Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Prese: piebeigt, lai nemokās?

Dainis Lemešonoks, īpaši PIETIEK
14.08.2019.
Komentāri (21)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Atbildu

15.08.2019. 17:19

»

...

Vai bez nācijas un nacio/analitātēm nekādi nevar iztikt?Varbūt vienkāršāk,latviešu tautas valsts


Nevar. Pirms Francijas buržuāziskās revolūcijas, kas sākās kā amatnieku protesti, bagātais sabiedrības slānis pārtvēra revoūciju un tautas uzsāka savu pašnoteikšanos. Pašnoteikšanās var attīstīties līsdz valstsnācijas līmenim tikai kapitālisma apstākļos, kapitālam kapitalizējoties, kas ļauj izveidoties turīgam vidusslānim ar nacionālo ideoloģiju un kultūru. Ne velti žīdcionisti dara visu, lai iznīcinātu vidusslāni. Radot varas atalgotu vidusslāni no ierēdņiem un politiķiem, kuri vnk parazitē.

Nācijvalsts vietā tiek veidota valstsnācija, kurā viss ir pretējs nācijvalstij - 4. maija komunistu- čekistu- cionistu kliķi uzdd par atjaunt nācijvalsti - 18. novembra republiku, kas ir meli. Ar viltu latvieši tika ievilkti ES - žīdcionistu projektā, likvidējot LVL, lai valsts nevar notekt savu politiku. Latviešu tautas uzplaukuma vietā ir genocīds un kosmopolītisms

Atbildēt

olītis

15.08.2019. 10:28

Nē,tikai šo autoru.Neprot smalki pādoties,un stils arī smagnējs.

Atbildēt

...

15.08.2019. 10:13

»

Protams, ka vara apzināti iznīcina latviešu tautu

tiek sajaukts žīdcionista E. Levitta gaumē...


Vai bez nācijas un nacio/analitātēm nekādi nevar iztikt?Varbūt vienkāršāk,latviešu tautas valsts.

Atbildēt

Protams, ka vara apzināti iznīcina latviešu tautu

15.08.2019. 07:54

»

...

Aiz vārda nācija pazūd tautas jēdziens,un tas tiek darīts apzināti,lai iznīcinātu tautas un radītu homogēnu muļķu masu.Nu nav nācija un tauta viens un tas pats


tiek sajaukts žīdcionista E. Levitta gaumē.

Ir valstsnācija un nācijvalsts.

Saprotams, ka valsts nācija un tās nacionālās intereses un tiesības ir 4. maija komunistu- čekistu- cionistu valsts, kuras nacionālās tiesības un intereses ir PSRS okupantu un latviešu tautas un citu tautu intereses un tiesības. Tā tās arī tiek realizētas. Ja cionisti uztur atšķirību starp okupantiem un pamatnāciju, tas tiek realizēts varas interesēs pēc cionistu principa "Skaldi un valdi". Varas mērķis paliek viens - radit kroplu sabiedrību bez sabiedriskās domas - dzivnieku kopu bez nacionalitātes un dzimuma un ar kosmopolītisku domāšanu.

Savukārt, valstnācija būtu valsts, kurā primārās intereses ir tikai latviešu tautas intereses un tiesibas uz savu kultūru.

Atbildēt

Žulis

15.08.2019. 06:47

»

Edge

Ko tagad vaimanāt, ja kapitālismu un Rietumu demokrātiju var baudīt un baudīt. Nepatika sociālisms, sagribējās tirgus labumus un valsts atbalstu? Neies krastā, kaut ar visgudru vāvuļošanu par "valdošo režīmu


Cik tad ir to Latvijas iedzīvotāju, kas var to Rietumu demokrātiju baudīt? Ja nu vienīgi tie, kuri izceļojuši uz ārzemēm. Lielākā daļa no palikušajiem cīnās par izdzīvošanu. Un kurā vietā tu Latvijā redzi to Rietumu demokrātiju? Tas, ka cilvēki var kritizēt valdību, bet viņu kritiku neviens neņem vērā jau nav demokrātija. Atgādināšu to ironisko anekdoti par Latvijas demokrātiju, kas tautā cirkulēja deviņdesmitajos gados. Kad sunim jautājuši kā viņš izjūt demokrātiskās pārmaiņas Latvijā, viņš atbildējis: " Manu bļodiņu nolika tālāk, ķēdi pataisīja īsāku, toties riet gan tagad varu cik sirds vēlas."

