. Protams, ar mērķi nomelnot Latvijas ;eģitīmo varu, graut...


Vispasaules veselības organizāciju un FRS organizē cionisti - Komiteja 300 un turpmāk viņu plānos, samazinot pasaules iedzīvotāju skaitu, ietilpst pošu izgatavošana pret koronavīrusu. Šīs potes sabeigs potēto imunsistēmu līdzīgi kā homeopātijā ar mazām zāļu devām ārstē slimos, jo koronavīruss ir mākslīgi radīts un imunitāte pārslimojot neiestājas. Tie, kuri nereaģē uz koronavīrusu, vai reaģē maz, imunsistēmu koranavīruss, esot organismā, sabeidz ilgākā laika posmā lēni un neatlaidīgi, bērnus ieskaitot. Potes pret koronavīrusu būs obligātas kā kara apstākļos, kādi ir šodien, slēdzot robežas, ieviešot komendantstundas, ja ne, iestāsies kriminālatbildība, cilvēkus iznīcinot ieslodzījumā. Neviens vairs nekontrolēs šo pošu patieso sastāvu un par nāves gadījumiem pēc potēm neatbildēs pat viņķelveidīgie - pati Viņķele pirms šīs koronvīrusa pandēmijas kā nākošā cionistu Latvijas valdībā, kā veselības ministre tika sagatavota ASV cionistu Komitejas 300 skolā.

Ne velti ASV ir sagatavoti miljoni cilvēku apglabāšanai betona kastīšu un plastmasas zārku, divstāvīgu vilcienu vagoni, katrā vagonā iemitinot 1000 nepaklausīgo cilvēku.

Pēc Merkeles vizītes Kremlī udmurts Putina “klons” aizvietotājs caur krievu LTK ideoloģijas principiem maina konstitūciju, ko grib, maldinot krievu tautu, ieviest līdz 9. maijam, nostiprina likumdošanu PSRS gulagu atjaunošanai. Savulaik Komiteja 300 gulagos ar Staļina starpniecību iznīcināja miljoniem labāko un cilvēcīgāko cilvēku- tagad to darīs ar udmurta Putina klona - aizvietotāja starpniecību, bet ASV to darīs ilumināts - tautu tēvs Tramps, pie mums jau to dara “nācijas tēvs” Levits un ASV pilsonis Kariņš un cionistu Komitejas 300 “rokasmeita” Viņķele.

Solovejs, Kremļa trollis, runā par Putina steigu, izmainot konstitūciju, kā par Putina personīgu problēmu. Bet neatklāj to. Kas domā patstāvīgi un ir informēti, tie zin, ka Putins ar konstitūciju aizsargā arī sevi pret Hāgas tiesu, jo Putins ir kara noziedznieks Malaizijas lidmašīnas notriekšanā virs Ukrainas. Ir zināms, ka ar Putina ziņu BUK raķetes ieveda Ukrainā un sagatavoja notriekt Krievijas pasažieru lidmašīnu, lai būtu pamats iebrukt Ukrainā, jo Krievijas parlaments deva atļauju tam, bet nebija redzama iemesla. Sagatavojoties lidmašīnas notriekšanai, notika kļūda, ievadot datus - sajaucot vietu nosaukumus Parvomaijsk ar līdzīgu nosaukumu un Malaizijas lidmašīna tika notriekta Krievijas lidmašīnas vietā. Līdzīgi Putins deva pavēles uzspridzināt Krievijā dzīvojamos namus ar iedzīvotājiem, lai iebruktu Čečenijā.
Kara noziedznieks Putins ar konstitūcijas izmaiņām sevi slēpj no izdošanas Hāgas tribunālam, kuram ir visi pierādījumi Putina vainai.

Pēc 2. PK kancleru Vācijai ieceļ ASV pēc Vācijas kapitulācijas 2. PK noteikumiem. Varam secināt, ka Merkele, Putins (viltvārdis ar dubultniekiem), Makrons un citi kā Levits ir cionistu un Komitejas 300 masonu ielikteņi, marionetes.

