Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Y

08.10.2019. 16:24

»

X

Šitām krokodila asarām nu gan neticu


Pacieties nedaudz, kamēr pienāks tava kārta būt par "izstrādes figurantu" kādā safabricētā "shēmu lietā" - kad pašam un ģimenei būs jāraud, gan jau noticēsi pats savām un tuvinieku krokodila asarām.

Atbildēt

VP

06.10.2019. 22:16

Vai tiešām IDB ir tikai nomināli?! Šādi gadījumi jāizvērtē rūpīgi un pārkāpumu gadījumā sodiem jābūt bargiem! Neaizmirstam, ka policisti rīkojas valsts vārdā. Tātad savu interešu tai nevar būt. Līdz ar ko katrs šāds pārkāpums ir patvaļa/nelikumīga brīvības atņemšana. Kā būtu, ja policistu iesēdinātu uz mēnešiem pasēdēt? Vienkārši tā-mums liekas!

Atbildēt

Vēl Nepietiek

06.10.2019. 22:11

Jāvāc paraksti par personisko atbildību katra šāda pārkāpuma gadījumā. NESODĀMĪBA RADA VISATĻAUTĪBU! Nav brīnums, ka situācijā kad neviens ne par ko neatbild notiek šādi gadījumi. Saņemamies un esam aktīvāki savu tiesību aizstāvībā.

Atbildēt

Profesors

06.10.2019. 22:06

Vecie labie čekistu gājieni. Nekas nemainās. Vajadzētu vairāk vērsties ECT un nekautrēties. Jo vairāk ECT sūdzību būs, jo drīzāk situācija mainīsies.

Atbildēt

Zinatais

06.10.2019. 18:43

Par to ka policijas darbinieki apmana tiesniešus un izdoma savas stastus un vadoties pec savam velmem un vvajadzibam zinams jau sen un šis birojs ienem pirmo vietu. Šie policisti loti biezi pašu izdomatus stastus uzdod par istenību .

Atbildēt

Martin Venz

05.10.2019. 17:08

Sveiki!
Jo vairàk ieslodzìto jo vairàk Eiropas Savieniba izdala naudu ieslodzìto uzturèšanai.Diemžèl 2/3 no summas valsts vìri sadala savà starpà!
Bet ne par to...
Pèc manàm domàm vajag rakstìt uz Eiropu par tàdu netaisnìbu,kapèc varas iestàdèm ir tàda visatļautìba?
Esmu dzirdèjis kà ONAB rìkojas kad arestè ìpašumus,automašìnas.Paiet laiks un par smieklìgàm cenàm pàrdod to konfiscèto mantu uz kuras bija uzlikts arests.Beigàs to mantu vinu pazinas jeb radinieki iegàdàjas.
Zem valsts piesega izdevìgs "biznes".
Pa faktu lai tiesà,ir konkrèti pieràdìjums - lai arestè.Ja nav KONKRÈTI FAKTI UN PIERÀDÌJUMI tad uz kàda pamata tiesneši dod sankcijas???
Tikai tàpèc ka attiecìgàs iestàdes saka ka vajag dot sankciju!?
Tiesneši sàk tiesàt nevis kà pienàktos LR tiesnešiem, bet gan kà tas ir nepieciešams prokuroriem un VP.
Valsts tiesneši aizmirsuši par zvèrestiem ko devuši stàjoties savos amatos!

Atbildēt

Кенгуру

04.10.2019. 22:39

Ta ir veca policijas metode, vini sasedina cietuma tik cilvekus cik vien var, lai sada veida dot nozimi aizturetajai "noziedzigai grupai" bet pec paris dienam visus izlaiz ara un labakaja gadijuma soda vienu vai divus cilvekus, ta ka pieradijumu baze un operativo darbinieku iegutie "pieradijumi" ir niecigi un sabruk jau pirmaja tiesas diene.... vienigais ko nevar saprast ir tas, ka tiesnesi pielauj to, ka izdod sankcijas uz apcietinasanu bez jebkadiem pieradijumiem, tikai kaut kadi mistiski izmekletaja apgalvojumi un vel nezin kas.... tas ir pazemojosi, ka tada attistita valsti notiek sada veida pretlikumigi parkapumi no policijas darbinieku un citu augstak stavosu iestazu puses!!!

