Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kāds

02.11.2021. 12:06

Lasu pa nodaļai, lēnām - izbaudu. :)

Atbildēt

esiet apzinīgi

01.11.2021. 23:52

nesiet uz clean r konteineriem dzeltenā krāsā

Atbildēt

Riebums

01.11.2021. 23:37

»

Tālavas taurētājs

Nezinu kā lai pareizāk tev paskaidro, bet ASV mums nav tuvumā bijusi. ASV paši nesen saprata, cik kremļa rokas bijušas garas. Sagrābjot totālu ietekmi Vācijā un Francijā caur korumpētiem politiķiem un ietekmes aģentiem, bet pašā ASV no tādiem mudž visaugstākajos varas ešelonos, kas pamatā sastāv no ...


pret ASV ir jāiedzen? Tiešām? Puspasaules izdemolēta, dučiem karu un revolūlūciju.Līķu kalni. Visi ASV pakalpiņi ir jāizskaitļo un jānoformē. Pasākums jāaizber ar sorosītiem no mass media un parlamenta.

Atbildēt

Autoriem

01.11.2021. 09:47

Grāmata laba, izlasīju. Gaidu par blēdīgo žīdu. Mazāk vajadzētu to cilvēku izskata noķengāšanu. Paši jau arī neesiet nekādi izskatā solīdie!

Atbildēt

Atim

01.11.2021. 06:54

»

Atis Priedītis

Esmu izdevis jau 17 grāmatas. Internetā tās var atrast


Iebāz to ko tu sauc par savām grāmatām sev ūkstā. Neviens tos murgus un tavu mūžīgo žēlošanos nelasa.

Atbildēt

turpinājums

31.10.2021. 21:41

»

podsēde

Okupācijas laika slavenības te jau grib nolikt dziļos plauktos? No passaran. Okupācijas slavenības simbolizē okupācijas apstākļos pagājušos jaunības gadus. Atņemt okupācijas slavenības būtu tas pats kas atņemt kādreizējo jaunību


Okupācijas laika slavenības bija 2 veidu - republikāniskās un Vissavienības. Republikāniskās bija daudz, bet vissavienības maz, varbūt ka tikai viena. Tādas kas stučīja bija vairāk nekā tādas kas tika vajātas vai represētas.

Atbildēt

Lai jau paliek

31.10.2021. 21:04

»

podsēde

Okupācijas laika slavenības te jau grib nolikt dziļos plauktos? No passaran. Okupācijas slavenības simbolizē okupācijas apstākļos pagājušos jaunības gadus. Atņemt okupācijas slavenības būtu tas pats kas atņemt kādreizējo jaunību


Viņu daiļrade jau nekur nepazudīs. Bet bija jau arī citi, kuri tika vajāti un aizliegti un par kuriem arī pašlaik lielajiem masu medijiem rakstīt ir aizliegts. Un tā tomēr ir ļoti liela cūcība.
Paklausieties kaut vai komponista Ivara Žinduļa interviju sākot no 11.minūtes ir par VDK un dziesmu aizliegumiem.
https://youtu.be/kMQgyXqmFik

Atbildēt

podsēde

31.10.2021. 19:38

Okupācijas laika slavenības te jau grib nolikt dziļos plauktos? No passaran. Okupācijas slavenības simbolizē okupācijas apstākļos pagājušos jaunības gadus. Atņemt okupācijas slavenības būtu tas pats kas atņemt kādreizējo jaunību.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

31.10.2021. 11:23

»

Slavenības

Okupācijas laika slavenības arī pašlaik ir slavenības un nedod dies' uzdrīkstēties kādu aiztikt


Te jau viens uzdeva jautājumu, kāpēc K.Ulmanis neiebāza arī sociāldemokrātu Raini cietumā. Atbilde vienkārša, viņš jau bija miris 1929. gada 12. septembrī. Toties 50.okupācijas gadus Rainis celts godā un zinot kāda bija čekas attieksme pret nejaušu zilbi, tad visi jautājumi atkrīt.
Ar šo nevēlos nevienu sist krustā, bet tādi pēc iespējas jātur tālāk no varas grožiem, jo vienīgais ko tie prot ir noplenderēt svešus darba augļus.

