Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tieši otrādi - NA Saskaņa rullē.

23.02.2019. 23:33

»

Ej dillēs, Rancān!

Es zinu tikai to, ka "pareizais nacionālists" Rancāns ar nelietīgām metodēm apkaro citus latviešu nacionālistus. Rancāns raksta vienu, bet vienlaikus sadarbojas ar okupantiem un bijušajiem komunistiem un čekistiem


NA ministrs iztrādā likumprojeku un to labprāt NA deputāti atbalsta Saeimas komisijā kopā ar Saskaņaas vadīto komisiju - kur vēl labāka sadarbība kā Saskaņa un NA. Kā to te var apkarot, ja tik labi saprotas šis abas NA - "latviskākā partija" - ar krieviskāko partiju" Saskaņa.

NA - ar komunistiem kopā nesēdēsim?!

Atbildēt

Starp mums meitenēm

23.02.2019. 23:10

»

kraņa

piedod, Klementij, tu murgo


Raksts ar šādu virsrakstu nav šī autora raksts. Tā ir Pietiek. com izdoma un autortiesību
pārkāpums.

Atbildēt

Indra

16.02.2019. 23:23


Tālā laimes zeme Padomju Savienība ar piena upēm ķīseļa krastos...

Atbildēt

Niks

15.02.2019. 20:45

»

Mirdza

Ja tagad te būtu PSRS, tad gandrīz visi komentāru rakstītāji nākamajā dienā tiktu tiesāti par mutes palaišanu un nosūtīti pie baltajiem lāčiem


Nemelo,tā pat runāja,par valdību,virtuvēs,tāds ārprāc kāds ir uz šodienu,Latvija ir nolemta,iznīcībai.

Atbildēt

nuja

14.02.2019. 02:21

»

jā, jā

Un arī čekai nevar kaimiņu nostučīt


tagad čekas vietā ir daudzi citi stukaču vervētāju un izmantotāju kantori, sākot ar vid un beidzot ar n-tajām ķēķa tiesiskuma kloākām. izvēlies ko vēlies un stučī nepārtraukti par visu un visiem.

Atbildēt

14.02.2019. 01:28

Lai nu ka,bet padumju laikos visiem bija jāstrādā.Tie kas strādāja,varēja izdzīvot,lai nenomirtu badā un tiktu ārstēti.Līdz ar to bija sociālās garantijas un pensija.
Tagad,kaut strādā, bieži tomēr iztikai nepietiek,jo jāmaksā par ārstēšanos,komunālie pakalpojumi un partika vairs nemaksā kapeikas,un nevienam par tevi nav daļas,ja naudas maz.
Protams,ja nebūtu šie okupācijas laiki,tad dzīve mums būtu ka R Eiropā-visa kā pietiktu.
Tagad vecākajai paaudzei ir vissūdīgak,būsim realisti.

Atbildēt

Mirdza

14.02.2019. 00:51

Ja tagad te būtu PSRS, tad gandrīz visi komentāru rakstītāji nākamajā dienā tiktu tiesāti par mutes palaišanu un nosūtīti pie baltajiem lāčiem.:))))))))

Atbildēt

jā, jā

14.02.2019. 00:47

Un arī čekai nevar kaimiņu nostučīt.

Atbildēt

Kādi esam, taisnība

14.02.2019. 00:19

»

Teds

Ja agrāk visu kontrolēja Maskavija, kura cieta sakāvi aukstajā karā, tad tagad Latvijai ir pusotra saimnieka, sakarā ar atstātajiem okupantiem. Ir nomainītas naudas plūsmas ievedot svešas bankas, bet saglabāts vecais varas aparāts un tam dotas lielas pilvaras, izņemot vienu, nedrīkst izstāties no spēles...


