Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

reo

13.02.2013. 18:06

KNABam nav ko darīt, sāk ķert blusas. Atraduši lielākos korumpantus- ārstus. Tos, kas zog miljonus jau nevar aiztikt, j o tos jau piesedz augšā sēdošie, no kuriem baidās un ir atkarīgi paši knabieši.

Atbildēt

Resnā pīpmane

13.02.2013. 11:41

Apīni kā ir ar reklamāciju mētāšanu ? Redzu ka neesi aizmirsis kā to dara !!!

Atbildēt

Čupakabra

12.02.2013. 20:07

Labam speciālistam devu un došu. Lai tikai ir kam dot, lai nenotinas uz ES vai ASV, kur algas nav salīdzināmas ar mūsējām. Vienīgi - lai dakteri neaizraujas un neprasa tiem, kas aploksni nevar atļauties.

Atbildēt

Jautājiens

12.02.2013. 19:27

Dīvaini, nez kāpēc komentos nevērš uzmanību tam Dr. Apiņa rakstā paustajam, kas skar veselīga dzīvesveida piekopšanu ikdienā, - tur tak izņemot paša gribasspēku vēlmi rīkoties nekas cits nav jāiegulda. Arī tam nepieciešamo zināšanu minimumu Latvijas Radio skandina reulāri. Vadot ikdienu veselīgāk, raugi, laika gaitā naudiņa i uz dakteru, i uz medikamentu rēķina ietaupīsies krietni vien. Tajā skaitā arī uz Nesamaksāto "kukuļu" rēkina arī. A mēs tik te komentos bezgalīgi skandinām visods veidos "ņēma", "neņema", aizmirstot galveno - kam tad, ja ne pašam par savu ikdienā veselību jārūpejas. Tad arī iespējama ārstēšanās izmaksās salīdzinoši lētāk.

Atbildēt

pavisam godīgs pensionārs

12.02.2013. 16:33

Jautājums Apinim.
Kā Jūs domājiet,cik liela "dāvana" naudas izteiksmē ir jāuzdāvina medmāsai( varbūt pat vairākām slimošanas laikā), kuras kontā ieskaita algu 230 Ls, ja manā pensionāra kontā ieskaita 170 Ls, starp citu, VIŅĶELES VIRTUĀLO NAUDU?

Man arī ir bērni, mazbērni,komunālie rēķini, ēst gribu, netaisos mirt un jāpērk jaunas krosenes, lai nodarbotos aktīvi ar sportu.
Esmu nesmēķētājs, nedzeru un cenšos ēst vairāk kāpostu lapas un mazāk gaļu.

Atbildēt

Dagnija

12.02.2013. 16:29

»

LL

Mani abi bērni ir jaunie mediķi.ar piecu un divu darba gadu stāžu.Par kādiem kukuļiem var būt runa


Mani ģimenes locekļi (jau miruši - priekšlaicīgi) bija mediķi. Tik tiešām sūra maize. Naktsdežūras, stress operējot, kopjot. Tāpēc riebīgi, uzzinot, par ko tāda kņada sacelta. Ir nu gan, kam pievērst uzmanību - mediķiem ar nabaga grašiem!

Atbildēt

Dagnija

12.02.2013. 16:26

Pilnībā pievienojos dr.Apiņa teiktajam. KNAB imitē darbību, šaujot ar zenītartilēriju uz mediķiem, bet neskatoties, kas notiek, piemēram, valsts akciju sabiedrībās - kā tur šeptējas ar naudām. Tas taču uz vispārējā Latvijas fona bija ārprāts, kad alkatīgie sāka pacelt savas algas (pēc publikācijām presē - Magonis, Latvijas mežu veči, Rīgas Siltuma veči utt. KNAB nevienā brīdī nav paskatījies uz Latvijas Bnkas spices algām. KNAB-am jāskatās tai virzienā, nevis - par kaunu sev - jāknibinās ap sīkumiem. Man, piemēram, nekad neviens ārsts nav prasījis naudu. Pati pēc savas gribas, labprātīgi esmu ārstam un māsām aiznesusi puķes. Tas, kas arī naudu ir devis, kādā brīdī sajutis sevī mostamies skopumu, attapies, sāk sūdzēties. Zinu gadījumus, kad ārstam tīšuprāt bāž kabatā naudu, naudu ieliek pat konfekšu kastē. Ārsts tad ir naudu ar visu konfekškasti sūtījis pēc piederības. Riebjas, ja tagad sāk sabiedrību noskaņot pret mediķiem. Vai mums tad nepieciešams ārstēties braukt uz lielajām ES klīnikām? Vai nepieciešams pašiem savu medicīnas aprūpi apstādināt? Līdzīgi kā cukurrūpniecību? Nesaprotama ir visa šī jezga.

