Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

40% bērnu alkaholķi

14.10.2019. 11:50

precīzi atspoguļo pieaugušo kontingentu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nu nebūs tizliem vecākiem labi bērni nekad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sports alkahols sekss popkuļtura......................

Atbildēt

>

14.10.2019. 09:57

»

Komentārs balstīts uz nesen atslepenotu ASV sarunu starp Jeļcinu un Klintonu pamata

Pirms LV iestāšanās sarunām ES es kā publicists ieteicu Latvijas valdībai uzreiz Latvijai ierosināt sevi kļūt par ASV štatu, lūdzot sevi pievienot ASV. Šo ideju pārsteidzoši ātri uztvēra ASV vēstniecība un publiski noraidīja... idejas autors vēl nezināja, ka pat ASV mediji nekautrējoties izplatīja uz...


Krievijas Rietumu militārais apgabals otrdien paziņoja, ka šogad un nākamgad Maskavā notiks 17 salūti, lai atzīmētu 75. gadadienu kopš padomju karaspēka ieiešanas dažādu Austrumeiropas un Viduseiropas valstu galvaspilsētās.
Salūts, lai atzīmētu Rīgas ieņemšanas gadadienu, Maskavā paredzēts 13. oktobrī.

Latvijai, Lietuvai un Igaunijai brīvības un neatkarības atjaunošana notika 45 gadus vēlāk, jo Sarkanās armijas ienākšana nozīmēja padomju okupācijas atjaunošanu.

Ja Ļaunuma impērijas mantiniece Krievijas Federācija ar pašreizējo prezidentu Vladimiru Putinu cienītu igauņus, latviešus un lietuviešus, tad miera labā no salūta atteiktos. Bet, pēc visa spriežot, Krievijā Vladimira Putina vadībā grib atjaunot ietekmi visās bijušās Padomju Savienības okupētās (Padomju armijas atstāšanu pus gadsimtu nevar uzskatīt par atbrīvošanu, jo atbrīvošana būtu, ja karaspēks ienāca, atbrīvoja un aizgāja)) valstīs.

Tā ir mūsdienu Krievijas propaganda, ka Baltijas valstis ir okupētas kolonijas. Nepatīk viņiem, ka Baltijas valstis ir NATO. Paši gan bez prasīšanas ieveda karaspēku Ukrainā, aneksējot Krimu, Gruzijā, kā arī zem apsargu firmu aizsega sūtot bruņotus cilvēkus uz dažādām valstīm Āfrikā, Latīņamerikā, Sīrijā utt. Turklāt internetā ir pieejami daudz video ieraksti ar pierādījumiem, ka Krievijas valdošā spice ir atbildīga par narkotiku izplatīšanu visā pasaulē.

Atbildēt

Komentārs balstīts uz nesen atslepenotu ASV sarunu starp Jeļcinu un Klintonu pamata

14.10.2019. 06:59

»

Nene

To visu ātri interpretēs kā pārrakstīšanās kļūdu...


Pirms LV iestāšanās sarunām ES es kā publicists ieteicu Latvijas valdībai uzreiz Latvijai ierosināt sevi kļūt par ASV štatu, lūdzot sevi pievienot ASV. Šo ideju pārsteidzoši ātri uztvēra ASV vēstniecība un publiski noraidīja... idejas autors vēl nezināja, ka pat ASV mediji nekautrējoties izplatīja uz pārliecinošiem pierādījumiem balstītu informāciju, ka ES ir ASV projekts.

Šodien neesam ASV štats, bet iekarota kolonija. Bet Krievijas pareizticīgo vecajo un Putina mērķis ir atjaunot Krievijas impēriju 18. g.s. robežās. Karš ar Gruziju nesen, Karš Ukrainā, Krimas aneksija .. krievu tautas beztiesiskums...

Atbildēt

Nene

13.10.2019. 20:36

»

ierosinājums

Vēršos pie Jums ar ierosinājumu pārdomām, par iespēju sūdzēt tiesā Veselības ministriju. Ir dokuments (pielikumā...


To visu ātri interpretēs kā pārrakstīšanās kļūdu.

Ak brīvība, cik tu gan grūta!

Ieteikumi apreibināties ir vergiem, lai tie var aizmirst savu apspiesto stāvokli vismaz uz brīdi! Arī slimajiem, kam valsts veselības ministrija negrib palīdzēt. Visiem, kuri izjūt genocīdu no valsts.

Helsinkos, tiekoties Jeļcinam ar Klintonu, apspriežot Baltijas uzņemšanu NATO, pēc sarunām un kopējas atbildēšanas uz žurnālistu jautājumiem abi apmainījās dāvanām. Jeļcins uzdāvināja sudraba galda piederumu komplektu, ekskluzīvs žests, jo tādu attieksmi savulaik pauda Krievijas ceri tikai trīs reizes. Klintons savukārt inijāņu virssaiti uz paklupuša zirga, komgrebums, bet vārdus teica iedvesmojušus, uzsverot savas sarunas ar ASV ebrejiem. Tā mēs, baltieši, esam ASV kolonisti, lai arī esam NATO.

