Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Rihards Jāņa d.

25.09.2015. 17:57

Vai miljonāra dēlēns no Nacionālo žīdu apvienības ir latviešu aizstāvis?

Atbildēt

DW - ALP

20.09.2015. 00:11

»

ALP

Vai tiešām nav saprotams tas , ka minētais citādi seksuāli orentētais ministrs cenšas par visu vari dabūt kādu amatiņu Eiropā starp pārējiem citādi sex orentētiem cilvēciņiem ??? Nu tad tik varēs ņemties uz velna paraušanu


Protams, neesmu tik smalki informēt kā jūs par amatiņiem Eiropā citādi orientētājiem, bet citādi varu nomierināt jūsu satraukto prātiņu - Eiropā tas kāda tev ir orientāciju sen vairs nevienu īpaši neuztrauc un tā nav ne priekšrocība, ne traucēklis ieņemt kādu amatu.
Bet Rinkevičam, protams, ir cerības uz kādu labu amatu ES sturktūrās. Vienīgā problēma - viņam nav tādu patiešām lielu un iespaidīgu panākumu. Pārsvarā viņš puslīdz laicīgi pamanās dziedāt līdzi pareizajā virzienā. Bet kopumā nekādu tādu drosmīgu, lielu, iespaidīgu veikumu nav saredzami. Tādēļ pat nesakototies uz jūsu laba vēlējumiem, neko vairāk kā kādu otršķirīgu birokrāta posteni viņam nesaņemt.
Bēgļu krīzi no Latvijas puses viņš, teiksim tā, risina visai tizli. Drīzāk kā pastnieks, kurš konvertē Briseles tenkas un uzrūcienus vietējai politiskajai "elitei".

Atbildēt

ALP

19.09.2015. 23:30

Vai tiešām nav saprotams tas , ka minētais citādi seksuāli orentētais ministrs cenšas par visu vari dabūt kādu amatiņu Eiropā starp pārējiem citādi sex orentētiem cilvēciņiem ??? Nu tad tik varēs ņemties uz velna paraušanu !

Atbildēt

taisnais

19.09.2015. 23:20

Nu tad lai Pietiek visu dara tālāk pareizi- vēršas Eiropas Komisijā ar oficiālu pieprasījumu, kādi konkrēti draudi ir izteikti Latvijai par bēgļu neuzņemšanu un kur ir atrodami likumīgi noteiktie sodi par šiem pārkāpumiem! Tā valsts partiju koalīcijas diktatūra Latvijā vairs nav izturama!

Atbildēt

DW - Buba

19.09.2015. 22:44

»

Buba

Nav šaubu, ka zem sagvārda Es ir tas pajoliņš no bildes! paldies, ka Jums pietiek pacietības komunicēt ar šito divkosīgo, melīgo latvāni! Nedaudziem pietiktu pacietības ar faktiem atbildēt uz histērisku bļaustīšanos! Šitie, it kā "nacionāļi", ir labi skolnieki "putintv' šoviem, kur fakti tiek "aizbļauti...


Tas gan nekādi nenozīmē, ka Rinkeviča teksts bija labāks. Tas bija izplūdis, vājš un klaji manipulatīvs. Piedevām, tas bija izdarīts tik neprofesionāli, ka nekādi neliecina par Ārlietu ministrijai nepieciešamo līmeni. Baidos pat domāt kā tiek risināti patiešām nopietni diplomātiski jautājumi ja pat tik vienkāršā tekstā ārlietu ministrs vienkārši prasti putrojas. Rinkeviča teksts patiesībā izprovocēja pretējo efektu - radīja aizdomas, ka bēgļu lieta ir haotiski, neprofesionāli organizēta un radīs pamatīgas problēmas nodokļu maksātājiem. Piedevām, tik ārkārtīgi delikātā jautājumā rīkojoties tik brutāli, faktiski Rinkeviča kantoris vēl vairāk ieriebj potenciālajiem bēgļiem, patvēruma meklētājiem. Rinkevičs Latvijas sabiedrībai īpaši neslēpjoties paziņo - neņemsiet pretī, lielā Eiropa (it kā mēs nebūtu līdztiesīga tās daļa) jums kārtīgi sadosim un atņemsim visādus labumus. Vienvārdsakot sviests.
Bet Kols uz šo savārstījumu centās atbildēt ar jaunizcepta profesora cienīgu intonāciju.
Ak vai ...... kā mežā sauc, tā atsaucas.

