Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 19:11


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

Oto

07.10.2011. 13:05

Saruna manuprāt ir izsmelta, jo neesi norādījis nevienu punktu no normatīvajiem aktiem, kas pamatotu tavus izteikumus.

"Trešās personas" tāpat ir likumīgi ieceltas pēc likuma, jo ja dzīvokļa īpašnieki neveido savu Dzīks, tad apsaimniekošana paliek likumīgi pa vecam. Tur vainot var tikai paši sevi. Arī DzĪKS ir jāievēro normatīvie akti un uzskaite jāveic atbilstoši likumam, arī rēķinot "skaitītāju koefiecientus" un prasība verificēt skaitītājus, tā kā tāpat nebūsi apmierināts.

Atbildēt

Oto

05.10.2011. 14:20

>VSV

Un kas tad noteikts to likumīgo aprēķinu ar ko noteikt iedomāto patēriņu? Likumdošanā,diemžēl, tas nav paredzēts.

Patreiz likumdošana paredz divus variantus:
1. Bez skaitītājiem, sadalot mājas patēriņu uz galviņām pēc "voluntāri" noteiktiem uzrēķiniem. Tas gan nenozīmē, ka iedzīvotāji kopsapulcē nevar lemt par savu aprēķinu kārtību. Ja kārtība neapmierina tad taču var veidot savu apsaimniekošanas firmu un slēgt līgumus ar piegādātājiem pa tiešo.

2. Ar NEOBLIGĀTU skaitītāju uzstādīšanu uzskaitot faktisko patēriņu, tomēr ievērojot likumdošanu, ka skaitītājiem jābūt sertificētiem un reizi 4 gados verificētiem(jebkurā firmā pēc brīvas izvēles). +Starpību starp mājas patēriņu un skaitītāju summu sedzot saskaņā ar civillikumu par kopīpašumu.

Es tomēr dodu priekšroku uzskaitīt faktisko patēriņu nevis maksāt par kaimiņu pārtēriņu. 1 variants ir negodīgs un ar ļoti augstu kļūdas procentu.

Atbildēt

Oto

04.10.2011. 15:06

Nu tad tagad izstāsti kāds tad ir risinājums, kā būtu jāuzskaita patērētais ūdens GODĪGI? Pats atzīsti, ka sadalīt uz galviņām bez skaitītāja arī nav godīga uzskaite, jo atkal var apčakarēt(citēju:nepamatoti "izkalkulētu" vairākkārtīgi palielinātu "patēriņa normu" voluntāru noteikšanu).
Tad kā?

Atbildēt

Oto

04.10.2011. 05:08

>VSV
1. Citāts: kam ir "prieks un lepnums" par saviem skaitītājiem, tie maksā ne tikai par savu reāli patērēto un "metroloģiski uzskaitīto" ūdeni, bet arī n-tos "pievienotos maksājumus"

Atbilde: To paredz Civillikuma 1069. pants - "Visi kopīpašnieki, samērīgi ar katra daļu, saņem visus labumus, kādus kopējā lieta dod, un tādā pašā samērā ari nes zaudējumus, kādi tai ceļas.
Kopējās lietas augļi piekrīt atsevišķiem kopīpašniekiem, samērīgi ar katra daļu tajā. "

Tātad, kopīpašnieki maksā par piegādāto ūdeni visai mājai nevis tikai dzīvoklim. Starpību(zaudējumus) sedz samērīgi ar katra īpašuma daļu. Tas nav pretlikumīgi.

2. Citāts: nevis par "komunālbiznesmeņu" privātajās interesēs "torētiski izkalkulētajiem" = no plika pirksta izzīstajiem daudzciparu "aprēķiniem"

Namu pārvalde slēdz līgumu ar "komunālbiznesmeņiem" un saskaņā ar skaitītāju arī veic apmaksu. Pat teorētiski namu pārvaldei(rēķina izrakstītājam) nav un nevar būt nekāda interese uzrādīt nepareizu skaitītāja rādījumu, jo nauda pie viņiem nepaliek. Pie tam šādu krāpšanos ir elementāri uzķert. Pierādi, kur ir kaut viens tiesas spriedums par šādu absurdu krāpšanos.

