Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

RRR

30.04.2017. 07:56

»

švamme

citāts: "iespējams, mēs beidzot uzzināsim, vai kāds klausās, kad runā tauta...


Angliski nerunaajoshajiem Latvieshiem tas vareetu buut noderiigi!
Un arii citiem!

Atbildēt

Precīzi

28.04.2017. 18:28

Iekasēt IIN no vienīgā īpašuma tiešām ir izsmiekls!

Atbildēt

Balts etniskais

27.04.2017. 20:30

Ja iet runa par Kangarismu? Kangari ir psihiski slimi cilvēki-deģenerāti! Sātanam ir tūkstošiem veidu alibi, inkognito. Dzīvē mēdz visu sagrozīt! Deģenerācija sākās no sabiedrības Augšas. Un tas ir visās valstīs. Latvijā valda Homoseksuāļu valdības! Tātad Masoni. Sākiet ar pašu sākumu 1990.gadu un paanalizējiet. Mārupē, Rīgas Domē un t.t. Tie ir deģenerātu ģimene!Ko no tādiem var sagaidīt? Skrieniet un vēliet vēl par partijām! Jau no 1990.gada nav ievērota Latvijas Satversme. Domājiet!!!

Atbildēt

mitjka

26.04.2017. 04:38

p.s. savu karjēru deniņa kungs ir sācis tā sauktajā valmieras grupā,pie andra :):):)

Atbildēt

Žulis

25.04.2017. 14:39

Tiem, kam interesē demokrātijas tēma un kuri prot krievu valodu, iesaku noskatīties šo materiālu:
https://www.youtube.com/watch?v=7eu7xLE1M7w

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

25.04.2017. 12:55

Piemēram, ASV ~3000 sertificētu arhitektu un inženieru pieprasa veikt 11. septembra teroraktu izmeklēšanu, balstoties uz iegūtajiem pierādījumiem, kas liecina, ka oficiālā versija ir slima suņa murgi. Un ko? Viņos kds ieklausās?
Lielākajā daļā ASV karos tauta ir pret, kas kādreiz tauta ieklausās?
Francijā pret pederastizācijas mītiņā savācās vairāk par miljons cilvēku, kas kāds tautā ieklausījās?
Ja vadošajās rietumu valstīs tautā neieklausās, tad ko var gribēt piesmietajā kolonijā, kur vietējās elites pilda kangaru funkcijas, apkalpojot starptautisko mega-oligarhu interese.
Ja, kāds sāk kautko skandināt par demokrātiju, tad vai nu viņš ir muļķis vai ari blēdis.
Pat pie mums kangari nemitīgi pieņem lēmumus pret tautas vairākuma gribu. Demokrātijas citadelē prezidentu var ievēlēt ar balsu mazākumu.
Nesaprotu ko tu tur murgo profesor?
Jautajums nav par valsts iekārtu, bet par dzīves organizācijas koncepciju. Praktiski, visur pasaulē tā ir sātaniska, kura tiek maskēta visādās "demokrātijās", monarhijās, "cilvēku tiesībās".
Kas, piemēram, tiesu sistēma pie mums nav izveidota tā, ka to droši var nosaukt par sātanisku?

Atbildēt

Par demokrātiju un sūdiem

25.04.2017. 06:24

»

kļims

Skolā mums mācīja, ka demokrātija ir taisnīga, jo tā esot vairākuma vara. Bet, ja tā ir vairākuma vara – kā gan var būt, ka valsti formāli pārvalda un politiskos procesus virza aptuveni 0,1% pavalstnieku, jo apmēram tāds ir partijnieku īpatsvars mūsu kopējā balsstiesīgo pulkā...