Atbildēt

(to Yes) - Atbilde R.Purmalei

12.02.2013. 16:01

iepriekšējais komentārs. Nav smuki aprunāt savus darbiniekus.

Atbildēt

(to Yes)

12.02.2013. 15:59

tā nav KNAB darbiniece ar iniciāliem A.R, jo viņa negatavo tādas vēstules, kāda bija sūtīta Pēterim Apinim.

Atbildēt

Jautājiens

12.02.2013. 15:29

»

Yes

He he he - knabā tur tieši viena tāda sieviete ir!!! Iniciāļi A R!! Precīzi!! Bijusī policiste


Nu kam šis spams raganu medību paskatā komentos?!! Būtu labāk pavingrojuši nekā šķieduši laiku tos sacerot. Vai tad tas ir būtiskākais - šis, komentos piesauktais, vai varbūt tomēr kāds cits prototips bija Dr.Apinims vīzijās. Tak ne jau tajā raksta būtība.

Atbildēt

Yes

12.02.2013. 12:51

He he he - knabā tur tieši viena tāda sieviete ir!!! Iniciāļi A R!! Precīzi!! Bijusī policiste

Atbildēt

Yes

12.02.2013. 12:51

He he he - knabā tur tieši viena tāda sieviete ir!!! Iniciāļi A R!! Precīzi!! Bijusī policiste

Atbildēt

Cits ierēdnis

12.02.2013. 12:13

Jā. KNAB ir dumi ierēdņi, bet tikai tāpēc, ka trako Apini aicina uz saviem publiskiem pasākumiem. Viņš tašu ne diskutēt, ne arī pieklājīgi uzvesties prot, bet emociju uzplūdos siekalas uz visām pusēm lido, visvairāk oponentam sejā. :)))

Atbildēt

Jurča

12.02.2013. 10:47

tā esmu es: ..."Un man radās vīzija, ka Streļčenoka kunga darbinieku vidū ir vecāka, resna, ne pārāk labi izglītota smēķējoša sieviete, kura smēķē pie datora"

Atbildēt

Vaņa

12.02.2013. 10:37


KNAB mājas lapā ievietota informācija:
Ilze Jurča,
priekšnieka vietniece korupcijas novēršanas jautājumos
Dzimusi 1963.gadā

Izglītība
2000-2006 - Latvijas Policijas akadēmija
1981-1986 - Rīgas Politehniskais Institūts

Darba vietas un amati:
2012.07.02 - KNAB priekšnieka vietniece novēršanas jautājumos
2004-2012 - KNAB Valsts amatpersonu darbības kontroles nodaļas vadītāja
2003-2004 - KNAB Valsts amatpersonu interešu konflikta novēršanas nodaļas galvenā speciāliste un nodaļas vadītāja
2003 - VID Korupcijas novēršanas kontroles daļas Deklarāciju un iesniegumu nodaļas vadītāja
1996-2003 - VID Korupcijas novēršanas kontroles daļas galvenā nodokļu inspektore
1995-1996 - VID Ierēdņu ienākumu likumības kontroles daļas inspektore
Svešvalodu prasmes: angļu, krievu, franču

Vai šī kundze var arī uzrādīt izglītību apliecinošo dokumentu. Kaut kā neatceros, ka viņa būtu beigusi mācības, jo jau pirmajā kursā "nozuda" un neieradās ne uz lekcijām, ne uz eksāmeniem.

Atbildēt

LL

12.02.2013. 00:15

Mani abi bērni ir jaunie mediķi.ar piecu un divu darba gadu stāžu.Par kādiem kukuļiem var būt runa?
Zinu,tā ir ļoti sūra maize.

