Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Vai tiešām bērniem ir vieta krogā?

Andrejs Sanaejs-Alunga
21.09.2012.
Komentāri (41)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Aigo

08.01.2013. 19:50

Raksts absurds.Vai raksta autoram nav psihisku noviržu saistībā ar bērnībā pārdzīvotu psiholoģisku traumu tēva-alkoholiķa dēļ?
Vairāk gan velk uz pasūtījuma raksteli.

Atbildēt

Ko saka Sandris Točs

28.09.2012. 14:25

Piedzeršanās Latvijā Sandris Točs 28.09.2012 Diena
Vairāk nekā deputāta Kabanova piedzeršanās vai nepiedzeršanās Saeimā mani satrauc nodzeršanās Latvijā. Neesmu alkometrs un nevaru pateikt, vai deputāts Kabanovs bija piedzēries. Toties droši varu teikt, ka cilvēks, kurš atļaujas ierasties uz Saeimas komisijas sēdi piedzēries, ir alkoholiķis un viņam ir jāārstējas.
Narkologi uzskata, ka Latvijā ar alkoholisma problēmu tā vai citādi saskaras 25% procenti iedzīvotāju. Ņemot vērā, ka Saeima ir sabiedrības spogulis, nebūtu jābrīnās, ka arī 25% deputātu būtu alkoholiķi. Kopš draudzīgi izsmietā sausā likuma laikiem alkoholisms kā nopietna sociāla problēma Latvijā faktiski nekad nav ticis uztverts, neskatoties uz milzīgo sociālo postu, ko šī problēma bez visa cita nodara cilvēkam, viņa ģimenes locekļiem un sabiedrībai kopumā.
Pēdējos divdesmit gados blakus alkoholismam kā viena un tā paša pūķa daudzās galvas ir izaugušas narkomānija, azartspēļu, interneta un citas atkarības, ko psihologi un narkologi aizvien vairāk uzskata par vienu slimību – atkarības slimību.
Šie cilvēki ir slimi, un viņiem ir jāārstējas – tāda ir nostāja pret atkarības slimību civilizētās valstīs. Latvijā par deputāta piedzeršanos Saeimā galvenokārt ierēc vai vienkārši nosoda. Protams, tas ir kaunpilns un nosodāms atgadījums – ar tādiem pilna ir alkoholiķa dzīve.
Šobrīd modē ar grāmatiņām mācīt bērnudārzniekus dažādās seksuālās orientācijās, izskaužot vecmodīgos uzskatus. Diemžēl absolūts sabiedrības vairākums dzīvo priekšstatos attiecībā uz atkarības slimību, kas nav mainījušies kopš vecmāmiņu laikiem. Tikmēr alkoholiķu un narkomānu skaits sabiedrībā ir absolūti nesamērojams ar viņu iespējām ārstēties. Lūk, par ko vajadzētu painteresēties Saeimas komisijām. Par ētiku runāt vienmēr ir ērti.

Atbildēt

Izbriiniits garaamgaajeejs

28.09.2012. 00:03

Tiem, kas grib izlasīt dižā citzemju tautieša Andrey Sanaei-Alunga vēstuli sākotnējā oriģinālvalodā un mēģināt salikt kopā biznesa konkurentu nenovīdību ar gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām, iesaku izlasīt to МКЛатвия Nr. 39(502) 26.09.-2.10.2012. vai mēģināt atrast to www.mklat.lv.
[un tiešām tikai garāmgājējs, kurš izbrīnīts par vienkāršā lasītāja lētticību..]

Atbildēt

Ija > Izbriiniits garaamgaajeejs

27.09.2012. 11:58

Izbriiniits garaamgaajeejs ir tas pats, kas LA apmekleetaajs. Iespējams tas ir dzertuves īstais saimnieks, jo pārāk uzbāzīgi cenšas pārliecināt sabiedrību par labiem nodomiem, iesaistot dzeršanā un smēķēšanā bērnus. Nevajag (Izbriiniits garaamgaajeejs vai apmekleetaajs) tautu maldināt. Jau tā cilvēki ir izģērbti pliki un ir spiesti, kas var, braukt prom, lai neredzētu šo ārprātu, ka tiek nodzirdināta ar alu un alkoholu un saindēta ar narkotikām un cigaretēm latviešu tauta un tās bērni.

