Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ome

08.03.2016. 14:28

Ir pēdējais laiks novākt Belēviču no medicīnas lauciņa, kamēr vēl kaut ko var labot, lai vācās uz savu farmācijas biznesu.Bet lai nedomā, ka arī tur, zālēm cenas katru mēnesi varēs celt mūžīgi, viss reiz var beigties.

Atbildēt

Juris.

07.03.2016. 18:11

»

hi hi

nu viss slikti! Piekrītu! Kur risinājumi


Risinājums ir nedarīt divus darbus vienlaicīgi. Tas ir veselības ministrs nevar vienlaicīgi rūpēties par dēla biznesu un domāt par veselības sistēmas sakārtošanu. Viena nodarbošanās ir jāatmet.

Atbildēt

Jasū Peķa

04.03.2016. 14:29

Ja beidzot atšņorētu maisus, Peķa klusi aizietu pensijā.
Nebūtu nekomercionāla žurnāla ar fantastisku tiražu 3000,
iesaku pārbaudīt, cik ir reālā tiraža, un nebūtībā aizietu šī parazītiskā "ārstu biedrība", kuras valdē nav ne viena praktizējoša ārsta.

Atbildēt

Tad redz kur

04.03.2016. 13:16

»

eu

Es arī vairs par ZZS nebalsošu


ir ZZS elektorāts... Ilgi domājāt? 25 gadus vajadzēja lai izdomātu? Pilnīgi kukū tauta. Un lūk arī rezultāts.

Atbildēt

Troļļu gans

04.03.2016. 10:20

»

Peķkam

Vai die, vai die kā satrakojies! Izstāsti labāk kur rāvi aprūpes ārsta sertifikātu līdz 17.gadam, ja tev nemaz nav slimnīcas un prakses? Kļauzas drukājot, punktus un sertifikātu nevar dabūt, ja nu vienīgi zinātniskus rakstus. Lekcijas jālasa studentiem, kolēģiem konferencēs par medicīnu, veselības aprūpi...


Šitādi balēviču, zvidriņu, štālu (abu) aizstāvji man patīk, par ļoti! Piestāv ZZS! Ceru, ka Brigmanis tiek informēts par aizstāvju sasniegumiem. Vēlreiz atkārtoju, agresīvo cālīt, ir ko pateikt pēc būtības par Apiņa rakstu vai tikai primitīvi siekaloties par Apini varam. Anatomi bija, fiziologi bija, tagad uzrodas citu nozaru speciālisti, sākam ķidāt CV.

Atbildēt

Peķkam

04.03.2016. 10:00

»

Troļļu gans

Nu gan īpaši primitīvi Balēviča troļļi uzradušies, tipiski boļševiki un sovoki. Varu uzrakstīt desmito un simtu desmito reizi, ir ko pateikt par Apiņa rakstīto pēc būtības, nenolaižoties līdz anatomijai, cepumiem un būrītim. Ir ko labu pateikt par izcilo ministru, deputātu un zaļo zemnieku. Vienkārši...


Vai die, vai die kā satrakojies! Izstāsti labāk kur rāvi aprūpes ārsta sertifikātu līdz 17.gadam, ja tev nemaz nav slimnīcas un prakses? Kļauzas drukājot, punktus un sertifikātu nevar dabūt, ja nu vienīgi zinātniskus rakstus. Lekcijas jālasa studentiem, kolēģiem konferencēs par medicīnu, veselības aprūpi. Vai arī- melus uzskati par zinātniskiem rakstiem, par ko pats sev piešķir kredītpunktus? Re kāda Paradīze vadot biedrību!

Atbildēt

Troļļu gans

04.03.2016. 09:49

»

Peķkam

Beidz sevi blamēt. Stils sakrīt. Un ja kas, mūsdienās tu vairs lauku feldšerim līdzi nevelc. Arī tavi pārstāvamie- ārsti- sen jau tev 10 galvas augstāk, neplāties ar titulu- tas ir tikai teorētisks, profesionālā prakse tev sen jau zudusi laikā, kad narkozi vēl deva ar ēteri.Tā kā droši turpini gānīties...


