Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Gatis Ex-seržantam

17.05.2013. 07:25

Aha! Piedevām Kučinskis lamā partiju sistēmu, kaut gan pats kā staigule ir iztaigājis daudzas.

Atbildēt

Viedais

16.05.2013. 17:24

»

24.02.2013

Vai PIETIEK arī turpmāk neko nedarīs lai cien. autora turpmākās pār-publicēšanās iespējas būtu būtiski apgrūtinātas


Eh, kā roķeles stiepjas aizbāst muti... Voltēru pat necitēšu, jo atcerējos sakāmvārdu par pērlēm

Atbildēt

Kurš pateiks?

16.05.2013. 13:40

Vēsture parasti atkārtojas. Latvijā tas ir noticis vairākkārt. Un vienmēr ir blakus bijusi Krievija un diktējusi savus noteikumus. Arī Ulmaņa laikā. Vai tiešam politiķi cer pārliecināt tautu, ka viņi ieies vēsturē kā celmlauži? Ar mazās Latvijas piemēru parādīs, ka ir pārāka par Šveici? Spēj būt pilnīgi neatkarīga no Krievijas? Nosaucat man, ķēmi, kura ar Krieviju robežojošās valsts ir no tās ekonomiski neatkarīga! Un cik mums ir prāta, lai pirktu gāzi un metālu, kuru vispirms no Krievijas iepērk ES, bet mēs no tās par dubultu cenu? Es gaidu atbildi, šinderi!

Atbildēt

haralds

[R] 15.05.2013. 20:50

да пошли они в задницу, tie ārzemju speciālisti, nahren lai ļautiņi savu likteni pieņemtu bez protestiem!

Atbildēt

24.02.2013

15.05.2013. 19:35

»

Nikns aborigēns

Vai Viedais ir Jāņa Ezīša lit. pseidonīms


Vai PIETIEK arī turpmāk neko nedarīs lai cien. autora turpmākās pār-publicēšanās iespējas būtu būtiski apgrūtinātas..?

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 14.05.2013. 21:09

»

Viedais

Raksta mērķis nav aicināt uz vēlēšanu boikotu. Drīzāk padomāt par ko balsosim. Vai arī vienkārši padomāt, kas letiņiem patiešām nekaitētuPar klusēšanu kā BOIKOTU.

Klusēt var dažādi.

Var klusēt un nemelot.
Var klusēt un neteikt taisnību.
Var klusēt un tādējādi piekrist un atbalstīt.

BET - var klusēt un tādā veidā pilnībā BOIKOTĒT un IGNORĒT tos, kuri nerīkojas kā draugi.

BOIKOTS ir viens no nevardarbīgās pretošanās visiedarbīgākajiem ieročiem, kuru veiksmīgi savulaik lika lietā Mohandass Karamčands Gandijs / Mahatma Gandijs.

***

"Liekot lietā BOIKOTA klusēšanu, vienlaikus nedrīkst aizmirst, ka BOIKOTA tālākais mērķis ir nodrošināt tādu iespējamo sadarbošanos arī ar pašreizējo pretinieku, kas saskaņota ar patiesību un taisnīgumu.

BOIKOTA būtība tiecas likvidēt ļaunumu un pretišķības kā cēloņus un sekas, taču ne pašus pretiniekus, kā tas ir vardarbīgas pretošanās gadījumā.

BOIKOTS ir nevardarbīga metode, kas sabiedrisko domu noskaņo pret ļaunumu, kas tiek vērsts pret sabiedrības harmonisku pastāvēšanu.

BOIKOTS ir protests arī pret neapzinātu vai negribētu piedalīšanos ļaunumā.

BOIKOTS ir centiens pamodināt tautu līdz pakāpei, kad tā PĀRTRAUC jebkuru sadarbību ar SISTĒMU, kura aiz sevis slēpj ļaunu, merkantilu nodomu, kurš ir postošs sabiedrībai un valstij kopumā.