Atbildēt

Slavenības

31.10.2021. 11:00

»

Tālavas taurētājs

Ne tev spriest par manu vērtību, tāpat kā visdižākais jūsu stukačs man nenorādīs kā izturēties pret tiem, kas kūļājušies kopā ar krievu okupantiem


Okupācijas laika slavenības arī pašlaik ir slavenības un nedod dies' uzdrīkstēties kādu aiztikt.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

31.10.2021. 10:28

»

Patriotiskais gars

arī tev speciāli,lai ne vārda par RAIMONDU,farštein,saprati,viņa pirksta vērts neesi


Ne tev spriest par manu vērtību, tāpat kā visdižākais jūsu stukačs man nenorādīs kā izturēties pret tiem, kas kūļājušies kopā ar krievu okupantiem ?

Atbildēt

jautājums

31.10.2021. 09:25

vai par korumpēto nelieti no jkp, vienu no vislielākajiem sabiedrības kūdītājiem juri rancānu grāmatā arī varēs ko lasīt?

Atbildēt

Tālavas taurētājs

31.10.2021. 09:02

»

Songmi

asv okupacijas advokats ,ka pats izteicas ar 8 klasu izglitibu


Nu redz kā viss ir piefiksēts, bet tagad lai pārdomā tie, kam augstākās izglītības un tādējādi ir izgājuši caur čekas sietu. Tieši augstskolās tiek atlasīti derīgie kadri, kurus drīkst pielaist pie varas un nederīgajos, kas var kaitēt sistēmai un tātad nolemti šampinjonu lasīšanai, pašiem to neapzinoties.
Nekas nav mainījies kopš tiem laikiem, kad viens ūsains gruzīns teica, galvenais ir kadri.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

31.10.2021. 08:06

»

lauķis

Tikai LV netika atjaunota,tika nodibināts pavisam jauns veidojums ar koloniāls režīms.Lielāko palīdzību šī režīma veidošanā sniedza tieši ASV.Par tiem pretvalstiskajiem lēmumiem pilnīgi piekrītu


Nezinu kā lai pareizāk tev paskaidro, bet ASV mums nav tuvumā bijusi. ASV paši nesen saprata, cik kremļa rokas bijušas garas. Sagrābjot totālu ietekmi Vācijā un Francijā caur korumpētiem politiķiem un ietekmes aģentiem, bet pašā ASV no tādiem mudž visaugstākajos varas ešelonos, kas pamatā sastāv no kontingenta, kuri izbrauca no PSRS 70.tajos gados. Nu pats saprati par ko ir stāsts. Aizbrauc tagadiņ mūsu jaunskungs, a citreiz biedrs no Latvijas uz ASV stažēties, bet tur biedri iz maisiem šo apmāca un dod vēl norādījumus. Protams no malas tas izskatās kā ASV mums ienaidnieks, mērķis ir sasniegts. Piedevām vēl Latvija izlaupīta, bet biedriem un kungiem noformēti ārzonu konti. Ar vienu šāvienu divi zaķi, iedzīts riebums pret ASV un piestūķētas kabatas.

Atbildēt

lauķis

31.10.2021. 06:28

»

Tālavas taurētājs

Kāda starpība Jānis, Peteris, Anatolijs vai Raimonds, ja sadarbojās ar okupantu režīmu tad sadarbojās. Bet ja tādi vēl vairumā ielīda atjaunotās Latvijas politikā, tad tādas politikas lēmumi anulējami kā pretvalstiski un neleģitīmi, no to pieņemšanas brīža


Tikai LV netika atjaunota,tika nodibināts pavisam jauns veidojums ar koloniāls režīms.Lielāko palīdzību šī režīma veidošanā sniedza tieši ASV.Par tiem pretvalstiskajiem lēmumiem pilnīgi piekrītu.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

31.10.2021. 00:08

»

Patriotiskais gars

Paklau,liec mierā Raimondu,nu jau pietiek


Kāda starpība Jānis, Peteris, Anatolijs vai Raimonds, ja sadarbojās ar okupantu režīmu tad sadarbojās. Bet ja tādi vēl vairumā ielīda atjaunotās Latvijas politikā, tad tādas politikas lēmumi anulējami kā pretvalstiski un neleģitīmi, no to pieņemšanas brīža.