Atbildēt

Oto

03.10.2011. 23:25

Demagoģiju dzird tikai no tevis. Tu neesi izklāstījis nevienu faktu, nevienu priekšlikumu kā tad godīgi uzskaitīt ūdeni bez skaitītajiem. Tā vietā izplati kaut kādus murgus, kurus viegli atspēkot.

Sistēma gan nav pilnīgi caurskatāma un kā redzams veikli korumpēti ierēdņi to arī izmanto. Tā kā ir jāseko līdzi tam kas ir rēķinā.

Nekā Personīga

Namu pārvaldēs nelegāli noraksta parādus uz godīgo rēķinu.
http://www.tv3play.lv/play/255224/?autostart=true

Atbildēt

Oto

03.10.2011. 16:45

Ā pieleca. Tu VSV esi no tiem kas uzskata tā, ja es dzīvoju pirmajā stāvā tad man par liftu un jumta remontu nav jāmaksā, jo tas mani neskar. Lai jau 5 stāva kaimiņam tek uz galvas līdz manīm tāpat netiks. Ļoti taisnīga loģika :D

Atbildēt

Oto

03.10.2011. 16:45

Ā pieleca. Tu VSV esi no tiem kas uzskata tā, ja es dzīvoju pirmajā stāvā tad man par liftu un jumta remontu nav jāmaksā, jo tas mani neskar. Lai jau 5 stāva kaimiņam tek uz galvas līdz manīm tāpat netiks. Ļoti taisnīga loģika :D

Atbildēt

paijēns

02.10.2011. 00:11

VSV nu ja var uzrakstīt vārdu maspejīgs komentā 21;25

Atbildēt

Oto

01.10.2011. 18:09

to VSV:

Tu esi melis:
1. Tu apgalvo, ka prasīt skaitītāju verificēšanu ir prettiesiski. MELI

To paredz likums "Par mērījumu vienotību" un uz tā pamata izdotie 22.08.2006. MK noteikumi Nr.664 "Noteikumi par metroloģiskajām prasībām ūdens patēriņa skaitītājiem"; 05.12.2006. MK noteikumi Nr.981 "Noteikumi par mērīšanas līdzekļu atkārtoto verificēšanu, verificēšanas sertifikātiem un verificēšanas atzīmēm". Līdzīgi noteikumi jau ir spēkā no 1999. gada

Verificēšanu veic - "Latvijas Nacionālais metroloģijas centrs"

Sods par neverificētu skaitītāju lietošanu pakalpojumu sfērā sods ir paradzēts APK "99.pants. Metroloģisko prasību neievērošana"

2. Tu apgalvo, ka sadalīt starpību uz galviņām ir prettiesiski. Atkal meli.

Civillikuma 1069. pants - "Visi kopīpašnieki, samērīgi ar katra daļu, saņem visus labumus, kādus kopējā lieta dod, un tādā pašā samērā ari nes zaudējumus, kādi tai ceļas.
Kopējās lietas augļi piekrīt atsevišķiem kopīpašniekiem, samērīgi ar katra daļu tajā. "


Pretlikumīgi varētu būt šinī rakstā paustais, ka nedrīkst atsevišķi izdalīt maksu par skaitītāju nolasīšanu.

Atbildēt

Oto

01.10.2011. 17:51

>Ja šos zudumus būtu jāsedz Rīgas ūdenim - tici, sen jau visu nokārtotu. Vienkārši brīnos, jebkuram tāds koeficients liktu aizdomāties

Kāda daļa RŪ par to, ka kāds no jūsu kaimiņiem zog ūdeni. Nekāds.

>Man nav jāapmaksā nesaņemtais pakalpojums un nav jāatbild par citu nemaksāšanu.

