Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andris

10.05.2019. 16:46

(sun)Ltv 24 Raidījumā 8.05. 2019.g.-, kuru vadīja G.Bojārs un piedalījās V.V.Freiberga-kā Augsta Masonu Madrides kluba vadītāja, Latvijas Ministru kabineta eksprezidents un Aizsardzības eksministrs E.Repše un Igaunijas valsts militārpersona. E. Repše -pirmo reizi atklāti Sabiedriskā MSL Raidījumā atgādināja- varbūt pat atklāja, ka Krievijas Vara ar saviem Militāriem spēkiem 2014.g. bija ""Projekts""-okupēt Latviju. Pēc E.Repšes teiktā-visi klātesošie šo informāciju noklausījās vienā mierā kā jau to iepriekš zinot.- Bet, tā kā Latvija un latviešu tauta tiek aizsargāta ar Kosmiskiem Spēkiem-par ko tad arī tika brīdināti Krievijas Varas pārstāvji-ar tiešo tekstu,-KA JEBKURA UZBRUKUMA GADĪJUMĀ NO MASKAVAS PĀRI PALIKS TIKAI TUKSNESIS ! Par to es jau sabiedrību informēju jau tai pašā 2014.g. Un tikai pēc toreizējās Informācijas atklāsmes- fakt sākās NATO Kontingenta ievešana Latvijā. NATO organizatori saprata, ka VIŅI šeit jau ir DROŠĪBĀ-, bet iegūst sev lielu prestižu.Bet tā kā Krievijas Militārā Mašinērija jau fakt.bija PALAISTA un Sarkanās Armijas oficieriem vajadzēja atskaitīties par iztērētiem līdzekļiem un saņemt Ordeņus un Medaļas- tad tā ""pārsviedās"" un daļēji realizējās UKRAINĀ,.Un kur nu Judokristīgie bārdainie batjuški. Tie būtu piegādājuši Jūdu melnās biorobotu maģijas Sistēmai atkal Cilvēku visvērtīgāko- DVĒSELES.Un par to no Vienotās Krievijas Varas Dāvanās saņemtu jaunas AUTOMAŠĪNAS un NODOKĻU NEMAKSĀŠANU, un Judokristīgās -JAU NORIETOŠĀS VARAS MAZU konvulsiju PAILDZINĀŠANOS.Jo Krievijas Vara jau 1000 gadus ir pakļauta Biorobotu Jūdu izveidotai melnās maģijas pretcilvēcīgajai noziedzīgajai Sistēmai.
F-2-2020

Atbildēt

Andris

02.05.2019. 15:28

Rakstam piekrītu, izņemot šo tēzi: "Tauta bez valsts, tautas garīgā kuratora, iet bojā. Tautai vairs nav interese ne par kultūru, ne par dabu."

Teikumā it kā valsts garīgais kurators. Nepiekrītu. Valsts ir labāka iespēja, valsts var būt viens no mērķiem, bet valsts ir drīzāk pazīme, kas raksturo tautu, nevis priekšnoteikums tautas pastāvēšanai.

Cita liet - tautas garīgais kurators. Tas patiešām trūkst un tas trūkums patiešām ir eksistenciāls drauds. Garīgais kurators var būt cilvēks, bet var būt grāmata, teikums vai pat tikai tēls. Nav, un valdošie ļoti cenšas, lai neparādītos publiskā vidē.

Atbildēt

Egmāram Sūdēdājam-Sūkātājam Dolbojobelšteinzam atkal trakumsērgas / plānprātības lēkme!

30.04.2019. 16:54

»

Egmār Sūdēdāj-Sūkātāj,

tev atkal ikdienišķā plānprātības lēkme? Ar visām trakomājas stiprajām tabletēm un špricēm


Izrādaas, ka Rīgas lapsām garršo kaki!
jauns.lv, nra.lv, 08.2018.

