Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ss

05.11.2019. 23:44

Bet robežsardze,kā jūs domājat kādēļ joprojām ir un pieejamas kontrobadas cigaretes? Ne jau privātie ar maśīnām tik daudz ieved vai ienes,tas viss tiek ievests caur lielajiem robežkontrol punktiem un, kam tiek maksāts? Cik jums var maksāt?

Atbildēt

Šarlotei-vārda dienā

05.11.2019. 20:22

Jāatzīst, šī parakstu vākšana nav tas labākais veids, tas visiem ir skaidrs. (atbilde vienkārša - tas neietilpst robežsardzes funkcijās, nav jums pirmstiesas kriminālprocesā ne par vienu jārūpējas). Atbildes saturiskajā konstrukcijā ietvertais vēstījums norāda- kā pilnīgi bez jēgas, satura", izmantojot "paste - copy" rīkus, kopējot fragmentus no likumiem, pilnīgā augstprātībā "atrakstīties" sabiedrībai, un kā pret to izturēties. To raksta vadītājs, kura katram vārdam, katrai zilbei seko ap 2600 padoto darbinieku. viņi no tā mācās......

Atbildēt

LEX

05.11.2019. 19:47

»

Nu bet!

Ir bijis tas negods strādāt robežsardzē. Teikšu taisnību- kā Garbars, tā Pujāts vienmēr rūpējās un aizstāvēja tikai un vienīgi "kabiņetņikus" un "krēslā pirdējus". Neviens uz zemes strādājošs inspektors nekādu atbalstu vai palīdzību nekad nesaņēma. Tieši otrādi- vēl priekšnieki savas kļūdas un marasmveidīgās...


Izskatās pēc kārtējā inspektora, kuram visi vainīgi un uzmesta lūpa uz robežsardzi. Tādu pensionāru un dienošo kilogramiem. Pavēles slikti un viss pārējais arī. Bet pats ir aizdomājies, kas īsti ir un vai es varu? Bez tās nelaimīgās pavēles, godājamais, tuvu nullei, jo nav ne lasītprasmes un kur vēl domāšana! Pirms krist krāgā un kritizēt, no sākuma paskati uz sevi un vismaz iekšēji atbildi, vai es esmu kaut ko darījis un kāda ir bijusi mana pievienotā vērtība. Līdz pensijai nosēdēt, riet, špļaut tikai mugurā.....zemiski!!!!

Atbildēt

Indriķis

05.11.2019. 19:42

»

Jojo

Visu cieņu Pujātam


Nopietni?

Atbildēt

Jānis

05.11.2019. 19:36

»

.

Izskatās, ka drīz šīm generālim būs jaiet penzijā


Pilnīgi piekrītu!

Atbildēt

.

05.11.2019. 18:05

Izskatās, ka drīz šīm generālim būs jaiet penzijā...

Atbildēt

Ona

05.11.2019. 17:59

Šādam samurgojumam nav juridiska spēka. Tas nevar un nedrīkst tikt ņemts vērā. Taču to var traktēt kā spiediena izdarīšanu uz tiesu.

Atbildēt

?!

05.11.2019. 15:29

»

čekists

viņam taču deržinska skarbais skatiens,PU-I teiktu savs cilveks


Dzeržinskis pēc tautības polis,drauģeļiem poļiem uz visu skarbais skatiens,uz tādiem kā tu---SEVIŠĶI.

Atbildēt

Pag

05.11.2019. 15:26

»

ha

garbars tacu latents noziedznieks,....izaudzinajis vins ritigu NA kadru ,kaa Dobelis


gudrais,tuvāk par tēmu,pričom naziki,dobelis un garbars.Bij runa par rebēm ar haritonu.Nesien bumbiņas GODA VĪRAM GARBARAM!

Atbildēt

hi hi

05.11.2019. 15:23

»

Pff!

Doma super. Izņemšu darbā sev labu raksturojumu,vēl savākšu kolēģu un pudeles brāļu parastus un aidā slepkavot! I par to man nekas nebūs, jo re, man tak labs raksturojums ar 1001 parakstu


tu un tavējie nekad tādus parakstus Godam nesavāks,bet,pamēģini tik slepkavot,rociņas momentā būs dzelžosun cugunderā!

