Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

40% bērnu alkaholķi

14.10.2019. 11:50

precīzi atspoguļo pieaugušo kontingentu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nu nebūs tizliem vecākiem labi bērni nekad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sports alkahols sekss popkuļtura......................

Atbildēt

>

14.10.2019. 09:57

»

Komentārs balstīts uz nesen atslepenotu ASV sarunu starp Jeļcinu un Klintonu pamata

Pirms LV iestāšanās sarunām ES es kā publicists ieteicu Latvijas valdībai uzreiz Latvijai ierosināt sevi kļūt par ASV štatu, lūdzot sevi pievienot ASV. Šo ideju pārsteidzoši ātri uztvēra ASV vēstniecība un publiski noraidīja... idejas autors vēl nezināja, ka pat ASV mediji nekautrējoties izplatīja uz...


Krievijas Rietumu militārais apgabals otrdien paziņoja, ka šogad un nākamgad Maskavā notiks 17 salūti, lai atzīmētu 75. gadadienu kopš padomju karaspēka ieiešanas dažādu Austrumeiropas un Viduseiropas valstu galvaspilsētās.
Salūts, lai atzīmētu Rīgas ieņemšanas gadadienu, Maskavā paredzēts 13. oktobrī.

Latvijai, Lietuvai un Igaunijai brīvības un neatkarības atjaunošana notika 45 gadus vēlāk, jo Sarkanās armijas ienākšana nozīmēja padomju okupācijas atjaunošanu.

Ja Ļaunuma impērijas mantiniece Krievijas Federācija ar pašreizējo prezidentu Vladimiru Putinu cienītu igauņus, latviešus un lietuviešus, tad miera labā no salūta atteiktos. Bet, pēc visa spriežot, Krievijā Vladimira Putina vadībā grib atjaunot ietekmi visās bijušās Padomju Savienības okupētās (Padomju armijas atstāšanu pus gadsimtu nevar uzskatīt par atbrīvošanu, jo atbrīvošana būtu, ja karaspēks ienāca, atbrīvoja un aizgāja)) valstīs.

Tā ir mūsdienu Krievijas propaganda, ka Baltijas valstis ir okupētas kolonijas. Nepatīk viņiem, ka Baltijas valstis ir NATO. Paši gan bez prasīšanas ieveda karaspēku Ukrainā, aneksējot Krimu, Gruzijā, kā arī zem apsargu firmu aizsega sūtot bruņotus cilvēkus uz dažādām valstīm Āfrikā, Latīņamerikā, Sīrijā utt. Turklāt internetā ir pieejami daudz video ieraksti ar pierādījumiem, ka Krievijas valdošā spice ir atbildīga par narkotiku izplatīšanu visā pasaulē.

Atbildēt

Komentārs balstīts uz nesen atslepenotu ASV sarunu starp Jeļcinu un Klintonu pamata

14.10.2019. 06:59

»

Nene

To visu ātri interpretēs kā pārrakstīšanās kļūdu...


Pirms LV iestāšanās sarunām ES es kā publicists ieteicu Latvijas valdībai uzreiz Latvijai ierosināt sevi kļūt par ASV štatu, lūdzot sevi pievienot ASV. Šo ideju pārsteidzoši ātri uztvēra ASV vēstniecība un publiski noraidīja... idejas autors vēl nezināja, ka pat ASV mediji nekautrējoties izplatīja uz pārliecinošiem pierādījumiem balstītu informāciju, ka ES ir ASV projekts.

Šodien neesam ASV štats, bet iekarota kolonija. Bet Krievijas pareizticīgo vecajo un Putina mērķis ir atjaunot Krievijas impēriju 18. g.s. robežās. Karš ar Gruziju nesen, Karš Ukrainā, Krimas aneksija .. krievu tautas beztiesiskums...