Atbildēt

Pietiek lasītājs

26.09.2012. 23:23

"Man nav vienaldzīga Latvijas bērnu nākotne, tāpēc rakstu jums un nosūtu arī fotogrāfijas, lai aktualizētu esošu problēmu Latvijā".
=============================
Cilvēks neko ļaunu nevēlējās, kā viens otrs mēģina saskatīt sazvērestību rakstā. Ka alkoholisms ir Latvijas nelaime, tas ir skaidrs, kā diena. Bet esam pie tā pieraduši un nācijas genofonds tiek iznīcināts ar pašmāju "labvēļu" rokām, lai kāds piebāztu savas kabatas uz citu rēķina nelaimes.

Atbildēt

Izbriiniits garaamgaajeejs

26.09.2012. 18:38

Atšķirībā no citiem komentētājiem, es negribu apspriest bērnu socializāciju vidē, kurā tam būs jādzīvo visu dzīvi, vērtējot un izdarot izvēles starp labu un ļaunu, starp drīkst un nedrīkst. Es gribu uzdot pavisam citus jautājumus.
1. Vai kāds ir pamanījis, ka šī ir ceturtā publikācijā kopš 14. septembra par tēmu un izmantojot vienu un to pašu avotu un, saprotams, vienu un to pašu tendenciozi atlasīto piemēru? (Latvijas Avīze, Neatkarīgā Rīta Avīze, Latvijas Radio 1. Programma un šeit.)
2. Vai kāds no publicētājiem, izņemot NRA, ir mēģinājis sazināties ar mistisko Andrey Sanaei-Alunga? Un vai sazināšanas ir izdevusies? Vai šāda persona vispār ir iebraukusi ES? Vai eksistē ASV publiskajos reģistros?
3. Vai publicētāji ir sazinājušies ar Alus krodziņu vai aizbraukuši uz Jūrmalu, lai iepazītos ar apstākļiem uz vietas?
4. Vai attēlu publicētāji (LA un šis portāls) ir iedomājušies, ka publicēti bērnu attēli, domājams ne jau abstraktu, bet bērnu ar konkrētām tiesībām, apšaubāmā un tendenciozā publikācijā?
5. Vai kāds ir uzmanīgi izlasījis pašu vēstuli ar gan saturiskām nekonsekvencēm, gan tīri valodiskā aspektā, piemēram, ja salīdzinām LA un Pietiek publicētās versijas, tad jāsecina, ka LA ir vēstuli izrediģējusi gandrīz tik tālu, ka izklausās, ka rakstītājs ir latvietis; bet Pietiek, šķiet, ir saglabājis oriģinālstilu, kurš, pat pavirši lasot, liek aizdomāties par valodu, kurā rakstītājs domā — un tā nav ne latviešu valoda, ne angļu, taču dažas gramatiskās īpatnības liek domāt, ka skolu rakstītājs ir beidzis Latvijā.
Proti, manuprāt, ir darīšana ar organizētu mediju kampaņu, apmelojot un diskreditējot veiksmīgu un radošu latviešu uzņēmēju Majoros, kur vide jau tā ir ļoti maz latviska. Un darot to ar Staļina laika metodēm, kad ar anonīmu vēstuļu un ziņojumu palīdzību varēja atbrīvot apdzīvojamo platību komunālajā dzīvoklī. Tikai šoreiz runa ir par konkurenci uz Jomas ielas.

Atbildēt

Mario

24.09.2012. 15:30

Īstenibā Lato ir malacis, kad ļauj publicēt šos pasaules valdnieku viedokļus. Paskataties, kāda aktivitāte komentāru sadaļā. !!! Varētu Aļaskas ziņās ielikt kā šis pats ASV pilsonis iepriekšējā vakarā dzēra šņjabi un lūrēja uz kailām sievietiem vietēja svingeru pasākumā.. Iespējams ka uz paģirām, pirms došanās uzlāpīties - moralka sākās..

Atbildēt

Mjā..

24.09.2012. 14:00

P.S.

...it sevisķi, kā Jūs pats sakāt, nepārzinot Latvijas likumus.

Atbildēt

Mjā..

24.09.2012. 13:55

Amerikā, kur dzīvoju un strādāju, tas būtu nopietns pārkāpums
------------------------------
Latvijā turpretī būtu nopietns pārkāpums vadāt auto ieročus, par ko Aļaskā neviens neuztraucas, jo tur pat nav vajadzīga ieroču atļauja. Autoram - meģiniet pierast pie domas, ka pasaule ir ļoti dažāda, bet paradums līst ar savu bībeli svešā baznīca ir vienādi nosodams visā pasaulē.

Atbildēt

ES

24.09.2012. 12:57

Zināt ko, A.S.A. k-gs, Amerikā bērnus būtu jātur pa gabalu no krogiem ar vai bez alus, jo tas, ar ko tajos baro, ir ļoti tālu no jēdziena "veselīgs uzturs". Ne velti resno cilvēku īpatsvars ASV ir tik liels. Un to, ka kāds dzer amerikāņu alu, bērni patiešām nedrīkst redzēt. TO alu nedrīkst dzert!

