Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

atbilde

06.09.2021. 13:46

»

jautājums

Tu no psihenes un piedevām ar deformētām cāļa smadzenēm...


Priekš kam Putinam vēl kaut kāds LGBT, ja visi krievu smerdeļi, kas bērnībā vesti pie popa, vai dienējuši sadistu, marodieru un pederastu bruņotajos spēkos, ir pederasti? Ne jau tāpat vien izcilais rusologs S. Meļņikoff jūs nosauca par "nacija peģerast".
Nevienam sen neinteresē vēlēšanas bidlostāna, neviens uz turieni nesūt novērotājus visiem pie pakaļas, kā jūs, smirdīgos lopus, visos caurumos drāž Putins un viņa zilie draudziņi.

Atbildēt

muhosransk

06.09.2021. 13:36

»

sanfrancisko

1.Krievija gajeju parejas varaviksnes krasas nekraso atskiriba no asv...


No kurienes tu, krievu kroplīti, vari zināt par ASV? Kiseļ TV sūdu saēdies?

Atbildēt

jautājums

05.09.2021. 13:44

»

atbilde

Kas ir visas pasaules LGBT, salīdzinot tikai ar jūsu, smirdīgo sadistu, marodieru un pederastu 9. maija "pobedobesijas" praidu? Kāda vajadzība krievu pederastu virsaitim, Putinam un viņa ziliem draudziņiem, pievienoties nožēlojamam LGBT un aicināt uz turieni savus bezsmadzeņu dzimtcilvēkus, ja viņam...


Tu no psihenes un piedevām ar deformētām cāļa smadzenēm?
LGBT vada un kontrolē visu tā saucamo demokrātisko valstu perverso seksuālo attiecību likumdošanu un piedevām arī to uzrauga tās apakšorganizācijas.
Atkārtot vēl reizi, lai rakstīto saprastu?
Demokrātiskas vēlēšanas un demokrātija ir arī Krievijā. Tā to atzina novērotāji un tā to saprot visā pasaulē. Ja dažiem ar prāta nobīdi tā neliekas, var dauzīt galvu pret elektrības stabu! Un Krievija, vismaz pagaidām pakļaujas ASV prasībām attiecībā pret seksuālajām minoritātēm.
Bet kāds sakars seksa perversijām ar demokrātiju - tas gan ir jautājums bez atbildes.

Atbildēt

sanfrancisko

05.09.2021. 12:45

»

nu nu

1. ASV iedzīvotāju skaits vairāk kā 3 reizes pārsniedz Urlostānas - bidlostānas dzimtcilvēku skaitu...


1.Krievija gajeju parejas varaviksnes krasas nekraso atskiriba no asv !
2.Nu tad kaut reizi savos komentos noradi to precizo asv skaitu par covid-19 slimniekiem un mirusajiem !
3. asv neatzist Astra/Zeneca vakcinu,tapec kanadas premjers Trudo,kurs pirmo poti sanema astra/zeneca apmeklet asv pec likuma nedrikst.tas pats notiek ar kanadas turistiem ,kuri ir poteti ar astra/zenecu un ieradusies uz kruiza braucienu florida ir varen izbriniti ,ka asv policija tos nelaiz uz kuga virsu.

Atbildēt

atbilde

05.09.2021. 12:41

»

jautājums

Tu taču esi provinciāls tumsonis, patiltes bomzis ja nekp nezini par pasaules vadošo LGBT geju lesbiešu biseksuāļu organizāciju pasaulē. Šī organizācija bazējas ASV un ir viena no visietekmīgākajām visā Rietumu pasaulē. Tās nodaļas atrodas katrā valstī, arī Latvijā. Šī organizācija regulāri seko Rietumvalstu...


Kas ir visas pasaules LGBT, salīdzinot tikai ar jūsu, smirdīgo sadistu, marodieru un pederastu 9. maija "pobedobesijas" praidu? Kāda vajadzība krievu pederastu virsaitim, Putinam un viņa ziliem draudziņiem, pievienoties nožēlojamam LGBT un aicināt uz turieni savus bezsmadzeņu dzimtcilvēkus, ja viņam ir pašam sava pederastu, kur nolasīti 87% iedzīvotāju (99% krievu) cariste?
Ja tu, netīrā krievu kazarmā pālī taisītais deģenerāts, domā kā krievs, tu jau esi pida-ras, pat ja tavs anālais caurums vēl nav uzplēsts.

