Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Sergejs

16.06.2015. 00:14

»

LVA

22 reizes? Beidz traucēt policijas darbu un mācies valsts valodu


Ar valodu piekritu. Bet drošības līdzeklis izdomāja izmeklētāja nevis es.

Atbildēt

mūsdienu pasaka

15.06.2015. 23:19

Tajā Gogoļa iecirknī cilvēktiesības bieži piemirstas, aizturētajiem zvans advokātam tiek liegts, atņemts tiek viss, tā kā nemaz neizbrīna pilnīgā patvaļa policijā un nesodāmības sajūta, jo korumpētas tiesneses, tak ataisnos un piesegs...un ,,atzīšnās,, lietas tiek veiksmīgi safabricētas pēc labākajām padomijas ,,metodēm,,...

Atbildēt

paragrāfs

15.06.2015. 22:39

Tagad rodas jautājums - vai pret tiem miličiem tiks ierosinātas krimināllietas par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu un vai pretlikumīgos tiesas nospriedumus izdarījušie tiesneši tiks atstādināti? Ja nē, tad tādām tiesas sēdēm ir graša cena.

Atbildēt

Sergejs

15.06.2015. 18:51

»

nu

Filmēšana policijas iecirknī protokola rakstīšanas laikā nav nekāds huligānisms,toties ir absolūts idiotisms. Kad sunim nav ko darīt,viņš laiza savas olas.Izskatās ka šie kungi aiz garlaicības arī nodarbojas ar "nav ko darīt


Ka jus domajat, kapec policisti kad vinam ir ta iespeja iznicina videoierakstus no atnemtas videokameras, un pie tam nekur to izicinasanu neprotokole?

Atbildēt

nu

15.06.2015. 18:11

Filmēšana policijas iecirknī protokola rakstīšanas laikā nav nekāds huligānisms,toties ir absolūts idiotisms. Kad sunim nav ko darīt,viņš laiza savas olas.Izskatās ka šie kungi aiz garlaicības arī nodarbojas ar "nav ko darīt".

Atbildēt

a

15.06.2015. 16:59

»

Sergejs

Viena no daudzam jegam ir tas, lai policija nefalsifice un nefabrice lietas, ar ko parasti vini nodarbojas, ar kameru tas ir apgrutinosi


kāpēc gan lai "policija nefalsifice un nefabrice lietas" tieši šādas konkrētas "jēgas" dēļ, kas taču absolūti netraucē, nekādā izpratnē / izpausmē? un kāpēc tieši "ar kameru tas ir apgrutinosi", kādi spēkā esošu likumu u.c. NA nosacījumi šādu apgalvojumu apstiprina? vai tiešām konkrēto personāžu gadījumā tas viss ir tik juridiski nožēlojami profāni un pēc būtības tik truli bezjēdzīgi, ka atliek vienīgi "vēlamo uzdot par esošu", gadiem "ilgtspējīgi" stagnējot tieši šādas totāli bezjēdzīgas "cīņas ar sistēmu" un iedomātu "panākumu" bērnišķīgi naivā eiforijā, bezcerīgi nespējot vai pat apzināti nevēloties saņemt dūšu, lai beidzot atbrīvotos no šādas "revolucionārās pārliecības" letarģijas?!

Atbildēt

Sergejs

15.06.2015. 16:41

»

a

kāda tam visam jēga


Viena no daudzam jegam ir tas, lai policija nefalsifice un nefabrice lietas, ar ko parasti vini nodarbojas, ar kameru tas ir apgrutinosi.

Atbildēt

zane

15.06.2015. 16:12

Varbūt kāds var saprotami izstāstī kādās instancēs tad īsti tiesājās? No raksta sapratu, ka bija divas instances - pirmās un apelācijas.

Kādā veidā tad gala spriedumu atkal pieņēma Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa?

Atbildēt

Sergejs

15.06.2015. 16:02

Šai lietā interesanti vēl tas, ka policija izšķīrās par aizturēšanu un protokola sastadišanu tikai uz manējā 22 reizi gājiena uz reģistrāciju. Uz šobrid nofilmets jau 37 reizes. Nofilemti arī visas policijas naksts vizites pie mani, uz manu dzives vietu.

