Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Arnis

02.09.2019. 20:30

Āzis par dārznieku

Atbildēt

Aivars

09.06.2019. 14:05

Maitu lijas atgriežas. Vēl ir ko zagt..

Atbildēt

A.L.P.

09.06.2019. 12:50

ŠAJĀ MAZAJĀ BANĀNU valstiņā nav kur pat nospļauties ,lai netrāpītu kādam čekistam , korumpantam , zaglim vai pederastam ! Laikam jau tiešām vairs nav godīgu ,izglītotu un patriotisku cilvēku , kuri varētu tikt pie varas šo čekistu un pederastu vietā ! Un tā man ārkārtīgi žēl !

Atbildēt

Shakal

09.06.2019. 11:17

»

paklau

var kāds sakarīgi izskaidrot ko Šķēle mūsu nācijai nodarījis? visi viņu lamā vienā laidā bez jebkādas nopietnākas argumentācijas


Dīvaini, arī Lembergam uzbrūk, bet viņš nav savu administratīvo varu izmantojis iedzīvošanās nolūkos, arī Šķēle tikai tautas labā strādā. Salīdziniet, piemēram MikroTik un Šķeili. Tie tak tikai eksportē, pārsvarā, pa miljonam ik gadu ziedo labdarībai! Bet Šk zin, kā no katra iedzīvotāja kaut ko nošņāpt, izmantojot varu.

Atbildēt

tajā laikā

09.06.2019. 10:29

»

paklau

var kāds sakarīgi izskaidrot ko Šķēle mūsu nācijai nodarījis? visi viņu lamā vienā laidā bez jebkādas nopietnākas argumentācijas


tika putināta laukā lauksaimniecība. Zemniekiem maksāja grašus par nodoto produkciju, par pienu pat 2 santīmus litrā. Uzvārījās pārstrādes uzņēmumi ne bez zināmas personas līdzdalības. Vēlāk zemnieki sāka vest pienu nodot uz Lietuvu, kas viņiem maksāja vairāk, un to pašu pienu Latvijas veikalos pārdeva lētāk.
Tā tikai viena epizode.

Atbildēt

apmācība

09.06.2019. 10:08

»

paklau

var kāds sakarīgi izskaidrot ko Šķēle mūsu nācijai nodarījis? visi viņu lamā vienā laidā bez jebkādas nopietnākas argumentācijas


Ja jau esi atkļuvis līdz portālam Pietiek, tad ievadi meklētājā vārdu Šķēle, lasi un šausminies! Par padomu pietiks ar paldies, nākamreiz maksāsi.

Atbildēt

paklau

09.06.2019. 09:24

var kāds sakarīgi izskaidrot ko Šķēle mūsu nācijai nodarījis? visi viņu lamā vienā laidā bez jebkādas nopietnākas argumentācijas.

Atbildēt

mistkastnieki gan, tam jāpiekrīt

09.06.2019. 08:37

tādi tādus ievēl...............

Atbildēt

Ilūzījām neticīgais

09.06.2019. 06:04

Viss pareizi-Vēsture.Tā ir pasaules uzbūve,Dialektika,nevis liberāristu ideālisms kuru kā iluzīju nevar uzbūvet,tikai sapņot kā par komunismu.Divreiz vienā upē iekāp nevar,divreiz piemātit nevar,var tikai ar šķidri dzelteniem argumentiem kaut ko mēģināt.

Atbildēt

Jurčix

09.06.2019. 00:40

Pūce Jaunups Šķēle Tiesnesis nu tādi mēsli cerams Latvija no viņiem spēs atbrīvoties
(Bondars arī miskastnieks)
Dievs svētī Latviju

Atbildēt

Jānis Andrim

08.06.2019. 12:32

Andronkol, nelien, augstsprieguma līnijas... Nelien, būs koferī žurkas.

Atbildēt

Vai esat aizmirsuši,

08.06.2019. 00:00

»

Vai esat aizmirsuši,

ka LV ir nozagta


ka pieqirstkomas dumākais plānpŗātiņš atkal sarijies savus un lapsas šķidros sudus?

Atbildēt

K.Skalbe

07.06.2019. 18:41

Es biju tur, kur dzimtenē
Pēc veciem dūmiem ož,
Tur blusas zirga lielumā
Un sīvi stilbos kož.

Es biju tur, kur dzimtenē
Pēc veciem dūmiem ož,
Tur zirgi kaķa lielumā,
Un trūkums vidu jož.

Es biju atkal dzimtenē -
Par Dievu smejas cits,
Stāv nepušķoti altāri,
Bet ir jau vēl, kam tic.

Tiek pielūgts grasis sarkanais,
Vēl vecā godā vīns,
Ko meklē skats tavs vientuļais?
Par visu citu - smīns.

1927.g.

Atbildēt

voila

07.06.2019. 15:50

nu ir tāda suga - skatuves vidū vienmēr būt gribošie, kuri komjauniešu nozīmītes žigli mainīja pret auseklīšiem un atkal visiem pa priekšu skrēja un mācīja, kas ir un kas nav pareizi. Bet no otras puses ņemot, Latvija nav liela, tiem cilvēkiem kaut kur ir jāpaliek un tad nu viņi pa laikam atkal uzpeld kādā vietā, kā "neaizstājami" kadri un speciālisti..