Atbildēt

jautājums

05.09.2021. 11:28

»

atbilde

Pederastija ir jūsu sātaniskās ideoloģijas stūrakmens, praktiski visi smirdīgie alkaši - popi to piekopj


Tu taču esi provinciāls tumsonis, patiltes bomzis ja nekp nezini par pasaules vadošo LGBT geju lesbiešu biseksuāļu organizāciju pasaulē. Šī organizācija bazējas ASV un ir viena no visietekmīgākajām visā Rietumu pasaulē. Tās nodaļas atrodas katrā valstī, arī Latvijā. Šī organizācija regulāri seko Rietumvalstu likumdošanai, lai nepieļautu tajos normas, kas kaut kādi varētu ierobežot homoseksuāļu kustību. LGBT iekšienē darbojas struktūras, kas regulāri apseko Rietumu un satelītvalstu situāciju homoseksuāļu aizstāvības jomā un ik gadu raksta ziņojumus uz kuriem pamatojoties ASV norāda katrai valstij uz trūkumiem šajā jomā.
Ja tu saņem naudu no Rietumiem, proties kļūt par pideri, kā tu saki. Tā ir pamatvērtība!

Atbildēt

nu nu

05.09.2021. 10:35

»

nelej udeni

asv visvairak cietumnieku,visvairak covid-19 slimnieku un miruso,visvairak pederastu


1. ASV iedzīvotāju skaits vairāk kā 3 reizes pārsniedz Urlostānas - bidlostānas dzimtcilvēku skaitu.
2. ASV slimnīcās pacientus negulda slimnīcu koridoros uz grīdas uz piemīztiem matračiem, tur ir attīstīta medicīna un viņiem ir vakcīna, atšķirībā no krieviem.
3. Kritušos krievus sen neviens neuzskaita, ASV ir precīzāki dati pat par tur kritušām vārnām.
4. ASV nav pederastu ideoloģijas, kā krievu pravoslavnutijiem, tur neaudzina patriotismu caur anālu, kā krievu armijā. Nav dzirdēts par ASV prezidentiem - pederastiem. Krievijas valdnieki, būdami sadisti, protams bija/ir arī pederasti pedofīli, kā Vladimirs Asinssaule, Ņevas Aleksandrs, Ivans Bargais, Pēteris I, Ļeņins, Staļins un Putins (varbūt kādu izlaidu?).

Atbildēt

ko nerādīs Kiseļ TV

05.09.2021. 09:51

»

nelej udeni

asv visvairak cietumnieku,visvairak covid-19 slimnieku un miruso,visvairak pederastu


❗ Голосуй за Единую Россию! /youtube/

Atbildēt

atbilde

05.09.2021. 09:50

»

jautājums

Idejot, kāpēc tu, piesaucot krievus, apgāni Rietumu pamatvērtības - homoseksuālismu


Pederastija ir jūsu sātaniskās ideoloģijas stūrakmens, praktiski visi smirdīgie alkaši - popi to piekopj.

Atbildēt

krievu pederastu virsaiša fanātam

05.09.2021. 00:08

»

pidaru draugam

Krievijā pedarsatija ir aizliegta ar likumu, bet tu kā īsts Ivans izskatās labi pārzini Krieviju, ko pat paši krievi nezina un nekad nav neko tādu dzirdējuši, ko tu te raksti. Bet vispār izskatās, ka pedarastija un pedarasti tev ļoti tuvi. Ko tu vari pastāstīt par Latvijas pedarastiem- Rinkēviču, Streipu...


Kā var aizliegt, ja krieveļus, kurus bērnībā nav izdrāzis pops, armijā noteikti izdrāž komandieri? Palabo, ja kļūdos, bet cik zinu, par Latvijas krievu pederastu līderi, Ušakovu, balsoja 80% krievi. Man jūs, sadisti un pederasti, neesiet tuvi, es jūs, kopā ar saujiņu latviski runājošo pederastu, zārkā, baltās čībiņās, redzēju.