Atbildēt

jānis berzinš

04.10.2019. 09:48

Nav taisnibas, bezpridels, dara ko grib.nevienam neatskaitas.cilvēki sēž ne par ko.Prokurori guļ savās mikstās gultās.

Atbildēt

alex

04.10.2019. 09:45

poliči vispar nojugušies, sedina visus pec kartas lai tikai ir statistika ka kko dara.visi īstie noziedznieki sēž savos meršos

Atbildēt

Varonis

04.10.2019. 00:31

Izmekletajs strada ta ka PSRS agrak stadaja. Nekadi principu nav tiem cilvekiem, ja vinos var ta nosaukt. Man ir kauns ka musu policija var sevi atlauties ta uzvesties.

Atbildēt

viesulis

03.10.2019. 23:51

nav pirmaa reize kad dzirdets par so izmekletaju,ka ar netiraam metodeem stradaa,nenemot veraa ka taas ir cilveku dziives ar kuraam saada veidaa savas ametpersonu pilnvaras parkaapj,noteikti ja kaads dienests dzilak parakatos kaa pilda savus dienesta pienaakumus vina,naaktos pasai cietumaa pasedeet,jo atbildiiba jeenes arii par to kas bijis agraak nevis tikai tas jas uz so dienu notiek!

Atbildēt

Jā,

01.10.2019. 13:34

»

millers

policejiskās valsteles ikdiena ,-ja neesi no mūsējiem --,dabūsi pēc pilnas programmas


ja vribi pretoties sistēmai, tevi iznīcinās, ja sadarbojies "korupcijas veicināšanas un ierobežošanas sistēmas" ietvaros, tevi ievilks sistēmā un izmantos līdz mūža galam.

Atbildēt

Viss tiek gatavots

01.10.2019. 13:32

»

millers

policejiskās valsteles ikdiena ,-ja neesi no mūsējiem --,dabūsi pēc pilnas programmas


tā, ka plāno ieviest visu digitāli. Digitālie iesniegumi, ID numurs katram, digitālais paraksts, digitālie lēmumi, pārsūdzības.. beztiesiskums, jo neko nevari rakstveidā piersdīt. Elektroniskā veselības aprūpe utt.

Pašlaik vēl runā par personu datu aizsardzību, kas faktiski domāts, lai aizsargātu valsts amatpersonas - augstāko kastu ciparu reliģijas sistēmā. Fizisko personu dati nebūs aizsargāti, jo to apstrādi valsts deleģē Kiprā un citur ārzonu ASV reģistrētām kompānijām. Stratēģija tiek izstrādāta ASV Silikonu ielejas Maicrosoft u..c. birojos.

Tieši tas pats notiek bankās, kam kosmopolītu nacistu cionistu 4. maija vara deleģē fizisko personu datu apstrādi personu totālai kontrolei.

Savukārt visa kristietības un musulmaņu reļiģija šodien strauji tiek jūdaizēta jūdu talmuda sātanistu - ebreju impērijas interesēs. Jūdu sātanizti atzīst, ka kristietība un islāms bija pagaidu stāvokļi.

Izlasot ebreju impērijas trīs standartus, jau redzam, cik dziļi atrodamies pašā slēptajā ebreju impērijā ar visu valsti.

Atbildēt

millers

01.10.2019. 12:18

policejiskās valsteles ikdiena ,-ja neesi no mūsējiem --,dabūsi pēc pilnas programmas

Atbildēt

Tiesnesis

01.10.2019. 08:21

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Pielīdzināt bandītu ielikteni Ģirģenu Bordānam ir prāta aptumsuma vai provokatora pazīme


Neviens neko nepielīdzina. Vienkārši ir normāla lietu kārtība, amatpersonas pienākumi, likuma prasības, fakti. Arī Bordānam un Ģirģenam jārīkojas tiem atbilstoši, bet pretējā gadījumā laupa un melo un ir nosodāms gan labais Bordāns, gan ļaunais Ģirģens.