Atbildēt

......

13.10.2019. 19:36

JKP vadītājs Jānis Bordāns publiskaji meloja, apgalvojot, ka viņa februārī skaļi apsolītais visaptverošais tieslietu sistēmas audits „notiek un notiks, kā bija plānots”.

Bet tagad straujiem soļiem norisinās jaunā valsts budžeta plānošana, un šajā sakarā starp skaļākajām izskanējušas divas iniciatīvas – daļēji noņemt valsts finansējumu skolēnu pusdienu kompensēšanai 1.–4. klašu audzēkņiem, kā arī desmitkārtīgi palielināt finansējumu politiskajām partijām. Interesanti, ka šos priekšlikumus virza Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) no vienas un Tieslietu ministrija (TM) no otras puses. Abu ministriju politiskās vadības vieno partejiskā piederība – Jaunā konservatīvā partija, radot priekšstatu par abu priekšlikumu savstarpējo saskaņotību finanšu rezervju meklēšanas laukā "tiesiskuma koalīcijas" ietvaros.

Tātad Latvijas tiesas paliks nepieejamas, mazo klasīšu skolēnienm ēstšanai naudas no Izglītības ministrijas nebūs. Toties Bordāna vadītai partijai ar likuma spēku būs garantēti visMaz astoņas reizes vairāk naudas. Tā tiks iekasēta, nodzirdot latviešu tautu uyn labējot kārtējo Karteli.

Atbildēt

Uzdosim tiešus jautājumus

13.10.2019. 19:22

Nesen LR1 intervēja Baibu Liepiņu, Latvijas reklāmas asociācijas vadītāju. Ziņās saruna tika atreferēta un pievienots intervijas fragments.

Jums varētu būt jautājums Latvijas radio: Ar kādu mērķi ir notikusi šāda intervija ar reklāmas nozares lobētāju?

Liepiņas kundze pārmet Jums, ka Jūsu iniciatīva aizliegt (ierobežot) reklāmu alkoholam grauj (kropļo) reklāmas tirgu un nozari. Pie kam bez jebkādas vajadzības, apgalvojot, ka reklāmas ierobežojumi nemazina alkohola patēriņu. Ka Jums jāmeklē citi (efektīvāki) risinājumi alkohola patēriņa mazināšanai. Cēlās rūpes!

Patiesība ir tāda, ja reiz par tautas veselību tā satraucas reklāmas devēji, tas nozīmē vienīgi to, ka Jūsu iniciatīva apdraud reklamētāju biznesu. Kādā veidā? Gluži vienkārši. Alkoholisko dzērienu ražotāji vairs nepasūtīs reklāmas. Tātad līdz šim pasūta un baro reklamētāju biznesu. Bet, alkohola ražotāji, kā jau privātais sektors, negrūž savu naudu reklāmās tāpat vien, reklāmas dod savu atdevi, tātad ir alkohola patēriņa veicinošs faktors.

Kāda, Jūsuprāt, ir Latvijas radio atbildība šajā "nesmukumā"?

Kādas "nejaušības sakarā" tieši tagad ir intervēta Liepiņas kundze?

Kurš ir šīs intervijas iniciators?

Kurš ir devis akceptu intervijas atskaņošanai ēterā?

Atbildēt

kļimoviča aita

13.10.2019. 19:13

Alkoholiskos dzērienus nedzert vispār - šāda doma latvietim laikam ir par sarežģītu?

Atbildēt

ierosinājums

13.10.2019. 18:58

Vēršos pie Jums ar ierosinājumu pārdomām, par iespēju sūdzēt tiesā Veselības ministriju. Ir dokuments (pielikumā).
IETEIKUMI ĢIMENES ĀRSTIEM ALKOHOLA ATKARĪBAS PROFILAKSĒ, Slimību profilakses un kontroles centrs, 2015.

6.lpp. - Daži pacienti lieto daudz alkoholu noteiktos gadījumos, turpretim viņu parastais alkohola patēriņš nedēļā nepārsniedz rekomendētās devas.
18. - lpp. Pacienti jāuzslavē, ka viņi pašreiz alkoholu lieto reti, un viņiem jāatgādina, ka alkohola lietošanas gadījumā jāaprobežojas ar ieteiktajām devām.
7.lpp -
Tabula Nr.1. Zema riska alkohola lietošanas robežas pēc Slimību profilakses un kontroles centra rekomendācijām. Sk. dokumentā.
Pie tabulas vēl piebilstams, ka pat aritmētika tur ir aplama, - nedēļā ir jāizdzer vairāk, nekā ieteikts izdzert 5 dienās!

