Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tieši otrādi - NA Saskaņa rullē.

23.02.2019. 23:33

»

Ej dillēs, Rancān!

Es zinu tikai to, ka "pareizais nacionālists" Rancāns ar nelietīgām metodēm apkaro citus latviešu nacionālistus. Rancāns raksta vienu, bet vienlaikus sadarbojas ar okupantiem un bijušajiem komunistiem un čekistiem


NA ministrs iztrādā likumprojeku un to labprāt NA deputāti atbalsta Saeimas komisijā kopā ar Saskaņaas vadīto komisiju - kur vēl labāka sadarbība kā Saskaņa un NA. Kā to te var apkarot, ja tik labi saprotas šis abas NA - "latviskākā partija" - ar krieviskāko partiju" Saskaņa.

NA - ar komunistiem kopā nesēdēsim?!

Atbildēt

Starp mums meitenēm

23.02.2019. 23:10

»

kraņa

piedod, Klementij, tu murgo


Raksts ar šādu virsrakstu nav šī autora raksts. Tā ir Pietiek. com izdoma un autortiesību
pārkāpums.

Atbildēt

Indra

16.02.2019. 23:23


Tālā laimes zeme Padomju Savienība ar piena upēm ķīseļa krastos...

Atbildēt

Niks

15.02.2019. 20:45

»

Mirdza

Ja tagad te būtu PSRS, tad gandrīz visi komentāru rakstītāji nākamajā dienā tiktu tiesāti par mutes palaišanu un nosūtīti pie baltajiem lāčiem


Nemelo,tā pat runāja,par valdību,virtuvēs,tāds ārprāc kāds ir uz šodienu,Latvija ir nolemta,iznīcībai.

Atbildēt

nuja

14.02.2019. 02:21

»

jā, jā

Un arī čekai nevar kaimiņu nostučīt


tagad čekas vietā ir daudzi citi stukaču vervētāju un izmantotāju kantori, sākot ar vid un beidzot ar n-tajām ķēķa tiesiskuma kloākām. izvēlies ko vēlies un stučī nepārtraukti par visu un visiem.

Atbildēt

14.02.2019. 01:28

Lai nu ka,bet padumju laikos visiem bija jāstrādā.Tie kas strādāja,varēja izdzīvot,lai nenomirtu badā un tiktu ārstēti.Līdz ar to bija sociālās garantijas un pensija.
Tagad,kaut strādā, bieži tomēr iztikai nepietiek,jo jāmaksā par ārstēšanos,komunālie pakalpojumi un partika vairs nemaksā kapeikas,un nevienam par tevi nav daļas,ja naudas maz.
Protams,ja nebūtu šie okupācijas laiki,tad dzīve mums būtu ka R Eiropā-visa kā pietiktu.
Tagad vecākajai paaudzei ir vissūdīgak,būsim realisti.

Atbildēt

Mirdza

14.02.2019. 00:51

Ja tagad te būtu PSRS, tad gandrīz visi komentāru rakstītāji nākamajā dienā tiktu tiesāti par mutes palaišanu un nosūtīti pie baltajiem lāčiem.:))))))))

Atbildēt

jā, jā

14.02.2019. 00:47

Un arī čekai nevar kaimiņu nostučīt.

Atbildēt

Kādi esam, taisnība

14.02.2019. 00:19

»

Teds

Ja agrāk visu kontrolēja Maskavija, kura cieta sakāvi aukstajā karā, tad tagad Latvijai ir pusotra saimnieka, sakarā ar atstātajiem okupantiem. Ir nomainītas naudas plūsmas ievedot svešas bankas, bet saglabāts vecais varas aparāts un tam dotas lielas pilvaras, izņemot vienu, nedrīkst izstāties no spēles...


