Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Vajāšanas mānija? Vajāšanas realitāte?

Dainis Lemešonoks, speciāli Pietiek
29.09.2016.
Komentāri (27)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

labāk pelni ētiski

04.10.2016. 09:54

Lielisks veids nelielu, tomēr reālu un regulāru papildinājumu gūšanai savam budžetam, ir dalība loterijās. Sākot no Facebook izlozēm, kuras organizē dažādas firmas pēc Like & Share principa, beidzot ar īstām ārzemju izspēlēm, kur gan jāņem vērā kāda atziņa - loterijas organizē peļņas gūšanai, viss process ir matemātiski izskaitļots un pamatots, lai galvenais ieguvējs būtu rīkotājs. Tomēr matemātikai var likt pretī tādu pašu matemātiku un tad jau izredzes gūt laimestu nosliecas par labu tam, kurš pēdējais pielietojis formulās balstītu taktiku dalībai uz nejaušību balstītā spēlē. Šobrīža aktualitāte ir koplikmes izdarīšana. Reāla shēma kā tikt pie pīrāga gabala, kuru sev cep loteriju organizētāji - līdzīgi kā tu pērc OCTA savam auto pie apdrošināšanas brokera, kurš piemeklē lētāko piedāvājumu, loteriju brokeris piedāvā progresīvu veidu kā vienkārši cilvēki, apvienojoties grupās, vari būtiski palielināt savas izredzes laimēt tādās lielās loterijās kā EuroJackPot, PowerBall, EuroMillion utml. Šie ir šobrīd (visticamāk, pagaidām) vienīgie, kuri piedāvā tādu opciju kā "sindikāti", kuros apvienojas 100, 1000, varbūt pat vairāk interesentu un par vienādu summu iegādājas 1000, 5000, varbūt pat 10000-20000 loteriju biļetes, dramatiski palielinot izredzes tikt pie galvenā laimesta. Protams, paliek jautājums laimesta lielumā, kuru mēs pēc tam saņemam, bet ir jāpiekrīt, ka šāda riska sadalīšanas stratēģija, darbojoties līdzīgi kā apdrošināšana, pierādījusi sevi vairākkārt, nodrošinot iesaistītos ar varbūt ne pārāk lieliem, desmitos un simtos tūkstošos mērāmiem, bet tomēr jūtamiem ienākumiem. Ja kļuva interesanti, nāc un uzspēlē arī tu. Piereģistrējoties saņemsi loterijas biļeti par brīvu: http://ej.uz/cw9c

Atbildēt

Kāršu spēlmanis

03.10.2016. 15:49

Ieva Zagante - kas jūs esat? Kārtējā trollene vai veselības aprūpes specialiste, ja tik zinoši runājat par melanomu. Nevajag ar savu nekompetenci musināt tautu. Rodas iespaids, ka jūs to darat ne jau nu cēlu mērķu vārdā. Bet, Dievs ar jums, katram sava iztikšana

Atbildēt

Ieva Zagante

02.10.2016. 10:33

»

reinis

lasīju dažus gabalus par rigvir vasarā kādos veselības žurnālos, neredzēju - tekstu: nākat un lietojat, bija tikai keisi, kad kādam tas līdzējis


Tu sameklē Viroterapijas centra mājas lapu un tur ir izeja arī uz slavas dziesmu Rigviram.
Bet vispār iedomājies situāciju: tev ir atklājuši vēzi. Ļoti iespējams stipri ielaistu. Ar informāciju latviešu valodā ir samērā švaki, angļu valodā ir daudz, bet vispirms jāatrod derīgā.
Dakteri ir visādi. Ir tādi, kas visu izskaidros, ir tādi, kas pārbaidīs vēl trakāk. Un tad tev tādam pārbaidītam ceļā pagadās informācija par Rigvir, kas ārda vēzi, ierosina imunitāti..., un nekādu trešās šķiras melodrāmās un seriālos redzēto blakusparādību....

Atbildēt

Ieva Zagante

02.10.2016. 10:24

»

Zīmols

Man gan vairāk izskatās, ka portālu piegāna RigVir PR darboņi...


Viņi vēl tikai sāks pētīt, kā vīruss inficē šūnu un ko īsti tas tai šūnā dara....
Piemēram, lai vīruss tiektos inficēt melanomas šūnas (par citiem audzējiem nerunāsim) uz tām vajadzētu būt unikālam, vīrusam tīkamākam receptoram, vai tām īpaši lielos daudzumos ir jāveido arī parastām šūnām raksturīgi receptori. Tad ir jautājums par vairošanos šūnā, jo attiecīgie vīrusi var izraisīt smagas infekcijas. Pieaugušajiem reti, bet var. Un visbeidzot, kāda ir vīrusa spēja pārvarēt šūnas aizsardzību? Melanomas šūnas tomēr ir izmainītas šūnas.
Tie ir tikai pāris jautājumu, uz kuriem būtu jāatbild minot konkrētus gēnus, proteīnus utt.