Samazinoties Latvijas iedzīvotāju, īpaši – saucamo “ekonomiski aktīvo” cilvēku jeb, vergturu valodā runājot - “darbaspēka” skaitam, kā arī izsīkstot zagšanas, privatizācijas un cita veida slēptās un ne visai slēptās laupīšanas un krāpšanas iespējām, Latvijā valdošā politmafija ķeras pie visām iespējām saglabāt un palielināt savus ienākumus. Tiem, kā zināms, visi līdzekļi labi. Aug iekasēto sodu, akcīzes, NĪN un citu viegli administrējamu nodokļu apjoms. Un šķiet, ka Latvijas iedzīvotāji pie tā ir pieraduši un ar politiķu nekaunību un negausību nevienu pilsoni pārsteigt vairs nevar. Arī mani ne.

Bet ir kaut kas, kam es tomēr nebiju gatavs. Un tas ir – cik daudz cilvēku ir gatavi pakalpot un sadarboties ar viszemākās morāles cilvēkiem.

Šie “mežonīgā kapitālisma” laiki Latvijā, neskaitot daudzas citas savdabības, ir raksturīgi ar to, ka “izvelk” gaismā cilvēku visatbaidošākās un pretīgākās īpašības. Filosofiski raugoties, varbūt tas arī nav tik slikti – nonākt apstākļos, kuri parāda, kas cilvēkā snaudis, bet nu “iznāk ārā”. Bet, raugoties praktiski un saskaroties ar to ikdienā, pārņem riebums un nu nemaz vairs negribas šeit dzīvot. Es runāju par to, ka daudzi cilvēki ir kļuvuši par suņiem

Atbildēt

Tā ir

14.02.2019. 00:14

»

plastelins

kartejie komunistu murgi


Kad valsts kļūst par bendi
Ainārs Kadišs
05.12.2018.
Visticamāk, ka es pieteikšu bada streiku. Bet neceri, ka es klusiņām izdzisīšu savā lauku mājā. Es pievērsīšu visu Latvijas iedzīvotāju, arī citu valstu pilsoņu un valdību uzmanību tev, netīrā zagle, kura kopš "neatkarības" atjaunošanas tā arī nav iemācījusies neko dot. Viss, uz ko tu esi spējīga, ir sūkt pēdējās asinis no cilvēkiem, dabas, mežiem. Daudziem tu izraisi tādu pretīgumu, ka viņi labāk izvēlas dzīvot svešumā, nekā Dzimtenē. Es esmu Latvijas pilsonis, bet man ir kauns par to. Ja es vēl dzīvošu, es publiski atteikšos no Latvijas pilsonības un sadedzināšu pasi. Jebkura pasaules valsts būs pret mani draudzīgāka. Tev nav pat valsts pazīmju. Tu esi nejēdzīgs veidojums no bendēm, zagļiem, prostitūtām un blēžiem. Un vienkārši dzīvniekiem.
Jo cilvēki, kuri ir pazaudējuši cilvēciskās īpašības, tādas, kā līdzjūtība, sapratne, atbildība utt., tikai ārēji līdzinās cilvēkiem. Tie ir dzīvnieki. Tu nerūpējies par saviem iedzīvotājiem; tu viņos redzi tikai resursu. Bet atceries - valsts, kurai nav vajadzīgi iedzīvotāji, arī iedzīvotājiem nav vajadzīga. Es darīšu visu, lai Latvijai būtu cita - tāda valsts, kura rūpējas par saviem iedzīvotājiem - lieliem un maziem...”


ttps://pietiek.com/raksti/kad_valsts_klust_par_bendi

Atbildēt

Jā, draņķis un stukačs Arturs Priedītis

14.02.2019. 00:02

»

janis

Jebkurā sabiedrībā,visos laikos un sektoros ir arī deģeneratīvas pazīmes,bet proporcijas atšķiras


neko labu nedarīja, tik tirsa un tirsa un turpina tirst.

Atbildēt

janis

13.02.2019. 23:19

»

A.P.

