Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

RRR

30.04.2017. 07:56

»

švamme

citāts: "iespējams, mēs beidzot uzzināsim, vai kāds klausās, kad runā tauta...


Angliski nerunaajoshajiem Latvieshiem tas vareetu buut noderiigi!
Un arii citiem!

Atbildēt

Precīzi

28.04.2017. 18:28

Iekasēt IIN no vienīgā īpašuma tiešām ir izsmiekls!

Atbildēt

Balts etniskais

27.04.2017. 20:30

Ja iet runa par Kangarismu? Kangari ir psihiski slimi cilvēki-deģenerāti! Sātanam ir tūkstošiem veidu alibi, inkognito. Dzīvē mēdz visu sagrozīt! Deģenerācija sākās no sabiedrības Augšas. Un tas ir visās valstīs. Latvijā valda Homoseksuāļu valdības! Tātad Masoni. Sākiet ar pašu sākumu 1990.gadu un paanalizējiet. Mārupē, Rīgas Domē un t.t. Tie ir deģenerātu ģimene!Ko no tādiem var sagaidīt? Skrieniet un vēliet vēl par partijām! Jau no 1990.gada nav ievērota Latvijas Satversme. Domājiet!!!

Atbildēt

mitjka

26.04.2017. 04:38

p.s. savu karjēru deniņa kungs ir sācis tā sauktajā valmieras grupā,pie andra :):):)

Atbildēt

Žulis

25.04.2017. 14:39

Tiem, kam interesē demokrātijas tēma un kuri prot krievu valodu, iesaku noskatīties šo materiālu:
https://www.youtube.com/watch?v=7eu7xLE1M7w

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

25.04.2017. 12:55

Piemēram, ASV ~3000 sertificētu arhitektu un inženieru pieprasa veikt 11. septembra teroraktu izmeklēšanu, balstoties uz iegūtajiem pierādījumiem, kas liecina, ka oficiālā versija ir slima suņa murgi. Un ko? Viņos kds ieklausās?
Lielākajā daļā ASV karos tauta ir pret, kas kādreiz tauta ieklausās?
Francijā pret pederastizācijas mītiņā savācās vairāk par miljons cilvēku, kas kāds tautā ieklausījās?
Ja vadošajās rietumu valstīs tautā neieklausās, tad ko var gribēt piesmietajā kolonijā, kur vietējās elites pilda kangaru funkcijas, apkalpojot starptautisko mega-oligarhu interese.
Ja, kāds sāk kautko skandināt par demokrātiju, tad vai nu viņš ir muļķis vai ari blēdis.
Pat pie mums kangari nemitīgi pieņem lēmumus pret tautas vairākuma gribu. Demokrātijas citadelē prezidentu var ievēlēt ar balsu mazākumu.
Nesaprotu ko tu tur murgo profesor?
Jautajums nav par valsts iekārtu, bet par dzīves organizācijas koncepciju. Praktiski, visur pasaulē tā ir sātaniska, kura tiek maskēta visādās "demokrātijās", monarhijās, "cilvēku tiesībās".
Kas, piemēram, tiesu sistēma pie mums nav izveidota tā, ka to droši var nosaukt par sātanisku?

Atbildēt

Par demokrātiju un sūdiem

25.04.2017. 06:24

»

kļims

Skolā mums mācīja, ka demokrātija ir taisnīga, jo tā esot vairākuma vara. Bet, ja tā ir vairākuma vara – kā gan var būt, ka valsti formāli pārvalda un politiskos procesus virza aptuveni 0,1% pavalstnieku, jo apmēram tāds ir partijnieku īpatsvars mūsu kopējā balsstiesīgo pulkā...


