Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Vai sācies karš ar „oligarhismu”?

Andrejs Mūrnieks, Dr. sc. adm.
11.06.2011.
Komentāri (29)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 21:12


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

tomēr

17.06.2011. 20:21

IR jānāk vēl vienai - garīgai - atmodai!

bez sļeseriem, lembergiem, skēlēm, jaunupiem, grūtupiem, mozaīkām, aboltiņām un ēlertēm....

Vai tad godīgo cilvēku Latvijā maz?

Taču ne Vienotība, ne oligarhu partijas nav spējīgas vadīt valsti!

Ir jāatsakās gan no oligarhisma, gan no sorosizma!

JĀSĀK DOMĀT PAŠIEM AR SAVU GALVU!

V.Zatleram - jādibina jaunu partiju, bet tādu, kas brīva no sorosītu un oligarhu ietekmes!

Atbildēt

atjaunotne.lv

15.06.2011. 16:34

Ieejiet portālā : > atjaunotne.lv < un nobalsojiet par to, ko V.Zatleram darīt -

veidot jaunu partiju,

pievienoties vecajām

vai aiziet no politikas!!?

Atjaunotnē var lasīt un komentēt arī rakstus par politiku, mākslu, izglītību, vēsturi, reliģiju un zinātni!

Atbildēt

mums nav oligarhu

13.06.2011. 18:04

TIKAI ZAGĻI NO PUĻĻLATA ZILO BANDAS

Atbildēt

haralds

[R] 13.06.2011. 14:35

“demokrātijas privatizācija” OK. privatizācijas demokratizācija pa to burzmu izpalikusi.

Atbildēt

Jaāa

13.06.2011. 12:48

Piekrītu Maijai!

Vajag tautas kontroli par Saeimu (vai nu jauktu vai mažoritāru sistēmu)!

Zatlera partijai jāizvirza šis jautājums kā prioritārais!

Atbildēt

Maija>Paija

13.06.2011. 06:00

Tādēļ jau ar tautas vēļētu prezidentu vien nepietiks! Latvijā ir jāievieš mažoritārā vēlēšanu un progresīvā nodokļu sistēma,kā,piemēram,Francijā,Spānijā,Itālijā,Slovēnijā,Lielbritānijā,
ASV,Kanādā,Indijā,Malaizijā u.t.t.Lai deputāts atbildētu tautas priekšā un būtu atsaucāms priekšlaikus arī vēlēšanu starplaikā! Diemžēl,pat nacionālā apvienība VL-TB/LNNK nav uzdrošinājusies rosināt ieviest ne mažoritāro vēlēšanu sistēmu,ne progresīvo ienākuma nodokli,kāds pastāv pat jaunajās ES dalībvalstīs: Polijā,Ungārijā,Slovēnijā,Maltā,Kiprā,kandidātvalstīs-Horvātijā un Turcijā,kuras ir mums tālu priekšā! Vai tā būtu vēlēšanās joprojām pievienoties "Vienotībai",kurā šādas idejas nav populāras?

Atbildēt

Anita

13.06.2011. 05:47

Sk."Dd.viedoklis:Latvijā pastāv parlamenta jeb koalīcijas padomes diktatūra",Db.lv,18.marts 2011. www.db.lv//blogi-viedokli/db-viedoklis/db-viedoklis-latvijā-pastav-parlamenta-jeb-koalicijas-padomes-diktatura-236746

