Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Prese: piebeigt, lai nemokās?

Dainis Lemešonoks, īpaši PIETIEK
14.08.2019.
Komentāri (21)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Atbildu

15.08.2019. 16:19

»

...

Vai bez nācijas un nacio/analitātēm nekādi nevar iztikt?Varbūt vienkāršāk,latviešu tautas valsts


Nevar. Pirms Francijas buržuāziskās revolūcijas, kas sākās kā amatnieku protesti, bagātais sabiedrības slānis pārtvēra revoūciju un tautas uzsāka savu pašnoteikšanos. Pašnoteikšanās var attīstīties līsdz valstsnācijas līmenim tikai kapitālisma apstākļos, kapitālam kapitalizējoties, kas ļauj izveidoties turīgam vidusslānim ar nacionālo ideoloģiju un kultūru. Ne velti žīdcionisti dara visu, lai iznīcinātu vidusslāni. Radot varas atalgotu vidusslāni no ierēdņiem un politiķiem, kuri vnk parazitē.

Nācijvalsts vietā tiek veidota valstsnācija, kurā viss ir pretējs nācijvalstij - 4. maija komunistu- čekistu- cionistu kliķi uzdd par atjaunt nācijvalsti - 18. novembra republiku, kas ir meli. Ar viltu latvieši tika ievilkti ES - žīdcionistu projektā, likvidējot LVL, lai valsts nevar notekt savu politiku. Latviešu tautas uzplaukuma vietā ir genocīds un kosmopolītisms

Atbildēt

olītis

15.08.2019. 09:28

Nē,tikai šo autoru.Neprot smalki pādoties,un stils arī smagnējs.

Atbildēt

...

15.08.2019. 09:13

»

Protams, ka vara apzināti iznīcina latviešu tautu

tiek sajaukts žīdcionista E. Levitta gaumē...


Vai bez nācijas un nacio/analitātēm nekādi nevar iztikt?Varbūt vienkāršāk,latviešu tautas valsts.

Atbildēt

Protams, ka vara apzināti iznīcina latviešu tautu

15.08.2019. 06:54

»

...

Aiz vārda nācija pazūd tautas jēdziens,un tas tiek darīts apzināti,lai iznīcinātu tautas un radītu homogēnu muļķu masu.Nu nav nācija un tauta viens un tas pats


tiek sajaukts žīdcionista E. Levitta gaumē.

Ir valstsnācija un nācijvalsts.

Saprotams, ka valsts nācija un tās nacionālās intereses un tiesības ir 4. maija komunistu- čekistu- cionistu valsts, kuras nacionālās tiesības un intereses ir PSRS okupantu un latviešu tautas un citu tautu intereses un tiesības. Tā tās arī tiek realizētas. Ja cionisti uztur atšķirību starp okupantiem un pamatnāciju, tas tiek realizēts varas interesēs pēc cionistu principa "Skaldi un valdi". Varas mērķis paliek viens - radit kroplu sabiedrību bez sabiedriskās domas - dzivnieku kopu bez nacionalitātes un dzimuma un ar kosmopolītisku domāšanu.

Savukārt, valstnācija būtu valsts, kurā primārās intereses ir tikai latviešu tautas intereses un tiesibas uz savu kultūru.

Atbildēt

Žulis

15.08.2019. 05:47

»

Edge

Ko tagad vaimanāt, ja kapitālismu un Rietumu demokrātiju var baudīt un baudīt. Nepatika sociālisms, sagribējās tirgus labumus un valsts atbalstu? Neies krastā, kaut ar visgudru vāvuļošanu par "valdošo režīmu


Cik tad ir to Latvijas iedzīvotāju, kas var to Rietumu demokrātiju baudīt? Ja nu vienīgi tie, kuri izceļojuši uz ārzemēm. Lielākā daļa no palikušajiem cīnās par izdzīvošanu. Un kurā vietā tu Latvijā redzi to Rietumu demokrātiju? Tas, ka cilvēki var kritizēt valdību, bet viņu kritiku neviens neņem vērā jau nav demokrātija. Atgādināšu to ironisko anekdoti par Latvijas demokrātiju, kas tautā cirkulēja deviņdesmitajos gados. Kad sunim jautājuši kā viņš izjūt demokrātiskās pārmaiņas Latvijā, viņš atbildējis: " Manu bļodiņu nolika tālāk, ķēdi pataisīja īsāku, toties riet gan tagad varu cik sirds vēlas."

Atbildēt

...

15.08.2019. 05:22

»

Valdošais režīms ir viena lieta,

bet nācijvalsts pavisam cita. Komunistu- čekistu- cionistu 4. maija režīms ar pajoliņu E. Levitu melīgi šo varu uzdod kā atjaunoto 18. novembra republiku...


Aiz vārda nācija pazūd tautas jēdziens,un tas tiek darīts apzināti,lai iznīcinātu tautas un radītu homogēnu muļķu masu.Nu nav nācija un tauta viens un tas pats.