Atbildēt

Atis Priedītis

30.10.2021. 19:43

»

Patriotiskais gars

Paklau,liec mierā Raimondu,nu jau pietiek


Manuprāt jebkurš cilvēks var lepoties ar to, ka ir bijis pazīstams ar R.Paulu. Skaidrs, ka es šīs savas atmiņas esmu iekļāvis savā autobiogrāfiskajā atmiņu grāmatā. Grāmata šobrīd rada cilvēkos ļoti lielu interesi (tūlīt pēc Latvijas Nacionālās Bibliotēkas lūguma tiks izdots grāmatas "Gan jau rīts mūs atradīs" atkārtotais izdevums) un viens no iemesliem ir tieši tas, ka esmu bijis pazīstams un ticies ar vairākiem ļoti slaveniem cilvēkiem.

Atbildēt

blondīne

30.10.2021. 19:22

Paldies autoriem !

Atbildēt

Atis Priedītis

30.10.2021. 17:27

»

Atim

Krievu gados būtu ielikuši Tvaika ielas izolatorā. Tagad te raksta murgus katru dienu un sapņo, ka kāds lasa viņa grāmatas. Nelasa


Tāpēc jau neieliek, ka aprakstītie notikumi ir patiesi. Jūs domājat, ka ir iespējams samelot par dziesmu ierakstiem Latvijas Radio, par piedalīšanos Mikrofona Aptaujā, par vairākkārtēju tikšanos ar R.Paulu. Šiem notikumiem ir gan aculiecinieku gan dokumentālas liecības. Pievienoju saiti uz dziesmu ar kuru piedalījos 1980.gada Mikrofona Aptaujā.
https://youtu.be/Gl3EVhYPYeY

Atbildēt

Utei

30.10.2021. 17:09

»

ute

Es nepieteikšu un nepirkšu šos "bestsellerus",ļoti slikta gaume---izdomājumi un pieņēmumi(tomēr kāds kazačoks LL tiesībsargu rindās ir),pavid 10% reālā


Kad parādīsies čekas uzdevums žīdam iefiltrēties Minsteres letiņu vidē, tad būs tuvu pie 100%.

Atbildēt

Sigulis

30.10.2021. 14:59

»

Blondīne

Nopirku un jau ar interesi lasu


Es arī tikko sāku.
Bļin! Kurš izdomāja to briesmīgo burtu ''fontu''! Nu manuprāt nav veiksmīgs.

Atbildēt

Blondīne

30.10.2021. 14:34

Nopirku un jau ar interesi lasu.

Atbildēt

ute

30.10.2021. 12:41

»

kode

Tikko veicu grāmatas iegādes pasūtījumu


Es nepieteikšu un nepirkšu šos "bestsellerus",ļoti slikta gaume---izdomājumi un pieņēmumi(tomēr kāds kazačoks LL tiesībsargu rindās ir),pavid 10% reālā.

Atbildēt

kode

30.10.2021. 10:38

Tikko veicu grāmatas iegādes pasūtījumu.
Ar nepacietību gaidīšu piegādi

Atbildēt

Paklau ,

29.10.2021. 17:41

»

vnkEx

citāts...


lasi kas jauns , vai tvnetu , vai tualetes papīru ,beigu beigās! Tev ko darīt nav ? Ej un potējies un tt...:D

Atbildēt

Atis Priedītis

29.10.2021. 17:33

»

vnkEx

citāts...