Atbildēt

Ieva Zagante

02.10.2016. 10:17

Ja problēmas būtu tikai ar reģistrācijas datumu, tad liela muiža, ņem un pārreģistrējies. Visvarenā Eiropas Zāļu aģentūra tikvien pieprasa kā adekvātus pētījumus (visas 3 fāzes), un tad visa ES būs vaļā. Protams, arī papīru kārtošana maksā naudu, bet, ja jau preparāts ir tik kruts, tad dabūt naudu nebūtu problēma. Bet atliek paskatīties Viroterapijas centra sadarbības partnerus, un, ja neskaita gruzīņus, pārējie ir veselībai un dzīvībai bīstami šarlatāni (neaizmirstiet, ka nobeigt var arī, ja zāļu vietā "ārstē" ar to, kas pret attiecīgo audzēju nedarbojas.

Atbildēt

Rubenis caur XYZ

30.09.2016. 13:17

»

Nomaļus stavētājs

Lemešonoks līdz sim nekādos troļļu mēslos nav iekūlies. Es viņam uzticos. Bet Austriņu gan neapskaužu. jo tas tur augšs


Dabīgi - tautai savi varoņi ir jāzina. Kāpēc, lai sadarbotos ar trolli? Lai Austra brauc uz Maskavu, tur tādas cieņā.

Atbildēt

Nomaļus stavētājs

30.09.2016. 12:06

Lemešonoks līdz sim nekādos troļļu mēslos nav iekūlies. Es viņam uzticos. Bet Austriņu gan neapskaužu. jo tas tur augšs
ā redz visu. Es kā darba devējs nemūžam viņu pie se is neņemtu. Paldies, ka viņa ir atmaskota ar visu ģīmi

Atbildēt

...

30.09.2016. 11:23

Paldies par informāciju. Gan jau noderēs.
Neticami - Beļēvičs cīnījies par cenu samazināšanu zālēm - vai tiešām? Par šo varētu arī kaut ko uzrakstīt :):)

Atbildēt

anon

30.09.2016. 00:55

http://ksenijakomente.lv/rigivir-a-par-ko-cepiens

Atbildēt

nepietiek

30.09.2016. 00:15

Ja jau otrais raksts RigVir aizstāvībai, interesanti, kāda ir pietiek.com interese? Kāpēc viņi nostājušies RigVir biznesmeņu pusē? Kāpēc nepublicē nevienu rakstu, kas atmasko RigVir?

Atbildēt

Austra Muižniece

30.09.2016. 00:12

»

Una

Vispār jebkurš medikaments, kas grib būt Eiropas tirgū ir jāreģistrē caur EMA, un visi pirms EU iestāšanās medikamenti tirgū palika kā well established use, ja kādam ir sajēga pa farmāciju, zina, ko šos medikamentus ārtsi Eiropā gandrīz nekad neizraksta, jo arī ģenēriķim parasti ir pētijumi, kas pierāda...


Interesanta pieeja - Rigvir it kā melo, it kā nav pētījumu, it kā ir alternatīvā medicīna, bet ir tik daudz laimīgu pacientu, kas pēc ķīmijas ar šausmu blaknēm ir lietojuši mūsu pašu vīrusu un palielinājuši dzīvildzi un veselību. Laikam tā ir sakritība :) Žetons, Tev viltus Una par atjautību!