Arvien biežāk Rīgā var sastapt lapsas. Kā pareizi rīkoties, tiekoties ar šiem četrkājaiņiem? Lapsām klāt labāk neiet un vienkārši iet garām, bet, ja dzīvnieks traucē, to var aizdzīt – lēni tuvoties tai un radīt troksni.

Lapsas pilsētā neienāk no meža – tās šeit dzīvo, jo pilsētās mēdz būt šiem zvēriem piemēroti apstākļi, lai veidotu alu, radītu un audzinātu pēcnācējus. Izsalkuma apmierināšanai lapsa var noķert kādu grauzēju vai citu sīkāku dzīvnieku, turklāt arī atkritumu tvertnēs var atrast ēdamo.

Lapsas mīt tur, kur tām ir piemēroti dzīves apstākļi, šiem dzīvniekiem nepastāv stingri noteiktas robežas, kur ir viņu apdzīvotā vide, bet kur – cilvēku teritorija. Pilsētas kapi, parki, atkritumu tvertnes un dažādas pažobeles lapsas pilnībā apmierina. Tāpat ir zināmi gadījumi, kad lapsas ierīkojušas midzeņus zem siltumtrasēm, kā arī daudzdzīvokļu māju pagalmos vai pat iekštelpās, pagrabos.

Visbiežāk, dzimušas kā "rīdzinieces", lapsas tādas arī paliek līdz dzīves beigām – ēdiena pietiek, ir diezgan kokiem un krūmiem apaugušu teritoriju. Kopumā lapsu populācija Rīgā nekļūst ne lielāka, ne mazāka. Jau sen ir zināms termins "urbanizētas lapsas", attiecībā uz pilsētām tas nav nekas neparasts.

Tikai pasakās lapsas pārtiek vienīgi no zaķiem. Patiesībā tās ir visēdājas, kaut arī šo plēsoņu uzturā priekšroka ir gaļai, lapsas ir arī maitēdājas. Brīvā dabā lapsas medī putnus, grauzējus, mēdz izpostīt ligzdas, bet lapsas "pilsētnieces" labprāt izēdīs kaķiem nolikto barību un ne tikai – tām garšo arī paši kaķi. Veselīgu runci lapsa nespēj pieveikt, taču ar slimu, vecu kaķi vai mazu kaķēnu šai plēsoņai nav problēmu izrēķināties.

Ja lapsa droši tuvojas cilvēkam, rodas pamatotas bažas, ka kaut kas nav kārtībā – jārēķinās, ka šis dzīvnieks nereti slimo ar trakumsērgu. Tāpat arī, ja lapsa sakodusi kaķi vai citu mājdzīvnieku, būtu jāpārbauda, vai tas pēc lapsas uzbrukumiem nav saslimis ar trakumsērgu. Tāpēc nevajag mēģināt noķert vai piejaucēt lapsu, jo šis dzīvnieks var sāpīgi iekost, kā arī mēdz slimot ar trakumsērgu, ar ko var inficēt arī cilvēkus.

Atbildēt

Egmār Sūdēdāj-Sūkātāj,

29.04.2019. 22:45

»

Induli Durka?

Kā tu tis sūdes ēd? Uz maizes vai kā


tev atkal ikdienišķā plānprātības lēkme? Ar visām trakomājas stiprajām tabletēm un špricēm?!

Atbildēt

Latvis

29.04.2019. 15:43

Zilacainie, blondie romieši masveidā neizmira, neaizlaidās uz Bizantiju, bet nodzērās, garīgi pagrima izvirtībās un vienkārši izbeidza vairoties. Viņu vietu ieņēma ievestie barbari, kas savairojās Romā un palika par Romiešiem, kādi tie ir mūsdienu Itālijā. Arī barbaru uzbrukumam Romai, pēc nodedzināšanā, pretīm stājās tādi paši barbari, tikai Romieši, jo īsto gaišmataino vairs nebija.