Visa sāls ir, ka šis dokuments kā alkohola atkarības mērķi uzstāda ierobežotu dzeršanu 5 dienas nedēļā!!! Lasi, - ne tikai slimniekiem, bet viesiem tas IETEICAMS!

Varētu pieņemt, ka akadēmiķa Uglova un Behtereva atziņas, ka alkohols lietošana jebkādos daudzumos ir kaitīga, ir atsevišķu speciālistu atziņas, turklāt novecojušas. Bet nesen no droša avota uzzināju, ka 2017. gadā žurnālā "The Lancet" par šo tēmu ir publikācija ar analoģiskiem secinājumiem, un tas jau gan būtu stiprs arguments!

Ja tas tā arī ir, vai būtu iespējams celt prasību tiesā pret Veselības ministriju par kaitniecību un likt publiski atsaukt šo un citus analogus dokumentus?

Atbildēt

Gribi izdraazt

13.10.2019. 18:52

»

Hahaha

...


kaimina sievas meitu ?

Atbildēt

Ziemeļblāzma

13.10.2019. 18:51

Sabiedrības portālā "Manabalss” savākti 10 000 paraksti aizliegt personām iegādāties un lietot alkoholiskos dzērienus no 21 gadu vecuma. Bet ar to ir par maz. Arī tā zinā,ā mērā ir tāda alkohola popularizēšana. Kas un kā būtu darāms? Vajadzētu atzīt, ka alkohols ir narkotiska viela, un kā narkotikas maksimāli aizliedzamas. Jānosaka valsts monopols uz alkoholu un cigaretēm. Bet Kariņu un Levitu, kuri nepildīja solījumu strādāt tautai, t.i., parakstīja likumu par akcīzes nodokļa samnazināšanu stiprajam alkoholam, tādējādi lobējot Karteli, vajadzētu pārvēlēt ar jaunu Ministru prezidentu un Valsts prezidentu. Lai būtu tā kā bija Kārļa Ulmaņa laikos, kur alkohola patēriņš uz cilvēku samazinājās uz cilvēku 4 litri, nevis kā tagad, kad kā Padomju okupācijas gados alkohola patēriņš uz cilvēku sasniedz 11 litrus, un pat jau pārsniedz.

Atbildēt

Hahaha

13.10.2019. 13:54


No 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmatas "Starp dzirnakmeņiem".

Citāts no talmuda jūdaistu ebreju impērijas žīdmasonu cionistu - ebreju nacistu rokasgrāmatas "Gudro stratēģija un taktika" 6. Saeimai, kas citēts 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmatā "Starp dzirnakmeņiem":


"Jāceļ rūgšanu, ķildas un ienaids tautā. Patlaban ir svarīgi tautu skaldīt ar kaislībām un svešām domām, un ar iznīcinošu kritiku atradināt no patstāvīgas domāšanas. Liksim izteikt pretrunīgus uzskatus, kamēr no sarežģījumiem tauta vairs neatrod izeju. Tauta jāgrūž no vienas vilšanās otrā. Apdāvinātos radošos tautas garus ir jāvada uz tukšu runu cīņām (Saeimā), kur mēs rīkosim izrādes ar lielu daiļrunību, līdz ļaudis no skaistām runām būs noguruši.

Pretestībai neveiksies. Pirmkārt, no mums baidīsies. Otrkārt, mēs ar intrigām (ar tiesām, līgumiem, kredītu noteikumiem utt.) visu sajauksim. Treškārt, tautas radošie spēki nespēs apvienoties ar tautas aklajiem spēkiem, jo starp tiem būs uzcelts mūris savstarpēja terora formā.

Cik pareizs taču mūsu Veco Gudro izteiciens, ka liels mērķis tikai tad var tikt sasniegts, ja līdzekļu ziņā cilvēks nav izvēlīgs un neskaita upurus, kas jānes. "Upurus no lētticīgo lopiskās sēklas mēs nekad neesam skaitījuši, bija mums jāupurē arī daudzi no savējiem, bet katrs upuris no mūsu puses ir tūkstoš lētticīgo vērts."

Atbildēt

Saeimas deputāti, mainot likumdošanu 88 gadījumos dzēra visu nakti balsodami, lai saņemtu SVF aizdevumu pēc Parex bankrota

13.10.2019. 13:49

No 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa 2000. g. izdotās grāmatas "Starp dzirnakmeņiem". 6. Saeimas deputātiem tika izdalīta židmasonu cionistu rokasgrāmata "Gudro stratēģija un taktika", pēc kuras tiem jāvadās.

Lūk, citāts no "Gudro stratēģijas un taktikas".