Atbildēt

blefs

11.02.2013. 23:30

Apinis kā no Marsa. Tas , ka mediķiem algas ir neadekvātas , pierādījumus neprasa un tas , ka pacienti maksā kešā par savu ārstēšanu ir pati par sevi saprotama lieta. Tiesa , māsiņām tiek ievērojami mazāk. Taču lieta jāuztver pēc būtības, tauta pati rūpējas par to, lai medicīniskā aprūpe būtu kā tāda. Tie dakteri , kuru līmenis atbilst ES standartiem ,( un tādu ir ir daudz) vismaz ir palikuši šeit un izdarījuši daudz labu darbu.Un kas to neredz , lai beidz pīpēt nezin ko , kas aptumšo lietu reālo uztveri.Labāk spēkus būtu tērēt , lai ārstiem u.c. medicīniskajam personālam, nav nepieciešamības ņemt, panākot normālu atalgojumu.Mosties , Apini!

Atbildēt

ahhh

11.02.2013. 22:33

Labs raksts, reāli aktuāli un patiesi vārdi, KNAB vadoni Streļčenok ej ārstēties,jo tā vajag, Apinis malacis :)

Atbildēt

Hipokrāts

11.02.2013. 21:56

"Zvēru pie Apollona - dziedinātāja, pie Asklēpija, Higiejas un Panakejas, un pie visiem dieviem un dievietēm, piesaucot tos par lieciniekiem, ka pildīšu šo zvērestu un rakstisko vienošanos atbilstoši savām spējām un saprašanai: izturēšos pret to, kurš man iemācīja šo prasmi, tāpat kā pret saviem vecākiem, dalīšos ar viņu iztikā un, ja viņš būs nonācis trūkumā, došu viņam daļu no tā, kas man pieder; izturēšos pret viņa pēcnācējiem kā pret saviem brāļiem un mācīšu viņiem šo prasmi, ja viņi gribēs to apgūt, bez atlīdzības un rakstiskas vienošanās; nodošu priekšrakstus, mutiskas pamācības un visas pārējās zinības saviem un sava skolotāja dēliem, kā arī mācekļiem, kurus saskaņā ar ārstēšanas mākslas likumu saista rakstiska vienošanās un zvērests, taču citam nevienam.
Atbilstoši savām spējām un saprašanai nozīmēšu slimniekiem tādu ārstniecisko uzturu un dzīves veidu, kas nāks viņiem par labu, un nepieļaušu, ka ar to viņiem tiek nodarīts kaitējums un pārestība.
Nedošu nevienam nāvējošas zāles, ja man to lūgs, un neizteikšu šādu ierosinājumu. Tāpat es nedošu nevienai sievietei augļa nomirdināšanas līdzekli. Es neatkāpšos no šķīstības un svētbijības nedz savā dzīvē, nedz veicot sava amata pienākumus. Negriezīšu slimniekus, kas cieš no akmeņiem, bet atstāšu šo darbu tiem, kas ar to nodarbojas.
Lai kurā mājā es ieiešu, es tajā ieiešu, lai palīdzētu slimniekiem, izvairoties nodarīt jebkādu tīšu pārestību un kaitniecību, it sevišķi atturoties no baudkāres apmierināšanas ar sievietēm un vīriešiem, kā brīviem, tā vergiem.
Ja ārstēšanas laikā vai arī tad, kad neveicu ārsta pienākumus, es redzēšu vai dzirdēšu par cilvēku dzīvi ko tādu, ko nekad nedrīkst izpaust ārpus mājas sienām, es klusēšu, uzskatīdams, ka par to runāt neklājas.
Ja es pildu un nepārkāpju šo zvērestu, lai man ļauts gūt panākumus gan dzīvē, gan amata mākslā un iemantot mūžīgu cieņu visu cilvēku vidū. Bet, ja es to laužu vai nepatiesi zvēru, - lai notiek pretējais."

Atbildēt

Hipokrāta zvērests

11.02.2013. 21:51

Hipokrāta zvērests

Es zvēru pie dziedinātāja Apollona, pie Asklēpija, Higiejas un Panakejas, pie visiem dieviem un dievietēm, viņus par lieciniekiem piesaukdams, ka šo zvērestu un šo rakstveida apņemšanos izpildīšu, cik manas spējas un saprašana atjauj.