Samazinoties Latvijas iedzīvotāju, īpaši – saucamo “ekonomiski aktīvo” cilvēku jeb, vergturu valodā runājot - “darbaspēka” skaitam, kā arī izsīkstot zagšanas, privatizācijas un cita veida slēptās un ne visai slēptās laupīšanas un krāpšanas iespējām, Latvijā valdošā politmafija ķeras pie visām iespējām saglabāt un palielināt savus ienākumus. Tiem, kā zināms, visi līdzekļi labi. Aug iekasēto sodu, akcīzes, NĪN un citu viegli administrējamu nodokļu apjoms. Un šķiet, ka Latvijas iedzīvotāji pie tā ir pieraduši un ar politiķu nekaunību un negausību nevienu pilsoni pārsteigt vairs nevar. Arī mani ne.

Bet ir kaut kas, kam es tomēr nebiju gatavs. Un tas ir – cik daudz cilvēku ir gatavi pakalpot un sadarboties ar viszemākās morāles cilvēkiem.

Šie “mežonīgā kapitālisma” laiki Latvijā, neskaitot daudzas citas savdabības, ir raksturīgi ar to, ka “izvelk” gaismā cilvēku visatbaidošākās un pretīgākās īpašības. Filosofiski raugoties, varbūt tas arī nav tik slikti – nonākt apstākļos, kuri parāda, kas cilvēkā snaudis, bet nu “iznāk ārā”. Bet, raugoties praktiski un saskaroties ar to ikdienā, pārņem riebums un nu nemaz vairs negribas šeit dzīvot. Es runāju par to, ka daudzi cilvēki ir kļuvuši par suņiem

Atbildēt

Tā ir

14.02.2019. 00:14

»

plastelins

kartejie komunistu murgi


Kad valsts kļūst par bendi
Ainārs Kadišs
05.12.2018.
Visticamāk, ka es pieteikšu bada streiku. Bet neceri, ka es klusiņām izdzisīšu savā lauku mājā. Es pievērsīšu visu Latvijas iedzīvotāju, arī citu valstu pilsoņu un valdību uzmanību tev, netīrā zagle, kura kopš "neatkarības" atjaunošanas tā arī nav iemācījusies neko dot. Viss, uz ko tu esi spējīga, ir sūkt pēdējās asinis no cilvēkiem, dabas, mežiem. Daudziem tu izraisi tādu pretīgumu, ka viņi labāk izvēlas dzīvot svešumā, nekā Dzimtenē. Es esmu Latvijas pilsonis, bet man ir kauns par to. Ja es vēl dzīvošu, es publiski atteikšos no Latvijas pilsonības un sadedzināšu pasi. Jebkura pasaules valsts būs pret mani draudzīgāka. Tev nav pat valsts pazīmju. Tu esi nejēdzīgs veidojums no bendēm, zagļiem, prostitūtām un blēžiem. Un vienkārši dzīvniekiem.
Jo cilvēki, kuri ir pazaudējuši cilvēciskās īpašības, tādas, kā līdzjūtība, sapratne, atbildība utt., tikai ārēji līdzinās cilvēkiem. Tie ir dzīvnieki. Tu nerūpējies par saviem iedzīvotājiem; tu viņos redzi tikai resursu. Bet atceries - valsts, kurai nav vajadzīgi iedzīvotāji, arī iedzīvotājiem nav vajadzīga. Es darīšu visu, lai Latvijai būtu cita - tāda valsts, kura rūpējas par saviem iedzīvotājiem - lieliem un maziem...”


ttps://pietiek.com/raksti/kad_valsts_klust_par_bendi

Atbildēt

Jā, draņķis un stukačs Arturs Priedītis

14.02.2019. 00:02

»

janis

Jebkurā sabiedrībā,visos laikos un sektoros ir arī deģeneratīvas pazīmes,bet proporcijas atšķiras


neko labu nedarīja, tik tirsa un tirsa un turpina tirst.

Atbildēt

janis

13.02.2019. 23:19

»

A.P.

