Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pupa

01.02.2022. 12:09

Skatos, ar kādu cītību tas deģenerāts ar dažādiem nikiem šeit sevi aizstāv.

Atbildēt

kaķa smiekli

01.02.2022. 12:00

»

tā tas ir

Taču ir nianse. Kad vajadzēja likties gultā, kniebties, uztaisīt bērnu, iznēsāt, dzemdēt, audzināt, tad nevienam neko neprasīja. Arī tuvāko aizrādījumus noteikti ignorēja. Rozā brilles...


Mazpzīstamajai aktrisītei vnk gribas lielāku publicitāti. publicitāti.Normāli cilvēki parasti šādas situācija risina, neiesaistot medijus. Saskatījusies Krievijas tv šovus, kur visādi komedianti un citi lūzeri to vien dara, kā savu netīro veļu mazgā visos iespējamajos variantos.
Raksts ļoti labs, taču uz tajā uzdotajiem loģiskajiem jautājumiem tā provinciālā aktrisīte neatbildēs, pat ja viņai smadzeņu kapacitāte būtu pietiekama, kas ir stipri apšaubāms.
Bet labā ziņa ir tā, ka medijiem kādu laiku būs ar ko aizņemt pirmas lapas, aprakstot šī divu lūzeru attiecību nianses. Kam interesē, lai lasa.

Atbildēt

tā tas ir

01.02.2022. 11:52

»

Paula

Kas jums par daļu,ko kurš izvēlas un kāda ir viņu personīgā dzīve? Tieciet paši galā ar saviem dēmoniem un tad lienat iekšā svešā guļamistabā. Ja jūtaties tik svēti, ka jums ir tiesības citus pamācīt un kritizēt,varbūt izmēģiniet mācītāja amatu


Taču ir nianse. Kad vajadzēja likties gultā, kniebties, uztaisīt bērnu, iznēsāt, dzemdēt, audzināt, tad nevienam neko neprasīja. Arī tuvāko aizrādījumus noteikti ignorēja. Rozā brilles.

Kad sanāca sūdi, tad gan izliek publiskai apskatei savas problēmas un aicina visu cīņā tieši viņas pusē.

Taču te der atcerēties, ka bērns var atrasties pie jebkura no vecākiem, ja tam nav atņemtas vecāku tiesības. Cik saprotu tad nav. Mātei nav privilēģiju. Tā kā vai nu vienošanās vai uz tiesu.

Atbildēt

Paula, beidz

01.02.2022. 11:52

»

Paula

Kas jums par daļu,ko kurš izvēlas un kāda ir viņu personīgā dzīve? Tieciet paši galā ar saviem dēmoniem un tad lienat iekšā svešā guļamistabā. Ja jūtaties tik svēti, ka jums ir tiesības citus pamācīt un kritizēt,varbūt izmēģiniet mācītāja amatu


Kādas guļamistabās? Par to ir jau 10 reizes uzrakstīts pilnīgi visos zinu portālos un piecas reizes Dārtas tviterī. Viņa pati sava dzīva ielaida burtiski visu valsti bet tagad tas ir cilvēki kuri ir vainīgi ka viņiem par šo visu ir viedoklis? Lol.

Atbildēt

vecā ziņkārība

01.02.2022. 11:37

Un kas ir šis naidpilnais anonīmais,zemiskais pietiek lasītājs?Ko grib panākt?vai viņu vada kāds cēls mērķis?

Atbildēt

Paula

01.02.2022. 11:29

Kas jums par daļu,ko kurš izvēlas un kāda ir viņu personīgā dzīve? Tieciet paši galā ar saviem dēmoniem un tad lienat iekšā svešā guļamistabā. Ja jūtaties tik svēti, ka jums ir tiesības citus pamācīt un kritizēt,varbūt izmēģiniet mācītāja amatu.

Atbildēt

Nacionālais rēgs pret internacionālo diktatūru

01.02.2022. 11:19

»

?

govzem, tu


Kādam ļoti nepatīk kaimiņš, kaut arī man viņš nekad nav paticis, bet tas nevar būt par iemeslu, lai tik šausmīgi ienīstu vienkāršu plenci un balamuti pret Puzes sarkano internacionālistu.

