Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Vai tiešām bērniem ir vieta krogā?

Andrejs Sanaejs-Alunga
21.09.2012.
Komentāri (41)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Aigo

08.01.2013. 19:50

Raksts absurds.Vai raksta autoram nav psihisku noviržu saistībā ar bērnībā pārdzīvotu psiholoģisku traumu tēva-alkoholiķa dēļ?
Vairāk gan velk uz pasūtījuma raksteli.

Atbildēt

Ko saka Sandris Točs

28.09.2012. 14:25

Piedzeršanās Latvijā Sandris Točs 28.09.2012 Diena
Vairāk nekā deputāta Kabanova piedzeršanās vai nepiedzeršanās Saeimā mani satrauc nodzeršanās Latvijā. Neesmu alkometrs un nevaru pateikt, vai deputāts Kabanovs bija piedzēries. Toties droši varu teikt, ka cilvēks, kurš atļaujas ierasties uz Saeimas komisijas sēdi piedzēries, ir alkoholiķis un viņam ir jāārstējas.
Narkologi uzskata, ka Latvijā ar alkoholisma problēmu tā vai citādi saskaras 25% procenti iedzīvotāju. Ņemot vērā, ka Saeima ir sabiedrības spogulis, nebūtu jābrīnās, ka arī 25% deputātu būtu alkoholiķi. Kopš draudzīgi izsmietā sausā likuma laikiem alkoholisms kā nopietna sociāla problēma Latvijā faktiski nekad nav ticis uztverts, neskatoties uz milzīgo sociālo postu, ko šī problēma bez visa cita nodara cilvēkam, viņa ģimenes locekļiem un sabiedrībai kopumā.
Pēdējos divdesmit gados blakus alkoholismam kā viena un tā paša pūķa daudzās galvas ir izaugušas narkomānija, azartspēļu, interneta un citas atkarības, ko psihologi un narkologi aizvien vairāk uzskata par vienu slimību – atkarības slimību.
Šie cilvēki ir slimi, un viņiem ir jāārstējas – tāda ir nostāja pret atkarības slimību civilizētās valstīs. Latvijā par deputāta piedzeršanos Saeimā galvenokārt ierēc vai vienkārši nosoda. Protams, tas ir kaunpilns un nosodāms atgadījums – ar tādiem pilna ir alkoholiķa dzīve.
Šobrīd modē ar grāmatiņām mācīt bērnudārzniekus dažādās seksuālās orientācijās, izskaužot vecmodīgos uzskatus. Diemžēl absolūts sabiedrības vairākums dzīvo priekšstatos attiecībā uz atkarības slimību, kas nav mainījušies kopš vecmāmiņu laikiem. Tikmēr alkoholiķu un narkomānu skaits sabiedrībā ir absolūti nesamērojams ar viņu iespējām ārstēties. Lūk, par ko vajadzētu painteresēties Saeimas komisijām. Par ētiku runāt vienmēr ir ērti.

Atbildēt

Izbriiniits garaamgaajeejs

28.09.2012. 00:03

Tiem, kas grib izlasīt dižā citzemju tautieša Andrey Sanaei-Alunga vēstuli sākotnējā oriģinālvalodā un mēģināt salikt kopā biznesa konkurentu nenovīdību ar gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām, iesaku izlasīt to МКЛатвия Nr. 39(502) 26.09.-2.10.2012. vai mēģināt atrast to www.mklat.lv.
[un tiešām tikai garāmgājējs, kurš izbrīnīts par vienkāršā lasītāja lētticību..]

Atbildēt

Ija > Izbriiniits garaamgaajeejs

27.09.2012. 11:58

Izbriiniits garaamgaajeejs ir tas pats, kas LA apmekleetaajs. Iespējams tas ir dzertuves īstais saimnieks, jo pārāk uzbāzīgi cenšas pārliecināt sabiedrību par labiem nodomiem, iesaistot dzeršanā un smēķēšanā bērnus. Nevajag (Izbriiniits garaamgaajeejs vai apmekleetaajs) tautu maldināt. Jau tā cilvēki ir izģērbti pliki un ir spiesti, kas var, braukt prom, lai neredzētu šo ārprātu, ka tiek nodzirdināta ar alu un alkoholu un saindēta ar narkotikām un cigaretēm latviešu tauta un tās bērni.

