Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vilks 1

16.05.2016. 18:55

PROJEKTS

Pašlaik notiek aktuāla diskusija "PAR VARDARBĪBU PRET BĒRNIEM" . Vēsture liecina , kad mūsu Baltu tautu teritorija ir tikusi okupēta no 12.gs. beigām ar noziedzīgo un vardarbīgo jūdu kristiešu invāziju.Pat līdz šim brīdim mums tiek uzspiesta šī jūdu kristīgā sistēma, kas faktiski ir atavisms un austrumu jūdu tautas elkdievība ar viņu iedomātā dieva Isa-Jēzus kā viņu dievība,kas mums baltiem-āriešiem 800 gadus ir tikusi uzspiesta ar vardarbību un viltu. Tāda ir pinīgi mums sveša un noliedzama mūsu baltu tautām kā morāli un vēsturiski kaitīga un turpmāk noloiedzama.
Un tā kā šajos visu konfesiju lūdu kristīgajos dievnamos kā ""Galvenā persona"" Isa tiek rādīts kā piesists krustā un citās dažādās formās-krucifiksos, gleznās, ikonās, grāmatās utml. pēc notikumiem Palestīnas teritorijā.Un gar šīm naglām ir radīts, ka tek asinis. Kaut gan vēsturnieki un ģeogrāfi ir pierādījuši, ka Isa īstenībā nav bijis piesists krustā, bet gan piesiets ar šņorēm un pēc maza laika ir atsiets kā dzīvs un pēc 3 dienu atlabšanas ir turpinājis savas Zemes gaitas. Tad Isa ar savu sievu un 2 iem saviem bērniem ir devies Indijas virzienā, kur ir apglabāts kādā zināmā Kašmiras kapsētā.
Pie tam šajā jūdu maģijā, tiem , kas apmeklē šīs jūdu kristiešu kulta celtnes u.tml . pasākumus liek ēst viņa maģisko""miesu""un dzert viņa maģiskās""asinis'' un vēl ar klanīties-pazemoties šī jūdu elka priekšā. Tāda jūdu maģijas sistēmas vizuāla un skaņu lietošana bērnam atstāj tikai pretīgi nožēlojamu un pretcilvēcīgu iespaidu, pat bailes, kas mūsu civilizētā laikā ir pilnīgi AIZLIEDZAMS ! Tādā sakarā ar Likumu ir jāparedz- Aizliegt ieiet šajās jūdu kristīgajās celtnēs un līdzīgās vietās, un aizliegt piedalīties šajās pretcilvēcīgās procedūrās līdz pilngadībai 18 gadiem.
No 2016.g. 1. sept. ar Likumu pie visām jūdu kristiešu un citām muslimu celtnēm ir jābūt piestiprināta plāksne /kā ielu nosaukumiem/ -AIZLIEGTS IEIET LIDZ 18 GADIEM .
Faktiski šis aizliegums bija jāveic ar to brīdi, kad ar likumu ""Baznīca ir nodalīta no valsts"".
Baltu āriešu tautas ir Saules tautas, bet jūdu un citas aziātu tautas pakļaujas Mēness kultam.
Ja jau cilvēks / bērns/ tiek biedēts un traumēts jau no bērnības...tāds, arī kā nozombēts, varēja turpināt eksistēt visu atlikušo dzīvi. Bet ir metodes, ka jebkurā brīdī var atzombēties un atjaunoties kā brīvs cilvēks, arī ar to pašu Svētupes ūdeni. Mūsu Dievziņa ir apzināta ""Latvju Dievturībā"", mūsu Dabas ritumā, mūsu Dainās , mūsu valodā.
Viens no judu kristīgās sistēmas Romas katoļu baznīcas augs. vadītājs , līdz ar to, kad 2016.g. aprīlī muslimu invāziju pasludināja -kā DĀVANU !- eiropas tautām-par to ir ticis NOLĀDĒTS ! Informācija par to ir izplatīta MSLīdzekļos.
Zinām, ka paši jūdi / vienlaicīgi arī kā humanoīdi/ paši noliedz Isu-Jēzu kā dievību un noraida šo jūdu kristīgo kanibālisma kultu .Zinām, ka pasaules mērogā noziegumus pret bērniem-zēniem veic jūdu kristīgie mācītāji pedofīli.

Papildinājumus un atklāsmes rakstiet - A/K 23 Rīgā LV 1084

Atbildēt

andris a

29.04.2016. 17:36

Pilnīgi un steidzāmi atmetama ir jūdu pazemoshanas mācība gojiem, jūdu -kristietība , kas liek pielūgt jūdu ELKU ar kanibāliskām aizvēsturiskām zombēshanas metodēm: liekot ēst jūda gaļu un dzert viņa asinis. Vēl lielāks ferss ir tas , ka sho jūdu Isu nemaz NAV piesitushi krustā, jo tajos laikos notiesātos tikai piesēja pie krusta, tad atsēja- arī dzīvus kā pashu Isu..to ir pierādījushi vēsturnieki un ģeologi...

