Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

stalins

04.06.2018. 20:33

Dalja komentee,bet dazhi atvainojiet>pluuti.Jeega no taa?

Atbildēt

Rezume

04.06.2018. 16:44

Valstsveidīgais izstrādājums beidzot ir sasniedzis to sapūšanas stadiju kad tā saucama "augša" jeb "elite" 100% sastāv no komunistu un komjaunatnes ex-fīreriem, un čekistiem - vienlaikus apvienojot šos "goda" nosaukumus ar bandītismu, slepkavošanu, zagšanu, finansu afērām, kontrabandu, savas tautas nodevību, perversijām, netikumiem un pataloģijām. Vienīgais risinājums ir VISUS kas bijuši pie varas un tā saucamās "siles" no tā atdalīt uz visiem laikiem. Bet vispirms ir jāiztīra tieslietu, iekšlietu un "drošības" sistēmas, ieskaitot advokātus, notārus, izmeklētājus, prokurorus, tiesnešus, nodokļu inspektorus, parādu piedzinējus, maksātnespējas "speciālistus", apsardzes firmas, auditorus, kontrolierus, visāda veida "ekspertus", "konsultantus", "padomdevējus", "palīgus", utt. Tieši tur ir sākums visām nelaimēm.

Atbildēt

ha-ha

30.05.2018. 09:34

»

skats no malas

ZZS un NA ir so valdi novedusas lidz nabadzibai. Jabalso par jauniem cilvekiem, kas stradas tautas laba bez komunisma pagatnes. Cilveki atjedzaties. Tikai par KPV LV


Ne jau komunistiskā pagātne ir noteicošā,bet tas,ka komunistu un citas okupācijas laiku politisko organizāciju nomeklatūra bija padomju okupantu izpildvara un līdz ar to viņi automatiski kļuva par visnicināmākiem tautas nodevējiem,kuriem līdz šai dienai nav dota iespēja izpirkt savu nāves grēku,bet ir dota iespēja turpināt tautas iznīcināšanu kā atriebību par Latvijas neatkarību.Sevišķi to jūt tie,kuri pārdzīvojuši okupāciju,tagad ir kļuvuši par šo nodevēju ķīlniekiem,saņemot okupāciju laiku cienīgas pensijas un attieksmi.

Atbildēt

Ina

29.05.2018. 21:55

Ja nav ko pārmest lauksaimniecības nozarē, tad mēģina izrakt un aiz matiem pievilkt dažādus kompromatus...

Atbildēt

pilsonis

29.05.2018. 20:28

Kas tam Dūklavam bija ar tiem G24 kredītiem?

Atbildēt

Linards

29.05.2018. 19:12

Laicīgi sākuši cepties. Gadiem viens ir investējis, tagad pamodās. Bezjēdzīga ņemšanās - saprotams, ka vienkārši cenšas norakt ministru.

Atbildēt

Inga

29.05.2018. 18:33

Visi visu zina, žurnālisti atrod baigās "bombas" un var tagad spēlēties un rotaļāties. Nākamnedēl atradīs atkal kaut kādu "baigo" faktu. Dūklas tagad nonācis zem tēmekļa, laikam traucē.

Atbildēt

Artis

29.05.2018. 13:17

»

Uldis

Neizdevās čekai ar "Rīdzenes sarunu" vecās zupas sildīšanu nodabūt no amatiem puslīdz sakarīgos ministrus: Dūklavu un Auguli, lai viņu vietās iebāztu vēl kādus rinkēvičus un kozlovskus


Pilnīgi piekrītu! Šis viss ir viens liels pirmsvēlēšanu teātris. Un lai nu kurš te rādītos kā taisnīgais režisors, bet ne jau Lato Lapsa! :D Tur pat trusim jāsmejas par šo taisnības cīnītāju, kura pastkastītē pirms vēlēšanām parasti mēdz uzrasties dažādi kompromati par dažiem politiķiem. Bet mēs, protams, "ticam", ka tos nepiegādā citi politiķi. ;D

Atbildēt

Artis

29.05.2018. 13:11

»

A

Es nesaprotu ,kur ir noziegums, ja sadarbotos ar ASV kara kuģu būvētāju, tas būtu apsveicami


Protams, ka apsveicami! Šādi arī izpaužas bailes no Krievijas. Atliek vien pieminēt kāda politiķa sadarbību ar kādu krievu, kā vairums savā prātā uzbur vīziju, ka politiķis sekmē Latvijas okupāciju. Dūklava sadarbības partneris varētu būt no jebkuras citas valsts un neviens ne aci nepamirkšķinātu.

