Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Gatis Ex-seržantam

17.05.2013. 06:25

Aha! Piedevām Kučinskis lamā partiju sistēmu, kaut gan pats kā staigule ir iztaigājis daudzas.

Atbildēt

Viedais

16.05.2013. 16:24

»

24.02.2013

Vai PIETIEK arī turpmāk neko nedarīs lai cien. autora turpmākās pār-publicēšanās iespējas būtu būtiski apgrūtinātas


Eh, kā roķeles stiepjas aizbāst muti... Voltēru pat necitēšu, jo atcerējos sakāmvārdu par pērlēm

Atbildēt

Kurš pateiks?

16.05.2013. 12:40

Vēsture parasti atkārtojas. Latvijā tas ir noticis vairākkārt. Un vienmēr ir blakus bijusi Krievija un diktējusi savus noteikumus. Arī Ulmaņa laikā. Vai tiešam politiķi cer pārliecināt tautu, ka viņi ieies vēsturē kā celmlauži? Ar mazās Latvijas piemēru parādīs, ka ir pārāka par Šveici? Spēj būt pilnīgi neatkarīga no Krievijas? Nosaucat man, ķēmi, kura ar Krieviju robežojošās valsts ir no tās ekonomiski neatkarīga! Un cik mums ir prāta, lai pirktu gāzi un metālu, kuru vispirms no Krievijas iepērk ES, bet mēs no tās par dubultu cenu? Es gaidu atbildi, šinderi!

Atbildēt

haralds

[R] 15.05.2013. 19:50

да пошли они в задницу, tie ārzemju speciālisti, nahren lai ļautiņi savu likteni pieņemtu bez protestiem!

Atbildēt

24.02.2013

15.05.2013. 18:35

»

Nikns aborigēns

Vai Viedais ir Jāņa Ezīša lit. pseidonīms


Vai PIETIEK arī turpmāk neko nedarīs lai cien. autora turpmākās pār-publicēšanās iespējas būtu būtiski apgrūtinātas..?

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 14.05.2013. 20:09

»

Viedais

Raksta mērķis nav aicināt uz vēlēšanu boikotu. Drīzāk padomāt par ko balsosim. Vai arī vienkārši padomāt, kas letiņiem patiešām nekaitētu



Par klusēšanu kā BOIKOTU.

Klusēt var dažādi.

Var klusēt un nemelot.
Var klusēt un neteikt taisnību.
Var klusēt un tādējādi piekrist un atbalstīt.

BET - var klusēt un tādā veidā pilnībā BOIKOTĒT un IGNORĒT tos, kuri nerīkojas kā draugi.

BOIKOTS ir viens no nevardarbīgās pretošanās visiedarbīgākajiem ieročiem, kuru veiksmīgi savulaik lika lietā Mohandass Karamčands Gandijs / Mahatma Gandijs.

***

"Liekot lietā BOIKOTA klusēšanu, vienlaikus nedrīkst aizmirst, ka BOIKOTA tālākais mērķis ir nodrošināt tādu iespējamo sadarbošanos arī ar pašreizējo pretinieku, kas saskaņota ar patiesību un taisnīgumu.

BOIKOTA būtība tiecas likvidēt ļaunumu un pretišķības kā cēloņus un sekas, taču ne pašus pretiniekus, kā tas ir vardarbīgas pretošanās gadījumā.

BOIKOTS ir nevardarbīga metode, kas sabiedrisko domu noskaņo pret ļaunumu, kas tiek vērsts pret sabiedrības harmonisku pastāvēšanu.

BOIKOTS ir protests arī pret neapzinātu vai negribētu piedalīšanos ļaunumā.

BOIKOTS ir centiens pamodināt tautu līdz pakāpei, kad tā PĀRTRAUC jebkuru sadarbību ar SISTĒMU, kura aiz sevis slēpj ļaunu, merkantilu nodomu, kurš ir postošs sabiedrībai un valstij kopumā.

BOIKOTS pret uz sabiedrību vērstu ļaunumu ir tikpat svarīga pilsoniska rīcība kā sadarbošanās ar labo un taisnīgo.

