Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Aivars

09.06.2019. 13:05

Maitu lijas atgriežas. Vēl ir ko zagt..

Atbildēt

A.L.P.

09.06.2019. 11:50

ŠAJĀ MAZAJĀ BANĀNU valstiņā nav kur pat nospļauties ,lai netrāpītu kādam čekistam , korumpantam , zaglim vai pederastam ! Laikam jau tiešām vairs nav godīgu ,izglītotu un patriotisku cilvēku , kuri varētu tikt pie varas šo čekistu un pederastu vietā ! Un tā man ārkārtīgi žēl !

Atbildēt

Shakal

09.06.2019. 10:17

»

paklau

var kāds sakarīgi izskaidrot ko Šķēle mūsu nācijai nodarījis? visi viņu lamā vienā laidā bez jebkādas nopietnākas argumentācijas


Dīvaini, arī Lembergam uzbrūk, bet viņš nav savu administratīvo varu izmantojis iedzīvošanās nolūkos, arī Šķēle tikai tautas labā strādā. Salīdziniet, piemēram MikroTik un Šķeili. Tie tak tikai eksportē, pārsvarā, pa miljonam ik gadu ziedo labdarībai! Bet Šk zin, kā no katra iedzīvotāja kaut ko nošņāpt, izmantojot varu.

Atbildēt

tajā laikā

09.06.2019. 09:29

»

paklau

var kāds sakarīgi izskaidrot ko Šķēle mūsu nācijai nodarījis? visi viņu lamā vienā laidā bez jebkādas nopietnākas argumentācijas


tika putināta laukā lauksaimniecība. Zemniekiem maksāja grašus par nodoto produkciju, par pienu pat 2 santīmus litrā. Uzvārījās pārstrādes uzņēmumi ne bez zināmas personas līdzdalības. Vēlāk zemnieki sāka vest pienu nodot uz Lietuvu, kas viņiem maksāja vairāk, un to pašu pienu Latvijas veikalos pārdeva lētāk.
Tā tikai viena epizode.

Atbildēt

apmācība

09.06.2019. 09:08

»

paklau

var kāds sakarīgi izskaidrot ko Šķēle mūsu nācijai nodarījis? visi viņu lamā vienā laidā bez jebkādas nopietnākas argumentācijas


Ja jau esi atkļuvis līdz portālam Pietiek, tad ievadi meklētājā vārdu Šķēle, lasi un šausminies! Par padomu pietiks ar paldies, nākamreiz maksāsi.

Atbildēt

paklau

09.06.2019. 08:24

var kāds sakarīgi izskaidrot ko Šķēle mūsu nācijai nodarījis? visi viņu lamā vienā laidā bez jebkādas nopietnākas argumentācijas.

Atbildēt

mistkastnieki gan, tam jāpiekrīt

09.06.2019. 07:37

tādi tādus ievēl...............

Atbildēt

Ilūzījām neticīgais

09.06.2019. 05:04

Viss pareizi-Vēsture.Tā ir pasaules uzbūve,Dialektika,nevis liberāristu ideālisms kuru kā iluzīju nevar uzbūvet,tikai sapņot kā par komunismu.Divreiz vienā upē iekāp nevar,divreiz piemātit nevar,var tikai ar šķidri dzelteniem argumentiem kaut ko mēģināt.

Atbildēt

Jurčix

08.06.2019. 23:40

Pūce Jaunups Šķēle Tiesnesis nu tādi mēsli cerams Latvija no viņiem spēs atbrīvoties
(Bondars arī miskastnieks)
Dievs svētī Latviju

Atbildēt

Jānis Andrim

08.06.2019. 11:32

Andronkol, nelien, augstsprieguma līnijas... Nelien, būs koferī žurkas.

Atbildēt

Vai esat aizmirsuši,

07.06.2019. 23:00

»

Vai esat aizmirsuši,

ka LV ir nozagta


ka pieqirstkomas dumākais plānpŗātiņš atkal sarijies savus un lapsas šķidros sudus?