Atbildēt

Pietiek lasītājs

26.09.2012. 23:23

"Man nav vienaldzīga Latvijas bērnu nākotne, tāpēc rakstu jums un nosūtu arī fotogrāfijas, lai aktualizētu esošu problēmu Latvijā".
=============================
Cilvēks neko ļaunu nevēlējās, kā viens otrs mēģina saskatīt sazvērestību rakstā. Ka alkoholisms ir Latvijas nelaime, tas ir skaidrs, kā diena. Bet esam pie tā pieraduši un nācijas genofonds tiek iznīcināts ar pašmāju "labvēļu" rokām, lai kāds piebāztu savas kabatas uz citu rēķina nelaimes.

Atbildēt

Izbriiniits garaamgaajeejs

26.09.2012. 18:38

Atšķirībā no citiem komentētājiem, es negribu apspriest bērnu socializāciju vidē, kurā tam būs jādzīvo visu dzīvi, vērtējot un izdarot izvēles starp labu un ļaunu, starp drīkst un nedrīkst. Es gribu uzdot pavisam citus jautājumus.
1. Vai kāds ir pamanījis, ka šī ir ceturtā publikācijā kopš 14. septembra par tēmu un izmantojot vienu un to pašu avotu un, saprotams, vienu un to pašu tendenciozi atlasīto piemēru? (Latvijas Avīze, Neatkarīgā Rīta Avīze, Latvijas Radio 1. Programma un šeit.)
2. Vai kāds no publicētājiem, izņemot NRA, ir mēģinājis sazināties ar mistisko Andrey Sanaei-Alunga? Un vai sazināšanas ir izdevusies? Vai šāda persona vispār ir iebraukusi ES? Vai eksistē ASV publiskajos reģistros?
3. Vai publicētāji ir sazinājušies ar Alus krodziņu vai aizbraukuši uz Jūrmalu, lai iepazītos ar apstākļiem uz vietas?
4. Vai attēlu publicētāji (LA un šis portāls) ir iedomājušies, ka publicēti bērnu attēli, domājams ne jau abstraktu, bet bērnu ar konkrētām tiesībām, apšaubāmā un tendenciozā publikācijā?
5. Vai kāds ir uzmanīgi izlasījis pašu vēstuli ar gan saturiskām nekonsekvencēm, gan tīri valodiskā aspektā, piemēram, ja salīdzinām LA un Pietiek publicētās versijas, tad jāsecina, ka LA ir vēstuli izrediģējusi gandrīz tik tālu, ka izklausās, ka rakstītājs ir latvietis; bet Pietiek, šķiet, ir saglabājis oriģinālstilu, kurš, pat pavirši lasot, liek aizdomāties par valodu, kurā rakstītājs domā — un tā nav ne latviešu valoda, ne angļu, taču dažas gramatiskās īpatnības liek domāt, ka skolu rakstītājs ir beidzis Latvijā.
Proti, manuprāt, ir darīšana ar organizētu mediju kampaņu, apmelojot un diskreditējot veiksmīgu un radošu latviešu uzņēmēju Majoros, kur vide jau tā ir ļoti maz latviska. Un darot to ar Staļina laika metodēm, kad ar anonīmu vēstuļu un ziņojumu palīdzību varēja atbrīvot apdzīvojamo platību komunālajā dzīvoklī. Tikai šoreiz runa ir par konkurenci uz Jomas ielas.

Atbildēt

Mario

24.09.2012. 15:30

Īstenibā Lato ir malacis, kad ļauj publicēt šos pasaules valdnieku viedokļus. Paskataties, kāda aktivitāte komentāru sadaļā. !!! Varētu Aļaskas ziņās ielikt kā šis pats ASV pilsonis iepriekšējā vakarā dzēra šņjabi un lūrēja uz kailām sievietiem vietēja svingeru pasākumā.. Iespējams ka uz paģirām, pirms došanās uzlāpīties - moralka sākās..

Atbildēt

Mjā..

24.09.2012. 14:00

P.S.

...it sevisķi, kā Jūs pats sakāt, nepārzinot Latvijas likumus.

Atbildēt

Mjā..

24.09.2012. 13:55

Amerikā, kur dzīvoju un strādāju, tas būtu nopietns pārkāpums
------------------------------
Latvijā turpretī būtu nopietns pārkāpums vadāt auto ieročus, par ko Aļaskā neviens neuztraucas, jo tur pat nav vajadzīga ieroču atļauja. Autoram - meģiniet pierast pie domas, ka pasaule ir ļoti dažāda, bet paradums līst ar savu bībeli svešā baznīca ir vienādi nosodams visā pasaulē.