BOIKOTS nav vienkārši klusēšana, BOIKOTS ir IGNORĒJOŠA klusēšana, kategoriski un pat demonstratīvi atsakoties sadarboties ar tiem, kuru rīcība ir ļauna pret sabiedrību, tātad - atsakoties sadarboties ar valsts varu kā ļaunuma SISTĒMU = pilnībā BOIKOTĒJOT un IGNORĒJOT valsti kopumā."

(Izmantots Mahatma Gadndija pausto tēžu apkopojums.)

*****

Ir sacīts: "Domā līdzi!!!"... ;)

oriģinālversija "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv/?p=15940

u.c.

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

Es

14.05.2013. 15:12

»

Ex-seržants

Vispar jau krievi ir jau atnakuši ar vietējās varas klusu piekrišanu. Pareizak gan būtu teikt nevis krievi, bet Krievijas mafiozais kapitāls. Šeit īsumā- http://www.diena.lv/pasaule/britu-izdevums-apraksta-latviju-ka-krievijas-biznesa-politikas-un-noziedzibas-rotalu-laukumu-13989855...


Diemžēl galīgi nepārliecinoši. Tieši tik pat daudz kaitējumu (ja ne pat vēl vairāk), tikai ar citām metodēm, var pierakstīt arī rietumu pusei un ar kredītiem tam ir tikai attāla saistība.
Bet nu labi - sveiki, sveiki. Ko nu es te tāda neizglītota jaucos ar saviem prātuļojumiem. Tam, kurš ir palasījies Dienu un Krievijas blogerus, noteikti ir izveidojies vienīgais pareizais viedoklis. To nu neviens nevar apšaubīt.

Atbildēt

50 s

14.05.2013. 15:12

Labs raksts.Bet ari "serzantam" taisniba,Skandinavu bankas deva kreditus . Austrumu kabatas bankas ir bijusas un vel bus lielas problemas...

Atbildēt

50s

14.05.2013. 14:52

... rengedaji un semocku grauzeji-tas ir supper...

Atbildēt

Ex-seržants

14.05.2013. 14:35

»

Es

Mēģinu atrast visādus attaisnojumus, bet diemžēl jāatzīst, ka taisnība jau vien par to starplaiku starp vēlēšanām :( Karotāja gan no manis sanāktu pašvaka (nav ne atbilstošas domāšanas, ne ķermeņa komplektācijas), bet ja parādītos "pareizais karogs" gan jau kaut ko fonā pačiepstēt varētu...


Vispar jau krievi ir jau atnakuši ar vietējās varas klusu piekrišanu. Pareizak gan būtu teikt nevis krievi, bet Krievijas mafiozais kapitāls. Šeit īsumā- http://www.diena.lv/pasaule/britu-izdevums-apraksta-latviju-ka-krievijas-biznesa-politikas-un-noziedzibas-rotalu-laukumu-13989855
Ja kas, tad „nacionālā buržuāzija” pārdos savu biznesu jebkam , ja tas būs izdevīgi , piemēram kā Šķēle.
Un lielākās problēmas šeit ir sagādājušas ne jau Rietumu bankas (kredītus ar varu neviens nespieda ņemt), bet gan ar Krievijas nerezidentu noguldījumiem saistītas bankas un tās, kur īpašnieki aiz offšoriem paslēpušies un ar mafiju saistīti (Baltija, Olimpija, Parex, Krājbanka) Ko vēlas šeit SC ? Ņemot vērā draudzību ar Putina partiju loģisks secinājums- kaut ko līdzīgu, kas šodien Krievijā. Palasiet un paskatiet nevis oficiozo Krievijas TV, bet kaut vai krievu blogerus, ja nav ticības Rietumu presei, tad gūsiet priekšstatu . Bet vispār nav ne vēlēšanās ne laika Jūs šeit izglītot, ja jau elementāras lietas neesat spējusi saskatīt. Sveiki.

Atbildēt

Es

14.05.2013. 13:57

»

Ex-seržants

"Vienkārši nav par ko balsot...