Kā jau varēja gaidīt, dotā teksta komentāros ir tikai viena neizglītota, garīgi nevesela un reti nekaunīga "6.oktobra paaudzes" deģeneratīvā figuranta murgi. Jaunais atkritums, saprotams, nav spējīgs saprast, ka kultūras panākumiem nav nekādas saistības ar materiālo labklājību. Pat gluži pretēji: materiālā...


Jebkurā sabiedrībā,visos laikos un sektoros ir arī deģeneratīvas pazīmes,bet proporcijas atšķiras.
AP ir vairāk taisnība,bija lielākas garīguma iespējas,un arī,hm,cerīguma iespējas,tā cerrīguma,kas pievīla.

Atbildēt

plastelins

13.02.2019. 23:12

»

antons mikoss

Tev Soross ir autoritāte


kartejie komunistu murgi

Atbildēt

Ku-kuu

13.02.2019. 22:26

Atkal vecais PSRS prokurors Rancāns murgo!!!

Atbildēt

Teds

13.02.2019. 22:22

Ja agrāk visu kontrolēja Maskavija, kura cieta sakāvi aukstajā karā, tad tagad Latvijai ir pusotra saimnieka, sakarā ar atstātajiem okupantiem. Ir nomainītas naudas plūsmas ievedot svešas bankas, bet saglabāts vecais varas aparāts un tam dotas lielas pilvaras, izņemot vienu, nedrīkst izstāties no spēles. Bet spēle ir vienos vārtos, visa nozagtā nauda atrodas svešajās bankās, tad kurš te tur roku uz 4.maija kliķes pulsa un akceptē notiekošo. Līdzīga situācija ir visā bijušajā savienībā, neskatoties ne uz EU, ne Nato, nepakļāvīgie tiek momentā sodīti.

Atbildēt

kurmis

13.02.2019. 22:19

»

Ej dillēs, Rancān!

Es zinu tikai to, ka "pareizais nacionālists" Rancāns ar nelietīgām metodēm apkaro citus latviešu nacionālistus. Rancāns raksta vienu, bet vienlaikus sadarbojas ar okupantiem un bijušajiem komunistiem un čekistiem


Pensija par daudziem darba gadiem nesasniedz pat minimālo algu.Okupācijā šādu pensiju deva par 25 darba gadiem.Tas kā tagad,pēc 27 atgūtās neatkarības pensionāriem jādzīvo sliktāk kā okupācijā ir diagnoze valdošās Kangaru kliķes rīcībspējai.Potapovu Annas paziņotais atbalsts vecās sistēmas žīdam ir kapazvans viņas politiķes karjerai un tas droši vien attiecas arī uz Jurašu.

Atbildēt

13.02.2019. 21:30

Rejiet,rejiet kverkšķi,toties mums tagad ir Naida Runa,a viņiem?

Atbildēt

PĒTNIEKS-SĒTNIEKS

13.02.2019. 20:58

Trekns ,speķains ierēdnis, labi barots valsts vai pašvaldības kap.sabiedrības valdes čļens, N-tūkstoš hektāru budzis, MN administrātors, tiesu izpildītājs un vēl viens otrs sērdienītis noteikti nobirdina rūgtu asariņu par "Jūsējo" pensionāru dzīvīti.

Atbildēt

Laimes stāsts

13.02.2019. 20:43

Palasiet Daiņa Īvana rakstu laikrakstā CĪ'ŅA 1982 gada 15 novembrī rakstu Būsim vienoti! Kā viņš tur slavē Brežņevu un viņa darbus... Mati ceļas stāvus. Tāds kažoka pārmetiens - ko var teikt - HAMILIONS
Reakcijas
11
2

1

2

1
Ziņo redaktoram
M
mākslīgais intelekts
pirms 10 stundām
Tikai tagad, no gadu tāluma var redzēt ka Dainis bija viltotas Atmodas viltots trubadūrs! Nav ne solītās neatkarības,ne sociāli taisnīgas valsts. Sib-Īrijas vietā ,tagad mums ir Īrija Daugavpils HES vietā ir sanācis OIK, bet Metro NĒ!, vietā Rail Baltic! Un pašama trubadūram tak arī vilšinās ir rezultātā vai ne? Savādāk jau nebūtu "Atmodas trubadūrs" teicis tanī intervijā, ka ja latvieši ir s_ū_d_a brāļi, tad viņi to ir pelnijuši!!! P.S. Daini, kā Jūs domājāt kur Latvija ņems tos 10 000 viestrādnieku dzelceļa būvei???

