Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

emīls 1

17.10.2017. 18:44

:))(zombie)(xmas) Sociologi-Viens no pamatiem Katalāņu BRIVĪBAS PRASĪBAI - IR Nacionālas Valsts saglabāšana-jo Spānijas vara Katalonijā iesūta citas tautības-spāņu darbaspēku, kas , protams, arī nerunā katalāņu valodā. Mums..., protams , ir daudz TRAĢISKĀKS... stāvoklis , jo šie ""mūsu kolonisti"""ne tkai nerunā..., bet Ir pie Varas-kā var-vergturi....Virsvergturis ir -Vardarbīgā mākslīgi izdomātā-cilvēku nicinošā jūdu hrist.reliģija ar Jūdu izdomāto viņu...Dieva jēdzienu, un vēl Virsvadibu no tās Grupas pārstāvjiem, kas fakt. ""Privāti""drukā NAUDU -eiro un $ dolārus, ko ""atprečo"" caur savām bankām....un ""apaudzina- materializē"""caur cilvēku DARBA SPĒKU....

Atbildēt

andris a

02.10.2017. 17:54

(grill)(grill)(grill)Vēsturnieki atgādina, kad bandīti- slepkavas spāņu konkistodorieši izslepkavoja Amērikas Maiju ciltis- ko organizēja judo cionistu mafija-par Ideju pasludinot safantazēto ""Judo hristianisma"" ieviešanu . Rezultātā tika izveidota mākslīga valsts ASV- pieņemot par pamatu -angļu valodu-
tā uzturot VIRSVALDĪBU ..no tolaik lielākās pasaules vardarbīgās iekarotājas Anglijas-Lielbritānijas varnešiem. Orientējuši Vienlaicīgi tikusi arī okupēta-kolonizēta Katalāņu tauta -to iesaistot Lielspānijā.

Atbildēt

28.09.2017. 14:04

»

Un te arī citāts...


No kura laika vienas avīzes dāvana lasītāju konkursa uzvarētājam ir diplomātiskā dāvana un kāds sakars 2007.gada notikumiem ar 2015.gada grozījumiem MK noteikumos?

Atbildēt

28.09.2017. 12:50

»

Vajag pavisam vienkāršu lietu- citātu no likuma, kurš nosaka, ka jāatdod vai jāizpērk šāda dāvana


Un te arī citāts:)))
VI. Dāvanu izpirkšana
25. Ja dāvana nodota izmantošanai publiskas personas institūcijai, kuru pārstāv dāvanas saņēmējs, dāvanas saņēmējs līdz amata pienākumu pildīšanas beigām vai triju mēnešu laikā pēc amata pienākumu pildīšanas beigām ir tiesīgs iesniegt komisijai iesniegumu par dāvanas izpirkšanu.
(Grozīts ar MK 07.04.2015. noteikumiem Nr.172)
26. Diplomātisko dāvanu var izpirkt attiecīgā valsts amatpersona vai tās laulātais.
27. Maksu par izpērkamo dāvanu atbilstoši komisijas noteiktajai dāvanas vērtībai persona, kura dāvanu izpērk, ieskaita valsts budžeta institūcijas kontā Valsts kasē. Valsts budžeta institūcija ir atbildīga par attiecīgo līdzekļu pārskaitīšanu valsts budžeta ieņēmumos.
28. Pēc tam kad dokuments par veikto samaksu iesniegts komisijai, persona saņem izpērkamo dāvanu un komisijas priekšsēdētājs izdara attiecīgu ierakstu dāvanu reģistrācijas žurnālā.

Atbildēt

28.09.2017. 12:48

»

Pietiek publikācijas nav pamatotas ar dokumentiem, bet histērisku brēkšanu. Kaut vai pēdējā lielā histērijas lēkmē par VVF pulksteni Lapsa tā arī nespēja nocitēt nevienu likumu saskaņā ar kuru tas būtu bijis jāatdod vai jāizpērk


Palasies, mīļumiņ, Ministru kabineta noteikumus. Saucas "Kārtība, kādā reģistrējamas, novērtējamas, izmantojamas un izpērkamas diplomātiskās dāvanas un dāvanas, kas pieņemtas, pildot valsts amatpersonas pienākumus, un kas ir publiskas personas institūcijas īpašums".

Atbildēt

VVF

28.09.2017. 11:57

»

CV

Tu gan esi dīvains cilvēks. Šeit runa iet par taisnīguma un atklātības citadeli - žurnālu "IR...


Jūsu taisnīguma un atklātības citadele droši vien
ir "neAtkarīgā avīze" ?