Atbildēt

kroplim autoram

29.04.2019. 10:06

"Piemēram, Romas impērijas bojāeja nekādā gadījumā nenoslēdzās ar romiešu masveida nāvi."
--------------
Protams nē, uz Bizantiju aizmuka tikai pederasti, kuri pēc tam, kad Osmaņi sagrāva to vergturu, sātanistu, sadistu un pederastu midzeni, pārcēlās uz Krieviju.
Kā teica viens no Putinam vispietuvinātākiem pederastiem, Volodins: "Nebūs Putina, nebūs Krievijas", ko var papildināt: "Nebūs Krievijas, nebūs krievu pasaules un nolādēto krievmīļu nebūs". Gatavojies.

Atbildēt

kaķa smiekli

29.04.2019. 00:13

Lato, vai Jums nav iespējas patīrīt komentārus? Tas, kas te notiek, vairs nav normāli. Jūs taču negribiet pārvērst savu lapu tikai par garīgi nestabilu indivīdu tikšanās vietu, vai ne? Ne jau tāpēc Jūs šo lapu uzturat.

Atbildēt

HA !

28.04.2019. 17:55

Ir jābūt maniakālas šizofrēnijas apsēstam, lai nesaprastu, ka Latvija tuvojas savai beigu fāzei. Tāpat kā tie subjekti, kuriem pasē ierakstīts "Latvietis". Diemžēl viņi ar sajūsmu atbalstīja šo okupācijas uzspiesto tautības ierakstu. Nav nākotnes latviešu populācijai dēļ nespējas saprast savas darbības sekas, labprātīgi iznīcinot atjaunoto valsti. Tam pamatā ir vergu gēni un tumsonība, nemitīgi kašķojoties un meklējot ienaidniekus.

Atbildēt

Latvis

28.04.2019. 17:47

Ka mēs degradējamies ir katram domāt spējīgam redzams, bet kā no tā izkļūt? Tur nekādas ārzemju organizācijas nepalīdzēs. Pašiem būtu jāizdomā, bet kurš uzrakstīs šādu "ceļa karti". Šeit to var darīt! Saits tak atļauj izteikt domas, kas nesakrīt ar varas nostādnēm un pārējo šļuru, kā regulām, direktīvām.

Atbildēt

L. Grantiņu no latviešu atriebības

28.04.2019. 11:41

»

Priedītis ir maita

Runā par protestiem, kurus būtu jāveic "muļķa tautai", neko nesaniedzot ar sūdzībām un protestiem. Priedītis Pietiek komentāros regulāri lamā tos, kas patiesi un ar argumentiem pierāda komunistu, čekistu, cionistu un masonu korporotatīvo genocīda politiku pret Latvijas un latviešu tautu. Grantiņš no...


pasargā vien L. Grantiņa Vācijas pilsonība. Vācijas krimināltiesības aizsargā vācu pilsoņus pret citu valstu personu izvirzītām apsūdzībām, ja vien nepastāv aizdomas un pierādījumi, kad Vācijas pilsonis būtu veicis kriminālnoziegumu pret Vācijas pilsoni.

Atbildēt

Priedītis ir maita

28.04.2019. 11:33

»

antons mikoss

Priedīt! Stukač un kremļa kurmi...


Runā par protestiem, kurus būtu jāveic "muļķa tautai", neko nesaniedzot ar sūdzībām un protestiem. Priedītis Pietiek komentāros regulāri lamā tos, kas patiesi un ar argumentiem pierāda komunistu, čekistu, cionistu un masonu korporotatīvo genocīda politiku pret Latvijas un latviešu tautu. Grantiņš no "LRTT trakuča" ar Priedīti ir draugos, kad iedzēris "vācu ārsta izrakstītu tabletīti". Saprātīgi cilvēki no "trakā" VDD provokatora L.Grantiņa izvairās. CIP, visticamāk, ar ASV Kongresa starpniecību izvilka Grantiņu no LPSR cietuma, lai viņš Minsterē ar žīdu gādību turpinātu graut latviešu eventuāli nacionālo kustību.