Atbildēt

Paija

15.06.2015. 14:03

Manuprāt, policijas iecirknī cilvēks ir pataisīts tik melns un maziņš, ka, aizturētajam uz policistu pat " ne tā" paskatoties - var tikt ierosināta lieta.
Policisti filmēšanu jeb sarunu ierakstīšanu no aizturētā puses uzskata par policistu kontroli, necieņas izrādīšanu un daudzi policisti patiesi UZSKATA šādas darbības par huligānismu, tikai aizmirst, ka nav citu iespēju aizturētajam sevi aizsargāt kā vien filmējot un ierakstot sarunas.

Tikai pakāpeniski , ar notikušiem precedentiem šī situācija mainīsies...

Atbildēt

Jūsu vārds

15.06.2015. 12:54

Pats kakā, pats osta :D LL, protams

Atbildēt

to klau:) & VSV

15.06.2015. 11:13

»

klau:)

paārstē savu sēņu vecīt' idiotisma nesaturēšanas diareju! nopietni! ir pazīmes! :P


personības dubultošanās sindromu un varžacis arī neaizmirsti! nopietni! ir pazīmes! :P :PPPP

Atbildēt

he, he

15.06.2015. 11:01

Tātad pamatojoties uz tiesas spriedumu turpmāk policijas iecirknī drīkst laiku pa laikam iekliegties, sasist plaukstas vai citā veidā radīt negaidītus trokšņus, nolikt uz galda trauku ar izkārnījumiem, nokārtot dabiskās vajadzības kabineta stūrī un vēl daudz ko citu, kas nav tieši aizliegts ar normatīvā akta, iestādes iekšējās kārtības noteikumu prasības, iestādes vadītāju rīkojumus un tamlīdzīgi.

Atbildēt

hmm

15.06.2015. 10:37

kāds ir liets Nr.? fotogrāfijā īsti nevar redzēt, bet "pārstāsts" kaut kā neuzrunā.. labprāt izlasītu pašu spriedumu

Atbildēt

Sergejs

15.06.2015. 10:20

»

mjāā

Tiesai sanācis kaut kāds sviests. Tiesa raksta, ka "Lietā nav arī nekādu ziņu, ka policijas iestādē būtu izvietotas kādas zīmes vai brīdinājumi, kas norādītu uz to, ka policijas iestādes apmeklētājiem ir aizliegta filmēšana policijas iestādes telpās", bet vienlaikus, ka Buividam vairākkārt pieprasīts...


Paskaidrojumā bija rakstīts tā:
Материалами дела так же не доказывается наличие причинно-следственной связи между инкриминируемой мне съёмкой и помехой. Фактически в протокол об административном нарушении внесена информация не о моём нарушении, а описаны признаки фобии работника полиции, а именно признаки аутогонистофобии — боязнь съемки на камеру.

Atbildēt

Sergejs

15.06.2015. 10:16

»

mjāā

Tiesai sanācis kaut kāds sviests. Tiesa raksta, ka "Lietā nav arī nekādu ziņu, ka policijas iestādē būtu izvietotas kādas zīmes vai brīdinājumi, kas norādītu uz to, ka policijas iestādes apmeklētājiem ir aizliegta filmēšana policijas iestādes telpās", bet vienlaikus, ka Buividam vairākkārt pieprasīts...


Sprieduma rakstits, ka uzskata, nevis atzist.
"Uzskata, ka protokolā ir informācija nevis par viņa likumpārkāpumu, bet par policijas darbinieku fobiju, kas izpaužas kā bailes no filmēšanas ar kameru."

Atbildēt

mjāā

15.06.2015. 09:53

Tiesai sanācis kaut kāds sviests. Tiesa raksta, ka "Lietā nav arī nekādu ziņu, ka policijas iestādē būtu izvietotas kādas zīmes vai brīdinājumi, kas norādītu uz to, ka policijas iestādes apmeklētājiem ir aizliegta filmēšana policijas iestādes telpās", bet vienlaikus, ka Buividam vairākkārt pieprasīts izbeigt filmēšanu. Tiek rakstīts, ka "Lietas materiālos nav norādīta saikne, kā videoieraksta veikšana traucēja darbu", lai gan pats tiesājamais atzīst, ka traucējis darbu- "fobiju, kas izpaužas kā bailes no filmēšanas ar kameru".