Kā jau varēja gaidīt, dotā teksta komentāros ir tikai viena neizglītota, garīgi nevesela un reti nekaunīga "6.oktobra paaudzes" deģeneratīvā figuranta murgi. Jaunais atkritums, saprotams, nav spējīgs saprast, ka kultūras panākumiem nav nekādas saistības ar materiālo labklājību. Pat gluži pretēji: materiālā...


Jebkurā sabiedrībā,visos laikos un sektoros ir arī deģeneratīvas pazīmes,bet proporcijas atšķiras.
AP ir vairāk taisnība,bija lielākas garīguma iespējas,un arī,hm,cerīguma iespējas,tā cerrīguma,kas pievīla.

Atbildēt

plastelins

13.02.2019. 23:12

»

antons mikoss

Tev Soross ir autoritāte


kartejie komunistu murgi

Atbildēt

Ku-kuu

13.02.2019. 22:26

Atkal vecais PSRS prokurors Rancāns murgo!!!

Atbildēt

Teds

13.02.2019. 22:22

Ja agrāk visu kontrolēja Maskavija, kura cieta sakāvi aukstajā karā, tad tagad Latvijai ir pusotra saimnieka, sakarā ar atstātajiem okupantiem. Ir nomainītas naudas plūsmas ievedot svešas bankas, bet saglabāts vecais varas aparāts un tam dotas lielas pilvaras, izņemot vienu, nedrīkst izstāties no spēles. Bet spēle ir vienos vārtos, visa nozagtā nauda atrodas svešajās bankās, tad kurš te tur roku uz 4.maija kliķes pulsa un akceptē notiekošo. Līdzīga situācija ir visā bijušajā savienībā, neskatoties ne uz EU, ne Nato, nepakļāvīgie tiek momentā sodīti.

Atbildēt

kurmis

13.02.2019. 22:19

»

Ej dillēs, Rancān!

Es zinu tikai to, ka "pareizais nacionālists" Rancāns ar nelietīgām metodēm apkaro citus latviešu nacionālistus. Rancāns raksta vienu, bet vienlaikus sadarbojas ar okupantiem un bijušajiem komunistiem un čekistiem


Pensija par daudziem darba gadiem nesasniedz pat minimālo algu.Okupācijā šādu pensiju deva par 25 darba gadiem.Tas kā tagad,pēc 27 atgūtās neatkarības pensionāriem jādzīvo sliktāk kā okupācijā ir diagnoze valdošās Kangaru kliķes rīcībspējai.Potapovu Annas paziņotais atbalsts vecās sistēmas žīdam ir kapazvans viņas politiķes karjerai un tas droši vien attiecas arī uz Jurašu.

Atbildēt

13.02.2019. 21:30

Rejiet,rejiet kverkšķi,toties mums tagad ir Naida Runa,a viņiem?

Atbildēt

PĒTNIEKS-SĒTNIEKS

13.02.2019. 20:58

Trekns ,speķains ierēdnis, labi barots valsts vai pašvaldības kap.sabiedrības valdes čļens, N-tūkstoš hektāru budzis, MN administrātors, tiesu izpildītājs un vēl viens otrs sērdienītis noteikti nobirdina rūgtu asariņu par "Jūsējo" pensionāru dzīvīti.

Atbildēt

Laimes stāsts

13.02.2019. 20:43

Palasiet Daiņa Īvana rakstu laikrakstā CĪ'ŅA 1982 gada 15 novembrī rakstu Būsim vienoti! Kā viņš tur slavē Brežņevu un viņa darbus... Mati ceļas stāvus. Tāds kažoka pārmetiens - ko var teikt - HAMILIONS
Reakcijas
11
2

1

2

1
Ziņo redaktoram
M
mākslīgais intelekts
pirms 10 stundām
Tikai tagad, no gadu tāluma var redzēt ka Dainis bija viltotas Atmodas viltots trubadūrs! Nav ne solītās neatkarības,ne sociāli taisnīgas valsts. Sib-Īrijas vietā ,tagad mums ir Īrija Daugavpils HES vietā ir sanācis OIK, bet Metro NĒ!, vietā Rail Baltic! Un pašama trubadūram tak arī vilšinās ir rezultātā vai ne? Savādāk jau nebūtu "Atmodas trubadūrs" teicis tanī intervijā, ka ja latvieši ir s_ū_d_a brāļi, tad viņi to ir pelnijuši!!! P.S. Daini, kā Jūs domājāt kur Latvija ņems tos 10 000 viestrādnieku dzelceļa būvei???