Atbildēt

Nene

13.10.2019. 20:36

»

ierosinājums

Vēršos pie Jums ar ierosinājumu pārdomām, par iespēju sūdzēt tiesā Veselības ministriju. Ir dokuments (pielikumā...


To visu ātri interpretēs kā pārrakstīšanās kļūdu.

Ak brīvība, cik tu gan grūta!

Ieteikumi apreibināties ir vergiem, lai tie var aizmirst savu apspiesto stāvokli vismaz uz brīdi! Arī slimajiem, kam valsts veselības ministrija negrib palīdzēt. Visiem, kuri izjūt genocīdu no valsts.

Helsinkos, tiekoties Jeļcinam ar Klintonu, apspriežot Baltijas uzņemšanu NATO, pēc sarunām un kopējas atbildēšanas uz žurnālistu jautājumiem abi apmainījās dāvanām. Jeļcins uzdāvināja sudraba galda piederumu komplektu, ekskluzīvs žests, jo tādu attieksmi savulaik pauda Krievijas ceri tikai trīs reizes. Klintons savukārt inijāņu virssaiti uz paklupuša zirga, komgrebums, bet vārdus teica iedvesmojušus, uzsverot savas sarunas ar ASV ebrejiem. Tā mēs, baltieši, esam ASV kolonisti, lai arī esam NATO.

Atbildēt

......

13.10.2019. 19:36

JKP vadītājs Jānis Bordāns publiskaji meloja, apgalvojot, ka viņa februārī skaļi apsolītais visaptverošais tieslietu sistēmas audits „notiek un notiks, kā bija plānots”.

Bet tagad straujiem soļiem norisinās jaunā valsts budžeta plānošana, un šajā sakarā starp skaļākajām izskanējušas divas iniciatīvas – daļēji noņemt valsts finansējumu skolēnu pusdienu kompensēšanai 1.–4. klašu audzēkņiem, kā arī desmitkārtīgi palielināt finansējumu politiskajām partijām. Interesanti, ka šos priekšlikumus virza Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) no vienas un Tieslietu ministrija (TM) no otras puses. Abu ministriju politiskās vadības vieno partejiskā piederība – Jaunā konservatīvā partija, radot priekšstatu par abu priekšlikumu savstarpējo saskaņotību finanšu rezervju meklēšanas laukā "tiesiskuma koalīcijas" ietvaros.

Tātad Latvijas tiesas paliks nepieejamas, mazo klasīšu skolēnienm ēstšanai naudas no Izglītības ministrijas nebūs. Toties Bordāna vadītai partijai ar likuma spēku būs garantēti visMaz astoņas reizes vairāk naudas. Tā tiks iekasēta, nodzirdot latviešu tautu uyn labējot kārtējo Karteli.

Atbildēt

Uzdosim tiešus jautājumus

13.10.2019. 19:22

Nesen LR1 intervēja Baibu Liepiņu, Latvijas reklāmas asociācijas vadītāju. Ziņās saruna tika atreferēta un pievienots intervijas fragments.

Jums varētu būt jautājums Latvijas radio: Ar kādu mērķi ir notikusi šāda intervija ar reklāmas nozares lobētāju?

Liepiņas kundze pārmet Jums, ka Jūsu iniciatīva aizliegt (ierobežot) reklāmu alkoholam grauj (kropļo) reklāmas tirgu un nozari. Pie kam bez jebkādas vajadzības, apgalvojot, ka reklāmas ierobežojumi nemazina alkohola patēriņu. Ka Jums jāmeklē citi (efektīvāki) risinājumi alkohola patēriņa mazināšanai. Cēlās rūpes!

Patiesība ir tāda, ja reiz par tautas veselību tā satraucas reklāmas devēji, tas nozīmē vienīgi to, ka Jūsu iniciatīva apdraud reklamētāju biznesu. Kādā veidā? Gluži vienkārši. Alkoholisko dzērienu ražotāji vairs nepasūtīs reklāmas. Tātad līdz šim pasūta un baro reklamētāju biznesu. Bet, alkohola ražotāji, kā jau privātais sektors, negrūž savu naudu reklāmās tāpat vien, reklāmas dod savu atdevi, tātad ir alkohola patēriņa veicinošs faktors.