Atbildēt

K.Skalbe

07.06.2019. 17:41

Es biju tur, kur dzimtenē
Pēc veciem dūmiem ož,
Tur blusas zirga lielumā
Un sīvi stilbos kož.

Es biju tur, kur dzimtenē
Pēc veciem dūmiem ož,
Tur zirgi kaķa lielumā,
Un trūkums vidu jož.

Es biju atkal dzimtenē -
Par Dievu smejas cits,
Stāv nepušķoti altāri,
Bet ir jau vēl, kam tic.

Tiek pielūgts grasis sarkanais,
Vēl vecā godā vīns,
Ko meklē skats tavs vientuļais?
Par visu citu - smīns.

1927.g.

Atbildēt

voila

07.06.2019. 14:50

nu ir tāda suga - skatuves vidū vienmēr būt gribošie, kuri komjauniešu nozīmītes žigli mainīja pret auseklīšiem un atkal visiem pa priekšu skrēja un mācīja, kas ir un kas nav pareizi. Bet no otras puses ņemot, Latvija nav liela, tiem cilvēkiem kaut kur ir jāpaliek un tad nu viņi pa laikam atkal uzpeld kādā vietā, kā "neaizstājami" kadri un speciālisti..

Atbildēt

Njā

07.06.2019. 14:18

jo „man ir bagāta profesionālā un dzīves pieredze, kā arī vēlme palīdzēt Latvijai, lai šeit varētu droši dzīvot mūsu bērni un mazbērni”.
- - - -
Krištopānam arī tāda vēlme parādījās pēc dzīves Floridā un viņš sāka palīdzēt savai 'muļķu zemei', metoties vadīt Nacionālo interešu klubiņu Rīga TV2. Arī dižojās ar pieredzi.

Atbildēt

Gints Knoks

07.06.2019. 13:44

Es arī kalpoju Šķēlem! Tikai izliekos par liberastu!

Atbildēt

Arnolds Bebra dēls

07.06.2019. 13:42

PARisti... tie taču ir oranži pa oranžākiem un tas jāklis Pabriks ar taču reiz bija Tautas Partijas biedrs, tagad smeļ krējumu Aizsardzības ministrijā, varētu kāds izdrāst to militātistu midzeni, nauda nāk pa reni, nezina kur likt, ķipa pērk lūžņus, bet karavīriem un zemessargiem nevar norālas formas iegādāties. Apgāde - pilnīga nulle! A Pariks tik braukā pa pasauli un fotogrāfē savas vakariņas!

Atbildēt

nunu

07.06.2019. 12:47

"man ir bagāta profesionālā un dzīves pieredze, kā arī vēlme palīdzēt Latvijai, lai šeit varētu droši dzīvot mūsu bērni un mazbērni"

Kas ir domāts ar "mūsu"? Derētu konkrētu uzvārdu sarakstu. :)

Atbildēt

:(

07.06.2019. 12:45

»

Tty

Ja cilvēks iziet maksātspēju viņam ir liegtas daudzas privilēģijas. Personai, kura partija bankrotēja vispār nau laiżama politikā. Nespējnieki neko nevar dot tautsaimniecībai labu


Žēl, ka politiķi kā tiek pie varas, tā pilnīgi pārstāj ieklausīties un rēķināties ar sabiedrības viedokli. Īpaši tas bija rakstuŗīgs TP un partijas jauniešu kopai, kas tagad veido būtisku ierēdņu mafijas kodolu

Atbildēt

Tty

07.06.2019. 12:30

Ja cilvēks iziet maksātspēju viņam ir liegtas daudzas privilēģijas. Personai, kura partija bankrotēja vispār nau laiżama politikā. Nespējnieki neko nevar dot tautsaimniecībai labu.

Atbildēt

spīdola

07.06.2019. 11:43

Tiesnesis ir grābis un apčakarējis pusi Latvijas..Bauskas veco tirgu nolaida līdz kliņķim un par sviestmaizi pārdeva...Cik daudz darbavietu izputin;aja...Viltīgs kā lapsa un slīpēts, kā ČEKISTS...

