Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

anna

03.09.2016. 20:13

»

Janka

Lielisks konentārs


Acīmredzot vēl šodien psihiatriju izmanto matriālu labumu gūšanā, bija pat ECT spriedums. Un padarīt cilvēku par rīcībnespējīgu nemaz nav tik grūti, ja ir iemels, piem. iegūt tiesības rīkoties ar kāda naudas līdzekļiem

Atbildēt

Janka

11.08.2016. 08:10

»

:))

Ņemot vērā, ka Latvijas Republika aizvien vairāk sāk atgādināt Latvijas PSR, zināmai piesardzībai ir pamats


Ja frizūra Tev ir arguments... stipri šaubos vai VDK kameràs bija spoguļi un laipnie izmeklètàji ļàva sakàrtot matu sasuku pirms forosesijas... attopies..

Atbildēt

voldemārs kārlis markuss

09.08.2016. 21:19

Latvijā ir brīvība.Ir brīvība anaonīmi izplatīt savu dvēseles smirdoņu.

Atbildēt

to ku kū

09.08.2016. 19:40

»

ku kū

Aizvācies, riebekli - :)))- no pietiek.com! Ja nebūtu L.L., Tev pat nebūtu iespējas rakstīt par savu stulbumu. Grūti atrast žurnālistu Latvijā,kurš būtu visneapšaubāmāk pierādījis ar savu darbu, ka viņam nav bail ne no negodīgiem varas pārstāvjiem, ne no tādiem kā


A t s ū k ā, riebekli ku kū pats sev un savam pietiek.com! Ja nebūtu L.L., tev pat nebūtu iespējas priecāties par savu stulbumu un pielīst savam skapja biedram. Grūti atrast žurnālistu Latvijā,kurš būtu visneapšaubāmāk pierādījis ar savu dumību, ka viņam ir bail gan no negodīgiem varas pārstāvjiem, gan no tādiem galvas invalīdiem kā kukū

Atbildēt

to to

09.08.2016. 19:31

»

to :)))

aizver žaunas, mīkstais glumekli


aizver pāksti, smakojošā glumekle

Atbildēt

to ironiskais

09.08.2016. 17:00

»

ironiskais

Jā, traks tas mūsu prokurors


Bet kas par iespaidīgu parakstu viņam ir :)))

Atbildēt

fantastiski

09.08.2016. 15:00

sočņeva prot ārstēt smagāko šizofrēnijas formu...........................

Atbildēt

:))

09.08.2016. 14:34

»

ku kū

Aizvācies, riebekli - :)))- no pietiek.com! Ja nebūtu L.L., Tev pat nebūtu iespējas rakstīt par savu stulbumu. Grūti atrast žurnālistu Latvijā,kurš būtu visneapšaubāmāk pierādījis ar savu darbu, ka viņam nav bail ne no negodīgiem varas pārstāvjiem, ne no tādiem kā


Lapsa pats ir ku kū, pērkams un traks dzīvnieks. Te tak zirgam skaidrs, ka viņš par naudu realizē melno PR pret Lembergam un Saskaņai nevēlamiem cilvēkiem un tādām iestādēm, kā Drošības policija un prokuratūra. Nav bijis neviena raksta, kur lapsa noķengātu kādu no Saskaņas, vai paslavētu drošības policiju vai prokuratūru. Pa lielam - viņš ir Latvijas valsts slēpts ienaidnieks, kurš darbojas pret Latvijas valsts interesēm, tikai ir muļķi, kas to nesaprot.

Atbildēt

ku kū

09.08.2016. 14:17

»

:)))

Ņemot vērā, ka L.L. aizvien vairāk sāk atgādināt "ku kū", bailēm ir reāls pamats


Aizvācies, riebekli - :)))- no pietiek.com! Ja nebūtu L.L., Tev pat nebūtu iespējas rakstīt par savu stulbumu. Grūti atrast žurnālistu Latvijā,kurš būtu visneapšaubāmāk pierādījis ar savu darbu, ka viņam nav bail ne no negodīgiem varas pārstāvjiem, ne no tādiem kā :)))

Atbildēt

kārlis

09.08.2016. 14:10

»

:)

Ja sāk uzbrukt psihiatriem, tad laikam baidās, ka trako lapsu pašu neieliek uz piespiedu ārstēšanu


Tu esi galīgi stulbs? Kāds uzbrukums, kam? Vai žurnālista cīņa par cilvēktiesību elementāru ievērošanu ir uzbrukums kādam? Vai VDK dokumentu izpētes komisijas locekļa skaidrojums ir Lato "uzbrukums" kādam? Tev pašam ar steigu ir jādodas pie psihiatra ar lūgumu izārstēt, taču stulbums diez vai ir ārstējams.