Atbildēt

...

15.08.2019. 06:22

»

Valdošais režīms ir viena lieta,

bet nācijvalsts pavisam cita. Komunistu- čekistu- cionistu 4. maija režīms ar pajoliņu E. Levitu melīgi šo varu uzdod kā atjaunoto 18. novembra republiku...


Aiz vārda nācija pazūd tautas jēdziens,un tas tiek darīts apzināti,lai iznīcinātu tautas un radītu homogēnu muļķu masu.Nu nav nācija un tauta viens un tas pats.

Atbildēt

Valdošais režīms ir viena lieta,

15.08.2019. 01:54

»

Edge

Ko tagad vaimanāt, ja kapitālismu un Rietumu demokrātiju var baudīt un baudīt. Nepatika sociālisms, sagribējās tirgus labumus un valsts atbalstu? Neies krastā, kaut ar visgudru vāvuļošanu par "valdošo režīmu


bet nācijvalsts pavisam cita. Komunistu- čekistu- cionistu 4. maija režīms ar pajoliņu E. Levitu melīgi šo varu uzdod kā atjaunoto 18. novembra republiku.

18. novembra republikas necionās valstsnācijas ideoloģijas koncepcija bija cita - latviešu tautas un kultūras uzplaukums.

Savukārt, 4. maija valstsnācijas ideoloģiskā koncepcija ir genocīds.

Atbildēt

CENZĒTS (un politiski represēts)

14.08.2019. 23:45

...
"Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spēku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-----------
Ir sacīts: "Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais "pretinieks"), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais "draugs", kurš vēlas tās noslēpt."

Un, arī: "Kritikas (jebkādas, t.sk. arī satīras, ironijas, sarkasma un taml. radošu izpausmju) totalitāri agresīva ierobežošana vai pat necilvēcīgi trula iznīdēšana (cita starpā – tieši tāpat, kā objektīvas un taml. "veselīgas" PAŠkritikas deficīts) neizbēgami noved pie tā, ka VISS kritikā aktualizētais izpildās daudz ātrāk, apjomīgāk, "iekļaujošāk", graujošāk un taml. pamatīgāk."

Savukārt, kā zināms: "Gudri ļaudis mācās galvenokārt no citu kļūdām, ne pārāk gudrie – galvenokārt no savējām, bet pilnīgi bezcerīgi muļķi nemācās VISPĀR." ;)

-----------

Mediju ziņa (2014. gads): "Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (...) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais "mundieris", bet arī visas valsts reputācija." ... ( apt.cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija "Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?" )
-------

"MUĻĶU Zemē - TĀ vi’š i’!..."
( ...[p]ar MZ SILES "valsts" angažētajiem ‘masmē.dekļiem’ )
( 'tekošā momenta aktualizējums' - iz "O.M.© arChīva" )

"Caur to ar' esam slaveni, ka..."
Šīs "valsts" 'masu mē.dekļi',
Pirms "glupo pūli" NOZOMBĒ ~
Šos pašCENZŪRA izkastrē:

Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
Dēļ ANGAŽĒTAS ...(mel)šanas:

“Šai MUĻĶU Zemes “valstī” VISS,
Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
Ja “melns ir balts”, tad - tā vi’š i’,
Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!

Ja Saimnieks pavēl "nospārdīt" ~
Pa "masmē.dekļiem" iz..(gānīt),
Jebko, kas "nelojāls" vai "svešs",
Tad - tā vi’š i’ (kaut - paknaps "kešs")!