Un kāpēc jums šķiet, ka tie ir meli. !980 gadā ar vienu savu dziesmu piedalījos Mikrofona Aptaujā, ierakstīju tolaik četras un tas viss notika ar Paula līdzdalību. Arī tā rokas paspiešana ir patiess fakts un tolaik es to uztvēru kā Paula atvainošanos man par 15 gadu aizliegumu ierakstīt Latvijas Radio savas dziesmas. Es pat prognozēju ko Pauls varētu pateikt - "Nu bija tam Priedītim kaut kādi konflikti ar VDK un mūs palūdza vairāk viņa dziesmas Latvijas Radio neierakstīt". Šāda Paula teikums priekš manis nozīmētu ļoti daudz.

Atbildēt

Atis Priedītis

29.10.2021. 17:28

»

vnkEx

citāts


Es notikumus aprakstīju tik maigi cik vien iespējams. Cerēju, ka šie cilvēki atradīs spēku ar mani par visu atklāti izrunāties. Esmu vairākas reizes mēģinājis sazināties ar R.Paulu, pat nosūtīju savu atmiņu fragmentus I.Godmanim, viņš feisbukā manu vēstuli atvēra un acīmredzot izlasīja. Līdzīgi esmu mēģinājis sazināties arī ar citiem manās grāmatās minētajiem cilvēkiem. Diemžēl, viņi turpina dzīvot ar apziņu, ka viss tā arī paliks nezināms. Piemērs ar komponistu Mārci Kalniņu jau tagad pierāda, ka pamazām tiks izpētīts un noskaidrots viss līdz pat pēdējam sīkumam. Tāds ir visu slaveno cilvēku liktenis un kāpēc lai ar mūsu slavenībām notiktu kaut kas cits? Tas ko es daru nav apsūdzēšana, bet gan patiesības noskaidrošana. Pieļauju, ka pēc daudziem gadiem viss notiks daudz nežēlīgākā variantā.

Atbildēt

vnkEx

29.10.2021. 17:24

»

vnkEx

citāts


citāts:
...ar dažiem esmu ticies.
Ar Raimondu Paulu – vairākkārt. Esam pat nedaudz parunājušies. Jā, un, kā jau stāstīts, reiz viņš man pats pienāca klāt un paspieda roku. Tas notika pēc koncerta Rīgas kongresu namā. Es pēc ilgāka pārtraukuma ar Mālpils bērnu grupu “Tiki Taki Kukū” iznācu no pagrīdes. Tas bija 90-to gadu sākumā...
(no Priedīša grāmatas)
...tas arī viss, kas jāzina par p1rdīša sarakstiem, plika pīlīšu pūšana.

Atbildēt

vnkEx

29.10.2021. 17:16

»

vnkEx

Kādus vārdus? I.Godmani, ar kuru, jūs pats atzināt kādā savā pietiek.com kometārā, jums esot bijis neklātienes strīds, un neesat viņu nekad klātienē saticis? Vai citi piesauktie vārdi arī ir no neklātienes strīdiem


citāts:
...Politiķis Valdis Birkavs. Nedaudz ar humoru. Es viņam Doma laukumā nodevu ārkārtīgi slepenu dokumentu. Ja viņš to atceras, ir OK! Ja ir aizmirsis – arī ir OK! Mēs tikāmies kaut
kad 90-to gadu sākumā...
(no Priedīša grāmatas)

Atbildēt

vnkEx

29.10.2021. 17:04

»

Atis Priedītis

Es taču tikko tos vārdus nosaucu. Visus notikumus esmu aprakstījis savās divās grāmatās. Viena no tām pēc Latvijas Nacionālās bibliotēkas lūguma tiks izdota atkārtoti jo par grāmatu "Gan jau rīt mūs atradīs" šobrīd lielu interesi izrāda citas Latvijas bibliotēkas. Jūsuprāt tie cilvēki ir pilnīgi muļķi...


Kādus vārdus? I.Godmani, ar kuru, jūs pats atzināt kādā savā pietiek.com kometārā, jums esot bijis neklātienes strīds, un neesat viņu nekad klātienē saticis? Vai citi piesauktie vārdi arī ir no neklātienes strīdiem?

Atbildēt

Priedītis - Priedītis - Priedītis. Un atkal Priedītis...