Atbildēt

onkols

24.09.2012. 10:31

U vas v p--ģe kvas,a unas v bočkah!!!

Atbildēt

mamita

24.09.2012. 10:29

Godājamais A.S.A.! Ja Jums patiesi rūp bērnu liktenis Latvijā, vēlaties to uzlabot, ieviešot izmaiņas ēstuvju/dzertuvju apmeklēšanas/neapmeklēšanas jomā, tad nākamreiz atvediet sev līdzi lektorus vai vismaz pāris tūkstošus skrejlapu par fastfood neatgriezenisko kaitējumu augoša organisma vielmaiņai un izplatiet to visos Makdonaldos un šmurguļbugeros, ko Jūsu mītnes zeme te ievazājusi.

Atbildēt

Rex

24.09.2012. 10:21

Džeks laikam ņirgājās pats par savu liekulīgo mīneszemi, nebrōnīšos, ja tu pļēguru un narkomānu procentuāli vairāk nekā Latvijā, interesanti būtu salīdzināt. Bet, letiņš , laikam, tādēļ arī uzknāba latvietei, īpsšniecei ~!! Labākās letiņu hujetiņu tradīcijās. Mērglis.

Atbildēt

to A.L.P

24.09.2012. 10:20

kāds raksts, tādi komentāri :)

Atbildēt

iezemietis

24.09.2012. 10:00


"Tomēr nedrīkst pieļaut, ka aiz peļņas gūšanas mērķa tiek ignorētas bērnu tiesības un intereses."

Wow! Autor, Jūs taču esat hardcore ksenofobs kultūras jomā!
Bērnu tiesības un intereses ir būt savalgotiem melu un divkosības morālē? Cilvēki mēdz iedzert un uzsmēķēt. Bērniem tas ir jāzina un ar to jārēķinās. Tikai konkrētās ģimenes ziņā, kādu attieksmi pret to ieaudzināt, kādās vidēs ļaut uzturēties. Tikai redzot labus piemērus un sliktus piemērus var izveidoties izpratne par mēra sajūtu.
Mūsu ģimene, piemēram, alus krogiem netuvojas, jo neviens no mums nedzer alu - nepatīk šis dzēriens. Toties mēs kafejnīcās, restorānos un privātās ballītēs iedzeram vīnu, viskiju, konjaku, džinu - ko nu kuro reizi. Un starp ģimenes locekļiem ir arī smēķētāji! Un bērni to visu redz. Un mēs par to visu ar bērniem runājam. Ak, vai manu dieniņ vai! Piebildīšu, ka bērniem izveidojas informēta, psiholoģiski veselīga, saprātīga attieksme - mums nav bažu, ka notiks kā ASV - tikko jaunieši augstskolas kempusā tiek klāt aliņam, tā piedzeras kā lopi, kas no ķēdes norāvušies.

Atbildēt

Murgs

24.09.2012. 09:09

Visās amīšu filmās ledusskapji ir pilni ar alus bundžām... Mājas var dzert, bet krodziņā - ne?

Atbildēt

ccccccc

24.09.2012. 01:08

tad sanak kad atbraucu uz jurmalu ar gimeni nu berniem un tad kad izdomaju ieiet krodzina paest un pamalkot alu man ir berni japiesien ara pie staba ka sunisi un jaatstaj bez uzraudzibas ? ko sis amerikanis saprot no berniem tad sanak kad vins ir bezadbildiks pret berniem un pamet vinus citu vara vai vienus. arprac ko vins var runat tadas mulkibas. alus krodzins ir viss pieskatitaka viet itseviski berniem . ir laukums pat kur speleties un apkalpojosais serviss kas pieskata vinus.

Atbildēt

akuna matata

24.09.2012. 00:09

Ja nemaldos, tad Latvijaa, taapat kaa Eiropaa, ir aizliegts smeekljeet restoraanu, kafejniicu, utt. telpaas. Bet uz ielas tas nav liegts. Vai tad beernus uz ielas arii nevediis? Un Lielbritaanijaa tiesi taapat vecaaki pusdieno, vakarinjo pabos un restoraanos kopaa ar beerniem. Tas ir pilniigi normaali. Taapat kaa iedzert pie vakarinjaam glaazi viina, kas nebuut nenoziimee piedzerties liidz lopa staavoklim. Stulbs raksts un stulba riiciiba - zvaniit policijai.