Ja mēs kaut ko ceļam, tad svarīgs ir tas celtniecības materiāls, no kā mēs šo "kaut ko" ceļam. No šķidriem sūdiem māju neuzcelsi. Šķidri sūdi nav piemērots materiāls māju celšanai. Tik pat nepiemērots materiāls demokrātijas celšanai ir partijas. Tomēr no partijām mēs to demokrātiju visu laiku stūrgalvīgi cenšamies uzbūvēt. Mēs paklausīgi ejam pie vēlēšanu urnām, lai arī ar savu roku iemūrētu saujiņu sūdu mūsu kopējās demokrātijas celtnes sienā. Tomēr nekas vairāk kā djermorātija (no krievu vārda "djermo") mums nesanāk. Un nesanāk tādēļ, ka nevar sanākt. Un tomēr, mēs turpinām mēģināt. Mēs esam pārliecināti, ka kaut kad noteikti sanāks. Un arī masu saziņas līdzekļos nepārtraukti tiek mums stāstīts, ka tūlīt, tūlīt viss izdosies, vēl tikai nedaudz jāpaciešas, zināmi panākumi jau ir sasniegti. Un ja mums līdz šim nav izdevies, tad tas tikai tādēļ, ka tie sūdi nav pareizi samaisīti. Nākamajā celtniecības etapā (vēlēšanās), mums būs iespēja ņemt rokās no jauna pareizāk samaisītus sūdus un tad gan noteikti mēs to kopējo demokrātijas māju sev uzbūvēsim. Un tā nu visi mēs atkal ar jaunu degsmi un entuĀZISMU, ņemam rokās tos sūdus un mūrējam. Un tikai retais pa šiem vairāk kā divdesmit darba gadiem ir sapratis, ka no šķidriem sūdiem māju nevar uzcelt. Tāpēc labāk nesmērēt rokas.

Atbildēt

kļims

24.04.2017. 20:20

Skolā mums mācīja, ka demokrātija ir taisnīga, jo tā esot vairākuma vara. Bet, ja tā ir vairākuma vara – kā gan var būt, ka valsti formāli pārvalda un politiskos procesus virza aptuveni 0,1% pavalstnieku, jo apmēram tāds ir partijnieku īpatsvars mūsu kopējā balsstiesīgo pulkā?
Ja Satversme – Valsts Pamatlikums neko nesaka par partijām un koalīcijām, bet skaidri norāda, ka “Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai”, bet tā kā tautas suverenitāte ir nedalāma un partija pārstāv tikai tautas daļu, tad kā iespējams, ka likums tiek pārkāpts un mūs pārvalda neliela ļaužu grupa?
Un šī ir atbilde autora jautājumam.

Atbildēt

ps

24.04.2017. 18:53

Therefore, under Libertarian ideals - any tax system must be minimalist and FAIR. By fair, it means leaving some choice and control for the tax liability incurred in the hands of the taxpayer. In other words - a purely consumption-based tax system - since the consumer can decide what to consume or whether or not to consume in the first place. Thus, if you don't want to pay a tax on something - don't buy it. Buy something cheaper, replace your items less frequently, or build it yourself - then you pay no tax - it's your choice. This has inherent fairness.
Any other form of tax - property tax, tax on labor compensation, etc. - is extortion. For in order to FORCE people to pay such taxes, requires that the body levying the tax can take upon itself the authority to confiscate property, or deprive you of your freedom - for non-payment of the tax. That indeed constitutes criminal extortion - which is in fact every form of tax we currently pay.
My "Libertarian" viewpoint is that the tax reform we require, is to simply employ the system of taxation that is already mandated by the US Constitution (the corrupt 16th amendment notwithstanding), and that our government do what it is supposed to - and live within its means. The OTHER tax to which we are all subject, is the inflation tax that comes as a consequence of government's deficit spending - which itself is only enabled by our also Unconstitutional fiat monetary system. If we eliminated the Fed, and restored Sound money - the government would not have any facility to allow deficit spending - and by restoring a LEGAL and CONSTITUTIONAL tax system that prohibits imposing capitation, taxes on labor compensation, and taxes on residential property - we would only then be operating in compliance with The Constitution - and the American People would for the first time since 1913, finally once again have meaningful property rights.

Atbildēt

Dabas bērns

24.04.2017. 18:38

Nez, vai šis būtu tas pats kungs?

http://deputatiuzdelnas.lv/lv/arhivs/kandidatu-arhivs/andris-denins.html

Ja jā, par viņa darbošanos Liepājas Metalurga izšiverēšanā kopā ar citiem [ne]kungiem leģendas klīst.