Atbildēt

Edgars

13.06.2011. 05:36

Tā pa īstam,karš ar oligarhiem sāksies tikai tad,kad arī Latvijā uzņēmējs parlamentā vai valdībā tiks uzskatīts par absurdu,pilnīgi izslēgtu lietu!
"Latvijas bijušais vēstnieks Somijā un Norvēģijā mums vēsta,ka Skandināvijas valstīs uzņēmējs parlamentā vai valdībā ir absurds,pilnīgi izslēgta lieta.Pagājušā gadsimta vidū Somijā atstādināti visi politiķi no darbošanās uzņēmumu padomēs un valdēs.Šeit piebildīsim,ka K.Ulmanis atļāva maksāt Latvijas bankas padomes locekļiem,īstiem finanšu nozares lietpratējiem 30 latu par katru padomes sēdi.
Naudas diktatūrā iesaistītiem ir tieksme mūžīgi izddzīvot kopā ar naudu.Naudas diktatūrā nauda viena pati vai gandrīz viena pati taisa politiskus lēmumus.Afrikāņu paruna māca:"Straume,kas ir netīra upes iztekā,būs netīra arī tās deltā."
Sk."Visvaldis Lācis:Slikta ir tā demokrātija,kurā triumfē nauda",Visvaldis Lācis,9.Saeimas deputāts,Diena,23.februāris (2008) http://www.diena.lv/lat/politics/printed/visvaldis_laacis_slikta_ir_taa_demokraatija_k...

Atbildēt

andrejs Mūrnieks

13.06.2011. 03:18

Gribētu kliedēt godātā komentētāja BRRR aizdomas, Portālu atjaunotne.lv finansēju es pats no savas trūcīgās pasniedzēja aldziņas.
Nav nemaz tik dārgi - ap 7 - 8 ls mēnesī!

Pietiek slēpties un spriedelēt par sazvērestības teorijām. Ir pienācis laiks atklāti aiztsāvēt savus uzskatus,

Tāpēc nāciet portāla un komentējiet - tur! Anonimitāte garantēta!

Atbildēt

haralds

[R] 12.06.2011. 23:28

Izvērtējot notiekošo Latvijā ne, Izvērtējot Latvijā notiekošo! vērtēt var arī Igaunijā vai Francijā, bet jāvērtē to, kas notiek Latvijā.

Vai vispār ir valstis bez „oligarhisma”? tāds retorisks jautājums.

Vai vispār ir valstis bez pedikulozes un utīm? nav. tad ko? lai dzīvo utis uz veselību?

Atbildēt

a411

12.06.2011. 18:29

"Vadošie" ebreju ekonomistu teoriju stiprinātāji sakarā ar visiem "nezināmo" un "nekad" nenotikušo "krīzi" joprojām turpina savu bankrotējušo ideju propagandu!Mēģinājumi izgudrot riteni ir cietuši fiasko, bet šo "iniciatīvu" atspoguļojums jau būs iegājis Pasaules vēsturē kā cietpaurības un mazdūšibas izpausme...

Atbildēt

Kopsumma

12.06.2011. 14:28

Demisionējušajai iekšlietu ministrei Lindai Mūrniecei ("Vienotība") izmaksāta kompensācija teju 2000 latu apmērā. Tas nekas, ka demisija pieteikta pusgadu atpakaļ... te varētu pieskaitīt aprēķinu par neizmantoto atvaļinājumu par pusgadu un citas ekstras.

Atbildēt

Labrīt

12.06.2011. 12:43

Kā mums tik vaļā no izaicinājumiem, šī pretīgā vārda, - komunisma celšanas metodi? Domāju, ka cilvēkiem Latvijā tā noriebusies šī komunistiem raksturīgā pieeja dzīvei, ka jāmok no šejienes gribi vai nē!
Cilvēku dzīve normālos apstākļos nav jaunu izaicinājumu- mērķu stādīšana, dzīvošana tik dēļ mērķiem.

Atbildēt

BRRRR

12.06.2011. 01:24

atjaunotne.lv ir kārtējais smadzeņu skalošanas portājs un citādi to nenosaukt, jo nav sadaļas KONTAKTI un ĪPAŠNIEKS-FINANSĒTĀJS.

Atbildēt

paija

12.06.2011. 01:12

Liekas,ka Tu arī dežure, lai aizskartu mani. Un iesāki Tu , es Tev nevienu komentaru nebiju veltījusi , Ja nu vienīgi tu biji tas,kas iesaka Latviju nolaist klozetā. Tapec iesaku nomierinaties.