Ja mēs kaut ko ceļam, tad svarīgs ir tas celtniecības materiāls, no kā mēs šo "kaut ko" ceļam. No šķidriem sūdiem māju neuzcelsi. Šķidri sūdi nav piemērots materiāls māju celšanai. Tik pat nepiemērots materiāls demokrātijas celšanai ir partijas. Tomēr no partijām mēs to demokrātiju visu laiku stūrgalvīgi cenšamies uzbūvēt. Mēs paklausīgi ejam pie vēlēšanu urnām, lai arī ar savu roku iemūrētu saujiņu sūdu mūsu kopējās demokrātijas celtnes sienā. Tomēr nekas vairāk kā djermorātija (no krievu vārda "djermo") mums nesanāk. Un nesanāk tādēļ, ka nevar sanākt. Un tomēr, mēs turpinām mēģināt. Mēs esam pārliecināti, ka kaut kad noteikti sanāks. Un arī masu saziņas līdzekļos nepārtraukti tiek mums stāstīts, ka tūlīt, tūlīt viss izdosies, vēl tikai nedaudz jāpaciešas, zināmi panākumi jau ir sasniegti. Un ja mums līdz šim nav izdevies, tad tas tikai tādēļ, ka tie sūdi nav pareizi samaisīti. Nākamajā celtniecības etapā (vēlēšanās), mums būs iespēja ņemt rokās no jauna pareizāk samaisītus sūdus un tad gan noteikti mēs to kopējo demokrātijas māju sev uzbūvēsim. Un tā nu visi mēs atkal ar jaunu degsmi un entuĀZISMU, ņemam rokās tos sūdus un mūrējam. Un tikai retais pa šiem vairāk kā divdesmit darba gadiem ir sapratis, ka no šķidriem sūdiem māju nevar uzcelt. Tāpēc labāk nesmērēt rokas.

Atbildēt

kļims

24.04.2017. 20:20

Skolā mums mācīja, ka demokrātija ir taisnīga, jo tā esot vairākuma vara. Bet, ja tā ir vairākuma vara – kā gan var būt, ka valsti formāli pārvalda un politiskos procesus virza aptuveni 0,1% pavalstnieku, jo apmēram tāds ir partijnieku īpatsvars mūsu kopējā balsstiesīgo pulkā?
Ja Satversme – Valsts Pamatlikums neko nesaka par partijām un koalīcijām, bet skaidri norāda, ka “Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai”, bet tā kā tautas suverenitāte ir nedalāma un partija pārstāv tikai tautas daļu, tad kā iespējams, ka likums tiek pārkāpts un mūs pārvalda neliela ļaužu grupa?
Un šī ir atbilde autora jautājumam.

Atbildēt

ps

24.04.2017. 18:53

Therefore, under Libertarian ideals - any tax system must be minimalist and FAIR. By fair, it means leaving some choice and control for the tax liability incurred in the hands of the taxpayer. In other words - a purely consumption-based tax system - since the consumer can decide what to consume or whether or not to consume in the first place. Thus, if you don't want to pay a tax on something - don't buy it. Buy something cheaper, replace your items less frequently, or build it yourself - then you pay no tax - it's your choice. This has inherent fairness.
Any other form of tax - property tax, tax on labor compensation, etc. - is extortion. For in order to FORCE people to pay such taxes, requires that the body levying the tax can take upon itself the authority to confiscate property, or deprive you of your freedom - for non-payment of the tax. That indeed constitutes criminal extortion - which is in fact every form of tax we currently pay.
My "Libertarian" viewpoint is that the tax reform we require, is to simply employ the system of taxation that is already mandated by the US Constitution (the corrupt 16th amendment notwithstanding), and that our government do what it is supposed to - and live within its means. The OTHER tax to which we are all subject, is the inflation tax that comes as a consequence of government's deficit spending - which itself is only enabled by our also Unconstitutional fiat monetary system. If we eliminated the Fed, and restored Sound money - the government would not have any facility to allow deficit spending - and by restoring a LEGAL and CONSTITUTIONAL tax system that prohibits imposing capitation, taxes on labor compensation, and taxes on residential property - we would only then be operating in compliance with The Constitution - and the American People would for the first time since 1913, finally once again have meaningful property rights.

Atbildēt

Dabas bērns

24.04.2017. 18:38

Nez, vai šis būtu tas pats kungs?

http://deputatiuzdelnas.lv/lv/arhivs/kandidatu-arhivs/andris-denins.html

Ja jā, par viņa darbošanos Liepājas Metalurga izšiverēšanā kopā ar citiem [ne]kungiem leģendas klīst.