Kāda, Jūsuprāt, ir Latvijas radio atbildība šajā "nesmukumā"?

Kādas "nejaušības sakarā" tieši tagad ir intervēta Liepiņas kundze?

Kurš ir šīs intervijas iniciators?

Kurš ir devis akceptu intervijas atskaņošanai ēterā?

Atbildēt

kļimoviča aita

13.10.2019. 19:13

Alkoholiskos dzērienus nedzert vispār - šāda doma latvietim laikam ir par sarežģītu?

Atbildēt

ierosinājums

13.10.2019. 18:58

Vēršos pie Jums ar ierosinājumu pārdomām, par iespēju sūdzēt tiesā Veselības ministriju. Ir dokuments (pielikumā).
IETEIKUMI ĢIMENES ĀRSTIEM ALKOHOLA ATKARĪBAS PROFILAKSĒ, Slimību profilakses un kontroles centrs, 2015.

6.lpp. - Daži pacienti lieto daudz alkoholu noteiktos gadījumos, turpretim viņu parastais alkohola patēriņš nedēļā nepārsniedz rekomendētās devas.
18. - lpp. Pacienti jāuzslavē, ka viņi pašreiz alkoholu lieto reti, un viņiem jāatgādina, ka alkohola lietošanas gadījumā jāaprobežojas ar ieteiktajām devām.
7.lpp -
Tabula Nr.1. Zema riska alkohola lietošanas robežas pēc Slimību profilakses un kontroles centra rekomendācijām. Sk. dokumentā.
Pie tabulas vēl piebilstams, ka pat aritmētika tur ir aplama, - nedēļā ir jāizdzer vairāk, nekā ieteikts izdzert 5 dienās!

Visa sāls ir, ka šis dokuments kā alkohola atkarības mērķi uzstāda ierobežotu dzeršanu 5 dienas nedēļā!!! Lasi, - ne tikai slimniekiem, bet viesiem tas IETEICAMS!

Varētu pieņemt, ka akadēmiķa Uglova un Behtereva atziņas, ka alkohols lietošana jebkādos daudzumos ir kaitīga, ir atsevišķu speciālistu atziņas, turklāt novecojušas. Bet nesen no droša avota uzzināju, ka 2017. gadā žurnālā "The Lancet" par šo tēmu ir publikācija ar analoģiskiem secinājumiem, un tas jau gan būtu stiprs arguments!

Ja tas tā arī ir, vai būtu iespējams celt prasību tiesā pret Veselības ministriju par kaitniecību un likt publiski atsaukt šo un citus analogus dokumentus?

Atbildēt

Gribi izdraazt

13.10.2019. 18:52

»

Hahaha

...


kaimina sievas meitu ?

Atbildēt

Ziemeļblāzma

13.10.2019. 18:51

Sabiedrības portālā "Manabalss” savākti 10 000 paraksti aizliegt personām iegādāties un lietot alkoholiskos dzērienus no 21 gadu vecuma. Bet ar to ir par maz. Arī tā zinā,ā mērā ir tāda alkohola popularizēšana. Kas un kā būtu darāms? Vajadzētu atzīt, ka alkohols ir narkotiska viela, un kā narkotikas maksimāli aizliedzamas. Jānosaka valsts monopols uz alkoholu un cigaretēm. Bet Kariņu un Levitu, kuri nepildīja solījumu strādāt tautai, t.i., parakstīja likumu par akcīzes nodokļa samnazināšanu stiprajam alkoholam, tādējādi lobējot Karteli, vajadzētu pārvēlēt ar jaunu Ministru prezidentu un Valsts prezidentu. Lai būtu tā kā bija Kārļa Ulmaņa laikos, kur alkohola patēriņš uz cilvēku samazinājās uz cilvēku 4 litri, nevis kā tagad, kad kā Padomju okupācijas gados alkohola patēriņš uz cilvēku sasniedz 11 litrus, un pat jau pārsniedz.