Atbildēt

paijai ar pirmo mazo burtu

12.06.2011. 01:01

tas, ka tu naktī dežurē netā, lai lamātos un aizskartu komentētājus, liecina, ka tev iestājusies pataloģija.

Atbildēt

paija- paijai ar mazo burtu

12.06.2011. 00:57

Tad palasi, kam un par ko es iepriekšeja raksta uzbruku. Jā, es civeku,kas ierosina Latviju nolaist klozetpodā un atgriezties pie mātes Krievijas, es uzskatu par garīgu kropli un realā dzīvē tads varetu no manis dabūt pa muti,ne tikai ar vardiem . Bet Tev iesaku rādīt piemeru un neuzbrukt man un neslēpjoties rakstīt ar savu parasto niku.

Atbildēt

paijai ar pirmo mazo burtu

12.06.2011. 00:48

palasiet kā pie iepriekšējā raksta jūs citus komentētājus nosaucat par kropļiem. Jāārstējas jeb jāiet apsaukāties uz tīņu portāliem.

Atbildēt

paija- paijai ar mazo burtu

12.06.2011. 00:38

Kuram komentētājam es šeit uzbruku? ? Noradīju faktu, kas ir visparzinams. Pie citiem komentētājiem vispar veršos reti. Ja manas domas biezi atšķiras no citiem , laikam man ir tiesības tās izteikt tāpat kā citiem . Anonīma rakstīsana bez nika gan liecina par gļēvumu un bailēm izteikties. Tas mAN tiešam nepiemīt

Atbildēt

paijai , ar pirmo mazo burtu

12.06.2011. 00:10

te ir 2 paijas, bet tev paijai ar mazo burtu ir baigais kaifs un vienlaikus slimība kašķēties un pie katra raksta kritizēt citus komentētājus, kaut kas ar galvu tev nav kārtībā :-)

Nu palasi pati sevi, tu pie katra raksta brūc virsū citiem komentētājiem. Pataloģija.

Atbildēt

,

12.06.2011. 00:01

PR triks.

Atbildēt

paija

12.06.2011. 00:01

Arests mantai gan ir uzlikts. 1997.g. 19.decembrī, prokuratūra Ventspils amatpersonu lietā pieņēmusi kriminālprocesuālu lēmumu, ar kuru arestēti visi izmeklētājiem zināmie, Ventspils mēram Aivaram Lembergam, viņa dēlam Anrijam un meitai Līgai piederošie īpašumi, arī ārvalstīs .
RAksts laba, bet uz radošo inteliģenci gan nepaļaujos, tā nav vienota un daļa arī ir nopirkta

Atbildēt

Kubass

11.06.2011. 23:57

Mistisks murgojums no apkārtējā telpā sagrābstītām puspatiesībām. Grūti uztverams, jo pašmērķīgi sarežģīts. Plaģiātiskas atziņas, kuras jau 10x dzirdētas sakarīgākā atreferējumā. Tas viss kā rasolā sajaukts kopā ar pārgudrām frāzēm, lai radītu priekšstatu par autora it kā augsto gara lidojumu. Visas ģeniālās lietas ir vienkāršas. Šis rakstelis pilnīgi noteikti tāds nav. Pārgremots, atgremots, nebaudāms plaģiāts.