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

09.08.2016. 12:21

Lai cik arī tas skumji nebūtu, dzīve parāda, ka daži no padomju perioda disidentiem tik tiešam ir ar zināmām psihiskām novirzēm. Skaidrojums vienkāršs - normālam cilvēkam pašsaglabāšanās instinkts darbojas normāli un lekt uz ecēšām vienkārši nav drosmes. Savukārt padomju režīma laikā, jebkurš, kas tikai bija iedrošinājies atklāti pateikt to par ko pārējā tauta sačukstējās virtuvē, jau jau šķita saulvedis un varonis. Diemžel demokrātijas apstākļos ne vienam vien saulvedim izlīda "āža kāja". Spilgtākais piemērs laikam ir sociopāts L.Grantiņš.

Atbildēt

:(

09.08.2016. 10:22

»

:)

Ja sāk uzbrukt psihiatriem, tad laikam baidās, ka trako lapsu pašu neieliek uz piespiedu ārstēšanu


Psihiatrija ir medicīnas pseido nozare. Nav tādas lietas kā garīga saslimšana, jo oficiālā zinātne taču garu neatzīst. Ir lauztas kājas, iekaisušas mandeles, sašaurināti asinsvadi, nepareizi izveidotas neironu saites. Jāārstē problēma, nevis simptomi. Psihiatrija ir līdzvērtīga pūšļošanai un pesteļošanai. Ja kaut ko nespēj ārstēt vai nesaprot, kā tas darbojas, tad iebaro slimajam miega zāles. "Ļoti zinātniski".
Šodien, lasot padomju laika psihiatru atzinumus redzams, ka psihiski neveseli ir bijuši pad.valsts vadītāji, tiesneši, psihiatri un daļa sabiedrības. Pārējie ir gļēvi kolaboranti.
Vēsture atkārtojas. Pēc revolūcijām paiet laiks un psihopāti ar sociopātiem pārņem varu. Lai pie varas noturētos ir nepieciešamas represīvas metodes, psihiatrija ir viens no veidiem kā apklusināt veselo saprātu, degradēt un iznīcināt tos, kuri neiekļaujas totalitārā sistēmā. Kad psihopāti pārvalda valsti, norma kļūst par vājprātu, bet ārprāts par normu.
Ja jūs aizdomātos par prokurora zvejnieka "lēmumu", saprastu, ka pieaudzis cilvēks, jurists tādu muļķību nekad nebūtu uzrakstījis. Diemžēl psihopātiska pārvalde izmanto cilvēkus ar "maza bērna domāšanas" sindromu, intelektuāli mazattīstītos, ar domāšanas defektiem. Jo tā ir jautrāk. Psihopātiem patīk farss. Bez tam vairums psihopātu paši nav intelektuāli advancēti, intelekta trūkumu kompensējot ar pārlieku enerģiju, primitīvu shēmošanu, krāpšanu, melošanu. Gudri cilvēki psihopātus biedē, jo viņu pataloģija tiek "atkosta".
Starp citu, tie daži psihiatri, kurus gadījies sastapt un runāt, visi ir bijuši krietni "ārpus normas". Bet tā jau arī ir psihopātiskās pārvaldes ironiskā daba - lai trakie lemj, kurš ir traks! Jautrībai.
Un tad, kad beidzot saproti, ka pie varas ir neveselie, tad nav jābrīnās par dīvainiem un murgainiem lēmumiem, spriedumiem un izdarībām. Nevar gribēt, lai dumjie un slimie taisītu gudrus spriedumus un likumus.
Bet tiem, kuri ir vnk nelieši, tiem šādos gadījumos savukārt gudrāk būtu paklusēt.

Atbildēt

:)

09.08.2016. 08:47

Ja sāk uzbrukt psihiatriem, tad laikam baidās, ka trako lapsu pašu neieliek uz piespiedu ārstēšanu.

Atbildēt

vilis

09.08.2016. 08:42

Labs raksts."Zināšanas par atsevišķu cilvēku neirotiskajām saslimstībām var ļoti labi noderēt,lai izprastu lielās sociālās institūcijas,jo pašas neirozes atklājas kā individuāli atrisināt kompensācijas problēmu,kas institūcijām jārisina sociāli.Sociālajam faktoram atkāpjoties un seksuālajam dominējot,šīs psiholoģiskā uzdevuma neirotiskais atrisinājums kļūst par karikatūru,kas lietojama tikai šīs nozīmīgās problēmas mūsu izskaidrojumā"(Zigmunds Freids)

Atbildēt

ironiskais

09.08.2016. 08:18

Jā, traks tas mūsu prokurors:)

Atbildēt

to hm

09.08.2016. 00:46

»

hm

Ir/nav ku-kū tagad nosaka tiesa...