Atbildēt

hm

17.03.2020. 14:24

Saliekot visu pa plauktiņiem - situācija sekojoša.
1)Gulbja laboratorija dienā var veikt ap 50 testus. Ja inficēto kļūst vairāk, jāiet pie zīlnieces
2)laboratorija šos testus var veikt tikai tiem, kuriem nav vīrusam raksturīgas ārējas pazīmes, ko ar nopietni slimajiem?
3)Latvijā ir tikai 2 mākslīgās elpināšanas aparāti - tātad tiem var pieslēgt 2 slimniekus - prezidentu un premjeru. Pārējiem, lai tiktu pie šīs opcijas jāgaida, vai lai viņi nomirst, vai izveseļojas.
Patiesībā esošā situācija vairāk atgādina gadījumu Āfrikas valstī. Var jau būt, ka Eiropa degradējusies tik tālu, ka nonākusi līdz Āfrikas līmenim un mēs līdz ar viņiem
Bet visur tā nav. Ķīna jau sāk pretvīrusa vakcīnas klīniskos pētījumus, pat krievi pamanās dienā veikt 100 000 vīrusa testus, tikai mums paziņo telefona numuru, kuru nevar sazvanīt un viss!

Atbildēt

Pircéjs

17.03.2020. 14:16

Vitriné gul vista kàrna ,
Tà kà nospràgusi vàrna oo-jé jé

Otdaj dura moja kyra oo-jé-jé
Neotdam sama ti dura oo-jé-jé

Kankarins ir pilnigs lidotàjs un fuflomjots

Atbildēt

pensionārs

17.03.2020. 14:01

pasākums tiešām ir novēlots un liela daļa ir pilnīgi bezatbildīgi, un, ka tagad ielaiž prāmjus, kas brauc no citām valstīm un pat lidmašīnas arī ir bezatbildīgi. Lai tie bezatbildīgie, kas aizbrauca, neskatoties uz brīdinājumiem, lai arī paliek tur kur aizbrauca. Domāju, ka Ivaram Kalviņam ir taisnība, ka ar šādu bezatbildīgu karantīnas ierobežošanu, sagaida Itālijas scenārijs. un Viņķele vēl lūdzas, lai labprātīgi iebraucēji nodod analīdzes, ja negrib nodot, lai kāju nesper uz šīs zemes. Mūsu valdības nespēja noteikt stingrus ierobežōjumus novedīs, ka ļautis nomirs, jo beztabildībā staigājošie aplaidīs visus un vēl pasmiesies

Atbildēt

S

17.03.2020. 13:36

»

Вирус

Вирус выявил лживую связь стран ЕС. Более того, вместо того, чтобы действовать совместно, страны ЕС закрывают свои границы. Вирус выявил лживое содружество – оно было только частичное и только экономическое, т.е. эгоистическое, но не сближение народов...


Piekrītu!Katra ES valsts glābjas kā var.Francijā parfimērijas rupnīcas 3 pilsētās sākušas parfimērijas vietā ražot dezinfekcijas līdzekļus, kurus bez maksas dos Francijas iedzīvotājiem. Latvijā nav nevienas rūpnīcas, neražos ne dezinfekcijas līdzekļus, ne maskas, ne marli, ne medicīnas aparatūru, pat ne cukuru .....kur nu vel bezmaksas

Atbildēt

Zinošais

17.03.2020. 13:20

Aicinātāji uz vispārējas kontroles pasākumu ieviešanu laikam dzīvo ilūzijās un nav neko dzirdējuši par to ka valsts jau n-tos gadus iztukšojas un izmirst !
Vienkāršības labad varam parēķināt cik cilvēku ir nepieciešams šādai kontrolei:
Piemēram cik kontrolētāju būs nepieciešams 100 pašvaldībās (vienkāršības pēc atmetam lielās pilsētas) lai kaut ko reāli kontrolētu ????
Vai katrā pagastā varam nodrošināt kaut vienu policistu 24/7 režīmā ?!??!?