P.S. Domāju, ka tas ir tikai laika jautājums, ka Rinkeviču nonesīs par haotisku muldēšanu un nespēju risināt problēmas kā tas profesionālam politiķim pieklājas. Bet Kolam vienkārši ir jāpaugas. Tas gan nenāksies viegli, jo viņa NA ir strukturāli vāji pārvaldīta organizācija, kur klaji trūkst spēcīgi intelektuāļi. Zīle ir vienīgais tāds, bet viņš patiesībā ir paslinks snobs, kurš ērti jūtas Briselē.

Atbildēt

Kristīne Barbare

19.09.2015. 20:40

Tikai viens gan man nav skaidrs! Kura tad ir tā "Krievu propoganda"? Ja par to runā - tad - analītiski, ar piemēriem, pamatojumu, faktiem! Citādi - kaut kā vispārīgi un neprecīzi šis raksts šajā gadījumā (Teju Krievijas apsūdzošs) izklausās! :)

Atbildēt

Kristīne Barbare

19.09.2015. 20:26

Njā, jau tā izsecināju un ierēcu! Bet... diemžēl ir vēl daļa sabiedrības, kas "uzķeras"...

Atbildēt

Ivars

19.09.2015. 13:55

AM ir vienkārši uzrakstījusi skolēnu sacerējumu nevis pamatotu dokumentu. Kaut ko līdzīgu Freibergas Liepājas attīstībai

Atbildēt

no Jūrmalas

19.09.2015. 13:49

Puisis taisa atpazīstamību ar cilvēku nekaunīgu iebiedēšanu.
Citu neko viņš nejēdz, tāpat kā lielakā daļa no NA prot tikai populistiski vaimanāt, bet nejēdz piedāvāt problēmu risinājumus.

Atbildēt

19.09.2015. 11:30

kārtējais krāniņsamērītāju lumpeņšovs krāniņstaipītāja w-kloākā..

Atbildēt

DW - Es

19.09.2015. 11:15

»

Es

Domāšana nav tava stiprā puse, jo tu nepieļauj to, ka pretinieks tiešām varētu kaut ko zināt. Pretinieka nenovērtēšana ir taktiska kļūda...


Nu, johaidī - Klauzevics un Suņdzi vienā personā uzradies. Paldies par šo patiešām oriģinālo, nekad un nekur nedzirdēto domu - "Pretinieka nenovērtēšana ir taktiska kļūda.". Steidzu to pierakstīt un iegaumēt. Vai drīkstu atkārtot .... "Pretinieka nenovērtēšana ir taktiska kļūda."

Kāda atziņa, kāda atziņa! Paldies, tu man izglābi sestdienu! Svētdien noteikti baznīcā mācītājam izstāstīšu!

Tikai vienu sīku niansi savās gudrajās pamacībās palaidī garām - angļu valodā vēl viena nozīmē vārdam "queen" ir zilais.

Atbildēt

DW - Es

19.09.2015. 11:07

»

Es

" Virsraksts ir vairāk kā puse no teksta vispār...


Virsrakstam ir bijusi sava izšķirošā nozīmē precīzi no tās dienas, kad parādījās pirmie laikraksti vai to aizmetņi. Patiesībā virsraksts nozīmi saprata jau pirmie grāmatu autori.

Man no sirds žēl, ka to neesi zinājis. Virsrakstam nav obligāti jābūt skaļam, kliedzošam vai provokatīvam. Tas var būt arī vienkārši trāpīgs un talantīgs. Šajā gadījumā mēs redzam vienkārši neveiksmīgu uz klaju izrādīšanos tendētu virsrakstu.

Latīņu valodas terminu lietošana ir pieņemam speciālistu vidū - valodnieku, juristu, ārstu, teologu. Bet uzrunājot par plašāku auditoriju, tas norāda uz autora vēlmi uzsvērt savu piederību pie kādas augstākās, akadēmiskas kastas.

Tomēr tu neiederies arī tur, jo viņiem tik vienkāršas lietas nebūtu jāpaskaidro. Tev pat nepietiek pautu nereaģēt uz vieglās paģirās rakstītu sīku provokāciju. Noraujies pat uz to. Varu teikt - infantīli, bet cienīsim latviešu valodu - bērnišķīgi.

Atbildēt

Es

19.09.2015. 07:17

" Virsraksts ir vairāk kā puse no teksta vispār."

Tas tikai vēlreiz pierāda, sešgadniek, ka tavs līmenis ir virsrakstu uztveršanas līmenis. Tā prese tagad ar cilvēku strādā, ja tas ir lumpens, bet tas ir ulles līmenis, un sešus gadus tevi valsts, māte un mācību iestāde ir (uz)turējusi par velti, jo no pagales beigās jau nav sanācis.