Tas tiesa, tāpēc arī ierosinu, ka ja kāds nenodod skaitītāju(vai tam nav skaitītāja) rādītājus laikā, tad tie lai arī apmaksā starpību, kas rodas starp skaitītājiem. Arī līdz šim tu nemaksā par parādniekiem, jo ja nenodod skaitītaju rādījumus, tad tiek rēķināts vidējais patēriņš pa pēdējiem mēnešiem.
Nav jau skaitītāju sistēma ideāla, bet tad piedāvā labāku. Iztiekot vispār bez skaitītājiem sistēma ir vēl negodīgāka. Kādam tad dzīvoklī dzīvo reāli 3 personas, bet rēķinā maksā par vienu. Tas ir godīgāk? Nē.
Tāpat būs jāmaksā ēkas patērēto ūdeni, jo ēkas ir kopīpašums līdz ar to gan ienākumi, gan izdevumi dalās uz galviņām. Tu kā kopīpašnieks esi saņēmis pakalpojumu - tavam kopīpašumam ir piegādāts ūdens, kas ir tas ir. Tas nu ir civillikumā ierakstīts. Kopīpašnieki ir tiem, kam būtu arī jācīnā pret negodīgajiem kaimiņiem.

Atbildēt

Oto

01.10.2011. 17:41

>Ja šos zudumus būtu jāsedz Rīgas ūdenim - tici, sen jau visu nokārtotu

Galu galā pa to tāpat maksā patērētājs. Par kādiem zudumiem vispār iet runa? Par to, ka tavuprāt kaut kas zūd ēkas ūdenstīklos atbild visi kopīpašnieki, par to RŪ nav daļas. Nekādu zudumu jau ēkā nav, tas nav siltums, kas izkūp gaisā, kāds to ūdeni patērē.
Savukārt tas ūdens kas tiešām zūd RŪ maģistrālajos tīklos netiek nekur rēķināts klāt, jo nevar būt uzskaitīts(cauras trubas, publiskie ūdenskrāni utt), to sedz paši RŪ no kopējiem līdzekļiem(tātad no visiem patērētājiem).

Koeficients ko redzi dzīvokļa rēķinā nav nekādi zudumi.

Atbildēt

Diemžēl, patiesība!

01.10.2011. 15:48

Bet vēlēšanās ta nav. Jo patērētājs tāpat sedz izmaksas. Ja šos zudumus būtu jāsedz Rīgas ūdenim - tici, sen jau visu nokārtotu
--------------------------------------------
Krievijas TV rāda visus šos ŽKH brīnumus'un apgalvo, ka komunālā saimniecība pilsētās ir mafijas rokās un jumts ir augstu... Mazais cilvēks ir pilnīgi bezspēcīgs.
Nezinu gan, bet liekās gan, ka atrodu visā daudz līdzības pie mums, Rīgā. Ļoti daudz!

Atbildēt

Vārds

01.10.2011. 11:54

to Oto, Man kā patērētājam vulgaris, ir gluži vienalga, kādi ir noplūdes iemesli. Sētnieks ar namu pārvaldes veci pirms namu pārvalžu centralizācijas, diezgan regulāri apstaigāja dzīvokļus, izvēloties negaidītus brīžus. Ja būtu kādi krimināli brīnumi un vēlēšanās, tad jau uzķertu. Bet vēlēšanās ta nav. Jo patērētājs tāpat sedz izmaksas. Ja šos zudumus būtu jāsedz Rīgas ūdenim - tici, sen jau visu nokārtotu. Vienkārši brīnos, jebkuram tāds koeficients liktu aizdomāties, ka kaut kas nav pareizi. Un pašreizējā elektroniskā datu nodošanas kārtība tās novirzes tikai palielināsies. Ja es rādītājus nolasīšu 25 datumā, tad mans vienas nedēļas patēriņš būs mājas zudumi. Un to liek apzināti darīt. Siltuma nepieslēgšana, ja mājai ir parāds, ūdens zudumu segšana, manā prātā ir prettiesiska. Tikpat labi vietējais Rimi liktu man atklāti piemaksāt par tajā nozagto (gan jau ka cenā tas ir ierēķināts, bet...)Man nav jāapmaksā nesaņemtais pakalpojums un nav jāatbild par citu nemaksāšanu. Jo es, kā fiziska persona nekādiem likumīgiem līdzekļiem nevaru ietekmēt zagļus un nemaksātājus. Ja nu vienīgi trepēs uz sienas kaut ko uzrakstīt