Atbildēt

Reņģēdājs

13.02.2019. 20:18

»

kraņa

piedod, Klementij, tu murgo


Vai tu beidzot neielektu atejā? Lūdzu!

Atbildēt

Hmm

13.02.2019. 19:53

»

KPV

Okupoācijas laikā, pēckara gados mūsu ģiemenē čekistu pakalpotāji noslepkavoja tēvu, brāli, divus tuvākos radiniekus un, protams, nebija, kam pasūdzēties. Raksts ne par to stāsts un tas tādēļ nepretendē uz atzinumu, kad bija labāk - TOREIZ vai TAGAD, nesalīdzīnāmas lietas, kā bija toreiz un kā tagad...


Nekas nav pa lielam mainījies. Īpaši tiem, kas visu sagaida no citiem. Tad slepkavoja un arī šodien - Īrija- Sibīrija.

Komunisti- kečkisti- cionisti joprojām pie varas. Viņi tikai izlaupa LPSR laika sagādāto, tistarp lēto darbspēku transpirtē uz Rietumiem kopā ar izejvielām. Genocīds. Tikai smalkskā formā. Beztiesiskums.

Viena atšķirība - tu nevienam neesi vajadzīgs. Lec kaut no tilta Daugavā. Un tas ir labi! Robežas vaļā. Noziegumu brīvība. Godīguma brīvība. Viss paša izvēle! Tad izvēles nebij. Bija vien pārdošanās varai izvēle. Bet, ne katru pirka par stučīšanas cenu.

Ir progress. Internets, viedtālruņi. Tikai...tu būsi bagāts, bet vecs. Šis gan nemainās.

Atbildēt

Davai Induli Durka no Jobaniem Dikļiem!

13.02.2019. 18:55

»

BEIDZOT

miljardieris un krāpnieks soross savā grāmatā "eiropas savienības traģēdija" paredz drīzu gejieropas SABRUKUMU.Kas notiks ar latvaniju


Pis iekšā savus murgus! Pietiek sacerējušies, ka šis rakstīs vēl- nav iespējams nobalsot ar mīnusu!

Atbildēt

KPV

13.02.2019. 18:54

»

lauķis

Nu nebija jau nemaz tik rožaini.Es biju tautas ienaidnieka dēls,manu tēvu vēl līdz 1964. gadam regulāri atlaida no darba , regulāri ap diviem naktī apmeklēja miliči.Tas ka nebiju ne oktobrens ne pionieris mani neuztrauca ne tad ne tagad...


Okupoācijas laikā, pēckara gados mūsu ģiemenē čekistu pakalpotāji noslepkavoja tēvu, brāli, divus tuvākos radiniekus un, protams, nebija, kam pasūdzēties. Raksts ne par to stāsts un tas tādēļ nepretendē uz atzinumu, kad bija labāk - TOREIZ vai TAGAD, nesalīdzīnāmas lietas, kā bija toreiz un kā tagad. Pamēģini teikt, ka bija labāk, tevi nomētās ar akmeņeim kā bezdievi. Kuri laiki ir pazemojošāki, lai izdara secinājumu pats, kurš izdzīvoja tos laikus un tagad izjūt, ka pie ārsta netiek, kaut nomirsti, gaidi 3-6 mēnešus, bet ārsts spēciālists sēž kabinetā, neko nedara, saka - man kvotas, neviena nav, saka - samaksā 22 EUR - pieņemšu un izrakstīšu recepti - kas labāk - toreiz vai tagad? Tagad darbojas okupācijas sekas, varu, mantu un naudu sagrāba okupācijas laika nomeklatūra un tagad plātās ar savu gudrību - vajag mācēt nopelnīt, kā kadreiz Godmanis savai skolotājai, kura sūdzējās, ka maza alga, nevar izdzīvot.Tauta nav nopelnījusi pensiju, jo strādākjusi "citai"valstij. Latvijā neprotot strādāt, bet kad aizbrauc projām, pat 16- gadīgs saņem 3-4 reizes vairāk kā viņa tēvs Latvijā, speciālists celniecībā.

