Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

birziņa

04.07.2017. 07:29

»

patiesība

Atalgojuma trūkuma dēļ spriedze un satraukums ir jūtami daudzās medicīnas specialitātēs, ne tikai dzemdību iestādēs un nodaļās, otrdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam «Rīta panorāma» atzina veselības ministre Anda Čakša...


Lasu, ka pie siles esošo pakalpiņi atkal ieņirdz par ārstu prasībām pēc godīga, izglītībai un atbildībai adekvāta atalgojuma. Izrādās, ka šie gribot par daudz! Vai tiešām? Lai kļūtu par ārstu, ir jāstudē 7.gadus, un pēc tam visa darba mūža garumā jāturpina izglītoties. Jāceļ kvalifikācija, jāapmeklē kursi, jāiegādājas pietiekami daudz un pietiekami dārgas medicīniskās literatūras (par saviem līdzekļiem, protams!). Ja esi ģimenes ārsts, Tev vēl jāuztur prakses vieta, jāmaksā alga palīgam. Taču tie vēl būtu sīkumi salīdzinot ar ATBILDĪBU. Ar atbildību, ko ārsts nes par katra sava pacienta veselību un dzīvību! Ir ļoti daudz profesiju ar lielāku vai mazāku atbildības pakāpi par līdzcilvēku likteņiem, bet ārsti tomēr būs pašā virsotnē. Vai tiešām viņiem būtu jāsaņem daži simti eiro??? Jāskaita santimi vai centi, jārakņājas par nocenoto produktu plauktiem, un mēneša beigās jāaizņemas no kaimiņa cēneri, lai izvilktu līdz algai? Ja kāds ir pelnījis dzīvot cilvēku cienīgu dzīvi, tad tie ir tie, kas ikdienā glābj cilvēku dzīvības! Gan ģimenes ārsti, gan speciālisti, gan arī tie, kuri pilda līdzīgas funkcijas. Un, kad es dzirdu ņirgāšanos par ārstu prasībām, tad es iedomājos valsts un pašvaldību uzņēmumu krēslu deldētājus, dažādu par blatu ieceltu padomju parazītus, bezatbildīgu birokrātu tūkstošus, visādus "komunikāciju ekspertus", "NVO projektu vadītājus" un tamlīdzīgu publiku. Painteresējieties par sashēmoto milzu atalgojumu valsts un pašvaldību kapitālsabiedrībās un to padomēs, un tad metiet akmeni ārstu virzienā!

Atbildēt

patiesība

03.07.2017. 22:16

Atalgojuma trūkuma dēļ spriedze un satraukums ir jūtami daudzās medicīnas specialitātēs, ne tikai dzemdību iestādēs un nodaļās, otrdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam «Rīta panorāma» atzina veselības ministre Anda Čakša.
Viņa sacīja, ka, veselības aprūpi ilgstoši saucot par prioritāti, bet tai pašā laikā nenovirzot šai «prioritātei» atbilstošu finansējumu, mediķi jūtas nenovērtēti. «Ir tā sajūta, ka vajadzīgs novērtējums arī algā - ne tikai vārdos, bet arī darbos,» norādīja Čakša.
Ministre skaidroja, ka tieši zemā atalgojuma dēļ daudzviet sāk trūkt mediķu, kā rezultātā pasliktinās veselības aprūpes pieejamība sabiedrībai. Pirmie par kritisko situāciju signalizējot tieši mediķi no specialitātēm, kurās Latvijā ir visierobežotākās darba iespējas, piemēram, bērnu ķirurgi, anesteziologi, kā arī dzemdību speciālisti.
Tajā pašā laikā Tiesu izpildītāju ienākumi kopš 2010. gada:
Jānis Stepanovs 8 530 099 EUR
Ainārs Šusts 4 015 532 EUR
Ginters Hmeļevskis 3 133 997 EUR
Andris Spore 3 027 505 EUR
Aija Kalniņa 2 391 733 EUR
Kalvis Dūrītis 2 257 212 EUR
Jānis Tunnis 1 953 273 EUR
Andris Sladzs 1 918 034 EUR
Rolands Veinbergs 1 739 911 EUR
Ineta Kaktiņa 1 661 687 EUR
Sandis Tompsons 1 595 106 EUR
Jānis Strižko 1,494, 454 EUR
Andrejs Glumovs 1,235 966 EUR
Inese Bože 1 207 504 EUR
Tātad naudas ir daudz. Tikai tā tiek pnetaisnīgi pārdalīta, apzogot latviešu tautu.