Atbildēt

Par piedāvājumu

17.03.2020. 13:04

»

aisbe

Jau dzīvojam informācijas pandēmijas laikā...


Nacionālā savienība Taisnīgums izskatās ir profesionāļu kopā, kuras biedri virtuvē pie galda spriež valstiskās lietas un iesaka kko pa starpai dezinficē jot sevi ar minētiem 50gr. Jo vairāk aizklapēs kko jo visiem būs labāk. Antiņu bārs...

Atbildēt

Вирус

17.03.2020. 12:54

Вирус выявил лживую связь стран ЕС. Более того, вместо того, чтобы действовать совместно, страны ЕС закрывают свои границы. Вирус выявил лживое содружество – оно было только частичное и только экономическое, т.е. эгоистическое, но не сближение народов!

Atbildēt

aisbe

17.03.2020. 12:48

»

Dace

Es redzu cik daudz cilvēki tiek atlaisti no darba...tas ir šausmīgi...un trakākais, ka pēc tā mēneša jau tie cilvēki atpakaļ darbu nedabūs un jaunas darba vietas arī tik ātri neuzradīsies...vispār ir jautājums vai pēc mēneša šis likums netiks pagarināts..jo šodien pa Tv dzirdēju, ka var gadīties, ka...


Jau dzīvojam informācijas pandēmijas laikā.
17.03.2020 Latvijā izmeklēti 1147, apstiprināti 34 saslimšanas gadījumi ar "Covid-19", mirušo 0.
1,5 milj. jau stipri nobijušies. 300k domā, ka viņus māna.
Atlikušie 200k dzīvo pēc principa "Vēl 50 gr. profilaksei.".
Kas tālāk?

P.S. Nacionālā apvienība Taisnīgums gan raksta murgu. Nepiekrītu.

Atbildēt

Dace

17.03.2020. 12:45

Es redzu cik daudz cilvēki tiek atlaisti no darba...tas ir šausmīgi...un trakākais, ka pēc tā mēneša jau tie cilvēki atpakaļ darbu nedabūs un jaunas darba vietas arī tik ātri neuzradīsies...vispār ir jautājums vai pēc mēneša šis likums netiks pagarināts..jo šodien pa Tv dzirdēju, ka var gadīties, ka tas ievilksies pat uz trim mēneši...Kāpēc valdība nevarēja izdomāt, kā šo situāciju izdarīt nesāpīgāku tautai...kāpēc vajadzēja no "piramīdas" izņemt apakšējo kauliņu un lai viss sabruktu, kāpēc nevarēja to izdarīt pamazām pa vienam kauliņam sākot no augšas. Tad visiem to būtu vieglāk pārciest. Šī krīze izvēršas pat trakāk nekā tā, kuru jau bija. Jo mēs visi sevi mierinām jāpaciešas un tad jau viss beigsies.Cik tas bērnišķīgi skan, nevis beigsies bet viss tikai sāksies. Un vispār kāpēc ir jāpaciešas, tikai tāpēc, ka ir pieņemti neapdomīgi lēmumi. Nekas nav mainījies. Tas ir šausmīgi, ka viena vīrusa dēl tiek uztaisīta krīze...VĪRUS nevar nekur pazust viņš tā arī nepazudīs, tāpat kā ir palicis AIDS/HIV, vēzis, gribas...Bet dēļ, tā jau nevajadzēja uztaisīt krīzes situāciju. Bet nu mēs esam tauta kurai patīk ciest un upurēties.... Pats interesantākās, ka visu šo laiku Valsts vīri lielākai tautas daļai likās ienaidnieki/sliktie, ka viņiem tauta nerūp, bet te pēkšņi viņi ir labiņiem..... forši, ka no velna var tik ātri kļūt par eņģeļiem. Cik cilvēks ir viegli vadāmi, tā kā armija, ko pasaka tā dara, ļoti līdzīgi kā tagad visi klausa aukstāko varu un tie ir mediji. Bet katrā laikmetā laikam ir kāds, kurš cilvēku vada un kontrolē. Kādreiz tas bija Ļeņins un komunisms utt.

