Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Sāpīgs kniebiens VARAM "kreisajā rokā"

Dainis Lemešonoks, īpaši PIETIEK
22.08.2019.
Komentāri (23)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

oho

30.08.2019. 11:56

tad nu skaidrs, no kurienes tas ķengu vējš pūš!

Atbildēt

Lopiņš

28.08.2019. 16:57

Daži šeit vārdiski pieminētie un nepieminētie turklāt cītīgi ēda ārā kolēģus, kuri bija godīgi un atļāvās norādīt uz viņu nekompetenci elementāras jautājumos. Arī pašpasludinātais ģēnijs Armīns Skudra turpat piemiņas. Jā, viņš it kā esot arī slavenās "reformas" kartes autors, vai līdzautors 🤣🤣🤣

Atbildēt

hmm

28.08.2019. 09:33

Izskatās ka raksta autors gribējis iezāģēt vienai konkrētai personai (vai personām?), tādēļ uztamborēts šis bezjēdzīgais savārstījums. Kaut kā nav minēti nekādi konkrēti fakti!!!! Interesanti, kā tad ir ar to publisko nomelnošanu un personas datu aizsardzību??????

Atbildēt

Niknais

27.08.2019. 23:28

Ogrē Majonēze intensīvi taisa “dami”, bet patiesībā gatavo ekskluzīvu apbūves gabalu nākotnei. Diez vai suhda Majoneze ir labāks hidrotehnikis par tiem, kuri projekteja Ogres salas dambi

Atbildēt

tante Bauskā

27.08.2019. 10:58

Sen nebija lasīts kaut kas tik prasts un neprofesionāls! Laikam jau kādam ir aizskartas ļoti personīgas intereses.

Atbildēt

CENZĒTS (un politiski represēts)

25.08.2019. 22:28

»

Cenzeeczs un plitiski izdrateec


“Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
/ apt.cit.aut. – Džordžs ROvels...


tev sūri skauž (atkal un vēl joprojām), ka neesi spējīgs izpildīties patstāvīgi oriģināli un vismaz minimāli interesanti, bet – vari tikai bezjēgā kroplīgi un lopiski truli atgremot to, uz ko ir spējīgi tevis apskaustie? Samierinies ar realitāti un nepsiho, ka esi tik bezcerīgi mazspējīga un nevērtīga draza. ;)

Bet nepārdzīvo tik ļoti, iedomāti "anonīmais" onanīmiķi ar visnotaļ piemērotu pašnomināciju "izdrātēc" – gan jau arī tu, iespējams, kādā normāli cilvēciskā un atbilstoši lietderīgā izpratnē / izpausmē varētu izrādīties nepārspējams (vai, vismaz, teorētiski varētu tāds būt - ja vien tu savu iespējamo potenciālu pa glupo neizšķērdētu melnā skaudībā un hroniskā tukštiršanā, regulāri izgāžoties kā veca sēta publiskajā telpā).

Atbildēt

Eggmaŗam Kakuēdājam, pieqirs-komas debiloidam,

25.08.2019. 20:19

»

Cenzeeczs un plitiski izdrateec


“Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
/ apt.cit.aut. – Džordžs ROvels...


kārtējā planpŗātibas lēkme, izdzimtenis debiloids Eggmaŗŗsz Kakueedajsz atkal nav iedzēris tabletīti!

Atbildēt

Buržujs

25.08.2019. 11:33

»

Latvis

Tādus Pierīgas rajonus, kā Mārupe sen bija laiks pievienot Rīgai un pat Olaini "paņemt"kompānijā. Tas pats, Ozolniekus pie Jelgavas un visu Jelgavas rajonu pie rajona domes bez visādiem minī pagastiem


Tad Mārupē nekas nebūtu jādara 20 gadus, līdz Mārupe noplūktu līdz Rīgas vidējam līmenim, bet Mārupē samaksātos nodokļus varētu tērēt Rīgas satiksmes dotēšanai. Gandrīz visur Pierīgā ir vairāk darba vietu, nekā darba spējīgo iedzīvotāju, sen jau Pierīga nav guļam rajons, bet harmoniski attīstītīti novadi. Varbūt vajag padomāt par to, kā Rīgu izveidot pievilcīgu, lai cilvēki, kuriem ir izvēle, gribētu dzīvot un veidot biznesu Rīgā, nevis teiksim Mārupē vai Babītē.