Atbildēt

Oto

30.09.2011. 21:46

To Vārds:

Parēķini gada griezumā, cik ir tā starpība starp maģistrālo un visu skaitītaju summu, tā tikai var salīdzināt. Nu neiesniedz visi savus rādījumus regulāri katru mēnesi, ne visi ir tik apzinīgi. Tas, ka tev koeficients ir tik liels vairāk liecina, par to, ka mājā vairāki dzīvokļi ir iemanījušies skaitītājus apiet vai apčakarēt.

to VSV:

Izstāsti tā īsi un konkrēti, kur mērķis "komunaļšikiem" uzrādīt nepareizus maģistrālā skaitītāja rādījumus? No tā taču nav nekādas peļņas, jo namu pārvalde norēķinās par saņemto ūdeni ar pakalpojumu sniedzēju(Rīgas Ūdens) tieši pēc šiem skaitītajiem. Ja uzrādīs lielāku nekā patiesībā, tad arī vairāk būs jāmaksā R-Ūdenim, pie tam to ir elementāri noskaidrot. Namu pārvaldei no tā nav nekāda ieguvuma.

Atbildēt

Vārds

30.09.2011. 18:36

Ja ir iedibinata kārtība, ka iedzīvotāji sedz savas mājas ūdens zudumus, tad neiedziļinoties, škiet, ka tas varētu būt pieciešams. Bet ja apskatās rēkinu, kā tas notiek, ticības moments zūd. Ja esi iztērējis 7 m3 ūdens, tad zudumi, ko tu sedz ir 7 x tarifs 0.8784 x koef. 0.5228. Un tas nozīmē, ka manā mājā puse patērētā ūdens zūd - izkūp, izžūst, nosper utt. Tāda novirze nevar rasties no tā, ka iedzīvotāji nenolasa skaitītāju rādījumus vienā mirklī pēc namu pārvaldes svilpes signāla. arī nospert kādus 200m3 grūti Un nākotnē šis koeficients pieaugs, jo visiem, kas nodod rādījumus www.raditaji.lv ir noteikts iesniegt tos no mēneša 25 datuma līdz pēdējās mēneša dienas plkst 12. Par plkst 12 gan rēkinos neraksta, to saka mutiski. Ja ir spēkā prasība, ka ūdens skaitītāju rādījumi jānolasa mēneša pēdējā dienā, tad sanāk, ka laiks lai izveiktu to iesniegšanu raditaji.lv ir no pusnakts līdz pusdienlaikam. 12. stundas. Ceru, ka šis jaunievedums darbosies īsu brīdi. Saprātam jāuzvar.

Atbildēt

māriņš

29.09.2011. 23:52

VSV29.09.2011. 22:39
Piedod, es netaisos bārstīties ar apvainojumiem, es, ja kas, runāju par komun. maksājumiem.

Atbildēt

māriņš

29.09.2011. 23:47

VSV29.09.2011. 22:39
Nelieto tik daudz lieku vārdu. Nevienā grāmatā tik stulbi neraksta. Neglaimo sev!

Atbildēt

sētnieks

29.09.2011. 23:42

Deputātam Gavaram.
Ko neatbildi?
Ja strādnieks pa 5 stundām darba, pa dzīvokļiem pārbauda skaitītājus un lamājās ar cilvēkiem nopelna 2.70 , a tu dom'ka es neko nedaru. Ej pats un skrien pa dzīvokieļim, ķer zagļus un sakārto visu kārtībā. Kāpēc vajag ņirgāties par strādniekiem.