Atbildēt

pidaru draugam

04.09.2021. 21:37

»

nu nu

Bija Romā tāda sērga, kā no Grieķijas ievazātā pederastija. Kad impērija tika sagrauta, visi pederasti pārvācās uz "otro romu", Bizantiju. Kad osmaņi izvandīja to Eiropas priekšpēdējo verdzības un pederastijas perēkli un sāka pederastus maukt uz mietiem, tie aizmuka uz savu pēdējo bastionu, vergturu...


Krievijā pedarsatija ir aizliegta ar likumu, bet tu kā īsts Ivans izskatās labi pārzini Krieviju, ko pat paši krievi nezina un nekad nav neko tādu dzirdējuši, ko tu te raksti. Bet vispār izskatās, ka pedarastija un pedarasti tev ļoti tuvi. Ko tu vari pastāstīt par Latvijas pedarastiem- Rinkēviču, Streipu, Putni? Un Latvijā ir pat vesela politiskā partija, kas pārstāv viņu intereses Rīgas domē un Saeimā -progresīvie. Ko tu par viņiem teiksi?

Atbildēt

to vaņis

04.09.2021. 21:36

»

janis

Tu par Latviju arī


Pirms sātana sūtņa, pederasta Pētera I, iebrukuma, Latvijā, visdrīzākais, par pederastiem neviens nebija pat dzirdējis.

Atbildēt

jaajaa

04.09.2021. 20:53

...homo sapiens īpatnis ir agresīvs savā būtībā...un neko tur izdarīt nevar...ja aizliegs kaušanos oficiāli, to darīs pagrīdē...ļoti žēl, protams, meitenes, tikai ringā viņa visdrīzāk devās ar cerību sasist nokautā pretinieci...

Atbildēt

dodiet tautai izpriecas:ringa varianti

04.09.2021. 20:28

Ringā: Gobzems-Knariņš, Māra Zālīte-VVF, Staķis-Ušakovs, LL-Viltvārdis....tauta gavilētu!

Atbildēt

nu nu

04.09.2021. 20:14

»

ASV protektorāts Latvija++***

Painteresējaties par senās Romas, kas ir visam mūsdienu rietumu civilizācijas šūpulis, vēsturi- verdzība, nežēlīga cilvēku ekspluatācija, prostitūcija, pedarastija, asiņainas gladiatoru cīņas, kad asinis spaiņiem līst pa arēnu, tās ir patiesās rietumu civilizācijas vērtības. Un nevajag vietējiem fašistiem...


Bija Romā tāda sērga, kā no Grieķijas ievazātā pederastija. Kad impērija tika sagrauta, visi pederasti pārvācās uz "otro romu", Bizantiju. Kad osmaņi izvandīja to Eiropas priekšpēdējo verdzības un pederastijas perēkli un sāka pederastus maukt uz mietiem, tie aizmuka uz savu pēdējo bastionu, vergturu un pederastu Moskoviju, kur pederastija uzplauka ar nepieredzētu vērienu un ar popu gādību, izplatījās visos sabiedrības slāņos. Šodien krievijā pederastija kalpo kā sociālais lifts karjeras taisīšanai. Ne velti Putina zilais draudziņš no Ļeņingradas un Drēzdenes laikiem, Ser-Gejs Ivanovs, bija kara ministrs, bet Volodins, vada domi. Daudzi no Putina kādreiz dupsētiem Suvorova un Nahimova kara skolu pusaudžiem, šodien ir pulkveži un, varbūt, kāds jau uzdienējis līdz ģenerālim.

Atbildēt

foršs kautiņš

04.09.2021. 20:13

Putins-Baidens

Atbildēt

par planētas humanizāciju

04.09.2021. 19:55

»

suverenitates atgusana

cina pret asv un nato okupaciju sava dzimtene Latvija ir katra cilveka goda lieta


Kad pēdējais krievu necilvēks būs atpakaļ pie tā radītāja ellē un saņēmis pastāvīgo abonementu uz visiem lisā krievu pederasta, Kabzdona, koncertiem, nevienam karavīram vairs nebūs vajadzības atrasties svešās teritorijās.