BOIKOTS pret uz sabiedrību vērstu ļaunumu ir tikpat svarīga pilsoniska rīcība kā sadarbošanās ar labo un taisnīgo.

BOIKOTS nav vienkārši klusēšana, BOIKOTS ir IGNORĒJOŠA klusēšana, kategoriski un pat demonstratīvi atsakoties sadarboties ar tiem, kuru rīcība ir ļauna pret sabiedrību, tātad - atsakoties sadarboties ar valsts varu kā ļaunuma SISTĒMU = pilnībā BOIKOTĒJOT un IGNORĒJOT valsti kopumā."

(Izmantots Mahatma Gadndija pausto tēžu apkopojums.)

*****

Ir sacīts: "Domā līdzi!!!"... ;)

oriģinālversija "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv/?p=15940

u.c.

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

Es

14.05.2013. 16:12

»

Ex-seržants

Vispar jau krievi ir jau atnakuši ar vietējās varas klusu piekrišanu. Pareizak gan būtu teikt nevis krievi, bet Krievijas mafiozais kapitāls. Šeit īsumā- http://www.diena.lv/pasaule/britu-izdevums-apraksta-latviju-ka-krievijas-biznesa-politikas-un-noziedzibas-rotalu-laukumu-13989855...


Diemžēl galīgi nepārliecinoši. Tieši tik pat daudz kaitējumu (ja ne pat vēl vairāk), tikai ar citām metodēm, var pierakstīt arī rietumu pusei un ar kredītiem tam ir tikai attāla saistība.
Bet nu labi - sveiki, sveiki. Ko nu es te tāda neizglītota jaucos ar saviem prātuļojumiem. Tam, kurš ir palasījies Dienu un Krievijas blogerus, noteikti ir izveidojies vienīgais pareizais viedoklis. To nu neviens nevar apšaubīt.

Atbildēt

50 s

14.05.2013. 16:12

Labs raksts.Bet ari "serzantam" taisniba,Skandinavu bankas deva kreditus . Austrumu kabatas bankas ir bijusas un vel bus lielas problemas...

Atbildēt

50s

14.05.2013. 15:52

... rengedaji un semocku grauzeji-tas ir supper...

Atbildēt

Ex-seržants

14.05.2013. 15:35

»

Es

Mēģinu atrast visādus attaisnojumus, bet diemžēl jāatzīst, ka taisnība jau vien par to starplaiku starp vēlēšanām :( Karotāja gan no manis sanāktu pašvaka (nav ne atbilstošas domāšanas, ne ķermeņa komplektācijas), bet ja parādītos "pareizais karogs" gan jau kaut ko fonā pačiepstēt varētu...


Vispar jau krievi ir jau atnakuši ar vietējās varas klusu piekrišanu. Pareizak gan būtu teikt nevis krievi, bet Krievijas mafiozais kapitāls. Šeit īsumā- http://www.diena.lv/pasaule/britu-izdevums-apraksta-latviju-ka-krievijas-biznesa-politikas-un-noziedzibas-rotalu-laukumu-13989855
Ja kas, tad „nacionālā buržuāzija” pārdos savu biznesu jebkam , ja tas būs izdevīgi , piemēram kā Šķēle.
Un lielākās problēmas šeit ir sagādājušas ne jau Rietumu bankas (kredītus ar varu neviens nespieda ņemt), bet gan ar Krievijas nerezidentu noguldījumiem saistītas bankas un tās, kur īpašnieki aiz offšoriem paslēpušies un ar mafiju saistīti (Baltija, Olimpija, Parex, Krājbanka) Ko vēlas šeit SC ? Ņemot vērā draudzību ar Putina partiju loģisks secinājums- kaut ko līdzīgu, kas šodien Krievijā. Palasiet un paskatiet nevis oficiozo Krievijas TV, bet kaut vai krievu blogerus, ja nav ticības Rietumu presei, tad gūsiet priekšstatu . Bet vispār nav ne vēlēšanās ne laika Jūs šeit izglītot, ja jau elementāras lietas neesat spējusi saskatīt. Sveiki.