Nu gan īpaši primitīvi Balēviča troļļi uzradušies, tipiski boļševiki un sovoki. Varu uzrakstīt desmito un simtu desmito reizi, ir ko pateikt par Apiņa rakstīto pēc būtības, nenolaižoties līdz anatomijai, cepumiem un būrītim. Ir ko labu pateikt par izcilo ministru, deputātu un zaļo zemnieku. Vienkārši, te Apinis ir samelojos, bet te Balēvičs ir izdarījis izcilus darbus. Jebkurš, pat lielākais kretīns, vairāk nekā gada laikā kaut ko izdarīs. Balēvičs nav kretīns un ir aktīvs. Ar Balēviča rakstura īpašībām, izcilu personisko savtīgumu un padomju laika darba metodēm Latvijas medicīnu reformēt nevar. Celtnieki bāleliņi, kuri ceļ greizas sienas, bet ir ministra tuvi draugi, amatā bez konkursa iestumtais mīļākās bijušais vīrs, kuram no medicīnas ir sajēga cik feldšeriem par Apiņa rakstīto, dēliņa stumdīšana amatos, aizmirstais miljons, kadru maiņas sev izdevīgā virzienā, murgi par pilnmēnesi. Ir bijuši dažādi veselības ministri, viens par otru krāšņāks. Tāda buķete, kā Balēvičā vēl nav bijusi. Rezultāti ar mīnusa zīmi būs izcilāki nekā iepriekšējiem ministriem. ZZS varēs lepoties, nākošajās vēlēšanās reitingi noteikti būs boļševikiem un komunistiem tuvie 146%.

Atbildēt

!

03.03.2016. 23:31

»

tas pats

Pareizi uzrakstījis Pēteris Apinis. Tas Guntis ir viens uzpūtīgs blēdis. Visu tikai sev.....no cilvēkiem un tautas aizlidojis tālu tālu.....vajadzētu arī reiz aizsūtīt tālu uz neatgriešanos


ar Bently brauc ari ne katrs zaglis un spekulants ,bet tikai dieva izredzetie !ierindnieki brauc ar MB S 600 seriju un nemet pontus.

Atbildēt

Peķkam

03.03.2016. 23:06

»

Troļļu gans

Lieliska ideja! Mazs trūkums, nebūs apmeklētāju, izņemot lauku feldšerus. Ieliekot Balēvicu, ar Kučinski un Brigmani lielākā būrītī, atkauties nevarēs no apmeklētājiem, vienā zālē ar divgalvaino suni


Beidz sevi blamēt. Stils sakrīt. Un ja kas, mūsdienās tu vairs lauku feldšerim līdzi nevelc. Arī tavi pārstāvamie- ārsti- sen jau tev 10 galvas augstāk, neplāties ar titulu- tas ir tikai teorētisks, profesionālā prakse tev sen jau zudusi laikā, kad narkozi vēl deva ar ēteri.Tā kā droši turpini gānīties. Būs atkal par tevi ko pasmieties. Laikam mazohists?

Atbildēt

...

03.03.2016. 22:08

Jautājums Pēterim Apinim - kādēļ par šo NOZIEDZĪGO DZIMTBŪŠANU, ieliekot vadošajos Ves. Min. pakļautības iestāžu amatos neprofesionāļus, bez izglītības un pieredzes, rotējot savējos izdevīgos amatos - pārvēršot visus par marionetēm "šimpanzes rokās" - kāpēc P.A. neziņo par to Eiropas Komisijai??? Par veselības budžeta izsaimniekošanu? Par veselības pakalpojumu nepieejamību? Par mediķu zemajām algām? Par jaundzimušo mirstību?
Kāpēc klusē par rotācijām Veselības Inspekcijā?

Atbildēt

Jojo

03.03.2016. 18:11

»

Protams

Tik traki jau nav, parpublicēšu...


Biju šokā, kad Štālu ielika Stradiņos par valdes locekli. Viņš tiešām ir vnk caurkritis būvnieks, glumjš tips, kas savulaik kaut ko ņēmās ar ieM robežbūvi, tika izmests laukā un tad staigāja riņķī pa visādām organizācijām, bet nekur ilgi neaizturējās. Bet viņam tagad esot ietekmīga sieva vai bijusī sieva, kas bīda viņa karjeru. vai tā nav tā pati Beleviča gultasbiedrene?

Atbildēt

Troļļu gans

03.03.2016. 17:42

»

Feldšeris no laukiem

Ārstu biedrība varētu sestdienās un svētdienās Pēteri Apīni mazā būrītī exhibicionēt Medicīnas muzejā. Atbraucot uz Rīgu labprāt viņu apskatītu un uzcienātu ar cepumiem


Lieliska ideja! Mazs trūkums, nebūs apmeklētāju, izņemot lauku feldšerus. Ieliekot Balēvicu, ar Kučinski un Brigmani lielākā būrītī, atkauties nevarēs no apmeklētājiem, vienā zālē ar divgalvaino suni.