Atbildēt

Vilnis

04.09.2021. 19:34

Jānis Zvīņa, vai tev smadzeņu kaite iedzimta, vai arī dzīves laikā iemantota? ... Vai arī esi pārpīpējies?

Atbildēt

krievu deģenerātam

04.09.2021. 19:09

»

smirdīgajai cīkai pedarasam

Tu smirdīgā cūka pedaras, lasies pats projām uz Āfriku pie sev līdzīgiem papuasiem


Papuasi dzīvo Jaugvinejā, Āfrikā ir pigmeji, bet arī tie vairāk līdzinās mums, eiropiešiem, nekā jūs, civilizācijas atkritumi, kam 1000 negatīvās selekcijas gados izveidojies noturīgs verga gēns, ar lieku hromosomu.

Atbildēt

motorhead 1916

04.09.2021. 18:59

Sports ir taada diezgan nezheeliiga lieta. Bet nevienu jau nespiezh piedaliities, vai ne? Kaut kaa liekas, ka autors ir no plashaas homoseksuaalju saimes, kuriem katrs asins vai sviedru piliens izraisa paliekoshu psihotraumu. Bet skataas tak... ;-)

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija++***

04.09.2021. 18:25

Painteresējaties par senās Romas, kas ir visam mūsdienu rietumu civilizācijas šūpulis, vēsturi- verdzība, nežēlīga cilvēku ekspluatācija, prostitūcija, pedarastija, asiņainas gladiatoru cīņas, kad asinis spaiņiem līst pa arēnu, tās ir patiesās rietumu civilizācijas vērtības. Un nevajag vietējiem fašistiem te piesaukt Krieviju kā alternatīvu- ja nepatīk rietumu pasaule, tad vācaties uz Krieviju. Paši vācaties no šejienes projām! Nav te fašisti vajadzīgi.

Atbildēt

nu nu

04.09.2021. 18:16

»

nelej udeni

rietumu degradacija normaliem cilvekiem nav pienemama.Gandriz neviens krievijas nhl hokeists miljonars nepaliek izslavetajos asv dermokratijas dzunglos.tas pats sakams par latviesiem un ne tikai hokeistiem. ne kristopanam pec 20 gadiem asv ,ne julijam kruminam pec pusgada australija rietumu degradeta...


Nezin, kas ir sliktāk, riskēt ringā un nopelnīt naudu, vai doties kā "ihtamņet" slepkavot ukraiņus un visdrīzākais, tikt noraktam bez goda izrādīšanas un kapa plāksnītes, atstājot ģimeni bez iztikas līdzekļiem. Neviens taču nemaksās, jo tu taču "ņet". Katru krievu necilvēku Putins met zem tanka, jo jūs neizbēgami sagaida nežēlīga atmaksa par naidu pret latviešu tautu un valsti.

Atbildēt

mēslam

04.09.2021. 18:05

»

anti soross

nekadas demokratijas un nekadu cilvektiesibu degradetajos rietumos nav,ir nezeliga cina par izdzivosanu un moralas ciesanas verojot praidus,idiotisko izglitibu,paciesot mulkigos ierobezojumus


Krievu desantnieku dienā, tāpat kā praidā, nolasās pederasti. Nesaprotu, kāpēc tu, smirdīgā staļinistu cūka, mokies nīstā Latvijā kur nīstie latvieši, bet nedodies uz savu sapņu rašku-parašku?

Atbildēt

sapratu gan

04.09.2021. 17:54

»

paga paga

Tu nesaprati manu domu. Es teicu, ka armijai ir jāaizsargā sava valsts un savi cilvēki, nevis jālien citās valstīs


Afganistānā, kas apdraudēja tikai krieviju un Irānas lupatgalvu režīmu, koalīcijai nebija nekas meklējams, bet Irākā, kur krievu instruktori nometnēs gatavoja teroristus, necilvēciskais Huseina režīms, kas turklāt vēl drukāja dolārus, bija jāgāž. Kā zināms tur amerikāņi nesastapa praktiski nekādu pretestība. Ja civilizētā pasaule neko nedarīs, krievi visus pataisīs pēc saviem atbaidošiem zvēru ģīmjiem un līdzības.