Atbildēt

Vēsture

07.06.2019. 10:58

Parasti atkārtojas. Pirmajā aplī kā traģēdija, nākošajā kā farss.

Atbildēt

no Jūrmalas

07.06.2019. 10:19

Vai tad pēc TP bankrota Tiesnesis ( tūkstošiem ha zemju prihvatizors, īpaši Latgalē), nav pabijis arī ZZS?
Pūcem sveša ētika un caurspīdīga politika. Ne velti viņš tūlīt būs gatavs atbalstīt mežrūpnieku alaktīgās intereses.

Atbildēt

A.P.

07.06.2019. 10:08

Aivars Tiesnesis ir augstas klases speciālists. Apsveicu ar juno amatu!
A.Priedītis

Atbildēt

Pilsonis

07.06.2019. 09:53

Kas tad Linkaitis, no citas kangaru bandas, nebija šķēles padomnieks?

Atbildēt

Šķēles stilā

07.06.2019. 09:35

Īpaši OIK. Bez citu apčakarēšanas bizness nesanāk.

Atbildēt

Q

07.06.2019. 09:01

Tas taču skaidrs, ka Latvijā plaša uzņēmējdarbība bez politiskā jumta nav iespējama, tā kā Šķēle nekur nav pazudis, noteikti no viņa rokas barojas ne viena vien partija!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

21

Pūce un meža kapitālvērtība

FotoKoku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu parādīt, ko nozīmē koncentrēšanās tikai uz meža kapitālvērtību, nedomājot par citām meža vērtībām. Uzreiz gan teikšu, ka mans stāsts, lai būtu saprotamāks, ir vienkāršots, taču noteikumu grozījumu būtību tas atspoguļo adekvāti.
Lasīt visu...

21

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

FotoIepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka diezgan nepilnīga un dažādi interpretēta, iespējams, informācijas trūkuma dēļ. Tādēļ vēlos uzrunāt Latvijas sabiedrību, lai kliedētu neskaidrības un sniegtu informāciju par notiekošo. 
Lasīt visu...

21

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

FotoPienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs jāuzņemas valsts vadība. Būs jānovērš esošie traucējumi sabiedrības darbībā un jāveic pārkārtojumi, lai izveidotu normālu, cilvēcisku sabiedrību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...

Foto

Postcilvēku logoss un atavisma dumpis

Šis teksts ir domāts cilvēkiem. Tāpēc lietoju cilvēkiem saprotamus vārdus arī tajos gadījumos, kad tiek aprakstīts kaut kas pilnīgi pretējs cilvēku...

Foto

Līgo svētkus gaidot

Latvieši pēc savas attieksmes pret tautību daloties trīs grupās. Pirmā grupa uzskata, ka esam maniakāli pārņemti ar savu mākslīgi konstruēto unikalitāti, otrā –...

Foto

"Vienotības" Kariņš un KGB boss Andropovs: negaidītas līdzības

Saprotams, ka gadiem ilgi ar manipulatīvām viltus ziņām apdullinātu labticīgo “Vienotības” vēlētāju šāds salīdzinājums varētu šokēt. Vēl pirms...

Foto

Dzīvesbiedru likums – kāda jēga?

Kāpēc es priecājos, bet nelecu no sajūsmas gaisā par Dzīvesbiedru likuma projektu? Īsi un konkrēti – tas ir pilnīgi bezzobains attiecībā...

Foto

Kas traucē latviskajām partijām pārņemt varu Rīgas domē? Atbilde: latviskajām partijām traucē... latviskās partijas

Saskaņas un GKR kontrole pār Rīgu izgaisusi nedēļas laikā pēc Eiropas Parlamenta vēlēšanām,...

Foto

Mēs esam īpaši, un mūsu situācija ir īpaša, samaksājiet mums, un raudzīsimies uz priekšu

Pēdējo dienu laikā sabiedrībā, tostarp sociālajos medijos, plaši tiek apspriesta labas gribas...