Atbildēt

Untūns Mazpisāns īstajā vārdā Cenzētaizs MazpisNczs

03.07.2017. 20:33

»

Maniaks pu(r)dulis

Idiotiskais maznodrośinàtais dilèrîjuma dzîtais klauns manikaks porcijs srrrancijs sorryjs atkal pamodies, Tvaika ielà gaviles. Sen jau tu visiem, vèmekłainais idiot, ar savu tupumu esi piegriezies


Atkal ar saviem Tvaika ielas gaviļu dzejpantiem dračī idiotus lasītājus, nahuj, bļeģ idiot nesaproti un neredzi savu šizi tiupumu. Kam tā huiņa intresē? Ej, dirsa, uz redakciju, izdevniecību, tev mulki debilais pateiks, ka esi totāls stulbenis, nevis dzejnieks. Nehuj, versies pie Lemberga, lai dod nau publicēt grāmatu, ble ko piemēslo te slejas, visu laiku tie sūdi jsrullr prom.

Atbildēt

Maniaks pu(r)dulis

03.07.2017. 19:27

»

Cenzetaizs Mazspisanczs

Atkalk ar saviem šizi sūdiem klāt


Idiotiskais maznodrośinàtais dilèrîjuma dzîtais klauns manikaks porcijs srrrancijs sorryjs atkal pamodies, Tvaika ielà gaviles. Sen jau tu visiem, vèmekłainais idiot, ar savu tupumu esi piegriezies.

Atbildēt

Cenzetaizs Mazspisanczs

03.07.2017. 18:59

»

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

...


Atkalk ar saviem šizi sūdiem klāt.

Atbildēt

Es

03.07.2017. 16:35

»

Ilze

Latvijas Ceļa Ozoli un Apiņi, no pašiem pirmajiem neatkarības gadiem, uzlikdami veselības aprūpi uz pašiem sev izdevīgām sliedēm, arī salaida visu grīstē. Tagad mēs redzam sekas


lūdzu atcerēties, ka pat Rietumu īstā buržuāzija zina, ka veselības aizsardzība, izglītība, māksla, zinātne nevar būt tirgus ekonomikas sastāvdaļa; proti, nevar attiecināt tirgus ekonomikas nosacījumus. Tikai XX gs. nogalē Rietumu buržuāzija vispārējās degradācijas rezultātā pārstāja veidot sociālas valstis un visu nobīdīja uz tirgus ekonomikas sliedēm, jo iniciatīvu pārņēma jaunās parvēniju alkātīgās finansistu bandas. To, protams, nevarēja zināt vai negribēja zināt "perestroikas" atlasītie vietējie latviešu mēsli varas kabinetos. Šķēle atklāti aicināja "kultūrai" pašai pelnīt naudu. Bet vainīgi nav tikai "brīvvalsts" pirmie vadošie mēsli. Vainīga ir visa tauta, jo tā 27 gados spēja deleģēt tikai "veikalniekus", kā šaura vēriena biznesmeņus sauca Rainis. Piemēram, aptieku biznesu radīja paši latviešu nelieši, augst.izglītības biznesu radīja paši latviešu nelieši. Pie mums nelietība iet roku rokā ar iedzimtu stulbumu. Grūti bieži ir pateikt, kas latvietī ir primārais - stulbums jeb nelietība.

Atbildēt

Sise

03.07.2017. 15:32

Daktera Jāņa Ozola 2002.g "Ievai" teiktais citāts skan: "Nauda no pacientiem ir jāņem! Tas dod viņiem drošības sajūtu!"