Atbildēt

Es

14.05.2013. 14:57

»

Ex-seržants

"Vienkārši nav par ko balsot...


Mēģinu atrast visādus attaisnojumus, bet diemžēl jāatzīst, ka taisnība jau vien par to starplaiku starp vēlēšanām :( Karotāja gan no manis sanāktu pašvaka (nav ne atbilstošas domāšanas, ne ķermeņa komplektācijas), bet ja parādītos "pareizais karogs" gan jau kaut ko fonā pačiepstēt varētu :)

Savukārt, sauklis "Krievi nāk!" mani gan kaut kā ļoti maz uztrauc. Pat ja iedomājamies tādu ekstremālu situāciju, ka viņi tiešām "atnāk" un valdība pilnībā sastāv tikai no tā saucamajām "krievu partijām". Kas mainīsies, izņemot to, ka mūs aplaupīs krievi, nevis rietumi un to, ka tā saucamie "investori" nerunās angliski, bet krieviski?
Tas tiešām ir vienkārši jautājums, nevis uzbrauciens no sērijas "mana taisnība ir vienīgā taisnība".

Atbildēt

Ex-seržants

14.05.2013. 14:27

»

Es

Doma jau, protams, viņiem laba (es par partijas koncepcijas sasaisti ar "pret eiro" ideju), bet drusciņ ātrāk vajadzēja sākt darboties...


"Vienkārši nav par ko balsot..."
-------------------
100% piekrītu. Bet kas vainīgs pie tā? Es un Tu, jo kā vienigo demokratijas izpausmes iespēju uzskatām nobalsot reizi 4 gados, bet starplaikā augstakais esam spejīgi pagaudot netā.
Ja latviešu elektorats bikotēs velēšanas, par rezultatiem šaubu laikam nav. Vairākums krievu elektorata balsos par jebko, kas tikai pasolīs "nacionalo minoritāsu interešu aizsardzību", atiešanu no ES un iekļaušanos Eirazijas vai kāda cita Putina veidotās postpadomju impērijas sastāva. Tas, ka bardaks tad būs vel lielaks vinus neuztrauc, galvenais, ka savējie. Un ja kads domā, ka pie šada scenarija tie, kas pasreiz pie siles kaut kur pazudīs, tad maldās. Piesmēresies jaunajai varai ieskaitot ta saucamo 'inteliģenci". Vēsturiski pārbaudīts.

Atbildēt

Es

14.05.2013. 14:05

»

Ex-seržants

Tā saucamā Rīcibas partija (iepr.nosaukums Eiroskeptiķi)-margināla kompānija, kas iestejas pret dalību ES un NATO un nevienās velēšanas nav pacēlusies līdz 1% līmenim. Viens no spilgtakajiem parstavjiem "publicists"' Janis Kučinskis ar tehnikuma izglītību un pašmācības ceļā apguvis demagoga arodu, ...


Doma jau, protams, viņiem laba (es par partijas koncepcijas sasaisti ar "pret eiro" ideju), bet drusciņ ātrāk vajadzēja sākt darboties.
Kaut kā drusciņ piegriezušās tās partijas un partijiņas, kas pie apvāršņa parādās tikai uz vēlēšanu laiku, lai paklaigātu par to kāda leiputrija iestāsies, kad viņi tiks kaut vai pie kripatiņas varas.
Tas gan nenozīmē to, ka es atbalstu tos, kuri jau tagad ir iespraukušies saeimā. Vienkārši nav par ko balsot. Nu vispār nav :(

Atbildēt

Ex-seržants

14.05.2013. 13:48

»

Es

Kas tā Rīcības partija tāda ir un ko viņa līdz šim ir izdarījusi??? Manuprāt, Antiglobālistu biedrība ir vienīgie, kas mēģina kaut ko darīt šajā virzienā, vairāk nekādas aktivitātes gan nav manītas