Atbildēt

Feldšeris no laukiem

03.03.2016. 16:57

Ārstu biedrība varētu sestdienās un svētdienās Pēteri Apīni mazā būrītī exhibicionēt Medicīnas muzejā. Atbraucot uz Rīgu labprāt viņu apskatītu un uzcienātu ar cepumiem.

Atbildēt

Kontra

03.03.2016. 16:32

»

DAKTERE

Kaa riebjas vaardu salikuns --- peeteris apinis.Uzreiz praataa naak bleediibas,negodiigums un nelaba smaka no skrejlapaam.Viens liels bleedis


Nepiekrītu! Pēterim ir unikālas darba spējas, ass prāts un neatlaidība. Paldies Apiņa kungam par iniciatīvām un visa salikšanu pa plauktiņiem!

Atbildēt

Troļļu gans

03.03.2016. 14:51

»

Jampazijs no Elejas

Apīnim vēl hipofīze ir, nav nodzerta


Nezinu, jāprasa Apiņa anatomijas un fizioloģijas speciālistiem, kuri te spieto bariem.

Atbildēt

Valsts nauda

03.03.2016. 14:38

Kam interese medicina?! Partija tacu piesegs ministru jebkura gadijuma + iespeja ministram sakartot savus privatos biznesa jautajumus. Galvena inteterese partijai ir kontrolet naudu Aizsardzibas, Satiksmes un Finansu ministrijas.

Atbildēt

Latvijas ceļi un elkoņi

03.03.2016. 14:37

Pēter Apīni, saņemies un nodrukā skrejlapas par Belēviču,
Tu tekstu uzrakstīt un maketēt proti uz sava datora, atliek tikai uzmeklēt, kurš nodrukās.

Atbildēt

Jampazijs no Elejas

03.03.2016. 14:31

»

Troļļu gans

Oho, jaunums Balēviča troļļu kaucienos, draudi. Kad draud nikni cālīši, tad jāuzmanās


Apīnim vēl hipofīze ir, nav nodzerta ?

Atbildēt

3.14...

03.03.2016. 14:29

»

skrūvgrieznis

ingucis bijušo iekārtoja strados, lai nebūtu uzturlīdzekļi par bērnu jāmaksā no savas kabatas


Varēja jau normundinš klusiņām pa savu "Rižskij dvorik" šeptēties...

Atbildēt

no turbulences reģiona

03.03.2016. 14:25

»

Transporta rūķis

Ļoti labs raksts. Es pazīstu daudzus cilvekus no veselības nozares (tieši ārstus), un domāju, ka Apiņa kungam ir pilnīgas tiesības Beļēviča kunga darbus komentejot lietot vēl daudz skarbākus un varbūt pat rupjākus vārdus


Piekrītu, ka Apiņa kungam raksts diezgan tuvu patiesībai izdevies.
Pat ja bez nolūka mērķtiecīgi kaitēt, Ministra kungam visai murgaini rezultāti gan rotācijai, gan pēcrezidentūras 550 eiro algām, kā arī citiem veikumiem iznāk.
Žēl, ka savu nozari izposta cilvēki ar medicīnisko/farmaceitisko izglītību, ļaujot uzdzīvot prokuroriem un viņas tuvustāvošiem roklaižām, visādiem citādiem izdevīgiem ļaudīm, bet savus amata brāļus un māsas pazemojot un izdzenājot ne tikai pa mazās Latvijas plašajiem laukiem, bet tālu prom pāri robežai

Atbildēt

Troļļu gans

03.03.2016. 13:40

»

māsa

Varētu gam ne tikai ieskatīties un palasīt,bet arī ko darīt šajā situācijā


Vai tad sēdētāji uz kretīnu un sulaiņu soliņa Balēvičam un Zvidriņai ir beigušies? Piemeklēs Bērnu slimnīcai kādu santehniķi, apkopēju vai cirka mākslinieci. Piebildīšu, ka cienu visas profesijas, ja tās stādā savā vietā, atbilstoši savai kvalifikācijai un reputācijai.