Mēģinu atrast visādus attaisnojumus, bet diemžēl jāatzīst, ka taisnība jau vien par to starplaiku starp vēlēšanām :( Karotāja gan no manis sanāktu pašvaka (nav ne atbilstošas domāšanas, ne ķermeņa komplektācijas), bet ja parādītos "pareizais karogs" gan jau kaut ko fonā pačiepstēt varētu :)

Savukārt, sauklis "Krievi nāk!" mani gan kaut kā ļoti maz uztrauc. Pat ja iedomājamies tādu ekstremālu situāciju, ka viņi tiešām "atnāk" un valdība pilnībā sastāv tikai no tā saucamajām "krievu partijām". Kas mainīsies, izņemot to, ka mūs aplaupīs krievi, nevis rietumi un to, ka tā saucamie "investori" nerunās angliski, bet krieviski?
Tas tiešām ir vienkārši jautājums, nevis uzbrauciens no sērijas "mana taisnība ir vienīgā taisnība".

Atbildēt

Ex-seržants

14.05.2013. 13:27

»

Es

Doma jau, protams, viņiem laba (es par partijas koncepcijas sasaisti ar "pret eiro" ideju), bet drusciņ ātrāk vajadzēja sākt darboties...


"Vienkārši nav par ko balsot..."
-------------------
100% piekrītu. Bet kas vainīgs pie tā? Es un Tu, jo kā vienigo demokratijas izpausmes iespēju uzskatām nobalsot reizi 4 gados, bet starplaikā augstakais esam spejīgi pagaudot netā.
Ja latviešu elektorats bikotēs velēšanas, par rezultatiem šaubu laikam nav. Vairākums krievu elektorata balsos par jebko, kas tikai pasolīs "nacionalo minoritāsu interešu aizsardzību", atiešanu no ES un iekļaušanos Eirazijas vai kāda cita Putina veidotās postpadomju impērijas sastāva. Tas, ka bardaks tad būs vel lielaks vinus neuztrauc, galvenais, ka savējie. Un ja kads domā, ka pie šada scenarija tie, kas pasreiz pie siles kaut kur pazudīs, tad maldās. Piesmēresies jaunajai varai ieskaitot ta saucamo 'inteliģenci". Vēsturiski pārbaudīts.

Atbildēt

Es

14.05.2013. 13:05

»

Ex-seržants

Tā saucamā Rīcibas partija (iepr.nosaukums Eiroskeptiķi)-margināla kompānija, kas iestejas pret dalību ES un NATO un nevienās velēšanas nav pacēlusies līdz 1% līmenim. Viens no spilgtakajiem parstavjiem "publicists"' Janis Kučinskis ar tehnikuma izglītību un pašmācības ceļā apguvis demagoga arodu, ...


Doma jau, protams, viņiem laba (es par partijas koncepcijas sasaisti ar "pret eiro" ideju), bet drusciņ ātrāk vajadzēja sākt darboties.
Kaut kā drusciņ piegriezušās tās partijas un partijiņas, kas pie apvāršņa parādās tikai uz vēlēšanu laiku, lai paklaigātu par to kāda leiputrija iestāsies, kad viņi tiks kaut vai pie kripatiņas varas.
Tas gan nenozīmē to, ka es atbalstu tos, kuri jau tagad ir iespraukušies saeimā. Vienkārši nav par ko balsot. Nu vispār nav :(

Atbildēt

Ex-seržants

14.05.2013. 12:48

»

Es

Kas tā Rīcības partija tāda ir un ko viņa līdz šim ir izdarījusi??? Manuprāt, Antiglobālistu biedrība ir vienīgie, kas mēģina kaut ko darīt šajā virzienā, vairāk nekādas aktivitātes gan nav manītas