Atbildēt

švamme

24.04.2017. 18:35

citāts: "iespējams, mēs beidzot uzzināsim, vai kāds klausās, kad runā tauta?!"

nezinu kā šim augsti skolotajam profesoram, bet man jau sen skaidrs, ka NEVIENS neklausās, jo nav vajadzības, nav kosekvenču, nav un nekad nav bijis atbildības par savu ieguldījumu, NEKAD, NEVIENAM no viņiem.

un re kur viens no viņiem jau atzīmējies "interesanti"(nejaukt ar šizo "eseju autoru"), viņam nekas nakad nebūs saistošs.

Par nodokļiem: Nekāda darbs darba atalgojums nav uzskatāms par ienākumu (LABOR COMPENSATION - IS NOT INCOME - since it constitutes no gain.- speciālisti var ieteikt kā tulkot "income" vs "gain") , ASV tas tika iesākts iekasēt 1913.g., kā arī nodoklis par nekustamo īpašumu nav atbilstošs ne ASV konstitūcijai ne arī LV satversmei:

Most people believe that the 16th Amendment, authorized the Federal Government to tax people on their earnings, in ways that were not authorized prior to the 16th.
The 16th Amendment was passed by Congress in 1913. For the 125 year period from the Constitution's Ratification in 1789, until 1913's 16th Amendment - there was NO TAX on individual labor in America. The 16th Amendment states: "The Congress shall have power to lay and collect taxes on incomes, from whatever source derived, without apportionment among the several States, and without regard to any census or enumeration."
Now, what 99.9% of Americans do NOT understand, is that this Amendment, did not re-define, what constitutes "income."
Income, was, and is defined as, "a gain on corporate activity." The Supreme Court, in Stratton's Independence, Ltd. v. Howbert
231 U.S. 399 (1913); the Supreme Court held that income - constituted a gain - such as a dividend on a stock, or a capital gain on an asset sold for a higher price than its basis, but LABOR COMPENSATION - IS NOT INCOME - since it constitutes no gain.
You see, when you WORK for a WAGE, SALARY, OR TIP; you are trading some hours of your life (hours which you will NEVER get back) in return for some money. This is an exchange of value - a property exchange. Your labor - is your property.

Atbildēt

Biedrība "Ausma"

24.04.2017. 17:55

»

interesanti

Kāpēc gan būtu jāpilda nepilnu 2% Latvijas balstiesīgo vēlētāju iegribas, bet jāignorē pārējo 98% viedoklis