Atbildēt

māriņš

29.09.2011. 23:29

VSV29.09.2011. 21:07
Tu par ko vispār raksti? Izlaid lūdzu,ja vari, slimā suņa murgus un raksti par tēmu.

Atbildēt

Oto

29.09.2011. 22:30

to VSV:

Vispār tādiem kā tev, kas nespēj dzīvot kopīpašumā ir tāda lieliska lieta, kā privātīpašums. Pārvācies uz savu mazdārziņa mājiņu un dzīvo nost. Bet varu galvot, ka arī tad tev liksies, ka pakalpojuma sniedzēji vēlas tevi apčakarēt. Tad lai viņiem atriebtu sāksi zagt elektrību un uz skaitītājiem magnētiņus likt, bet apzagsi vien pats sevi.

Atbildēt

Oto

29.09.2011. 22:24

Neārstējams izklausies tikai tu VSV, kaut kā ļoti uzvilkts izklausies.

Piekrītu, ka uzstādīt obligāti skaitītajus nav likumdošanā paredzēts,bet tas mani nesatrauc, gribu lieku gribu nē. Tas ka kāds to nezina ir viņa paša vaina.

Bet ko tu piedāvā vietā? Likt blakus vēlvienu skaitītāju maģistrālajam un skaitīt uz galviņām? Tad tu esi āksts, jo ne jau blakus jāliek bet virknē :D Pie tam maģistrālais skaitītājs tāpat ir jāsertificē. Tas ka pieliks blakus savu neko nedos, tas nebūs verificēts un nekalpos pat tiesā kā pierādījums. Ja ir aizdomas, ka nama skaitītājs nav pareizs, tad vajag to mainīt nost un vest uz ekspertīzi, lai nosaka ir precīzs vai nav. Pēc tam jau redzētu.

Patreizējā kārtība ir pietiekoši korekta. Es kā pakalpojuma saņēmējs gribu maksāt par ūdeni ko pats iztērēju, tas arī disciplinē, jo var sekot līdzi un ietaupīt. Tas ka skaitītāju starpība tiek sadalīta uz galviņām arī nesatrauc, es apzinos, ka visi nenolasa skaitītājus vienā dienā un to ka mazie skaitītāji nav tik precīzi(neuzskaita visu), bet pieņemu ka statiskā kļūda visiem ir apmēram vienāda, tā kā tas nav negodīgi.

Iebildumi ir tikai pret to, ka ja kādam nav skaitītājs, tad viņš var liet ūdeni cik grib, bet maksā citi. Tas lūk ir negodīgi. Tāpēc arī saku, ka vai nu visiem skaitītājs vai nevienam. Otrs protams ir tas, kas apskatīts šinī rakstā, ka summai par datu apkpošanu vajadzētu būt kopējās izmaksās nevis atsevisķi par ūdens skaitītaju nolasīšanu. Piemēram par gāzi tāda punkta rēķinā nav, tas ir jau iekļauts cenā.

Atbildēt

sētnieks

29.09.2011. 21:37

Deputātam gavaram.
Pavaicāsim deputātam Gavaram par ko saņem naudu pats deputāts. Aldziņa būs pāri Štukai mēnesī. Ko ta konkrēti dariji, ko, a? Paņemam konkrēti pēdējo mēnesi? Lūdzu atbildi, ja nerausties. Cik stundā nopelni neko nedarot?

Atbildēt

māriņš

29.09.2011. 21:12

VSV28.09.2011. 19:40
Raskti Tu skaisti, bet stulbi. Iedomājies situāciju, ka nevienam dzīvoklim nav neviena skaitītāja- ne elektro, ne gāzes, ne ūdens u.tt. Jautājums- kurš piegādās pakalpojumus? Jābūt loģikai, cik patērēji, tik samaksāji. Pa godīgo.

Atbildēt

pēdējai

29.09.2011. 17:50

iestādi ābeli,tad apsēdies un tik kasē,kasē,kasē

Atbildēt

ja ir kas maksā

29.09.2011. 17:35

kāpēc neiekasēt???????????????