Ja Saimnieks rukšķ (pēc Orvela),
Ka "četras kājas" -- "vērtība",
Bet "divas kājas" -- "nerullē",
Tad - tā vi’š i’ (kaut - kretinē)!

Ja Saimnieks kviec, ka "Krievi nāk!!!"
Un gvelž, ka "MZ "valstij" VĀKS,
Bez rietum-OKUPANTIEM 'briest'!!!"
Tad - tā vi’š i’ (kaut - totāls "sviests")!

Ja Sainieks ķērc: "Wooow - "hibrīdkarš",
JAU grauj šo "valsti", gadiem garš!!!"
Kā maitas putns, ap ...('jūdzies'),
Tad - tā vi’š i’ (kaut - "bauri" smies)!

Ja Saimnieks grib, lai "gAnderiem",
No "skapja" laukā smirdošiem,
Tiek "cieņa" ZOMBĒTA un "gods",
Tad – tā vi’š i’ (kaut - pelnīts sods)!

Ja Saimnieks "prezentē", ka šis,
Ir “balts un pūkains” kustonis,
Ne trekni rijošs SILES lops,
Tad - tā vi’š i’ (kaut - “profīts” skops)!

Ja Saimnieks uzdod samelot,
Un “masmē.dekļos” publiskot,
Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
Tad - tā vi’š i’ (kaut - BLEFS ir tas)!

Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
Iekš ANGAŽĒTA “mē.dekļa” ~
‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
“Yesss - tā vi’š i’!...” (kaut - šķērmi smird)...”
...
Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
Tad - MUĻĶU Zemē tā ‘vi’š i’!

Bet - tie, kas “nelien” (...) Saimniekiem,
Tiek “CENZĒTI” no “mē.dekļiem”:
“Kam riebjas KALPOT “lojāli” ~
Lai lasās... (dillēs), TĀ vi’š i’!...”

-----------

MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu "lojālpatrEJotu", ģenētiski defektīvu "SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu", klaji PRETLIKUMĪGAS "revolucionārās pārliecības" lop!ski trulu zombij.fanu, derdzīgi glumu "(p)(ie)līdēju", nožēlojami gļēvu "kluso mīzēju" u.c. taml. necilu "biogaļas izstrādājumu" zeme, SILES "valsts" parodija "eurolatv(ĀN)ija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Edge

14.08.2019. 23:41

»

Žulis

Nāk prātā tā frāze no Šekspīra: "Moris savu darbu padarījis, moris var iet." Vairāk kā ceturtdaļgadsimtu gandrīz visa mūsu Latvijas prese (ar niecīgiem izņēmumiem) kalpoja pārkrāsotajam komunistu un viņu pēcteču režīmam. Slavēja „veiksmes stāstus”, noklusēja informāciju, kas varēja kaitēt režīma reputācijai...


Ko tagad vaimanāt, ja kapitālismu un Rietumu demokrātiju var baudīt un baudīt. Nepatika sociālisms, sagribējās tirgus labumus un valsts atbalstu? Neies krastā, kaut ar visgudru vāvuļošanu par "valdošo režīmu".

Atbildēt

Ome

14.08.2019. 23:21

Papīra formāta prese nudien palikusi nebaudāma. Kādreiz pasūtīju žurnālu “Santa”, “Klubs” un daudzus citus izdevumus. Tagad atverot žurnālu ieraugu pasūtījuma slavinājuma rakstu par korumpanti Jermoloviču! Nu kurš normāls cilvēks vairs tādu politiski pērkamu žurnālu lasīs?! “Klubs” arī sācis pornogrāfiskas bildes ar padzīvojušām sievietēm publicēt, paliek par lētu dzelteno izdevumu. Pārējie izdevumi viens otru pārpublicē mazliet rakstus vai foto pamainot, nav interesanti. Tagad preses izdevumi līdzinās novecojušiem telefoniem - piezvanīt var, bet vajadzīgās funkcijas vairs neatbilst mūsdienu prasībām.