Atbildēt

antons mikoss

28.04.2019. 11:23

»

kura inteliģence bija vesela?????

tā smirdoņa vēl tagad smird, paskatiet skoltāju 'produktu


Priedīt! Stukač un kremļa kurmi!
Neru ir teicis, ka postkolonialisma periodā vislielākā nelaime ir kolonialisma laika inteleģence. AP viss ir otrādi un vienā putrā. LC komunistiskā un Rietumu inteleģence ar G. Meirovicu un E. Levitu viņu vidū noveda Latviju līdz nabagmājai ar milzīgu krievu armijas(200 000) planktonu. Ko nu plātīzeri AP ar saviem murgiem? Tu murgosi par žīdismu vai sāksi analizēt padarīto? Tieši padarītā dēļ kremļa kurmi kremļa kurmja dēlu, pataloģisku meli E. Levitu nedzīkst likt saulītē. Nevis piederības dēļ kādai tautībai!

Atbildēt

Redzu, ka tev grūta galva

28.04.2019. 10:21

»

pensija 100€

Vai tikai man tev nebūs jāmaksā mīnus nauda :) Ja to to spēj saprast


Izlasi vēlreiz un neiedomājies, ākst, ka nav zemākas par 100€. Parēķini un pamēģini uzminēt. Ja tavai pensijai pieliktu 20 €, tad tikai puse no mūsu pensiju starpības, ja gribētu mūsu pensijas izlīdzināt, un tu to piedāvāji, būtu 5 €.

Palīdzēšu nedaudz. Neņemot vērā indeksācijas nianses, pieņemot, ka visas pensijas indeksē vienādi, tad loģiski, ka ari mana pensija būtu par 20 € lielāka.

Atbildēt

pensija 100€

28.04.2019. 09:49

Vai tikai man tev nebūs jāmaksā mīnus nauda :) Ja to to spēj saprast.

Atbildēt

Muļķu zemē viss pa vecam!

28.04.2019. 08:55

»

pensija 100€

Cik man tev jāmaksā, lai tu aizvērtos


Piemaksā man tik, lai mums būtu vienādi. Ja vēl spēj rēķināt!

Atbildēt

Rīts uzausis

28.04.2019. 06:54

»

Muļķu zemē viss pa vecam!

Aiziet Induli Duka Mikropisan! Pie darba LRTT censoni


Bet Indulis Durka Mikropisans vel neko nav pietirsis! Come on baster! Vai ridam akmeņlauzim un krantiņkunkam, un Līdumniekam Māmuļniekam no LRTT vien jāpis Pietiek slejas!? Aiziet!

Atbildēt

Muļķu zemē viss pa vecam!

28.04.2019. 06:46

»

Egmāram Sūdēdājam-Sūkātājam atkal plānprātības lēkme!

Trakumsērga jeb Egmāra Sūdēdāja patoloģija...


Aiziet Induli Duka Mikropisan! Pie darba LRTT censoni!

Atbildēt

Muļķu zemē viss pa vecam!

28.04.2019. 01:35

»

Interesanti!

Muļķu zemē viss pa vecam


Egmāram Sūdēdājam-Sūkātājam Dolbojobelšteinzam atkal plānprātības lēkme!

Atbildēt

Interesanti!

27.04.2019. 19:37

»

Tautas pēdējā fāze

Indulis Duka no LRTT Līdumnieka (V. Freimentāla) trakuča


Muļķu zemē viss pa vecam!

Atbildēt

Tautas pēdējā fāze

27.04.2019. 19:36

»

Egmāram Sūdēdājam-Sūkātājam atkal plānprātības lēkme!

Egmārs Sūdēdājs-Sūkātājs Dolbojobelšteinz aptaisījies atkal...