Atbildēt

Ilvars

01.10.2019. 07:41

v.Montiks ar prokuror Makslinieci RokuRoka Nr.11518019407 un Tiesnesis Strazds(jau sez)
2009 un 2011 gada Montika safabricetas Lietas izbeigtas Tiesnese Krievina pienem Pretlikumigu Lemumu par Apcietinasanu to atcel.Nr11518001011
ka ari Nr11088327909 ar Tris reizem atzimeties nedela un taml.

Atbildēt

Janis Liepins

01.10.2019. 06:54

»

TT

Tiesneša vārdu studijā! Latvijas Dzērājtiesu sistēmas ,,varoņi'', kuri spriež tiesu būdami dzērumā, būdami ieinteresēti, uzpirkti, negodīgi, ir pelnījuši, lai to vārdus vazātu ik katrā rakstā


ir 3b2nod V.montiks kur var safabricet 2007gada tad 2009 gada tad 2011gada Lietas jo tu atsakies Maksat kukuli un sadarboties ar Vilkaci.
1.Maksimalos apgrutinajumus 3Reizes atzimeties
Neizbraukt no Valsts ari Krievina tiesnese nelikumigi 2009gada Nolemj Apcietinajumu To atcel pec menesa.
3b2nod Montiks Tokmacev Sozinov
vis atkartojas Mantija.

Atbildēt

MOMENĀNS

30.09.2019. 22:49

»

www.govlawyer.lv

1. Ar aizstāvību nodarbojas krimināladvokāti


Momrntānu komandu??
Momentānu????
M-o-m-e-n-t-ā-n-u????

Valodnieks, ibio Rio!!!! :) :)

Atbildēt

Yggi

30.09.2019. 22:46

Nezinot faktiskos lietas apstākļus un pierādījumus lietā, nevar izdarīt secinājumu vai vismaz pieņēmumu, cik vainīgs vai nevainīgs ir tās paziņa. Ja jau tiesa apcietinājumu pagarināja, varbūt tik balts un pūkains auto tirgonis tās paziņa nemaz nav?
P.S. To, ka Maistruka slimīgi fanātiski un bez pietiekamām zināšanām izmeklē lietas, tas gan. Un cilvēki un izmeklēšanas kvalitāte no tā var ciest.

Atbildēt

Heya

30.09.2019. 21:54

»

TT

Tiesneša vārdu studijā! Latvijas Dzērājtiesu sistēmas ,,varoņi'', kuri spriež tiesu būdami dzērumā, būdami ieinteresēti, uzpirkti, negodīgi, ir pelnījuši, lai to vārdus vazātu ik katrā rakstā


Nu un tad studijā vārdu aizturētajam, par kādu auto iet runa- marku, modeli un tirgus cenu! Un cik pa gadiem nozaga nodokļu maksātāju naudiņas tirgojot automašīnas:) jā un vai tik raksti nav viena oasūtījuma sērija😉😉😉

Atbildēt

To Z

30.09.2019. 21:42

»

Z

No tās akadēmijas nāca arā tādi pat analfabēti, tik bravūrīgāki, jo ar ,,koročkām


Vai neesi no tā Baltijas krīzv institūta?))

Atbildēt

Sanija

30.09.2019. 21:41

Tas nu gan labs draugs, kura dēļ šita vajag censties un tik daudz rakstīt! Par neko jau šādas lietās nemēdz auzturēt! Un kur garantija, ka labais draugs nepūš pilītes? Turklāt aizdomas turētais pīlites var pūst acis neoamirkšķinot un teikt ka nav vainīgs!

Atbildēt

TT

30.09.2019. 20:56

Tiesneša vārdu studijā! Latvijas Dzērājtiesu sistēmas ,,varoņi'', kuri spriež tiesu būdami dzērumā, būdami ieinteresēti, uzpirkti, negodīgi, ir pelnījuši, lai to vārdus vazātu ik katrā rakstā!

Atbildēt

Ect

30.09.2019. 20:34

Ja tiesnesi butu patiesam tiesnesis un neiespaidotos no policijas spiediena, tad ari policijai nebutu iespejams piemerot apcietinajumu kur vajag un nevajag. A prokurors budu likumibas uzraugs nevis akls un briziem pat pastulbs, tad tadu situaciju butu mazak.