Uzmanību! Atrisināsim jautājumu par patiesu un
teisnīgu KADASTRĀLO VĒRTĪBU, ko nesaprot tautā, ar ko tiek maldināta tauta, jo tā nav vērtība, bet verdzības uzbrukums.
LASI un paraksties, savāksim 100 000 parakstu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Portālā „Manabalss.lv” publicēta tautas likumu ierosināšanas iniciatīva portālā „PAR PIESPIEDU NOMAS ZEMES KADASTRĀLO VĒRTĪBU”. Bez tautas iniciatīvas valsts vara ir nedzirdīga un mūsuprāt nežēlīga. Tautas iniciatīvu var izveidot arī jebkurā citā jautājumā, kas ir Saeimas kompetencē, jebkurš Latvijas pilsonis no 16 gadiem.
Lai likumprojektu iesniegtu Saeimā izskatīšanai, nepieciešams ar internetbanku savākt ne mazāk kā 10 000 parakstu,
Atbalstīšanai ar parakstiem portālā „ManaBalss” piedāvājam šādu likumprojektu:
Grozījumi likumā "Nekustamā īpašuma valsts kadastra likums"
Izdarīt likumā "Nekustamā īpašuma valsts kadastra likums ("LV", 205 (3363), 22.12.2005., Ziņotājs, 1, 12.01.2006.), 14.02.2008. likums ("LV", 35 (3819), 04.03.2008.) [stājas spēkā ar 18.03.2008.,12.06.2009. likums ("LV", 96 (4082), 19.06.2009.) [stājas spēkā ar 01.07.2009., 01.12.2009. likums ("LV", 200 (4186), 21.12.2009.) [stājas spēkā ar 01.01.2010., 17.06.2010. likums ("LV", 106 (4298), 07.07.2010.) [stājas spēkā ar 21.07.2010.], 08.03.2012. likums ("LV", 50 (4653), 28.03.2012.) [stājas spēkā ar 11.04.2012.] šādus grozījumus:
Papildināt likumu ar 71.1 pantu šādā redakcijā:
711.pants. (1)Kadastrālo vērtību zemei zem daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām aprēķina, ņemot vērā šādus Kadastra informācijas sistēmā reģistrētos datus: 1) dzīvojamās mājas kadastrālo vērtību; 2) dzīvojamās mājas raksturojošos datus; 3) zemes zem dzīvojamās mājas lietošanas mērķus; 4) zemes zem dzīvojamās mājas apgrūtinājumus.
(2) Līdz laikam, kad dzīvojamā māja un dzīvojamai mājai funkcionāli nepieciešamā zemes platība tiks apvienota vienā nekustamā īpašumā, zemes zem dzīvojamās mājas novērtējums kadastrā, ja tā netiek izmantota peļņas gūšanai, ir 1,5 % no dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašuma un citu mājai piesaistīto saimniecisko būvju kopējās kadastrālās vērtības summas.
Ko iegūs sabiedrība ar taisnīgu kadastrālās vērtības noregulējumu?
Ar piespiedu nomas zemes taisnīgu kadastrālās vērtības noregulējumu, pazeminot zemes kadastrālo vērtību, sabiedrība iegūs: - samērīgu nomas maksu; - sekmēs daļēju izlīgumu starp dzīvokļu īpašniekiem (Rīgā ap 200 000) un zemes īpašniekiem (Rīgā ap 1700); - novērsīs spekulatīvos darījumus ar piespiedu nomas zemi; - radīs p
riekšnosacījumus māju, būvju īpašniekiem iespēju izpirkt zemi par pieņemamu un samērīgu cenu; - sekmēs Civillikuma 968.panta darbības atjaunošanu un veicinās šī panta iedibinātās un absurdās izņēmuma normas atcelšanu, spēka zaudēšanu un dalītā īpašuma pašlikvidēšanos; - mazinās pamatojumu strīdiem par pienākumu veikt maksājumus par mājai funkcionāli piesaistīto zemi, tajā skaitā arī it kā par "lieko", nevienam nevajadzīgo atgriezumu; - tiks sasniegts viens no dzīvojamās mājas pārvaldīšanas principiem, ka dzīvojamās mājas pārvaldīšanas izdevumu veidošana ir samērojama ar dzīvojamās mājas īpašnieku maksātspēju, kas noteikts likumā "Dzīvojamās mājas pārvaldīšanas likums" 4.panta 2.punktā un kas kopumā atbildīs Latvijas Republikas Satversmē deklarētajiem cilvēktiesību pamatprincipiem; - ar šo likumprojektu tiks atjaunots tiesiskums, kas paredzēts likumā “Par zemes reformu Latvijas Republikas pilsētās“ 3, panta 1.daļā, kur noteikts, ka reformas uzdevums ir veidot tiesisku pamatu zemes attiecību regulēšanā un zemes īpašnieku un lietotāju tiesību aizsardzībā un pienākumu ievērošanu.


Atbildēt

Kas zog vairāk?

24.04.2017. 17:43

»

Arturs Nagliņš

Interesanta situācija: visapkārt latviešiem dažādi "maidāni" gāž mēslu varu, bet latvieši no citiem neko nemācās un pacieš mēslus. Šodien vairs nav vajadzīgs Sarkanais Terors. Pietiek ar "maidanu". Nemaz nevajag 26 vai 20 tūkst.: "Tas pats jautājums attiecināms arī uz Latviju, kur Saeimas komisijā “...


Kas zog vairāk, kuri vairāk korumpēti, tas ir, kurās partijās nav korupcijas skandālu, kurās tā pārpārēm?
Un kā ar viltus "sociāldemokrātiem" SaSkaņu? Tā nezog, tajā nav korupcijas? NA - nav Maksātnespējas administrācijas, kura it kā pat kaitējumu valstij esot nodarījusi par 200 miljonu?
Administrācija, kuru daži banķieri nosauca pat bandītiem TV 24 raidījumā?

Tagad atšifrē, kurā partijā nav korupcijas skandālu un kuru visvairāk par to, ka nav korupcijas - nīst un skandina kā sliktāko?