Atbildēt

Spokainis

23.09.2012. 21:12

Šī ir viena no retajām iestādēm Jūrmalā, kur ar bērnu var mierīgi aiziet un paēst pusdienas. Virtuve garda, cenas draudzīgas un bērnam ar ir ko darīt kamēr vecāki dzer alu.

Atbildēt

borcinsh

23.09.2012. 16:59

ir tada sajuta ka 50% komentus raksta pashi berni

neviens "jusu sistemu" nemeigina macit jo jusu izvele uz shodienu ir - komunists berzinsh
PS. interesanti tikai kursh bus vainigs ja jusu berni bus dzeraji ? vai Amerika ???

Atbildēt

A.L.P

23.09.2012. 12:47

Vienreizēji debili komentāri!Vai tiešām pie datoriem sēž tik daudz alkašu? Un cilvēkam no Aļaskas laikam ir pretīgi redzēt apkārt sev alkaholiķu barus Latvijā.Bet attiecībā pret bērniem tiešām vajag likumus precizēt un REĀLI IZPILDĪT!

Atbildēt

Pēteris

23.09.2012. 12:36

diezgan glups raksts. Mēs tur šad un tad ēdam pusdienas ar visiem bērniem, jo tā tiešām ir demokrātiska vieta visādā ziņā. Iekštelpās smēķēt, ja pareizi atceros, ir aizliegts. Un nekad nav manīti cilvēki, kas tur būtu pārdzēruši jēgu...

Atbildēt

haha

22.09.2012. 22:42

Aizbrauc uz dienvideiropu! Piemeram, Griekiju. Tikai panem sirdsdrapes liidz, ka nepaliec stiivs aiz briinumiem. Galvenais nesuuti uz shejieni Obamu ar karakugji maaciit muus "pareizi" dziivot. Lai gan naftas mums nav. Taa ka satraukumam nav pamata

Atbildēt

Aldis

22.09.2012. 17:50

Kāda aizkustinoša interese par bērnu tiesībām no raksta autora puses !!! Tikai tā ir tada slikti slepta pasaules žandarmu ASV noziedzīgo interesu aizstāvība, jo tas dzīvnieks uzskata, ka bērniem ir kaitīgāk skatīties ka dzer alu un smēķē, nekā savām acīm raudzīties ka Afganistana amerikāņi slepkavo bērnu vecākus-civiliedzīvotajus....

Atbildēt

Aldis

22.09.2012. 17:50

Kāda aizkustinoša interese par bērnu tiesībām no raksta autora puses !!! Tikai tā ir tada slikti slepta pasaules žandarmu ASV noziedzīgo interesu aizstāvība, jo tas dzīvnieks uzskata, ka bērniem ir kaitīgāk skatīties ka dzer alu un smēķē, nekā savām acīm raudzīties ka Afganistana amerikāņi slepkavo bērnu vecākus-civiliedzīvotajus....

Atbildēt

es

22.09.2012. 15:20

tinies vien uz savu alasku , bernus audzinam vecaki nevis valsts.

Atbildēt

to .....

22.09.2012. 14:47

cik saprotu tad tie viedie balso par vienotību, tb un rp??? nja, būšu zināt tagad :D

Atbildēt

kaķa smiekli>...21.09.2012. 23:53

22.09.2012. 13:39

Tavs komentārs, manuprāt, ir gandrīz vienīgais saprātīgais, pievienojos Tavam viedoklim. Izlasot pārējos, top skaidrs, ka esam tādi paši, kā kādreiz čukči, par kuriem stāstīja anekdotes. Viņi vnk nodzēra savu genofondu. Izskatās, ka mēs vēlamies to pašu.

Atbildēt

KGB

[R] 22.09.2012. 12:19


Andrej,nemūc, paliec šeit, kandidē par Jūrmalas mēru un ieved kārtību beidzot. Kokus zāģēt un ar indiāņiem satusēt varēsi Maskačkā uz Latvijas mežos ;D!
Pasaki inuītiem, ka tev nepabeigts darbs palicis LV...

Atbildēt

dva

22.09.2012. 10:36

Tak jau labāk krogā, nekā makdonaldā.

Atbildēt

lol

22.09.2012. 09:00

un ar ko krogs atšķitas no kafejnīcas, restorāna, ēdnīcas, no likuma viedokļa?

Atbildēt

xx

22.09.2012. 07:35

TE TEV nav nekāda štrunta Amērika Marazmātiķu valsts.Atkal grib visus mācīt

Atbildēt

>...