Atbildēt

švamme

24.04.2017. 18:35

citāts: "iespējams, mēs beidzot uzzināsim, vai kāds klausās, kad runā tauta?!"

nezinu kā šim augsti skolotajam profesoram, bet man jau sen skaidrs, ka NEVIENS neklausās, jo nav vajadzības, nav kosekvenču, nav un nekad nav bijis atbildības par savu ieguldījumu, NEKAD, NEVIENAM no viņiem.

un re kur viens no viņiem jau atzīmējies "interesanti"(nejaukt ar šizo "eseju autoru"), viņam nekas nakad nebūs saistošs.

Par nodokļiem: Nekāda darbs darba atalgojums nav uzskatāms par ienākumu (LABOR COMPENSATION - IS NOT INCOME - since it constitutes no gain.- speciālisti var ieteikt kā tulkot "income" vs "gain") , ASV tas tika iesākts iekasēt 1913.g., kā arī nodoklis par nekustamo īpašumu nav atbilstošs ne ASV konstitūcijai ne arī LV satversmei:

Most people believe that the 16th Amendment, authorized the Federal Government to tax people on their earnings, in ways that were not authorized prior to the 16th.
The 16th Amendment was passed by Congress in 1913. For the 125 year period from the Constitution's Ratification in 1789, until 1913's 16th Amendment - there was NO TAX on individual labor in America. The 16th Amendment states: "The Congress shall have power to lay and collect taxes on incomes, from whatever source derived, without apportionment among the several States, and without regard to any census or enumeration."
Now, what 99.9% of Americans do NOT understand, is that this Amendment, did not re-define, what constitutes "income."
Income, was, and is defined as, "a gain on corporate activity." The Supreme Court, in Stratton's Independence, Ltd. v. Howbert
231 U.S. 399 (1913); the Supreme Court held that income - constituted a gain - such as a dividend on a stock, or a capital gain on an asset sold for a higher price than its basis, but LABOR COMPENSATION - IS NOT INCOME - since it constitutes no gain.
You see, when you WORK for a WAGE, SALARY, OR TIP; you are trading some hours of your life (hours which you will NEVER get back) in return for some money. This is an exchange of value - a property exchange. Your labor - is your property.

Atbildēt

Biedrība "Ausma"

24.04.2017. 17:55

»

interesanti

Kāpēc gan būtu jāpilda nepilnu 2% Latvijas balstiesīgo vēlētāju iegribas, bet jāignorē pārējo 98% viedoklis