Foto

Mēs ļoti vēlamies, lai nodokļu maksātāji sniedz 40 miljonu finansiālu atbalstu Latvijas ebreju kopienai

Likumprojekta “Par labas gribas atlīdzinājumu Latvijas ebreju kopienai par holokausta un komunistiskā...

Foto

Speciāli visiem manipulatoriem ar „politkorektumu” un „taisnīgumu”

1. Cilvēki, kuri kritizē Rīgas Domi, Ušakovu un "Saskaņu" par iespējamo liela mēroga korupciju, automātiski nav "rusofobi" vai "naciķi."...

Foto

Manabalss.lv iniciatīva “Latvija nosoda komunistisko režīmu noziegumus. Bez izņēmumiem”

Latvija līdz šim nav publiski paudusi skaidru attieksmi pret Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) režīma noziegumiem. Klusēšana ir...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 4. Iedzīvotāju resursi

Tie cilvēki, kuri zina, ka Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”, zina arī to, ka pēdējā fāzē eksistē īpaša iedzīvotāju daļa...

Foto

Politiskais spiediens pret FKTK var radīt draudīgu precedentu arī citām patstāvīgajām iestādēm

Centieni sakārtot likumu “tā, kā vajag” jeb atbilstoši politiskajiem uzstādījumiem, tiecoties atbrīvoties no esošajiem...

Foto

Šis ir bezprecedenta politiskās iejaukšanās gadījums FKTK vēsturē

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) vēlas precizēt publiskajā telpā izskanējušu valsts amatpersonu sniegtu nepatiesu informāciju, kas vedina...

Foto

Atklāta vēstule Augstākajai tiesai un tieslietu ministram Jānim Bordānam: aicinu apturēt uzsākto Valsts prezidenta ievēlēšanas procedūru

Latvijas Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departamentam š.g. 28. maijā...

Foto

Ordeņus tirgo, bet Valsts prezidenta kancelejai par to nav ne mazākās intereses

Patiesībā ir vienalga, vai Baiļu triloģijas popularizēšanai izmanto I šķiras Triju Zvaigžņu ordeņu tirgošanas jautājuma aktualizēšanu...

Foto

Brīvība meža īpašniekiem?

Sen senos laikos, tik senos kā 2012. gads kokrūpnieki konstatēja, ka "pēc trīs gadu pārtraukuma, kad, pateicoties valdības lēmumam palielināt ciršanas apjomus valsts...

Foto

LMT, „Tet” un sabiedriskie mediji – kas slēpjas kastē?

Jau atkal dienaskārtībā parādās ziņa, ka „Latvijas Mobilā telefona” (LMT) un "Tet" (agrāk "Lattelecom") akcionāri, tas ir...

Foto

Eiropas patiesā seja

Eiropas Parlamenta vēlēšanām veltītajās publikācijās un to komentāros nācās pārliecināties par Eiropas problemātikas ļoti primitīvo un nepatieso atspoguļojumu. Publikācijās un to komentāros sastopamā...

Foto

Dzīvs pierādījums tam, ka vatņikiem nav tautības: Dainis Turlais

Noteikti būsiet pamanījuši, ka kolorado vaboļu midzenī, ko dažkārt mēdz dēvēt arī par Rīgas Domi, pēdējā mēneša...

Foto

Pār gadskārtu audits nāca, šopavasar vēl nav atnācis

Pirms vairāk nekā gada, 2018. gada martā un aprīlī publicēju četru rakstu sēriju sakarā ar AB LV krīzi un ar to...

Foto

“Saskaņu” gaida grūti laiki

Politikas vērotājiem šobrīd ir interesants laiks. Nesen beidzās Eiropas Parlamenta vēlēšanas, trešdien tika ievēlēts jaunais Latvijas prezidents Egils Levits. Pēc tam sekoja...

Foto

Kā būtu iespējams deputātam Kaimiņam juridiski tiesiski sadauzīt seju par vēlētāju nodošanu un solījumu nepildīšanu

Atklātā vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrnieces kundzei! Vēlos Jūs informēt, ka pēc Vienotības valdības...