Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Vajāšanas mānija? Vajāšanas realitāte?

Dainis Lemešonoks, speciāli Pietiek
29.09.2016.
Komentāri (27)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

labāk pelni ētiski

04.10.2016. 09:54

Lielisks veids nelielu, tomēr reālu un regulāru papildinājumu gūšanai savam budžetam, ir dalība loterijās. Sākot no Facebook izlozēm, kuras organizē dažādas firmas pēc Like & Share principa, beidzot ar īstām ārzemju izspēlēm, kur gan jāņem vērā kāda atziņa - loterijas organizē peļņas gūšanai, viss process ir matemātiski izskaitļots un pamatots, lai galvenais ieguvējs būtu rīkotājs. Tomēr matemātikai var likt pretī tādu pašu matemātiku un tad jau izredzes gūt laimestu nosliecas par labu tam, kurš pēdējais pielietojis formulās balstītu taktiku dalībai uz nejaušību balstītā spēlē. Šobrīža aktualitāte ir koplikmes izdarīšana. Reāla shēma kā tikt pie pīrāga gabala, kuru sev cep loteriju organizētāji - līdzīgi kā tu pērc OCTA savam auto pie apdrošināšanas brokera, kurš piemeklē lētāko piedāvājumu, loteriju brokeris piedāvā progresīvu veidu kā vienkārši cilvēki, apvienojoties grupās, vari būtiski palielināt savas izredzes laimēt tādās lielās loterijās kā EuroJackPot, PowerBall, EuroMillion utml. Šie ir šobrīd (visticamāk, pagaidām) vienīgie, kuri piedāvā tādu opciju kā "sindikāti", kuros apvienojas 100, 1000, varbūt pat vairāk interesentu un par vienādu summu iegādājas 1000, 5000, varbūt pat 10000-20000 loteriju biļetes, dramatiski palielinot izredzes tikt pie galvenā laimesta. Protams, paliek jautājums laimesta lielumā, kuru mēs pēc tam saņemam, bet ir jāpiekrīt, ka šāda riska sadalīšanas stratēģija, darbojoties līdzīgi kā apdrošināšana, pierādījusi sevi vairākkārt, nodrošinot iesaistītos ar varbūt ne pārāk lieliem, desmitos un simtos tūkstošos mērāmiem, bet tomēr jūtamiem ienākumiem. Ja kļuva interesanti, nāc un uzspēlē arī tu. Piereģistrējoties saņemsi loterijas biļeti par brīvu: http://ej.uz/cw9c

Atbildēt

Kāršu spēlmanis

03.10.2016. 15:49

Ieva Zagante - kas jūs esat? Kārtējā trollene vai veselības aprūpes specialiste, ja tik zinoši runājat par melanomu. Nevajag ar savu nekompetenci musināt tautu. Rodas iespaids, ka jūs to darat ne jau nu cēlu mērķu vārdā. Bet, Dievs ar jums, katram sava iztikšana

Atbildēt

Ieva Zagante

02.10.2016. 10:33

»

reinis

lasīju dažus gabalus par rigvir vasarā kādos veselības žurnālos, neredzēju - tekstu: nākat un lietojat, bija tikai keisi, kad kādam tas līdzējis


Tu sameklē Viroterapijas centra mājas lapu un tur ir izeja arī uz slavas dziesmu Rigviram.
Bet vispār iedomājies situāciju: tev ir atklājuši vēzi. Ļoti iespējams stipri ielaistu. Ar informāciju latviešu valodā ir samērā švaki, angļu valodā ir daudz, bet vispirms jāatrod derīgā.
Dakteri ir visādi. Ir tādi, kas visu izskaidros, ir tādi, kas pārbaidīs vēl trakāk. Un tad tev tādam pārbaidītam ceļā pagadās informācija par Rigvir, kas ārda vēzi, ierosina imunitāti..., un nekādu trešās šķiras melodrāmās un seriālos redzēto blakusparādību....

Atbildēt

Ieva Zagante

02.10.2016. 10:24

»

Zīmols

Man gan vairāk izskatās, ka portālu piegāna RigVir PR darboņi...