Tā saucamā Rīcibas partija (iepr.nosaukums Eiroskeptiķi)-margināla kompānija, kas iestejas pret dalību ES un NATO un nevienās velēšanas nav pacēlusies līdz 1% līmenim. Viens no spilgtakajiem parstavjiem "publicists"' Janis Kučinskis ar tehnikuma izglītību un pašmācības ceļā apguvis demagoga arodu, līdzīgi kā tagad NA iestājas par "nacionālo buržuāziju" jeb valsts galvenajiem izlaupītajiem. Lūk citats no viņa raksta Delfos 06.06.2011- "Ja nu tie, kas sevi uzbāzīgi slavē par demokrātiem un tautas kalpiem, patiesībā pārstāv visus tos svešzemniekus, kuri jau sagrābuši gandrīz visu, bet tie, kurus sauc par oligarhiem, patiesībā kautrīgi, vairāk instinktīvi un pavisam neveikli, bet tomēr mēģina glābt vēl to, kas te mums tomēr vēl pieder, lai arī ar parādiem aplikts? Jūs taču neesat aizmirsuši stāstu par veiklo zagli, kurš uzmanību no sevis novērsa ar skaļiem saucieniem: "Ķeriet zagli!"
Pilns teksts šeit- http://www.delfi.lv/aculiecinieks/news/sabiedriba/janis-kucinskis-visapkart-vieni-oligarhi.d?id=38891031
Lūk vēl spilgts domugrauds- "J.Kučinskis: ‘Cik patiesībā vareni ir mūsu „oligarhi”?’
Lai to izvērtētu, sniegšu tikai vienu pavisam svaigu piemēru. Katrs Sorosa nopirkts skuķis (Delnas, Providus un citi „eksperti”) var ik dienas brīvi pūst savas pīlītes Latvijas radio un televīzijā, bet kad mūsu visvarenākais „oligarhs” A. Lembergs gribēja 6 minūtes uzrunāt tautu, viņam par to nācās samaksāt LNT ap 20 000 latu! Arī pārējie „oligarhi” visu šo „revolucionāro” periodu faktiski bija mēmi, aizbāztām mutēm, jo acīmredzot vairs nespēja sagrabināt pat tos dažus tūkstošus."
Tagad sarosījušies , jo jūt ka ir iespēja izbraukt uz eiro āžiotāžas viļņa

Atbildēt

Es

14.05.2013. 12:06

»

LETA

Rīcības partija aicina padarīt 1. jūnija vēlēšanas par referendumu pret eiro...


Kas tā Rīcības partija tāda ir un ko viņa līdz šim ir izdarījusi??? Manuprāt, Antiglobālistu biedrība ir vienīgie, kas mēģina kaut ko darīt šajā virzienā, vairāk nekādas aktivitātes gan nav manītas...

Atbildēt

LETA

14.05.2013. 11:44

Rīcības partija aicina padarīt 1. jūnija vēlēšanas par referendumu pret eiro.

Centrālās Vēlēšanu Komisijas kārtējais atteikums uzsākt parakstu vākšanu tautas nobalsošanas rīkošanai sakarā ar eiro ieviešanu, parāda, ka vara neļaus tautai demokrātiski lemt savu un savas valsts likteni.

Tāpēc Rīcības partija aicina padarīt 1. jūnija pašvaldību vēlēšanas Rīgā par referendumu pret eiro. Rīcības partija ir vienīgais lata aizstāvju saraksts Rīgas Domes vēlēšanās.

Pēc Lielbritānijas 2. maija pašvaldību vēlēšanu parauga ( 26 % balsu par Lielbritānijas Neatkarības partiju (UKIP)), vēlētāji jau 1. jūnijā var sodīt lata slepkavas un soli pa solim samazināt kangarisko eirolīdēju varu Latvijas politikā.


Atbildēt

Ex-seržants

14.05.2013. 09:18

Svetdien defacto sižets par iegrūsto Eiropas naudu pašvaldību udenssaimniecībā. Izbūve miljonu vertus ielu tiklus un attīrīšanas ietaises, bet izradās ka iedzīvotaji nemaz negreib pieslegties. Labak lietos piesarņotu akas gruntsudeni un dirsīs turpat blakām bedrē. No ES būs snakcijas. Kas vainīgs, atkal Eiropa? Protams. Atbildīgi ir pašvaldību vadītaji un kontrolejošā valsts iestade- VARAM. Pirmie pasūtīja bet otrie apstiprinaja nekvalitatīvus tehniski-ekonomiskos pamatojumus , kur finanšu radītaji tika piedzīti ka vajag nerēķinoties ar rēalo situaciju, tipa dabūsim piķi , tad jau redzēs. Un atkal neviens ne par ko neatbild, jo vainīga Eiropa. Ta kā paklusejiet lupatiņā.

