Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Rihards Jāņa d.

25.09.2015. 18:57

Vai miljonāra dēlēns no Nacionālo žīdu apvienības ir latviešu aizstāvis?

Atbildēt

DW - ALP

20.09.2015. 01:11

»

ALP

Vai tiešām nav saprotams tas , ka minētais citādi seksuāli orentētais ministrs cenšas par visu vari dabūt kādu amatiņu Eiropā starp pārējiem citādi sex orentētiem cilvēciņiem ??? Nu tad tik varēs ņemties uz velna paraušanu


Protams, neesmu tik smalki informēt kā jūs par amatiņiem Eiropā citādi orientētājiem, bet citādi varu nomierināt jūsu satraukto prātiņu - Eiropā tas kāda tev ir orientāciju sen vairs nevienu īpaši neuztrauc un tā nav ne priekšrocība, ne traucēklis ieņemt kādu amatu.
Bet Rinkevičam, protams, ir cerības uz kādu labu amatu ES sturktūrās. Vienīgā problēma - viņam nav tādu patiešām lielu un iespaidīgu panākumu. Pārsvarā viņš puslīdz laicīgi pamanās dziedāt līdzi pareizajā virzienā. Bet kopumā nekādu tādu drosmīgu, lielu, iespaidīgu veikumu nav saredzami. Tādēļ pat nesakototies uz jūsu laba vēlējumiem, neko vairāk kā kādu otršķirīgu birokrāta posteni viņam nesaņemt.
Bēgļu krīzi no Latvijas puses viņš, teiksim tā, risina visai tizli. Drīzāk kā pastnieks, kurš konvertē Briseles tenkas un uzrūcienus vietējai politiskajai "elitei".

Atbildēt

ALP

20.09.2015. 00:30

Vai tiešām nav saprotams tas , ka minētais citādi seksuāli orentētais ministrs cenšas par visu vari dabūt kādu amatiņu Eiropā starp pārējiem citādi sex orentētiem cilvēciņiem ??? Nu tad tik varēs ņemties uz velna paraušanu !

Atbildēt

taisnais

20.09.2015. 00:20

Nu tad lai Pietiek visu dara tālāk pareizi- vēršas Eiropas Komisijā ar oficiālu pieprasījumu, kādi konkrēti draudi ir izteikti Latvijai par bēgļu neuzņemšanu un kur ir atrodami likumīgi noteiktie sodi par šiem pārkāpumiem! Tā valsts partiju koalīcijas diktatūra Latvijā vairs nav izturama!

Atbildēt

DW - Buba

19.09.2015. 23:44

»

Buba

Nav šaubu, ka zem sagvārda Es ir tas pajoliņš no bildes! paldies, ka Jums pietiek pacietības komunicēt ar šito divkosīgo, melīgo latvāni! Nedaudziem pietiktu pacietības ar faktiem atbildēt uz histērisku bļaustīšanos! Šitie, it kā "nacionāļi", ir labi skolnieki "putintv' šoviem, kur fakti tiek "aizbļauti...


Tas gan nekādi nenozīmē, ka Rinkeviča teksts bija labāks. Tas bija izplūdis, vājš un klaji manipulatīvs. Piedevām, tas bija izdarīts tik neprofesionāli, ka nekādi neliecina par Ārlietu ministrijai nepieciešamo līmeni. Baidos pat domāt kā tiek risināti patiešām nopietni diplomātiski jautājumi ja pat tik vienkāršā tekstā ārlietu ministrs vienkārši prasti putrojas. Rinkeviča teksts patiesībā izprovocēja pretējo efektu - radīja aizdomas, ka bēgļu lieta ir haotiski, neprofesionāli organizēta un radīs pamatīgas problēmas nodokļu maksātājiem. Piedevām, tik ārkārtīgi delikātā jautājumā rīkojoties tik brutāli, faktiski Rinkeviča kantoris vēl vairāk ieriebj potenciālajiem bēgļiem, patvēruma meklētājiem. Rinkevičs Latvijas sabiedrībai īpaši neslēpjoties paziņo - neņemsiet pretī, lielā Eiropa (it kā mēs nebūtu līdztiesīga tās daļa) jums kārtīgi sadosim un atņemsim visādus labumus. Vienvārdsakot sviests.
Bet Kols uz šo savārstījumu centās atbildēt ar jaunizcepta profesora cienīgu intonāciju.
Ak vai ...... kā mežā sauc, tā atsaucas.