Atbildēt

Una

29.09.2016. 22:48

Vispār jebkurš medikaments, kas grib būt Eiropas tirgū ir jāreģistrē caur EMA, un visi pirms EU iestāšanās medikamenti tirgū palika kā well established use, ja kādam ir sajēga pa farmāciju, zina, ko šos medikamentus ārtsi Eiropā gandrīz nekad neizraksta, jo arī ģenēriķim parasti ir pētijumi, kas pierāda efektivitāti un ja to nav, tas rada aizdomas.Un ar well established use var muļļāties tikai nacionālajā tirgū, un tiem aklajiem, kas te runā par konkurenci, pietiktu tik vien kā elementāru konkurentu un tirgus analīzi uztaisīt. Lielajām kompānijām tik mazi tirgi kā Latvija vai Lietuva vispār nesatrauc, tāpēc arī tik daudz medikamentu šeit vispār nav pieejami, un par tādu Rigvir pat nenojauš. Un ja šeit būtu iesaistīta big pharma, Rigvir jau sen būtu iesūdzēti par saviem melīgajiem apgalvojumiem par reģistrēto viroterapijas līdzekli. Es pat ietektu Zimbai griezties pie BigPharmas, varbūt var viņus ieinteresēt un tiešām atmaksāt RigVir nožēlojamajai apmelošanai ar spēcīgu tiesas procesu, kur tad arī varēs savus "pierādījumus" likt galdā. Uhh kā to gribētos redzēt. Un tie, kam patīk muldēt par nevarēšanu, painteresējaties kaut par Grindeksu, ir gan klīniskie pētījumi gan bioekvivalences pētījumi. Tikai tāpēc, ka Rigvir ir pārņēmuši negausīgi mazbērni, kas gatavi vecāsmātes darbu par alternatīvo medicīnu pataisīt un kāst neadekvātu naudu no smagi slimiem cilvēkiem, nenozīmē, ka visa Latvijas farmācijas sistēma ir nevarīga un visi ir idioti, un kur nu te vēl bipharmu un ASV maisīt kopā.

Atbildēt

peecis

29.09.2016. 21:50

muahaha, Ūdris pasaucis palīgos Lemešonoku!
Kad tad paši "žurnalisti" atbildēs uz jautājumiem par Rigvir un pašu meliem?

Atbildēt

lol

29.09.2016. 19:16

»

lol

Ko LT gadījums pierāda? LT korumpētību? Mani interesē konkrēts jautājums un atkārtošu vēlreiz...


ASV presē pēdējā gada laikā ir bijušas 3 kompānijas kuru neētiskums(īpaši monopola cenas sakarā) ir ticis apspriests. Nē - šie jautājumi nebūt nav saistīti ar farmācijas firmu cīņām(jo vismaz pāris no šiem produktiem bija unikāli un bez iespējām aizvietot ar citiem), bet tā ir sabiedrības interese. Kāpēc jums Latvijā ir tāda vēlme piedalīties farmācijas firmu savstarpējās cīņās, izlemjot nostāties kādā pusē un par to cīnīties, bet neinteresē tās ko dēvē par SABIEDRĪBAS interesēm - jūsu pašu veselība un to kā šīs firmas - lokālās vai starptautiskās piedāvā jums savus sūd... produktus? Kāpēc jums neinteresē vai RigVir rīkojas godīgi un ētiski attiecībā pret saviem klientiem? Jūs tak neesiet RigVir īpasnieks, un galu galā - jūs variet kādreiz pat būt viņu klienti.
Vai jūs tiešām esiet tik stulbi, ka iedomājieties, ka visas zāles palīdz un ka pacientiem nav pretenziju? Šādu gadījumu tak ir pa pilno. Atšķirības ir tikai tajā kā pretenzijas tiek risinātas. Ja RigVir nepatīk ka par viņiem troļļo, lai tak sūdz tiesā - ar nepacietību gaidīšu tālāk kā šis gadījums risināsies, bet troļļot latviešu preses lasītājus - to var darīt, tikai ja uzskata visus apkārtējos par stulbiem un man tas liekas apvainojoši... jo man par latviešiem tomēr ir uzskats, ka viņi ir gudrāki.

Atbildēt

lol

29.09.2016. 19:01

»

Anna

Te jau nav tik daudz stāsts par zālēm, cik par farmu cīņām. LT gadījums to lieliski pierāda


Ko LT gadījums pierāda? LT korumpētību? Mani interesē konkrēts jautājums un atkārtošu vēlreiz:

Kas padara uzņēmumu par nacionālu un kāpēc viņu var aizsargāt no kritizēšanas?

Saprotiet, ka šis arguments ir dzirdēts vēl attiecībā uz citiem uzņēmumiem(Arī DOGO sakarā) - arī tiem, kas jau bankrotējuši. Farmācija, šajā gadījumā ir tikai nenozīmīga daļa uz to kas jau bijis un vēl būs.
Tāpēc, mani neinteresē sazvērestības teorijas, bet fakti - tā kā īstā žurnālistikā. Pagaidām par šo jautājumu ir izteikušies izcili "eksperti": Ūdris un Lemešonoks. Te pat nav jābūt trollim lai par šiem fruktiem paņirgtu. Ja jūs šos skricelējumus uzskatiet par nopietniem... man jūsu ir žēl, jo - viss pagaidām ir līmenī: "viena tante teica". Un jūs no tā visa izdariet secinājumus.