Atbildēt

Ēdelweiss

15.06.2015. 09:30

Nu gan ta tiesa iespļāva tadu treknu, krēpainu sulīgu spļāvienu deģeneratolisimus Ķuža mūļī...!!!! Jo tiesi personīgi Ķuzis visu to huļiganisma fakta falsificēšanu izplanoja un organizēja........

Atbildēt

15.06.2015. 09:18

Tiesnešiem ir jāuzklausa visi argumenti, bet viņiem nav pienākums detalizēti atrunāt jebkuru iesniegumu vai skaidri atbildēt uz jebkuru paskaidrojumu. Tiesai ir atļauts izvērtēt argumentus, kurus tā uzskata par nozīmīgiem no tiesību viedokļa (sk. Eiropas Cilvēktiesību tiesas komisijas 1986.gada 13.oktobra lēmumu) {skat., piemēram} Rīgas apgabaltiesas 2014.gada 19.septembru spriedumu lietā Nr. 130058313, 2014.gada 29. septembra spriedumu lietā Nr. 133064413).

Atbildēt

?

15.06.2015. 08:34

»

Vivo

PIETIEK pats nelasa to, ko pārpublicē...


Es gan lasu. Kur problēma vai pretruna?

Atbildēt

Vivo

15.06.2015. 08:09

PIETIEK pats nelasa to, ko pārpublicē?
Kā virsraksts sakrīt ar tiesas nospriesto?? "Ņemot vērā minēto, konstatēju, ka lietā nav iegūti pietiekami pierādījumi tam, ka S.Buvids bija pārkāpis kādas normatīvo aktu vai citu noteikumu prasības, lietā nav nekādu ziņu, kādas, policijas amatpersonu ieskatā, normatīvo aktu vai citu noteikumu, kas attiecas uz policijas iestādes apmeklētājiem, prasības S.Buivids bija pārkāpis veicot filmēšanu atrodoties policijas iecirknī, kā arī uzskatu, ka lietā nav iegūti pietiekami pierādījumi arī tam, ka norādītā filmēšana ir bijusi veikta."

Atbildēt

hohma

15.06.2015. 08:07

No teksta: "Pensionārs tomēr skaidrojis, ka šis likums skaidri un gaiši atļauj veikt video un audio ierakstus, ja tie netiek publicēti"
pilns youtube ar šitiem safilmētajiem video. Izskatās, ka filmēts tiek tieši ar nodomu to visu publicēt. Un, ja paskatās tos video, tad personīgi man rodas sajūta, ka filmētājs ir ar garīga rakstura traucējumiem.

Atbildēt

Buvids ieliek mudakiem.

15.06.2015. 02:12

Tai Gogaļa iecirki ne vien tādi brīnumi notiek, nepraša Ezis nespēj reaģēt kā īstam policistam pienākās neordinārās situācijās, droši vien bija pohains.

Atbildēt

kā darīja agrāk

15.06.2015. 00:18

1.Aizturēšanas protokolā ierakstām, ka aizturētais sūdzas par stiprām sāpēm mugurā un lūdz izsaukt ārstu.
2.Nolasām to aizturētajam.
3.Pretenziju gadījumā realitāti pieskaņojam protokolā rakstītajam.

Atbildēt

klau:)

15.06.2015. 00:17

»

to sēņu vecīt'

nu bet pats ta ne ar ko neatškiries no tā tevis tik ļoti nīstā lumpenārija :P:P:P


paārstē savu sēņu vecīt' idiotisma nesaturēšanas diareju! nopietni! ir pazīmes! :P

Atbildēt

to sēņu vecīt'

14.06.2015. 23:50

»


nu bet pats ta ne ar ko neatškiries no tā tevis tik ļoti nīstā lumpenārija :P:P:P

Atbildēt

sarkanais punkts

14.06.2015. 21:51

Stāsts dramatisks, gals labs - viss labs. Bet.. priecāties par tiesiskumu un "taisnības uzvaru" šeit nav par ko.
Izlasiet spriedumu līdz galam, līdz argumentiem par "sarkano punktu".. nepamet sajūta, ka dzīvojam greizo spoguļu karaļvalstī, kur katra muļķība, ja vien tā ir izdevīga, tiek sagaidīta ar urravām.
Pats process ir nožēlojams un arī "taisnīgais spriedums", diemžēl, bet izvilkts "čerez ž.."
Protams, iesaistītajiem prieks par taisnīguma uzvaru, bet, ja uzvara sastiķēta kā lupatu deķis..?
Un šādi spriedumi 100% nevairo ticību "likumībai un tiesiskumam", tieši otrādi, pierāda, cik totāli bezjēdzīga ir esošā sistēma, cik viegli manipulējamas sistēmas skrūves un cik kropla ir šo sistēmas skrūvju domāšana.