P.S. Domāju, ka tas ir tikai laika jautājums, ka Rinkeviču nonesīs par haotisku muldēšanu un nespēju risināt problēmas kā tas profesionālam politiķim pieklājas. Bet Kolam vienkārši ir jāpaugas. Tas gan nenāksies viegli, jo viņa NA ir strukturāli vāji pārvaldīta organizācija, kur klaji trūkst spēcīgi intelektuāļi. Zīle ir vienīgais tāds, bet viņš patiesībā ir paslinks snobs, kurš ērti jūtas Briselē.

Atbildēt

Kristīne Barbare

19.09.2015. 21:40

Tikai viens gan man nav skaidrs! Kura tad ir tā "Krievu propoganda"? Ja par to runā - tad - analītiski, ar piemēriem, pamatojumu, faktiem! Citādi - kaut kā vispārīgi un neprecīzi šis raksts šajā gadījumā (Teju Krievijas apsūdzošs) izklausās! :)

Atbildēt

Kristīne Barbare

19.09.2015. 21:26

Njā, jau tā izsecināju un ierēcu! Bet... diemžēl ir vēl daļa sabiedrības, kas "uzķeras"...

Atbildēt

Ivars

19.09.2015. 14:55

AM ir vienkārši uzrakstījusi skolēnu sacerējumu nevis pamatotu dokumentu. Kaut ko līdzīgu Freibergas Liepājas attīstībai

Atbildēt

no Jūrmalas

19.09.2015. 14:49

Puisis taisa atpazīstamību ar cilvēku nekaunīgu iebiedēšanu.
Citu neko viņš nejēdz, tāpat kā lielakā daļa no NA prot tikai populistiski vaimanāt, bet nejēdz piedāvāt problēmu risinājumus.

Atbildēt

19.09.2015. 12:30

kārtējais krāniņsamērītāju lumpeņšovs krāniņstaipītāja w-kloākā..

Atbildēt

DW - Es

19.09.2015. 12:15

»

Es

Domāšana nav tava stiprā puse, jo tu nepieļauj to, ka pretinieks tiešām varētu kaut ko zināt. Pretinieka nenovērtēšana ir taktiska kļūda...


Nu, johaidī - Klauzevics un Suņdzi vienā personā uzradies. Paldies par šo patiešām oriģinālo, nekad un nekur nedzirdēto domu - "Pretinieka nenovērtēšana ir taktiska kļūda.". Steidzu to pierakstīt un iegaumēt. Vai drīkstu atkārtot .... "Pretinieka nenovērtēšana ir taktiska kļūda."

Kāda atziņa, kāda atziņa! Paldies, tu man izglābi sestdienu! Svētdien noteikti baznīcā mācītājam izstāstīšu!

Tikai vienu sīku niansi savās gudrajās pamacībās palaidī garām - angļu valodā vēl viena nozīmē vārdam "queen" ir zilais.

Atbildēt

DW - Es

19.09.2015. 12:07

»

Es

" Virsraksts ir vairāk kā puse no teksta vispār...


Virsrakstam ir bijusi sava izšķirošā nozīmē precīzi no tās dienas, kad parādījās pirmie laikraksti vai to aizmetņi. Patiesībā virsraksts nozīmi saprata jau pirmie grāmatu autori.

Man no sirds žēl, ka to neesi zinājis. Virsrakstam nav obligāti jābūt skaļam, kliedzošam vai provokatīvam. Tas var būt arī vienkārši trāpīgs un talantīgs. Šajā gadījumā mēs redzam vienkārši neveiksmīgu uz klaju izrādīšanos tendētu virsrakstu.