Atbildēt

Troļļu gans

03.03.2016. 13:35

»

Es ne esmu kūdītājs,

Ja es būtu Belēvičs, es to tā neatstātu, es Apīnim pa hipofīzi


Oho, jaunums Balēviča troļļu kaucienos, draudi. Kad draud nikni cālīši, tad jāuzmanās.

Atbildēt

Es ne esmu kūdītājs,

03.03.2016. 13:30

Ja es būtu Belēvičs, es to tā neatstātu, es Apīnim pa hipofīzi ...

Atbildēt

merzulis

03.03.2016. 11:55

transporta rūķis mamedovs

Atbildēt

tas pats

03.03.2016. 11:40

Pareizi uzrakstījis Pēteris Apinis. Tas Guntis ir viens uzpūtīgs blēdis. Visu tikai sev.....no cilvēkiem un tautas aizlidojis tālu tālu.....vajadzētu arī reiz aizsūtīt tālu uz neatgriešanos

Atbildēt

Mediķis

03.03.2016. 11:24

Visu cieņu - Apiņa kungs atkal patiesību klāsta,lai ko te arī daži slienaini līdēji negvelztu.

Atbildēt

DAKTERE

03.03.2016. 11:01

»

to merzulis

Žetons


Un skrejlapas drukaat uz pasuutiijuma.Vinam ,kas maksaa, taa dziesmu kauc

Atbildēt

DAKTERE

03.03.2016. 10:59

Kaa riebjas vaardu salikuns --- peeteris apinis.Uzreiz praataa naak bleediibas,negodiigums un nelaba smaka no skrejlapaam.Viens liels bleedis.

Atbildēt

apnicis

03.03.2016. 10:44

tas ūsainais apinis. gadiem ilgi grab bez jēgas.

Atbildēt

Transporta rūķis

03.03.2016. 10:23

Ļoti labs raksts. Es pazīstu daudzus cilvekus no veselības nozares (tieši ārstus), un domāju, ka Apiņa kungam ir pilnīgas tiesības Beļēviča kunga darbus komentejot lietot vēl daudz skarbākus un varbūt pat rupjākus vārdus.

Atbildēt

skrūvgrieznis

03.03.2016. 10:21

»

Urbis

Ingucis jūt kam ir kāposts, tam arī atdodas. Bijušo iekārtoja Strados, lai tas neceļ gaismā šmuci par to kā Ingucis anonīmi ir ārstējies psihenē


ingucis bijušo iekārtoja strados, lai nebūtu uzturlīdzekļi par bērnu jāmaksā no savas kabatas.

Atbildēt

Troļļu gans

03.03.2016. 10:08

Atkal vecā dziesma, sliktais Apinis, neko nezin, neko nemāk, nekas nav. Parādījies jauns pantiņš par rudām Solvitām. Primitīvi un pašsaprotami, Balēviča un ZZS līmenis. Balēviča troļļi, fani un nefani, draudzenes un biedrenes var dzīvot mierīgi, ir, ir ministram, deputātam, zaļajam zemniekam lielāks potenciāls nekā Āboltiņai un grābekļu skaits būs lielāks. Brigmanis Balēviča politiskās uzņēmējdarbības sākumā nepateica: “Klau, veco zēn, ministrs un deputāts nelīmējas kopā, vienu vai otru, 100 000 eiro ir par maz, lai spļautu virsū ZZS.” Nepateica. Kad Balēvičs sāka gāzt podus VM, vadot to kā savu SIA, Straujuma klusēja. Kad Balēvičs patrieca Čakšu no Stradiņiem un atstāja vadīt Stradiņus caurkritušu celtnieku un nepazīstamu grāmatvedi, visi lielie medicīnas profesori klusēja kabatslakatiņā. Kas ir vainīgs, ka kučinski, balēviči, zvidriņas, štāles, … tiek pie teikšanas? Lieliskie vēlētāji, kuriem nepietika ar godmaņiem, gaiļiem, šķēlēm, bērziņiem, kalvīšiem un citiem brīnumdariem. Saņemiet atpakaļ pēc pilnas programmas!

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

03.03.2016. 09:25

Protams, ka no budžeta ir pārāk mazs finansējums veselības aprūpei jo kangari izzog budžetu tukšu + reparācijas rietumu kaklakungiem.
Tomēr domāju pa pus gadu varētu situāciju uzlabot. Valstij jeb tautai monopolizēt zāļu vairumtirdzniecības un aprīkojuma biznesu - citiem vārdiem neļaut visādiem blēžiem uzblīst no labklājības uz tautas slimību rēķina. + pārdalīt naudas plūsmas par labu tautai.
Tas bentlijs tak viņam ir uz tautas rēķina nopirkts

Atbildēt

merzulis

03.03.2016. 09:18

Neko citu, kā zākāties, Āpinis nav dzīvē iemācījies. Vai tiešām viņš nesaprot, ka viņš visiem ir līdz kaklam. Laiks tīties prom kopā ar rudo solvitu.