Savu skolotāju, ārsta mākslas iemācītāju, es cienīšu tāpat kā savus vecākus, dalīšos ar viņu dzīves grūtībās un nepieciešamības gadījumā palīdzēšu viņam viņa vajadzībās, viņa pēcnācējus uzskatīšu par saviem brāļiem un, ja tie vēlēsies mācīties ārsta mākslu, iemācīšu to bez atlīdzības, bez līguma. Pamācības, mutvārdu stundas un visas pārējās zināšanas es nedošu nevienam citam kā vien saviem dēliem, sava skolotāja dēliem un tiem mācekļiem, kas pēc medicīniskā likuma saistījušies ar līgumu un zvērestu.

Slimniekiem, cik spēšu un pratīšu, es došu tikai labas pamācības, kas nestu svētību un nedarītu viņiem nedz netaisnību, nedz ļaunumu.

Nevienam, kas to lūgs, es nedošu nāvējošas vielas, nedz arī došu padomu, ka īstenot šādu nodomu. Tāpat nedošu nevienai sievietei līdzekļus augļa nodzīšanai.

Savu dzīvi un ārsta māku es saglabāšu tīru un neaptraipītu.

Es nekad neoperēšu akmens slimniekus, bet jaušu to izdarīt šīs mākslas pratējiem.

Lai es ietu kādā namā iedams, es tur iešu tikai slimnieka labuma dēļ un izvairīšos no tīša ļaunuma, kaitēšanas, īpaši no mīlestības lietām ar sievietēm un vīriešiem, ar brīvajiem un vergiem.

Ja man ārstējot vai neārstējot gadītos redzēt vai dzirdēt par cilvēku dzīvi kaut ko, kas nevienam nebūtu jāzina, es par to klusēšu un, glabājot noslēpumu, nekad nevienam to neteikšu.

Ja es zvērestu stingri pildīšu, tad lai man tiek piešķirta laime dzīvē un darbā un slava laiku laikos pie visiem cilvēkiem!

Bet tam, kas zvērestu pārkāpj vai nepatiesi zvēr, lai notiek otrādi!

Atbildēt

Alkatība

11.02.2013. 20:32

Sāksim ar to, ka veselības darbinieki šogad dabūs 468 031 000 LVL. Beigsim ar to, ka vairum medicīnas iestāžu ir SIA ar vai bez pašvaldības iesaistes un daudziem maksas pakalpojumiem + vēl kukuļu jūra. Varbūt vajadzētu sākt ar auditu,kā visa nauda tiek tērēta un ieņemta, jo mani māc aizdomas, ka kāds vārās, un gan jau ka tajos pašos otkatos. Auditu visiem. Iespējams pats Apiņa kungs.

Atbildēt

tā ir

11.02.2013. 19:55

kā mūris pret instinktiem...Ja nebūtu ko sargāt, nesargātu

Atbildēt

tanguera

11.02.2013. 19:37

»

hmm

Visu pudeļu korķim - Apinim šoreiz padevies zagļu valstiņas domāšanu perfekti raksturojošs gabals...


Perfekti! Šo hmm tekstu treknrakstā un sarkaniem burtiem Apiņa kungam kā publiska vēstule jānosūta un jāpārpublicē visos medijos.

Apiņa nekaunība šoreiz sasniegusi jau klaju noziedzības kā normas sludināšanas stadiju.