Atbildēt

X

30.09.2019. 19:48

Te jau atkl smird pa gabalu Sazonova un Tamaševa rokraksts!

Atbildēt

www.govlawyer.lv

30.09.2019. 17:25

1. Ar aizstāvību nodarbojas krimināladvokāti,
kam jāzin.

2. Nepieciešamības gadījumā
Eiropas Cilvēktiesību tiesa
var dot
MOMENTĀNU
komandu
LATVIJAS REPUBLIKAI
atbrīvot
arestantu.

Atbildēt

VB

30.09.2019. 17:21

Pārmaiņām būt!

Tāda ir cionistisko varas nacistu politika. "Tauta jāpieradina pie nelikumībām."

Atcerieties, ko cionists un kosmopolīts Valdis Zatlers publiski pauda lietotu auto tirdzniecībai caur SS portālu sakarā, kad SS.lv negribēja sadarboties ar VID? Zatlers jau tad sacīja, lai gan tiesa atzina pretējo, ka jāsadarbojas!

Iznīcinot uzņēmējdarbību valsts terors tiek piemērot gan no VID, gan banku sistēmas, gan policijas, kā šajā gadījumā.

Noziedzīgais valsts režīms, iznīcinot uzņēmējdarbības vidi, sasniedz savu mērķi - genocīdu pret latviešu tautu.

Šajā gadījumā uzņēmējs nekur nav vainīgs, viņš nevar atbildēt par pircēja nodomiem un naudas izcelsmi. Te saskatāma policijas noziedzīga rīcība, pārkāpjot cilvēktiesības. Arī kustamās mantas neatdošana ir cilvēktiesību pārkāpums - tiesības uz īpašumu aizskārums.

Krievijā, lai līdzīgi iznīcinātu uzņēmējdarbības vidi, veicinot genocīdu, ar nākošo gadu stāsies spēkā likums, ar kuru pārdevējs atbild par pircēja naudas izcelsmi. Vai nav dīvaini?

Neticu, ka Latvijā šāds likums jau darbotos, tādēļ ir saskatāmas kopējas cionistisko kosmopolītu nacistu valstu varu - Krievijas un Latvijas tendences, iznīcinot uzņēmējdarbību ašaubāmiem likumiem. Palielinot genocīdu

Atbildēt

ha-ha

30.09.2019. 17:03

Galvenā fiška bija policijas akadēmijas likvidēšana.Mērķis- pēc iespējas novilcināt milicijas veterānu nomaiņu.Likvidatori tagad peldās greznībā un nemaz neslēpjās.

Atbildēt

nu.

30.09.2019. 16:55

Nu gan brīnumus stāsta raksta rakstītājs! Ha- ha kurš no 7 aizturētajiem, tad ir tas čoms, kurš ne pie kā nav vainīgs!!!
Gāja garām un pats iekāpa OMEGa mašīnā!!! Nu ja pats iekāpa- ārā nelaidīs!!!
Šitos mednieka stāstus var stāstīt saviem draugiem tējas dzeršanas pasākumā ar nosaukumu - kā draugs pats nejauši iekāpa OMEGA auto! HA - Ha!

Atbildēt

law

30.09.2019. 16:46

1. Ir iespaids, ka autors ļooti daudz ko nepasaka.
2. Autors pinas pamatīgās pretrunās, jo vispirms apgalvo, ka ir saskāries ar kādu situāciju, pēc tam, rakstā nav NEVIENA vārda, kādā veidā autors ir iesaistīts šajā lietā, un ko viņam poliči nodarījuši.

Atbildēt

X

30.09.2019. 16:40

Šitām krokodila asarām nu gan neticu

Atbildēt

Tiesnesis

30.09.2019. 16:40

Šiem un citiem faktiem iemesls ir visaptveroša korupcija un tiesiskais nihilisms policijā, tiesās, citās tiesībsargājošās iestādēs. Bordāns un Ģirģens varētu reāli un ātri risināt problēmas savās atbildības sfērās, nevis tukši muldēt.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...