Atbildēt

padoms

24.04.2016. 09:57

caur vienu caurumu tik ilgi nezagt

Atbildēt

andris

23.04.2016. 23:29

vairs neinterese tapec ka seit vairs nevar iepumpet nodoklu maksataju miljonus kurus pec tam aizkachat uz ofsoriem,,,vienkarsi otreiz to baidas darit tai pasha uznemuma,,,atsaucoties tagad uz to ka tas ir privats,,,haha it ka agrak ari nebija!!!

Atbildēt

nu jā

23.04.2016. 18:17

lai krīt visa valsts sesku dēļ

Atbildēt

pietiek spelet uz emocijam

23.04.2016. 18:10

Valstij nav jadod naudu privatiem miljonaru biznesiem. Metalurga gals ir tikai taa ipasnieku atbildiba. Un beidziet naudet par darba vietu zaudesanu. Cukurfabriku likvidacija gan Latvijai iesita pamatigu robu, net metala rupnicai Latvijaa nav ko darit!Sen to vajadzeja likvidet, so maksligo biznesu.

Atbildēt

NoLiepājas

23.04.2016. 15:29

Te nu pamatīgi muld par tukšajām ielām un tukšajiem transportiem. Dzīvodams šeit es redzu - cilvēku veikalos pilns, kafenēs pusdienlaikā grūti vietu atrast. Par NI cenām nerunāsim, tās ir augstākas kā bijušas....

Atbildēt

Haris

23.04.2016. 14:19

Kapēc valstij būtu jāatbalsta viens privātais uzņēmums?Tā īpašnieks ir miljonārs.Lai iegulda SAVU naudu SAVĀ uzņēmumā.Izskatās,ka viņš grib darboties un pelnīt uz valsts rēķina.

Atbildēt

Atveriet acis

23.04.2016. 12:54

Par kādu ražošanu var sapņot , ja nav kur ņemt izejvielas ; dārga enerģija un saražoto nav iespējams izdevīgi pārdot?

Atbildēt

Vajag laikmetīgāk

23.04.2016. 12:42

Vietā tak ir radošā industrija-Oranžais cilindrs ! Viss zeļ un plaukst !

Atbildēt

Artūrs VLT

23.04.2016. 10:30

»

Joske

Gribējāt taču kapitālismu? Izbaudiet


Bija pasākums atjaunot kā kopdarbības uzņēmumu"

"Tautas Mētalurgs", pēc dr. Kārļa Ulmaņa laiku parauga.
Bet strādniekiem jau nevajadzēja. Viņus intresē komunisms!
No katra pēc spējām un katram pēc vajadzības!!!

Vai tad Liepājniekiem nav pieredze, sagrāva Gaļas un piena kombinātu , Cukurfabriku....

Atbildēt

psahi karuselis

22.04.2016. 22:09

»

VB

Ciparus vajag (un tie nebūs apmierinoši...


metalluznus vajag vest caur Baltkrievijas ostam un atpirkt no gaisa nokritusos asv brunotos automobilus !

Atbildēt

VB

22.04.2016. 11:06

Ciparus vajag (un tie nebūs apmierinoši!):
- cik produkcijas tonnu ir jāizlaiž rūpnīcai, lai tā būtu rentabla un kur to pārdot?
- cik tonnu tam vajadzīgas izejvielas un kur tās ņemt? Krievija neder, tās augsto dzelzsceļa tarīfu dēl. No Ukrainas pa taisno nevar atvest!
- vai uzņēmumu var uz ko citu pārprofilēt par saprātīgām izmaksām un saprātīgā laikā?
Viss! Citi argumenti kapitālismā nav svarīgi, diemžēl.

Atbildēt

Prasiet Marsietim

22.04.2016. 08:39

Ciniski izklausās vairāku amatpersonu viedokļi par to, vai Latvijai ir vajadzīga rūpnīca „Liepājas Metalurgs”. ----- Par to vajadzēja domāt pirms aizdevuma galvošanas, tagad ir par vēlu. Nav jau vairs to metāllūžņu pilnas pažobeles, mežā gadiem ilgi mētājās ar sūnām apaudzis Zahara dzinēja bloks, tagad pazudis, ražošanas arī nav.

Atbildēt

ko te piebilst

22.04.2016. 07:09

šajā jautājumā eksistē konkrēti cilvēki, kuri par "labu darbu" ir saņēmuši konkrēti lielu naudas summu. Laiks atbildēt. Nevar prasīt valsts budžetam , t.i. visai tautai naudu rūpnīcas renimācijai. Tajā pašā laikā pilsētas mērs vieglprātīgi izšķiež lielus līdzekļus rallijiem, kas ir privātbizness !!!

Atbildēt

Joske

22.04.2016. 01:21

Gribējāt taču kapitālismu? Izbaudiet!
Man par savu naudu nav jāuztur visādi bankrotējoši uzņēmumi. Amerikā bankrotē veselas pilsētas, ja atmiņa neviļ, nesen bankrotēja pat vesels štats. Kapitālismā tas ir normāli.

Atbildēt

brīvais radikālis

22.04.2016. 01:16

»

elektriks

Samazini elektrības cenu,tad lai parāda kā spēs ķepuroties kaut kāda izeja tak ir jāmeklē,kaut kādi nosacījumi protams arī ir jāizstrādā,tikai nevilkt garumā ātru rīcību


Kāpēc man jāmaksā dārgāk par elektrību, lai kaut kādi gucuļu taukmūļi varētu "ķepuroties"?

Atbildēt

paga paga

21.04.2016. 23:35

Liepajnieki, izlieniet beidzot araa no savas komforta zonas un beidziet runat par mironi LM.

Atbildēt

drosi ejot dombrovska iemitajas pedas !

21.04.2016. 18:17

vai mucinskim izdosies samazinat Latvijas iedzivotaju skaitu lidz 1.5 miljoniem iemitnieku? tas ir galvenais un vienigais jautajums.

Atbildēt

coco

21.04.2016. 18:01

Dumjam putnam dumja dziesma! Ko tad vēl jūs gribējāt sagaidīt no Jenotības zābakiem un pederastiem un viņu kasiera Rungaiņa?

Atbildēt

21.04.2016. 17:16

»

Plutons

Starp citu, kā beidzās tas viss pasākums Zaharjinam? Ko viņš tagad dara


Zaharnijs nav tā vērts, lai viņu apspriestu, bet LV valdība nedeva iespēju Lipmanam, tagad Metalurgs strādātu. Centrālās LV valdības un Seska mērķis bija iznīcināt Metalurgu.

Atbildēt

Plutons

21.04.2016. 16:38

Starp citu, kā beidzās tas viss pasākums Zaharjinam? Ko viņš tagad dara?

Atbildēt

moriz

21.04.2016. 15:46

par pēdējo teikumu drīz varēs iedzīvoties "srokā" :)

Atbildēt

veiksmes stasts ar asv tankiem

21.04.2016. 14:07

latvija sogad papildus slegs 17 skolas !

Atbildēt

jojo

21.04.2016. 13:57

Kurš gan no pāris darbiniekiem rakstīja šo rakstu,ja lielākā daļa pat nesaprot latviski? Par strādnieku dinastijām liekas kaut kā safleitēts- lielākā daļa LM strādā iebraukušie krievi, kas nemāk latviski- to parādīja jau pirmā krīze. Un ne viens vien liepājnieks saka,ka varbūt pat ir labi,ka aizvērs LM, tad aizvāksies prom tur strādājošie krievi. Kāpēc valdībai būtu pienākums vēl vienā Parexā iegāzt valsts naudu?? Kad LM strādāja ar peļņu, tad privātīpašnieki tusēja Jaunajā vilnī, bet kad strādā ar zaudējumiem, tad jāuztur valstij? Tad jau arī citi uzņēmumi varēs prasīs valsts atbalstu elektrības cenu samazinājumā,ar ko tad citi sliktāki?

Atbildēt

grābeklis

21.04.2016. 08:58

kāda nozare?? latvijas apstākļiem mākslīgs bizness!

Atbildēt

juris

21.04.2016. 08:52

Sen jau bija laiks pārtraukt nodokļu maksātāju naudu mahinatoriem.Raksta autors ir tik stulbs ka negrib to saprast (arī Sesks un Co)

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

21.04.2016. 08:51

Faktiski šī epizode ir Latvijas suverinitātes graušana. To varētu pamatot ar neskaitamiem argumentiem.
Stājoties spēkā jauniem KL grozījumiem daudzus vajadzētu nekavejoties apcietināt vismaz līdz "apstākļu noskaidrošanai".
Tāpēc jau saku ka kangari vēl ierīs ko iesēja. Tāpēc jau viņiem jāturas pie varas ar visiem līdzekļiem.
Kangaru noziegumi 20+ gados ir vēl baisāki par Staļinu.

Atbildēt

nav kauns

21.04.2016. 08:43

prasīt finansēt no budžeta???????????????????????

Atbildēt

elektriks

21.04.2016. 07:52

Samazini elektrības cenu,tad lai parāda kā spēs ķepuroties kaut kāda izeja tak ir jāmeklē,kaut kādi nosacījumi protams arī ir jāizstrādā,tikai nevilkt garumā ātru rīcību.

Atbildēt

21.04.2016. 07:30

Tukšā izrādīšanās tā Kučinska darbība, pretīgs kolchoznieka tips ar lielām, sastrādātām pleznām, ko švitina apkārt, runājot par abstraktām lietām, it kā lāpstotu savu dārželi. Kučinskijs, kas prāto, ka citi sniegs viņam padomus un viegli un bezatbildīgi varēs nonākt pie lēmuma, par kuru nebūs, kā parasti, jāatbild.

Un kādu gan atbildību un kas var prasīt no politiķirm un valsts? Nekādu. Pēctecība. Noziedzīga pēctecība. Pēctecība pēc Zatlera un Godmaņa nozieguma, izzogot Valsts kasi Parex un 20 banku glābšanas sakarā, Bērziņam, Dombrovskim LV iedzenot pilnīgos parādos, Vājonim ar Straujumu un Kučinski taisot jaunus parādus – jau PB piešķīrusi 1.3 miljardus aizdevumu ar prasību sakārtot VID ienākumus, kas ir valsts noslēpums. Visi aizdevumu līgumi ir valsts noslēpums, to prasības izpilda katrs nākošais politiķis, kam pielaide valsts noslēpumam. Noziedzīga pēctecība, kurā iznīcina veselības aprūpi, izglītības sistēmu un lauku reģionus, padzenot latviešus no Latvijas.

Atbildēt

Pēteris

21.04.2016. 07:27

Speķainos prudentus un zaglīgi rižos jenotus jāiepazīstina ar A.K.Česeptiņu.

Atbildēt

lauķis

21.04.2016. 07:16

Varaskāre , alkatība , rezultātā , prāta aptumsums.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Mīļā Latvijas sabiedrība, es jums gribu teikt, ka tas viss ir viens liels teātris

FotoMīļā latviešu tauta! Tas, ko jūs šodien dzirdat un redzat, - tas ir viens skaists teātris. Un es jums centīšos pierādīt to, kāpēc tas ir teātris.
Lasīt visu...

21

Koncepcija „Harmoniska Latvija. Taisnīgāka sabiedriskā iekārta”

FotoGatavojot šo projektu, par pamatu ņēmu Vācijas Brēmenes zemes satversmi. Domājot par Stradiņu dzimtas dzimto novadu Sēliju, Brēmenes zemi var ņemt par paraugu.
Lasīt visu...

21

Protestēšanas nosacījumi

Foto2019.gada 31.augustā internetā tika ievietota informācija par socioloģiskās aptaujas rezultātiem. Sociologi noskaidroja tautas velmi protestēt pret politiski sliktiem lēmumiem.
Lasīt visu...

12

Viedoklis un fakti par mūsu labklājību

FotoJautājums: kas notiktu, ja šodien beigtos Eiropas Savienības (ES) fondu nauda? Atbilde: Latvijas ekonomika sabruktu pilnībā, un 2008. gada krīzi mēs atcerētos kā "treknos gadus".
Lasīt visu...

15

Ņemot vērā aizturētā Saeimas deputāta stulbumu, viņam tika sasolīti zelta kalni, kā Juta un Juris viņu izglābs…

FotoKāda pasaka. Pirms aptuveni pusotra gada notika skaļākā Saeimas deputāta aizturēšana valsts vēsturē. Uz Saeimas kāpnēm, ar milzīgām kratīšanām un pasēdēšanu “Septītajās debesīs”. Šīs operatīvās darbības veica tā saucamā Jutas grupa jeb cilvēki, kuri daudzus gadus ir bijuši Jutas un Jura ietekmē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ko VDK darīja pēc 1986.gada?

Šobrīd masu medijos tiek izplatīts viedoklis, ka "neko". It kā ķerstījuši ārzemju spiegus un vietējos liela mēroga zagļus. Politiskās vajāšanas esot...

Foto

Pamiers valdošajā koalīcijā

13.septembrī – piektdienā, kad bija vērojams pilnmēness, Latvijas valdības vadītājs Krišjānis Kariņš informēja iedzīvotājus, ka ir panākta vienošanās par nākamā gada budžetu....

Foto

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

Ap Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt...

Foto

Par atkritumu krīzi

Esmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela......

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

Brīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana...

Foto

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

Kā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē...

Foto

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

Karteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen -...

Foto

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

Ceturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas...

Foto

Tvaiks

Kad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk....

Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...