Atbildēt

ES

24.09.2012. 12:57

Zināt ko, A.S.A. k-gs, Amerikā bērnus būtu jātur pa gabalu no krogiem ar vai bez alus, jo tas, ar ko tajos baro, ir ļoti tālu no jēdziena "veselīgs uzturs". Ne velti resno cilvēku īpatsvars ASV ir tik liels. Un to, ka kāds dzer amerikāņu alu, bērni patiešām nedrīkst redzēt. TO alu nedrīkst dzert!

Atbildēt

onkols

24.09.2012. 10:31

U vas v p--ģe kvas,a unas v bočkah!!!

Atbildēt

mamita

24.09.2012. 10:29

Godājamais A.S.A.! Ja Jums patiesi rūp bērnu liktenis Latvijā, vēlaties to uzlabot, ieviešot izmaiņas ēstuvju/dzertuvju apmeklēšanas/neapmeklēšanas jomā, tad nākamreiz atvediet sev līdzi lektorus vai vismaz pāris tūkstošus skrejlapu par fastfood neatgriezenisko kaitējumu augoša organisma vielmaiņai un izplatiet to visos Makdonaldos un šmurguļbugeros, ko Jūsu mītnes zeme te ievazājusi.

Atbildēt

Rex

24.09.2012. 10:21

Džeks laikam ņirgājās pats par savu liekulīgo mīneszemi, nebrōnīšos, ja tu pļēguru un narkomānu procentuāli vairāk nekā Latvijā, interesanti būtu salīdzināt. Bet, letiņš , laikam, tādēļ arī uzknāba latvietei, īpsšniecei ~!! Labākās letiņu hujetiņu tradīcijās. Mērglis.

Atbildēt

to A.L.P

24.09.2012. 10:20

kāds raksts, tādi komentāri :)

Atbildēt

iezemietis

24.09.2012. 10:00


"Tomēr nedrīkst pieļaut, ka aiz peļņas gūšanas mērķa tiek ignorētas bērnu tiesības un intereses."

Wow! Autor, Jūs taču esat hardcore ksenofobs kultūras jomā!
Bērnu tiesības un intereses ir būt savalgotiem melu un divkosības morālē? Cilvēki mēdz iedzert un uzsmēķēt. Bērniem tas ir jāzina un ar to jārēķinās. Tikai konkrētās ģimenes ziņā, kādu attieksmi pret to ieaudzināt, kādās vidēs ļaut uzturēties. Tikai redzot labus piemērus un sliktus piemērus var izveidoties izpratne par mēra sajūtu.
Mūsu ģimene, piemēram, alus krogiem netuvojas, jo neviens no mums nedzer alu - nepatīk šis dzēriens. Toties mēs kafejnīcās, restorānos un privātās ballītēs iedzeram vīnu, viskiju, konjaku, džinu - ko nu kuro reizi. Un starp ģimenes locekļiem ir arī smēķētāji! Un bērni to visu redz. Un mēs par to visu ar bērniem runājam. Ak, vai manu dieniņ vai! Piebildīšu, ka bērniem izveidojas informēta, psiholoģiski veselīga, saprātīga attieksme - mums nav bažu, ka notiks kā ASV - tikko jaunieši augstskolas kempusā tiek klāt aliņam, tā piedzeras kā lopi, kas no ķēdes norāvušies.

Atbildēt

Murgs

24.09.2012. 09:09

Visās amīšu filmās ledusskapji ir pilni ar alus bundžām... Mājas var dzert, bet krodziņā - ne?

Atbildēt

ccccccc

24.09.2012. 01:08

tad sanak kad atbraucu uz jurmalu ar gimeni nu berniem un tad kad izdomaju ieiet krodzina paest un pamalkot alu man ir berni japiesien ara pie staba ka sunisi un jaatstaj bez uzraudzibas ? ko sis amerikanis saprot no berniem tad sanak kad vins ir bezadbildiks pret berniem un pamet vinus citu vara vai vienus. arprac ko vins var runat tadas mulkibas. alus krodzins ir viss pieskatitaka viet itseviski berniem . ir laukums pat kur speleties un apkalpojosais serviss kas pieskata vinus.

Atbildēt

akuna matata

24.09.2012. 00:09

Ja nemaldos, tad Latvijaa, taapat kaa Eiropaa, ir aizliegts smeekljeet restoraanu, kafejniicu, utt. telpaas. Bet uz ielas tas nav liegts. Vai tad beernus uz ielas arii nevediis? Un Lielbritaanijaa tiesi taapat vecaaki pusdieno, vakarinjo pabos un restoraanos kopaa ar beerniem. Tas ir pilniigi normaali. Taapat kaa iedzert pie vakarinjaam glaazi viina, kas nebuut nenoziimee piedzerties liidz lopa staavoklim. Stulbs raksts un stulba riiciiba - zvaniit policijai.