Atbildēt

Cenzeeczs un plitiski izdrateec

24.08.2019. 19:36

»

CENZĒTS (un politiski represēts)

...“Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
/ apt.cit.aut. – Džordžs ROvels /"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā kauna murgs. Tas dos spēku šeit būt un klepot!"
/ Gunārs Sasperadastra, Brīvības gatve, 5. Bomžu līnija, Rīga /
-------


Ir sacīc: “Katra tauta (t.sk. aDikļu zombiji) ir pelnījusi tādu kāpiostu kā postu un tādus "cimumlocekļuszs” (t.i pie valsts / pašvaldoņu SILES trekni rijošus, uzkožot māruttkuss, kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi visās atverēs".Un, arī: “Politikai un šajā “LUMPENbiznesā” iesaistītajiem “politiķiem” (kā arī šo SILES “vienlīdzīgĀKo” cūklopu “īpašo vajadzību” apkalpotājiem u.c. taml. “pie SILES sīklopiņiem) nekas NAV un NEVAR BŪT “traumējošāks” un arī reāli bīstamāks par “godam” nopelnītu izsmieklu! HAHAHAHAHA! /es smejos/


"Priekš katr' vien' polit-KLAUN' SAV' latvāņ' dialekt'!!!..."
( aktuālais prātuļojums - iz "O.M.© arChīva" )


Tev lositaj, turpinās garīgās slimības kārtējā lēkme, / aizraujoties manu textu/ kas sevišķi aktīvi izpaužas saistībā ar neseno pilnmēness nakc frāzi!!!! Jo vairāk atgādina šādiem plànpràtîbas slimniekiem par viņu arvien straujāk progresējošo "demenci", jo aktīvāki un nozīmīgāki tie paši sev originalo šķietas.

Atbildēt

CENZĒTS (un politiski represēts)

24.08.2019. 18:30

»

aivarsz

Man vispār nav skaidrs-kā kādam tas nav skaidrs ,ka tās 119 pašvaldībinās ir JĀLIKVIDĒ !!! PASARG DIEVS! Kā teiciens sak,jau 36 pašvaldības būtu par daudz mazajaiLatvijai


...
"Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spēku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: “Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpeņu “titulnācijas” zombiji) ir pelnījusi tādu “valsti” un tādus “vadošos locekļus” (t.i pie valsts / pašvaldoņu SILES trekni rijošus “vienlīdzīgĀKos cūklopus”), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot.”

Un, arī: “Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai “vētrainas rosības” imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc “esam tur, kur esam, un ārā netiekam”.”

Savukārt, kā zināms: “Politikai un šajā “LUMPENbiznesā” iesaistītajiem “politiķiem” (kā arī šo SILES “vienlīdzīgĀKo” cūklopu “īpašo vajadzību” apkalpotājiem u.c. taml. “pie SILES pietuvinātajiem” sīklopiņiem) nekas NAV un NEVAR BŪT “traumējošāks” un arī reāli bīstamāks par “godam” nopelnītu izsmieklu”.

-----------

Mediju ziņa (2008. gads): “…Kāds ir galvenais iemesls tam, ka šajā valstī pašvaldības un tajās uz pārējās sabiedrības rēķina parazitējošie “tautas kalpi” nonāk klajas likumu ignorances situācijās – normatīvo aktu zemā kvalitāte un pretrunīgums, vai tomēr – mantiskā labuma vilinājums, KORUPCIJA – kā priekš “tautas priekšstāvjiem” ne visai riskanta, bet ātra un iespaidīga “peļņa”? Kādēļ tik “pēkšņi” un skaļi atklājas šādas tendences pašvaldību darbībā, kad likumīgi neargumentēti, pat apzināti pretlikumīgi lēmumi dažādu “ienesīgu” projektu labākā, arī citos līdzīgi “diskutablos” veidos realizētas “shēmas” papildus “peļņas” iepludināšanai “priekšstāvju” bezimēra kabatās, jau ir kļuvuši par tradicionālu “pieeju” politekonomiskās varas turēšanas un realizācijas SISTĒMAS ietvaros arī “uz vietām”? Tiesiskais nihilisms vai pašvaldību “tautas kalpu” un funkcionāru diletantisms?…” ( apt. cit. – iz “Kas notiek Latvijā?” w-resursa: [cenzēts] )
—–

Muļķu Zemes “valsts” ‘pašvaldoņu ‘ SILES kretīnu himna.
(tipa: “Kamdēļ mums dziedāt svešu dziesmu?!…”)
( Iz “Ontūna M.© arChīva” )

“Mēs ‘pašvaldoņos līdīsim’ arvien, arvien,
Un ‘privāt-rebes’ “shēmosim” arvien, arvien:
Sev, ‘biedri’, ķešas ‘piegrābsim’ un “reņģēdājus” ‘apmauksim’,
Arvien, arvien, arvien-arvien-arvien!…

