Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ggg

03.04.2020. 17:45

»

Tev ir gods šo lasīt

Pareizi, nav ko jaunus projektus attīstīt. Sēdēsim uz Gazprom adatas un sitīsim plaukstas, cik ļoti esam atkarīgi no krieviem


Sitisim plaukstas, cik loti busim atkarigi no ASV. Latviesu stulbumam nav robezu. Nevis vertet, kas ir izdevigi valstij., bet laizit zabakus vienam no agresivajakiem noziedzniekiem pasaule, tacu mes esam par stulbiem , lai to saprastu.

Atbildēt

toko

03.04.2020. 08:45

»

jā jā

Nav jāmīl Krievija, bet ar tādu domāšanu kā Jums, veiklie Bordāni un Pavļutas saorganizē OIK un OIK-2, un sakūdītie-sabaidītie bāliņi tiek apzagti regulāri


Un takad, kad aizliegtas pulcesanas, Puce izvedis savas reformas un Bordans Skultes terminalu.Vini dabus caur saimu visus likumus, lai atnemtu cilvekiem posma no Skultes lidz Incukalnam zemi un majas. Esiet modri un iztaisnojiet muguras, tas arprats, kas notiek Latvija ir jaaptur. Vai Jus ticat, ka OIK tiks atcelts? Tie, kas to ieviesa, to nekad neados ar labu.

Atbildēt

gunars

01.04.2020. 10:55

»

Tev ir gods šo lasīt

Pareizi, nav ko jaunus projektus attīstīt. Sēdēsim uz Gazprom adatas un sitīsim plaukstas, cik ļoti esam atkarīgi no krieviem


Bet klut atkarigiem no ASV ir labi? Kur cilvekiem var but tik aprobezota un vienpusiga domasana?

Atbildēt

jā jā

26.03.2020. 14:20

»

nu pag, pag

Jums jau nu gribētos, lai kā Ulmanis I - neko sliktu par Padomju Krieviju. Ar ko tas beidzās - okupāciju un represijām. Ejiet D, ar tādiem draugiem kā jums - ienaidniekus nevajag


Nav jāmīl Krievija, bet ar tādu domāšanu kā Jums, veiklie Bordāni un Pavļutas saorganizē OIK un OIK-2, un sakūdītie-sabaidītie bāliņi tiek apzagti regulāri.

Atbildēt

nu pag, pag

26.03.2020. 00:49

»

Raivis

Mazāk lamātu Putinu un Krieviju gāze būtu 2x lētāka, kā Baltkrievijā. Naciķu bandai un Bordānam rūp vienīgi izkārtot kukuļus no Ragausīm


Jums jau nu gribētos, lai kā Ulmanis I - neko sliktu par Padomju Krieviju. Ar ko tas beidzās - okupāciju un represijām. Ejiet D, ar tādiem draugiem kā jums - ienaidniekus nevajag.

Atbildēt

hm

25.03.2020. 19:59

MedGaz jauda ir tikai 8 miljardi kubikmetri (salīdzinājumam Baltijas jūras gāzesvads 2x55 ir 110 kubikmetri un jau tiek runāts par trešo) , kas Spānijai ir pārāk maz un tāpēc tā iepērk arī sašķidrināto gāzi.
Par Itāliju runājot. Greenstream taču ir gāzesvads no Lībijas. Vai tas darbojas? Ja jā, kāda tā jauda un MEG jauda?
Itālijai arī pietrūkst dabiskās gāzes un tāpēc tā iepērk sašķidrināto. Bet jūras dziļumā 2-3 km tiešām ir problemātiski ieguldīt gāzesvadu (no Izraēlas }.
Tas tikai vēlreiz apliecina, ka priekšroka tiek dota piegādei pa gāzes vadiem. Ja jaudas pietrūkst, tad valstis spiestas iepirkt sašķidrināto.
Diemžēl mums tā komercija iznāks otrāda.

Atbildēt

25.03.2020. 18:51

»

Tev ir gods šo lasīt

Pareizi, nav ko jaunus projektus attīstīt. Sēdēsim uz Gazprom adatas un sitīsim plaukstas, cik ļoti esam atkarīgi no krieviem


Attīsti, tikai bez garantēta iepirkuma. Ja kādreiz izdosies piedāvāt lētaku gāzi, pirksim

Atbildēt

Raivis

25.03.2020. 17:51

»

suns spalvu met

bet kremlinbots kā muld, tā turpina muldēt...