Atbildēt

CV

28.09.2017. 11:33

»

Pietiek publikācijas nav pamatotas ar dokumentiem, bet histērisku brēkšanu. Kaut vai pēdējā lielā histērijas lēkmē par VVF pulksteni Lapsa tā arī nespēja nocitēt nevienu likumu saskaņā ar kuru tas būtu bijis jāatdod vai jāizpērk


Glupam putnam glupa dziesma! Pietiek, sakarā ar viedās VVF afērām, uzrādīja gan pirkšanas dokumentus, gan liecinieku liecības, gan norakstīšanas aktus. Ko tev vēl vajag, lai pierādītu kanādietes vainu.

Atbildēt

28.09.2017. 11:20

»

CV

Tu gan esi dīvains cilvēks. Šeit runa iet par taisnīguma un atklātības citadeli - žurnālu "IR...


Pietiek publikācijas nav pamatotas ar dokumentiem, bet histērisku brēkšanu. Kaut vai pēdējā lielā histērijas lēkmē par VVF pulksteni Lapsa tā arī nespēja nocitēt nevienu likumu saskaņā ar kuru tas būtu bijis jāatdod vai jāizpērk.

Atbildēt

CV

28.09.2017. 10:24

»

Nu nu

Ja jau cīnamies par caurspīdīgumu, kur var uzzināt par pietiek.com saimniekiem un kontrolētājiem? Kāpēc pietiek.com pats slēpj savus saimniekus un kontrolētājus


Tu gan esi dīvains cilvēks. Šeit runa iet par taisnīguma un atklātības citadeli - žurnālu "IR".
Redaktore ločMELE kārtējo reizi karina makaronus! Portāls Pietiek.com nekad nav pretendējis uz šādu titulu, toties visas publikācijas ir pamatotas ar DOKUMENTIEM. Un tie netiek slēpti, kā to dara ločMELES kabatas žurnāls.

Atbildēt

Nu nu

28.09.2017. 09:57

Ja jau cīnamies par caurspīdīgumu, kur var uzzināt par pietiek.com saimniekiem un kontrolētājiem? Kāpēc pietiek.com pats slēpj savus saimniekus un kontrolētājus?!

Atbildēt

Antūns

28.09.2017. 09:51

Nu , sorosisti, Tjarvīši , kur pazudusi atklātība ?

Atbildēt

Merx

28.09.2017. 09:48

»

Marks

Var redzēt, ka rakstu nelasīji! Vai šai sarakstā ir norādīts, kuriem no šīs varzas pieder zelta 5%? Kuriem no viņiem vispār ir teikšana un kuriem nav


Šis žurnāls ir ļoti saturīgs,interesants un nav svarīgi,kam pieder kaut kādi zelta 5%.

Atbildēt

Marks

28.09.2017. 08:43

»

ja daži neprot lasīt!

AS „Cits medijs” akcionāri...


Var redzēt, ka rakstu nelasīji! Vai šai sarakstā ir norādīts, kuriem no šīs varzas pieder zelta 5%? Kuriem no viņiem vispār ir teikšana un kuriem nav?

Atbildēt

no sāniem

28.09.2017. 08:24

Tikai psihiski nevesels cilvēks spēj izvalbītām acīm kliegt,ka viņam tikai vienam pieder ABSOLŪTĀ TAISNĪBA,BET tie citi ir nepareizie,jeb Kremlisti.

Atbildēt

Jautājums

28.09.2017. 07:44

Vai Lapsas kungs negrib sākumā pastāstīt par saviem saimniekiem un atklāt naudas summas,par kurām arī šeit top liela dala rakstu??????

Atbildēt

formula

28.09.2017. 06:50

Šī koloborantu varza ,kas jau no pirmsākumiem knābi mērķtiecīgi padarīja par impotentu struktūru,savā draņķu cīņā pret Latvijas valsti arīdzan nemitīgi mimikrē , un nu jau ar vien klajāk pieslejas Ausaiņa bandai stoļicā.Šīs šļuras sadarbība kapu tramvaja lietā tam ir piemērs. Turklāt,lai Ausainis neaizrītos sagrābtos kāpostos,ar sorosiešu atbalstu tam nu blakus pielikta smotrjaščaja -maskavijas čekiste aņka.

Atbildēt

D.

27.09.2017. 22:26

»

ja daži neprot lasīt!

AS „Cits medijs” akcionāri...


Un, ja Lapsas kungam no šī saraksta vajag zināt konkrētāk, tad vai viņš nevar vienkārši katram pajautāt, kāda tipa akcijas viņam ir.

Atbildēt

ja daži neprot lasīt!