Atbildēt

Es

03.07.2017. 14:53

»

Alīda

Autors ir tas pats Jānis Ozols, kurš ar Apini bija Latvijas ceļā un kurš vadīja Rīgas 1.slimnīcu. Tas pats Ozols, kurš intervijā "Ievai" divtūkstošo gadu sākumā atzina: "No pacientiem nauda ir jāņem!". Tad jājautā Ozola kungam: Cik tad ārstiem vajadzētu maksāt no valsts kabatas, lai viņi pārstātu ņemt...


jau jutu lasot, ka tas ir īsts latvietis-blēdis, divkosis, nelietis, pielīdējs, melis, stulbs padomju laiku gānītājs, pašslavētājs. Vārdu sakot, īsts latvietis, kurus citas tautas tik ļoti mīl, ka labprāt redzētu pazūdam no Zemes, kas tagad arī notiek ar to pašu naudkārīgo latviešu ārstu palīdzību. Sūdu smaka atkal te ir.

Atbildēt

Alīda

03.07.2017. 14:45

Autors ir tas pats Jānis Ozols, kurš ar Apini bija Latvijas ceļā un kurš vadīja Rīgas 1.slimnīcu. Tas pats Ozols, kurš intervijā "Ievai" divtūkstošo gadu sākumā atzina: "No pacientiem nauda ir jāņem!". Tad jājautā Ozola kungam: Cik tad ārstiem vajadzētu maksāt no valsts kabatas, lai viņi pārstātu ņemt no pacientiem?

Atbildēt

Troļļu gans

03.07.2017. 13:53

»

Iluta

Un vai tad tagad ir laba


Nē, nav laba. Komentārs ir nevis par konkrētiem ministriem, bet par politisko vidi Latvijā. Kurā atkal un atkal ievēlām deputātus, kuri nespēj pildīt likumdevējvaras funkcijas. Tad brīnāmies, ka viens ministrs spēja pusotru gadu darīt brīnumainas lietas un nekas līdz vienam brīdim. Tagad gaidām līdzīgu stāstu. Izlutinātai pajmeitenītei līdz atbilstībai ministra amatam ir ļoti tālu. Kaut gan ko var spēt partija, kuras ministros ir vīzdegunīgs un manierīgs kolhoznieks vai pavirša un viegli uzbudināma šahiste?

Atbildēt

Labs

03.07.2017. 13:07

raksts. No konteksta saprotams, ka rakstījis izglītots un zinošs cilvēks. Patika.

Atbildēt

Troļļu gans

03.07.2017. 11:48

Sačakarēs cien.ministri kā sačakarēja cien.bij.ministru. Bija ar vīzijām un vēlmi tās realizēt. Kāda motivācija un kāda vīziju kvalitāte, tas cits jautājums. Mīlēja Belēviču deputāti, gan partijas biedri, gan pozīcija, gan opozīcija. Sajūsminājās, gaidīja vienkāršus teikumus prastai tautai. Viss bija tik labi. Pietiek laiku pa laikam publicēja rakstus par cien.bij.ministra izdarībiņām. Klusums, deputātiem un KNAB biezas ādas. Deputāti turpināja jūsmot un snaust, priekšniece un pēc tam priekšnieks ar mīlestības pilnām acīm raudzījās uz mīļo blēņdari. Un pēkšņi, bāc. Vienā dienā visas avīzes, sākot ar zaļo mērģļu kabatas līdz it kā neatkarīgām pilnas ar rakstiem par slikto cien.bij.ministru. Viss. Lieliskas, mīlētais blēņdaris pārvērtās par noziedznieku, bandītu, nelieti. Vietā nāca izlutināta pajmeitenīte. Stāsts atkal atkārtojas. Nu uzrakstīja Saskaņas deputāti pāris pieprasījumus, saņēma garu garās atbildes un klusums. Nu organizēja deputāts konferenci, kurā cien.ministre ar grūtībām izturēja stundiņu, gandrīz zaudēja savaldību un pazuda. Neviens neinvestē Pietiek. Netiek pieprasīti ne personāla, ne iepirkumu konkursu dokumenti, ne komandējumu atskaites, ne ko dara padomnieces, ne kāpēc tik bieži piestaigā zāļu lieltirgotāju pārstāvji. Nekas. Pēc tam būs atkal bāc, un slikta ministre. Neko nemāk, neko nevar.

Atbildēt

Pilsone

03.07.2017. 11:36

Rīgā un citās pilsētās salīdušie ierēdņi- zagļi lauķi.
Kapēc tiek slēpts, kur Čakša ir dzimusi ?
Rīgā nav kur nospļauties, trāpīsi lauķim vai tūristam.

