Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

:)

11.05.2017. 14:46

»

mitjka

Domburs:) Delfi:)nu labi ka tā ,ka nav gribu.lv


labais
ja vajadzētu, tad arī tiem iedotu

Atbildēt

fui

11.05.2017. 14:44

Cienītie dalītāji, jūs esat nelieši un personisko interešu bīdītāji. tik laba ideja ir vienkārši izčakarēta!!!

Atbildēt

Hetera Latvija

09.05.2017. 21:12

Incanti, ka atmaskotāji Spriņģe ar pārējiem šobrīd pārtrumpoja un pārspēja zagšanā savus atmaskojamos. Spriņģe atmaskoja, ka Krievija nopirka Latvijas krievu sabiedriskās organizācijas, trijos gados piešķirot tām € 690 tūkst. neskaidra finansējuma. Tas bija par trim gadiem: http://pietiek.com/raksti/skandalozais_valsts_pusmiljons_medijiem_kam,_cik,_par_ko/komentari jeb vienā gadā no Krievijas tautas tika nozagts 230 tūkst. €, bet pati Spriņģe ar bijušo vīru Ingu Bērziņu un pārējiem līdzautoriem par to pašu laika posmu jeb vienu gadu nozaga divreiz vairāk jeb 490 tūkst. €, apzogot protams nevis Krievijas, bet savas LV tautu. Tagad ir skaidrs, ka raksti par citu netīrajām rebēm tiek taisīti, lai pašiem uztaisītu vēl netīrākās rebes: -) Ja nebūtu Spriņģes & Co histērijas par „krievu lāci” ar tās kara draudiem, tad nebūtu arī šīs no LV tautas nozagtās naudas: -)

Atbildēt

Vai

09.05.2017. 16:33

tas ir pederastu pāris? Sejas ir vieplīgas!

Atbildēt

Sauciet Orbanu

09.05.2017. 13:59

Kaut kāda savāda NACIONĀLAS APVIENĪBAS nacionālā politika. Var likt vienlīdzības zīmi ar Vienotību.
Tieši tas pats notika ar 400 000 NVO fonda valsts naudas SIF un Kultūras ministrijas paspārnē. Lielumlielā daļa finasējuma aizgāja Sorosa dibinātām organizācijām Latvijā + vēl citām ārvalstu aģentorganizācijām.

Atbildēt

Haralds Hartm.

09.05.2017. 13:36

Jāraksta ir grāmata "Latviešu žurnālisti kā latviešu nācijas bendes: pederasti, idioti, nelieši, pielīdēji un salašņas".

Atbildēt

09.05.2017. 13:07

»

Ļoti svarīga iecere

Red Dot Media (Nekā Personīga) sola: filma dokumentēs Vairas Vīķes-Freibergas ikdienu desmit gadus pēc prezidentūras beigām. Ārvalstu vizītes - trimdas latviešu dziesmu svētki Eslingenā, Vācijā, kuriem Vīķe-Freiberga ir patronese, un bijušo valstu vadītāju tikšanos ar nākotnes līderiem Zviedrijā, kur...


jā, šis ir ārkārtīgi svarīgi :DDD Un nodokļu maksātāji par šo bulšitu 70k samaksās. Labāk būtu uztaisījuši dokumentālu filmu par to, kā VVF sev to glauno kapavietu izfīrēja un par izšķērdību par dārgajām frizūrām, kā arī par to augstvērtīgo pētījumu Liepājai, par ko viņa tā arī neko sakarīgu nav atbildējusi.

Atbildēt

Fakts

09.05.2017. 08:42

Paldies par info Lato.. Jā, naudas saņēmēji - vispretigākie un glaimīgākie 'elites' apkalpotāji, zilo vērtību aiztāvji, sorosīti un to satelīti. Iztrūkst vien Bogustovs, Streips, Veinberga. Tad būtu pilns komplekts.

Atbildēt

propa ganda

09.05.2017. 07:37

Malēnieši reiz esot ar maisiem nesuši gaismu istabā, jo aizmirsuši mājai izcirst logus.

Atbildēt

Ļoti svarīga iecere

09.05.2017. 06:17

Red Dot Media (Nekā Personīga) sola: filma dokumentēs Vairas Vīķes-Freibergas ikdienu desmit gadus pēc prezidentūras beigām. Ārvalstu vizītes - trimdas latviešu dziesmu svētki Eslingenā, Vācijā, kuriem Vīķe-Freiberga ir patronese, un bijušo valstu vadītāju tikšanos ar nākotnes līderiem Zviedrijā, kur bijusī prezidente aicināta kā goda viešņa. Filmā iecerēts dokumentēt arī prezidentes privāto dzīvi, Latvijas reģionu apmeklējumus, viņas atmiņas par spilgtākajiem momentiem prezidentes amatā un Latvijas ceļā uz Eiropas Savienību un NATO. Filmas seansos piedalīsies arī Vaira Vīķe-Freiberga un mūziķi.