No “priekšstāvjiem” mūs nepadzīt nekad, nekad,
Un neaizliegt ‘haļavu rīt’ nekad, nekad:
Bez SILES palikt negribam, jo – nekam citam nederam,
Nekad, nekad, nekad-nekad-nekad!!…

‘Pie (kājas)’ mums būs “vaukšķu” bars vienmēr, vienmēr,
Jo – Muļķu Zemes ‘bezsakars’ vienmēr, vienmēr,
Ļaus ‘pašvaldoņu lopiem rīt pie SILES’, rīt un aizparīt,
Vienmēr, vienmēr, vienmēr-vienmēr-vienmēr!!!…”

-----------

MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu "lojāl.patrEJotu", ģenētiski defektīvu "SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu", klaji PRETLIKUMĪGAS "revolucionārās pārliecības" lop!ski trulu zombij.fanu, derdzīgi glumu "(p)(ie)līdēju", nožēlojami gļēvu "kluso mīzēju" u.c. taml. necilu "bio.gaļas izstrādājumu" zeme, SILES "valsts" parodija "eurolatv(ĀN)ija", XXI gadsimts.

Atbildēt

aivarsz

24.08.2019. 12:38

Man vispār nav skaidrs-kā kādam tas nav skaidrs ,ka tās 119 pašvaldībinās ir JĀLIKVIDĒ !!! PASARG DIEVS! Kā teiciens sak,jau 36 pašvaldības būtu par daudz mazajaiLatvijai !

Atbildēt

līvs

24.08.2019. 07:46

Feltu tiešām vajadzētu pārbaudīt, ko dara. Ko ir darījis Kurzemes mežos.

Atbildēt

Pūce, mosties! Tu no kuras partijas?

23.08.2019. 14:44

»

Pūce, met Feltu NOST!

Oligarhu kalps un kaitnieks Felts vēl nav izmests no Dundagas pašvaldības? Dundadznieki sanāca 300 cilvēku demonstrācijā un prasīja vietvaras atkāpšanos


Un bijušais valsts AS "Latvijas valsts meži" Ziemeļkurzemes reģiona mežkopības vadītājs, tagadējais Dundagas pašvaldības vadītājs Aldis Felts izsauca uz notikuma vietu Speciālu uzdevumu bataljona policijas vienību! Taisni kā 1905.gadā cara dragūnu vienības tika palaistas nemiernieku izklīdināšanai un sodīšanai!

Atbildēt

Ascendum

23.08.2019. 14:10

Rīgā runā, ka VARAM radošie klerki atteicās izdarīt iemaksas, kā tas bija pieņemts J.Pūces vecajos labajos laikos EM, tāpēc kniebiens sāpīgs.

Atbildēt

OIK autoratlīdzības

23.08.2019. 13:33

Cik OIK afērists samaksāja Dainim Lemešonokam par VARAM un sevis slavināšanu?

Atbildēt

Hg

23.08.2019. 10:35

Visa pasaulee ir bagāto un nabagu rajoni un krievu laiku modelis gandrīz visas vietas bij labākais izņemot Pierīgā kura ir trekni uzaudzejusi muskuļus. - un cik stulbi ir politiķi ja nemāk pa 20 gadiem nopirkt vilcienus un par reformu nemaz nerinajot, krievs ja slimoja tad vismaz labi ,

Atbildēt

Jelgavas nobads

23.08.2019. 10:28

Pilnībā nepiekrītu jelgavas novada pievienošanu jelgavai, jo atšķiras pilsētas un novads ne tikai ar naudu, bet arī ar attieksmi, kā diena pret nakti. Pilsētā tu pat žogu nevari uzsliet bez projektiem, saskaņošanām un vēl katra piepiķošanas, bet novadā šajā sakarā viss ir vienkāršāk un arī lētāk. Tas pats par pilnīgi visu. Vai atkritumu izvesšana katram ir sava, Jelgavā dārga, novadā lētāka, apvienos un būs viena mafija. Apsaimniekotāji katram savi, arī tas pats. Ozolnieki gan ir tāds Jelgavas turpinājums, to vajadzētu sadalīt starp novadu un pašvaldību.

Atbildēt

Pūce, met Feltu NOST!

23.08.2019. 10:21

Oligarhu kalps un kaitnieks Felts vēl nav izmests no Dundagas pašvaldības? Dundadznieki sanāca 300 cilvēku demonstrācijā un prasīja vietvaras atkāpšanos!

Atbildēt

Latvis

22.08.2019. 23:22

Tādus Pierīgas rajonus, kā Mārupe sen bija laiks pievienot Rīgai un pat Olaini "paņemt"kompānijā. Tas pats, Ozolniekus pie Jelgavas un visu Jelgavas rajonu pie rajona domes bez visādiem minī pagastiem.