Atbildēt

lol

29.09.2016. 18:29

»

Ādamss

Pēc Ūdra raksta es biju 50/50 kurā pusē būt - tagad man viss skaidrs - Austra Muižniece vienkārši ir Farmu marionete. Lemešonoks ir cienījams žurnālists, kas regulāri DELFOS raksta politiskā smaguma gabalus. Respect par izmeklēšanu, analītiku un ne reklāmu. Super


Varbūt jūs esiet tā marionete? Atvainojos, bet man gan Lemešonoka gabali delfos nereti ir likušies, kā sūda gabali, kurus nebija vērts kritizēt, bet cilvēkiem ir dažādas gaumes...

Lai vai kā, bet mani interesē, kur ir tā robeža, kas padara uzņēmumu par nacionālu un kur viņu dēļ tā vairs nevar kritizēt. Nu tā kā mācītāju kancelē, Krievijas nacionālo - Putinu Kremlī, utt. Vai savu laiku Šķēli...

Var saprast, ka neatkarības sākumposmā ārzemju investīcijas un uzņēmumi bija dievi, bet nevajag krist pretējā grāvī - neviens jums neliedz tagad painteresēties un kritizēt ASV uzņēmumus - jautājums ir tikai kāpēc dogmatiski nevar kritizēt RigVir? Nu ražo tāds uzņēmums vēža zāles. Manis pēc lai tās zāles pielieto lai cīnītos ar zikas izplatību, ja jau cilvēki domā, ka palīdzēs. Joprojām gaidu kādu veselīgu kritiku attiecībā uz RigVir darbību. Trollienei, kā "eksperts" Ūdris izskaidroja nav tādas profesionalitātes lai to darītu. Nu tad... varbūt jāgaida trešais(cerams daudz profesionālāks par iepriekšējiem diviem), kas paskaidros RigVir biznesa morālos aspektus. Varbūt tiešām viņu zāles ir tik iedarbības, ka atver trešo aci un atnes apgaismību.

PS Kā lai to pasaka - man negribētos lai izkalusās pēc ļauna vēlēšanas... bet man liekas neētiski, ka tādi veseli tēvaiņi raksta, bet... varbūt Lemešonokam un Ūdrim vajadzētu vispirms dabūt vēzi un izmantot RigVir zāles, lai iejustos citu ādā. Ja viņi izdzīvotu tikai no RigVir zāļu lietošanas, tad nekādu pretenziju nav, bet tā... jūs saprotiet, ka tieši šīs pieredzes trūkums ir nepārliecinošs...

Atbildēt

reinis

29.09.2016. 17:26

»

Zīmols

Man gan vairāk izskatās, ka portālu piegāna RigVir PR darboņi...


lasīju dažus gabalus par rigvir vasarā kādos veselības žurnālos, neredzēju - tekstu: nākat un lietojat, bija tikai keisi, kad kādam tas līdzējis.

Atbildēt

Zīmols

29.09.2016. 17:23

»

interneta trollienei fui

Atkal prātā jukusī Austra Muižņiece aka Zimbabve tūliņ te piekakās visu portālu


Man gan vairāk izskatās, ka portālu piegāna RigVir PR darboņi.

---No raksta---
Līdzīgi kā „Rīgas vīrusam” pretenzijas tika pamatotas ar to, ka šīs zāles tika ieviestas pirms iestāšanās ES.
---
Vispār jau nepārmet to, ka zāles ieviestas pirms iestāšanās ES, bet gan to, ka tās tiek reklamētas, kā zāles dažādām vēža formām, kurām tās nav pētītas. To sauc par negodīgu komercpraksi un naudas raušanu uz nelaimīgu cilvēku rēķina!

Atbildēt

Ādamss

29.09.2016. 17:10

Pēc Ūdra raksta es biju 50/50 kurā pusē būt - tagad man viss skaidrs - Austra Muižniece vienkārši ir Farmu marionete. Lemešonoks ir cienījams žurnālists, kas regulāri DELFOS raksta politiskā smaguma gabalus. Respect par izmeklēšanu, analītiku un ne reklāmu. Super.

Atbildēt

Kreisais

29.09.2016. 17:08

Interneta troļļi jūtami zaudē žurnālistiem : ))

Atbildēt

interneta trollienei fui

29.09.2016. 16:59

»

Drūmais

Šis ir labs raksts par šo tēmu: https://grafiti.lv/2016/09/27/parunasim-par-etiku-rigvir


Atkal prātā jukusī Austra Muižņiece aka Zimbabve tūliņ te piekakās visu portālu

Atbildēt

Drūmais

29.09.2016. 16:26

Šis ir labs raksts par šo tēmu: https://grafiti.lv/2016/09/27/parunasim-par-etiku-rigvir/

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...