Atbildēt

Muldim

29.05.2018. 12:38

Tu neesi konsekvents savā domāšanā, bļeģ!

Atbildēt

Ziedonis

29.05.2018. 11:02

Dūklavu pēdējā gada laikā kāds/kādi dikti grib norakt. Interesanti, kam viņš traucē? Vai ar;i - kādiem plāniem traucē? Varbūt kāds sataisījies pri(h)vatizēt Latvijas valsts mežus, ko Dūklavs nekad nepieļautu? Un nepieļaus, jo viņu rudenī ievēlēs par spīti visiem ķengātājiem un racējiem.

Atbildēt

Kas tas par trolli?

29.05.2018. 10:55

Kas ir trollis Uldis, bļeģ? Viņš tēlo muļķi!

Atbildēt

Uldis, izskatās, ka ir

29.05.2018. 10:54

Ojars Blumbergs? Vecais VDK žīds? Jo visu putro mērķtiecīgi, cerot, ka komentetājiem pietiek ar komentēšanu..

Atbildēt

Uldis

29.05.2018. 10:53

»

skats no malas

ZZS un NA ir so valdi novedusas lidz nabadzibai. Jabalso par jauniem cilvekiem, kas stradas tautas laba bez komunisma pagatnes. Cilveki atjedzaties. Tikai par KPV LV


Kā ZZS un NA varēja novest, ja pie špices visu laiku bija prokremliskie izdzimteņi, čekas kājslauķi: Kalvītis, Godmanis, Dombrovskis un Straujuma, ja prežu krēslos sēdēja čekas visuzticamākie kalpi: Rumpītis, Freiberga un Zatlers, ja IeM vadībā praktiski visu laiku bija Solncevas stipendiāti, ja Maizītis anulēja pielaides valsts noslēpumiem kremlim visnetīkamākiem politiķiem? Taisni brīnums vēl, ka no apmācībām skolās nav izņemta latviešu valoda.
Pa kuru laiku noveda, varbūt nakts tumsas aizsegā, turklāt neredzamos apmetņos?

Atbildēt

klau, Uldi,

29.05.2018. 10:14

»

Uldis

Neizdevās čekai ar "Rīdzenes sarunu" vecās zupas sildīšanu nodabūt no amatiem puslīdz sakarīgos ministrus: Dūklavu un Auguli, lai viņu vietās iebāztu vēl kādus rinkēvičus un kozlovskus


vai pats nejūti, ka esi smieklīgs un savu "āža kāju" noslēpt nevari? Kaut kā "nevelc" ar saviem domrakstiem :D

Atbildēt

skats no malas

29.05.2018. 09:52

»

Uldis

Čekas ruporu agresīvās un melīgās kampaņas pret ZZS un NA mērķis, lai tās kājslauķi: Vienotība un JKP, Saeimas vēlēšanās savāktu tik balsu, lai valdībā beidzot iedabūtu arī SC


ZZS un NA ir so valdi novedusas lidz nabadzibai. Jabalso par jauniem cilvekiem, kas stradas tautas laba bez komunisma pagatnes. Cilveki atjedzaties. Tikai par KPV LV

Atbildēt

Realitāte

29.05.2018. 09:12

Laipni aicināti realitātē - nāk vēlēšanas un kad tā saucamajiem gaišajiem spēkiem nav ko likt pretī saviem konkurentiem, tie ķeras pie apmelojumiem un provokācijām. Panem kādu faktu, apgriež kājām gaisā, piedzejo klāt nepamatotas baltiem diegiem šūtas puspatiesības, kaut ko vēl piemelo, palaiž medijos un cilvēks kārtējo reizi tiek nepatiesi nomelnots.

Atbildēt

Zīme

29.05.2018. 08:52

Visi tie lielie kritiķi aizmirst vienu lietu - ka RU investors Piebalgas alū ienāca 2007. gadā, kad starp LV un RU, ES un RU, ASV un RU valdība visnotaļ draudzūgas attiecības, vieni brauca ciemos pie otra, viens otrā investēja, viens otram eksportēja, nebija nekādu sankciju. Un arī tad Dūklavam nebūtu bijis iespējams uzzināt, ar ko investors nodarbojas RU. Tagad pie abu valstu attiecību saspīlējuma - vēl mazāk. Visa šīs lietas mazgāšana tagad ir skaidra zīme, ka kādi labi politiskie "draugi" sākuši rakt zem Dūklava, jo tuvojas vēlēšanas un Dūklavs, tas skaidrs, paņems lielu daļu balsu Latgalē.