Mazāk lamātu Putinu un Krieviju gāze būtu 2x lētāka, kā Baltkrievijā. Naciķu bandai un Bordānam rūp vienīgi izkārtot kukuļus no Ragausīm.

Atbildēt

nelej udeni,tikai skaidra nauda ir nauda !

25.03.2020. 16:38

»

josifs

Bordāns un JKP biedri ir ļoti patriotiski,viņi saprot ka gazpromam-čekistu grupējuma gazei nevar uzticēties,tapēc Bordāns meklē no ASV gāzi,un pareizi dara


bordana sektanti paralize latvijas tautsaimniecibu un veic ekanomiskas diversijas ar asv sankciju palidzibu.vini ir jatiesa !

Atbildēt

6 video novērošanas kameras,

25.03.2020. 16:32

»

Saturns

Plāni mainījušies. Tiek apskatīta jauna vieta Tvaika ielā (bij. Aleksandra augstumi, arī ļoti vēsturiska un iedvesmojoša varoņdarbiem vieta...


sētai starp Brīvības gatvi 207 un Ropažu ielu nav uzliktas, bet 1.tramvajā runāja, ka tās atrodas Mežvieta, Cinkusa un Ulmaņa radagabalu nesen uzceltajās savrupmājās.

Atbildēt

suns spalvu met

25.03.2020. 15:10

»

hm

Gāzes termināla būve noteikti maksās vairākus desmitus miljonus, neskaitot tā uzturēšanas un amortizācijas izmaksas. Neskaitot ierobežojumus un neērtības, kuras radīs tā novietojums jūras malā...


bet kremlinbots kā muld, tā turpina muldēt

Spānijai piegādā gāzi pa MedGaz
Itālijai piegādā gāzi pa Greenstream, MEG un vēl plāno uzbūvēt GALSI.
Ir plānoti gāzes vadi uz Eiropu no Tuvajiem Austrumiem, bet saprotamu iemeslu dēļ tie netiks tuvākā nākotnē realizēti - kaŗš, nevis jūŗas dziļums ir šķēršļi. Gandrīz visur kur ir jālaiž šie gāzes vadi ir pasekls.

Kad Krievija piedāvās Latvijai iepirkt gāzi par Vācijas cenām, tad varētu apspriest ideju, ka nevajag sašķidrinātu gāzi, kuras cena ir salīdzināma ar Krievijas. Un tā kā ES pamazām apvieno visus gāzi vienotā tīklā, tad ja kuģi ar gāzi nepiestās Latvijā, tad piestās kaut kur citur, tikai tās pašas pārkraušanas izmaksas tad Latvija arī maksās un arī par starpnieka procentu.

Atbildēt

Rebes un rebes

25.03.2020. 14:56

»

Kàds goda consuls ?

goda -ideras,tàds pats kà Teksasas ubags


4. maija VDK valsts korporācijas ēnā kā Parex, kā oiki..

Atbildēt

xxx

25.03.2020. 14:34

Kaut tas trminālis uzsprāgtu. Par to katru dienu aidegšu melnu sveci.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

25.03.2020. 14:02

Pareizi, nav ko jaunus projektus attīstīt. Sēdēsim uz Gazprom adatas un sitīsim plaukstas, cik ļoti esam atkarīgi no krieviem.

Atbildēt

Liec mierà Gretu

25.03.2020. 13:39

»

Greta Tunberga

Nebezdi, lauķi


Ieraksti savu VDK segvàrdu ,ko tu visu laiku lomijies komisarj ? Vai ari morjacka ,ja bàbietis?

Atbildēt

Goda konsuls

25.03.2020. 13:03

https://www.diena.lv/raksts/pasaule/eiropa/ar-kontrabandas-cigaretem-automasina-piekerts-latvijas-goda-konsuls-ukraina-14236093

Atbildēt

aha

25.03.2020. 13:01

un tad kad es iepriekš rakstīju, ka biezie jūras krastā sapirkuši zemi un taisās tirgot privātmājas, tad te viens otrs bļāva, ka nē, tā nav, mēs par dabu tik domājam. Par savu ķešu domājam. Pie pakaļas tā daba, ja trubu taisītu mazliet tālāk, tad lapčinska savu pakaļu no krēsla nebūtu atrāvusi.