Latīņu valodas terminu lietošana ir pieņemam speciālistu vidū - valodnieku, juristu, ārstu, teologu. Bet uzrunājot par plašāku auditoriju, tas norāda uz autora vēlmi uzsvērt savu piederību pie kādas augstākās, akadēmiskas kastas.

Tomēr tu neiederies arī tur, jo viņiem tik vienkāršas lietas nebūtu jāpaskaidro. Tev pat nepietiek pautu nereaģēt uz vieglās paģirās rakstītu sīku provokāciju. Noraujies pat uz to. Varu teikt - infantīli, bet cienīsim latviešu valodu - bērnišķīgi.

Atbildēt

Es

19.09.2015. 08:17

" Virsraksts ir vairāk kā puse no teksta vispār."

Tas tikai vēlreiz pierāda, sešgadniek, ka tavs līmenis ir virsrakstu uztveršanas līmenis. Tā prese tagad ar cilvēku strādā, ja tas ir lumpens, bet tas ir ulles līmenis, un sešus gadus tevi valsts, māte un mācību iestāde ir (uz)turējusi par velti, jo no pagales beigās jau nav sanācis.

Ol korekt?

Atbildēt

Es

19.09.2015. 08:08

»

DW - Es

Cilvēk mīļais, lūdzu neizrādi tik atklāti savu stulbumu. Latīņu frāze ir virsrakstā un tā nozīmi nezina tikai ļoti slikts rakstītājs. Virsraksts ir vairāk kā puse no teksta vispār. Virsraksts visbiežāk izšķir raksta un vēstījuma likteni vispār. Tur nekādi nav runa par taviem viegli padebīli piesauktajiem...


Drīzāk jau sešus gadus mācījies aizrādīt citiem, lai tie nevirina pāksti. Esi pat uztrenējies. Tomēr uz ielas labāk tā nekad neizrunājies, sešgadniek. Degpunktā tad regulāri ziņos par vienu, kam dzīvē žokļa rajonā kaut kā neveicas, un meklēs aculieciniekus, un mums taču nevajag noziedzības pieaugumu pat uz tava rēķina. Kaps gan tevi un tavu importēto W iztaisnos. :)

Atbildēt

Es

19.09.2015. 08:04

»

DW - Es

Ak tu stulbeni - vidējais lasītājs ikdienas lieto pavisam citus vārdus. Nota bene vai curriculum vitae nozīmi zina apmēram tikpat daudz no sabiedrības cik tavās lutauša ausīs ir sēra no kopējās ķermeņa masas...


Domāšana nav tava stiprā puse, jo tu nepieļauj to, ka pretinieks tiešām varētu kaut ko zināt. Pretinieka nenovērtēšana ir taktiska kļūda.

Apkārtējiem par OK izcelsmi nav jāzina, jo tas ir saistīts ar angļu sarunvalodā lietota saīsinājuma - amerikānisma etimoloģiju, un tam ir tikpat liela nozīme, kā tam, ka queen savulaik angļu valodā, formā kwinna, nozīmēja meitene. Un tā ir blakus tēma. Uz blakus tēmām pārmetas tikai demagogi. Un večuki, kā DW.

Bravūrīgā mutes palaišana no tavas puses par tevi un tavu argumentu bāzi gan šo to jau pateica. Acīs jau tu to neteiksi, kāpēc tad lai tu neizrakstītos anonīmi te vēl? :)

Atbildēt

DW - Es

18.09.2015. 15:11

»

Es

Protams...