Indulis Duka no LRTT Līdumnieka (V. Freimentāla) trakuča?

Atbildēt

Kas ir Indulis Duka?

27.04.2019. 19:04

»

Vaindulis Duka Mikropisans

no LRTT


Vai no LRTT komandas?

Atbildēt

Egmār Sūdēdāj-Sūkātāj Dolbojobelšteinz

27.04.2019. 16:55

»

Indulis Duka Mikropisans

...


Cui, laps(p)istu pasugas stukaču kuce, padod vēl balsi! :D:D

Atbildēt

Jānis RUBIKIS

27.04.2019. 15:23

Visās valstīs kur liberāļi tika pie varas kā Krievijā,Ukrainā,Latvijā sākās masveida tautas gegrdācija Liberāļi pārvērta tautu par aitu baru jo visi var izteikties par visu ,bet patiesība nevienu neintresē tā pieder degrādetajiem.Specāli tiek veidota naunatnes degradācija caur internetu Agrāk senči priekš seksa izmantoja vienu caurumu tagat māca kāizmantot visus trīs

Atbildēt

Debilais Indulis Durka

27.04.2019. 14:56

»

pamuļķu lapseņu mušpapīrs

Tūlīt pēc Zolitūdes traģēdijas w-bedres piedtirst-com īpašniece un pieķēzīttāja lažto lapsa...


Mikropisāns pat sajucis ne par tēmu. Visi aiziet pa fāzi ar Priedīti vadīā.

Atbildēt

Tā vien šķita,

27.04.2019. 14:54

ka priedīti interesē latvju liktenis, kā nu tā, vairs neprotestēs un nemītiņos? Gandrīz izdevās paņirgāties. Neizdevās. "Norāvās" un sāka žīda lēkmē lamāt žuļus un visus, kas piemin cionistu un masonu ietekmi Latvijā.

Atbildēt

Varbūt iemesls ir cits

27.04.2019. 11:28

Elementāra nekaunība un negodīgums. Kopumā cilvēki turpina jūsmot par tiem, kuri "godīgā ceļā" ir sazagušies miljonus un lepni bauda masu mediju sajūsmu. Tieši arī tas ved tautu uz iznīcību. Tā vietā lai celtu godā tos, kuri visu sasnieguši neprihvatizējot un neizzogot valsti, masu mediji turpina apjūsmot neliešus. Un tas jau paliek kā paraugs, kuram visiem būtu jālīdzinās. Nevis godīgi strādāt, bet gan "ģeniāli" zagt, ņemt kukuļus, 10 vai 20 procentu otkatus u.t.t.

Atbildēt

Cik ilgi vārīsies PSarS domāšanas čekista sulā?

27.04.2019. 10:40

»

A.P.

Jau labu laiku pirms “6.oktobra paaudzes” politiski prioritārās pozīcijas ieņemšanas Latvijas nacionāli reakcionārais un krimināli oligarhiskais valstiskums ar noziegumu brīvību nebija pelnījis terminoloģisko saudzību – korektu, politkorektu, tolerantu, taktisku, pieklājīgu vārdu izvēli. Jau agrāk Latvijas...


Kāpēc patoloģiskais neliešu nelietis A.P. nekad nerunā par cionismu un masonismu, pārnacionālo korporokrātiju ietekmi LR varas gaiteņos? Patiesi izliekas par infantilu, vai pats ir cionistu un žīdsātanistu sargsuns, kurš tracina tautu, ņirgājoties par to? Ņirgājas suns Priedītis un lok savas sieva židenes menstruālās asinis naidā pret latvisko.

Atbildēt

Edge

27.04.2019. 10:06

»

A.P.

Vai ir gaidāmi protesti - piketi, tautas sapulces u.c. protesta akcijas? Vai latvieši samierināsies, ka viņu valstī prezidents var būt cittautietis un pie tam ļoti nekaunīgs un aprobežots ebrejs, no kura ebreju tauta ir sen jau novērsusies un kurš jau tagad demonstrē šausmīgu savas ebreju tautas necieņu...