Atbildēt

Pēterim Apinim

03.03.2016. 09:13

Ko nu brēkā par to Beļēviču!

Visu laiku esi balstījis Vienotības šaiku un tās politiku, kura ir dzinusi tautu nabadzībā un emigrācijā, bet tagad brēc, ka Beļēvičs vainīgs!

Nabaga apenītis! Žēl tevis vecais Onka!

Atbildēt

dfg

03.03.2016. 02:57

kad tiks tiesati launpratigie idini.isti normal nebija ari tad kad pie vina stradaju,sieva vija daudz darbus padarijaa nujaa kompanija vins maak labi parunat.

Atbildēt

xx

03.03.2016. 00:42

Zalo un Zemnieku partija vispaar ir unikaals pagaajushaa gadsimta veidojums. Veiksmiigam, sevi pieradiijusham maarketingam biznesaa ir milziiga noziime ! Luuuk dazas liidziigas idejas , kas , sriezot peec zzs uzvaras gaajiena , vareetu aiziet uz urraa :

Vegaanu un Galjeedaaju braaliiba;
Zaglju un Policistu biedriiba ;
Vilku un Zakju klubs;

Interesanti kas viniemm sho ir piiaareejis ? Lai nu ko , bet humora izjuutas truukumu tam gruuti paarmest ...

Atbildēt

jurs

03.03.2016. 00:28

Lai dzīvo Pēteris Apinis un Tautas partijas skrejlapas!

Atbildēt

Slava ZZS!

02.03.2016. 23:14

Lai dzīvo labākā boļševiku un komunista partija Latvijā, ZZS! Lai plaukst un zied labākais veselības ministra Balēvičs, deputāts, veiksmīgs uzņēmējs un gādīgs ģimenes cilvēks, reformators un mahinators!

Atbildēt

Urbis

02.03.2016. 23:04

»

3.14...

Pa kluso no inguča ar normundiņu salaiž


Ingucis jūt kam ir kāposts, tam arī atdodas. Bijušo iekārtoja Strados, lai tas neceļ gaismā šmuci par to kā Ingucis anonīmi ir ārstējies psihenē.

Atbildēt

Protams

02.03.2016. 23:00

»

sic

Kamēr Gunča ar Petjku uzlido arvien augstāk mākoņos, avīzē Diena "BKUS māsas anonīmi sūdzas par nebūšanām slimnīcā". Augšminētie kādā cīņu starplaikā varētu ieskatīties un arī komentus palasīt


Tik traki jau nav, parpublicēšu
Stradiņos, kur sēž Balēviča un Zvidriņas ieliktenis, caurkritušais celtnieks, Štāls, ir pavisam citādāk. Štāls strādā idejas vārdā, saņemot simbolisku 1 eiro gadā, viņa savilktie pakalpiņi vispār bez naudas kalpo ļaudīm. Kā Čakša nepagūlās zem Balēviča, tā uzreiz Bērnu slimnīcā ik dienas kāda keža.

Atbildēt

Jg

02.03.2016. 22:55

Vienu gan gribētos pieminēt, ja ārsts smēķē, tad lai brauc pauasus ārstēt. Es pie tāda neiešu. Vēl jo vairāk, kādēļ valts apmaksā smēķētājiem plaušu ārstēšanu un plaušu onkoloģiju?

Atbildēt

sic

02.03.2016. 22:24

Kamēr Gunča ar Petjku uzlido arvien augstāk mākoņos, avīzē Diena "BKUS māsas anonīmi sūdzas par nebūšanām slimnīcā". Augšminētie kādā cīņu starplaikā varētu ieskatīties un arī komentus palasīt ...

Atbildēt

haha

02.03.2016. 22:04

»

hihi

Elza, tavs uzvārds nav Štāle un iemīļotā mēbele - grīda


Inga Štāle - vecā Bumbiera un Co brūte no IZM! Nezin, vai miljonārs gultiņu nopircis? Varbūt vēl arvien guļ uz grīdas un klusībā atceras labākus laikus IZM ministrijā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...