Uzmanību! Atrisināsim jautājumu par patiesu un
teisnīgu KADASTRĀLO VĒRTĪBU, ko nesaprot tautā, ar ko tiek maldināta tauta, jo tā nav vērtība, bet verdzības uzbrukums.
LASI un paraksties, savāksim 100 000 parakstu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Portālā „Manabalss.lv” publicēta tautas likumu ierosināšanas iniciatīva portālā „PAR PIESPIEDU NOMAS ZEMES KADASTRĀLO VĒRTĪBU”. Bez tautas iniciatīvas valsts vara ir nedzirdīga un mūsuprāt nežēlīga. Tautas iniciatīvu var izveidot arī jebkurā citā jautājumā, kas ir Saeimas kompetencē, jebkurš Latvijas pilsonis no 16 gadiem.
Lai likumprojektu iesniegtu Saeimā izskatīšanai, nepieciešams ar internetbanku savākt ne mazāk kā 10 000 parakstu,
Atbalstīšanai ar parakstiem portālā „ManaBalss” piedāvājam šādu likumprojektu:
Grozījumi likumā "Nekustamā īpašuma valsts kadastra likums"
Izdarīt likumā "Nekustamā īpašuma valsts kadastra likums ("LV", 205 (3363), 22.12.2005., Ziņotājs, 1, 12.01.2006.), 14.02.2008. likums ("LV", 35 (3819), 04.03.2008.) [stājas spēkā ar 18.03.2008.,12.06.2009. likums ("LV", 96 (4082), 19.06.2009.) [stājas spēkā ar 01.07.2009., 01.12.2009. likums ("LV", 200 (4186), 21.12.2009.) [stājas spēkā ar 01.01.2010., 17.06.2010. likums ("LV", 106 (4298), 07.07.2010.) [stājas spēkā ar 21.07.2010.], 08.03.2012. likums ("LV", 50 (4653), 28.03.2012.) [stājas spēkā ar 11.04.2012.] šādus grozījumus:
Papildināt likumu ar 71.1 pantu šādā redakcijā:
711.pants. (1)Kadastrālo vērtību zemei zem daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām aprēķina, ņemot vērā šādus Kadastra informācijas sistēmā reģistrētos datus: 1) dzīvojamās mājas kadastrālo vērtību; 2) dzīvojamās mājas raksturojošos datus; 3) zemes zem dzīvojamās mājas lietošanas mērķus; 4) zemes zem dzīvojamās mājas apgrūtinājumus.
(2) Līdz laikam, kad dzīvojamā māja un dzīvojamai mājai funkcionāli nepieciešamā zemes platība tiks apvienota vienā nekustamā īpašumā, zemes zem dzīvojamās mājas novērtējums kadastrā, ja tā netiek izmantota peļņas gūšanai, ir 1,5 % no dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašuma un citu mājai piesaistīto saimniecisko būvju kopējās kadastrālās vērtības summas.
Ko iegūs sabiedrība ar taisnīgu kadastrālās vērtības noregulējumu?
Ar piespiedu nomas zemes taisnīgu kadastrālās vērtības noregulējumu, pazeminot zemes kadastrālo vērtību, sabiedrība iegūs: - samērīgu nomas maksu; - sekmēs daļēju izlīgumu starp dzīvokļu īpašniekiem (Rīgā ap 200 000) un zemes īpašniekiem (Rīgā ap 1700); - novērsīs spekulatīvos darījumus ar piespiedu nomas zemi; - radīs p
riekšnosacījumus māju, būvju īpašniekiem iespēju izpirkt zemi par pieņemamu un samērīgu cenu; - sekmēs Civillikuma 968.panta darbības atjaunošanu un veicinās šī panta iedibinātās un absurdās izņēmuma normas atcelšanu, spēka zaudēšanu un dalītā īpašuma pašlikvidēšanos; - mazinās pamatojumu strīdiem par pienākumu veikt maksājumus par mājai funkcionāli piesaistīto zemi, tajā skaitā arī it kā par "lieko", nevienam nevajadzīgo atgriezumu; - tiks sasniegts viens no dzīvojamās mājas pārvaldīšanas principiem, ka dzīvojamās mājas pārvaldīšanas izdevumu veidošana ir samērojama ar dzīvojamās mājas īpašnieku maksātspēju, kas noteikts likumā "Dzīvojamās mājas pārvaldīšanas likums" 4.panta 2.punktā un kas kopumā atbildīs Latvijas Republikas Satversmē deklarētajiem cilvēktiesību pamatprincipiem; - ar šo likumprojektu tiks atjaunots tiesiskums, kas paredzēts likumā “Par zemes reformu Latvijas Republikas pilsētās“ 3, panta 1.daļā, kur noteikts, ka reformas uzdevums ir veidot tiesisku pamatu zemes attiecību regulēšanā un zemes īpašnieku un lietotāju tiesību aizsardzībā un pienākumu ievērošanu.


Atbildēt

Kas zog vairāk?

24.04.2017. 17:43

»

Arturs Nagliņš

Interesanta situācija: visapkārt latviešiem dažādi "maidāni" gāž mēslu varu, bet latvieši no citiem neko nemācās un pacieš mēslus. Šodien vairs nav vajadzīgs Sarkanais Terors. Pietiek ar "maidanu". Nemaz nevajag 26 vai 20 tūkst.: "Tas pats jautājums attiecināms arī uz Latviju, kur Saeimas komisijā “...


Kas zog vairāk, kuri vairāk korumpēti, tas ir, kurās partijās nav korupcijas skandālu, kurās tā pārpārēm?
Un kā ar viltus "sociāldemokrātiem" SaSkaņu? Tā nezog, tajā nav korupcijas? NA - nav Maksātnespējas administrācijas, kura it kā pat kaitējumu valstij esot nodarījusi par 200 miljonu?
Administrācija, kuru daži banķieri nosauca pat bandītiem TV 24 raidījumā?

Tagad atšifrē, kurā partijā nav korupcijas skandālu un kuru visvairāk par to, ka nav korupcijas - nīst un skandina kā sliktāko?