Atbildēt

BEIDZOT

13.02.2019. 17:54

miljardieris un krāpnieks soross savā grāmatā "eiropas savienības traģēdija" paredz drīzu gejieropas SABRUKUMU.Kas notiks ar latvaniju?!

Atbildēt

Edge

13.02.2019. 17:52

»

Yes

Par cik % Klementijam ir taisnība? Par 25? 33? 50? Bet jāpadomā ir nopietni


Domāt vajag, citādi arī par Eiropas Savienību būs jāraksta "bija". Skat, atkal Soros ceļ trauksmi - lūdzu Eiropu mosties, lai nenotiktu vēl viena "ģeopolitiskā katastrofa". Europe, Please Wake Up, Feb 11, 2019 GEORGE SOROS.

Atbildēt

Vo

13.02.2019. 17:19

Ar ko atšķiras padomju laiki no mūsdienām? Ne ar ko. Mūsdienas ir padomju laiku turpinājums. Sarkanā buržuāzija kā valdīja, tā turpina valdīt. Tas, ka viņi sevi nesauc par sarkano buržuāziju, neko nemaina. Arī pederasti tagad sevi sauc par gejiem. Vai no tā kas mainās?

Atbildēt

Yes

13.02.2019. 17:10

Par cik % Klementijam ir taisnība? Par 25? 33? 50? Bet jāpadomā ir nopietni...

Atbildēt

Edge

13.02.2019. 16:56

»

A.P.

Lieliski! Lielisks kontrastējošs salīdzinājums! Latviešu tauta padomju laikā nebūt nebija aprobežotu mežoņu populācija. 70. gadi ir latviešu tautas kultūras kulminācijas laiks. Toties pēcpadomju laikā ("brīvībā") latviešu tauta pat brīvību, neatkarību, suverenitāti pataisa par simulakru, ap to priecīgi...


"Ko sēsi - to pļausi!" Latviešu tautas sakāmvārds.
Tieši 70. gadu grandiozie panākumi jau radīja priekšnosacījumus "6.oktobra paaudzes" dzimšanai. Pārlasiet vēlreiz savas skološanās laiku literatūru - A.Brodeles "Zilais zvirbulis" vai laikmeta acīgāko aculiecinieku atklāsmes:"– Te jāņem klāt iestigšana patērētāju sabiedrībā. Nav ko cerēt uz virsotnēm, ja intereses kārtojas ledusskapja, Žiguļa, Ladas virzienā… Tas bija jūtams sešdesmito gadu beigās, septiņdesmitajos. Bet – viss turpinās. Tikai jaunā citādībā. Un atklātībā. Vārdu sakot – vagīnas līmenī." Džemma Skulme: Gribu atrasties tuvāk būtībai (nra.lv)

Atbildēt

lauķis

13.02.2019. 16:41

»

Edge

Cik boļševikus un/vai ebrejus tēvs "nolaida no kātiem...


Mans tēvs bija Armijas štāba rotas virsnieks.