Atbildēt

Spokainis

23.09.2012. 21:12

Šī ir viena no retajām iestādēm Jūrmalā, kur ar bērnu var mierīgi aiziet un paēst pusdienas. Virtuve garda, cenas draudzīgas un bērnam ar ir ko darīt kamēr vecāki dzer alu.

Atbildēt

borcinsh

23.09.2012. 16:59

ir tada sajuta ka 50% komentus raksta pashi berni

neviens "jusu sistemu" nemeigina macit jo jusu izvele uz shodienu ir - komunists berzinsh
PS. interesanti tikai kursh bus vainigs ja jusu berni bus dzeraji ? vai Amerika ???

Atbildēt

A.L.P

23.09.2012. 12:47

Vienreizēji debili komentāri!Vai tiešām pie datoriem sēž tik daudz alkašu? Un cilvēkam no Aļaskas laikam ir pretīgi redzēt apkārt sev alkaholiķu barus Latvijā.Bet attiecībā pret bērniem tiešām vajag likumus precizēt un REĀLI IZPILDĪT!

Atbildēt

Pēteris

23.09.2012. 12:36

diezgan glups raksts. Mēs tur šad un tad ēdam pusdienas ar visiem bērniem, jo tā tiešām ir demokrātiska vieta visādā ziņā. Iekštelpās smēķēt, ja pareizi atceros, ir aizliegts. Un nekad nav manīti cilvēki, kas tur būtu pārdzēruši jēgu...

Atbildēt

haha

22.09.2012. 22:42

Aizbrauc uz dienvideiropu! Piemeram, Griekiju. Tikai panem sirdsdrapes liidz, ka nepaliec stiivs aiz briinumiem. Galvenais nesuuti uz shejieni Obamu ar karakugji maaciit muus "pareizi" dziivot. Lai gan naftas mums nav. Taa ka satraukumam nav pamata

Atbildēt

Aldis

22.09.2012. 17:50

Kāda aizkustinoša interese par bērnu tiesībām no raksta autora puses !!! Tikai tā ir tada slikti slepta pasaules žandarmu ASV noziedzīgo interesu aizstāvība, jo tas dzīvnieks uzskata, ka bērniem ir kaitīgāk skatīties ka dzer alu un smēķē, nekā savām acīm raudzīties ka Afganistana amerikāņi slepkavo bērnu vecākus-civiliedzīvotajus....

Atbildēt

Aldis

22.09.2012. 17:50

Kāda aizkustinoša interese par bērnu tiesībām no raksta autora puses !!! Tikai tā ir tada slikti slepta pasaules žandarmu ASV noziedzīgo interesu aizstāvība, jo tas dzīvnieks uzskata, ka bērniem ir kaitīgāk skatīties ka dzer alu un smēķē, nekā savām acīm raudzīties ka Afganistana amerikāņi slepkavo bērnu vecākus-civiliedzīvotajus....

Atbildēt

es

22.09.2012. 15:20

tinies vien uz savu alasku , bernus audzinam vecaki nevis valsts.

Atbildēt

to .....

22.09.2012. 14:47

cik saprotu tad tie viedie balso par vienotību, tb un rp??? nja, būšu zināt tagad :D

Atbildēt

kaķa smiekli>...21.09.2012. 23:53

22.09.2012. 13:39

Tavs komentārs, manuprāt, ir gandrīz vienīgais saprātīgais, pievienojos Tavam viedoklim. Izlasot pārējos, top skaidrs, ka esam tādi paši, kā kādreiz čukči, par kuriem stāstīja anekdotes. Viņi vnk nodzēra savu genofondu. Izskatās, ka mēs vēlamies to pašu.

Atbildēt

KGB

[R] 22.09.2012. 12:19


Andrej,nemūc, paliec šeit, kandidē par Jūrmalas mēru un ieved kārtību beidzot. Kokus zāģēt un ar indiāņiem satusēt varēsi Maskačkā uz Latvijas mežos ;D!
Pasaki inuītiem, ka tev nepabeigts darbs palicis LV...

Atbildēt

dva

22.09.2012. 10:36

Tak jau labāk krogā, nekā makdonaldā.

Atbildēt

lol

22.09.2012. 09:00

un ar ko krogs atšķitas no kafejnīcas, restorāna, ēdnīcas, no likuma viedokļa?

Atbildēt

xx

22.09.2012. 07:35

TE TEV nav nekāda štrunta Amērika Marazmātiķu valsts.Atkal grib visus mācīt

Atbildēt

>...