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 11.06.2011. 23:55

Mediju ziņa (2008. gads): "Demokratizācijas (t.sk. arī atklātības un vārda brīvības) pakāpe kopš (21. gadsimta sākuma) Latvijā ir palikusi gandrīz iepriekšējā līmenī," esot secināts valsts prezidenta (pašreiz - V. Zatlera) aizgādniecībā esošās, pašreiz "sociālantropologa" R. Ķīļa vadītās "stratēģiskās analīzes komisijas" (SAK) publiskotajā pētījumā. Kopumā pētījumā esot tikušas "analītiski vērtētas" tādas jomas, kā "likuma vara un taisnīguma nodrošināšana, pilsoniskās un politiskās tiesības, ekonomiskās un sociālās tiesības, brīva informācijas aprite un tās pieejamība, apziņas un vārda brīvība, brīvas un godīgas vēlēšanas, politisko partiju loma demokrātijā, valsts un pašvaldību pārvaldes struktūru efektivitāte, politiskā un administratīvi funkcionārā atbildība un caurspīdīgums, korupcijas materiālie un morālie apsketi, tās izpausmes un ietekme uz lēmumu pieņemšanas un izpildes procesiem" u.c. šīs valsts "kvalitātes"...
----

"Pār Muļķu Zemi - 'klāra' debess..."
( Iz "Ontūna M.© arChīva" )
.
Pār Muļķu Zemi - kristāldzidra debess,
Spīd saule, oranža, virs zaļās zemes,
Nav Brīnumlaukā "kataklizmu" skarbu ~
Zin' savu vietu 'katrs viens' un "darbu"...
...
Šai "valstī" 'biedri' svētā mierā rosās:
Pa "Augsto Namu" - "tautas kalpi" knosās,
Pie varas 'kloķiem' - "partkoms" 'šiverējas',
Un "savējie", kas 'glumāk ieziepējas'...
...
Šeit "viedie" Muļķu Zemes "pūli" bradā,
Kurš reģionos nīkst, vai sprāgstot badā,
Ar nabadzību Lielpilsētās kaujas ~
Kam 'piegriežas' - uz SIB-īriju aujas.
.
Iet miljons ļaužu ikdienā uz 'šanci',
Lai daži simti 'dzīvotos pa glanci' ~
Pār VISIEM - debess "VĀKS" 'pa smuko klājas',
Ir katram galva (IT KĀ), rokas, kājas...
...
Pār Muļķu Zemes "valsti" = 'klāra' debess.
Šeit nenotiek ne oligarhu 'rebes',
Ne "politiku" pērk, ne pārdod "tiesu" ~
Vien - piesmej Tēvzemi, kā Mātes miesu.

=======

pilna oriģinālversija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv/?p=6726

u.c.

'ANNO' ~ *Muļķu Zeme, XXI gadsimts.*

Atbildēt

Paija

11.06.2011. 23:21

Un neviena tiesa, ne prokuratūra neuzliek arestu Lemberga naudas kontiem jau n-tos gadus - viss nopirkts, viss pārdots.... KĀDS KARŠ AR OLIGARHIEM??????????

NESMĪDINIET !!!

Atbildēt

labs raksts

11.06.2011. 23:06

raksts labs bet jus saits ir pussektanktu murgs. Paskataties google video
Richard Dawkins - The Virus Of Faith un citus raidiijumus - varbuut no jampampinjiem tieshaam kluusit par cieniijamu organizaaciju.

Atbildēt

Paija

11.06.2011. 23:05

Kādas muļķības - karš ar oligarhiem.
Ja smagos noziegumos apsūdzētais ( bet ne notiesātais, jo tiesas process vilksies vēl vismaz četrdesmit gadus, kā tas pie advokatiem pasūtīts :-) ) Lembergs var personīgi nopirkt raidlaiku LNT, lai rītvakar personīgi paustu savu viedokli - tad tas tikai norāda, ka oligarhi nebūs ar pliku roku ņemami un būs dzīvīgi kā latvāņi- jo vārgulīgāk tiesu vara šos cirtīs, jo stiprāki tie augs.
Un kā VP ievēlēts jauns oligarhs - miljonārs Bērziņš.

Tā ka "nekariniet makaronus", ka notiek cīņa ar oligarhiem.

Atbildēt

jibiorio

11.06.2011. 21:48

Tā ir tikai uzmanības novēršana no galvenajām problēmām.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...