Ol korekt?

Atbildēt

Es

19.09.2015. 07:08

»

DW - Es

Cilvēk mīļais, lūdzu neizrādi tik atklāti savu stulbumu. Latīņu frāze ir virsrakstā un tā nozīmi nezina tikai ļoti slikts rakstītājs. Virsraksts ir vairāk kā puse no teksta vispār. Virsraksts visbiežāk izšķir raksta un vēstījuma likteni vispār. Tur nekādi nav runa par taviem viegli padebīli piesauktajiem...


Drīzāk jau sešus gadus mācījies aizrādīt citiem, lai tie nevirina pāksti. Esi pat uztrenējies. Tomēr uz ielas labāk tā nekad neizrunājies, sešgadniek. Degpunktā tad regulāri ziņos par vienu, kam dzīvē žokļa rajonā kaut kā neveicas, un meklēs aculieciniekus, un mums taču nevajag noziedzības pieaugumu pat uz tava rēķina. Kaps gan tevi un tavu importēto W iztaisnos. :)

Atbildēt

Es

19.09.2015. 07:04

»

DW - Es

Ak tu stulbeni - vidējais lasītājs ikdienas lieto pavisam citus vārdus. Nota bene vai curriculum vitae nozīmi zina apmēram tikpat daudz no sabiedrības cik tavās lutauša ausīs ir sēra no kopējās ķermeņa masas...


Domāšana nav tava stiprā puse, jo tu nepieļauj to, ka pretinieks tiešām varētu kaut ko zināt. Pretinieka nenovērtēšana ir taktiska kļūda.

Apkārtējiem par OK izcelsmi nav jāzina, jo tas ir saistīts ar angļu sarunvalodā lietota saīsinājuma - amerikānisma etimoloģiju, un tam ir tikpat liela nozīme, kā tam, ka queen savulaik angļu valodā, formā kwinna, nozīmēja meitene. Un tā ir blakus tēma. Uz blakus tēmām pārmetas tikai demagogi. Un večuki, kā DW.

Bravūrīgā mutes palaišana no tavas puses par tevi un tavu argumentu bāzi gan šo to jau pateica. Acīs jau tu to neteiksi, kāpēc tad lai tu neizrakstītos anonīmi te vēl? :)

Atbildēt

DW - Es

18.09.2015. 14:11

»

Es

Protams...


Ak tu stulbeni - vidējais lasītājs ikdienas lieto pavisam citus vārdus. Nota bene vai curriculum vitae nozīmi zina apmēram tikpat daudz no sabiedrības cik tavās lutauša ausīs ir sēra no kopējās ķermeņa masas.
Cilvēki, protams, zina ko nozīmē CēVē, bet no kurienes tāds zvērs radies tāpat nezina. Nokāp taču reiz zemē no saviem mākoņiem. Gluži tāpat kā vari tagad paskaidrīt apkārt un pajautāt apkārtējiem, ko nozīmē angļu valodas saīsinājums "OK". Jā, jā - no kurienes tas cēlies? Domāju, ka tu pats nemaz to nezini. Ak vai - uzminēju gan.

Atbildēt

DW - Es

18.09.2015. 14:06

»

Es

Piemirsu šo. Ja latīniskā frāze veido apmēram 0,2% teksta, tad drīzāk jārunā par nespēju uztvert visus pārējos 99% teksta, kā tas ir noticis ar DW. W burtu viņš importēt prata, bet latīnismu vārdnīcā apskatīt senīli neprata


Cilvēk mīļais, lūdzu neizrādi tik atklāti savu stulbumu. Latīņu frāze ir virsrakstā un tā nozīmi nezina tikai ļoti slikts rakstītājs. Virsraksts ir vairāk kā puse no teksta vispār. Virsraksts visbiežāk izšķir raksta un vēstījuma likteni vispār. Tur nekādi nav runa par taviem viegli padebīli piesauktajiem “0,2% teksta”. Tur ir runa par 75% no teksta.

Man ir dziļi pie kājas tava stulbā piezīme par "w", pamēģini reiz aptvert ar skaidru prātu ko tev saka. Un izmet ārā pa durvīm savu vāji izglītoto PR spečuku. (vērtīgs bezmaksas padoms, kas maksās īpaši dārgi nākotnē, ja to neizdarīsi)

Klau, man nevajag skatīt šo terminu nozīmi vārdnīcā. Esmu šo valodu studējis nieka sešus gadus. Tomēr mazizglītotajam varu laipni paskaidrot - 99,9998% lasītāju auditorijas nelīdis speciāli meklēt šo vārdu nozīmi tikai tādēļ, ka viens jauns gurķis rakstot izdomājis tēlot vareno gudro. Nu nelīdīs un nemeklēs! Aizmirsti un nekasies. Līdz ar to doma, ko autors domājis - nesasniegs vai sasniegs nepilnīgi savu mērķi.