Atbildēt

interesanti

24.04.2017. 17:28

Kāpēc gan būtu jāpilda nepilnu 2% Latvijas balstiesīgo vēlētāju iegribas, bet jāignorē pārējo 98% viedoklis?

Atbildēt

sēlis

24.04.2017. 16:23

Tie 100 lopi taču pēc ievēlēšanas paliek kurli un akli, redze un dzirde atgriežas tikai pirms vēlēšanām, cilvēkiem to vajadzētu ņemt vērā un atkārtoti par nevienu no šiem parazītiem un viņu kriminālgrupējumiem , jeb partijām nebalsot!

Atbildēt

Arturs Nagliņš

24.04.2017. 16:22

Interesanta situācija: visapkārt latviešiem dažādi "maidāni" gāž mēslu varu, bet latvieši no citiem neko nemācās un pacieš mēslus. Šodien vairs nav vajadzīgs Sarkanais Terors. Pietiek ar "maidanu". Nemaz nevajag 26 vai 20 tūkst.: "Tas pats jautājums attiecināms arī uz Latviju, kur Saeimas komisijā “pazuda” 26 000 iedzīvotāju viedoklis par dzīvniekiem cirkā. Kur paliks 20 000 cilvēku viedoklis (iespējams pat vairāk, jo balstu vākšana turpinās) par NĪN atcelšanu vienīgajam īpašumam?". Nevajag vākt balsis, bet vajag organizēt "maidanu". Protams, protams, visi "maidani" tiek organizēti no viena "centra". Bet šeit nevajag šī "centra". Vajag izmantot "centra" iedibināto tehnoloģiju, un viss. Latviešiem patīk būt pirmajiem pasaulē. Tāpēc latviešiem ir lieliska iespēja noorganizēt "maidanu" bez slavenā "centra" līdzdalības. Bet vai tā notiks? Saprotams, nenotiks! Pārāk daudzi var nesodīti zagt. Latviešiem ar to pietiek.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

10

Savāds laiks

FotoNo aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot.
Lasīt visu...

21

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

FotoNeviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta likumā noteiktajā kārtībā. Nevienam nav jāpierāda savs nevainīgums. Šie ir jebkuras demokrātiskas, tiesiskas valsts pamatprincipi. Nevainīguma prezumpcija ir nostiprināta arī Latvijas likumdošanā. Izņemot vienu virzienu – banku sektoru.
Lasīt visu...

6

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

FotoMēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta prezidenta pensija, dzīvoklis un mašīna. Latvijas Republikā nevar būt prezidents, kas neievēro Satversmi un Tautas gribu. Tādēļ tiks ierosināts Likums par prezidenta pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, liedzot Jums visas privilēģijas.
Lasīt visu...

21

Daudz ko var paveikt īsā laikā, tikai – bez viņiem

FotoJa esošais ministrs un valdība nezina, kā, un nemāk panākt 60 - 70 procentu vakcinēto skaitu, lai paiet malā. Garantējot brīvprātīgu pieeju vakcinācijas procesam, noņemot totāli neveiksmīgo „vakcinācijas ministru” un izvirzot vakcināciju par līdzekli, nevis mērķi, šis skaitlis ir reāli panākams īsā laikā, jo vakcīnu ir pietiekami.
Lasīt visu...

15

Es esmu vienīgā īstā opozīcija, nevis kaut kāds tur Šlesers!

FotoSvētdien veltīju nedaudz laika un papētīju publisko informāciju par Aināra Šlesera organizēto pasākumu pie Rīgas pils nākamo sestdien. Galu galā Šlesers aicināja man tam pievienoties. Secinājumi šādi.
Lasīt visu...

12

Ticiet ekspertiem, un viss būs tikpat labi kā līdz šim

FotoCovid-19 vakcīnas trešās devas ievadīšana ir aktuāls jautājums ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē. Lēmumi par šī procesa uzsākšanu nereti vairāk tiek argumentēti ar lokāliem pieņēmumiem, nevis zinātniski pamatotiem faktiem. 
Lasīt visu...

21

Nē cūku un vistu slepkavošanai vēdera baudai!