Tā saucamā Rīcibas partija (iepr.nosaukums Eiroskeptiķi)-margināla kompānija, kas iestejas pret dalību ES un NATO un nevienās velēšanas nav pacēlusies līdz 1% līmenim. Viens no spilgtakajiem parstavjiem "publicists"' Janis Kučinskis ar tehnikuma izglītību un pašmācības ceļā apguvis demagoga arodu, līdzīgi kā tagad NA iestājas par "nacionālo buržuāziju" jeb valsts galvenajiem izlaupītajiem. Lūk citats no viņa raksta Delfos 06.06.2011- "Ja nu tie, kas sevi uzbāzīgi slavē par demokrātiem un tautas kalpiem, patiesībā pārstāv visus tos svešzemniekus, kuri jau sagrābuši gandrīz visu, bet tie, kurus sauc par oligarhiem, patiesībā kautrīgi, vairāk instinktīvi un pavisam neveikli, bet tomēr mēģina glābt vēl to, kas te mums tomēr vēl pieder, lai arī ar parādiem aplikts? Jūs taču neesat aizmirsuši stāstu par veiklo zagli, kurš uzmanību no sevis novērsa ar skaļiem saucieniem: "Ķeriet zagli!"
Pilns teksts šeit- http://www.delfi.lv/aculiecinieks/news/sabiedriba/janis-kucinskis-visapkart-vieni-oligarhi.d?id=38891031
Lūk vēl spilgts domugrauds- "J.Kučinskis: ‘Cik patiesībā vareni ir mūsu „oligarhi”?’
Lai to izvērtētu, sniegšu tikai vienu pavisam svaigu piemēru. Katrs Sorosa nopirkts skuķis (Delnas, Providus un citi „eksperti”) var ik dienas brīvi pūst savas pīlītes Latvijas radio un televīzijā, bet kad mūsu visvarenākais „oligarhs” A. Lembergs gribēja 6 minūtes uzrunāt tautu, viņam par to nācās samaksāt LNT ap 20 000 latu! Arī pārējie „oligarhi” visu šo „revolucionāro” periodu faktiski bija mēmi, aizbāztām mutēm, jo acīmredzot vairs nespēja sagrabināt pat tos dažus tūkstošus."
Tagad sarosījušies , jo jūt ka ir iespēja izbraukt uz eiro āžiotāžas viļņa

Atbildēt

Es

14.05.2013. 13:06

»

LETA

Rīcības partija aicina padarīt 1. jūnija vēlēšanas par referendumu pret eiro...


Kas tā Rīcības partija tāda ir un ko viņa līdz šim ir izdarījusi??? Manuprāt, Antiglobālistu biedrība ir vienīgie, kas mēģina kaut ko darīt šajā virzienā, vairāk nekādas aktivitātes gan nav manītas...

Atbildēt

LETA

14.05.2013. 12:44

Rīcības partija aicina padarīt 1. jūnija vēlēšanas par referendumu pret eiro.

Centrālās Vēlēšanu Komisijas kārtējais atteikums uzsākt parakstu vākšanu tautas nobalsošanas rīkošanai sakarā ar eiro ieviešanu, parāda, ka vara neļaus tautai demokrātiski lemt savu un savas valsts likteni.

Tāpēc Rīcības partija aicina padarīt 1. jūnija pašvaldību vēlēšanas Rīgā par referendumu pret eiro. Rīcības partija ir vienīgais lata aizstāvju saraksts Rīgas Domes vēlēšanās.

Pēc Lielbritānijas 2. maija pašvaldību vēlēšanu parauga ( 26 % balsu par Lielbritānijas Neatkarības partiju (UKIP)), vēlētāji jau 1. jūnijā var sodīt lata slepkavas un soli pa solim samazināt kangarisko eirolīdēju varu Latvijas politikā.