Atbildēt

Sorry

03.07.2017. 08:35

Esmu gandrīz vai pārliecināts, ka lielās slimnīcas Latvijā plānoti kā hospitāļi, kuros vedīs tūkstošiem pusdzīvu un sakropļotu cilvēku no Ukrainas, kad septembrī mācību laikā Putins no Baltkrievijas iebruks Ukrainā. Pēc tam, atkarībā no haosa lieluma mēginās iebrukt Lietuvā, savienojot Krieviju ar Kaliningradu un Baltija paliks ielenkumā.

Atbildēt

agents

03.07.2017. 08:29

Kamer zala valdiba staves ar vienu kaju Brisele ,ar otru kremli ,tikmer naudas budzeta nebus .Brisele naudu iedos ,bet prokkremliskie oligarhi to sadalis sava starpa . Cik tas ir vienkarsi milie dakteri.

Atbildēt

Arturs Priedītis

03.07.2017. 08:12

Autors tipiski stulbā rusofobiskā formā ironizē par to laiku, kad Latvijā bija attīstīta veselības aizsardzība, bija augsti attīstīta medicīnas zinātne. Atceros, ZA Prezidija Redakciju un izdevumu padomes ("Riso") limitos medicīnai bija paredzētas 4 monogrāfijas katru gadu. Tās arī tika iesniegtas: īstas monogrāfijas, kuras augstu vērtēja zinātnieki visā pasaulē. Bet vai tagad ir gadā 4 monogrāfijas pasaules līmenī? Vai Čakša, Vāne, tas nelietis aptieku biznesā vispār zina, ko nozīmē vārds "monogrāfija"? Kas notiek medicīnas zinātnē, ja "stradiņos" rektorā smird tikai kampēji un pseidozinātnieki?

Atbildēt

A.P.

03.07.2017. 08:01

Vai nevajadzēja likt pēdiņās, bet nevis rakstīt ar lielo burtu: "Un tā tas turpinājās arī pēc Latvijas Atmodas(!?)." Kāda atmoda? Kāda Latvija? Krimināla zeme ar noziegumu brīvību un neattīstītas tautas kropļiem visos kabinetos! Kāda atmoda var būt zagšanā tendētai populācijai! Kāda atmoda var būt debilizācijas pārņemtai varas inteliģencei. To vēstuli, kuru Jūs saņēmāt, taču ir rakstījuši debili cilvēki. Vai to ir tik grūti saprast? Vai ir tik grūti saprast, kādā "valstī" dzīvojam un cik lielā mērā latviešu tauta ir valstspējīga?

Atbildēt

Sorry

03.07.2017. 06:19

Man jau likās, ka tās milzīgās slimnīcas pa visu Latviju, samazinoties iedzīvotāju daudzumam, ko neviens nevar nepamanīt, domātas kara hospitāļiem vēl šodien.

Atbildēt

Strādnieks

02.07.2017. 23:03

Pēteris Apinis ir vispār tās pretīgās komunistu - zagļu organizācijas Latvijas ceļš darbonis. Lustrāciju!

Atbildēt

jānis

02.07.2017. 22:51

Cien.autor,ekspluatē visus,jo tas iraid kapitālisms,un pie mums...vēl bišķiņ.

Atbildēt

Pēteris A.

02.07.2017. 22:44

Ieliku Tev plusu, Jāni, pat ja mūsu viedokļi dažkārt atšķiras

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Kariņa valdībai inficēšanās ar COVID-19 darba pienākumu pildīšanas laikā nav nelaimes gadījums darbā

FotoLatvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž neizpratni un sašutumu par valdības lēmumu neatzīt darba pienākumu pildīšanas laikā notikušu inficēšanos ar COVID-19 par nelaimes gadījumu darbā.
Lasīt visu...

21

CSDD krīzes laikā gremdē autoskolas

FotoKamēr Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) sevi pozicionē kā tehnoloģiski progresīvu iestādi un ievieš e-pakalpojumus, tās pārraudzībā esošās autoskolas ir vienīgās izglītības iestādes valstī, kurām "Covid-19" krīzes laikā tiek liegts izmantot mūsdienīgus risinājumus - tālmācības platformas topošo autovadītāju apmācībai. Jau tuvākajā laikā tas var rezultēties ar smagu krīzi gan autoskolu, gan arī pasažieru un kravu pārvadājumu nozarē.
Lasīt visu...