Ak tu stulbeni - vidējais lasītājs ikdienas lieto pavisam citus vārdus. Nota bene vai curriculum vitae nozīmi zina apmēram tikpat daudz no sabiedrības cik tavās lutauša ausīs ir sēra no kopējās ķermeņa masas.
Cilvēki, protams, zina ko nozīmē CēVē, bet no kurienes tāds zvērs radies tāpat nezina. Nokāp taču reiz zemē no saviem mākoņiem. Gluži tāpat kā vari tagad paskaidrīt apkārt un pajautāt apkārtējiem, ko nozīmē angļu valodas saīsinājums "OK". Jā, jā - no kurienes tas cēlies? Domāju, ka tu pats nemaz to nezini. Ak vai - uzminēju gan.

Atbildēt

DW - Es

18.09.2015. 15:06

»

Es

Piemirsu šo. Ja latīniskā frāze veido apmēram 0,2% teksta, tad drīzāk jārunā par nespēju uztvert visus pārējos 99% teksta, kā tas ir noticis ar DW. W burtu viņš importēt prata, bet latīnismu vārdnīcā apskatīt senīli neprata


Cilvēk mīļais, lūdzu neizrādi tik atklāti savu stulbumu. Latīņu frāze ir virsrakstā un tā nozīmi nezina tikai ļoti slikts rakstītājs. Virsraksts ir vairāk kā puse no teksta vispār. Virsraksts visbiežāk izšķir raksta un vēstījuma likteni vispār. Tur nekādi nav runa par taviem viegli padebīli piesauktajiem “0,2% teksta”. Tur ir runa par 75% no teksta.

Man ir dziļi pie kājas tava stulbā piezīme par "w", pamēģini reiz aptvert ar skaidru prātu ko tev saka. Un izmet ārā pa durvīm savu vāji izglītoto PR spečuku. (vērtīgs bezmaksas padoms, kas maksās īpaši dārgi nākotnē, ja to neizdarīsi)

Klau, man nevajag skatīt šo terminu nozīmi vārdnīcā. Esmu šo valodu studējis nieka sešus gadus. Tomēr mazizglītotajam varu laipni paskaidrot - 99,9998% lasītāju auditorijas nelīdis speciāli meklēt šo vārdu nozīmi tikai tādēļ, ka viens jauns gurķis rakstot izdomājis tēlot vareno gudro. Nu nelīdīs un nemeklēs! Aizmirsti un nekasies. Līdz ar to doma, ko autors domājis - nesasniegs vai sasniegs nepilnīgi savu mērķi.

Vai paskaidroju gana saprotami? Un nevirini savu pāksti lieki savām stulbajām replikām. Kaut vai tā iemesla dēļ, ka tādus pamuļķus esmu redzējis tūkstošiem un man - lasi pa burtiem - tas ļauj domāt, ka esi viens no viņiem. Tava vienīgā cerība ir mainīties un nevis atkal virināt pāksti, lai mēģinātu pierādītu pretēju, bet patiesībā tā vēlreiz apliecinot to pašu savu muļķību.

O sancta simplicitas!

Atbildēt

Odins

18.09.2015. 12:59

Rinkēvič paskaties filmu "vella kalpi"

Atbildēt

Andrievs

18.09.2015. 11:12

»

ui

Atgādinu-demokrātija ir sistēma,kura nekad nekādos apstākļos neļaus tautai dzīvot labāk, nēkā tā ir pelnijusi, jeb kā teica Ādolfs, miljons muļķu nekad neievēlēs 100 gudros


"Demokrātija ir tā, kad divi vilki un jēriņš balso par gaidāmo pusdienu ēdienkarti.
Brīvība - tad, kad labi apbruņojies jēriņš iebilst pret balsojuma rezultātu"
Bendžamins Franklins

Atbildēt

Es

18.09.2015. 10:22

Piemirsu šo. Ja latīniskā frāze veido apmēram 0,2% teksta, tad drīzāk jārunā par nespēju uztvert visus pārējos 99% teksta, kā tas ir noticis ar DW. W burtu viņš importēt prata, bet latīnismu vārdnīcā apskatīt senīli neprata.

Atbildēt

Es

18.09.2015. 10:21

»

DW

Pašmērķīga latīņu valodas terminoloģijas lietošanā uzrunājot plašāku auditoriju nav labais tonis. Tas norāda uz autora vēlmi izcelt savas specifiskās, lai neteiktu - augstās un smalkās zināšanas, bet nekādi neveicina izpratni par pašu domu...