Atbildēt

Reņģēdājs

13.02.2019. 20:18

»

kraņa

piedod, Klementij, tu murgo


Vai tu beidzot neielektu atejā? Lūdzu!

Atbildēt

Hmm

13.02.2019. 19:53

»

KPV

Okupoācijas laikā, pēckara gados mūsu ģiemenē čekistu pakalpotāji noslepkavoja tēvu, brāli, divus tuvākos radiniekus un, protams, nebija, kam pasūdzēties. Raksts ne par to stāsts un tas tādēļ nepretendē uz atzinumu, kad bija labāk - TOREIZ vai TAGAD, nesalīdzīnāmas lietas, kā bija toreiz un kā tagad...


Nekas nav pa lielam mainījies. Īpaši tiem, kas visu sagaida no citiem. Tad slepkavoja un arī šodien - Īrija- Sibīrija.

Komunisti- kečkisti- cionisti joprojām pie varas. Viņi tikai izlaupa LPSR laika sagādāto, tistarp lēto darbspēku transpirtē uz Rietumiem kopā ar izejvielām. Genocīds. Tikai smalkskā formā. Beztiesiskums.

Viena atšķirība - tu nevienam neesi vajadzīgs. Lec kaut no tilta Daugavā. Un tas ir labi! Robežas vaļā. Noziegumu brīvība. Godīguma brīvība. Viss paša izvēle! Tad izvēles nebij. Bija vien pārdošanās varai izvēle. Bet, ne katru pirka par stučīšanas cenu.

Ir progress. Internets, viedtālruņi. Tikai...tu būsi bagāts, bet vecs. Šis gan nemainās.

Atbildēt

Davai Induli Durka no Jobaniem Dikļiem!

13.02.2019. 18:55

»

BEIDZOT

miljardieris un krāpnieks soross savā grāmatā "eiropas savienības traģēdija" paredz drīzu gejieropas SABRUKUMU.Kas notiks ar latvaniju


Pis iekšā savus murgus! Pietiek sacerējušies, ka šis rakstīs vēl- nav iespējams nobalsot ar mīnusu!

Atbildēt

KPV

13.02.2019. 18:54

»

lauķis

Nu nebija jau nemaz tik rožaini.Es biju tautas ienaidnieka dēls,manu tēvu vēl līdz 1964. gadam regulāri atlaida no darba , regulāri ap diviem naktī apmeklēja miliči.Tas ka nebiju ne oktobrens ne pionieris mani neuztrauca ne tad ne tagad...


Okupoācijas laikā, pēckara gados mūsu ģiemenē čekistu pakalpotāji noslepkavoja tēvu, brāli, divus tuvākos radiniekus un, protams, nebija, kam pasūdzēties. Raksts ne par to stāsts un tas tādēļ nepretendē uz atzinumu, kad bija labāk - TOREIZ vai TAGAD, nesalīdzīnāmas lietas, kā bija toreiz un kā tagad. Pamēģini teikt, ka bija labāk, tevi nomētās ar akmeņeim kā bezdievi. Kuri laiki ir pazemojošāki, lai izdara secinājumu pats, kurš izdzīvoja tos laikus un tagad izjūt, ka pie ārsta netiek, kaut nomirsti, gaidi 3-6 mēnešus, bet ārsts spēciālists sēž kabinetā, neko nedara, saka - man kvotas, neviena nav, saka - samaksā 22 EUR - pieņemšu un izrakstīšu recepti - kas labāk - toreiz vai tagad? Tagad darbojas okupācijas sekas, varu, mantu un naudu sagrāba okupācijas laika nomeklatūra un tagad plātās ar savu gudrību - vajag mācēt nopelnīt, kā kadreiz Godmanis savai skolotājai, kura sūdzējās, ka maza alga, nevar izdzīvot.Tauta nav nopelnījusi pensiju, jo strādākjusi "citai"valstij. Latvijā neprotot strādāt, bet kad aizbrauc projām, pat 16- gadīgs saņem 3-4 reizes vairāk kā viņa tēvs Latvijā, speciālists celniecībā.