Atbildēt

Badakàsis & Laimes Màte

25.03.2020. 12:51

»

Ragausis iznàca uz dzertuves kàpném

un trisreiz nopirdàs .Kungis protestéja par léto alu atskaiditu ar hlorétu üdeni.Tai pat laikà ASV Senàts apstiprinàja 2 triljons dàlar ekonomikas stimulésanai. Teksasas investors atbrauca ar tuksàm kabatàm


Toties sim lïdzi ir dzirkles, ar ko cirpt vietéjos
aunus péc OIK-2 snites .Iznémuma kàrtà auni nocirps pasus cirpéjus. Understand ?

Atbildēt

Ragausis iznàca uz dzertuves kàpném

25.03.2020. 12:46

un trisreiz nopirdàs .Kungis protestéja par léto alu atskaiditu ar hlorétu üdeni.Tai pat laikà ASV Senàts apstiprinàja 2 triljons dàlar ekonomikas stimulésanai. Teksasas investors atbrauca ar tuksàm kabatàm .

Atbildēt

Zinošais

25.03.2020. 12:05

Ņemšanās ap gāzes termināli lieliski ilustrē objektīvās pretrunas ES līmenī un nespēju objektīvi izvērtēt riskus !
Skatoties no šodienas skatupunkta kļūdas bija sekojošas:
1. Ingalinas slēgšana, pirms nodrošināta tās ražojošo jaudu aizstāšana;
2. Nekritiskas naftas resursu un elektroenerģijas patēriņa prognozes - "treknajos" gados ar pamatojumu, ka nafta beigsies 2050 gadā un elektroenerģijas patēriņš pieaugs divas reizes, tika virzīts gan TEC 2 , gan Visaginas, gan Baltijas LNG termināļa projekti !

Realitāte izvērtās skarba visās jomās !
Ja jau zināmajam pievienojam vēl neskaidro pandēmijas ietekmi, tad situācija būs vēl drūmāka un pirmā ziņa kas to apstiprina ir LDZ atteikšanās no elektrifikācijas projekta, jo pat samazinātā apjomā tam nav ekonomiskā pamatojuma !
Ar Rail Baltic ir analogi !

Atbildēt

ui

25.03.2020. 11:48

kada var buut konkurence ja garantets iepirkums? tur kasds skolaa vispar ir gajis.konkurence ir tad ja nezini vai rit tas vispar buus vajadzigs

Atbildēt

Saturns

25.03.2020. 11:19

»

Marss

Lai VDD ar Cinkusu iet sēdēt Stūra mājā. Tur ir pagrabi, kur spĪdzināt noķertos spiegus, un lieli kabineti priekšniekiem ar sekretārēm. Rīgas centrā! Pirms tam gan jānoskaidro, cik lielu naudu ir izsaimniekojuši zem slepenības plīvura un lielāko meli cietumā


Plāni mainījušies. Tiek apskatīta jauna vieta Tvaika ielā (bij. Aleksandra augstumi, arī ļoti vēsturiska un iedvesmojoša varoņdarbiem vieta).

Bijām aizbraukuši ar dronu veikt teritorijas izpēti, bet viņš nogāzās žoga otrā pusē uz brauktuves, mūs vairs nelaida ārā, tāpēc nojaucām žogu.

Šobrīd notiek lauka darbs ar vietējo Sarķenes aģentūru, lai neatkārtojas Marsa stāsts ar parakstu vākšanu.

Kurš tur zem viena raksta komentēja ka vazelīns ar maltu analgīnu pret pumpām palīdz?? Noķeršu par tādu dezinformāciju! Vai tas varbūt bija domāts maitu analgīns?? Kāds zina kur var nopirkt? būs jāpiezvana Rinčam, viņš viņam pilna aptieciņa ar importa drapēm un smērēm.

Atbildēt

josifs

25.03.2020. 10:32

Bordāns un JKP biedri ir ļoti patriotiski,viņi saprot ka gazpromam-čekistu grupējuma gazei nevar uzticēties,tapēc Bordāns meklē no ASV gāzi,un pareizi dara.

Atbildēt

Ilmārs

25.03.2020. 09:50

Goda konsuls... Šādam cilvēkam nav goda, kurš izmanto savu statusu savtīgos nolūkos un divkosīgi veido viedokli, ka viss iecerētais ir tikai un vienīgi Latvijas labā. Šim cilvēkam nav goda!