Atbildēt

ha

05.11.2019. 15:01

garbars tacu latents noziedznieks,....izaudzinajis vins ritigu NA kadru ,kaa Dobelis

Atbildēt

čekists

05.11.2019. 14:52

»

Jānis

Visu cieņu robežsardzei, malači


viņam taču deržinska skarbais skatiens,PU-I teiktu savs cilveks

Atbildēt

Pff!

05.11.2019. 13:32

Doma super. Izņemšu darbā sev labu raksturojumu,vēl savākšu kolēģu un pudeles brāļu parastus un aidā slepkavot! I par to man nekas nebūs, jo re, man tak labs raksturojums ar 1001 parakstu.

Atbildēt

Patriotiskais gars

05.11.2019. 12:24

»

Ruksis

shitas plujats tak ir no ankas pulemotcicas un zirgu puisa jurkas bandas


PUJĀTA KUNGS ir GODA VĪRS un nepielīdzini tavas siles rukšiem!

Atbildēt

FGFG

05.11.2019. 12:10

Ja jau Garbara advokāts ir pieprasījis šādu informāciju Robežsardzei, tad ir jābūt iereģistrētam ienākošai vēstulei un jābūt piereģistrētai izejošai vēstulei. Šaubos, ka ir reģistrēts.

Atbildēt

Ruksis

05.11.2019. 11:38

shitas plujats tak ir no ankas pulemotcicas un zirgu puisa jurkas bandas.

Atbildēt

Gunča no Kokorevas.

05.11.2019. 10:04

vajadzētu palūgt poļiem lai uztais dubulto robežas noklāšanu- tad cik vjetnamiešu saķertu :DDDDDD

Atbildēt

Rozā

05.11.2019. 10:03

Demagoģijas paraugstunda. Parakstīja raksturojumu- vienkārši oga! A tu pamēģini neparakstīt- ilgi nenodienēsi.

Atbildēt

Nu bet!

05.11.2019. 10:00

Ir bijis tas negods strādāt robežsardzē. Teikšu taisnību- kā Garbars, tā Pujāts vienmēr rūpējās un aizstāvēja tikai un vienīgi "kabiņetņikus" un "krēslā pirdējus". Neviens uz zemes strādājošs inspektors nekādu atbalstu vai palīdzību nekad nesaņēma. Tieši otrādi- vēl priekšnieki savas kļūdas un marasmveidīgās pavēles nogāza uz inspektoriem, kurus tad sodīja pa maximumu. Paceliet augšā dienesta izmeklēšanu materiālus vēl pirms IDB izveidošanas... Nosirmosiet! Ko visu gāza pār inspektoru galvām, kā drakoniski sodīja par katru niecīgāko kļūdiņu... Pie kuras inspektors pat gribēdams nespēja būt vainīgs, jo vainīgas bija idiotiskas pavēles, ar realitāti nesaistītas instrukcijas un lēmumu pieņemt nespējīgi tiešie priekšnieki.

Atbildēt

zagt

05.11.2019. 09:47

ar mundieri mugura zagt,ta ir latvijas ikdiena un realitate.

Atbildēt

Rrrrrrrr

05.11.2019. 09:38

»

WWW

Kāds purvs līdz pupkam? Visai robežas joslai bija jābūt izcirstai, uzartai, ar šķeldu noklätai un metru virs līmeņa. Kāds savu darbu nav izdarījis, bet kāds šādu darbu grib pieņemt. Skaties no kuras puses gribi, nav dūmu bez uguns. "Vor dolžen sidets v curme


No Zilupes līdz pat Ļeningradai un tieši pa robežu,viens PURVS.Takš pirmie šucbataljonu sliktie puiši sēdēja Volkovas purvos,pēc tam ess brigāde un tad 19 ess divīzija.Mācies karti.Bet tagad jau neko nemāca?!

Atbildēt

Zuze

05.11.2019. 09:05

»

Viedoklis

Cieņu Pujātam varētu izteikt tad, kad viņš un viņa vadībā augsta ranga priekšnieki tik tiešām rūpētos par visiem, par VISIEM robežsargiem, par visiem darbiniekiem. Bet Pujāts tikai un vienīgi izrāda satraukumu un rūpes par vienīgo pensionāru N.Garbaru. Pie kam izmantojot administratīvo resursu, vācot...