Atbildēt

Valdošais režīms ir viena lieta,

15.08.2019. 00:54

»

Edge

Ko tagad vaimanāt, ja kapitālismu un Rietumu demokrātiju var baudīt un baudīt. Nepatika sociālisms, sagribējās tirgus labumus un valsts atbalstu? Neies krastā, kaut ar visgudru vāvuļošanu par "valdošo režīmu


bet nācijvalsts pavisam cita. Komunistu- čekistu- cionistu 4. maija režīms ar pajoliņu E. Levitu melīgi šo varu uzdod kā atjaunoto 18. novembra republiku.

18. novembra republikas necionās valstsnācijas ideoloģijas koncepcija bija cita - latviešu tautas un kultūras uzplaukums.

Savukārt, 4. maija valstsnācijas ideoloģiskā koncepcija ir genocīds.

Atbildēt

Edge

14.08.2019. 22:41

»

Žulis

Nāk prātā tā frāze no Šekspīra: "Moris savu darbu padarījis, moris var iet." Vairāk kā ceturtdaļgadsimtu gandrīz visa mūsu Latvijas prese (ar niecīgiem izņēmumiem) kalpoja pārkrāsotajam komunistu un viņu pēcteču režīmam. Slavēja „veiksmes stāstus”, noklusēja informāciju, kas varēja kaitēt režīma reputācijai...


Ko tagad vaimanāt, ja kapitālismu un Rietumu demokrātiju var baudīt un baudīt. Nepatika sociālisms, sagribējās tirgus labumus un valsts atbalstu? Neies krastā, kaut ar visgudru vāvuļošanu par "valdošo režīmu".

Atbildēt

Ome

14.08.2019. 22:21

Papīra formāta prese nudien palikusi nebaudāma. Kādreiz pasūtīju žurnālu “Santa”, “Klubs” un daudzus citus izdevumus. Tagad atverot žurnālu ieraugu pasūtījuma slavinājuma rakstu par korumpanti Jermoloviču! Nu kurš normāls cilvēks vairs tādu politiski pērkamu žurnālu lasīs?! “Klubs” arī sācis pornogrāfiskas bildes ar padzīvojušām sievietēm publicēt, paliek par lētu dzelteno izdevumu. Pārējie izdevumi viens otru pārpublicē mazliet rakstus vai foto pamainot, nav interesanti. Tagad preses izdevumi līdzinās novecojušiem telefoniem - piezvanīt var, bet vajadzīgās funkcijas vairs neatbilst mūsdienu prasībām.

Atbildēt

Vasals

14.08.2019. 20:47

»

Latvis

Man tā drukātā prese nav vajadzīga, es jau gadus piecpadsmit nevienu neesmu nopircis


Tāpēc rakstītās valodas prasmes pieklibo.

Atbildēt

buta

14.08.2019. 17:13

nu kā gan var negauzties par saimnieku nepietiekošo peļņu.... jāatsrādā taču citādi jau paliek tikai soctīkli

Atbildēt

Latvis

14.08.2019. 16:57

Man tā drukātā prese nav vajadzīga, es jau gadus piecpadsmit nevienu neesmu nopircis.

Atbildēt

Žulis

14.08.2019. 16:21

Nāk prātā tā frāze no Šekspīra: "Moris savu darbu padarījis, moris var iet." Vairāk kā ceturtdaļgadsimtu gandrīz visa mūsu Latvijas prese (ar niecīgiem izņēmumiem) kalpoja pārkrāsotajam komunistu un viņu pēcteču režīmam. Slavēja „veiksmes stāstus”, noklusēja informāciju, kas varēja kaitēt režīma reputācijai, piemeklēja cildinošus apzīmējumus un attaisnojumus tām režīma sastrādātajām nelietībām, kuras nebija iespējams noslēpt, apgādāja tautu ar režīmam vajadzīgo „ekspertu” viedokli par ekonomisko uzplaukumu un „gāzi grīdā”, slavēja „gaismas piļu”, „zelta tiltu” celtniecību, OIK ieviešanu, valsts īpašumu izpārdošanu par sviestmaizi, attaisnoja tā saucamo „nepopulāro lēmumu” pieņemšanu no valdības puses, slavēja Latvijā valdošo partokrātiju, dēvējot to par demokrātiju un vēlēšanu sistēmu, kas tautai faktiski nekādu reālu izvēli nedod u.t.t.. ... Pa šiem gadiem režīms nostiprinājās visos līmeņos. Tagad tauta ir pilnībā ielikta valdošā režīma izveidotās sistēmas rāmjos. Kritiskā informācija par Latvijā valdošajām nejēdzībām tagad gan ik pa laikam uzpeld masu informācijas līdzekļos, bet tā vairs nekādu apdraudējumu režīma pastāvēšanai nevar radīt. Reāla opozīcija valdošajai varai ir pilnībā likvidēta. Tās vietā ir radīta un sekmīgi funkcionē pieradinātā, jeb kabatas opozīcija, kas faktiski ir valdošā režīma sastāvdaļa. Šādā situācijā preses loma valdošā režīma acīs ir zaudējusi savu nozīmīgumu un līdz ar to arī finansiālo atbalstu. ( Kādēļ barot veselu baru sargsuņu, ja nav nekāda apdraudējuma?! Pietiek uzturēt dažus, pašus treknākos rējējus. Pārējie kādu laiciņu pasmilkstēs un tāpat turpinās luncināt astes, cerot uz kādu kumosiņu.) Ko šādā situācijā varu ieteikt tautai? Lasiet, pasūtiet un atbalstiet to presi, kas savos pastāvēšanas gados nav mēģinājusi pielabināties valdošajam režīmam un ir saukusi lietas īstajos vārdos. Tāda, piemēram, ir avīze „DDD”, par kuras pastāvēšanu lielai daļai latviešu pat nav ne jausmas.