12

Ticēt, cerēt un... vilties

FotoValdība strādā vaiga sviedros, lai bez palīdzības neatstātu nevienu, lai uzreiz pēc krīzes saudzīgi ieziemotie uzņēmumi strauji atsāktu sildīt ekonomiku. Nepametīšot grūtībās nevienu.Grūti pateikt, cik daudzi noticēja šai pasakai, bet vīlās gan daudzi, pievienojoties to skeptiķu pulkam, kuri jau sākotnēji solījumu palīdzēt tulkoja kā palīdzēšanu tikai savējiem, pietuvinātiem.
Lasīt visu...

21

Valdība, lūdzu, dodiet naudu pareizajiem medijiem, kas ražo pareizu saturu

FotoKopš ārkārtas stāvokļa izsludināšanas valstī Latvijas iedzīvotāju interese par notiekošo saistībā ar COVID-19 ir strauji augusi. Pēdējās nedēļās rekordliels skaits iedzīvotāju apmeklējis interneta ziņu vietnes, pieaudzis televīzijas pārraižu skatītāju skaits. Tas ir augsts uzticēšanās un atzīšanas līmenis Latvijas žurnālistiem. Paldies jums par to!
Lasīt visu...

21

Dievs ir klātesošs pat tad, kad viņš varētu šķist bezspēcīgs

FotoŠodienas garajā Evaņģēlija fragmentā Jēzus saviem mācekļiem saka: “Jūs sāksiet šaubīties par mani šajā naktī.” Mācekļi bija pieraduši redzēt Jēzu kā tādu, kurš dara brīnumus, kuram ir milzīga autoritāte, kuram ir spēks un pret kuru ienaidnieki neko nevar izdarīt. Mēs zinām, ka to Evaņģēlijā parāda vairāki fragmenti – kad viņu grib nogrūst no kalna Nazaretē, bet Jēzus iziet starp viņiem un attālinās, vai tāpat citā vietā, kad viņu grib nomētāt ar akmeņiem, bet viņš iziet cauri pūlim un neviens neuzdrošinās viņu aiztikt. Pēkšņi tā situācija mainās. Jēzu arestē, un rodas iespaids, ka viņš ir bezspēcīgs. Mācekļi aizbēg prom, un svētais Pēteris no viņa trīs reizes atsakās.
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma nedrīkst būt sasteigta

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija šobrīd aktīvi uzsākusi Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformas procesu, plānojot atsevišķas tās funkcijas nodot Valsts vides dienestam. Ir radušās pamatotas šaubas, ka šis process tiek virzīts steigā un var radīt draudus dabas aizsardzības sistēmai Latvijā kopumā.
Lasīt visu...

21

Uzticēšanās lirika

FotoLaiku pa laikam sociologi noskaidro Latvijas iedzīvotāju uzticēšanos valsts institūcijām – prezidentam, parlamentam, valdībai, armijai, drošības iestādēm, policijai, sabiedriskajām organizācijām, partijām, bankām, tiesai, prokuratūrai, medijiem. Tā, protams, ir sava veida sociālā lirika. Socioloģiskās izpētes rezultātus nosaka jūtas, emocijas, dvēseles pārdzīvojumi. Tas ir subjektīvās reakcijas materiāls. Tas iegūts, dzīvē nonākot tiešā saskarē ar valsts iestādēm un to amatpersonām, kā arī skatoties TV ziņas par valsts ierēdņu darbību. Iedzīvotāju aptaujās valsts institūcijas figurē liriski, bet nevis ir iesaiņotas prāta racionalitātē un faktu pragmatismā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

Daudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas...

Foto

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas...

Foto

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

Viņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt...

Foto

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

Simtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju...

Foto

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

Ceļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu...

Foto

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

Iespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko...

Foto

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

Dažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir...

Foto

Sazvērestības teorijas – I daļa

Kā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās...

Foto

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

Diskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas...

Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...