Kas ir Jūsu ieteiktais kandidāts? Beidziet tak' vienreiz šito veco perestroikas laiku auseklīšu dziesmu par protestiem. Pietiks jau lauzt un ārdīties - laiks tā kā būtu sākt domāt, lai kaut ko spētu izveidot?

Atbildēt

Te jau nav cita varianta

27.04.2019. 10:01

»

A.P.

Vai ir gaidāmi protesti - piketi, tautas sapulces u.c. protesta akcijas? Vai latvieši samierināsies, ka viņu valstī prezidents var būt cittautietis un pie tam ļoti nekaunīgs un aprobežots ebrejs, no kura ebreju tauta ir sen jau novērsusies un kurš jau tagad demonstrē šausmīgu savas ebreju tautas necieņu...


Cukura lieta nav atriebta, žīds Levits pārvaldīs LR ar citiem žīdiem! Tieši un nepadtarpināti kā pēc 1917. g. Krieviju līdz Staļina laikiem. Būs citiem žīdiem jauni amati.

Atbildēt

Artūrs

27.04.2019. 06:59

Prūšus izsūtīja uz DDR Hruščeva laikā 1958 gadā. 1960 gadā, Karalaučos nebija neviena prūša! Bija tikai karaspēka daļas un virsnieku ģimenes!


Arī Latviešus iznīcina, kā arāju tautu. No 273 642 zemnieku saimniecībām ir palikušas tikai ap 4 000. L. Straujuma apgalvoja, ka pietiks ar 2 000.

Tā, lūk tiek zeme - latviešu tautas pamats, izputināts!!!

Atbildēt

Gatis

27.04.2019. 00:50

Tā vien liekas, ka daunis un čekas ziņotājs ir viens un tas pats...

Atbildēt

čekas rupors PIETIEK.COM

26.04.2019. 22:39

Ak,nemuldi,"Ulbergs",piektdiena iestāsies arī bez Jums.Ej,palaisti zālīti un paklusē.

Atbildēt

lauķis

26.04.2019. 17:40

»

Zālītei

nolādēts, atkal vecajai literatūras balva...Nu vai beidzot nepietiek? Kaut viņa aizrītos


Zināmā substance vienmēr peld pa virsu,tāpat ka Priedīts.

Atbildēt

Līdumnieks

26.04.2019. 17:04

»

Tev ir gods šo lasīt

Nav ko irst! Jau kopš 90ajiem pie varas ir tie paši pārkrāsojušies komunisti, kas tikai pēdējos gados savu varu sāk pazaudēt. Tā ir tā "padomju nedegradētā inteliģence"? Visi tie paši "inteliģences" purni ilgstoši ir darbojušies visās iespējamās nozarēs - kultūrā, mākslā, zinātnē, arī politikā. 6.oktobra...