Atbildēt

loģika

01.02.2022. 10:55

Jau autors paskatītos sarunu ar Dārtu "Pāļa bazarā", tad zinātu, ka meitene nav "pilns rublis" un patreiz notiekošais ir tikai loģiskas sekas ... :( līdzjūtība bērnam.

Atbildēt

Es

01.02.2022. 10:46

»

Ne tikai Dārta

Sievietes izmisuma gājiens- valstī trūkst vīriešu, bet te viens ar labu algu un deputāta statusu. Arī Dārtai pašai tiek zināma popularitāte. Nevar Dārtu vainot par izvēli. Gan jau Kaimiņš sākumā notēloja īstu un patiesu mīlētāju. Zinu no pieredzes- sākuma tas vīrietis nēsā sievieti uz rokām, bet, tikko...


Piekrītu.

Vienlaikus, ja mēs sāksim runāt par sieviešu emocionālo uzvedību, savu bērnu terorizēšanu, psiholoģisko vardabību skolā vai izmantotjot to, ka ir sieviete...

Manā vidusskolā bija kāda nopelniem bagātā skolotāja, kas starpbrīdī varēja atļauties neomā nospārdīt nejauši atstātu skolnieka somu no pusstāva uz pirmo stāvu. Par kliegšanu uz bērniem matemātikas stundās pat nerunājot.

Kāpēc nevēlamies runāt par visu vardarbības spektru?

Atbildēt

Kolka necool

01.02.2022. 10:43

Kas tas par lopiņu? Un kāpēc tikai tagad pamanījāt to?

Atbildēt

Teika

01.02.2022. 10:42

Audzis Kaimiņš bez tēva, mamma jauka, smuka sieviete, pasniedza aerobiku...

Atbildēt

Ne tikai Dārta

01.02.2022. 10:40

Sievietes izmisuma gājiens- valstī trūkst vīriešu, bet te viens ar labu algu un deputāta statusu. Arī Dārtai pašai tiek zināma popularitāte. Nevar Dārtu vainot par izvēli. Gan jau Kaimiņš sākumā notēloja īstu un patiesu mīlētāju. Zinu no pieredzes- sākuma tas vīrietis nēsā sievieti uz rokām, bet, tikko tā kļūst par viņa sievu, tā viņš sāk izrādīt savu īsto dabu. Pat kāds zinātņu doktors ar savulaik slavens , ļoti labu reputāciju, toties sievu sasita līdz asinīm, meitu sita tik ilgi, līdz viņa kļuva par invalīdi. Tas viss bija padomju laikā- doktors ārzemēs piekāva savu kārtējo sievu, bet meita pēc dažiem gadiem nomira. Vienīgā iespēja - pēc pirmās reizes saņemtā sitiena vai neadekvātas rīcības no tā vīrieša aiziet...

Atbildēt

un ko taalaak

01.02.2022. 10:40

Kas taads Kaiminjsh ir, nezinu taadu!

Atbildēt

Znots

01.02.2022. 10:36

Īstenībā divi zābaki pāris... Bet, kas attiecas uz to kaimiņu, tad katrai adekvātai sievietei būtu jāsaprot, ka tas ir tukšpauris, pilnīgi neadekvāts deģenerāts, par kuru nav pat īpaši jāizdara pētījumi, lai to saprastu. Bet šai konkrētajai sievietei, kā jau sievietei - viss uz jūtu spazmu pamata...

Atbildēt

Fricis Gobzema

01.02.2022. 10:27

Vai nav ta ka Darta ir nojugusies, ja 10 men vecu bernu dod uz vairakam dienam prom? Vai nav ta ka debilas?

Atbildēt

Juris

01.02.2022. 10:25

Sūd.. ar Dārtu, bet šitāds vada valsti,tur ir vairāk , ko uztraukties.