Atbildēt

mitjka

09.05.2017. 04:41

Domburs:) Delfi:)nu labi ka tā ,ka nav gribu.lv:):):)

Atbildēt

Nesaprotu

09.05.2017. 00:06

Nopietni. Es nesaprotu - par ko ir cepiens? Tos Neka personiga melu laboratorijas raidījumus redzēju. Bija labi. Vajadzēja tam Pūpolam un Krēvicam bez atlīdzības strādāt? Saturs tak sabiedrību izglītojošs. Lato cepiens nevietā. Būtu labāk Ušaku tramdījis.

Atbildēt

Ķirks

08.05.2017. 23:54

Delfiem tā ir prēmija par īpašiem nopelniem tautas morālajā audzināšanā - ar īpašu centību reklamējot Kardašjanas pakaļu un pupus - bez to apjūsmošanas latvieši jau būtu izmiruši šī gadsimta sākumā...

Atbildēt

reptilis

08.05.2017. 22:16

Man labāk patiktu,ja būtu atklāti noteiktu politisko virzienu atbalstoši izdevumi,kuri finansējumu saņem no saviem atbalstītājiem.

Atbildēt

dio

08.05.2017. 21:51

Tieši tāpēc es arī Delfi nelasu. Te jau vēl jāpieskaita, cik viņi saņem no citiem valsts vai pašvaldības objektiem. Piem., 31 000 no Ventspils Domes, par informāciju, kā Lembergs cinās ar Sorosu utt.

Atbildēt

Nieeks

08.05.2017. 21:22

Vai KKF var regulēt vai iespaidot projektu ietvaros noteiktās summas?

Atbildēt

b. Nevilks

08.05.2017. 20:20

Režīms par pusmiljonu uzpērk presi... un jūs uztraucaties, ka uzpērk ne īstos.

Vairāk būtu jāuztraucas par to, ka gatavi ņemt ir gandrīz visi.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

08.05.2017. 20:13

Labs! Reāli saraksta priekšgalā, ja ne tikai viņi, lielākie kangaru režīma balsti, meļi, sorosisti, ārzemju finansēti aģenti

Atbildēt

Kolektīvi bezatbildīgi sadalīt

08.05.2017. 17:10

Turpmāk VKKF padomē darbosies Sigita Kušnere – VKKF padomes priekšsēdētāja, Literatūras nozares ekspertu komisijas priekšsēdētāja, Inga Brūvere – VKKF padomes priekšsēdētājas vietniece, Vizuālās mākslas nozares ekspertu komisijas priekšsēdētāja, Andis Mizišs – Filmu mākslas nozares ekspertu komisijas priekšsēdētājs, Ilze Kundziņa – Dizaina un arhitektūras nozares ekspertu komisijas priekšsēdētāja, Anitra Tumševica – Mūzikas un dejas mākslas nozares ekspertu komisijas priekšsēdētāja, kultūras ministre Dace Melbārde, Latvijas Radošo savienību padomes pārstāve Daiga Šiliņa, Finanšu ministrijas pārstāve Jeļena Antropova, Latvijas Pašvaldību savienības pārstāve Jana Bunkus. Teātra mākslas nozares ekspertu komisijas priekšsēdētājs ir Viesturs Meikšāns, Kultūras mantojuma nozares ekspertu komisijas priekšsēdētājs – Jānis Asaris, Tradicionālās kultūras nozares ekspertu komisijas priekšsēdētāja – Daina Kraukle, bet Nacionālās kultūras padomi pārstāvēs Baiba Moļņika.

Atbildēt

PIETIEK

08.05.2017. 16:57

»

?

Lapsa vai Pietiek arī bija iesniedzis pieteikumu, bet nedabūja naudu, paliekot 40 atraidīto pulkā


Publicēsim visu iesniegto projektu sarakstu - varēsiet pārliecināties, kā tad tur ir.:)

Atbildēt

?

08.05.2017. 16:53

Lapsa vai Pietiek arī bija iesniedzis pieteikumu, bet nedabūja naudu, paliekot 40 atraidīto pulkā?

Atbildēt

Latvijas Reģionu Apvienība, "Latvijas attīstībai"

08.05.2017. 16:45

6. Biedrība Ascendum – 31 000 eiro (projekts Interneta žurnāls "Satori.lv" autoru dienasgrāmatas)

KNAB ir izskatījis Pūces iesniegumu ar lūgumu izvērtēt, vai situācija, ka būvuzņēmums "Re&Re" ir veicis ziedojumu biedrībai "Ascendum", kuras valdes priekšsēdētāja ir Pūces sieva, ir vērtējama kā interešu konflikts un vai šāda situācija ir uzskatāma par valsts amatpersonai noteikto ētikas normu pārkāpumu, aģentūra LETA noskaidroja KNAB