Atbildēt

!

04.09.2021. 17:46

Dzenete negribeja stradat makdonalda par 10 usd/stunda tapat ka trakas babas no pussy riot negribeja stradat krievu ebreju maizes ceptuve.

Atbildēt

kaunies,lapsa

04.09.2021. 17:38

"Nezinu, kā šo cīņu baudīja tuvu ringam esošie kanādiešu labieši, bet visdrīzāk baudīja katru sitienu pa nu jau mirušās meitenes galvu."Nezinu,kāds muļķis ir šis Jančuks,lai tādu muļķību apšnaucies izperētu.

Atbildēt

nelej udeni

04.09.2021. 17:38

»

Izpratne Ne

Raksts ir stulba Krievijas demagoģijas atrauga. Lai nu kā, bet rietumu pasaule ir spējusi izrauties no viduslaiku mežonīgās pasaules. Lielākā daļa austrumu valstu, izņemot nedaudzas( Japāna, Dienvidkoreja), kas kļuvušas demokrātiskas pateicoties rietumiem, vēl aizvien dzīvo mežonīgos viduslaikos vai...


rietumu degradacija normaliem cilvekiem nav pienemama.Gandriz neviens krievijas nhl hokeists miljonars nepaliek izslavetajos asv dermokratijas dzunglos.tas pats sakams par latviesiem un ne tikai hokeistiem. ne kristopanam pec 20 gadiem asv ,ne julijam kruminam pec pusgada australija rietumu degradeta dzive nav pienemama. nu bet tie kuri asv strada makdonalda par 10 usd/stunda tapat tur nekad ne dzivokli ne maju nenopirks.cita lieta ,ka ja tu mulku zeme nepiederi ierednu klanam,tev nav citas izejas ,ka pamest savu dzimteni.

Atbildēt

Izpratne Ne

04.09.2021. 17:06

Raksts ir stulba Krievijas demagoģijas atrauga. Lai nu kā, bet rietumu pasaule ir spējusi izrauties no viduslaiku mežonīgās pasaules. Lielākā daļa austrumu valstu, izņemot nedaudzas( Japāna, Dienvidkoreja), kas kļuvušas demokrātiskas pateicoties rietumiem, vēl aizvien dzīvo mežonīgos viduslaikos vai cenša tajos atgriezties(Krievija), kur cilvēka dzīvībai nav nekāda cena. Tieši Krievija un Ķīna ir milzu apmēros slepkavojušas savas valsts iedzīvotājus un cilveki ir masveidīgi piedalījušies šajās orģijās.

Atbildēt

Vasja

04.09.2021. 15:44

Liberāla asaras...

Atbildēt

slimajam kuces bērnam

04.09.2021. 12:38

»

paga paga

Ir beidzot Rietumiem jābeidz "ielauzties"citās zemēs ar savu demokrātiju un cilvēktiesībām! Ja armija palīdzētu policistiem, kuri ir totāli nespējīgi, jo dažādu stulbu likumu sasaistīti, pret noziedzniekiem, slepakvām, laupītājiem, narko dīleriem utt, savā zemē, tad Rietumu pasaulē vairs nebūtu nbbūtu...


Kāds sakars ar Rietumiem? Tavā sapņu raškā - paraškā slepkavību skaits salīdzināms ar Dienvidāfrikas republiku, kur noslepkavoto skaits skaits uz 100 000 gadā, salīdzinot ar ASV, ir desmit reižu lielāks.

Atbildēt

Antiņš Auseklītis-Saulceris

04.09.2021. 12:38

Citāts "Nezinu, kā šo cīņu baudīja tuvu ringam esošie kanādiešu labieši, bet visdrīzāk baudīja katru sitienu pa nu jau mirušās meitenes galvu" - pilnīgi meli!!! Izskatās, ka jānis zvīņa ir kārtējais feika ziņu radītājs. Vabūt tam jampampiņam sākumā ir jānoskatās cīņas video un tad jāsāk izplatīt meli!
P.S. Neatbalstu ne boksu, ne MMA.