22.09.2012. 04:57

skiet vispreciizaak shajaa sakaraa ir izteicies cheerchils - es varbuut esmu piedzeeries bet riit buushu skaidraa , bet tev kaa praata nav sodien taa nebuus riidtien .

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

22.09.2012. 00:08

Vai tiešām līdz šim par daudzmaz analītisku un objektīvu ziņu avotu uzskatāmais pietiek.com sāks publicēt visādu margināļu un dzīves apbižoto (mentally deficient) viedokļus?

Atbildēt

...

21.09.2012. 23:53

problēma pareizi "pacelta" un 'lokhi' ir tie, kas te iepriekš iekomentējuši - personas ar alus galviņām;
bērniem nav jāļauj uzturēties dzertuvēs un īrijas pabu piemērs ir pēdējais, ko minēt;
alkoholisms, lokhu 'kungi', ir tas, kas mūs noved "melnajā caurumā", jo tieši alus galviņas vēlēšanās balso par šleseru, godmani, šķēli un ušakovhūti

Atbildēt

SS

21.09.2012. 23:52

Lunis laikam nekad Eiropa nav bijis. Pie mums neuzskata, ka berns kljuus par alkoholiki ieraugot alus glazi. Tas juusu korumpeetajaa ASV, kur Coca-Cola uzspiedusi shos noteikumus, taa ir. Turpiniet baudiit 30% cukura sastava dzeramos un sudzeties par aizdusu un shauriem lidmashinu kresliem.

Atbildēt

jasmejas

21.09.2012. 23:33

Porno saitu galvenie lietotaji ir amerikani, bet te viens svetulis uztraucas par alus krogiem!

Atbildēt

xx

21.09.2012. 21:28

nezinu kaa pie jums tur amerikaa - laikam tikai kovboji iet uz baariem , bet te eiropaa , piemeeram lielbritaanijaa - beerni pabos nav retums ,tikai pie baara nedriikst iet .
so what ?

Atbildēt

DD

21.09.2012. 21:28

Tu, pseidopatriot, pie mums saka pasol nah..j m bet iespējams, ka tu to nesaprati, jo tev joprojam varbut nav lauts to saprast

Atbildēt

amerikānis

21.09.2012. 20:36

Nujā, Amerikā līdz 21 gada vecumam nedrīkst dzert un skatīties uz plikām sieviešu krūtīm, tas ir pats ļaunākais uz pasaules. Toties nav vajadzīga licence lai padsmit gadu vecumā iegādātos un nēsātu apkārt Kalašņikova automātu, jo jāvar taču sevi aizstāvēt.

Atbildēt

lokhs

21.09.2012. 20:12

vēl viens gudrīts no amerikas atbrauca pamācīt. baltos lāčus labāk būtu mācijis savā aļaskā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Par atkritumu krīzi

FotoEsmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela... Esmu par to rakstījis savā prezidenta programmā, sk. "Cilvēks kontrolē pašu galveno". Esmu to izskaidrojis attiecīgajos video 1.daļa un 2.daļa. Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā.
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

FotoBrīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana par absurda tirāniju nav arī antivēsturiska kaprīze. Jau senie dievi mītos filosofiski sprieda par cilvēku, vai viņš ir labs vai viņš ir slikts, pieļaujot bezjēdzības un bezjēdzīgai rīcībai izdomājot dažādus attaisnojumus.
Lasīt visu...

21

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

FotoKā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē tās bijušā priekšnieka atbalstīšanai, mēs, pensionāri, un ne tikai pensionāri, bet visi Latvijas pilsoņi tiekam apzagti. Jo mūsu, nodokļu maksātāju nauda tiek izmantota, lai vieni priekšnieki no Valsts robežsardzes, izmantojot administratīvo resursus, organizētu parakstu vākšanu zem raksturojuma par citu Valsts robežsardzes priekšnieku (nu jau izbijušo) Normundu Garbaru.
Lasīt visu...

12

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

FotoKarteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen - ne tikai sadārdzinātās pasūtījumu tāmēs, bet arī savdabīgi uzvarētos iepirkuma konkursos un visatļautīgā attieksmē pret pasūtītāju.
Lasīt visu...

21

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

FotoCeturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas seja ir reperis – miljonārs Timurs Junusovs jeb Timati. Viena no viņa pēdējām kolekcijām ir radīta sadarbībā ar Krievijas aizsardzības ministrijas akciju sabiedrības “Vojentorg” veikalu tīklu “Krievijas armija”.(3)
Lasīt visu...

21

Tvaiks

FotoKad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...