/Zatlers savulaik skaidroja, ka ārsti faktiski ir spiesti pieņemt kukuļus pacientu tuvinieku sirdsmiera labad - lai cilvēki dzīvotu apziņā, ka visu izdarījuši, kas vien viņu spēkos. :) Apiņa kungs iet daudz, daudz tālāk. Apiņa kungs, nevēlaties aptaujāt pacientus un med. personālu piem., Onkoloģijas centrā?/

Atbildēt

mc

11.02.2013. 18:34

Melnais Pēteris vienmēr kautko salaiž pakaļā. Apinis hrenovs

Atbildēt

Olgerts

11.02.2013. 18:25

Cilvēki Latvijā mirst, un mirst slimnīcās, jo nav naudas. Hipokrāta zvērsts, diemžēl, Latvijā neskaitās. Nevajag strādāt par ārstu, ja nevari to darīt par to algu kāda ir. Ārstiem ir nospļauties par cilvēka dzīvību, gaida tikai kukuli un tad kustina savu pakaļu, bet bieži tad jau ir par vēlu. Vajadzētu sākt ar to, ka HIPOKRĀTA ZVĒRSTS tiek iekļauts darba pienākumos un par ārstu ētiku vajdzētu runāt pirmkārt.

Atbildēt

??

11.02.2013. 17:28

Kāpēc ārstiem būtu jāārstē korumpētie un nekaunīgie juristi, kas tēlo godīgos?

Atbildēt

Viesturs

11.02.2013. 17:24

»

JURIKS

pareizi saka džeks, KNAB māk tikai...


Un ko autors ?!!?
varētu sākt kaut vai ar paša rakstā pieminēto - iemācīt savus amata brāļus jebkuru "bomzi" negrūst tomogrāfā vai rezonātorā lieki aizņemot rindu un deldējot jau tā knapo veselības budžetu.
Tāpat viņs varēja publiski uzdot jautājumu jebkuram arstniecībā strādājošam - ko viņi vairāk vēlas - jaunu ēku par 40 miljoniem vai pārdesmit latu pie algas ??!!?

Atbildēt

JURIKS

11.02.2013. 16:31

pareizi saka džeks, KNAB māk tikai
sevi reklamēt, lai dabūtu lielāko budžetu. Produktivitāte = 0,0001.

pasakiet man lūdzu, kāda ir jēga no tās diskusijas, ko organizē KNAB, nekāda.

Tā nevis diskusija, bet tukša pļāpāšana, bet tam atskaitīšanai KNAB izvietos savā mājas lapā informāciju ar nosaukumu "KNAB rīkoja diskusiju par ...".

Nodokļu izšķērdēji.

Atbildēt

JOSKE

11.02.2013. 16:28

Varētu mainīties. KNĀBisti mērītu temperatūru, veiksmīgi operētu brukas un sirdis, cīnītos ar caureju un pieņemtu dzemdības, bet ārsti un feldšeri viņus uzraudzītu un pāris reižu izšautu gaisā. Katrā gadijumā mediķi savu lietu atbildīgi novestu līdz galam (līdz notiesājušam spriedumam), atšķirībā no MŪSDIENU O-Bē-Hā-eSņikiem.

Atbildēt

Jānis

11.02.2013. 15:01

Pēter, atkal uzprasījies, smēķējošais Ilžuks nekad nepiedos

Atbildēt

redzu, redzu

11.02.2013. 14:57

Izdevās, Pēter, izdevās! Redzu visu to tavu uzburto bildi KNAB"A gara acīm

Atbildēt

ADOMAITIS!

11.02.2013. 14:32

UHTIIII, PETJA! A KĀ BIJ SAŅEMT KUKULJUS NO MAZAAA AIVARINJA SAVULAIK, KAD DEPUTĀTU RINDĀS SKAITĪJĀS......? SANĀCA NE TIKAI IKRIEM UZ MAIZĪTES KO LIKT, BET ARĪ SVIESTINJAM, NE KO....? aK, PETER, PETER!!!!!!

Atbildēt

hmm

[R] 11.02.2013. 14:15

Visu pudeļu korķim - Apinim šoreiz padevies zagļu valstiņas domāšanu perfekti raksturojošs gabals.
Tātad cīņa ar zagļiem ir ļoti laba, bet tikai mērenā apjomā un, protams, kamēr tā neskar autora pārstāvēto sfēru! Galu galā vienmēr taču varēs norādīt uz kādu lielāku, briesmīgāku, svarīgāku utt. korumpantu, kurš jānoķer pirms ķerties pie Apiņa aizbilstamajiem. Savukārt, katram, kurš saņem, viņaprāt, nepietiekami lielu algu, kukuļņemšana būtu jāatļauj ar likumu, jo tās tak ir rūpes par ģimeni, nevis noziegums! :D

Atbildēt

j[dž]ūda

11.02.2013. 13:38

Kas tad tos 18 % sarēķināja. Varbūt aplokšņu ņēmējs, eksprezis Valdiņš! Vienu brīdi, lasot presi pirms 5-6 gadiem, likās, ka viņam visas kabatas pilnas ar aploksnēm..... Tagad viņš varētu piestrādāt par konsultantu korupcijas apkarošanā.