Atbildēt

Njā

07.06.2019. 15:18

jo „man ir bagāta profesionālā un dzīves pieredze, kā arī vēlme palīdzēt Latvijai, lai šeit varētu droši dzīvot mūsu bērni un mazbērni”.
- - - -
Krištopānam arī tāda vēlme parādījās pēc dzīves Floridā un viņš sāka palīdzēt savai 'muļķu zemei', metoties vadīt Nacionālo interešu klubiņu Rīga TV2. Arī dižojās ar pieredzi.

Atbildēt

Gints Knoks

07.06.2019. 14:44

Es arī kalpoju Šķēlem! Tikai izliekos par liberastu!

Atbildēt

Arnolds Bebra dēls

07.06.2019. 14:42

PARisti... tie taču ir oranži pa oranžākiem un tas jāklis Pabriks ar taču reiz bija Tautas Partijas biedrs, tagad smeļ krējumu Aizsardzības ministrijā, varētu kāds izdrāst to militātistu midzeni, nauda nāk pa reni, nezina kur likt, ķipa pērk lūžņus, bet karavīriem un zemessargiem nevar norālas formas iegādāties. Apgāde - pilnīga nulle! A Pariks tik braukā pa pasauli un fotogrāfē savas vakariņas!

Atbildēt

nunu

07.06.2019. 13:47

"man ir bagāta profesionālā un dzīves pieredze, kā arī vēlme palīdzēt Latvijai, lai šeit varētu droši dzīvot mūsu bērni un mazbērni"

Kas ir domāts ar "mūsu"? Derētu konkrētu uzvārdu sarakstu. :)

Atbildēt

:(

07.06.2019. 13:45

»

Tty

Ja cilvēks iziet maksātspēju viņam ir liegtas daudzas privilēģijas. Personai, kura partija bankrotēja vispār nau laiżama politikā. Nespējnieki neko nevar dot tautsaimniecībai labu


Žēl, ka politiķi kā tiek pie varas, tā pilnīgi pārstāj ieklausīties un rēķināties ar sabiedrības viedokli. Īpaši tas bija rakstuŗīgs TP un partijas jauniešu kopai, kas tagad veido būtisku ierēdņu mafijas kodolu

Atbildēt

Tty

07.06.2019. 13:30

Ja cilvēks iziet maksātspēju viņam ir liegtas daudzas privilēģijas. Personai, kura partija bankrotēja vispār nau laiżama politikā. Nespējnieki neko nevar dot tautsaimniecībai labu.

Atbildēt

spīdola

07.06.2019. 12:43

Tiesnesis ir grābis un apčakarējis pusi Latvijas..Bauskas veco tirgu nolaida līdz kliņķim un par sviestmaizi pārdeva...Cik daudz darbavietu izputin;aja...Viltīgs kā lapsa un slīpēts, kā ČEKISTS...

Atbildēt

Vēsture

07.06.2019. 11:58

Parasti atkārtojas. Pirmajā aplī kā traģēdija, nākošajā kā farss.

Atbildēt

no Jūrmalas

07.06.2019. 11:19

Vai tad pēc TP bankrota Tiesnesis ( tūkstošiem ha zemju prihvatizors, īpaši Latgalē), nav pabijis arī ZZS?
Pūcem sveša ētika un caurspīdīga politika. Ne velti viņš tūlīt būs gatavs atbalstīt mežrūpnieku alaktīgās intereses.

Atbildēt

A.P.

07.06.2019. 11:08

Aivars Tiesnesis ir augstas klases speciālists. Apsveicu ar juno amatu!
A.Priedītis

Atbildēt

Pilsonis

07.06.2019. 10:53

Kas tad Linkaitis, no citas kangaru bandas, nebija šķēles padomnieks?

Atbildēt

Šķēles stilā

07.06.2019. 10:35

Īpaši OIK. Bez citu apčakarēšanas bizness nesanāk.

Atbildēt

Q

07.06.2019. 10:01

Tas taču skaidrs, ka Latvijā plaša uzņēmējdarbība bez politiskā jumta nav iespējama, tā kā Šķēle nekur nav pazudis, noteikti no viņa rokas barojas ne viena vien partija!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

FotoLatvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un pašvaldību tiesībām nodrošināt izglītību, kas izriet no sagatavotajiem grozījumiem Izglītības likumā.
Lasīt visu...

21

Stumdīšanās Rīgas domē

FotoŠobrīd lielākā uzmanība tiek pievērsta valdībai un tās sagatavotajam budžeta projektam, kas nesen tika iesniegts izskatīšanai Saeimā. Ir skaidrs, ka deputāti izmantos visas iespējas, lai izstāstītu tautai, cik ļoti visi par to rūpējas. Jo īpaši skaistas un emocionāli piesātinātas runas ir sagaidāmas no opozīcijā esošajām partijām un neatkarīgajiem deputātiem, tajā skaitā no ZZS un “Saskaņas” deputātiem.
Lasīt visu...

12

Runā, ka...

FotoCilvēce vēl nav noskaidrojusi, kas vai kurš bija pirmais. Kas bija pirmais, vista vai ola? Kā bija patiesībā, kurš to redzēja?
Lasīt visu...

21

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

FotoGrozījumi politisko partiju finansēšanas likumā ir mēģinājums “iekonservēt” pašreizējo politisko eliti un izslēgt no spēles mazās partijas. Jaunais likumprojekts veicinās administratīvo resursu izmantošanu politiskajā cīņā, kas neizbēgami novedīs pie varas stagnācijas.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

Šorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš...

Foto

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

Politmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas...

Foto

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

Saskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada...

Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...