"Tautas prāts jāapmiglo ar alkoholu un izvirtību. Iznīcināsim Dievturību un to aizstāsim ar daudzskaitlīgiem aprēķiniem un miesas vajadzībām. Ir jāsaprot, ka bez Dieva cilvēks ir tikai plēsīgs zvērs, kas pakļaujas stiprākam, un ka novājināta tauta padodas iznīcībai.

Iznīcināsim ģimenes un audzināšanas nozīmi, jo tikai tā mēs spēsim kavēt apdāvinātu personību rašanos. Līdzīgi likvidēsim lauku skolas, to pamatosim, ka neviens nespēj īsti pārbaudīt, kas tur tiek mācīts. Mēs jaunatni samaitāsim ar maldu teorijām un melkulību!

Tur, kur valda korupcija un izlaidība, tēvijas mīlestība un Dievticība tiek noslēptas ar kosmopolītisku pārliecību."

Atbildēt

Secinājums

13.10.2019. 13:17

Vai nav vienalga ko aitas dzer,ka tik dzer,rāmākas būs.
PSRS laikos medicīnas enciklopēdijā spirts tika klasificēts kā narkotiska viela,tagad pārtapis par ogļūdeņražu hidroksilatvasinājumu,un nekas nav melots.
Nožēlojams ir režīms kas pelna uz cilvēku nodzirdīšanu.

Atbildēt

Latvis

13.10.2019. 13:04

Jebkurš nodoklis kropļo tirgu, bet akcīzes un PVN it sevišķi. Un ar šņabi nav tas lielākais ļaunums. Vēl jau ir degviela, tabaka, limonāde.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

FotoAutortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini tiek piedēvētas J.Gebelsam, kaut patiesībā to uzrakstīja Hitlers, runājot par ebreju un marksistu lomu Vācijas sagrāvē Pirmā pasaules karā. Neskatoties uz to, trešā reiha propagandas ministrs savā darbībā konsekventi pieturējās pie šīs “gudrības”, un izskatās, ka Vladimirs Putins, pievērsdamies Otrā pasaules kara tēmai, ir ņēmis piemēru no minētajām personām.
Lasīt visu...

3

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

FotoAtbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam Rīgā, Brīvības gatvē 207 ir plānota Valsts drošības dienesta (VDD) ēkas būvniecība, kas tiks sākta jau šogad.
Lasīt visu...

21

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

FotoNacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā.
Lasīt visu...

21

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

FotoPērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā viņa antisemītiskiem izteikumiem. Tēma tika attīstīta, un “izcilais vēsturnieks” nonāk pie secinājuma, ka patiesībā WWII izraisīja nevis Hitlers ar Staļinu, bet gan Polija. Nu ko, nākošais atklājums varētu būt tāds, ka, tie 20 tūkstoši poļu virsnieki nevis tika nošauti Katiņā un citviet ar čekistu iecienīto paņēmienu - lodi pakausī, bet nomiruši pašu neuzmanības dēļ, masveidīgi saindējoties ar sēnēm.
Lasīt visu...

21

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

FotoAtbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku zemākā darba samaksa pieaugs par 10%, savukārt rezidentiem darba samaksas pieaugums būs 20% apmērā. Piemēram, sertificētu ārstu zemākā mēnešalga pieaugs par 108 eiro (no 1079 eiro 2019.gadā līdz 1187 eiro 2020.gadā) un sertificētu māsu un ārstu palīgu zemākā mēnešalga palielināsies par 71 eiro (714 uz 785 eiro). 
Lasīt visu...

10

Šakāļi

FotoTā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali, bet hiēnām un šakāļiem cilvēku vērtību sistēmā ir visai zīmīgs, bet nožēlojams statuss. Tie reti uzbrūk spēcīgam pretiniekam, tie vareni tikai barā, tie uzglūn slimam vai vājam,      vai vēl neizaugušam, vārdu sakot, tādam, kurš nespēj sevi aizstāvēt.
Lasīt visu...

18

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

FotoLatvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo ziņojumu par vidēja termiņa darbības stratēģijas (2020.-2022. gadam) ieviešanu un kapitālsabiedrības sekmīgai attīstībai nepieciešamiem priekšnoteikumiem. Ziņojumā apkopota informācija par šābrīža situāciju uzņēmumā.
Lasīt visu...

21

Intelektuālā atombumba

FotoCilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku garīgajai (apziņas, domāšanas, prāta, uztveres) iznīcināšanai, viņus neiznīcinot fiziski. Arī tas pagaidām ir efektīvākais līdzeklis attiecīgajā jomā. Tik efektīvs līdzeklis garīgajai iznīcināšanai nav ne reliģiskā dogmātika, ne politiski ideoloģiskā dogmātika. Šo līdzekli jāsauc par intelektuālo atombumbu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

Pēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu...

Foto

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

Ģeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras...

Foto

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei,...

Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...