Atbildēt

Marss

25.03.2020. 09:38

»

VENĒRAS DĀRZS

Vispār jau ne tikai kamerās. Lielāko daļu naudas ("vairāki miljoni") iztērēja pirms kamerām, kad sētai vairākās vietās tika pienagloti daži svaigi dēļi un atgriezumu gabali. Tāpēc nepietika līdzekli nokrāsot līdz galam visu sētu...


Lai VDD ar Cinkusu iet sēdēt Stūra mājā. Tur ir pagrabi, kur spĪdzināt noķertos spiegus, un lieli kabineti priekšniekiem ar sekretārēm. Rīgas centrā! Pirms tam gan jānoskaidro, cik lielu naudu ir izsaimniekojuši zem slepenības plīvura un lielāko meli cietumā.

Atbildēt

hm

25.03.2020. 09:18

Gāzes termināla būve noteikti maksās vairākus desmitus miljonus, neskaitot tā uzturēšanas un amortizācijas izmaksas. Neskaitot ierobežojumus un neērtības, kuras radīs tā novietojums jūras malā.
Jautājums. Vai mums jāiegulda miljoni jūrā? Atbilde vienkārša. Ja sašķidrinātā gāze lētāka kā cauruļvadu gāze, tad varētu būt, ka jā. Ja tomēr sašķidrinātā gāze izrādās dārgāka vai pat līdzvērtīga cenā, tad tas nozīmē, ka labprātīgi ierokam un noslīcinām jūrā miljonus. Idiotisms!
Kāpēc Vācija un Eiropa barojas ar gāzes vadiem? Ne jau tāpēc, ka no tiem nāk dārga gāze.
Kāpēc Itālijā, Spānijā piegādā sašķidrināto? Tāpēc ka Vidusjūras dziļums ir 2-3km.
Tā ka šoreiz mums paveicies, ka PSRS atstājusi mums mantojumā Inčukalna gāzes krātuvi un gāzes cauruļvadus - tas jāatzīst.

Atbildēt

jautaajums

25.03.2020. 06:37

»

Nja

Latvijas enerģētiskajai neatkarībai būt. Pietiks dārgi maksāt krievu fašistiem


Vai tad krieviem pieder gāze?Krievijā krievam nekas nepieder,tāpat kā Latvijā latvietim,ar gāzi šeptējas puikas ar peisakiem.Krievijas gāze tiek pārdota kā ASV gāze.

Atbildēt

VENĒRAS DĀRZS

25.03.2020. 01:47

»

MARSA PARKAM

ir NACIONĀLAS NOZĪMES STATUSS, tādēļ VDD par iepriekš it kā iztērētiem 10 miljoniem, 23.03.2020. uzlika 7 video novērošanas kameras puvušas sētas saglabāšanai, lai vides aktīvisti netraucētu liepu nozāģēšanai


Vispār jau ne tikai kamerās. Lielāko daļu naudas ("vairāki miljoni") iztērēja pirms kamerām, kad sētai vairākās vietās tika pienagloti daži svaigi dēļi un atgriezumu gabali. Tāpēc nepietika līdzekli nokrāsot līdz galam visu sētu.

Arī pietrūkst krāsotāji ar attiecīgās pakāpes pielaidi valsts noslēpumam, jo iepriekšējiem pielaide tika analēta, kad darba laikā tika pieķerti degustējam potenciālā pretinieka ražotu stiprinošu dzērienu. Tādējādi, dodot priekšroku, iespējams, neapzināti, izpaužot savas patiesās simpātijas, Varšavas bloka (tā pierastāk) dalībvalstu, pārtikas rūpniecības uzņēmumu ražotai produkcijai.

/Klasificēts saturs! Tikai iekšīgam salietojumam!/

Atbildēt

Būtībā

24.03.2020. 23:37

»

jaajaa

...pats lielais kuģis - terminālis stāv 2 km no krasta...tālāk truba


Jau Itālijā tādas gāzes tankeru piestātnes gar visu kūrorta zonu var redzēt. Un viss viņiem labi- tūristu vairāk kā LV (nu labi- kopš februāra daudz nav redzēti, bet gan jau kad pensionāri un hroniski slimie apmirs, jaunie un stiprie izveseļosies, gan jau atkal būs gana daudz). Par dabas aizsardzības aspektiem šībrīža pieejamo tehnoloģiju sakarā, diez vai ir ko bazīties- tā taču ir gāze, nevis nafta. Bet otru OIK gan negribās. Nevienam. Ja nu vienīgi projekta bīdītājiem un tiem, kas pie siles ar knābīšiem vaļā...