Tiesa lemj un spriež pamatojoties uz konkrētu ārstu-ekspertu atzinumu, turklāt nekur vietējais likums nenosaka, ka šī ārstu komisija ir jāiziet tieši sprīdīšu lielvalstī! :)

Atbildēt

:)))

08.08.2016. 23:44

»

:))

Ņemot vērā, ka Latvijas Republika aizvien vairāk sāk atgādināt Latvijas PSR, zināmai piesardzībai ir pamats


Ņemot vērā, ka L.L. aizvien vairāk sāk atgādināt "ku kū", bailēm ir reāls pamats.

Atbildēt

Sergejs

08.08.2016. 22:50

»

??

Kādi tad bija Nikolaja un Sergeja ekspertīžu rezultāti


Daži dokumenti par to pseidozinātnisku ekspertīze: https://failiem.lv/u/2rgx2jsp

Atbildēt

Sergejs

08.08.2016. 22:32

»

??

Kādi tad bija Nikolaja un Sergeja ekspertīžu rezultāti


Ar videokameras un ar biedrību, kura darbība virzīta pret psihiatrisko nāves industriju, palīdzību, paveicas izbēgt no tas ekspertīzes veikšanas.

Atbildēt

Sergejs

08.08.2016. 21:29

Pseidozinātniski-psihiatriski diagnozi ir izgudroti ar pašiem psihiatriem un iekļauti un izņemti (!!!) (piemēram: Homoseksualitāte) diagnožu sarakstos ar balsojumu vairākumu [skaties video: http://www.cchr.org/videos/marketing-of-madness.html, http://youtu.be/pl6gfztFLEI], daži piemēri par tādam izgudrotam un nobalsotam „diagnozēm” kuru cilvēks no psihiatriem saņem uz visu mūžu, pietiek pat ar to, ka cilvēks bija nosūtīts pie psihiatra:

*F30.0 Hipomānija
Traucējumi, kam raksturīgs ilgstoši nedaudz pacilāts garastāvoklis, pastiprināta enerģija un aktivitāte, parasti ar spilgtu labsajūtu un vienlaikus palielinātām kā fiziskām, tā psihiskām spējām. Bieži ir pārliecīgs sabiedriskums, runīgums, pārmērīga familiaritāte, pastiprināta seksuālā enerģija, samazinājusies vajadzība pēc miega, gan ne tādā mērā, lai radītu jūtamus sarežģījumus darbā vai satrūktu sociālie kontakti. Paaugstināta uzbudinātība, augstprātība un rupjība uzvedībā var nomainīt parasto eiforisko sabiedriskumu. Garastāvokļa un uzvedības traucējumus nepavada halucinācijas un murgi.

*F81.0 Specifiski lasīšanas traucējumi
Galvenā pazīme ir specifiski un būtiski lasīšanas iemaņu attīstības traucējumi, kas nav saistāmi tikai ar garīgo vecumu, redzes asuma problēmām vai neadekvātu izglītošanu. Lasīšanas saprašanas iemaņas, lasīto vārdu pazīšana, mutiskās lasīšanas iemaņas un to uzdevumu veikšana, kas prasa lasītprasmi var būt traucētas. Izrunas grūtības bieži ir saistītas ar specifiskiem lasīšanas traucējumiem un bieži saglabājas pusaudžu vecumā pat tad, ja vērojams jūtams progress lasīšanā. Pirms specifiskiem lasīšanas attīstības traucējumiem parasti ir dati par runas vai valodas attīstības traucējumiem. Parasti skolas vecumā ir arī afektīvi un uzvedības traucējumi.

*Starptautiskā slimību klasifikācija (SSK-10) klasifikācija - Kodu tabulsaraksts un skaidrojumi http://www.spkc.gov.lv/ssk10/indexcdb0.html?p=ssk

Pseidozinātne-psihiatrija, par 200.gadiem !!!, neizārstēja nevienu cilvēku, bet tikai indē un moka cilvēkus, jo ar narkotiskam vielām (un spīdzināšanām metodēm) cilvēku nevar izārstēt. Un tas ir tikai narkotiskas vielas, it kā, legālais bizness. Kā pseidoārsti-psihiatri var izārstēt, ja viņi ne tikai nevar pierādīt psihiskā traucējumu esamību, bet arī dot definēšanu šim jēdzienam!!!!!

Veselības ministrijas mani informē ka:
Vienas valsts apmaksātās ambulatorās tiesu psihiatriskās ekspertīzes veikšanas un atzinuma sagatavošanas tarifs ir 157,98 euro.

…atbilstoši Noteikumiem Nr.1529 par pacientam VSIA „ Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrs" sniegto stacionāro psihiatrisko palīdzību tiek veikta samaksa 827,50 euro [mēnesi] apmērā.