Atbildēt

MM

17.03.2020. 12:38

Man tika jautāts, vai valdība drīkst aizliegt dievkalpojumus un vai par tiem paredzēta atbildība? Mana atbilde ir “jā”, valdība dievkalpojumus drīkst aizliegt, taču tikai valsts iestādēs, un valdība par dievkalpojumu aizliegšanu ārpus tām saucama pie atbildības šādu īsi izklāstītu iemeslu dēļ.

Ministru kabineta 2020.gada 12.-14.marta rīkojumos Nr.103-105 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” 4.5. punktā paredzēts atcelt un aizliegt neatkarīgi no to apmeklētāju skaita tostarp reliģiskās darbības veikšanu pulcējoties. Tieslietu ministrijas Valsts sekretārs Raitis Kronbergs portālam "Delfi" paskaidroja, “ka reliģisko organizāciju pasākumi, piemēram, dievkalpojumi ir uzskatāmi par organizētu pulcēšanos, tāpēc, ņemot vērā sestdien lemto, tie ir aizliegti”. https://www.delfi.lv/…/tieslietu-ministrija-pulcesanas-uz-d…
Šāda Tieslietu ministrijas izmantotā interpretācija ir nepareiza un gadījumā, ja par dievkalpojumu noturēšanu kāds tiks vainots, tas var izmantot savai aizstāvībai šādu (vai citādu) argumentāciju.
Dievkalpojumu neviens neorganizē, garīdznieks dara savu darbu, draudze uz to var neiet. MK rīkojumos Nr.103-105 nav aizliegts darbs pulcējoties, tāpēc, piemēram, arī Saeima drīkst rīkot sēdes. Šajos MK rīkojumos Nr.103-105 gan ir aizliegta reliģiskās darbības veikšana pulcējoties, taču, kā minēts iepriekš, dievkalpojumi ir garīdznieka darbs, uz kuriem nevienu īpaši nepulcē – ja tur vēl kāds ienāk un ir klāt, tā ir katra paša atbildība.
Tomēr vēl svarīgāki argumenti ir atrodami Satversmē, kuras 116.pantā pieļauts ierobežot vien reliģiskās pārliecības "paušanu", nevis neierobežojamo Satversmes 99.pantā paredzēto domas, apziņas un reliģiskās pārliecības "brīvību" un tā paša 99.panta otrajā teikumā paredzēto, ka “Baznīca ir atdalīta no valsts”. Tātad reliģiskās pārliecības brīvību, tāpat kā Baznīcas un valsts šķirtību valdība ierobežot nedrīkst.
Satversmes tiesas 2011. gada 18. marta spriedumā lietā Nr. 2010-50-03, 7.2. punktā skaidrots, ka reliģiskās pārliecības paušana ietver kultu piekopšanu, reliģisku un rituālu ceremoniju izpildīšanu un mācību sludināšanu, arī reliģisko priekšmetu lietošanu. Tālāk šajā spriedumā Satversmes tiesa konstatē reliģiskās pārliecības paušanas ierobežojumu nesamērīgumu, taču tur izskatāmās tiesiskās attiecības attiecas uz valsts iestādi - cietumu – un arī neskar Baznīcas un valsts šķirtību.
Tāpēc secinu, ka valsts drīkst ierobežot reliģiskās pārliecības "paušanu", taču tikai valsts un pašvaldību iestādēs. Piemēram, MK rīkojumos Nr.103-105 noteiktais valdības aizliegums reliģiskās darbības veikšanai pulcējoties nepārprotami attiecas uz cietumiem, Saeimu, bruņotajiem spēkiem u.c. iestādēm un institūcijām, kur valsts sev piekritīgo funkciju izpildes vietās ir atļāvusi reliģiskās pārliecības paušanu, taču šis aizliegums neattiecas uz dievnamiem un kulta celtnēm, kuras nav valsts funkciju izpildes vietas un kur reliģiskās pārliecības paušanu ierobežot nedrīkst.
Protams, valsts jurisdikcijā būs vispārēji nelikumīgu darbību izmeklēšana un aizliegšana arī dievnamos un kulta celtnēs, piemēram, ja kādi Kecalkoatla kulta sekotāji paudīs savu reliģisko pārliecību, upurējot cilvēkus. Taču katra no šāda veida nelikumīgajām darbībām ir aizliegta tieši kā konkrēta darbība ar atsevišķu tiesību normu, ar konkrētu nodarījuma sastāvu, neatkarīgi no tās veikšanas jomas un vietas, t.i. kā nonāvēšana, smagu miesas bojājumu nodarīšana, u.tml., nevis tikai kā vispārīga reliģiskās pārliecības paušana. Tāpat garīdznieku varētu saukt pie atbildības par epidēmijas izraisīšanu vai personas veselības apdraudējumu, veicot reliģisku darbību, taču ne par pašu reliģiskās pārliecības paušanu. Vienkārši esot klāt dievkalpojumā valstī reģistrētās reliģiskās organizācijas dievnamā vai kulta celtnē, neviens neko pretvalstisku nepauž un neko nelikumīgu nedara. MK rīkojumos Nr.103-105 nav aizliegts skaitīt lūgšanas, ticības apliecību u.tml.
Tāpēc Latvijā valsts nedrīkst vispārēji aizliegt reliģiskās darbības veikšanu dievnamos un kulta celtnēs. Dievkalpojumu aizliegšana vai atcelšana, savu ēku atvēršana vai slēgšana ir tikai reliģiskās organizācijas kompetencē.
Ņemot vērā minēto, pretvalstiskais nejēga R.Kronbergs patriecams no Latvijas Republikas Tieslietu ministrijas Valsts sekretāra amata un kopā ar visu Ministru kabineta sastāvu saucams pie atbildības par Ministru kabineta 2020.gada 12.-14.marta rīkojumos Nr.103-105 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” 4.5. punktā iekļauto reliģiskās darbības aizliegumu, kas vērsts uz reliģiskā naida vai nesaticības izraisīšanu (Krimināllikuma 78.panta otrā daļa), kas jāizmeklē kriminālprocesā.