Atbildēt

xxxx

13.02.2019. 16:32

vissirslikti.lv

Atbildēt

Edge

13.02.2019. 16:31

»

lauķis

Nu nebija jau nemaz tik rožaini.Es biju tautas ienaidnieka dēls,manu tēvu vēl līdz 1964. gadam regulāri atlaida no darba , regulāri ap diviem naktī apmeklēja miliči.Tas ka nebiju ne oktobrens ne pionieris mani neuztrauca ne tad ne tagad...


Cik boļševikus un/vai ebrejus tēvs "nolaida no kātiem"?
Nevajag "pūst pīlītes" - labāk izlasīt īsta "tautas ienaidnieka"-Kurta Grīnupa atmiņu grāmatu "Cauri komunistu ellei". Savu atsēdējis, Kurts Grīnups brežņevlaikos spēja kļūt par "pagrīdes miljonāru"- uzcelt māju, Krimas pils "Bezdelīgu ligzda" kopiju, šikākajā Rīgas rajonā (t.s. rožinieku mafijas).

Atbildēt

tu

13.02.2019. 16:31

»

mūsu vārds

nīgra pensionāra izklaide. uzņēmumi viņu aplaupot


arī reiz būsi pensionārs,ja izdzīvosi,tāpēc novēlu jau tagad spriņģot uz austrumiem,nelieti!

Atbildēt

nevar piezvanīt

13.02.2019. 16:29

pat uz slimnīcu,jo tas ir maksas telefons kad jāzvana pierakstīties uz izmeklējumiem.

Atbildēt

lauķis

13.02.2019. 16:12

»

Q

Man arī liekas ,ka Latvijas PSR laikā katrs pilsonis jutās daudz drošāk, nebija jābaidās pazaudēt darbu ,vai dzīvokli un kļūt par bomzi! Pie tagadējās koloniālās pārvaldes bez naudas tu esi nulle


Nu nebija jau nemaz tik rožaini.Es biju tautas ienaidnieka dēls,manu tēvu vēl līdz 1964. gadam regulāri atlaida no darba , regulāri ap diviem naktī apmeklēja miliči.Tas ka nebiju ne oktobrens ne pionieris mani neuztrauca ne tad ne tagad.
Bet attiecības starp cilvēkiem gan bija sirsnīgākas un par bomzi tapt bija stipri pagrūti,arī par skolas naudu un ārsta apmeklējumu nebija jādomā.
Tagad var runāt ko un cik grib , vienīgi partijnieki to nenem aubē un latviešu skaits Latvijā samazinājies katastrofāli, i bez kara.Paldies partijām , augļotājiem un valdībai.

Atbildēt

Q

13.02.2019. 16:00

Man arī liekas ,ka Latvijas PSR laikā katrs pilsonis jutās daudz drošāk, nebija jābaidās pazaudēt darbu ,vai dzīvokli un kļūt par bomzi! Pie tagadējās koloniālās pārvaldes bez naudas tu esi nulle!

Atbildēt

mūsu vārds

13.02.2019. 15:39

nīgra pensionāra izklaide. uzņēmumi viņu aplaupot.

es pat nezinu, ko ieteikt. austrumos kaut kur pamēģināt tikt dzīvot.

Atbildēt

Ej dillēs, Rancān!

13.02.2019. 15:32

Es zinu tikai to, ka "pareizais nacionālists" Rancāns ar nelietīgām metodēm apkaro citus latviešu nacionālistus. Rancāns raksta vienu, bet vienlaikus sadarbojas ar okupantiem un bijušajiem komunistiem un čekistiem.

Atbildēt

kraņa

13.02.2019. 15:25

piedod, Klementij, tu murgo.

Atbildēt

lauķis

13.02.2019. 15:25

ES ir PSRS ideoloģiskā mantiniece,tikai citas metodes,ekonomiskais diktāts,mērķi tie paši,bezsugas aitu radīšana.
Tagad var rakstīt sūdzības uz pilsētas pirti,vai telefona stabam.

Atbildēt

jā, jo lotgoļi naglije savickije škelija

13.02.2019. 15:24

te šiverē, KO NU ān????????????????????????

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...