Vispār Pujāts rūpējas arī par citiem robežsargiem, tikai PIETIEK tas nav interesanti. Nesen Pujāts intervijā LNT stāstīja, ka iesniedzis prokuratūrai sūdzību par IDB darbu, kad viņi par gadu vecu notikumu aizturēja un ielika izolatorā jaunu sievieti- juristi, kura pirms gada mājās bija gatavojusi prezentāciju ar it kā ierobežotas pieejamības informāciju. IDB ietupināja un tad uzrakstīja vēstuli VRS, vai VRS ir nodarīts kaitējums (ar prezentācijas gatavošanu mājās pirms gada). Tā ka- Pujāts aizstāv visus, ko vajag aizstāvēt. Viņš pats iepriekš vadīja VRS kriminalku, pats daudz ķēra robežsargus, taču ir jābūt samērīgumam. Bet IDB to, acīmredzami, nesaprot. Tas pats Garbars- viņam apcietinājumu prasīja par krimināllikuma pantu par koku nelikumīgu izciršanu!!! Pēc tam pārklasificēja par nelikumīgām darbībām, krāpšanu ar līguma izpildi. Piedodiet, līguma, kurš vēl ir procesā, nepareizu uzraudzību??? Kā to var pierādīt, ja līgums nav izpildīts? Vispirms pierādiet vainu un tad slēdziet rokudzelžos, tā ir galvenā Pujāta doma. Nevis otrādi- vispirms izvazā cilvēku un viņa ģimeni un godu pa dubļiem un tad ups! mums nav nozieguma sastāva, izrādās.

Atbildēt

Andris

05.11.2019. 07:50

Vai tā ir robežu apsardze ,jeb ,,IESTĀDĪTI LAPKOKI ,,kuriem uzlej tad atplaukst

Atbildēt

WWW

05.11.2019. 07:29

»

Purvabridējs

pastrādā purvā līdz pupkam ūdenī,kur ekskalators nerok un moškas lien kā govei nāsīs?!Tu esi redzējis izcenojumus Latvijas "celtniecībā"?Tad nerunā.Konkursa uzvarētājs paņem visu.Pie tam Latvija baltic tiger,cenas jātur


Kāds purvs līdz pupkam? Visai robežas joslai bija jābūt izcirstai, uzartai, ar šķeldu noklätai un metru virs līmeņa. Kāds savu darbu nav izdarījis, bet kāds šādu darbu grib pieņemt. Skaties no kuras puses gribi, nav dūmu bez uguns. "Vor dolžen sidets v curme".

Atbildēt

ha ha ha

05.11.2019. 00:07

pie kā ir valsti novedusi tāda cunftes karoga augsta turēšana, domāju,
pat bērnudārzniekam nav jāskaidro !

Purvabridēj, neirs, ka robežsargi cauru maiņu dzīvojas līdz kaklam
ūdenī un dubļos !

Atbildēt

vispār

04.11.2019. 23:56

"jevreiskaja sistema" - vainīgs tikai tas, kuru tiesa par tādu atzinusi...
Iznāk, ka ņem pie čupras jebkuru pretīm nācēju, arī nevainīgu - tad
jau redzēs...
Man izskatās, ka tā "nevainības prezumpcija" ir tikai tukša skaņa !

Advokāts gan varētu pieprasīt dokumentus, kuri sastādīti līdz
procesa sākšanai, nevis pats organizēt jaunus post factum !
Īpaši, ja tie "raksturojumi" ir atsevišķu cilvēku subjektīvi, ne ar kādiem
skaitļiem neapstiprināti spriedumi, kuri šodien, varbūt, ir pozitīvi, bet
rīt jau pretēji.