Ar cieņu, Māris Mednis

Atbildēt

neticiet

17.03.2020. 12:35

Nacionālā Savienība TAISNĪGUMS iestājas:

Par nacionālu, latvisku latviešu valsti.
Pret multikulturālismu, internacionālismu un bezdzimtenes kosmopolītismu.

Par latviešu nacionālās identitātes aizsardzību.
Pret imigrantu ieceļošanu un sveštautiešu uzkundzēšanos.

Par etniski un kulturāli viendabīgu valsti ar stabilu latviešu vairākumu.
Pret Latvijas pilsonības piešķiršanu okupantiem un uzturēšanās atļauju tirdzniecību.

Par latviešu valodu kā vienīgo valsts valodu.
Pret rusifikācijas turpināšanos.

Par patiesi neatkarīgu Latviju.
Pret Maskavas, Briseles un Vašingtonas globālistu diktātu.

Par tradicionālajām vērtībām un stiprām ģimenēm.
Pret perversiju propagandu, agresīvo homoseksuālismu, feminismu un seksuālo visatļautību.

Par sabiedrību, kurā valda ideālisms, sabiedriskā aktivitāte latviešu solidaritāte
Pret egoismu, alkatību, apātiju, un materiālistisko domāšanu.

Par sociāli taisnīgu labklājības valsti.
Pret laupītājkapitālismu un internacionālo augļotāju kundzību.

Par cilvēka cienīgām algām, pensijām un progresīvo nodokļu sistēmu.
Pret sociālo nevienlīdzību, netaisnību un sistēmu, kas kalpo tikai bagātniekiem.

Par Latvijas lata atjaunošanu.
Pret uzspiesto eiro valūtu.

Par drošu Latviju ar stipru armiju, vispārēju militāru apmācību un apbruņotu tautu.
Pret gļēvulību un noziedzīgi vieglprātīgu attieksmi valsts aizsardzības jautājumos.

Par reģionu attīstību un lauku atdzimšanu.
Pret varas un ekonomikas koncentrēšanos Rīgā.