29.10.2021. 17:01

»

viedoklis

Piedodiet atvainojiet, bet palasot jūsu komentārus, jums taču nav ne mazākās sajēgas par politiku vai pārvaldi. Kādas grāmatas jums var būt? Kā baura grāmatas var kādam traucēt? Bija Priedītis, kurš šeit rakstīja sakarīgus rakstus, tas ir jūsu tēvs? Esmu pamanījis, bieži krietniem vecākiem neizdodas...


Nē.
Tas nav.
Mans Tēvs...
... mans vecvecvectēvs gan
tas
varbūt ir.
Priekš tevis,
Ziņkārīgais draugs.
Tas - manu tekstu autors.
Ēd ļaudis piparmētru konfektes
un pūš jums sejā tās!
Vairs maskas nepalīdz?
Tad kam gan domāts spainis?!?!?
Velc galvā to
un būsi pasargāts
no svešu ļaužu skatiem
no domām savām...
no maniem tekstiem arī.
Lai rīts tev ataust
rīt
jo rīt būs atkal jauna diena!

Atbildēt

Atis Priedītis

29.10.2021. 17:00

»

vnkEx

Jums īsa atmiņa, te būs mans vakardienas kometārs...


Es taču tikko tos vārdus nosaucu. Visus notikumus esmu aprakstījis savās divās grāmatās. Viena no tām pēc Latvijas Nacionālās bibliotēkas lūguma tiks izdota atkārtoti jo par grāmatu "Gan jau rīt mūs atradīs" šobrīd lielu interesi izrāda citas Latvijas bibliotēkas. Jūsuprāt tie cilvēki ir pilnīgi muļķi vai pat idioti?

Atbildēt

vnkEx

29.10.2021. 16:53

»

Atis Priedītis

Agri vai vēlu viss uzzies gaisā. Kāpēc jūs uzskatat, ka variants par visu klusēt ir tas labākais. Arī šis portāls visu laiku kacina cilvēkus, kuri "dara sliktas lietas". Un tam ko es rakstu ir arī sekas. Pavisam nesen portālā lsm_lv tika publicēta informācija par komponista Mārča Kalniņa dziesmu aizliegšanu...


Jums īsa atmiņa, te būs mans vakardienas kometārs:
...ja baidies nosaukt vārdus, tad neraksti vispār, vai pagaidi vēl dažus gadu desmitus - gala rezultā gan tu, gan tie, kurus baidies nosaukt vārdā, nomirs, un problēma pati no sevis izzudīs!...
Manā skatījumā, uzvedaties kā balodis no pasakas: protu, protu, čušš.
Dažiem 50-60gadniekiem vēl varētu būt interesanti nosauktie vārdi, bet 20-30gadniekiem tāds Priedītis un 30 gadus seni notikumi vispār neimteresē.

Atbildēt

Atis Priedītis

29.10.2021. 16:53

Raksts par komponista Mārča Kalniņa dziesmu aizliegšanu un garīgu iznīcināšanu.

Vainīgā cilvēka vārds nosaukts netiek, bet mūziķi ļoti labi zina, kurš par to parūpējās.
https://www.lsm.lv/raksts/kultura/muzika/mana-pateiciba-viniem--daiga-mazversite-ar-gramatu-cel-pieminekli-20-gadsimta-estrades-muzikiem.a420430/

Atbildēt

Atis Priedītis

29.10.2021. 16:46

»

vnkEx

Piekrītu katram Jūsu komentāram! Plika d1ršana no Priedīša puses, gan par personām, kas viņam darījuši pāri, gan par to, ka "visu ļoti labi zina R.Pauls, V.Birkavs, R.Labaonovskis un I.Godmanis...


Agri vai vēlu viss uzzies gaisā. Kāpēc jūs uzskatat, ka variants par visu klusēt ir tas labākais. Arī šis portāls visu laiku kacina cilvēkus, kuri "dara sliktas lietas". Un tam ko es rakstu ir arī sekas. Pavisam nesen portālā lsm_lv tika publicēta informācija par komponista Mārča Kalniņa dziesmu aizliegšanu un viņa garīgu iznīcināšanu. Un tas ir tikai sākums.