Atbildēt

Ex-seržants

14.05.2013. 09:06

»

es

cik jums duraki var teikt jabut pasiem par sevi , bet ir jaizmanto gan austrumi gan rietumi , no apmeram kaaa mazai monako ,lihensteinai andorai uttt. a te lienat dirsa tai eiropai , nu nebeigsies tas labi , mus sodis tikai ar naudu un tas mums nav . jau tagad vid draz visus kam vel drusku ir naudas...


Un pareizi darīs, ka sodīs. Tikai sodīt vajadzetu nevis valsti, bet atbildīgās amatpersonas, kas nespeja vai tīši nekontrolēja tos ļimonus, kas šeit ieplūda no ES KF un ERAF fondiem, tai skaitā Tevis pieminetiem autoceļiem, kas sāk brukt jau pēc gada. Tur protams arī vainīga Eiropa. Mierinajums vismaz, ka pateicoties ES iegrūstam piķim infrastruktūrā būvniecības nozare LV nenomira un nozares profi bada nenosprāga.

Atbildēt

es

14.05.2013. 08:46

cik jums duraki var teikt jabut pasiem par sevi , bet ir jaizmanto gan austrumi gan rietumi , no apmeram kaaa mazai monako ,lihensteinai andorai uttt. a te lienat dirsa tai eiropai , nu nebeigsies tas labi , mus sodis tikai ar naudu un tas mums nav . jau tagad vid draz visus kam vel drusku ir naudas. un kas bus talak cilveku nav tatad nav ari apgrozijuma nav apgrozijuma nav kustibas, nav kustibas tatad ari autocelus nemaz nevajag.

Atbildēt

Ex-seržants

14.05.2013. 08:35

»

IQ

Atbilde uz jautājumu par saikni starp eiro un pašvaldību vēlēšanām...


Ceri vien, ka uz tava āķa te kāds uzķersies. Piesaukt salīdzinajumam Lielbritaniju nerēķinoties ar nesalidzinamo ekonomisko, ģeopolitisko un sociālo situaciju var tikai subjekts ar izcili zemu IQ vai arī tas, kurs uzskata citus par idiotiem. LV eiroskeptiki ir Lemberga tipa mafiozā biznesa vai Putiniskā "bezbpreģela" atbalstītaji (abi jēdzieni līdzīgi tikai mērogi citi) Viennozīmīgi. Bet par Dombrovska un Vilka partiju nebalsošu divu iemeslu dēļ- 1) muld par krīzes beigām 2) nerēķinas ar vairākuma viedokli eiro jautājumā (referendums).
Varētu balsot par reformistiem ,ja kopā ar Zatleru no turienes aizvaktos viņa kanceleja.

Atbildēt

bālais

14.05.2013. 08:27

Diezgan precīzi, kaut gan vēl saudzējoši...cerams, ka vēl kāds "modīsies"...

Atbildēt

IQ

14.05.2013. 07:57

Atbilde uz jautājumu par saikni starp eiro un pašvaldību vēlēšanām:

Labdien,
Svaigākais piemērs tam, ka eiro un Eiropas problemātika attīstītās valstīs ir pašvaldību vēlēšanu jautājums, ir 2. maija Lielbritānijas pašvaldību vēlēšanas, kur United Kingdom Independence Party (UKIP) ieguva 26 % balsu tajos apgabalos, kur startēja.
Pamatojums vienkāršs: ja eirofederālisti un dažādi kangari salien pašvaldībās, viņi uz šīs bāzes lien tālāk Saeimā, Eiroparlamentā, valdībā - un turpina savu kangarisko politiku, ieskaitot, Latvijas gadījumā, lata likvidāciju.
Rīcības partija darbojas kopā ar eirokritiskām partijām visā ES.
Līdz ar to mūsu lēmums iesniegt sarakstu Rīgas Domes vēlēšanām ir piedāvājums gudrākajai rīdzinieku daļai balsot atbilstoši attīstītu valstu paraugam - soli pa solim mainot un uzlabojot Latvijas politiskās realitātes.

Eirooptimisti pret to pielieto divu veidu manipulācijas:
1. Eiropas jautājumiem nav jāietekmē balsojums pašvaldību vēlēšanās ( balsojiet par mums, neskatoties uz lata likvidāciju un Latvijas interešu nodevību)
2. Eiroskeptiķiem jāboikotē Eiroparlamenta vēlēšanas ( lai 100 % tiktu ievēlēti eirooptimisti no valdošajām partijām).

Lielbritānijā būtisku daļu vēlētāju uz tāda plika āķa vairs noķert nevar, bet Latvijā vēl mēģina un, jāatzīst, ne bez panākumiem.


Atbildēt

būtu labi

14.05.2013. 07:07

Būtu labi ja jau balsotu par baltajiem,bet parasti jau sabalsoti dzeltenie (paši samet biļetenus), un pie tiem ir iznīcība un nāve.

Atbildēt

Fēlis

14.05.2013. 06:33

»

zombējamais raksts

latvietis nomirst Sibīrijā un ZIN, nevis tikai tic, ka Latvija būs


Tu esi naivs, zilais čiuli. Padumjajos laikos pie šņabja veikaliem arī stāvēja vieni un tie paši zildeguņi, bet tas jau nenozīmēja, ka visi ir dzērāji, kā nenozīmē šodien, ka ratos krauj visi. Tu vienkārši apgrozies tādās vietās, kur savācas tie, kuri var atļauties kraut.

Atbildēt

Viedais

13.05.2013. 23:28

»

Ex-seržants

Ir vietas , kur krutākas lietas notiekās


Raksta mērķis nav aicināt uz vēlēšanu boikotu. Drīzāk padomāt par ko balsosim. Vai arī vienkārši padomāt, kas letiņiem patiešām nekaitētu.

Atbildēt

Ex-seržants

13.05.2013. 21:49

Ir vietas , kur krutākas lietas notiekās-
http://www.youtube.com/watch?v=C1nabz7ELKs
Tāpēc neaicinu biokotēt vēlēšanas, kaut gan, varbūt ka vajadzētu.

Atbildēt

zombējamais raksts

13.05.2013. 19:56

latvietis nomirst Sibīrijā un ZIN, nevis tikai tic, ka Latvija būs.
Beidziet zombēt, sarkanie čangaļi. Un nekādas nabadzības nav, paskaties veikalos kā krauj ratos.

Atbildēt

Nikns aborigēns

13.05.2013. 19:23

Vai Viedais ir Jāņa Ezīša lit. pseidonīms?
Vai otrādi?
PIETIEK 24.02.2013: cien. autora turpmākās pār-publicēšanās iespējas būs būtiski apgrūtinātas.
Bet melo, jo raksts jau bija šodien apollo 14:53

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 13.05.2013. 18:11

;)

Medija ziņa: "Latvijas vēlētājam pašreizējā varas ekspluatēšanas SISTĒMĀ ir ticis atvēlēts nožēlojams liktenis un uzspiests "pilsoniski patriotisks pienākums" būt par muļķi visās iespējamās kombinācijās. Nobalso par "tiem pašiem vecajiem" - muļķis: ko tad cerēji mainīt, ja balso par tiem pašiem "lielkretīniem", kuri jau iepriekš pie varas un "siles" bija. Par "jaunajiem" (t.i. - "pārgrupētiem" vecajiem) politbiznesa projektiem - muļķis, jo riskē tikt pie vēl "lielākiem kretīniem". Par sīkpartijām, kuras nekad nav tikušas un netiks saeimas vai pašvaldību "tautas kalpos" - muļķis: iemeti savu balsi miskastē. Neej balsot vispār, BOIKOTĒJOT gan šo SILES "valsti" un pseido "de(R)mokrātijas" SISTĒMU, gan tajā valdošo "politbiznesmeņu" saorganizēto kārtējo "vēlēšanu" farsu ar tam sekojošu "pareizo" rezultātu "saskaitīšanu" - savu "muļķu pienākumu" izpildījušie "apzinīgie pozitīvisti" un tamlīdzīgi "savas valsts patrEJoti" tik pat "apzinīgi" centīsies tevi nodēvēt par "muļķi": palaidi garām savu iespēju būt par muļķi "aktīvajā variantā" - kā "pozitīvisma" un tamlīdzīgu priekšvēlēšanu kampaņu apstulbinātam zombijam nobalsojot par "mazāko ļaunumu"..." (pamatcit.aut.: "dw", komentārs L. Čigānes publikācijai "Kas laimes lācim vēderā?", l/r "diena", 30.09.2006.)
-----

MZ vēlētājs = muļķis (bez variantiem)?...
( MZ = Muļķu Zeme, bez komentāriem )
( Iz “Ontūna M.© arChīva” )

'Briest' ATKAL "spēle vienos vārtos",
Kad mandātus sev 'biedri kārtos',
Pēc Muļķu Zemes "likumpantiem" ~
Bez (?...) izvēles un variantiem:

"Par vecie blēžiem balsot = dumji!
Uz jauniem 'rīmām' cerēt = skumji!!
BET - "mazāks ļaunums" jāizvēlas!!!
(No tiem, kas "valstī" 'kruķī ģēlas'...)

Ar "tukšām aploksnēm" = 'nav iekšā' ~
Tās, "balsis skaitot", 'paņems priekšā':
NAV svarīgi, kā kurš "prot" (?...) 'spēlēt',
Bet - tas, CIK "vaukšķu" aizskries "vēlēt".

Jo - "urnu FARSS" 'pa foršo rullē',
Ja "elektorāts" NAV 'pa nullēm':
Pie urnām neiet vispār = trakums ~
Var "kvorums" nesanākt, bet - vakuums!!!..."
...
( pilna versija = "O.M.© blogā":
http://ontuns-m.blogs.lv/?p=6188 )
...
Var 'mētāt muļķi', prātā vāju,
Un ATKAL pildīt "pagastmāju",
Ar kretīniem, kas "balsis" gaida,
Un - nicīgi par muļķiem smaida.

Vai arī - "DOMĀT līdz!!!", KO darīt,
Lai tā, kā vakar, nav vairs parīt:
Šī = MUĻĶU "spēle vienos vārtos" ~
Priekš 'biedriem', kas (SEV) SILI 'kārtos'.

=====

'ANNO' ~ 09. 2006. / 05. 2008. (neilgi pirms kārtējā "vēlēšanu" FARSA)

u.c.

P.S. Visi "O.M.© arChīvā" fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. - privāti) & lietišķai saziņai: http://ontuns-m.blogs.lv .

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

JJJ Juris -jūrnieks - jurists

13.05.2013. 18:09

Paldies autoram - nav ko ākstīties ar maigu Latvijas problēmu apsapņošanu - jāņem vērsis pie ragiem - tas ir - jāsauc lietas īstos vārdos un jāsāk organizēt katram savā rajonā domu biedru grupas lai sāktu cīņu par reālu Latvijas neatkarības atjaunošanu . Katram savu spēju robežās audzināt jaunatni par Latvijas patriotiem - u.t.t.

Ar ko sākt - ja cenzūra nenoņems - drīz lasīsiet NRA ,Latvijas avīzē un protams - Pietiek !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

FotoDažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir izplatījusies ļoti strauji, izraisot nopietnu sabiedrības veselības krīzi un satricinot Eiropas Savienības (ES) un pasaules valstu ekonomikas.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

21

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

FotoPašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie notikumi un aktualitātes ir aizgājušas otrajā plāksnē. Tomēr nebūsim naivi, gan jau kādi klusi un mierīgi turpina shēmot, grābt un krāpt. Ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē.
Lasīt visu...

21

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

FotoĀrkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā, kas apgādā mūs ar pārtiku. Izvēloties Latvijas produktus, mums ir iespēja nodrošināt savu ģimeni ar kvalitatīvu un pārbaudītu pārtiku un, izrādot patriotismu, atbalstīt vietējos lauksaimniekus.
Lasīt visu...

21

Dezertieri un tautas marodieri

FotoEkstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā tas ir arī epidēmijas/pandēmijas laikā. Tagad noteikti tiekamies ar atsevišķu indivīdu nesavtību, izpalīdzību, gatavību ziedoties citu labā u.tml. Altruisms noteikti ir sastopams.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...