27.09.2017. 22:08

»

Es

Nekā sarežģīta viena uzņēmuma - un avīze ir uzņēmums - gadījumā nevajadzētu būt. Ir jau nav no kā slēpties, vai ne? Vienkārši lai publicē savu kapitāla daļu turētāju sarakstu. Ja ir turētāja turētāja turētājs, nu, tad tā ir shēma


AS „Cits medijs” akcionāri:

Aigars Rostovskis, uzņēmējs

Aivars Ozoliņš, žurnālists

Anda Burve–Rozīte, žurnāliste

Andrejs Vasiļjevs, IT speciālists

Anita Brauna, žurnāliste

Anita Liepiņa, MA 1961 Modernās valodās. Maizes darbs bija mācīt franču un itāļu valodu. Tagad tulko.

Arts Klints, IT profesionālis un uzņēmējs

Dace Smildziņa, redaktore

Daina Gulbiņa, abonēšanas vadītāja

Guntis Liepiņš, B.Eng.Sc. 1960, 30 gadus strādājis IBM, viens no apgāda Ceļinieks dibinātājiem.

Ilze Gulēna, angļu valodas un literatūras zinātniece, strādājusi Kanādā, Francijā, Vācijā, Latvijā

Indra Sprance, žurnāliste

Ints Siliņš, bijušais ASV vēstnieks Latvijā

Ivars Štelmachers, dzīvo Latvijā kopš 2000.gada, ASV strādājis valsts un pašvaldību sektorā, „IBM” un citos uzņēmumos

Jānis Kulmanis, redaktors

Jānis Kuļikovskis, uzņēmējs

Justs Karlsons, zvērināts advokāts Latvijā un ASV, viesnīcas “Hotel Bergs” īpašnieks

Līga Pētersone, Reklāmas projektu vadītāja

Līvija Kuļikovska, uzņēmēja

Nellija Ločmele, izdevniecības „Ir” galvenā redaktore

Māra Eferte Dole, mūziķe

Māris Diņģelis, redaktors

Mārtiņš Duhms, uzņēmējs un bijušais Amerikas latviešu apvienības valdes priekšsēdis

Pauls Raudseps, A/S “Cits medijs” padomes priekšsēdētājs, žurnālists

Pēteris Tērmanis, atgriezies Latvijā 2003.gadā, Lielbritānijā strādājis starptautiskos uzņēmumos un arī paša dibinātā uzņēmumā

Rolands Tjarve, lektors

Sanita Jemberga, žurnāliste

Voldemārs Dūdums, reklāmas virtuozs

Voldemārs Gulēns, ārsts

Atbildēt

Es

27.09.2017. 21:23

Nekā sarežģīta viena uzņēmuma - un avīze ir uzņēmums - gadījumā nevajadzētu būt. Ir jau nav no kā slēpties, vai ne? Vienkārši lai publicē savu kapitāla daļu turētāju sarakstu. Ja ir turētāja turētāja turētājs, nu, tad tā ir shēma.

Atbildēt

Jago

27.09.2017. 19:54

Nu TRAKAS ir tai govij tās acis! Trakas - ka es jums saku!

Atbildēt

Nja

27.09.2017. 19:48

Kas par ideru ir Pietiek saimnieks?

Atbildēt

Jezups

27.09.2017. 19:35

»

Pēteris

Lellija Nočmele ir dubultmorāles etelons. Viss, ko viņa saka un dara ir pareizi un labi, bet tie, kuri domā savādāk, ir Kremļa aģenti. Vienotības virzītā Sorosa teicamniece. Vēl tur tas stīvi pareizais Rauls Paudseps


Protams. Pareizie tāpēc jau arī ir pareizi, ka ir pareizi. Tie kuri domā ka šie ir nepareizi, ir nepareizi. Kā to var nesaprast. Un nellija ir pareiza. Visi to zin. Un nav tur par ko spriest. Cūkas ir runājušas. Punkts.

Atbildēt

Marks

27.09.2017. 18:49

Izskatās, ka IR kārtējo reizi izgāzies IT jautājumos. Savulaik izgāzās, nosaukumu uzliekot uz sev nepiederoša domēna. Tagad ieviesuši jauno dzinēju, kurā dizains un lietojamība taisīta pēc principa "šitā ir forši", pilnīgi nedomājot par lietojamību. Ne navigācija normāla, ne dizains.

Atbildēt

Lapsa- jenots?

27.09.2017. 17:44

»

Fui!

Tipiska jenotības taktika - zaglis bļauj, ķeriet zagli. Runa iet par patiesības "etalonu" - žurnālu IR, kurš visur delkarē atklātības burbuli, bet paši IR prasti žuliki. Pietiek.com jau sen ir deklarēts, ka jums nav jāzina mūsu īpašnieki. Un āmen


Pagaidām tieši viņš paslēpies aiz Pietiek brēc- ķeriet zagli! Jeb viss kārtībā- es esmu zaglis un zogu miljonu, bet šitie nelieši nav atklājuši kur ņēmuši naudu sērkociņiem!