Atbildēt

Hahaha

13.10.2019. 13:54


No 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmatas "Starp dzirnakmeņiem".

Citāts no talmuda jūdaistu ebreju impērijas žīdmasonu cionistu - ebreju nacistu rokasgrāmatas "Gudro stratēģija un taktika" 6. Saeimai, kas citēts 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmatā "Starp dzirnakmeņiem":


"Jāceļ rūgšanu, ķildas un ienaids tautā. Patlaban ir svarīgi tautu skaldīt ar kaislībām un svešām domām, un ar iznīcinošu kritiku atradināt no patstāvīgas domāšanas. Liksim izteikt pretrunīgus uzskatus, kamēr no sarežģījumiem tauta vairs neatrod izeju. Tauta jāgrūž no vienas vilšanās otrā. Apdāvinātos radošos tautas garus ir jāvada uz tukšu runu cīņām (Saeimā), kur mēs rīkosim izrādes ar lielu daiļrunību, līdz ļaudis no skaistām runām būs noguruši.

Pretestībai neveiksies. Pirmkārt, no mums baidīsies. Otrkārt, mēs ar intrigām (ar tiesām, līgumiem, kredītu noteikumiem utt.) visu sajauksim. Treškārt, tautas radošie spēki nespēs apvienoties ar tautas aklajiem spēkiem, jo starp tiem būs uzcelts mūris savstarpēja terora formā.

Cik pareizs taču mūsu Veco Gudro izteiciens, ka liels mērķis tikai tad var tikt sasniegts, ja līdzekļu ziņā cilvēks nav izvēlīgs un neskaita upurus, kas jānes. "Upurus no lētticīgo lopiskās sēklas mēs nekad neesam skaitījuši, bija mums jāupurē arī daudzi no savējiem, bet katrs upuris no mūsu puses ir tūkstoš lētticīgo vērts."

Atbildēt

Saeimas deputāti, mainot likumdošanu 88 gadījumos dzēra visu nakti balsodami, lai saņemtu SVF aizdevumu pēc Parex bankrota

13.10.2019. 13:49

No 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa 2000. g. izdotās grāmatas "Starp dzirnakmeņiem". 6. Saeimas deputātiem tika izdalīta židmasonu cionistu rokasgrāmata "Gudro stratēģija un taktika", pēc kuras tiem jāvadās.

Lūk, citāts no "Gudro stratēģijas un taktikas".

"Tautas prāts jāapmiglo ar alkoholu un izvirtību. Iznīcināsim Dievturību un to aizstāsim ar daudzskaitlīgiem aprēķiniem un miesas vajadzībām. Ir jāsaprot, ka bez Dieva cilvēks ir tikai plēsīgs zvērs, kas pakļaujas stiprākam, un ka novājināta tauta padodas iznīcībai.

Iznīcināsim ģimenes un audzināšanas nozīmi, jo tikai tā mēs spēsim kavēt apdāvinātu personību rašanos. Līdzīgi likvidēsim lauku skolas, to pamatosim, ka neviens nespēj īsti pārbaudīt, kas tur tiek mācīts. Mēs jaunatni samaitāsim ar maldu teorijām un melkulību!

Tur, kur valda korupcija un izlaidība, tēvijas mīlestība un Dievticība tiek noslēptas ar kosmopolītisku pārliecību."

Atbildēt

Secinājums

13.10.2019. 13:17

Vai nav vienalga ko aitas dzer,ka tik dzer,rāmākas būs.
PSRS laikos medicīnas enciklopēdijā spirts tika klasificēts kā narkotiska viela,tagad pārtapis par ogļūdeņražu hidroksilatvasinājumu,un nekas nav melots.
Nožēlojams ir režīms kas pelna uz cilvēku nodzirdīšanu.