Atbildēt

Vasals

14.08.2019. 21:47

»

Latvis

Man tā drukātā prese nav vajadzīga, es jau gadus piecpadsmit nevienu neesmu nopircis


Tāpēc rakstītās valodas prasmes pieklibo.

Atbildēt

buta

14.08.2019. 18:13

nu kā gan var negauzties par saimnieku nepietiekošo peļņu.... jāatsrādā taču citādi jau paliek tikai soctīkli

Atbildēt

Latvis

14.08.2019. 17:57

Man tā drukātā prese nav vajadzīga, es jau gadus piecpadsmit nevienu neesmu nopircis.

Atbildēt

Žulis

14.08.2019. 17:21

Nāk prātā tā frāze no Šekspīra: "Moris savu darbu padarījis, moris var iet." Vairāk kā ceturtdaļgadsimtu gandrīz visa mūsu Latvijas prese (ar niecīgiem izņēmumiem) kalpoja pārkrāsotajam komunistu un viņu pēcteču režīmam. Slavēja „veiksmes stāstus”, noklusēja informāciju, kas varēja kaitēt režīma reputācijai, piemeklēja cildinošus apzīmējumus un attaisnojumus tām režīma sastrādātajām nelietībām, kuras nebija iespējams noslēpt, apgādāja tautu ar režīmam vajadzīgo „ekspertu” viedokli par ekonomisko uzplaukumu un „gāzi grīdā”, slavēja „gaismas piļu”, „zelta tiltu” celtniecību, OIK ieviešanu, valsts īpašumu izpārdošanu par sviestmaizi, attaisnoja tā saucamo „nepopulāro lēmumu” pieņemšanu no valdības puses, slavēja Latvijā valdošo partokrātiju, dēvējot to par demokrātiju un vēlēšanu sistēmu, kas tautai faktiski nekādu reālu izvēli nedod u.t.t.. ... Pa šiem gadiem režīms nostiprinājās visos līmeņos. Tagad tauta ir pilnībā ielikta valdošā režīma izveidotās sistēmas rāmjos. Kritiskā informācija par Latvijā valdošajām nejēdzībām tagad gan ik pa laikam uzpeld masu informācijas līdzekļos, bet tā vairs nekādu apdraudējumu režīma pastāvēšanai nevar radīt. Reāla opozīcija valdošajai varai ir pilnībā likvidēta. Tās vietā ir radīta un sekmīgi funkcionē pieradinātā, jeb kabatas opozīcija, kas faktiski ir valdošā režīma sastāvdaļa. Šādā situācijā preses loma valdošā režīma acīs ir zaudējusi savu nozīmīgumu un līdz ar to arī finansiālo atbalstu. ( Kādēļ barot veselu baru sargsuņu, ja nav nekāda apdraudējuma?! Pietiek uzturēt dažus, pašus treknākos rējējus. Pārējie kādu laiciņu pasmilkstēs un tāpat turpinās luncināt astes, cerot uz kādu kumosiņu.) Ko šādā situācijā varu ieteikt tautai? Lasiet, pasūtiet un atbalstiet to presi, kas savos pastāvēšanas gados nav mēģinājusi pielabināties valdošajam režīmam un ir saukusi lietas īstajos vārdos. Tāda, piemēram, ir avīze „DDD”, par kuras pastāvēšanu lielai daļai latviešu pat nav ne jausmas.

Atbildēt

fg

14.08.2019. 17:02

Prese šodien ir mazs odiņš, kas valsts varu vairs kaitina tikai ar savu apnīkošu sīkšanu. Tā gan joprojām lepni iedomājas/tēlo sevi dižu un sāpīgi kodīgu dunduru esam – gluži kā jau teiksmainajos un vairs neticamajos Voldemāra Krustiņa "Lauku Avīzes", Sarmītes Ēlertes "Dienas" un Jura Paidera "Dienas Biznesa" visvarenības laikos.