Atbildēt

Uldis

29.05.2018. 08:34

»

Bļadskaja semeika

Lauķa Dūklava znots ir debilais Satiksmes ministrs Augulis no z/s Jaunauguļi


Neizdevās čekai ar "Rīdzenes sarunu" vecās zupas sildīšanu nodabūt no amatiem puslīdz sakarīgos ministrus: Dūklavu un Auguli, lai viņu vietās iebāztu vēl kādus rinkēvičus un kozlovskus?
Idioti, teijāteri vajadzēja taisīt tieši pirms Saeimas vēlēšanām!

Atbildēt

Uldis

29.05.2018. 08:21

»

Scenāriju Čikāgā un Vašingtonā Latvijai

jau sarakstījuši žīdu cionisti no žīdu vispasaules organizācijas izpildvaras mītnē Čikākā B' nai B rith. Tas ir žīdu scenārijs, kā novājināt ar karu starp Krieviju un Ukrainu abas, lai uzņemtu ES, un būtu brīvas robežas ar Latviju. Cionistu mērķis ir gojus sajaukt vienā masā. Jaunā derība tiek Izraēlā...


Nomierinies, plānprātiņ un nenopūlies, krievi nevaldīs uz Cilvēku planētas! Vēl jo vairāk, tādas slimās, tumsonīgās un sātana apsēstās krievu pasaulītes drīz nebūs, jo alkatīgais paranoidālais, sadists, masu slepkava, kodol un ķīmiskais terorists, pederasts - pedofīls Putins tai Krimā jau ir izracis milzu kapu.
p.s. lai cik traģiski fašistu kropļiem, cilvēces nīdējiem, tas nebūtu, armēņi pārtrauks naidoties ar Turciju un Azerbaidžānu un arī Korejas pussalā būs miers.

Atbildēt

Bļadskaja semeika

29.05.2018. 08:06

Lauķa Dūklava znots ir debilais Satiksmes ministrs Augulis no z/s Jaunauguļi.

Atbildēt

ha-ha

29.05.2018. 08:00

Tautas nodevējiem un okupantu varas nesējiem ir un bija atļauts viss- neatkarības atjaunošana,4.maija republikas pasludināšana un pārvaldība,barikāžu,Tautas frontes organizēana un par to dzīve pašradītā komunistiskā kapitalismā.Problēma tikai viena-tautas nodevēju un okupantu atbalstītāju atlīdzība pasaulē ir krasi atšķirīga un par to latvieši ir ar mieru maksāt ar pašiznīcināšanos,lai tikai melnās.avis justos komfortabli turpinot savu latviešu iznīcināšanas misiju,sev atstājot brīnīšanas prieku par lielāko tautas neliešu apbrīnojamo cinismu,bezkaunību un no tā izrietošo kultu.

Atbildēt

Par iepriekšējiem nopelniem

29.05.2018. 06:05

pret LPSR visi komunisti un čekisti politiskajos un valsts amatos saņem privilēģijas un prēmijas. Tā visa ir liela parazītu armija uz latviešu tautas kuģa, kas grimst. Tikai valsts parāda palieliāšana uztur to kuģi nedaudz virs ūdens. Plīvo sarkanbaltsarkanie karogi, skan runas par brīvību...

Atbildēt

Bet Dūklava vadītā ministrija

29.05.2018. 06:01

ir parazītu čaulas veidojums, tukštiršana, kur Dūklavam, vecam komunistam, parazitēt par iepriekšējiem nopelniem pret LPSR.

Atbildēt

Scenāriju Čikāgā un Vašingtonā Latvijai

29.05.2018. 05:58

jau sarakstījuši žīdu cionisti no žīdu vispasaules organizācijas izpildvaras mītnē Čikākā B' nai B rith. Tas ir žīdu scenārijs, kā novājināt ar karu starp Krieviju un Ukrainu abas, lai uzņemtu ES, un būtu brīvas robežas ar Latviju. Cionistu mērķis ir gojus sajaukt vienā masā. Jaunā derība tiek Izraēlā dedzināta, kur vien to atrod. Ja cionisti ir izplānojuši karu Baltijā, mēs to neuzzināsim. Bet tas var notikt. Pašlaik izskatās, ka Ukrainā ies vaļā. Tur daudz žīdu.