Atbildēt

Sergejs

08.08.2016. 21:23

Kad VP RRP Rīgas Centra iecirkņa izmeklētāja Ilze Driņķe 2014 gada nosūtīja Sergeju Buividu un Nikolaju Buividu uz tiesu psihiatrisku ekspertīžu kriminālprocesā Nr.12040012713 rāmjos. Viņa to pamatoja ar Kriminālprocesa likums (KPL) 195.p.5.pkt. Viņa lēmums atbalstījusi Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas prokuratūras prokurore V.Džeņeva un virsprokurors J.Besko, Rīgas tiesas apgabala prokuratūrās virsprokurors A.Zgirskis.

KPL 195.pants. Obligātā ekspertīze
Ekspertīze ir obligāta, lai noteiktu:

5) aizdomās turētā vai apsūdzētā psihisko stāvokli vai tādas personas psihisko stāvokli, par kuru notiek tiesvedība medicīniska rakstura piespiedu līdzekļu noteikšanai, ja procesa virzītājam rodas PAMATOTAS ŠAUBAS par attiecīgo personu pieskaitāmību;


Kad izmeklētajai un prokuroriem bija jautāts par to, ar ko tad procesa virzītājs var pamatot savas šaubas. Atbilde bija tāda, ka šauba pamatota ar lietas materiāliem.

Vēlāk saņemot lietas materiāli (7.sejumos ap 1800.lapas) tajos nav atrodami neviena dokumenta ar kuru tad izmeklētajam un prokuroriem rodas PAMATOTAS ŠAUBAS.

Tātad jebkuru var nosūtīt uz tiesu-psihiatrisku ekspertīze pamatojot šaubas tikai ar lietas materiāliem, bez jebkādas konkrētības.

Atbildēt

Ōpaps

08.08.2016. 21:00

»

:))

Ņemot vērā, ka Latvijas Republika aizvien vairāk sāk atgādināt Latvijas PSR, zināmai piesardzībai ir pamats


Nevis sāk atgādināt, bet gan līdz Latvijas Republikai pašreizējai Latvijas PSR vēl tālu, tālu.

Atbildēt

Sergejs

08.08.2016. 20:38

Psihiatrija kāda viņa ir tagad ir jāslēdz ciet PILNIBĀ un ne tikai Latvijā tas ir pasaules problēma!

Atbildēt

Sergejs

08.08.2016. 20:31

Latvijas laikā psihiatriski represētas personu saraksts (pēc LPCK datiem, reāli tie ir vairāk) ar tiesu psihiatru melīgu slēdzienu palīdzību: https://failiem.lv/u/ncc9jjkx

Atbildēt

hm

08.08.2016. 20:04

Ir/nav ku-kū tagad nosaka tiesa?
Ja jau ku-kū šodien ir politisks jautājums, priekš kam tiesu? Pietiktu ar valdošās frakcijas deputāta verdiktu.
Un ja jau ārsti ir debili, tad taču viņiem jāanulē licences, jāliedz strādāt un apmācīt jaunatne.
Varbūt viņus aizvietot ar partiju pārstāvjiem?
Varbūt arī slimnīcu galvenos ārstus iecelt no politiskās elites, utt.

Atbildēt

Bet

08.08.2016. 19:44

ja frizūra apzināti veidota kā redzams bildē pa kreisi pēc uzvārda,tad laikam jau nedaudz tomēr ku-kū..

Atbildēt

:))

08.08.2016. 18:33

»

:)

L.L. laikam baidās, ka arī viņu pamatoti un tiesiski atzīs par "ku kū


Ņemot vērā, ka Latvijas Republika aizvien vairāk sāk atgādināt Latvijas PSR, zināmai piesardzībai ir pamats.

Atbildēt

:)

08.08.2016. 18:28

L.L. laikam baidās, ka arī viņu pamatoti un tiesiski atzīs par "ku kū" :)

Atbildēt

būsim korekti

08.08.2016. 18:11

Klau, neignorējiet faktu, ka 2015. gada 16. novembrī tiesa IR ATJAUNOJUSI RĪCĪBSPĒJU!
Tātad ne bez pamata un visticamāk, ka šis spriedums/lēmums ir pamatots ar medicīniskajā dokumentācijā ietverto slēdzienu! Attiecīgi kungam ir veiktas pārbaudes!

Atbildēt

Nuja

08.08.2016. 18:02

»

interesanti

Ko tad prokuroram vajadzēja rakstīt, ja ārstu komisija 2016.gada 30.jūnijā atzina, ka Melngailis ir "kukū


Ja 2016. gada jūnijā ārstu komisija atzina, ka Melngailis ir kukū, skaidra lieta, ka prokuroram bija jāsecina, ka arī pirms >30 gadiem Melngailis ir bijis kukū.

Atbildēt

interesanti

08.08.2016. 17:47

Ko tad prokuroram vajadzēja rakstīt, ja ārstu komisija 2016.gada 30.jūnijā atzina, ka Melngailis ir "kukū"?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...