Atbildēt

vnkEx

29.10.2021. 16:33

»

Хм

Факт только один- вы упорно не желаете называть эти фамилии. Все остальное-лирика


Piekrītu katram Jūsu komentāram! Plika d1ršana no Priedīša puses, gan par personām, kas viņam darījuši pāri, gan par to, ka "visu ļoti labi zina R.Pauls, V.Birkavs, R.Labaonovskis un I.Godmanis."
Un tā jau gadiem ilgi, tūkstošiem komentāru zem dažādiem nesaistītiem rakstiem - tieši tāpat kā savulaik spamoja Mikrop1sāna brigāde, tipa "partizānu marketings", jeb atklāti sakot - cilvēku izbesīšana.
Nezinu par dzejas izdevumiem, iespējams, ka A.Martam tas padodas, bet, intereses pēc atvilktās un pārlasītās šīs 2 augstāk minētas neizraisa vēlmi tērēt laiku/naudu pārējām.

Atbildēt

RTU goda doktors 2014

29.10.2021. 16:21

Āris Švīkurs saka autoriem paldies.

Atbildēt

Atis Priedītis

29.10.2021. 15:23

»

Хм

ага, чтобы они сказали "все знает Atis Piedītis, у него и спрашивайте


Tas ko jūs rakstat ir tipiska Zersetzung metode un es nevēlos šādā procesā vairāk piedalīties. Jūs jau tā man atklājāt ļoti daudz par ko Latvijā tiek pilnībā noklusēts. Diskusiju ar jums neturpināšu.

Atbildēt

Atis Priedītis

29.10.2021. 15:11

»

Хм

Факт только один- вы упорно не желаете называть эти фамилии. Все остальное-лирика


Ja jau jūs tik ļoti gribat - par visu ļoti labi zina R.Pauls, V.Birkavs, R.Labaonovskis un I.Godmanis. Esmu pat mēģinājis sazināties ar viņiem, bet bezcerīgi. Tikai lasiet uzmanīgi - ZINA. Un viņi varētu pastāstīt ļoti daudz, tikai ir iestājies 30 gadu noilgums un viņi itin mierīgi var turpināt klusēt.

Atbildēt

Хм

29.10.2021. 15:07

»

Atis Priedītis

Izrādās šiem notikumiem ir iestājies 30 gadu noilgums. Tādu atbildi es saņēmu pēc oficiāla iesnieguma uzrakstīšanas. Tātad viss ko es varu - publicēt savas atmiņas


Факт только один- вы упорно не желаете называть эти фамилии. Все остальное-лирика.

Atbildēt

Atis Priedītis

29.10.2021. 15:01

»

Хм

странно, тут же ниже вы утверждали, что нет смысла их называть, потому что не доказать, и они будут отрицать...


Izrādās šiem notikumiem ir iestājies 30 gadu noilgums. Tādu atbildi es saņēmu pēc oficiāla iesnieguma uzrakstīšanas. Tātad viss ko es varu - publicēt savas atmiņas.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

Foto2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi vērtējama reklāma, par kuru esam saņēmuši iedzīvotāju pretenzijas. Uz vienas no autobusu reklāmām ir attēloti pieci dažāda vecuma bērni, sieviete un vīrietis, kā arī uzraksti “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni!”. Bet otra veida reklāma uz autobusiem ievietotā reklāma ietver politiskās partijas “Latvija pirmā” biedru kopbildi, kā arī uzrakstus “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni! Apvienosim Latvijas tautu!”.
Lasīt visu...

21

Mazliet par situāciju Ukrainā

Foto1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā skaitā “Vāgnera” grupu. Ir arī citi nelieli izrāvieni.
Lasīt visu...

21

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

FotoAizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr arī par tautu domāja. Vismaz tā varētu likties, pārlūkojot mediju publikāciju virsrakstus
Lasīt visu...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

6

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

FotoKopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan Rietumu (angļu, vācu, franču valodās) puses. Tas ir mega krahs, ko patlaban Rietumi piedzīvo ar savām ilūzijām un pārpratumiem par Krieviju.
Lasīt visu...

21

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

FotoPriekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:
Lasīt visu...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....