Atbildēt

Nja

24.03.2020. 23:18

Latvijas enerģētiskajai neatkarībai būt. Pietiks dārgi maksāt krievu fašistiem.

Atbildēt

tā viš i

24.03.2020. 22:53

nu bet es tak to jau sen teicu, tiklīdz Ragauša vārds pie apvāršņa paspīdēja...

Atbildēt

Jancis

24.03.2020. 22:52

Un kur tad tagad ir Latvijas slavenākais krokodils- ornitologs Ķerus? Ko nestraucās par jūras kaijām??? Nav neviens sapiķojis, lai satraucas? Vai jau ir sapiķojis, lai nesatraucas?? Besī ši zaļie un zilie, kas bļaustās dēļ zaļas naudiņas, ne zaļas idejas.

Atbildēt

Liene

24.03.2020. 22:33

JKP preikš Kariņa un ASV ir noderīgie idioti, tikai šitie vietējie stulbenīši - noderīgie idioti domā, ka viņi atbalstot savu tautiešu iznīcināšanu, paši paliks un dzīvos kā nieres pa taukiem. Tā nebūs idiotus neviens nemīl, bet tikai izmanto.

Atbildēt

jaajaa

24.03.2020. 22:22

»

pg

Vai Saulkrastu tuvumā, atskaitot gumijas laiveli, kāds nopietns kuģītis pie krasta var pienākt


...pats lielais kuģis - terminālis stāv 2 km no krasta...tālāk truba...:)

Atbildēt

pg

24.03.2020. 22:13

Vai Saulkrastu tuvumā, atskaitot gumijas laiveli, kāds nopietns kuģītis pie krasta var pienākt?

Atbildēt

Toties

24.03.2020. 21:52

»

saulkrastu tante

OBJEKTAM NAV PAŠLAIK NACIONĀLAS NOZĪMES STATUSS


Ragausim ir kuilja statuss

Atbildēt

jaajaa

24.03.2020. 21:44

»

hm

Jā, viss pareizi ... tikai sīka nianse, Ka Latvenergo obligāti jāpērk Ragauša piegādātā gāze


...nav nu gan tā...nav jau nekāda "nacionālo interešu" statusa...un, ja kāds grib tā, tad lai Latvenergo būvē, būs valstij piederošs terminālis...:)

Atbildēt

hm

24.03.2020. 21:23

»

jaajaa

...bet neviens jau negatavojas atteikties no gāzes...tieši otrādi...terminālis ir vienkārši vēl viens piegādes ceļš...vai truba pa taisno no Krievijas, vai Klaipēda, vai reverss utt., vienalga...pērk no tā, kas lētāk pārdod


Jā, viss pareizi ... tikai sīka nianse, Ka Latvenergo obligāti jāpērk Ragauša piegādātā gāze!
(vismaz tā skanēja par šo tēmu iepriekš rakstītajā rakstā.)

Atbildēt

jaajaa

24.03.2020. 21:16

»

R

Valdība taisās aizliegt malkas apkuri!Tā kā gāzes vada pretinieki padomājiet ar ko apkurināsim mājas.Dombrovska pēcnācēja jau brauca uz ASV pēc gāzes,bet sanāca čiks,tikai notrieca tautas naudu


...bet neviens jau negatavojas atteikties no gāzes...tieši otrādi...terminālis ir vienkārši vēl viens piegādes ceļš...vai truba pa taisno no Krievijas, vai Klaipēda, vai reverss utt., vienalga...pērk no tā, kas lētāk pārdod...:)

Atbildēt

jaajaa

24.03.2020. 21:13

»

hm

ASV dienā ražo ap 12 miljoni mucas un ar tendenci kāpināt ražošanu uz slānekļa ražotāju rēķina. SA pēc konflikta ar Krieviju grasās palielināt ražošanu līdz 12 - 13 miljoniem mucām, krievi ražo ap 10-11 miljoni mucām...