Atbildēt

Dīvains

22.08.2019. 23:06

Dīvains skats uz teritorijas plānojumiem. Tas nav dokuments naudas slaukšanai, bet REĀLI CILVĒKI pēc viņa reāli strādā. Būvvaldēm tas ir pamata dokuments, lai atļautu vai neatļautu būvniecību. Zinu vismaz divas pašvaldības, kurās cilvēki gaida teritorijas plānojuma grozījumus, lai varētu likumīgi attīstīt savu uzņēmējdarbību un sadzīvi. Apturot šo procesu, REĀLI CILVĒKI reāli NEVARĒS darīt to, ko ieplānojuši. Raksta autoram ir tikai baumu līmeņa zināšanas par likumiem būvniecības jomā. Diemžēl. Vai arī spriež pēc sevis :(

Atbildēt

Sakars

22.08.2019. 22:15

Vispār jau apvienojot novadus teritorijas plānojumi nepārvēršas makulatūrā, līdz jauna izstrādāšanai paliek spēkā esošie, jaunā dome tos apstiprina kā savus saistošos noteikumus. Nezinu kāda ķiņķēza pēc Pūce dzen cauri šādu aizliegumu, bet kaut kas līdz galam tur nav, jo plānojumus jau negroza tāpēc, ka dome tā pēkšņi grib, bet gan tādēļ, ka ir investori, iedzīvotāji, vai kas cits, kam tas ir nepieciešams. Nākamreiz kad gribēsiet saprast kāpēc Latvijā ar ekonomiku ir tik skumji kā ir, tad droši varat paskatīties arī uz Pūces bildi.

Atbildēt

TTT

22.08.2019. 19:33

Pilnīga taisnība autoram. Viens kantoris tik maina pašvaldību nosaukumus un štancē bezjēdzīgos attīstības dokm.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Ņemot vērā aizturētā Saeimas deputāta stulbumu, viņam tika sasolīti zelta kalni, kā Juta un Juris viņu izglābs…

FotoKāda pasaka. Pirms aptuveni pusotra gada notika skaļākā Saeimas deputāta aizturēšana valsts vēsturē. Uz Saeimas kāpnēm, ar milzīgām kratīšanām un pasēdēšanu “Septītajās debesīs”. Šīs operatīvās darbības veica tā saucamā Jutas grupa jeb cilvēki, kuri daudzus gadus ir bijuši Jutas un Jura ietekmē.
Lasīt visu...

12

Ko VDK darīja pēc 1986.gada?

FotoŠobrīd masu medijos tiek izplatīts viedoklis, ka "neko". It kā ķerstījuši ārzemju spiegus un vietējos liela mēroga zagļus. Politiskās vajāšanas esot pārtrauktas. Patiesībā tie ir meli. Politiskās vajāšanas turpinājās, tikai jau "smalkākā" manierē - izmantojot psiholoģisko teroru.
Lasīt visu...

21

Pamiers valdošajā koalīcijā

Foto13.septembrī – piektdienā, kad bija vērojams pilnmēness, Latvijas valdības vadītājs Krišjānis Kariņš informēja iedzīvotājus, ka ir panākta vienošanās par nākamā gada budžetu. Pirms nedēļas pēc Jaunās konservatīvās partijas prasības valdība uz nedēļu atlika lemšanu par papildu finansējuma novirzīšanu ministriju prioritārajiem pasākumiem.
Lasīt visu...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

6

Par atkritumu krīzi

FotoEsmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela... Esmu par to rakstījis savā prezidenta programmā, sk. "Cilvēks kontrolē pašu galveno". Esmu to izskaidrojis attiecīgajos video 1.daļa un 2.daļa. Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā.
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

FotoBrīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana par absurda tirāniju nav arī antivēsturiska kaprīze. Jau senie dievi mītos filosofiski sprieda par cilvēku, vai viņš ir labs vai viņš ir slikts, pieļaujot bezjēdzības un bezjēdzīgai rīcībai izdomājot dažādus attaisnojumus.
Lasīt visu...

21

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

FotoKā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē tās bijušā priekšnieka atbalstīšanai, mēs, pensionāri, un ne tikai pensionāri, bet visi Latvijas pilsoņi tiekam apzagti. Jo mūsu, nodokļu maksātāju nauda tiek izmantota, lai vieni priekšnieki no Valsts robežsardzes, izmantojot administratīvo resursus, organizētu parakstu vākšanu zem raksturojuma par citu Valsts robežsardzes priekšnieku (nu jau izbijušo) Normundu Garbaru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

Karteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen -...

Foto

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

Ceturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas...

Foto

Tvaiks

Kad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk....

Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...