Atbildēt

Viedoklis

04.11.2019. 22:36

»

Ne Robezsargs

Visu cienu gan G.Pujatam, gan Roberzsardzei! Sie nomelnojosie tuksi raksti ir apnikusi - pietiek


Cieņu Pujātam varētu izteikt tad, kad viņš un viņa vadībā augsta ranga priekšnieki tik tiešām rūpētos par visiem, par VISIEM robežsargiem, par visiem darbiniekiem. Bet Pujāts tikai un vienīgi izrāda satraukumu un rūpes par vienīgo pensionāru N.Garbaru. Pie kam izmantojot administratīvo resursu, vācot parakstus par raksturojumu. Parasti atbildību par raksturojumu uzņēmās iestādes priekšnieks, bet ne jau kolektīvs. Pujāts visu atbildību cenšas novelt uz darbiniekiem, pašam izvairoties no atbildības, kā bijušais valsts robežsardzes priekšnieks, kurām bija jāredz un jāzina par to, par ko tagad apsūdz Garbaru.

Atbildēt

Ne Robezsargs

04.11.2019. 22:18

Visu cienu gan G.Pujatam, gan Roberzsardzei! Sie nomelnojosie tuksi raksti ir apnikusi - pietiek!!!

Atbildēt

006

04.11.2019. 21:17

Pievienojos tiem komentētājiem, kas atzinīgi vērtē robežsargu rīcību. Savējie ir jāaizstāv, arī bijušie, nevis zem 'sadarbošanās" lozunga jānodod un jāpagrūž zem tankiem jebkurš jebkuram jebkurā situācijā.
Respect!!!!

Atbildēt

Jānis

04.11.2019. 20:58

Visu cieņu robežsardzei, malači.

Atbildēt

Trrr

04.11.2019. 20:54

Ļoti daudz un ļoti garlaicīgu rakstu sērija par Robežsardzes priekšnieku. Boring.

Atbildēt

Purvabridējs

04.11.2019. 20:14

»

WWW

Tiec līdz žogam un tad izsaki viedokli vai tas ir vērts 100 EUR metrā. Ar Baltkrieviju tas būs ap 150 EUR metrā


pastrādā purvā līdz pupkam ūdenī,kur ekskalators nerok un moškas lien kā govei nāsīs?!Tu esi redzējis izcenojumus Latvijas "celtniecībā"?Tad nerunā.Konkursa uzvarētājs paņem visu.Pie tam Latvija baltic tiger,cenas jātur!

Atbildēt

WWW

04.11.2019. 19:30

Tiec līdz žogam un tad izsaki viedokli vai tas ir vērts 100 EUR metrā. Ar Baltkrieviju tas būs ap 150 EUR metrā.

Atbildēt

Jojo

04.11.2019. 19:13

Visu cieņu Pujātam!

Atbildēt

Apsargs

04.11.2019. 18:52

Smieklīgi,ne no kā priekšniekam "izvairīties".GODAM rīcība aistāvēt un izteikties kolēgām!Vainīgs vai nevainīgs pateiks tikai tiesa,ja līdz tai nonāks.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

FotoEs kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības aprūpes kapacitātes stiprināšanā ir aizstāta ar vāji organizētu un brīžiem pat komisku vakcinācijas procesu.
Lasīt visu...

18

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

FotoThis you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir populārs, jo vairāki draugi FB to šēroja. Pateikšu dažus vārdus. Statistika un šērošana FB viennozīmīgi parāda, ka sabiedrības garīgi ideoloģiskais piedāvājums satiek garīgi ideoloģisko pieprasījumu. Un tagad paņemam piedāvājumu un ģeniālo rakstu, kas sākas ar vārdiem: "Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot." Un tagad pastāstīšu banālu stāstu.
Lasīt visu...

12

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

Foto1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem.
Lasīt visu...

6

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

Foto1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi nevar kritizēt par taviem izteikumiem, kā arī vēl mazāk vārda brīvība nozīmē, ka tu drīksti liet samazgas virsū citiem un cerēt, ka tādējādi tu izpelnīsies cieņu, apbrīnu, puķes un aizkustinājuma asaras.
Lasīt visu...

21

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

FotoNotikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku pārliecības jautājumu, bet daudzu politisko spēku un lielu biznesa struktūru izdzīvošanas jautājumu. Lielā mērā ir vietā teikt, ka cilvēkiem visiem kopā ir jāiznīcina Facebook, pretējā gadījumā Facebook iznīcinās cilvēkus. Tomēr tikt galā ar Facebook monopolu nav tik vienkārši, bet ne neiespējami. To tad arī apskatīsim.
Lasīt visu...

20

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

FotoEs kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres.
Lasīt visu...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...