Atbildēt

Ex-seržants

14.05.2013. 10:18

Svetdien defacto sižets par iegrūsto Eiropas naudu pašvaldību udenssaimniecībā. Izbūve miljonu vertus ielu tiklus un attīrīšanas ietaises, bet izradās ka iedzīvotaji nemaz negreib pieslegties. Labak lietos piesarņotu akas gruntsudeni un dirsīs turpat blakām bedrē. No ES būs snakcijas. Kas vainīgs, atkal Eiropa? Protams. Atbildīgi ir pašvaldību vadītaji un kontrolejošā valsts iestade- VARAM. Pirmie pasūtīja bet otrie apstiprinaja nekvalitatīvus tehniski-ekonomiskos pamatojumus , kur finanšu radītaji tika piedzīti ka vajag nerēķinoties ar rēalo situaciju, tipa dabūsim piķi , tad jau redzēs. Un atkal neviens ne par ko neatbild, jo vainīga Eiropa. Ta kā paklusejiet lupatiņā.

Atbildēt

Ex-seržants

14.05.2013. 10:06

»

es

cik jums duraki var teikt jabut pasiem par sevi , bet ir jaizmanto gan austrumi gan rietumi , no apmeram kaaa mazai monako ,lihensteinai andorai uttt. a te lienat dirsa tai eiropai , nu nebeigsies tas labi , mus sodis tikai ar naudu un tas mums nav . jau tagad vid draz visus kam vel drusku ir naudas...


Un pareizi darīs, ka sodīs. Tikai sodīt vajadzetu nevis valsti, bet atbildīgās amatpersonas, kas nespeja vai tīši nekontrolēja tos ļimonus, kas šeit ieplūda no ES KF un ERAF fondiem, tai skaitā Tevis pieminetiem autoceļiem, kas sāk brukt jau pēc gada. Tur protams arī vainīga Eiropa. Mierinajums vismaz, ka pateicoties ES iegrūstam piķim infrastruktūrā būvniecības nozare LV nenomira un nozares profi bada nenosprāga.

Atbildēt

es

14.05.2013. 09:46

cik jums duraki var teikt jabut pasiem par sevi , bet ir jaizmanto gan austrumi gan rietumi , no apmeram kaaa mazai monako ,lihensteinai andorai uttt. a te lienat dirsa tai eiropai , nu nebeigsies tas labi , mus sodis tikai ar naudu un tas mums nav . jau tagad vid draz visus kam vel drusku ir naudas. un kas bus talak cilveku nav tatad nav ari apgrozijuma nav apgrozijuma nav kustibas, nav kustibas tatad ari autocelus nemaz nevajag.

Atbildēt

Ex-seržants

14.05.2013. 09:35

»

IQ

Atbilde uz jautājumu par saikni starp eiro un pašvaldību vēlēšanām...


Ceri vien, ka uz tava āķa te kāds uzķersies. Piesaukt salīdzinajumam Lielbritaniju nerēķinoties ar nesalidzinamo ekonomisko, ģeopolitisko un sociālo situaciju var tikai subjekts ar izcili zemu IQ vai arī tas, kurs uzskata citus par idiotiem. LV eiroskeptiki ir Lemberga tipa mafiozā biznesa vai Putiniskā "bezbpreģela" atbalstītaji (abi jēdzieni līdzīgi tikai mērogi citi) Viennozīmīgi. Bet par Dombrovska un Vilka partiju nebalsošu divu iemeslu dēļ- 1) muld par krīzes beigām 2) nerēķinas ar vairākuma viedokli eiro jautājumā (referendums).
Varētu balsot par reformistiem ,ja kopā ar Zatleru no turienes aizvaktos viņa kanceleja.

Atbildēt

bālais

14.05.2013. 09:27

Diezgan precīzi, kaut gan vēl saudzējoši...cerams, ka vēl kāds "modīsies"...