Atbildēt

Latvis

13.10.2019. 13:04

Jebkurš nodoklis kropļo tirgu, bet akcīzes un PVN it sevišķi. Un ar šņabi nav tas lielākais ļaunums. Vēl jau ir degviela, tabaka, limonāde.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Rīgas dome bija atlaižama jau šā gada sākumā līdz ar Gerharda iesniegto likumprojektu

FotoRīgas domes atlaišana tika iniciēta jau šā gada sākumā, kad Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju vadīja Kaspars Gerhards. Likumprojekts tika precizētā redakcijā iesniegts tā laika premjerministram lemšanai par dokumenta tālāko virzību. Diemžēl nekādas tālākās darbības nesekoja, līdz ar to secināms, ka Rīgas domes atlaišanas likumprojekts vēl pat šodien guļ kādā valdības mājas plauktā vai atvilktnē.
Lasīt visu...

21

Rīgas domes darbība ir ne tikai nelikumīga, bet arī neatbilstoša sabiedrības interesēm

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādāts likumprojekts par Rīgas domes (RD) atlaišanu. Jaunās RD vēlēšanu datums likumprojektā noteikts 2020.gada 29.februārī, bet atkarībā no Saeimas lēmuma tas var tikt precizēts. Līdz jaunā domes sasaukuma pirmajai sēdei likumprojekts paredz RD iecelt pagaidu administrāciju.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

Foto25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par Latvijas izdevumu aizsardzībai samazināšanu, lai nodrošinātu finansējumu mediķu atalgojumam, aģentūrai LETA norādīja partijas “Saskaņa” līderis Jānis Urbanovičs.
Lasīt visu...

21

Svētā inkvizīcija

FotoAttieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka maģija reāli darbojas?
Lasīt visu...

21

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

FotoŠķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā tik Sorosa varzai kādā amatā jāiebīda savējais, kāds, piemēram, bija un ir Rimšēvičs, kurš nu ir pilnībā atklājis savu patieso seju, kas nerunā par labu sorosīdiem, tā uzreiz nevēlamiem kandidātiem noteikti atrodas saiknes ar Šķēli vai Šķēles sievasmāti, vai, ja galīgi nekas nesanāk, ar Šķēles izbijuša kaimiņa, brāļa sievas māsas brālēna drauga brūti.
Lasīt visu...

21

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

FotoUz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu, līdz šim politikā vairākumā nepazīstamu cilvēku, kuri solīja uzsākt jaunu politiku, nepieļaujot valsts pārvaldē finanšu mahinācijas, politiķu savtīgumu, vienkāršojot un efektivizējot valsts pārvaldi, nodrošinot lēmumu pieņemšanas atklātumu, par konkrētām summām palielinot finansējumus dažādām valsts vajadzībām, ieskaitot iedzīvotāju veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ticība rituāla spēkam

«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un...

Foto

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas...

Foto

Demogrāfijas bums un tumsonības bums

Rietumu civilizācijā tēma par demogrāfijas straujo kāpumu un tumsonības straujo kāpumu ir ļoti svarīga. Abi bumi ļoti pamatīgi atsaucas uz Rietumu...

Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Ierēdņi demonstrē augstāko pilotāžu, kā NEVAJADZĒTU rakstīt likumu grozījumus

Situācijas neizpratne, slinkums, vienaldzība vai lobijs? To rādīs laiks. Neievērojot elementārākos juridiskās tehnikas principus, Veterinārmedicīnas likumā faktiski tiek...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....

Foto

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

Mīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē...

Foto

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

Saruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un...

Foto

Mucā

Padomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk...

Foto

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

Citur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku...

Foto

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

Padsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz....

Foto

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras”...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad,...

Foto

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

Karavadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt...

Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...