PRECĪZI !
Drukatās preses agonija

Atbildēt

Penzionārs Juris

14.08.2019. 16:50

Beidzot Zilupē es varēšu saņemt savus iecienītos žurnālus: Princesi un Žirafi un mīļākās avīzes Pravda un Moskovskij konsomoļec. Paldies LV valdībai par dāsno subsīdiju, lai varu lasīt patriotisku un LV valsts pozīciju atspoguļojošu presi!

Atbildēt

lauķis

14.08.2019. 16:08

»

:(

Nav taisnība. Šoreiz "teftelis" par brīnumu situāciju ir atspoguļojis precīzi un objektīvi


Šoreiz "teftelis" par brīnumu situāciju ir atspoguļojis precīzi un objektīvi,ar piebildi,ne teftelis ne citi zombējošie mediji nav vajadzīgi vispār.

Atbildēt

Ne tikai cionistu papīra presi nelasa,

14.08.2019. 13:55

bet neskatās arī LTV un citus propagandas melu TV.

Visi pārcēlušies uz you tube kanāliem, kurus var parakstīt par velti. Vienīgais recenzents ir pats skatītājs.

Atbildēt

žulis

14.08.2019. 13:44

infantīlais teftelis atkal kautko samurgojis. Vismaz tas jāuzraksta, lai ensāk pinkšķēt, ka pārgudrajam vārsmojumam nav nekādas rezonanses. Tu pirmais, pamuļķi būsi bezdarbnieks, tā nu tas ir.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Akadēmiskā sabiedrība premjeram: atbalstot tiesiskās reformas, aicinām neiejaukties Latvijas Universitātē

FotoLatvijas augstākās izglītības un zinātnes institūcijas, atbalstot Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita izvirzīto stratēģisko mērķi – Latvijas augstskolu starptautiskās konkurētspējas stiprināšanu, nodrošinot Latvijas studentiem iespēju studēt augstākā līmenī pašu mājās, pievienojas viedoklim, ka ir nepieciešams izveidot jaunu sistēmu un likumu par augstskolu darbību. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

FotoAtsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas projekti rodas bez akumulācijas – attiecīgā jaunā fenomena elementu pakāpeniskas uzkrāšanās, savākšanās. 
Lasīt visu...

6

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

FotoŠādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts. Aizliegts arī rakstīt par viņu okupācijas laika "varoņdarbiem". Ne internetā, ne masu medijos nav iespējams atrast neko par viņu līdzdalību cilvēku vajāšanās. Un ne jau tāpēc, ka viņi tajās nepiedalījās. Viņi piedalījās - tikai visu kategoriski noliedz, un masu mediji paklausīgi klusē.
Lasīt visu...

21

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

FotoPēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav māsu, kuras varētu dot ķīmijterapiju, te Daugavpilī aptrūkušies anesteziologi, un apstājusies plānveida palīdzība, joprojām nesarūk rindas valsts apmaksātiem izmeklējumiem un speciālistu konsultācijām, un problēmu virkne šķiet nebeidzama.
Lasīt visu...

21

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

FotoRīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē Oļegs Burovs no “Gods kalpot Rīgai” un “Latvijas attīstībai” frakcijas priekšsēdētājs Viesturs Zeps. Nedēļas beigās pēkšņi sarosījās vairāki Rīgas domē strādājošie politiķi.
Lasīt visu...

21

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

FotoPēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri ar stekiem sit un brutāli aiztur vienkāršus, miermīlīgus iedzīvotājus, kuri devušies uz kādu no publiskajām demonstrācijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Apspriežamie jautājumi

Biju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu...

Foto

Preventīvais uzbrukums

Pēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras...

Foto

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

Kriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir...

Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...