Bet visas sankcijas un vēstniecību pamešana, Skripaļu lieta ir sagatavošanās karadarbībai Ukrainā. Mērķis novājināt Krieviju un Ukrainu, lai lūdzas uzņemt ES. Krievijā tad iznīcinās tautu, rūpniecību, lauksaimniecību. Tas ir kā Latvijā. Lauksaimniecības sēklas būs jar likumu jāpērk no ASV koncerniem. Sēklas, kas uzdīgst vienreiz. Utt. Francijā jau ir tā, ka ievieš likumus par šīm sēklām. Tā veidojas jaunā pasaules kārtība, kurā latviešu tautai nav nekādas vērtības.

Atbildēt

Uldis

28.05.2018. 21:38

Igors Šeheļevs ir biznesa partneris, jeb viņš ir akcionārs tai pašā uzņēmumā, kuras akcionārs ir arī Dūklava kungs? Nebrīnīšos, ka ja Dūklavs savas akcijas pārdos un nopirks cita uzņēmuma akcijas, tūlīt čekisti būs klāt, lai viņam piespēlētu kārtējo "biznesa partneri". Pēc Rīdzenes sarunu, kuras tā arī netika publicētas, vecās zupas un pērkamo tendenciozo žurnaļjugu aktīvās rosīšanās, nebūtu nekāds brīnums.

Atbildēt

Ironiskajam

28.05.2018. 21:30

Darījums ar škiltavu uguni ir čekistu privička, ļeņiniskā taupība NEPa laikos, kādi ir Latvijā.

Atbildēt

Uldis

28.05.2018. 21:28

»

Diemžēl

Vēlēties nav kaitīgi! Bet SAB nesniegs atbildi pēs būtības, aizbildinoties ar valsts noslēpumu. Man jau šķiet, ka mēs SAB uztveram pārāk nopitni. SAB ir nozagtās LV centrs. Tikai zagļu īpašumā ir valsts noslēpumi...


Es paļaujos, ka Latvijai scenārijs sarakstīts Čikāgā un Vašingtonā, bez Maizīša, Zatlera, Freibergas, Dombrovska, Rinkēviča, Kozlovska un visas pārējās prokremliskās šļuras, latviešu tautas kapračiem.

Atbildēt

Čiks

28.05.2018. 20:20

Vien būs! Un Dūklavs ir pārāk nozīmīgs spēlētājs, lai zzs piełautu vińa cancelēšanu. Tāpēc visticamāk šīs saites nebūs bīstamas LV. Banāli un pretīgi. Astońkājis nav iznīcināms!

Atbildēt

ironiskais

28.05.2018. 19:11

Nezinu par SAB, bet De Facto sižetā diezgan amizanti izskatījās nejauša epizode, kur pie KNAB jaunās ēkas premjers gādīgi dod piepīpēt Straumem no savām šķiltavām:))

Atbildēt

Me

28.05.2018. 18:25

Var cepties vai necepties, skaidrs, ka SAB savējo atmazgās un nemūžam neatzīs savu kļūdu. Atrakstīsies, ka ievērotas visas likuma normas, ka informāciju nesniedz valsts noslēpuma ietvaros un ejat bekot. Labāk par šo rakstīt uzreiz uz NATO un ES, jo SAB tika ievests tikai tāpēc, lai Latvija varētu pievienoties NATO. Vismaz lai tur attiecīgajiem dienestiem atverās acis par to, kas šajā valstī darās.

Atbildēt

Zaļais pūķis 🐉

28.05.2018. 18:04

Atbilde uz retorisko jautājumu:
MEĻI *UN* SLIŅĶI.
Tādi paši kā Korupcijas Netraucētas Attīstības Birojs...

Atbildēt

Kapu tramvajs

28.05.2018. 17:51

Pieturvieta: Maizīša birojs


Laiks: 28. maijā 14:10

Satversmes aizsardzības birojs (SAB) anulējis pielaidi valsts noslēpumam kukuļņemšanā aizdomās turētajam Latvijas Bankas prezidentam Ilmāram Rimšēvičam, apstiprināja viņa advokāts Saulvedis Vārpiņš.

Atbildēt

Mehioram

28.05.2018. 17:48

Lembergs ir cionist. Maizītis ir cionists. Tagad jūs to zināt. Vai nevēlaties mani atbalstīt?

Atbildēt

Melhiors

28.05.2018. 17:00

Čekistu aizsardzības birojs savējos nenodod.

Atbildēt

A

28.05.2018. 16:11

Es nesaprotu ,kur ir noziegums, ja sadarbotos ar ASV kara kuģu būvētāju, tas būtu apsveicami?

Atbildēt

agents

28.05.2018. 15:46

Varbut nevajag pardzivot . Varbut ministra lieta ir "izstrade"...