Kā pulkvežleitlands Petēns la Propāns- Butāns Francijā pēc neatkarības atjaunošanas 1986. gadā – tā Latvijas pašlabumnieki un pretlatviskie elementi ir noteikti tiesājami !
Protams, starptautiskās tiesas Nirnberga 2 mūsdienu ietvaros.
Nu jau iet par traku ! Nu jau iet par traku, kā jumsīm saku!
Latviešu tautas kultūras pastāvēšana ir sašķaidīta, jo pats pamats – daudzu tūkstošu latviešu biedrību ZVĒRĪGĀ un asiņainā iznīcināšana 1940. gadā ir izkropļojusi Latvijas ebreju tautas attīstību !
Latvijas likumiskie Rīgas Latviešu Biedrības 1938. gada statūti sadedzināti zilās liedmās nu jau 26 gadus, pelni savākti urnā un nav zināms, kur nobāzti.
Komunistu un čekistu asiņainie nezvēri, cionisti un židmasoni nepārtraukti sūc latviešu tautas asinis, mutes notašķītas sarkanas, ar nagiem plosa latviešu kultūru un masveidīgi un maisveidīgi kļūst par miljonāriem (ASV dolāru izloksnē un izteiksmē).
Linarda Grantiņa prātam neaptveramā, latvieti, vajāšana un Helsinku 86 grupas svētais, VARONĪGAIS darbs 2019. gadā tiek apsmiets uz katra stūra, cilvēktiesību aizstāvība Latvijā traki apkarota.
Kolaboracionistu šaika(komunistu un čekistu grupējumi, cionistu un židmasonu sērga) kontrolē un pārvalda pilnīgi visas tiesībsargājošās institūcijas Latvijā – nodarot miljardos latu mērāmus milzīgus zaudējumus tautas saimniecībai un Latvijas starptautiskajam tēlam!(Ārprātīgais pašnāvību skaits kopš 1993. gada 18. februāra nakts un DEMOGRĀFISKĀ katastrofa, valsts astronomiskais parāds).
Kā ģenerāli Petēnu la Propānu- Butānu franču tauta tiesāja – tā latviešu tauta tiesās pretlatviskos IZDZIMTEŅUS 4. maija valsts varas krēslos !
Vadzis ir pilns !
Katram noziegumam seko atmaksāšana!
Apkarot un pazemot Helsinku 86 celmlaužus – tas nav prāta darbs !
Mēs redzam, ka 2019. gadā Latviju vada neprāši un nelieši(komunistu un čekistu marionetes, cionistu un židmasonu B' nai B' rith gnīdas).Un galvenais – publicisti, žurnālisti, politiķi nodevīgi klusē, jo cionisti viņu ķešas piebāzuši ar jūdasa grašiem pilnas! Sirdsapziņa aizslēgta, atslēga nozudusi.
Tikai un vienīgi Helsinki 86 dižais rupors L. Grantiņš runā skaidru valodu, jo nedzer.
Dievs, svēti Latviju – dod spēku pieveikt tās gnīdas parazītus, kuri kopš 1940. gada aizliedz normāli dzīvot normālām latviešu ģimenēm !
Visi nodokļi (galvenais NĪN) latviešiem ir NEKAVĒJOŠI atceļami, ja ienākumi nenodrošina iztikas minimuma pārtikas daļu, es sen to saku, bet netiek ņemts vērā!
Ākstīšanās, dzerstīšanās, policijas apsaukāšana uz ielām jābeidz nekavējoši, tam šim nolūkam ir Rīgas Latviešu Biedrības nams Māmuļa, kas pacieš visu, un arī visas latviešu biedrības! Tam nolūkam ir Rīgas Latviešu Biedrības 1938. gada statūtos garantētās tiesības ikvienam ebrejam, krievam, latvietim un židam!
Kolbracionistiem vieta garantēta uz apsūdzēto sola !
Paldies Edgaram Kramiņam par drosmi un prātu kandidēt uz Latvijas prezidenta amatu 2019. gada vēlēšanām, kaut mani mēģinātu uzpirkt, uzskatu, ka Linarda Grantiņa cīņa pret komunistu un čekistu, cionistu gnīdām un žīdu varmākām ir miljons reižu nozīmīgāka un 30 ASV kongresmeņu novērtēta ar izpestīšanas lietām no ķurķa.
Tauta, sadosimies rokās kā LTF laikā un vērsīsimies atkal pie ASV kongresmeņiem!

26.04.19
L. Grantiņš:
Protams, ka nu jau iet par traku ! Īsts trakucis!
Pat EK ir nepārprotami mums pasaka priekšā, ka esam genocīda gala pieturā.
Un neskatoties uz visu, šī genocīda veicējs, žīds E. Levits, tie virzīds par PREZIDENTU !
Tas vairs nav prātam saprotams!