Viņi vēl tikai sāks pētīt, kā vīruss inficē šūnu un ko īsti tas tai šūnā dara....
Piemēram, lai vīruss tiektos inficēt melanomas šūnas (par citiem audzējiem nerunāsim) uz tām vajadzētu būt unikālam, vīrusam tīkamākam receptoram, vai tām īpaši lielos daudzumos ir jāveido arī parastām šūnām raksturīgi receptori. Tad ir jautājums par vairošanos šūnā, jo attiecīgie vīrusi var izraisīt smagas infekcijas. Pieaugušajiem reti, bet var. Un visbeidzot, kāda ir vīrusa spēja pārvarēt šūnas aizsardzību? Melanomas šūnas tomēr ir izmainītas šūnas.
Tie ir tikai pāris jautājumu, uz kuriem būtu jāatbild minot konkrētus gēnus, proteīnus utt.

Atbildēt

Ieva Zagante

02.10.2016. 10:17

Ja problēmas būtu tikai ar reģistrācijas datumu, tad liela muiža, ņem un pārreģistrējies. Visvarenā Eiropas Zāļu aģentūra tikvien pieprasa kā adekvātus pētījumus (visas 3 fāzes), un tad visa ES būs vaļā. Protams, arī papīru kārtošana maksā naudu, bet, ja jau preparāts ir tik kruts, tad dabūt naudu nebūtu problēma. Bet atliek paskatīties Viroterapijas centra sadarbības partnerus, un, ja neskaita gruzīņus, pārējie ir veselībai un dzīvībai bīstami šarlatāni (neaizmirstiet, ka nobeigt var arī, ja zāļu vietā "ārstē" ar to, kas pret attiecīgo audzēju nedarbojas.

Atbildēt

Rubenis caur XYZ

30.09.2016. 13:17

»

Nomaļus stavētājs

Lemešonoks līdz sim nekādos troļļu mēslos nav iekūlies. Es viņam uzticos. Bet Austriņu gan neapskaužu. jo tas tur augšs


Dabīgi - tautai savi varoņi ir jāzina. Kāpēc, lai sadarbotos ar trolli? Lai Austra brauc uz Maskavu, tur tādas cieņā.

Atbildēt

Nomaļus stavētājs

30.09.2016. 12:06

Lemešonoks līdz sim nekādos troļļu mēslos nav iekūlies. Es viņam uzticos. Bet Austriņu gan neapskaužu. jo tas tur augšs
ā redz visu. Es kā darba devējs nemūžam viņu pie se is neņemtu. Paldies, ka viņa ir atmaskota ar visu ģīmi

Atbildēt

...

30.09.2016. 11:23

Paldies par informāciju. Gan jau noderēs.
Neticami - Beļēvičs cīnījies par cenu samazināšanu zālēm - vai tiešām? Par šo varētu arī kaut ko uzrakstīt :):)

Atbildēt

anon

30.09.2016. 00:55

http://ksenijakomente.lv/rigivir-a-par-ko-cepiens

Atbildēt

nepietiek

30.09.2016. 00:15

Ja jau otrais raksts RigVir aizstāvībai, interesanti, kāda ir pietiek.com interese? Kāpēc viņi nostājušies RigVir biznesmeņu pusē? Kāpēc nepublicē nevienu rakstu, kas atmasko RigVir?

Atbildēt

Austra Muižniece

30.09.2016. 00:12

»

Una

Vispār jebkurš medikaments, kas grib būt Eiropas tirgū ir jāreģistrē caur EMA, un visi pirms EU iestāšanās medikamenti tirgū palika kā well established use, ja kādam ir sajēga pa farmāciju, zina, ko šos medikamentus ārtsi Eiropā gandrīz nekad neizraksta, jo arī ģenēriķim parasti ir pētijumi, kas pierāda...


Interesanta pieeja - Rigvir it kā melo, it kā nav pētījumu, it kā ir alternatīvā medicīna, bet ir tik daudz laimīgu pacientu, kas pēc ķīmijas ar šausmu blaknēm ir lietojuši mūsu pašu vīrusu un palielinājuši dzīvildzi un veselību. Laikam tā ir sakritība :) Žetons, Tev viltus Una par atjautību!

Atbildēt

Una

29.09.2016. 22:48

Vispār jebkurš medikaments, kas grib būt Eiropas tirgū ir jāreģistrē caur EMA, un visi pirms EU iestāšanās medikamenti tirgū palika kā well established use, ja kādam ir sajēga pa farmāciju, zina, ko šos medikamentus ārtsi Eiropā gandrīz nekad neizraksta, jo arī ģenēriķim parasti ir pētijumi, kas pierāda efektivitāti un ja to nav, tas rada aizdomas.Un ar well established use var muļļāties tikai nacionālajā tirgū, un tiem aklajiem, kas te runā par konkurenci, pietiktu tik vien kā elementāru konkurentu un tirgus analīzi uztaisīt. Lielajām kompānijām tik mazi tirgi kā Latvija vai Lietuva vispār nesatrauc, tāpēc arī tik daudz medikamentu šeit vispār nav pieejami, un par tādu Rigvir pat nenojauš. Un ja šeit būtu iesaistīta big pharma, Rigvir jau sen būtu iesūdzēti par saviem melīgajiem apgalvojumiem par reģistrēto viroterapijas līdzekli. Es pat ietektu Zimbai griezties pie BigPharmas, varbūt var viņus ieinteresēt un tiešām atmaksāt RigVir nožēlojamajai apmelošanai ar spēcīgu tiesas procesu, kur tad arī varēs savus "pierādījumus" likt galdā. Uhh kā to gribētos redzēt. Un tie, kam patīk muldēt par nevarēšanu, painteresējaties kaut par Grindeksu, ir gan klīniskie pētījumi gan bioekvivalences pētījumi. Tikai tāpēc, ka Rigvir ir pārņēmuši negausīgi mazbērni, kas gatavi vecāsmātes darbu par alternatīvo medicīnu pataisīt un kāst neadekvātu naudu no smagi slimiem cilvēkiem, nenozīmē, ka visa Latvijas farmācijas sistēma ir nevarīga un visi ir idioti, un kur nu te vēl bipharmu un ASV maisīt kopā.

Atbildēt

peecis

29.09.2016. 21:50

muahaha, Ūdris pasaucis palīgos Lemešonoku!
Kad tad paši "žurnalisti" atbildēs uz jautājumiem par Rigvir un pašu meliem?

Atbildēt

lol

29.09.2016. 19:16

»

lol

Ko LT gadījums pierāda? LT korumpētību? Mani interesē konkrēts jautājums un atkārtošu vēlreiz...


ASV presē pēdējā gada laikā ir bijušas 3 kompānijas kuru neētiskums(īpaši monopola cenas sakarā) ir ticis apspriests. Nē - šie jautājumi nebūt nav saistīti ar farmācijas firmu cīņām(jo vismaz pāris no šiem produktiem bija unikāli un bez iespējām aizvietot ar citiem), bet tā ir sabiedrības interese. Kāpēc jums Latvijā ir tāda vēlme piedalīties farmācijas firmu savstarpējās cīņās, izlemjot nostāties kādā pusē un par to cīnīties, bet neinteresē tās ko dēvē par SABIEDRĪBAS interesēm - jūsu pašu veselība un to kā šīs firmas - lokālās vai starptautiskās piedāvā jums savus sūd... produktus? Kāpēc jums neinteresē vai RigVir rīkojas godīgi un ētiski attiecībā pret saviem klientiem? Jūs tak neesiet RigVir īpasnieks, un galu galā - jūs variet kādreiz pat būt viņu klienti.
Vai jūs tiešām esiet tik stulbi, ka iedomājieties, ka visas zāles palīdz un ka pacientiem nav pretenziju? Šādu gadījumu tak ir pa pilno. Atšķirības ir tikai tajā kā pretenzijas tiek risinātas. Ja RigVir nepatīk ka par viņiem troļļo, lai tak sūdz tiesā - ar nepacietību gaidīšu tālāk kā šis gadījums risināsies, bet troļļot latviešu preses lasītājus - to var darīt, tikai ja uzskata visus apkārtējos par stulbiem un man tas liekas apvainojoši... jo man par latviešiem tomēr ir uzskats, ka viņi ir gudrāki.

Atbildēt

lol

29.09.2016. 19:01

»

Anna

Te jau nav tik daudz stāsts par zālēm, cik par farmu cīņām. LT gadījums to lieliski pierāda


Ko LT gadījums pierāda? LT korumpētību? Mani interesē konkrēts jautājums un atkārtošu vēlreiz:

Kas padara uzņēmumu par nacionālu un kāpēc viņu var aizsargāt no kritizēšanas?

Saprotiet, ka šis arguments ir dzirdēts vēl attiecībā uz citiem uzņēmumiem(Arī DOGO sakarā) - arī tiem, kas jau bankrotējuši. Farmācija, šajā gadījumā ir tikai nenozīmīga daļa uz to kas jau bijis un vēl būs.
Tāpēc, mani neinteresē sazvērestības teorijas, bet fakti - tā kā īstā žurnālistikā. Pagaidām par šo jautājumu ir izteikušies izcili "eksperti": Ūdris un Lemešonoks. Te pat nav jābūt trollim lai par šiem fruktiem paņirgtu. Ja jūs šos skricelējumus uzskatiet par nopietniem... man jūsu ir žēl, jo - viss pagaidām ir līmenī: "viena tante teica". Un jūs no tā visa izdariet secinājumus.

Atbildēt

lol

29.09.2016. 18:29

»

Ādamss

Pēc Ūdra raksta es biju 50/50 kurā pusē būt - tagad man viss skaidrs - Austra Muižniece vienkārši ir Farmu marionete. Lemešonoks ir cienījams žurnālists, kas regulāri DELFOS raksta politiskā smaguma gabalus. Respect par izmeklēšanu, analītiku un ne reklāmu. Super


Varbūt jūs esiet tā marionete? Atvainojos, bet man gan Lemešonoka gabali delfos nereti ir likušies, kā sūda gabali, kurus nebija vērts kritizēt, bet cilvēkiem ir dažādas gaumes...

Lai vai kā, bet mani interesē, kur ir tā robeža, kas padara uzņēmumu par nacionālu un kur viņu dēļ tā vairs nevar kritizēt. Nu tā kā mācītāju kancelē, Krievijas nacionālo - Putinu Kremlī, utt. Vai savu laiku Šķēli...

Var saprast, ka neatkarības sākumposmā ārzemju investīcijas un uzņēmumi bija dievi, bet nevajag krist pretējā grāvī - neviens jums neliedz tagad painteresēties un kritizēt ASV uzņēmumus - jautājums ir tikai kāpēc dogmatiski nevar kritizēt RigVir? Nu ražo tāds uzņēmums vēža zāles. Manis pēc lai tās zāles pielieto lai cīnītos ar zikas izplatību, ja jau cilvēki domā, ka palīdzēs. Joprojām gaidu kādu veselīgu kritiku attiecībā uz RigVir darbību. Trollienei, kā "eksperts" Ūdris izskaidroja nav tādas profesionalitātes lai to darītu. Nu tad... varbūt jāgaida trešais(cerams daudz profesionālāks par iepriekšējiem diviem), kas paskaidros RigVir biznesa morālos aspektus. Varbūt tiešām viņu zāles ir tik iedarbības, ka atver trešo aci un atnes apgaismību.

PS Kā lai to pasaka - man negribētos lai izkalusās pēc ļauna vēlēšanas... bet man liekas neētiski, ka tādi veseli tēvaiņi raksta, bet... varbūt Lemešonokam un Ūdrim vajadzētu vispirms dabūt vēzi un izmantot RigVir zāles, lai iejustos citu ādā. Ja viņi izdzīvotu tikai no RigVir zāļu lietošanas, tad nekādu pretenziju nav, bet tā... jūs saprotiet, ka tieši šīs pieredzes trūkums ir nepārliecinošs...

Atbildēt

reinis

29.09.2016. 17:26

»

Zīmols

Man gan vairāk izskatās, ka portālu piegāna RigVir PR darboņi...


lasīju dažus gabalus par rigvir vasarā kādos veselības žurnālos, neredzēju - tekstu: nākat un lietojat, bija tikai keisi, kad kādam tas līdzējis.

Atbildēt

Zīmols

29.09.2016. 17:23

»

interneta trollienei fui

Atkal prātā jukusī Austra Muižņiece aka Zimbabve tūliņ te piekakās visu portālu


Man gan vairāk izskatās, ka portālu piegāna RigVir PR darboņi.

---No raksta---
Līdzīgi kā „Rīgas vīrusam” pretenzijas tika pamatotas ar to, ka šīs zāles tika ieviestas pirms iestāšanās ES.
---
Vispār jau nepārmet to, ka zāles ieviestas pirms iestāšanās ES, bet gan to, ka tās tiek reklamētas, kā zāles dažādām vēža formām, kurām tās nav pētītas. To sauc par negodīgu komercpraksi un naudas raušanu uz nelaimīgu cilvēku rēķina!

Atbildēt

Ādamss

29.09.2016. 17:10

Pēc Ūdra raksta es biju 50/50 kurā pusē būt - tagad man viss skaidrs - Austra Muižniece vienkārši ir Farmu marionete. Lemešonoks ir cienījams žurnālists, kas regulāri DELFOS raksta politiskā smaguma gabalus. Respect par izmeklēšanu, analītiku un ne reklāmu. Super.

Atbildēt

Kreisais

29.09.2016. 17:08

Interneta troļļi jūtami zaudē žurnālistiem : ))

Atbildēt

interneta trollienei fui

29.09.2016. 16:59

»

Drūmais

Šis ir labs raksts par šo tēmu: https://grafiti.lv/2016/09/27/parunasim-par-etiku-rigvir


Atkal prātā jukusī Austra Muižņiece aka Zimbabve tūliņ te piekakās visu portālu

Atbildēt

Drūmais

29.09.2016. 16:26

Šis ir labs raksts par šo tēmu: https://grafiti.lv/2016/09/27/parunasim-par-etiku-rigvir/

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Mīļā Latvijas sabiedrība, es jums gribu teikt, ka tas viss ir viens liels teātris

FotoMīļā latviešu tauta! Tas, ko jūs šodien dzirdat un redzat, - tas ir viens skaists teātris. Un es jums centīšos pierādīt to, kāpēc tas ir teātris.
Lasīt visu...

21

Koncepcija „Harmoniska Latvija. Taisnīgāka sabiedriskā iekārta”

FotoGatavojot šo projektu, par pamatu ņēmu Vācijas Brēmenes zemes satversmi. Domājot par Stradiņu dzimtas dzimto novadu Sēliju, Brēmenes zemi var ņemt par paraugu.
Lasīt visu...

21

Protestēšanas nosacījumi

Foto2019.gada 31.augustā internetā tika ievietota informācija par socioloģiskās aptaujas rezultātiem. Sociologi noskaidroja tautas velmi protestēt pret politiski sliktiem lēmumiem.
Lasīt visu...

12

Viedoklis un fakti par mūsu labklājību

FotoJautājums: kas notiktu, ja šodien beigtos Eiropas Savienības (ES) fondu nauda? Atbilde: Latvijas ekonomika sabruktu pilnībā, un 2008. gada krīzi mēs atcerētos kā "treknos gadus".
Lasīt visu...

15

Ņemot vērā aizturētā Saeimas deputāta stulbumu, viņam tika sasolīti zelta kalni, kā Juta un Juris viņu izglābs…

FotoKāda pasaka. Pirms aptuveni pusotra gada notika skaļākā Saeimas deputāta aizturēšana valsts vēsturē. Uz Saeimas kāpnēm, ar milzīgām kratīšanām un pasēdēšanu “Septītajās debesīs”. Šīs operatīvās darbības veica tā saucamā Jutas grupa jeb cilvēki, kuri daudzus gadus ir bijuši Jutas un Jura ietekmē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ko VDK darīja pēc 1986.gada?

Šobrīd masu medijos tiek izplatīts viedoklis, ka "neko". It kā ķerstījuši ārzemju spiegus un vietējos liela mēroga zagļus. Politiskās vajāšanas esot...

Foto

Pamiers valdošajā koalīcijā

13.septembrī – piektdienā, kad bija vērojams pilnmēness, Latvijas valdības vadītājs Krišjānis Kariņš informēja iedzīvotājus, ka ir panākta vienošanās par nākamā gada budžetu....

Foto

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

Ap Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt...

Foto

Par atkritumu krīzi

Esmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela......

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

Brīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana...

Foto

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

Kā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē...

Foto

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

Karteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen -...

Foto

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

Ceturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas...

Foto

Tvaiks

Kad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk....

Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...