FotoKatru gadu Latvijā tiek noslepkavoti 700 tūkstoši cūku un vairāk nekā 21 miljons vistu, lai piepildītu iedzīvotāju kāri apmierināt savu garšas kārpiņu prasības un piepildīt vēderu.
Lasīt visu...

12

Tagad Latvijas Ārstu biedrība paudīs tikai „pareizo” viedokli: ja nomirst saskaņā ar Covid-19 vadlīnijām, tad OK

FotoDomas kavējas pie Latvijas Ārstu biedrības prezidentes ārstes Ilzes Aizsilnieces atklātās vēstules, precīzāk, pretreakcijas no jaunizveidotās darba grupas, kura norobežojas no vēstulē paustās patiesības.
Lasīt visu...

21

VID atņem cilvēku sociālās iemaksas, lai segtu svešu uzņēmumu parādus

FotoValsts ieņēmumu dienests (VID) ir vērsies pret visiem SIA Tokyo City darbiniekiem, kopumā atņemot viņiem sociālās iemaksas 130 000 eiro apmērā, lai tādejādi kompensētu trešo pušu uzņēmumu nodokļu parādus.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Hermanis Rāzens, Putņa sāga

Kas nav ar mums, tas ir pret mums, tas Putnis ir viens pārpratums, viņš visur saskata tik slikto, un tāpēc valdei sāka likties, ka partijā viņš...

Foto

Reālajā dzīvē, kuru, iespējams, no Rīgas pils logiem grūtāk saskatīt, problēmas ir gluži citas

Rudens sesiju atklājot, valsts prezidents Egils Levits informēja Saeimu, ka ar Latvijas...

Foto

Mazais Gobzems gāž lielo vezumu

Uzreiz jāpiebilst, ka autors nav skandalozā deputāta Alda Gobzema cienītājs. Skaļo dīvainīti var uzlūkot ar žēlumu un līdzjūtību. Taču jāatzīst, ka...

Foto

Pateicamies par uzticēšanos valsts prezidenta institūcijai, bet ko tad mēs, mēs jau neko

Cienījamā Rozenbergas kundze! Valsts prezidenta kancelejā 2021. gada 19. jūlijā saņemts valsts prezidentam...

Foto

Vadoņu konstruēšana

Divi pašieceltie un, jāatzīst, daudzu atbalstītie varoņi Latvijā jau ir, jo Saeimas vēlēšanu kampaņa jau ņipri sākusies. Līdz vēlēšanām gan vēl gads ar mazu...

Foto

Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru

Īsi un kodolīgi par to, kur slēpjas problēma un kā to risināt. Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru - cilvēki ilgstoši ir...

Foto

Ar īpašu minoritāšu politiku uzkrāsim antivielas pret nacionālismu!

“Cilvēkiem jābūt mūsu politikas pašā centrā. Tāpēc es vēlos, lai visi eiropieši aktīvi piedalītos konferencē par Eiropas nākotni...

Foto

Protestētāji neslimo ar kroņa vīrusu

Šobrīd visā pasaulē globālo kungu vietējie pakalpiņi baida ļaudis, ka protesta saietu dēļ pieaugs saslimstība ar koronavīrusu. Taču nekas tamlīdzīgs nenotiek....

Foto

Kā mēs visi vēlamies dzīvot pēc tam, kad šis viss būs beidzies

Pēdējo nedēļu laikā ļoti maz esmu apmeklējis vietējo plašsaziņas mediju kanālus. Tas tāpēc, ka...

Foto

Izziņa kā garīga vērtība

Pirms aptuveni divarpus gadsimtiem vairāki raksti sākās ar paskaidrojumu, kam tie paredzēti – skolniekiem vai skolotājiem. Skolnieku vajadzībām bija jāraksta viegli saprotami...

Foto

Gobzems Latvijā vislabāk slauka dibenu un visu, ko vien spējam iedomāties

"Žurku skrējiens" pēc varas šoreiz sācies agrāk nekā parasti. Draņķīgākie politiķi steidz manipulēt ar masu...

Foto

Vai Kariņa valdību varētu izmest kā mīkstās rotaļlietas?

„Un ko ar tām (mīkstajām mantiņām – E.V.) vajadzēja darīt? Kariņam nest uz mājām un sasēdināt uz viesistabas...