Atbildēt

interesanti

24.04.2017. 17:28

Kāpēc gan būtu jāpilda nepilnu 2% Latvijas balstiesīgo vēlētāju iegribas, bet jāignorē pārējo 98% viedoklis?

Atbildēt

sēlis

24.04.2017. 16:23

Tie 100 lopi taču pēc ievēlēšanas paliek kurli un akli, redze un dzirde atgriežas tikai pirms vēlēšanām, cilvēkiem to vajadzētu ņemt vērā un atkārtoti par nevienu no šiem parazītiem un viņu kriminālgrupējumiem , jeb partijām nebalsot!

Atbildēt

Arturs Nagliņš

24.04.2017. 16:22

Interesanta situācija: visapkārt latviešiem dažādi "maidāni" gāž mēslu varu, bet latvieši no citiem neko nemācās un pacieš mēslus. Šodien vairs nav vajadzīgs Sarkanais Terors. Pietiek ar "maidanu". Nemaz nevajag 26 vai 20 tūkst.: "Tas pats jautājums attiecināms arī uz Latviju, kur Saeimas komisijā “pazuda” 26 000 iedzīvotāju viedoklis par dzīvniekiem cirkā. Kur paliks 20 000 cilvēku viedoklis (iespējams pat vairāk, jo balstu vākšana turpinās) par NĪN atcelšanu vienīgajam īpašumam?". Nevajag vākt balsis, bet vajag organizēt "maidanu". Protams, protams, visi "maidani" tiek organizēti no viena "centra". Bet šeit nevajag šī "centra". Vajag izmantot "centra" iedibināto tehnoloģiju, un viss. Latviešiem patīk būt pirmajiem pasaulē. Tāpēc latviešiem ir lieliska iespēja noorganizēt "maidanu" bez slavenā "centra" līdzdalības. Bet vai tā notiks? Saprotams, nenotiks! Pārāk daudzi var nesodīti zagt. Latviešiem ar to pietiek.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dzīves jēga

FotoPēteris un Jānis gāja uz Templi ap lūgšanas stundu, tas ir, devīto. Tanī brīdī nesa kādu vīru, kas bija tizls no mātes miesām, to ik dienas nolika pie Tempļa durvīm, sauktām par Krāšņajām, lai viņš lūgtu dāvanas no tiem, kas gāja Templī. Redzēdams Pēteri un Jāni, kas gribēja ieiet Templī, viņš lūdza kādu dāvanu. Bet Pēteris ar Jāni, to cieši uzlūkodami, teica: «Skaties uz mums.» Tas pievērsās viņiem, cerēdams kaut ko no viņiem saņemt. Apustuļu darbi, 3. nodaļa 
Lasīt visu...

21

Covidiotisms vai dezinformācija par Ķīnas vīrusa Anglijas celmu

FotoŠonedēļ klajā nāca LETAs ziņa par Ķīnas vīrusa Anglijas celma izplatību Latvijā. Tajā trūka būtiskas informācijas: jaunā celma slimnieku inficēšanās apstākļi. Toties bija tāda mierinoša rindkopa:
Lasīt visu...

21

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass

FotoLiegumu iegādāties klātienē virkni preču par jēdzīgu grūti nodēvēt. Mūsu valsts šajā ziņā kļuvusi par apsmiekla objektu pat daudzviet ārzemēs, kur mērenāk eksperimentē ar saviem iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Kad pērkama eksministres padomniece cenšas panākt netīkamas „Facebook” lapas slēgšanu

FotoIlzes Viņķeles ekspadomniece un Veselības ministrijas PR darbiniece Marta Krivade apmelo "Vakcīnrealitāti Latvijā" un aicina uz reiderismu Savā privātajā “Facebook” lapā viņa publicē aicinājumu lietotājiem ziņot administrācijai par "Vakcīnrealitātes Latvijā" “Facebook” lapu ar mērķi panāk tās bloķēšanu.
Lasīt visu...

21

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

FotoAtsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par pienākumu sabiedrībai paust savu viedokli.
Lasīt visu...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mieru, tikai mieru

Šie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik...

Foto

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

Tā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties...

Foto

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

Kopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību...

Foto

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

Kad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz...

Foto

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

Nozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību...

Foto

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

Cik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:...

Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...