Atbildēt

lai nezūd pašapziņa

29.09.2011. 17:17

lauku vide,strautiņš, pašierīkots ķemertiņš,nebezdēt krēslā pie datora,biešu vagas, kūts,savi bērni u.t.t

Atbildēt

Tā ir

29.09.2011. 16:11

Cilvēkus ļoti smauc ar ūdeņiem. Kāpēc nevar maksāt pa taisno ?

Atbildēt

EV

29.09.2011. 15:50

Vai man dieniņ, Paija atkal slimo

Atbildēt

Oto

29.09.2011. 15:08

to VSV:

Tu nu gan esi pajoliņš, kam derētu pastudēt metroloģiju - zinātni par mērīšanu.

Protams visiem jau patīk iztikt bez skaitītājie, jo tad var liet ūdeni uz kaimiņa rēķina. Uh kā tas silda PSRS bijušos pilsoņus, ka var savu kaimiņu apjāt.

Šo var atrisināt pavisam vienkārši, tiem kam ir skaitītāji tie maksā par savu patērēto un ja kaut vienam mājā nav skaitītāja, tad starpību starp skaitītāju summu un ēkas ievada skaitītāju apmaksā viņš. Un viss būs brīvprātīgi. Patreiz tiešām ir absurds, nesen īrēju dzīvokli bez skaitītāja, kamēr citiem tāds bija un maksā par 5 kubiem un viss, bet starpību nez kāpēc pierēķina tiem kam ir skaitītājs ;) Pasildīju arī savu sirsniņu :D

Atbildēt

iedzīvotāja

29.09.2011. 15:00

Eu, kas trakajiem Tvaika ielā devis pieeju internetam?

Atbildēt

iedzīvotājai

29.09.2011. 13:52

laikam pati esi tāda pati urla bez nacionalitātes , ja priecātos, ka tevi gribētu pazemot. Kā tādas Latvijas zeme tur kā tu.

Atbildēt

iedzīvotāja

29.09.2011. 12:52

Izskatās, ka citiem regulāri sētniece nāk ciemos... Būtu man tādas problēmas, es priecātos. Pie manis nav bijusi ne reizi. Un domāju, ka pie citiem maniem kaimiņiem arī nav bijusi... Tādēļ regulāri manā rēķinā parādās ievērojama summiņa, kas man jāmaksā kā kaut kāda mistiska ūdens starpība, t.i. tie, kuri nodod rādītājus un maksā, samaksā arī par tiem, kuri nenodod rādītājus... :(

Atbildēt

mulberry bags on sale

29.09.2011. 12:19

Mulberry Messenger Bags with stylish design on our mulberry factory shop. All mulberry messenger bags that are definitely designed with best quality and always with fashion elements. I hope you can get excellent cheap mulberry bags by low price on our mulberry outlet.
Welcome to buy  Mulberry Men's Messager Bags Mulberry Men's OverSize Work's Mulberry Mitzy   all kinds of bags are to pay half ,there are in mulberry bags http://www.mulberrybagsite.co.uk moncler coats http://www.moncler-coats-jackets.com
canada goose jackets http://www.canada-goos.com

Atbildēt

[email protected]

29.09.2011. 11:04

nav ko piebilst, apsaimniekošanas un kom. pakalpojumu jomā valda neiedomājams 'bardaks', bet iedzīvošanās iespējas "veikliem vīriņiem" ir praktiski neierobežotas
iedzīvotājiem ir jāmeklē risinājumi, lai likumi un arī atbildība šajā jomā tiktu sakārtoti
ja mēs ceram, ka to izdarīs ievēlētie deputāti, tad cerība ir naiva, neviens mūsu vietā neko nesakārtos
tāpēc, ja kāds ir gatavs iesaistīties, lai rastu risinājumus, rakstiet uz e-pastu [email protected], izklāstiet savu redzējumu un darbosimies kopā

Atbildēt

...