Es jūs nelieši ar Hāgas tribunālu kabatā uz karātavām aizvilkšu. Migla sarkanā nolādētā!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Stutes potei būt

FotoVarbūt vēl ir cilvēki, kas naivi iedomājas, ka viņu sadarbības sertifikāts ir uz mūžiem. Nekā tamlīdzīga. Kad iedod velnam mazo pirkstiņu, viņš paņems visu roku. Jau pirmā injekcija atstāj neatgriezenisku ietekmi uz organismu. Taču, ja neesat “atstiepis kājas”, tad laiks stutes potei. Tā gan tiek reklamēta kā kruķis, kas balstīšot veselību. Tomēr, manuprāt, drīzāk būs kā miets pa pieri.
Lasīt visu...

6

Tā nebija nekāda provokācija, grāmatnīcas darbiniekiem tikai izskatījās!

FotoValsts darba inspekcija, veicot pārbaudes uzņēmumos, neizmanto provocējošas metodes vai taktiku. Tāda netika izmantota arī Jūsu norādītajā gadījumā, kas bija preventīva pārbaude, kuras ietvaros tika novērtēta arī epidemioloģiskās drošības prasību ievērošana.
Lasīt visu...

21

Viļņa Ķirša paziņojumi nav īsti korekti

FotoVides pakalpojumu uzņēmuma "Clean R" vārdā vēlos atvainoties visiem rīdziniekiem, kuru pārvietošanās pa Rīgas ietvēm nedēļas nogalē bija apgrūtināta. Situācija ir sarežģīta, taču darām visu, lai to iespējami ātri atrisinātu. Vienlaikus nevaru noklusēt faktu, ka "Clean R "pārziņā" Rīgā ir tikai apmēram 5% ietvju trijās priekšpilsētas. Rīgas ielas, tilti, atlikušie 95% ietvju ir namu apsaimniekotāju, autostāvvietu pārraudzītāju, kā arī pašvaldības un privāto uzņēmumu pārziņā.
Lasīt visu...

3

Kā ne tikai es, bet arī citi var nesolīt iekšlietu darbiniekiem

FotoKā bijušais iekšlietu ministrs vēršos pie valsts prezidenta un premjera ar jautājumu: kā tieši nākamā gada budžets atbilst šo valsts pirmo amatpersonu vēl pirms gandrīz gada publiski dotajam solījumam iekšējo drošību izvirzīt kā prioritāti 2022. gada valsts budžetā?! Atceros tikšanos ar valsts prezidentu Egilu Levitu šī gada janvārī, kurā tika panākta vienota izpratne, ka valsts iekšējās drošības stiprināšanai jābūt vienai no nākamā gada valsts budžeta prioritātēm.
Lasīt visu...

21

Kad valsts pārstāvji sāk rīkoties vienkārši pretīgi

Foto“Viņi bija divi, sievieti mēs neielaidām, jo viņa it kā bija aizmirsusi sertifikātu mašīnā.” Domājat, šis ir jauna spriedzes romāna pieteikums? Nē, tā ar dienas notikumiem vacapā dalās Zvaigznes grāmatnīcu darbinieki visā Latvijā.
Lasīt visu...

21

Ja zinātne tiek politizēta, mirst cilvēki!

FotoZinātnieki bioķīmijā un genomikā no pasaulē prestižām universitātēm un pētniecības institūtiem ir sākuši celt trauksmi par eksperimentos novēroto Covid vīrusa S proteīna RNS gēnu koda integrāciju cilvēka šūnu kodolā un tā rezultātā izraisītajiem bojājumiem cilvēka DNS jeb genomā. 
Lasīt visu...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

Veselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par...

Foto

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

Pirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem...

Foto

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

Ierobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā...

Foto

Hunta, sargies buntavnieka!

Sāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī...

Foto

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

Ar apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā...

Foto

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

Arvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav...

Foto

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

Divu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap...

Foto

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

Pieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek...

Foto

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas...