Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Šķēle uz tiesu

B. Rulle
04.10.2010.
Komentāri (151)

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

03.08.2018. 16:46

»

...
Debess klāra, bļeģ tabļetku un maloļetku! Tā mana mantra, uz dīvāna sēž anra. Moins! Neinteresē pilnīgi. Tāds seska sūc uzražots. Šis ari ir viņa teksts. Tāds smirdīgs mēsls - Lato Lapsa.

Atbildēt

03.08.2018. 16:45

»Kopš tā laika brīžiem neko neaceros. Jo iestājas klāra nakts un domāšanas pauze. Breacke. Lūzums. Haipetētiski varētu uz ašu roku uzcirst romānu ar nosaukumu Līzums, apcerot zelta laikus, kad biju komsorgs komjauniešu krganizācijā un stukačs VDK, kur mani pieņēma uz pusslodzi pa blatu kursabiedrs, kuru mācīju rakstīt dzejoļus par naudu. Maukās gājām kopā.

Atbildēt

03.08.2018. 16:27

»

Es, idiota atkritums kas visiem spēkiem izmisīgi slēpj savu identitāti – Lato Lapsa


Es, idiiota atkritums kas visiem spēkiem izmisīgi slēpj savu identitāti – Lato Lapsa, vienmēr visus kašķus un visas citas savas debiloīda cūcības sāku pirmais, kā jau uz visu galvu slims šizofrēniķis un "cionistu-žīdmasonu" ideoloģijas proaktīvs lobētājs! Žīdmasoni mani nopirka kā netīru humpalu un regulāri piesponsorē, tāpēc es par samērīgu atlīdzību tracinu normālus cilvēkus!

Židmasoni akal no VDK cionistisko pulveri novičoku iekomentējuši. Is piepis. Bļe tabļetku i maloļetku! Kis cita ocī boļķi veļ no paša tirsas acs radz nokam debess Klāru pašu.

Atbildēt

03.08.2018. 16:26

»

Lato Lapsa no pietirst-komas sūdubedres kļička tip mikrocefālais plānprātiņš

xcvb


Es, idiota atkritums kas visiem spēkiem izmisīgi slēpj savu identitāti – Lato Lapsa,

Atbildēt

Lato Lapsa no pietirst-komas sūdubedres kļička tip mikrocefālais plānprātiņš

03.08.2018. 16:25

»

ČEKAS stukača grēksūdze

,mnbvcx


xcvb
sdf

Atbildēt

ČEKAS stukača grēksūdze

02.08.2018. 21:21

»


,mnbvcx

Atbildēt

28.07.2018. 21:39

»

Es, Pietirst-comas durkas šata muļķis Lapato Lapspistais

qwertyuioplkjhgfdscvb


smēķēju sliktu zāli, esmu gaismataini krāsots latvānietis ar nodauzītām zilām acīm, esmu transvestīts un ļoti aktīvs zoofils. Tomēr man ir jāslēpj savs vārds, jo valsts, kura jau mēģināja, bet neizdevās, ar cionistiem mani padara pliku un nabagu.

Atbildēt

Es, Pietirst-comas durkas šata muļķis Lapato Lapspistais

28.07.2018. 21:37

»

Šmurģis Piepnieks

qwertyuioqwertyu


qwertyuioplkjhgfdscvb

Atbildēt

Šmurģis Piepnieks

19.07.2018. 20:52

»

Šmurģis

qwerty


qwertyuioqwertyu

Atbildēt

19.07.2018. 20:50

»

Žīdu gudrība ir apspēlēt tautas un sabiedrību uz to vājību rēķina. Arī mani apspēlēja kā slima seska sūdu. Ar korupciju, godkāri, varaskāri, augstprātību, pazemību, laipnību, pacietību utt. Gūstot praktisku labumu. Gudro stratēģija un taktika. Tur viss pamatots...


Par samērīgu atlīdzību, izsūkātu no izkaltušās trubas pundurkrāna noplūdēm, atkal pietiekomas lumpeņzombētavā hūtsmēslu vēššš no aukšš un apukšš pūššššš...

Atbildēt

15.07.2018. 00:45

»


Žīdu gudrība ir apspēlēt tautas un sabiedrību uz to vājību rēķina. Arī mani apspēlēja kā slima seska sūdu. Ar korupciju, godkāri, varaskāri, augstprātību, pazemību, laipnību, pacietību utt. Gūstot praktisku labumu. Gudro stratēģija un taktika. Tur viss pamatots.

Bet, vai pēc žīdu priekšrakstiem jāstrādā pret tautu, kam piederi, nevis otrādi, tas katra paša jautājums. Daudzi latvieši saka - mana tauta. Vai tad? Mana valsts. Vai tad? Pareizi ir teikt - tauta, kurai es piederu. Jo tautas tās valodā mani ir izaudzinājusi utt. Augstprātīgi ir sacīt, Grantiņ, mana tauta! Bet valsts pieder tam, kas to nopērk, vai pakļauj ar parādiem. Ja tauta ar savām asinīm nopērk valsti, tā pieder tai tautai. Ja žīdu cionisti ir spējuši ar diversijām sagraut valsti, to novedot parādu atkarībā, tad tā valsts ir izlaupīta un pakļauta saskaņā ar Kramākslaz principiem. Un valsts nepieder vairs tautai, bet žīdmasonu B' nai B' rith, kurai pieder SVF/PB, kas ir LV finansētājs. Un politikas noteicējs.

Atbildēt

15.07.2018. 00:43

»

Man nav kauna nosaukt savu vārdu! Bet mani ir paniskas bailes to darīt, tāpēc visiem spēkiem izmisīgi slēpju savu identitāti – Lupata Lapspiska


Es spēlējos ar savu nopuvušo kājstarpi pilnmēness gaismā rīgas mežaparkā pie kapiem ar VDK čekistiem un mani nojobeņoja un dragāja visos manos caurumos.

Atbildēt

15.07.2018. 00:38

»


Man nav kauna nosaukt savu vārdu! Bet mani ir paniskas bailes to darīt, tāpēc visiem spēkiem izmisīgi slēpju savu identitāti – Lupata Lapspiska.

Atbildēt

patiesībā

10.07.2018. 14:35

»

patiesībā

Treškārt – tāpēc, ka šādu vienveidīgu un riebīgu "lum.penžurnālistikas pisnesu" lapsa piekopj un mērķtiecīgi attīsta jau vairākus gadus, tātad tieši tāds arī ir lapsas mērķis. Un / vai, visnotaļ iespējams, tieši tāds ir arī šo mājaslapu "kūrētājošo specstruktūru" rīkojums jeb "aģentūras uzdevums" šī...


Līdz ar to - tieši lapsa ir tā "viena persona ar identitātes problēmām", kas ar savu mājaslapu ir iekāpusi nevis "skudrupūznī", bet gan pašas un savu nedaudzo zumbijfanu piegānītajos garīgi impotentu perversiju izkārnījumos.

Atbildēt

patiesībā

10.07.2018. 14:34

»


Treškārt – tāpēc, ka šādu vienveidīgu un riebīgu "lum.penžurnālistikas pisnesu" lapsa piekopj un mērķtiecīgi attīsta jau vairākus gadus, tātad tieši tāds arī ir lapsas mērķis. Un / vai, visnotaļ iespējams, tieši tāds ir arī šo mājaslapu "kūrētājošo specstruktūru" rīkojums jeb "aģentūras uzdevums" šī "neformālā masmedija" formālajai īpašniecei lapsai. Ja tas tā nebūtu, šī interneta mājaslapa būtu radikāli citāda, neapšaubāmi.

Atbildēt

patiesībā

10.07.2018. 14:30

»

patiesībā

Šis "portāls" pietiek-com ir visparastākā interneta mājaslapa, kas pelna savus nožēlojamos jūdasa ubaggrašus uz netīri dzeltenu noplūdumu, derdzīgu ķengu un tā dēvēto "feikņūzu" rēķina. Šī mājaslapa patiešām ir līdz totālai bezjēgai piegānīta ar vienveidīgiem un riebīgiem komentāriem. Un to patiešām...


Pirmkārt jau – tas ir tieši tā nevis kā citādi tāpēc, ka lapsa visos iespējamajos veidos neslēpti un pat demonstratīvi atbalsta un veicina šo vienveidīgo un riebīgo komentāru piesārņojumu šajā mājaslapā. Vienlaikus piekopjot arī teju jebkuru visnotaļ korektu, pienācīgi argumentētu un taml. adekvātu viedokļu jeb komentāru trulu cenzūru. Tostarp arī praktizējot personīgi lapsai un / vai lapsas uzturētā "kompromatu biznesa pasūtījuma galda" klientiem netīkamo un šķietami "bīstamo" komentētāju bloķēšanu jeb tā dēvēto "banošanu" u.c. taml. subjektīvi tendenciozu / "par samērīgu atlīdzību" angažētu "modereēšanu".

Atbildēt

patiesībā

10.07.2018. 14:29

»


Šis "portāls" pietiek-com ir visparastākā interneta mājaslapa, kas pelna savus nožēlojamos jūdasa ubaggrašus uz netīri dzeltenu noplūdumu, derdzīgu ķengu un tā dēvēto "feikņūzu" rēķina. Šī mājaslapa patiešām ir līdz totālai bezjēgai piegānīta ar vienveidīgiem un riebīgiem komentāriem. Un to patiešām ir panākusi ļoooti ieinteresēta persona - šīs zināmu "specstruktūru" iniciētās un nepārtraukti pastāvīgi kontrolētās jeb "kūrētās" mājaslapas formālā īpašniece lato lapsa.

Atbildēt

CENZĒTS

05.07.2018. 14:41

»

1. tu varētu gluži veltīgi neglaimot sev un tavam lumpenelkam "L.L." (abiem skapjabiedriem inerti truli turpinot "ar visu savu gudrību vienalga uzķerties uz plika āķa", PAŠI uz SAVA), bet tomēr pamēģināt domāšanai izmantot galvu. Vismaz teorētiski nav izslēgts, ka pat tev retu reizi kaut kas un kaut...


3. Ja nu tev kārtējo reizi, kā jau tradicionāli ierasts, tomēr nav izdevies pamanīt / apjēgt – arī šajā konkrētajā situācijā (tieši tāpat, kā citos taml. PUBLISKA formāta "komunikācijas analogos") personīgi mani publiskotie viedokļi NAV "prezentēti" kādam konkrētam "l.l." / "manikakam porcijam srrrancijam" / "žīdmasonu-cionistu-iluminātu" murgonim u.c. taml. neatgriezeniski deģenerētu zombiju / zombētāju pasugu margināļiem, vai pat adresēti tikai un vienīgi šamajiem intelektuālajiem distrofiķiem, BET gan – PUBLISKI tiražēti atbilstoši 2. punktā (skat. iepr.) eksponētajiem pamatprincipiem.

Atbildēt

05.07.2018. 14:40

»


1. tu varētu gluži veltīgi neglaimot sev un tavam lumpenelkam "L.L." (abiem skapjabiedriem inerti truli turpinot "ar visu savu gudrību vienalga uzķerties uz plika āķa", PAŠI uz SAVA), bet tomēr pamēģināt domāšanai izmantot galvu. Vismaz teorētiski nav izslēgts, ka pat tev retu reizi kaut kas un kaut vai pa minimumu varētu "piešķilt" no visa tā, ko normāli cilvēki gluži pašsaprotami apjēdz pastāvīgi un "pēc pilnas programmas" (t.i. atšķirībā no tevis u.c. taml. "konģeniāli" defektīviem "domas gigantiem" jeb jēgas impotentiem);

Atbildēt

CENZĒTS

05.07.2018. 14:36

»

interesanti

CENZŪRA nerullē, bezcerīgi glupā žurk.ANĀLISTE lupatu lapsa


CENZŪRA nerullē, bezcerīgi glupā žurk.ANĀLISTE lupatu lapsa.

:D:D

tu patiešām esi tik bezcerīgi stulbs, vai tikai izliecies? Visticamāk, tu neesi tikai izliecies. Jo - jebkurš normāls, sakarīgi smadzeņot spējīgs cilvēks elementāri apjēgtu to (arī, t.sk.), ka:

Atbildēt

interesanti

05.07.2018. 14:36

»


CENZŪRA nerullē, bezcerīgi glupā žurk.ANĀLISTE lupatu lapsa.

Atbildēt

mekmek

14.06.2018. 14:51

»

qiqi

qiqi


mjaumjau

Atbildēt

Tas pats!

06.04.2018. 17:54

»

un paranoiskas cen.zūras lēkmēm savā strauji iznīkstošajā piecirst.komā


To visi zina jau sen. Ieskaitot trakuča dakterus un sanitārus. L.L. esot viegli aizkaitināma histēriska kaķu vecene ar biežām nekontrolējamas grafomānijas un paranoiskas cen.zūras lēkmēm savā strauji iznīkstošajā piecirst.komā. Ar ko arī beidzās viņas zvaigznīšu brīdis.

Atbildēt

06.04.2018. 17:52

»

Tas pats!

L.L. esot viegli aizkaitināma histēriska kaķu vecene ar biežām nekontrolējams grafomānijas


un paranoiskas cen.zūras lēkmēm savā strauji iznīkstošajā piecirst.komā.

Atbildēt

Tas pats!

06.04.2018. 17:49

»

To visi zina jau sen. Ieskaitot trakuča dakterus un sanitārus


L.L. esot viegli aizkaitināma histēriska kaķu vecene ar biežām nekontrolējams grafomānijas

Atbildēt

06.04.2018. 17:46

»

Vai

laps.pisti paši sevi apsūkā


To visi zina jau sen. Ieskaitot trakuča dakterus un sanitārus.

Atbildēt

CENZĒTS

27.01.2018. 22:50

»


C.: "Pie šādas vājas politikas un pastāvošajām valsts, cilvēku ekspluatācijas sistēmām nav iespējams nodrošināt tādu tiesiskumu vai ekonomiku, uz ko tiecas vai ar ko varētu būt harmonijā attīstīta sabiedrība. Ir jāmaina mana, jūsu, visu un ikkatra mūsu tautas cilvēka – visas tautas domāšana principā.

Sistēmu neiznīcināsi cīņā ar vienu vai pat vairākiem zobratiņiem reizē, jo tā sevi profesionāli atražo. Tā sistēma vispirms ir jāiznīcina sevī – pārstājot uzturēt sevī kalpa vai nodevēja domāšanu, uzņemoties pilnu atbildību pašam par savu dzīvi. Pārstājiet taču beidzot gaidīt kaut ko no citiem! Pašam vien būs jāaudzina savs raksturs un jāizvirza sev arvien jauni pozitīvi izaicinājumi, sava un visu gaiši domājošo cilvēku labumam.

Mūs var vadīt tikmēr un kamēr mēs baidāmies par saviem grašiem, kvadrātmetriem vai materiālo statusu. Un mūs turpinās vadīt, kamēr mēs snaudīsim vai vārgi stenēsim, bet to nemainīsim. Šī pilna cikla sistēma ir uzbūvēta ne jau ar kiborgiem vai kādiem – viņējiem vai svešiem cilvēkiem. Tā ir uzbūvēta uz mums, ar mūsu rokām un tā pārtiek no mums un mūsu bērniem. Kad sāksim katrs to apzināties, tad sāksim katrs saprast, ko katrs personīgi varam ar to darīt!"

--------------

Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nožēlojami gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)

Atbildēt

CENZĒTS

27.01.2018. 22:43

»

CENZĒTS

C.: "Uzskatām, ka par to, ka šis materiāls nonāca publiskajā telpā, ir jāatbild tām personām, kurām bija uzticēts glabāt noslēpumus, nevis (!?!?????) medijiem, kuri šo materiālu publicēja...C. "Kaut arī Krimināllikums neparedz atbildību par (...) apzināti maldinošas un patiesībai neatbilstošas informācijas paušanu masu saziņas līdzekļos (...), tomēr šie zināmie nodarījumi vērtējami kā liels drauds mūsu sabiedrībai. Uzskatām, ka ir jāatrod veids, kā noteikt atbildību par (...) apzinātām manipulācijām ar sabiedrisko viedokli, izmantojot masu saziņas līdzekļus. Šobrīd mūsu likumdošanas bāze ir pārāk liberāla un pieļauj masu mediju pielietošanu manipulācijai ar sabiedrības viedokli (...) nodarot izkropļojumu sabiedrības viedoklim."
--------------
Pilnīgas (apzinātas?) muļķības, kārtējo reizi – skat. likumu "Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem", konkrētajā gadījumā sākot ar 7. panta definīcijām un turpinot ar 27. un 28. pantos definētajiem nosacījumiem.

Aktuālais w-resurss: https://likumi.lv/doc.php?id=64879

===========

Ir sacīts: "Viens Likums un viena Taisnība VISIEM!" ;)

Un, arī: "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS."

Atbildēt

CENZĒTS

27.01.2018. 22:42

»

CENZĒTS

kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam


C.: "Uzskatām, ka par to, ka šis materiāls nonāca publiskajā telpā, ir jāatbild tām personām, kurām bija uzticēts glabāt noslēpumus, nevis (!?!?????) medijiem, kuri šo materiālu publicēja."
--------------
Tādai "valstij", kuras Likumdevēja (saeimas) "politiski atbildīgie locekļi" atļaujas lobēt un pat publiski tiražēt taml. APZINĀTI PRETLIKUMĪGUS murgus (kas, pie tam vēl, ir klajā pretrunā ar paša Likumdevēja pieņemtajiem un izsludinātajiem Likumiem!?!), NAV absolūti nekādas perspektīvas, jebkādā izpratnē / izpausmē.

Atbildēt

CENZĒTS

27.01.2018. 20:09

»

CENZĒTS

ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam


kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"."

Atbildēt

CENZĒTS

27.01.2018. 20:09

»

CENZĒTS

nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS


ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam,

Atbildēt

CENZĒTS

27.01.2018. 20:07

»

CENZĒTS

Un, arī: "Lai redzētu to, kas notiek degungalā, vajadzīga nepārtraukta piepūle


Savukārt, kā zināms: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM,

Atbildēt

CENZĒTS

27.01.2018. 20:06

»

CENZĒTS

Ir sacīts: "Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lapsiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta


Un, arī: "Lai redzētu to, kas notiek degungalā, vajadzīga nepārtraukta piepūle." ;)

/ Džordžs Orvels vai īstajā vārdā Eriks Arturs Blērs, 25.06.1903. ~ 21.01.1950., leģendāri pravietiskā rakstnieka izcilākie darbi - "Dzīvnieku ferma" un "1984". /

Atbildēt

CENZĒTS

27.01.2018. 20:05

»

CENZĒTS

C.: "Tā ir klasiska formula...


Ir sacīts: "Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lapsiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."

Atbildēt

CENZĒTS

27.01.2018. 20:01

»

CENZĒTS

Aktuālais w-resurss: https://likumi.lv/doc.php?id=57980


C.: "Tā ir klasiska formula:

1. Sākumā tevi izliekas neievērojam.

2. Tālāk, kad tu turpini darīt to, ko esi uzņēmies, tad tevi sāk pazemot un apmelot.

3. Pēc tam sākas draudi un visi citi iespējamie apturēšanas paņēmieni. Tur ir plašs arsenāls – izslēgt no darbības finansiāli, fiziski, var arī papildus iedarbināt mehānismus, kas no tevis liek novērsties bailīgākajiem un savtīgākajiem.

4. Ja tu izturi un pārdzīvo arī šo posmu, tad un tikai tad sākas uzklausīšana un rēķināšanās.

Šī formula darbojas visur, kur veidojas šīs pilna cikla sistēmas interešu apdraudējums un tad notiek sistēmas pretdarbība, lai pašsaglabātos."
--------------
Precīzi. Gan principā jeb "konceptuāli", gan arī pēc "shēmas" un "vispārzināmās prakses".

===========

Atbildēt

CENZĒTS

27.01.2018. 19:59

»

CENZĒTS

100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA


Ir sacīts: "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS."

Atbildēt

CENZĒTS

27.01.2018. 19:58

»

CENZĒTS

Latvijas Republikas SATVERSME


100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

===========

Atbildēt

CENZĒTS

27.01.2018. 19:58

»

CENZĒTS

qwertqwertyu


Latvijas Republikas SATVERSME.

VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

Atbildēt

CENZĒTS

24.01.2018. 12:52

»

CENZĒTS

Viss ir vienkārši, patiešān - vai nu pretlikumīga "revolucionārā pārliecība", vai arī LIKUMS


P.S. Cita starpā, arī šis viedoklis tika apzināti PRETLIKUMĪGI CEN.ZĒTS un pat vairākkārt – kā jau tas daudzus gadus "ilgtspējīgi" un ikdienišķi masīvi tiek piekopts šajā w-lapā.

Atbildēt

CENZĒTS

24.01.2018. 12:47

»

CENZĒTS

1) vai nu par cenzūru un tamlīdzīgiem noziegumiem pret vārda brīvību un citām cilvēktiesībām prasīt likumīgo atbildību no šādu noziegumu izdarītājiem, tajā skaitā prasīt likumīgo atbildību par šādu apzinātu noziegumu izdarīšanu no lapsas u.c. masmēd.ītājiem


2) vai arī konsekventi respektēt LIKUMU - pirmkārt jau katram pašam, kā arī pilnīgi pamatoti pieprasīt to arī no jebkuriem citiem fiziskiem / juridiskiem personāžiem, t.i. tieši tāpat, kā to saskaņā ar likumīgi deleģētiem pienākumiem dara arī Datu Valsts inspekcija.

Atbildēt

CENZĒTS

24.01.2018. 12:44

»

CENZĒTS

Te nu ir tava (u.c. taml. prasti demagoģiskas "revolucionārās pārliecības" populistu) izšķiršanās


1) vai nu par cenzūru un tamlīdzīgiem noziegumiem pret vārda brīvību un citām cilvēktiesībām prasīt likumīgo atbildību no šādu noziegumu izdarītājiem, tajā skaitā prasīt likumīgo atbildību par šādu apzinātu noziegumu izdarīšanu no lapsas u.c. masmēd.ītājiem;

Atbildēt

CENZĒTS

24.01.2018. 12:42

»

CENZĒTS

tests


Te nu ir tava (u.c. taml. prasti demagoģiskas "revolucionārās pārliecības" populistu) izšķiršanās:

Atbildēt

CENZĒTS

24.01.2018. 12:42

»


tests

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...