Vai paskaidroju gana saprotami? Un nevirini savu pāksti lieki savām stulbajām replikām. Kaut vai tā iemesla dēļ, ka tādus pamuļķus esmu redzējis tūkstošiem un man - lasi pa burtiem - tas ļauj domāt, ka esi viens no viņiem. Tava vienīgā cerība ir mainīties un nevis atkal virināt pāksti, lai mēģinātu pierādītu pretēju, bet patiesībā tā vēlreiz apliecinot to pašu savu muļķību.

O sancta simplicitas!

Atbildēt

Odins

18.09.2015. 11:59

Rinkēvič paskaties filmu "vella kalpi"

Atbildēt

Andrievs

18.09.2015. 10:12

»

ui

Atgādinu-demokrātija ir sistēma,kura nekad nekādos apstākļos neļaus tautai dzīvot labāk, nēkā tā ir pelnijusi, jeb kā teica Ādolfs, miljons muļķu nekad neievēlēs 100 gudros


"Demokrātija ir tā, kad divi vilki un jēriņš balso par gaidāmo pusdienu ēdienkarti.
Brīvība - tad, kad labi apbruņojies jēriņš iebilst pret balsojuma rezultātu"
Bendžamins Franklins

Atbildēt

Es

18.09.2015. 09:22

Piemirsu šo. Ja latīniskā frāze veido apmēram 0,2% teksta, tad drīzāk jārunā par nespēju uztvert visus pārējos 99% teksta, kā tas ir noticis ar DW. W burtu viņš importēt prata, bet latīnismu vārdnīcā apskatīt senīli neprata.

Atbildēt

Es

18.09.2015. 09:21

»

DW

Pašmērķīga latīņu valodas terminoloģijas lietošanā uzrunājot plašāku auditoriju nav labais tonis. Tas norāda uz autora vēlmi izcelt savas specifiskās, lai neteiktu - augstās un smalkās zināšanas, bet nekādi neveicina izpratni par pašu domu...


Protams!

Lasītājs, kas pieradis pie infantīliem un kliedzošiem virsrakstiem un ar plikiem pupiem apkarinātām "ziņām", vienu latīnisku frāzi redzot, sajuks prātā. Viņš taču ikdienā nelieto ne post scriptum, ne nota bene, ne curriculum vitae un citus latīnismus.

Bet izglītots lasītājs? Varbūt tādam arī raksts ir domāts, jo neizglītotais jau tāpat neaizdomāsies un neko neizdomās.

Atbildēt

Pilsonis

18.09.2015. 08:18

»

nespējnieku kliķes iebaidītais

Zin gan, tie dandīti, ko runā. 20+ gadus ne tikai baida, bet arī rīkojas. Ne jau pret tiem, kas var sadot pretim, nē tikai pret vājākjiem, jo paši ir nobijušies zaķpastalas. Visa tā sīko bandītu kliķe domā tikai tādās kategorijās: biedēt un aplaupīt pašus neaizsargātos, bet ja trāpa kādam, kas turas...


Nē, visvairāk viņi baidās, ka viņu saimnieki zaudēs spēku, bet Krievija to atgūs. Kā tikko tas notiks, šie kangari arī zaudēs kotroli, bet tad vismaz tiks zaudēta iespēja uzblīst no labklājības uz tautas rēķina. Tam klāt pastāv liela varbūtība, ka nāksies atbildēt par sava darba augļiem, bet tie jau ir ļoti ļoti nopietni noziegumi pret latviešu tautu

Atbildēt

nespējnieku kliķes iebaidītais

18.09.2015. 06:03

»

Neiedziļinoties detaļās

Nu ja, paši 20+ gadus baida, zin par ko runā


Zin gan, tie dandīti, ko runā. 20+ gadus ne tikai baida, bet arī rīkojas. Ne jau pret tiem, kas var sadot pretim, nē tikai pret vājākjiem, jo paši ir nobijušies zaķpastalas. Visa tā sīko bandītu kliķe domā tikai tādās kategorijās: biedēt un aplaupīt pašus neaizsargātos, bet ja trāpa kādam, kas turas pretī, tad visi solidārās mafijas sistēmas genocīda līdzekļi tiek likti lietā. Vienīgais viņi baidās ka tik kāds negadās stiprāks par viņiem, bet tādu jau maz. Bet katrai gudrai pakaļai atradīsies ... ar vītni.