Atbildēt

mani

27.09.2017. 17:36

gan vairāk interesētu vidējā Pietiek komentētāja raksturojums/atšifrējums :) Tas gan laikam nebūtu vienkārši, jo raksti te tiek mesti tādā putrā, ka vieglāk ietekmējams prātiņš to vairs nespēj sagremot, tikai saprot, ka viss ir d__sā

Atbildēt

jap

27.09.2017. 17:17

»

jpi

Loti korekta žurnaliste,nebaidās no zagļu bandām


Pašai no sevis nav jābaidās!

Atbildēt

jpi

27.09.2017. 16:59

Loti korekta žurnaliste,nebaidās no zagļu bandām.

Atbildēt

A/S (NE)DIENA

27.09.2017. 16:57

Izlasot šo struktūrshēmas aprakstu, nez kāpēc atmiņā nāk paralēles ar Dienas prihvatizāciju Ašerādena vadībā + Ēlerte, Raudseps, Drafens...
kaut kas līdzīgs arītur tapa: dibinātāju akcijas, darbinieku akcijas u.t.t.

Atbildēt

Fui!

27.09.2017. 16:53

»

ha ha ha

Tad nu gan sensācija - noslēpušies īpašnieki. A kā tad pašā Pietiek? Lapsa gatavs nosaukt īpašniekus un amatpersonas? Tieši otrādi, parasti liedzas, izmelojas, klusē un vēl lielās, kā kaut kādā tur salā noslēpušies, neviens neatradīs.Jājautā kāpēc tā...


Tipiska jenotības taktika - zaglis bļauj, ķeriet zagli. Runa iet par patiesības "etalonu" - žurnālu IR, kurš visur delkarē atklātības burbuli, bet paši IR prasti žuliki. Pietiek.com jau sen ir deklarēts, ka jums nav jāzina mūsu īpašnieki. Un āmen!

Atbildēt

ha ha ha

27.09.2017. 16:22

Tad nu gan sensācija - noslēpušies īpašnieki. A kā tad pašā Pietiek? Lapsa gatavs nosaukt īpašniekus un amatpersonas? Tieši otrādi, parasti liedzas, izmelojas, klusē un vēl lielās, kā kaut kādā tur salā noslēpušies, neviens neatradīs.Jājautā kāpēc tā?
Kur starpība? Nekur. Citus redz, sevi ne. Visīstākā divkodsība un dubultā morāle. Bet ne jau te par to runāt, tā pat nesapratīs.

Atbildēt

lauķis

27.09.2017. 16:14

»

Pēteris

Lellija Nočmele ir dubultmorāles etelons. Viss, ko viņa saka un dara ir pareizi un labi, bet tie, kuri domā savādāk, ir Kremļa aģenti. Vienotības virzītā Sorosa teicamniece. Vēl tur tas stīvi pareizais Rauls Paudseps


Nu nav jau nekādas žurnālistikas , ir tikai oficiālais , pareizais viedoklis , tālāk , copy/paste.Jā , dažreiz atļauj kādam iekost kājā , bet tas notiek tikai pēc noteiktas pavēles.

Atbildēt

ha ha

27.09.2017. 15:44

Man visvairāk patīk AkcionārE - Jānis Kuļikovskis :D :D

Atbildēt

Pēteris

27.09.2017. 15:41

Lellija Nočmele ir dubultmorāles etelons. Viss, ko viņa saka un dara ir pareizi un labi, bet tie, kuri domā savādāk, ir Kremļa aģenti. Vienotības virzītā Sorosa teicamniece. Vēl tur tas stīvi pareizais Rauls Paudseps

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

FotoKā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri.
Lasīt visu...

21

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

FotoBrīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā.
Lasīt visu...

21

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm ir skaista dāvana Rosļikovam un politiskajām partijām, kuras koncentrējas uz to, lai savus vēlētājus pamatā uzrunātu krievu valodā. Tieši šīs partijas būs lielākie ieguvēji.
Lasīt visu...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...

21

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

FotoLatvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai aizrādīja, ka minētais raidījums Somijā nebija partiju kandidātu priekšvēlēšanu debates krievu valodā, bet gan raidījums, kurā par politiku tika iztaujāti emigranti. Situācijas nav salīdzināmas, jo Somijas sabiedriskais medijs politiķu debates svešvalodā nerīko.
Lasīt visu...

20

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

FotoRīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie Rīgas rātsnama no 6. jūnija līdz 15. jūnijam.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...