Atbildēt

kas tur ko brīnīties

01.02.2022. 10:09

Tie taču aktierīši. Kādi tik skandāli nenotiek ar ārzemju zvaigznēm.
Attiecību sākumā jau katrs izrādās labāks, puķes, randiņi... No malas skatoties, jā, tāda smukiņa, varētu izvēlēties nezin ko, bet varbūt pašreiz ar tiem džekiem vispār švaki, īpaši aktieru vidē. Un tam Artusam vismaz ir pamats zem kājām, laba alga.
Var jau teikt - vai tad viņa sākumā neredzēja? Bet vai citi arī neredzēja, darba biedri, arī tie, kas atļāva tēvam iespēju ņemt pie sevis bērnu pa laikam.

Atbildēt

Ak

01.02.2022. 09:49

A, ko var gribēt no beibes, kurai pašai "putnu" pilna galva, kura gatava izplāties visas valsts priekšā ar savām kakainajām bikšelēm

Atbildēt

?

01.02.2022. 09:13

govzem, tu?

Atbildēt

Pilnīgi phuj par tiem diviem idiotiem

01.02.2022. 09:11

Radījuši bērnu un tagad moka. Dārta arī nav pilns rubulis - paskatieties tās maukas bildes, ko pati publicē. Idoti izvēlas maukas. Maukas izvēlas idiotus. Aiziet!

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pašmērķīgi aizvainot - tā nav ne liela, ne izsmalcināta māksla

FotoMarks Rotko - “klusums ir precīzs, klusums ir tik akurāts”. Vērojot ļoti atšķirīgos viedokļus par provokatīvo mākslas darbu Rotko centrā Daugavpilī, atcerējos paša Rotko slaveno teicienu - “Silence is so accurate”.
Lasīt visu...

21

Patērētājiem ir jābūt tiesībām iepazīties ar tarifu izmaksu modeļiem un pamatojumu

FotoPatērētājiem taču būtu jāredz Sadales tīkla tarifu pamatojums? Regulators diemžēl ir citās domās un nepiekrīt uzlikt par pienākumu atklāt izmaksu attiecināšanas modeli. Es jūtos nonācis 20 gadus tālā pagātnē, kad šāda ignorance bija lielākās daļas valsts iestāžu norma.
Lasīt visu...

6

2021. gadā veselības jomā valstij atradās 1,897 miljardi eiro, šogad – tikai 1,505 miljardi, nākamgad vēl nedaudz mazāk

FotoBiju jau krustu šķērsu lūdzies dažādu partiju politiķiem uzrādīt, ko viņi sarakstījuši valdības deklarācijā par veselību un medicīnu, bet tie izlikās kurli esam vai vismaz paši teicās neredzējuši šādu sadaļu  deklarācijā. 
Lasīt visu...

21

Ierobežot medības nacionālajos parkos!

FotoĶemeru Nacionālais parks ir otrais Latvijā dibinātais (1997. gadā) nacionālais parks, kas no sava vecākā brāļa – Gaujas Nacionālā parka – atšķiras ar lielāku dzīvās dabas daudzveidību. Dažādiem dzīvniekiem un augiem te ir piemērotākas dzīvotnes lielā meža masīvā, purvos, ezeros un dabīgos zālājos.
Lasīt visu...

21

Mūsdienu feodālisms

FotoPie mums var atrast paralēles ar feodālo iekārtu ar visu tās tiesībatšķirīgo kontingentu - feodāļus, viņu algotņus un pārējos iedzīvotājus, kas sadalās pa slāņiem (kastām) šī vārda nu jau pat tiesiskajā nozīmē, jautājums - kas tad ir Demokrātija? Viens likums, viena taisnība visiem? Un kas tad no tā, kas de iure pieder tautai, ir tas ko tā de facto pārvalda?
Lasīt visu...

21

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

FotoIndivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam par labu nemainīsies. Runājot par konkrētu indivīdu ar vārdu un uzvārdu, valstij nav tieša uzdevuma nodrošināt viņam vēlamu dzīvesveidu, nodarbošanos vai jebkādus citus vēlamus apstākļus.
Lasīt visu...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

Pie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks,...

Foto

Ausīs arī mūsu saule

Motoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem,...

Foto

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

Valdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un...

Foto

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

Biedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes...

Foto

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

Armands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena -...

Foto

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

Laika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos...

Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....