Atbildēt

Atis Priedītis

04.09.2021. 12:32

Lielākā cilvēces kļūda ir pieņēmums, ka var kaut ko mainīt uz labo pusi iedarbojoties tikai uz cilvēku apziņas pasauli - tas ir piedāvājot skaistas idejas un cēlus mērķus. Diemžēl, viss ļaunais un sliktais ir paslēpts zemapziņas pasaulē un pilnībā sabojā visas ieceres. Un atkal rezultāts ir vilšanās un "sasista sile".

Atbildēt

paga paga

04.09.2021. 11:19

Ir beidzot Rietumiem jābeidz "ielauzties"citās zemēs ar savu demokrātiju un cilvēktiesībām! Ja armija palīdzētu policistiem, kuri ir totāli nespējīgi, jo dažādu stulbu likumu sasaistīti, pret noziedzniekiem, slepakvām, laupītājiem, narko dīleriem utt, savā zemē, tad Rietumu pasaulē vairs nebūtu nbbūtu noziedzības, ne narkotiku izplatīšana. Un, protams, savu robežu apsargāšana. Tad Rietumi būtu tiešām paraugs pasaulei. Bet Rietumi, kas ir sasaistīti ar visādiem "cilvēktiesību"likumiem un noziedznieku neaizskaramību, ka pat slepkavas seju, ka tas pieķerts nozieguma vietā nedrīskt rādīt, jo privātuma aizsardzība!Kut tālāk??!! Policistam spļauj sejā, bet tas neko nedrīkst darīt! Armijai būtu jākoncentrējas uz savu valsti izskaužot noziedžibu, nevis jātēŗē miljoni un dzīvības, lai aizztāvētu kādu cilti, kas dzīvo vēl akmens laikmētā!

Atbildēt

vietējais

04.09.2021. 10:44

»

Apnikuši tavi idiota murgi!

Pilnīgi nav interesanti. Dodies pie psihiara, debīlais. Kāpēc mums jāzin tava dienasgrāmata? Cik var pļūtīt, grafomān! Kuru tas interesē, ko raksti par sevi un saviem ezotēriskiem murgiem katru dienu komentāros


Kurš tev spiež lasīt to ko raksta citi, un nemeklē tādā gadījumā ja lasi, idiotismu citos, bet iespējams to atradīsi pats sevī.Iespējams pats vispār neko nespēj uzrakstīt sakarīgu lai kādam interesētu tavs rakstītais.

Atbildēt

visi zin

04.09.2021. 10:04

sports-gladiatori-muļķi priekš muļķiem, jeb dodiet pūlim asinis un rupjmaizi

Atbildēt

hm

04.09.2021. 09:59

»

Vai kāds tās idiotes spiež to darīt?

Saprotu, Briedis to dara naudas dēļ. Viņa cīņas to parāda


Idiotes yaču rada sabiedrība, kura maksā naudu un pieprasa. Kā Romas impērijas iziršanas stadijā - maizi un izpriecas ar asinīm. Tā boslēdzas Rietumu impērijas attīstības cikls.
Jebkura sabiedrības formācija aug , attīstās, pēc tam degradējas un izirst. BLM un seksuālās perversijas, kuru uzspiešana sabiedrībai nav no tās pašas sērijas?
Pat hegemona nodevība un bēgšana mo Afganistānas apliecina garīgo esošās valdošās elites vakumu. Karalis ir pliks!

Atbildēt

Atis Priedītis

04.09.2021. 09:25

»

Apnikuši tavi idiota murgi!

Pilnīgi nav interesanti. Dodies pie psihiara, debīlais. Kāpēc mums jāzin tava dienasgrāmata? Cik var pļūtīt, grafomān! Kuru tas interesē, ko raksti par sevi un saviem ezotēriskiem murgiem katru dienu komentāros


Es esmu pārliecināts, ka tas ko es publicēju kaut kad var citiem cilvēkiem noderēt. Un tas, ka tu tā ārdies absolūti nenozīmē, ka arī citi cilvēki domā tieši tāpat. Manas grāmatas lasa daudzi cilvēki un pauž arī ļoti atzinīgu vērtējumu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....