...salīdzināt naftu un metānu kā produktus nevar...nafta ir "ūdens", metāns - "skābeklis" vai "ūdeņradis"…:D...kad 10 gadus atpakaļ sāka šķidrināt un vadāt metānu tankeros, man arī smiekli nāca (tāpat kā Gazprom krieviem)...tagad viss ir pavisam citādi, un pašizmaksu jau pie klienta, piemēram, Katarai vai Nigērija praktiski sastāda "loģistika"...slānekļa gāze, protams, ka dārgāka...bet terminālis par ļaunu nenāktu...:)

Atbildēt

R

24.03.2020. 21:12

Valdība taisās aizliegt malkas apkuri!Tā kā gāzes vada pretinieki padomājiet ar ko apkurināsim mājas.Dombrovska pēcnācēja jau brauca uz ASV pēc gāzes,bet sanāca čiks,tikai notrieca tautas naudu!!!

Atbildēt

vecais spekulants

24.03.2020. 20:59

Kremla gazes agentura ir pieslegusi visus savus trollus . Tapec ,ka krievu gazi un naftu perk arvien mazak. Bet par krievu TEC 2 tauta maksa dargak neka buta jamaksa par saskidrinato gazi.

Atbildēt

hm

24.03.2020. 20:53

»

mh

...un tāpēc jeņķiem kā ēst vajag Venecuēlu. Pa lēto, protams, kā vienmēr


Venecuēlu viņiem vajag tāpēc, ka Venecuēlā ir smagā nafta, ar ko ražot dīzeli. Jo ASV nav smagās naftas un viņu kompānijas pašreiz to iepērk no Krievijas.
Bez tam Venecuēlā ir lielākās naftas iegulas pasaulē.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Maskēt kopējo atbildību

FotoAizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas varētu stāties spēkā, Saeimai jāapstiprina grozījumi COVID-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā. Likumprojekts skatīšanai Saeimā tika virzīts steidzamības kārtā, un par tā nodošanu komisijām nobalsojām šorīt. Līdz šim visi ar pandēmijas ierobežošanu saistītie priekšlikumi Saeimā tika izskatīti patiešām steidzamības kārtā — tajā pašā dienā, apzinoties, ka runa ir par sabiedrības veselību un kavēšanās šeit neder.
Lasīt visu...

21

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

FotoRudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad saimnieks uz gaidāmo ziemu raugās ar zināmu optimismu, ja slikts – savelk jostu ciešāk. Pavisam sliktā jākar zobi vadzī. Savukārt pašvaldībām lapkritis ir laiks, kad jāatsāk ikgadējā cīkstēšanās par tām atvēlēto finansējumu.
Lasīt visu...

12

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

FotoKoronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti visās jomās, kas nevis iepazīstina sabiedrību ar dažādiem viedokļiem un cenšas paskaidrot, ap ko tad īsti diskusijas griežas, bet izmanto situāciju savu reitingu un popularitātes celšanai. Tā vien šķiet, ka rajonā līderu pozīcijās izvirzījies jauns sabiedriskās domas “ganītājs”. Aldis Gobzems pēdējo nedēļu laikā “spridzina” ar turbo jaudu. Viņš ne vien aicina ignorēt drošības pasākumus COVID-19 ierobežošanai, bet arī mudina lūgties.
Lasīt visu...

12

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

FotoUz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis (baņķieris). Burvis bija vienīgais, kas prata radīt naudu no gaisa, viņš to radīja, lai aizdotu tiem Valdniekiem, kas Burvi spēja pārliecināt, ka viņi spēs naudu ar procentiem atdot noteiktā laikā. Tā Burvis izgudroja naudu, pār kuru valdīja Valdnieki, savstarpēji norēķinoties ar citiem Valdniekiem.
Lasīt visu...

21

Signāls

FotoVai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes. Bailes tikt izsēdinātiem no transporta, bailes tikt administratīvi sodītiem. Tās ir bailes no varas.
Lasīt visu...

21

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

FotoReāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem simptomiem vai komplikācijām. Manā paziņu lokā viena persona ir mirusi, viena atrodas karantīnā. Tā nav nekāda izklaide izslimot šo “zarazu”.
Lasīt visu...

21

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

FotoŠogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu ar invaliditāti tiesībām”, un 5 gadi, kopš Labklājības ministrija īsteno Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansētu projektu deinstucionalizācijas (DI) jomā. Un kāpēc par šo nozīmīgo tēmu runāju tieši tagad, jo 10. oktobrī visā pasaulē tika atzīmēta Pasaules Garīgās veselības diena.
Lasīt visu...

12

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

FotoTātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt, kurus ne. Bet cik daudz ir to pasaules valstu, kuras būtu tik ļoti okupantu pārpildītas kā Latvija? Lūk, tas ir jautājums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...