22.09.2012. 04:57

skiet vispreciizaak shajaa sakaraa ir izteicies cheerchils - es varbuut esmu piedzeeries bet riit buushu skaidraa , bet tev kaa praata nav sodien taa nebuus riidtien .

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

22.09.2012. 00:08

Vai tiešām līdz šim par daudzmaz analītisku un objektīvu ziņu avotu uzskatāmais pietiek.com sāks publicēt visādu margināļu un dzīves apbižoto (mentally deficient) viedokļus?

Atbildēt

...

21.09.2012. 23:53

problēma pareizi "pacelta" un 'lokhi' ir tie, kas te iepriekš iekomentējuši - personas ar alus galviņām;
bērniem nav jāļauj uzturēties dzertuvēs un īrijas pabu piemērs ir pēdējais, ko minēt;
alkoholisms, lokhu 'kungi', ir tas, kas mūs noved "melnajā caurumā", jo tieši alus galviņas vēlēšanās balso par šleseru, godmani, šķēli un ušakovhūti

Atbildēt

SS

21.09.2012. 23:52

Lunis laikam nekad Eiropa nav bijis. Pie mums neuzskata, ka berns kljuus par alkoholiki ieraugot alus glazi. Tas juusu korumpeetajaa ASV, kur Coca-Cola uzspiedusi shos noteikumus, taa ir. Turpiniet baudiit 30% cukura sastava dzeramos un sudzeties par aizdusu un shauriem lidmashinu kresliem.

Atbildēt

jasmejas

21.09.2012. 23:33

Porno saitu galvenie lietotaji ir amerikani, bet te viens svetulis uztraucas par alus krogiem!

Atbildēt

xx

21.09.2012. 21:28

nezinu kaa pie jums tur amerikaa - laikam tikai kovboji iet uz baariem , bet te eiropaa , piemeeram lielbritaanijaa - beerni pabos nav retums ,tikai pie baara nedriikst iet .
so what ?

Atbildēt

DD

21.09.2012. 21:28

Tu, pseidopatriot, pie mums saka pasol nah..j m bet iespējams, ka tu to nesaprati, jo tev joprojam varbut nav lauts to saprast

Atbildēt

amerikānis

21.09.2012. 20:36

Nujā, Amerikā līdz 21 gada vecumam nedrīkst dzert un skatīties uz plikām sieviešu krūtīm, tas ir pats ļaunākais uz pasaules. Toties nav vajadzīga licence lai padsmit gadu vecumā iegādātos un nēsātu apkārt Kalašņikova automātu, jo jāvar taču sevi aizstāvēt.

Atbildēt

lokhs

21.09.2012. 20:12

vēl viens gudrīts no amerikas atbrauca pamācīt. baltos lāčus labāk būtu mācijis savā aļaskā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

FotoŠorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš bija paskatījies „paša spēcīgākā opozīcijas pārstāvja” un vēl arī Gunāra Astras gara radinieka – tā vismaz viņam pašam gribētos – Alda Gobzema fantastiski populāro – jau atkal tā viņam pašam gribētos – taisnošanos viņa Bieriņu nekustamā īpašuma pirkšanas, pārdošanas, dāvināšanas un vēl nez kā sakarā.
Lasīt visu...

18

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

FotoPolitmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.
Lasīt visu...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

21

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

FotoLatvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem valsts budžetā patlaban tiek iegūts mazāks finansējums, nekā sākotnēji plānots, līdz ar to esošo fotoradaru turpmāka darbība un jaunu fotoradaru iegāde esot zem jautājuma zīmes.
Lasīt visu...

21

Modernā banalitāte

FotoBanalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna banalitāte, ja ar vārdiem “moderna banalitāte” apzīmējam kaut ko mūsdienīgu, sava laika prasībām un sasniegumiem atbilstošu, ar ko tiekamies nesen, bet kas jau ir ieguvis banalitātes statusu.  
Lasīt visu...

12

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

FotoJebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida arī šo partiju ministrus, kas iedrošināsies veikt pārmaiņas savās nozarēs.
Lasīt visu...

21

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

FotoNezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks ārzemnieku biznesa projekts. Es saprotu, ka abas augstākās valsts amatpersonas nav ar seju pret Latviju, bet tik atklāti lobēt privātpersonu biznesu...
Lasīt visu...

21

Partijas pamodušās no miega

FotoIzskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to politikas vērotājiem dzīve ir kļuvusi interesantāka.
Lasīt visu...

12

Objektīvā realitāte

FotoKo nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai jūs, kas to lasāt, spējat būt objektīvi pret mani, pret citiem? Kā to pārbaudīt, kā to izmērīt, un kā par to pārliecināties?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...