Atbildēt

IQ

14.05.2013. 08:57

Atbilde uz jautājumu par saikni starp eiro un pašvaldību vēlēšanām:

Labdien,
Svaigākais piemērs tam, ka eiro un Eiropas problemātika attīstītās valstīs ir pašvaldību vēlēšanu jautājums, ir 2. maija Lielbritānijas pašvaldību vēlēšanas, kur United Kingdom Independence Party (UKIP) ieguva 26 % balsu tajos apgabalos, kur startēja.
Pamatojums vienkāršs: ja eirofederālisti un dažādi kangari salien pašvaldībās, viņi uz šīs bāzes lien tālāk Saeimā, Eiroparlamentā, valdībā - un turpina savu kangarisko politiku, ieskaitot, Latvijas gadījumā, lata likvidāciju.
Rīcības partija darbojas kopā ar eirokritiskām partijām visā ES.
Līdz ar to mūsu lēmums iesniegt sarakstu Rīgas Domes vēlēšanām ir piedāvājums gudrākajai rīdzinieku daļai balsot atbilstoši attīstītu valstu paraugam - soli pa solim mainot un uzlabojot Latvijas politiskās realitātes.

Eirooptimisti pret to pielieto divu veidu manipulācijas:
1. Eiropas jautājumiem nav jāietekmē balsojums pašvaldību vēlēšanās ( balsojiet par mums, neskatoties uz lata likvidāciju un Latvijas interešu nodevību)
2. Eiroskeptiķiem jāboikotē Eiroparlamenta vēlēšanas ( lai 100 % tiktu ievēlēti eirooptimisti no valdošajām partijām).

Lielbritānijā būtisku daļu vēlētāju uz tāda plika āķa vairs noķert nevar, bet Latvijā vēl mēģina un, jāatzīst, ne bez panākumiem.


Atbildēt

būtu labi

14.05.2013. 08:07

Būtu labi ja jau balsotu par baltajiem,bet parasti jau sabalsoti dzeltenie (paši samet biļetenus), un pie tiem ir iznīcība un nāve.

Atbildēt

Fēlis

14.05.2013. 07:33

»

zombējamais raksts

latvietis nomirst Sibīrijā un ZIN, nevis tikai tic, ka Latvija būs


Tu esi naivs, zilais čiuli. Padumjajos laikos pie šņabja veikaliem arī stāvēja vieni un tie paši zildeguņi, bet tas jau nenozīmēja, ka visi ir dzērāji, kā nenozīmē šodien, ka ratos krauj visi. Tu vienkārši apgrozies tādās vietās, kur savācas tie, kuri var atļauties kraut.

Atbildēt

Viedais

14.05.2013. 00:28

»

Ex-seržants

Ir vietas , kur krutākas lietas notiekās


Raksta mērķis nav aicināt uz vēlēšanu boikotu. Drīzāk padomāt par ko balsosim. Vai arī vienkārši padomāt, kas letiņiem patiešām nekaitētu.

Atbildēt

Ex-seržants

13.05.2013. 22:49

Ir vietas , kur krutākas lietas notiekās-
http://www.youtube.com/watch?v=C1nabz7ELKs
Tāpēc neaicinu biokotēt vēlēšanas, kaut gan, varbūt ka vajadzētu.

Atbildēt

zombējamais raksts

13.05.2013. 20:56

latvietis nomirst Sibīrijā un ZIN, nevis tikai tic, ka Latvija būs.
Beidziet zombēt, sarkanie čangaļi. Un nekādas nabadzības nav, paskaties veikalos kā krauj ratos.

Atbildēt

Nikns aborigēns

13.05.2013. 20:23

Vai Viedais ir Jāņa Ezīša lit. pseidonīms?
Vai otrādi?
PIETIEK 24.02.2013: cien. autora turpmākās pār-publicēšanās iespējas būs būtiski apgrūtinātas.
Bet melo, jo raksts jau bija šodien apollo 14:53

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 13.05.2013. 19:11

;)