Atbildēt

Re kā

08.05.2017. 16:33

Varas inteliģence
(Sakarā ar piedāvāto dalījumu 1) tautas inteliģencē un 2) varas inteliģencē.)
Varas inteliģences portretu nosaka varas inteliģences pamatbūtība – oportūnisms un konformisms. Aktuāla ir likumsakarība: jo netīrāka vara, jo netīrāka varas inteliģence. Aktuālas arī citas likumsakarības: muļķis vislabāk saprot muļķus; nelietis atzīst tikai otra nelieša nelietību u.tml. Tik tikko minētās likumsakarības visprecīzāk formulētas tautas folklorā (parunās) un izcilu personību aforismos. Mūsdienās varas inteliģences ģenēzē un funkcionēšanā milzīga loma ir medijiem, kuri savām vajadzībām (reitingiem) „uzpiarē” varas inteliģences piemērotākos eksemplārus („sabiedrībā pazīstamos cilvēkus”). Padomju laikā savām vajadzībām inteliģences piemērotākos eksemplārus „uzpiarēja” VDK. Saprotams, arī ar masu komunikācijas līdzekļu palīdzību. Taču bija arī citas formas. Piem., zinātniskās, profesionālās, mākslinieciskās karjeras mākslīga veicināšana. Reizē šie eksemplāri kļuva par varas inteliģences simboliem, etaloniem. Praktiski VDK „uzpiarētie” indivīdi veica divas funkcijas: demonstrēja inteliģences (visbiežāk t.s. radošās inteliģences) lojalitāti padomju varai un izpildīja VDK noteiktus slepenus uzdevumus. Varas inteliģences portreta sagatavošanā obligāti ir jāņem vērā vairāki nosacījumi: 1) jo talantīgāks cilvēks, jo idejiski patstāvīgāks cilvēks; 2) jo lielāka personība, jo mazāka šīs personības velme sadarboties ar varu; 3) jo izcilāka personība, jo mazākas izredzes no tās sagaidīt pakļautību varai, žurnālistiem, speciālajiem dienestiem, politiskajām partijām. Ne velti, piemēram, talantīgas, lielas, izcilas personības šodien atbaida žurnālistus. Mūsdienās žurnālisti komunicē tikai ar totālām niecībām, pelēcībām un viduvējībām, kurām nav nekādu cerību iegūt cieņu, apbrīnu, reputāciju attiecīgajā profesionālajā, mākslinieciskajā, zinātniskajā korporācijā. Mūsdienās žurnālistiem, plašāk – varai, nav vajadzīga tautas inteliģence – īstā inteliģence. Kas ir īsts inteliģents? Īsts inteliģents ir radītājs, radoša būtne, cilvēks, kas tiecās pēc patiesības; tas ir racionāls, konstruktīvs cilvēks; reizē arī jūtīgs, atbildīgs cilvēks; noteikti apzinīgs cilvēks un savas sirdsapziņas vergs; viņš nevairās kalpot citiem, būt apgaismotājs, atbrīvotājs, nosodītājs; īsts inteliģents ir kritiskās domāšanas adepts, oportūnisma un konformisma ienaidnieks, kā arī mietpilsonības, primitīvisma, vulgaritātes, šķebīgas sentimentalitātes ienaidnieks. Bet kas ir varas inteliģence? Varas inteliģence ir diametrāli pretēja īstai (tautas) inteliģencei. Varas inteliģence ir varas bezierunu kalpone, veidojot klerku, ierēdņu, „ekspertu”, birokrātijas, masu kultūras produkcijas autoru un tirgotāju kontingentu. Tas ir kontingents, kura galvenā bagātība ir talanta, gudrības un godīguma deficīts.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Nacionālā apvienība aicina parakstīties referenduma ierosināšanai par partnerības jautājumu

FotoNo 7. decembra līdz 5. janvārim var parakstīties par to, lai tiktu rīkots referendums, kurā lemt par partnerattiecību regulējumu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Iestājamies par tradicionālu ģimeni, mudinām parakstīties pret partnerības institūta ieviešanu

FotoCentrālā vēlēšanu komisija ceturtdien, 16. novembrī izlēma laikā no 2023. gada 7. decembra līdz 2024. gada 5. janvārim rīkot parakstu vākšanu tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturētā likumprojekta “Grozījumi Notariāta likumā” atcelšanu.
Lasīt visu...

3

Prasījām kultūrai 66 miljonus, nedabūjām pat trešo daļu, bet papildus piecarpus miljoni mūsu propagandoniem būs!

FotoTikko pieņemtais budžets Kultūras ministrijas atbildībām prioritārajos pasākumos piešķir 17.51 miljonu eiro. Šie atbalsta pasākumi galvenokārt dzēš nozares ugunsgrēkus, kas bijuši redzami gadiem ilgi.
Lasīt visu...

21

Nosodām nevēlamu uzvedību akadēmiskā vidē, jo īpaši attiecībās starp pasniedzēju un studentu

FotoMedijos ir izskanējuši nopietni, pirmšķietami ticami, publiski apgalvojumi par LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes (LU FMOF) pasniedzēja Dmitrija Bočarova nepieņemamām darbībām un seksuālu uzmākšanos attiecībās ar sievietēm, tai skaitā ar nepilngadīgu personu un LU studenti.
Lasīt visu...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

Diskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret...

Foto

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut...

Foto

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

Uzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas...

Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...