Atbildēt

fg

14.08.2019. 16:02

Prese šodien ir mazs odiņš, kas valsts varu vairs kaitina tikai ar savu apnīkošu sīkšanu. Tā gan joprojām lepni iedomājas/tēlo sevi dižu un sāpīgi kodīgu dunduru esam – gluži kā jau teiksmainajos un vairs neticamajos Voldemāra Krustiņa "Lauku Avīzes", Sarmītes Ēlertes "Dienas" un Jura Paidera "Dienas Biznesa" visvarenības laikos.

PRECĪZI !
Drukatās preses agonija

Atbildēt

Penzionārs Juris

14.08.2019. 15:50

Beidzot Zilupē es varēšu saņemt savus iecienītos žurnālus: Princesi un Žirafi un mīļākās avīzes Pravda un Moskovskij konsomoļec. Paldies LV valdībai par dāsno subsīdiju, lai varu lasīt patriotisku un LV valsts pozīciju atspoguļojošu presi!

Atbildēt

lauķis

14.08.2019. 15:08

»

:(

Nav taisnība. Šoreiz "teftelis" par brīnumu situāciju ir atspoguļojis precīzi un objektīvi


Šoreiz "teftelis" par brīnumu situāciju ir atspoguļojis precīzi un objektīvi,ar piebildi,ne teftelis ne citi zombējošie mediji nav vajadzīgi vispār.

Atbildēt

Ne tikai cionistu papīra presi nelasa,

14.08.2019. 12:55

bet neskatās arī LTV un citus propagandas melu TV.

Visi pārcēlušies uz you tube kanāliem, kurus var parakstīt par velti. Vienīgais recenzents ir pats skatītājs.

Atbildēt

žulis

14.08.2019. 12:44

infantīlais teftelis atkal kautko samurgojis. Vismaz tas jāuzraksta, lai ensāk pinkšķēt, ka pārgudrajam vārsmojumam nav nekādas rezonanses. Tu pirmais, pamuļķi būsi bezdarbnieks, tā nu tas ir.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

FotoNodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī gada 31.jūlijam, lai dotu iespēju pabeigt ligzdošanu šajā teritorijā konstatētajiem putniem, tostarp no īpaši aizsargājamām sugām.
Lasīt visu...

21

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

FotoVecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai.
Lasīt visu...

21

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

FotoSIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā pieprasa atsaukt desmit maldinošas ziņas sižetā, kas tika pieteikts kā "No "Latvijas valsts mežu" koksnes eksporta uz Skandināviju krējumu nosmeļ privāts uzņēmums".
Lasīt visu...

21

Dieva valstība

FotoJānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko kalpošanu un kļuva par ļoti ievērojamu Dieva Vārda sludinātāju.
Lasīt visu...

21

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

FotoRektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot, ka likuma grozījumus, ko Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izstrādājusi ar mērķi ieviest augstskolās padomes, uzskata par juridisku brāķi. Likumprojekta zemo kvalitāti apliecina fakts, ka dažādu institūciju iebildumi pret to izziņā apkopoti uz 570 lapām. Likumprojekts Saeimā ir būtiski jāuzlabo, un augstskolu pārstāvji aktīvi iesaistīsies šajā procesā.
Lasīt visu...

18

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

FotoAr nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aicinājusi Latvijas Televīziju "savos redakcionālajos lēmumos neveidot papildus konkurenci komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem". LTV lūgusi Eiropas Raidorganizāciju apvienību (EBU) un Konkurences padomi sniegt savu vērtējumu par radušos situāciju. Latvijas Televīzija uzskata, ka NEPLP aicinājums ir ne vien nekorekts un liek domāt par mēģinājumiem ietekmēt sabiedriskās televīzijas redakcionālo neatkarību, bet arī uzskatāmi demonstrē NEPLP ieienteresētību komercmediju interešu aizstāvībā.
Lasīt visu...

21

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

FotoLatvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu ietekmē. Ne mazums no jūras un sauszemes ieradās dažādi pirātiskie ieklejotāji. Un šo kungu valdīšanas vai ietekmes laikā izveidojās arī atsevišķu Latvijas zemes nostūru reliģiskās, kultūras un valodas tendences, ko tagad apzīmē par kultūrvēsturiskiem novadiem, ko saistībā ar novadu reformu izceļ, šķeļ un sadala Latviju un nu jau virza likumus un normas, lai ierādītu katra šī “novada” administratīvās robežas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...

Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...