Atbildēt

BEIDZOT

13.02.2019. 17:54

miljardieris un krāpnieks soross savā grāmatā "eiropas savienības traģēdija" paredz drīzu gejieropas SABRUKUMU.Kas notiks ar latvaniju?!

Atbildēt

Edge

13.02.2019. 17:52

»

Yes

Par cik % Klementijam ir taisnība? Par 25? 33? 50? Bet jāpadomā ir nopietni


Domāt vajag, citādi arī par Eiropas Savienību būs jāraksta "bija". Skat, atkal Soros ceļ trauksmi - lūdzu Eiropu mosties, lai nenotiktu vēl viena "ģeopolitiskā katastrofa". Europe, Please Wake Up, Feb 11, 2019 GEORGE SOROS.

Atbildēt

Vo

13.02.2019. 17:19

Ar ko atšķiras padomju laiki no mūsdienām? Ne ar ko. Mūsdienas ir padomju laiku turpinājums. Sarkanā buržuāzija kā valdīja, tā turpina valdīt. Tas, ka viņi sevi nesauc par sarkano buržuāziju, neko nemaina. Arī pederasti tagad sevi sauc par gejiem. Vai no tā kas mainās?

Atbildēt

Yes

13.02.2019. 17:10

Par cik % Klementijam ir taisnība? Par 25? 33? 50? Bet jāpadomā ir nopietni...

Atbildēt

Edge

13.02.2019. 16:56

»

A.P.

Lieliski! Lielisks kontrastējošs salīdzinājums! Latviešu tauta padomju laikā nebūt nebija aprobežotu mežoņu populācija. 70. gadi ir latviešu tautas kultūras kulminācijas laiks. Toties pēcpadomju laikā ("brīvībā") latviešu tauta pat brīvību, neatkarību, suverenitāti pataisa par simulakru, ap to priecīgi...


"Ko sēsi - to pļausi!" Latviešu tautas sakāmvārds.
Tieši 70. gadu grandiozie panākumi jau radīja priekšnosacījumus "6.oktobra paaudzes" dzimšanai. Pārlasiet vēlreiz savas skološanās laiku literatūru - A.Brodeles "Zilais zvirbulis" vai laikmeta acīgāko aculiecinieku atklāsmes:"– Te jāņem klāt iestigšana patērētāju sabiedrībā. Nav ko cerēt uz virsotnēm, ja intereses kārtojas ledusskapja, Žiguļa, Ladas virzienā… Tas bija jūtams sešdesmito gadu beigās, septiņdesmitajos. Bet – viss turpinās. Tikai jaunā citādībā. Un atklātībā. Vārdu sakot – vagīnas līmenī." Džemma Skulme: Gribu atrasties tuvāk būtībai (nra.lv)

Atbildēt

lauķis

13.02.2019. 16:41

»

Edge

Cik boļševikus un/vai ebrejus tēvs "nolaida no kātiem...


Mans tēvs bija Armijas štāba rotas virsnieks.