29.09.2011. 10:42

avārijas dienesta izsaukuma izcenojums arī ir ļoooooti labs :)

Atbildēt

vilis

29.09.2011. 09:31

Ušakova zagļu banda.

Atbildēt

hmm

[R] 29.09.2011. 02:06

Kur problēma? Visā pasaulē izmaksas aprēķina atkarībā no patērētajiem resursiem. Es laikam un cilvēku skaitam vēl pieskaitītu arī tehniskos līdzekļus (brilles, blociņš, pildspalva, lukturītis) un apģērba sasmērēšanu/nolietojumu rāpojot zem izlietnes vai kur nu kuram tas skaitītājs iebāzts. :D

Atbildēt

feja

29.09.2011. 01:42

"apsaimniekošanas" zagšanas līkloči, jau ne pirmo reizi

Atbildēt

anonīmais šakālis

29.09.2011. 00:34

Ušakova viedajā vadībā, Rīga zeļ un plaukst, bet cilvēki nupat mirs badu, jo pirmkārt jāpabaro Ušakova ierēdņi, bet tikai pēc tam savi bērni. Viss būs labi, balso par SC, gan jau daži izvilks līdz pavasarim.

Atbildēt

Paija

28.09.2011. 23:04

Vai kāds var pateikt, kuram ir tiesības oficiāli ieiet( uzrādot derīgu darba apliecību ar fotogrāfiju )iedzīvotāju dzīvoklī un pārbaudīt (cik bieži), vai iedzīvotāji pareizi iesniedz ūdens skaitītāju nolasījumus? Kā tas notiek citās mājās?


Tā kā pati izvēlējos Ministru Kabineta apstiprināto noteikumu otro variantu samaksai par ūdeni, tad savā dzīvoklī ar NODOMU NEESMU likusi ūdens skaitītajus, jo vēlos dzīvot harmoniski , nevēloties skandalēties ik nedēļu ar nodzērušos tikai krievu valodā murmulējošu " sētnieci".

Citiem mūsu mājas iedzīvotājiem, kuri man to stāstījuši un kuriem arī dzīvoklis ir īpašumā, ir tā, ka pie durvīm ir vai nu nenormāli ilgs un agresīvs durvju zvans vai kājas spēriens pa durvīm ar uzbrēcienu KRIEVU VALODĀ - " Ūdens kontrole" . Tā kā iedzīvotājiem skaitītāji atrodas vannas istabā, tad tomēr krievu "sētniece" -alkoholiķe ar krievu valodā skanošiem uzbrēcieniem prasās arī uz virtuvi(kur skaitītāju nav), pie dažiem iedzīvotajiem laužas arī istabā, lai izošņātu ar savu pretīgo degunu , cik katrs bagāti dzīvo.

Ūdens skaitītāju nolasīšanas procedūru mūsu mājā pavada lamas krievu valodas mātes valodā.
Neko tai sētniecei padarīt nevar, jo namu pārvaldē šai strādā "bratans".

Visa info mājas kāpņu telpā par ūdens neesamību vai tml. IR TIKAI KRIEVU VALODĀ, un tur nelīdz nekas. Mazattīstīta mazizglītota " sētniece" vienkārši ieņirdz par latviešu iedzīvotājiem.

Loģiski, ka man būtu pretīgi šādu urlu-sētnieci-alkaholiķi ielaist savā dzīvoklī un bojāt sev garastāvokli...Man pat uz viņu paskatīties ir pretīgi, it kā es būtu ieraudzījusi kādu nepatīkamu rāpuli...

Mūsu namu pārvalde pieņem iesniegumus arī krievu valodā. Namu pārvaldes darbinieces nepatikā saviebj seju, izrādot savu neapmierinātību, ja pagarāks iesniegums ir latviešu valodā.

Bet Latvija neatkarīga kopš 1991.gada un eksistē tāds Valsts valodas likums...


Tā kā ņemiet vien, Vienotība un citas partijas, SC valdībā...


Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...