Foto

Kam kalpo Latvijas žurnālistikas vaļi?

Es gaidīju pirmdienu. Man no prāta neiziet skaitlis 200. Līdzīgi kā Berlīnē “30 tūkstoši” un Roberta Kenedija Jr. publicētie foto, kurus...

Foto

Cerams, šī vēstule par iespējamiem nodarījumiem autoriem nonāks pie adresāta: atklāta vēstule Latvijas Republikas kultūras ministram

Rakstu Jums kā vienkāršam cilvēkam, negribu vērsties pie amatpersonas uzslāņojumiem....

Foto

Viendzimumu attiecību regulējums – postmodernās un vecās Eiropas sadursme

Ceturtdien LTV raidījumā "Šodienas jautājums" tika apspriesta klasisko un viendzimuma partnerattiecību problemātika. Politiķu un žurnālistes diskusijā parādījās...

Foto

Prātojums par uzvaru cīņā pret noziedzību un netīrību

Regresīvos vecos laikos bija tāds populārs jociņš par kādas vārdā nesauktas kopienas pārstāvi, kurš mēģinājis atradināt savu ķēvi...

Foto

Vakcinēšanās - glābiņš vai spriedums?

Šī gada 1.oktobrī stājies spēkā 29.septembrī pieņemts lēmums, kurš attiecas uz lielu sabiedrības daļu, bet perspektīvā - uz mums visiem. Lēmums...

Foto

Par maratonu un Covid19

Godātie Veselības ministrijas, SPKC, Rīgas domes, Rīgas satiksmes, AirBaltic un lidostas Rīga darbinieki! Mediķiem un transporta darbiniekiem šis ir bijis īsts baigais gads. Visu cieņu “frontlainiešiem” un...

Foto

Citu valstu mediji pārņem Latvijas informatīvo telpu

Bez atbilstoša valsts atbalsta komercmedijiem vietējā satura ražošanai 2021.gadā Latvijas informatīvo telpu pārņems Krievijas politiskajām interesēm atbilstošs saturs. Citu...

Foto

Atklātā vēstule par Zemgales vienīgā atkritumu apsaimniekošanas poligona “Brakšķi” saglabāšanu tautsaimniecības interesēs

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotajā informatīvajā ziņojumā “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Makrona nepārliecinošā spēle ar Krieviju: ieradies nomierināt Baltiju, viņš to it nemaz neizdarīja

“Ceļš uz elli ir bruģēts ar labiem nodomiem” — šis britu sakāmvārds nāca...

Foto

Atkritumu poligoni kā nacionālās drošības jautājums, jeb Kāpēc likvidēt Zemgales vienīgo atkritumu apsaimniekošanas poligonu ir riskanti

Ir publiskots VARAM sagatavotais informatīvais ziņojums “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Tiesiskums ieviests, tagad mūs interesē lielveikali

Lai veicinātu plašāku Latvijas izcelsmes produkcijas īpatsvaru mazumtirdzniecības lielveikalu ķēdēs, Jauno konservatīvo Saeimas deputāti šodien tikās ar "Maxima Latvija" pārstāvjiem....

Foto

Vai tiešām iemeslu pietrūkst, lai izietu ielās?

Ir daļa cilvēku, kuri joprojām nesaprot, kas ir iemesls, lai 10.oktobrī izietu ielās. Nesaprot, jo ir pierasts neko nedarīt...

Foto

Saucēja balss tuksnesī

Žurnālista Bojāra raidījumā “Aizliegtais paņemiens” par Jencīša draudzi “Kristus pasaule” parādīja, cik viegli cilvēki ir psiholoģiski manipulējami, pakļaujami. Un šī nav vienīgā sekta,...

Foto

Farss ar baltkrievu IT kompāniju „uzņemšanu”

"Kapitālā remonta" sakarā pirmais mani tā pamatīgi sasmīdināja premjers KK. Viņš bija "norijis" LIAA jaunā vadoņa naivi izmesto "ēsmu" par...

Foto

Ja jums gadījumā bija kādas šaubas, Latvijas finanšu sistēmas sakārtošana ir bijusi veiksmīga

Es pievienojos šodienas konferences vienai no galvenajām tēzēm, ka banku kā finanšu institūciju...

Foto

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

Koronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu...

Foto

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

Latvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par...

Foto

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

Vēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video,...

Foto

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

Vērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no...

Foto

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

Šodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju...

Foto

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

Saistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot...

Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...