Founding Date
2014 (Priekšteči- Nacionālā Spēka Savienība-2003.g., biedrība "Nacionālais Spēks", 2011.g.)

---------------------

Jau pa gabalu smird pēc Kremļa projekta. Neticiet!

Atbildēt

nevar ticēt Nacionālai apvienībai Taisnīgums

17.03.2020. 12:30

Jebkuram rakstam ir konkrēts autors un rakstītājs, bet konkrētā gadījumā tos neuzrādīja. Latviešu tautas garīgan pūram šīs raksts nepieder. Tā saucamā Nacionālā savienība Taisnīgums raksts ir uzrakstīts Krievijas Federācijas specdienestu stilā. Protams, ar mērķi nomelnot Latvijas ;eģitīmo varu, graut Eiropas Savienību un tās dalībvalsti Latviju. Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis nav novēlots, tas pieņemts savlaicīgi pēc starptautoski atzītas institūcijas paziņojuma par pandēmiju, ievērojot samērīgumu. Par ierobežojumiem domas atšķiras. Anglijā uzskata, ka cilvēku kopoums var izstrādāt imunitāti un galvenais - neļauties bailēm. Nacionālā apvienība Taisnīgums reālās personas lai nosauc savus vārdus, izglītību un pieredzi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Karīna Sprūde ir nevis parasts mirstīgais, bet mans cilvēks

FotoVisi ir izņēmušies, un tagad klausieties. Es vienmēr runāju to, ko domāju. To Jūs zināt. Es nebaidos būt tāds, kāds esmu, jo tikai tā var izmainīt domāšanu sabiedrībai. Tas ir smags darbs un prasa milzu piepūli. Tas jādara pat tad, ja kāds apvainojas. Tātad. KARĪNA SPRŪDE IR MANS CILVĒKS.
Lasīt visu...

12

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

FotoVakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot cilvēkus. Tāpat vakar vakarā uzzvanīju un papļāpāju ar latviešu ģimeni Norvēģijā, kuri komentārā pie mana ieraksta “Kāds ir Tavs telefona numurs?” bija ierakstījuši to. Maskas nav jāvalkā, policija nevienu priekšā neņem, rindās pie veikala nav jāstāv un bankomātā naudu ar groziņu nav jāizņem. Stāsts nav par to. Stāsts ir par Ģirģena atklāto divkosību.
Lasīt visu...

12

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

FotoEs kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības aprūpes kapacitātes stiprināšanā ir aizstāta ar vāji organizētu un brīžiem pat komisku vakcinācijas procesu.
Lasīt visu...

18

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

FotoThis you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir populārs, jo vairāki draugi FB to šēroja. Pateikšu dažus vārdus. Statistika un šērošana FB viennozīmīgi parāda, ka sabiedrības garīgi ideoloģiskais piedāvājums satiek garīgi ideoloģisko pieprasījumu. Un tagad paņemam piedāvājumu un ģeniālo rakstu, kas sākas ar vārdiem: "Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot." Un tagad pastāstīšu banālu stāstu.
Lasīt visu...

12

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

Foto1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem.
Lasīt visu...

6

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

Foto1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi nevar kritizēt par taviem izteikumiem, kā arī vēl mazāk vārda brīvība nozīmē, ka tu drīksti liet samazgas virsū citiem un cerēt, ka tādējādi tu izpelnīsies cieņu, apbrīnu, puķes un aizkustinājuma asaras.
Lasīt visu...

21

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

FotoNotikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku pārliecības jautājumu, bet daudzu politisko spēku un lielu biznesa struktūru izdzīvošanas jautājumu. Lielā mērā ir vietā teikt, ka cilvēkiem visiem kopā ir jāiznīcina Facebook, pretējā gadījumā Facebook iznīcinās cilvēkus. Tomēr tikt galā ar Facebook monopolu nav tik vienkārši, bet ne neiespējami. To tad arī apskatīsim.
Lasīt visu...

20

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

FotoEs kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres.
Lasīt visu...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...