Medija ziņa: "Latvijas vēlētājam pašreizējā varas ekspluatēšanas SISTĒMĀ ir ticis atvēlēts nožēlojams liktenis un uzspiests "pilsoniski patriotisks pienākums" būt par muļķi visās iespējamās kombinācijās. Nobalso par "tiem pašiem vecajiem" - muļķis: ko tad cerēji mainīt, ja balso par tiem pašiem "lielkretīniem", kuri jau iepriekš pie varas un "siles" bija. Par "jaunajiem" (t.i. - "pārgrupētiem" vecajiem) politbiznesa projektiem - muļķis, jo riskē tikt pie vēl "lielākiem kretīniem". Par sīkpartijām, kuras nekad nav tikušas un netiks saeimas vai pašvaldību "tautas kalpos" - muļķis: iemeti savu balsi miskastē. Neej balsot vispār, BOIKOTĒJOT gan šo SILES "valsti" un pseido "de(R)mokrātijas" SISTĒMU, gan tajā valdošo "politbiznesmeņu" saorganizēto kārtējo "vēlēšanu" farsu ar tam sekojošu "pareizo" rezultātu "saskaitīšanu" - savu "muļķu pienākumu" izpildījušie "apzinīgie pozitīvisti" un tamlīdzīgi "savas valsts patrEJoti" tik pat "apzinīgi" centīsies tevi nodēvēt par "muļķi": palaidi garām savu iespēju būt par muļķi "aktīvajā variantā" - kā "pozitīvisma" un tamlīdzīgu priekšvēlēšanu kampaņu apstulbinātam zombijam nobalsojot par "mazāko ļaunumu"..." (pamatcit.aut.: "dw", komentārs L. Čigānes publikācijai "Kas laimes lācim vēderā?", l/r "diena", 30.09.2006.)
-----

MZ vēlētājs = muļķis (bez variantiem)?...
( MZ = Muļķu Zeme, bez komentāriem )
( Iz “Ontūna M.© arChīva” )

'Briest' ATKAL "spēle vienos vārtos",
Kad mandātus sev 'biedri kārtos',
Pēc Muļķu Zemes "likumpantiem" ~
Bez (?...) izvēles un variantiem:

"Par vecie blēžiem balsot = dumji!
Uz jauniem 'rīmām' cerēt = skumji!!
BET - "mazāks ļaunums" jāizvēlas!!!
(No tiem, kas "valstī" 'kruķī ģēlas'...)

Ar "tukšām aploksnēm" = 'nav iekšā' ~
Tās, "balsis skaitot", 'paņems priekšā':
NAV svarīgi, kā kurš "prot" (?...) 'spēlēt',
Bet - tas, CIK "vaukšķu" aizskries "vēlēt".

Jo - "urnu FARSS" 'pa foršo rullē',
Ja "elektorāts" NAV 'pa nullēm':
Pie urnām neiet vispār = trakums ~
Var "kvorums" nesanākt, bet - vakuums!!!..."
...
( pilna versija = "O.M.© blogā":
http://ontuns-m.blogs.lv/?p=6188 )
...
Var 'mētāt muļķi', prātā vāju,
Un ATKAL pildīt "pagastmāju",
Ar kretīniem, kas "balsis" gaida,
Un - nicīgi par muļķiem smaida.

Vai arī - "DOMĀT līdz!!!", KO darīt,
Lai tā, kā vakar, nav vairs parīt:
Šī = MUĻĶU "spēle vienos vārtos" ~
Priekš 'biedriem', kas (SEV) SILI 'kārtos'.

=====

'ANNO' ~ 09. 2006. / 05. 2008. (neilgi pirms kārtējā "vēlēšanu" FARSA)

u.c.

P.S. Visi "O.M.© arChīvā" fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. - privāti) & lietišķai saziņai: http://ontuns-m.blogs.lv .

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

JJJ Juris -jūrnieks - jurists

13.05.2013. 19:09

Paldies autoram - nav ko ākstīties ar maigu Latvijas problēmu apsapņošanu - jāņem vērsis pie ragiem - tas ir - jāsauc lietas īstos vārdos un jāsāk organizēt katram savā rajonā domu biedru grupas lai sāktu cīņu par reālu Latvijas neatkarības atjaunošanu . Katram savu spēju robežās audzināt jaunatni par Latvijas patriotiem - u.t.t.

Ar ko sākt - ja cenzūra nenoņems - drīz lasīsiet NRA ,Latvijas avīzē un protams - Pietiek !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...