Protams!

Lasītājs, kas pieradis pie infantīliem un kliedzošiem virsrakstiem un ar plikiem pupiem apkarinātām "ziņām", vienu latīnisku frāzi redzot, sajuks prātā. Viņš taču ikdienā nelieto ne post scriptum, ne nota bene, ne curriculum vitae un citus latīnismus.

Bet izglītots lasītājs? Varbūt tādam arī raksts ir domāts, jo neizglītotais jau tāpat neaizdomāsies un neko neizdomās.

Atbildēt

Pilsonis

18.09.2015. 09:18

»

nespējnieku kliķes iebaidītais

Zin gan, tie dandīti, ko runā. 20+ gadus ne tikai baida, bet arī rīkojas. Ne jau pret tiem, kas var sadot pretim, nē tikai pret vājākjiem, jo paši ir nobijušies zaķpastalas. Visa tā sīko bandītu kliķe domā tikai tādās kategorijās: biedēt un aplaupīt pašus neaizsargātos, bet ja trāpa kādam, kas turas...


Nē, visvairāk viņi baidās, ka viņu saimnieki zaudēs spēku, bet Krievija to atgūs. Kā tikko tas notiks, šie kangari arī zaudēs kotroli, bet tad vismaz tiks zaudēta iespēja uzblīst no labklājības uz tautas rēķina. Tam klāt pastāv liela varbūtība, ka nāksies atbildēt par sava darba augļiem, bet tie jau ir ļoti ļoti nopietni noziegumi pret latviešu tautu

Atbildēt

nespējnieku kliķes iebaidītais

18.09.2015. 07:03

»

Neiedziļinoties detaļās

Nu ja, paši 20+ gadus baida, zin par ko runā


Zin gan, tie dandīti, ko runā. 20+ gadus ne tikai baida, bet arī rīkojas. Ne jau pret tiem, kas var sadot pretim, nē tikai pret vājākjiem, jo paši ir nobijušies zaķpastalas. Visa tā sīko bandītu kliķe domā tikai tādās kategorijās: biedēt un aplaupīt pašus neaizsargātos, bet ja trāpa kādam, kas turas pretī, tad visi solidārās mafijas sistēmas genocīda līdzekļi tiek likti lietā. Vienīgais viņi baidās ka tik kāds negadās stiprāks par viņiem, bet tādu jau maz. Bet katrai gudrai pakaļai atradīsies ... ar vītni.

Atbildēt

l;

18.09.2015. 03:09

pegikam tacu bail ja krievi atnaks , a melnie vares ziepeties vini tac bez sievaam ierodas.

Atbildēt

DW

18.09.2015. 00:26

Pašmērķīga latīņu valodas terminoloģijas lietošanā uzrunājot plašāku auditoriju nav labais tonis. Tas norāda uz autora vēlmi izcelt savas specifiskās, lai neteiktu - augstās un smalkās zināšanas, bet nekādi neveicina izpratni par pašu domu.
Vienvārdsakot - tas ir diezgan bērnišķīgs veids kā izrādīties.
Dixi.

Atbildēt

ui

17.09.2015. 22:16

Atgādinu-demokrātija ir sistēma,kura nekad nekādos apstākļos neļaus tautai dzīvot labāk, nēkā tā ir pelnijusi, jeb kā teica Ādolfs, miljons muļķu nekad neievēlēs 100 gudros.

Atbildēt

latvāņi smird

17.09.2015. 17:30

Šitā latvāņu kropļa "vēmienus" noteikti vajag ieviest latvānijas skolās kā obligāto literatūru! Latvānija noteikti to ir pelnījusi! Idiotu valstele, kur šitādus sūdus savēl par vadoņiem!

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

17.09.2015. 16:39

Nu ja, paši 20+ gadus baida, zin par ko runā

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...