Atbildēt

Diemžēl

28.05.2018. 15:00

Vēlēties nav kaitīgi! Bet SAB nesniegs atbildi pēs būtības, aizbildinoties ar valsts noslēpumu. Man jau šķiet, ka mēs SAB uztveram pārāk nopitni. SAB ir nozagtās LV centrs. Tikai zagļu īpašumā ir valsts noslēpumi.

Kādi gan var būt noslēpumi šai valstij, kas nebūtu zināmi žīdu cionistam Putinam, Trampam, Merkelei?

Visas šīs tukšās SAB darīšanas ir formālas! Latvijai scenārijs jau sarakstīts Čikāgā un Vašingtonā bez mums un sūda Maizīša. Maizītis kā gojs ne desmito daļu nezin no plāna, kāds ir paredzēts Latvijai. SAB ir čaulas iestāde, parazīti.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

FotoKamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem – divkosība un meli. Pašsaprotams, ka katrai valstij ir savas intereses, bet…
Lasīt visu...

21

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

FotoEs palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ ir veicis, lai paliktu pie varas Ventspilī, es secinu, ka ne jau Opel Tigra un dzeltenā metāla aproču pogas ir fokuss tam, kas ir noticis. Mērķis ir kapitāldaļas un ietekme uzņēmumos.
Lasīt visu...

18

Elīnas Didrihsones tests

FotoJau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone un "Zvaigžņu karu" seriāla aktrise ir padzīta no lomas. Par ko? Runājot par politisko klimatu Amerikā, viņa rakstīja: "Ebrejus ielās piekāva nevis nacistu karavīri, bet viņu kaimiņi... pat bērni. Nacistu kareivji varēja tik viegli savākt tūkstošiem ebreju tādēļ, ka valdība vispirms lika kaimiņiem viņus ienīst vienkārši par to, ka ebreji. Ar ko atšķiras tas, ja es kādu ienīstu par viņu politiskajiem uzskatiem?" Viņa nepateica neko aplamu. To pašu man stāstīja holokaustā izdzīvojušais ebreju jurists Aleksandrs Bergmanis.
Lasīt visu...

12

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

FotoSestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss Latvijas basketbols kopumā. Zaudēja VEF un Ventspils, TTT un Varenie Runči, 3x3 izlase un Juglas skolas meitenes, zaudēja Latvija. 14 gadus esot kopā ar VEF Rīga, zinu, ka šis kā "tauriņa efekts" ietekmēs mūs visus.
Lasīt visu...

18

Fermas rullē

FotoUzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu sarunas partneriem, kuri analizē t.s. “stūmējus”. Manuprāt, nevajag analizēt nekādus “stūmējus” vai “piristus”, vienkārši ir jāļauj valdīkliem runāt pašiem, jāieklausās tajā ko valdīkli saka, un mums pašiem analizējot, jāizdara secinājumi.
Lasīt visu...

21

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

FotoKādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi un garīgo vadītāju Mārci Jencīti. TV pagājušā gada septembrī apkopoja iespaidīgu materiālu klāstu par reliģiskās organizācijas darbības stilu un veiktajiem pārkāpumiem – tai skaitā dezinformācijas izplatīšanu draudzes iekšienē, ne tikai piesaucot dažādus dziedināšanas brīnumus, bet arī izplatot dažāda satura informāciju par COVID-19 – to noliedzot vai brīžos, kad draudzes dalībnieki jābaida ar Elli uzsverot COVID-19 bīstamību, tādējādi pieprasot maksāt 10-tiesu vai bezierunu pakļaušanos.
Lasīt visu...

21

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

FotoVispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to, ka šajā gadā, neskatoties uz pandēmiju, neskatoties uz visiem ierobežojumiem, forums tomēr turpina savu darbu, kas priecē. Lai gan online formātā, bet tomēr strādā. Un tas piedāvā saviem dalībniekiem atvērtā un brīvā diskusijā apmainīties ar saviem vērtējumiem un prognozēm, kas daļēji kompensē to klātienes sarunu deficītu starp valstu, biznesa un sabiedrības līderiem, kurš ir uzkrājies šajos pagājušajos mēnešos.
Lasīt visu...

12

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

FotoLatvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl aizmirstam, ka citu nāciju cerības toreiz "palika aiz borta". 
Lasīt visu...

18

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

FotoDažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa Latvijas mediju publicēja rakstus par šo tēmu. Pilnīgi katrs no šiem rakstiem sniedz ziņas labvēlīgā notiesātām sievietēm gaismā, vienlaikus pilnīgi nejauši aizmirstot precizēt daudzas ļoti svarīgas šīs krimināllietas detaļas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...