Atbildēt

Pasmējos, 100 punkti

11.02.2013. 13:27

..."Un man radās vīzija, ka Streļčenoka kunga darbinieku vidū ir vecāka, resna, ne pārāk labi izglītota smēķējoša sieviete, kura smēķē pie datora"

- tā ir priekšnieka vietniece Ilze Jurča.

100 punkti, malači! 100% šīs dāmas raksturojums.

Atbildēt

TT

11.02.2013. 12:34

Apinis ir vispār kūku , gan ar šo gan Coca-Colas ziedojumu viņa vadītājai ārstu biedrībai .

Atbildēt

sers

11.02.2013. 12:25

Kukuļdevēju un ņēmēju ķeršana un profilakse man atgādina sen zināmo(no socgadiem mantoto)teicienu:
Ņoķersim visus vistu zagļus!
Rokas nost no bagātniekiem jo viņi nezog vistas!

Atbildēt

Ironists

11.02.2013. 12:04

Apinis turpina Bēbē brokastu stilā, tomēr labi lasās un ir taisnība. Vajadzētu sākt grāmatas rakstīt, jūtams talants.

Atbildēt

Nav ko aizstāvēt

11.02.2013. 11:58

Apiņa kg. Jūs ļoti labi zinat , ka ārsti vēl jo projām ņem kukuļus ! Viņi it kā neprasa , bet gaida ka piedāvās ! Velk operāciju tik ilgi kamēr slimnieks nevar vairs gaidīt un saprot ---ja nedosi nekas nenotiks ! Tā notika mēnesi atpakaļ !
Kukulis ir mazākais 100 Ls !
Apīni !!!! Turi labāk savu muti ciet !

Atbildēt

11.02.2013. 11:53

Resnā pīpmane laikam domāta Jurča

Atbildēt

peters

11.02.2013. 11:48

Man patīk šis P.Apiņa k-ga citāts, tas ir spļāviens KNABam sejā: "Kā zināms, visus pārējos korupcijas gadījumus, t.sk. lielos pašvaldību iepirkumus Rīgā un Daugavpilī KNĀB ir pilnībā izskaudis [..]". KNAB ir liekulības un partiju savstarpējo rēķinu norēķināšanās iestāde. Savējos taču neaizstiek. Vai reāli ir sēdējis uz apsūdzēto sola tiesā kaut viens no Saeimas vai MK? Neviens! Jo KNABs ir Ministru kabineta (POLITIĶU) pakļautībā!

Atbildēt

Likumpaklausīgais

11.02.2013. 11:31

Pievērsiet uzmanību faktam, ka Streļčenoka reklāmas plakāts ir divās valodās. Tatad valsts iestāde - KNAB - pārkāpj ne tikai likumu, bet spļauj ģīmī mums visiem, referenduma gadadienu pieminot.

Atbildēt

Negribam traucēt "lielzagļus"

11.02.2013. 11:29

Malacis Pēter! Tā jau Latvijas valsts iestāžu liga: neko nedarīt pēc būtības un veselā saprāta.
Ja nevar (vairāk gan negrib) ķert un sēdināt lielos kukuļdevējus, shēmu zīmētājus, tāmju vērtību cēlājus un "otkatu" organizētājus-tad nu izpaudīsies uz dakteriem. Jā.Te nu statistiku varēs uzlabot "ne par knapo". Un kas par PR būs!

Atbildēt

es

11.02.2013. 11:28

no sakuma liekas riktigs uzbrauciens nu nepaties, bet raksta beigas mani parliecinaja.

Atbildēt

zz

11.02.2013. 11:28

Mediķi ir vieni no lielākiem korumpantiem,tā ir taisnība, civēki , kas ir saskārušies ar veselības problēmām , to zin.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...