Atbildēt

Ai

14.06.2015. 20:49

Vispirs, protams, apsveicu ar pozitīvu lēmumu1

1. Kā noprotams, iepriekšējie tiesas lēmumi nav atcelti. Šis ir pirmās instances lēmums līdzīgā lietā. Cita tiesnese var lemt citādāk - šajā jautājumā (par tiesībām filmēt amatpersonu) nav nekādu AT atziņu.

2. Ja Buivids gribēja noskaidrot, vai tiesiskā valstī ir atļauts filmēt amatpersonu, tad kāda hrena pēc vajadzēja pieteikumā trollēt par to vai filmēšana vispār tikusi veikta?

Atbildēt

juzis

14.06.2015. 19:37

Redz kā tiek izmantota tiesu kapacitāte.Ar lielgabaliem šauj zvirbuļus.Tāpēc jau vecie stagnāti ir neaizstājami.Lai gan pa lielam tā ir veco padomistu atklāta un ieilgusi diversija pret valsti.

Atbildēt

Robis

14.06.2015. 19:00

Labi, ka Valsts policijas pārstāvis nepiedalījās. Pārsūdzētu. Bet tagad, spriedums stājies spēkā. Buividi ir starp tiem, kuriem policisti "izrāda īpašu mīlestību". Tik lielu, tik lielu, ka pat sarunāja spriedumus vairākās instancēs (tas ir zināms fakts), bet labi, ka tas šoreiz nepalīdzēja. Visu cieņu tiesnesei Millerei. Atkal (ne pirmo reizi) parādās šīs tiesas taisnais mugurkauls.

Atbildēt

tai būtu jānotiek

14.06.2015. 18:04

ar likumu noteiktai.
Uz ielām špļaut var, čurāt var....
KUR MĒS ESAM, VAI JAU KOMUNISMS??????????????????

Atbildēt

soho

14.06.2015. 17:48

»


Tu nonāc lielās pretrunās...ar mazajiem ''krāniem'' necīnamies, jo nav jēgas lauzt sistēmu, bet ''kopbildi'' gribas mainīt - ļoti muļķīgi! VELNS DZĪVO DETAĻĀS /"the devil is in the detail"/.

Atbildēt

to sēņu vecīt"

14.06.2015. 15:51

»


tu tik nejauc "sensāciju" ar vnk pierādījumu vākšanu administratīvajā procesā! :P

Atbildēt

???

14.06.2015. 15:50

»


Atlikums ir tāds, ka Grūtupa veidotajā tiesiskajā hierarhijā ir tik daudz caurumu, ka jebkuru iestādi var nolikt uz lāpstiņām, lai arī cik tas laika aizņemtu. Bet tas neattiecas uz tiem inertiem ļautiņiem, kam pietiek ar darbu, televizoru un līvu alu ledusskaipī. Bet Latvijā tādu cilvēku, kas būtu gatavi iet pret izveidoto prettiesisko sistēmu ir daudz, vienkārši vēl nav īstas ticības. Ja būs vairāk precedentu būs vairāk ticības. Bet ja nebūs publicitātes šādiem gadījumiem nebūs arī vajadzīgā efekta, kas saucas pilsoniskā sabiedrība.
P.S. Ne jau tas iecirkņa inspektors vai drošības policijas inspektors ir vainīgs, ka tādi likumi ir valstī, bet gan likumdevējs un tie ierēdņi kas tos gatavo. Bet tiem iecirkņa inspektoriem vajadzētu būt pietiekami gudriem un pilsoniski audzinātiem, lai norādītu uz šādām niansēm. Bet vēl ideālāk būtu, ja ierindas darbinieki nepildītu prettiesiskus norādījumus no augstākākās vadības, kas manuprāt ir utopija.

Atbildēt

nu bet

14.06.2015. 14:14

tieši tā - un galvenais ir smuki brīdināt, ka viņi tiek filmēti! arī uz ielas CP vai PP!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...