Atbildēt

xxxx

13.02.2019. 16:32

vissirslikti.lv

Atbildēt

Edge

13.02.2019. 16:31

»

lauķis

Nu nebija jau nemaz tik rožaini.Es biju tautas ienaidnieka dēls,manu tēvu vēl līdz 1964. gadam regulāri atlaida no darba , regulāri ap diviem naktī apmeklēja miliči.Tas ka nebiju ne oktobrens ne pionieris mani neuztrauca ne tad ne tagad...


Cik boļševikus un/vai ebrejus tēvs "nolaida no kātiem"?
Nevajag "pūst pīlītes" - labāk izlasīt īsta "tautas ienaidnieka"-Kurta Grīnupa atmiņu grāmatu "Cauri komunistu ellei". Savu atsēdējis, Kurts Grīnups brežņevlaikos spēja kļūt par "pagrīdes miljonāru"- uzcelt māju, Krimas pils "Bezdelīgu ligzda" kopiju, šikākajā Rīgas rajonā (t.s. rožinieku mafijas).

Atbildēt

tu

13.02.2019. 16:31

»

mūsu vārds

nīgra pensionāra izklaide. uzņēmumi viņu aplaupot


arī reiz būsi pensionārs,ja izdzīvosi,tāpēc novēlu jau tagad spriņģot uz austrumiem,nelieti!

Atbildēt

nevar piezvanīt

13.02.2019. 16:29

pat uz slimnīcu,jo tas ir maksas telefons kad jāzvana pierakstīties uz izmeklējumiem.

Atbildēt

lauķis

13.02.2019. 16:12

»

Q

Man arī liekas ,ka Latvijas PSR laikā katrs pilsonis jutās daudz drošāk, nebija jābaidās pazaudēt darbu ,vai dzīvokli un kļūt par bomzi! Pie tagadējās koloniālās pārvaldes bez naudas tu esi nulle


Nu nebija jau nemaz tik rožaini.Es biju tautas ienaidnieka dēls,manu tēvu vēl līdz 1964. gadam regulāri atlaida no darba , regulāri ap diviem naktī apmeklēja miliči.Tas ka nebiju ne oktobrens ne pionieris mani neuztrauca ne tad ne tagad.
Bet attiecības starp cilvēkiem gan bija sirsnīgākas un par bomzi tapt bija stipri pagrūti,arī par skolas naudu un ārsta apmeklējumu nebija jādomā.
Tagad var runāt ko un cik grib , vienīgi partijnieki to nenem aubē un latviešu skaits Latvijā samazinājies katastrofāli, i bez kara.Paldies partijām , augļotājiem un valdībai.

Atbildēt

Q

13.02.2019. 16:00

Man arī liekas ,ka Latvijas PSR laikā katrs pilsonis jutās daudz drošāk, nebija jābaidās pazaudēt darbu ,vai dzīvokli un kļūt par bomzi! Pie tagadējās koloniālās pārvaldes bez naudas tu esi nulle!

Atbildēt

mūsu vārds

13.02.2019. 15:39

nīgra pensionāra izklaide. uzņēmumi viņu aplaupot.

es pat nezinu, ko ieteikt. austrumos kaut kur pamēģināt tikt dzīvot.

Atbildēt

Ej dillēs, Rancān!

13.02.2019. 15:32

Es zinu tikai to, ka "pareizais nacionālists" Rancāns ar nelietīgām metodēm apkaro citus latviešu nacionālistus. Rancāns raksta vienu, bet vienlaikus sadarbojas ar okupantiem un bijušajiem komunistiem un čekistiem.

Atbildēt

kraņa

13.02.2019. 15:25

piedod, Klementij, tu murgo.

Atbildēt

lauķis

13.02.2019. 15:25

ES ir PSRS ideoloģiskā mantiniece,tikai citas metodes,ekonomiskais diktāts,mērķi tie paši,bezsugas aitu radīšana.
Tagad var rakstīt sūdzības uz pilsētas pirti,vai telefona stabam.

Atbildēt

jā, jo lotgoļi naglije savickije škelija

13.02.2019. 15:24

te šiverē, KO NU ān????????????????????????

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...