Atbildēt

l;

18.09.2015. 02:09

pegikam tacu bail ja krievi atnaks , a melnie vares ziepeties vini tac bez sievaam ierodas.

Atbildēt

DW

17.09.2015. 23:26

Pašmērķīga latīņu valodas terminoloģijas lietošanā uzrunājot plašāku auditoriju nav labais tonis. Tas norāda uz autora vēlmi izcelt savas specifiskās, lai neteiktu - augstās un smalkās zināšanas, bet nekādi neveicina izpratni par pašu domu.
Vienvārdsakot - tas ir diezgan bērnišķīgs veids kā izrādīties.
Dixi.

Atbildēt

ui

17.09.2015. 21:16

Atgādinu-demokrātija ir sistēma,kura nekad nekādos apstākļos neļaus tautai dzīvot labāk, nēkā tā ir pelnijusi, jeb kā teica Ādolfs, miljons muļķu nekad neievēlēs 100 gudros.

Atbildēt

latvāņi smird

17.09.2015. 16:30

Šitā latvāņu kropļa "vēmienus" noteikti vajag ieviest latvānijas skolās kā obligāto literatūru! Latvānija noteikti to ir pelnījusi! Idiotu valstele, kur šitādus sūdus savēl par vadoņiem!

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

17.09.2015. 15:39

Nu ja, paši 20+ gadus baida, zin par ko runā

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Turcija

FotoAgrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt pazemojošs. Bija zināms, ka, sievietei dzirdot, jāfiltrē lamuvārdi, jāizvēlas frāzes. Bija zināms, ka sieviete šī vārda pilnā nozīmē neuzturēsies kompānijā, kurā runā rupjības, kurā sarunājas tetovēti, neskūti un noplīsuši vīrieši.
Lasīt visu...

21

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

FotoŠībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir sasnieguši savā ziņā jau pašu augstāko pakāpi. Tas, ka Krievijas Konstitūcijas 14.pantā pēc būtības ierakstīts, ka reliģija ir nošķirta no valsts1, neko nenozīmē. Jo Krievijas priekštecei – PSRS arī bija visprogresīvākā konstitūcija, tikai deklaratīva.
Lasīt visu...

21

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

FotoMēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un ieteikumiem, kas izriet no zinātnes pētījumiem par COVID-19 izplatību, par to, kādi faktori to pastiprina vai ierobežo.
Lasīt visu...

21

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

FotoVēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču nevieni krājumi nav bezgalīgi, un arī lielums “tik daudz” agrāk vai vēlāk izsīks (vai tiks izpļeckāts, kas Latvijas gadījumā ir ticamāk).
Lasīt visu...

21

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

FotoTikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par nesen atvērto Krievijas bruņoto spēku katedrāli (BS Katedrāle). Šis raksts no Eiropas vērtību virsotnes ar mājieniem un ļoti tiešiem secinājumiem liek lasītājam saprast, ka BS Katedrāle nav demokrātiska, nav taisnīga un tīri cilvēciski ir viltīga un zemiska.
Lasīt visu...

21

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

FotoDaudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju, bet būtu kādi ierindas darbinieki vai pašnāvnieki.
Lasīt visu...

21

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

FotoEs labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai operāciju zālē bez maskas neietu. Man nav grūti uzlikt masku arī veikalā un vilcienā, bet neredzu jēgu, jo no vīrusa maska nesargā gandrīz nemaz.
Lasīt visu...

21

Par pulksteņa grozīšanu

FotoReizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons, kurš aizrāvās ar vaboļu un insektu kolekcionēšanu. Hudzonam ļoti gribējās, lai pēc darba viņam atliek vairāk dienasgaismas stundu savam hobijam.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...

Foto

Par tomiem lūšiem un citiem alkoholiķiem – baznīcas vajātājiem

Nesen zināmās aprindās pazīstamās cehs.lv radošais direktors Toms Lūsis atbilstoši savai „humora” izjūtai „izjokoja” baznīcas darbību ierobežojumu laikā, kas...

Foto

Maskēt kopējo atbildību

Aizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas...

Foto

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

Rudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad...

Foto

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

Koronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti...

Foto

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

Uz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis...

Foto

Signāls

Vai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes....

Foto

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

Reāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem...

Foto

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

Šogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu...

Foto

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

Tātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt,...

Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...