Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 20:03


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

Белогвардеец

23.08.2011. 09:18

Руссуая община Даугавпилса наплевала в душу
латышам и всему народу Латвии!!!!!!!
Позор!!!
Общество


22.08.2011 16:04 | Автор: nasha.lv | Общество | 164
Русская община Даугавпилса выступает против передвижной выставки Музея оккупации

Руководитель отдела истории Даугавпилсского музея Валентина Славковская рассказала, что экспозицию образуют изображения предметов, документы и фотографии Латвийского музея оккупации, отражающие судьбы Латвии и ее народа с 1939 по 1991 годы / Фото: nasha.lv

Как известно, 19 августа в 11 часов скромно и без всякой помпы на втором этаже Даугавпилсского городского краеведческого и художественного музея была открыта передвижная выставка «Латвия 1939-1991: от оккупации до свободы».

Городское самоуправление на данном мероприятии представляла руководитель Управления культуры Элеонора Клещинская.

Первыми посетителями выставки стали дети в возрасте от 8 до 13 лет – воспитанники летнего лагеря любителей театра.

Как рассказала nasha.lv Валентина Славковская, руководитель отдела истории Даугавпилсского краеведческого и художественного музея, экспозицию данной выставки образуют изображения предметов, документы и фотографии Латвийского музея оккупации, которые отражают судьбы Латвийского государства и его народа с 1939 по 1991 годы.

Среди рассматриваемых событий – основание Латвийского государства и его международное признание, потеря независимости, депортации, время немецкой оккупации и холокост, партизанская борьба за независимость, движение Атмоды (Возрождения) и восстановление независимости. Тексты и пояснительные тексты даны на латышском, английском и русском языках.

Данная выставка начала свою деятельность ровно 10 лет назад, ее цель – обойти все школы и культурные центры страны. Первый выставочный комплект был изготовлен на пожертвования, второй - на деньги Министерства культуры. На сегодняшней момент по Латвии кочуют уже 3 выставочных комплекта.

Если размещение подобной экспозиции в центрах культуры русские общества восприняли нейтрально - как демонстрацию альтернативного взгляда на историю, то появление подобной выставки в латвийских школах многие из них восприняли крайне негативно.

Например, зампредседателя Даугавпилсской Русской общины Евгений Дробот в телефонном разговоре с nasha.lv высказал категоричное мнение по поводу появления подобной выставки в нашем городе.

Он считает, что тема оккупации слишком надумана, ею манипулируют (особенно, в преддверии выборов), а нынешняя подача темы оккупации во многом оскорбительна для ветеранов Великой Отечественной войны, большинство из которых уже глубокие старики, которые не могут за себя постоять.

«Исторические проблемы надо обсуждать, на эти темы можно и нужно спорить и говорить, но это должен быть именно диалог, подобный, например, программе «Исторический процесс» на телеканале «Россия». Это равный спор, а не навязываемая идеология. Причем «идеология плохих оккупантов» навязывается уже не нам, а нашим детям и внукам. На них, прежде всего, направлен этот яд. Поэтому Русская община со своей стороны призывает даугавпилчан проигнорировать выставку Музея оккупации в нашем городе», - сказал г-н Дробот.


Автор: nasha.lv

Atbildēt

zino'

22.08.2011. 17:25

Vai ievērojāt, ka Visu Latvijai runā par valodu, bet nevienu teikumu par korupciju tiesās, KNAB, prokuratūrā? Daudz kas paliek skaidrs, ka VL deputātu kandidātos ieraudzīt var Elviju Vēberu no Andra Grūtupa biroja. Vēbera tēva Jāņa Vēbera laikā Latvijas Universitātes Juridiskā fakultātē patvaļa un koruptīvās saites plauka un nostiprinājās.

Atbildēt

es

22.08.2011. 17:22

Lato Lapsa jau izdeva atmaskojošu grāmatu par tiesu ķēķi. Taču KNAB nav arestējis nevienu korumpētu tiesnesi Augstākā tiesā, piemēram, Gencu. Tas vien liecina, ka KNAB izliekas par korupcijas apkarotāju.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

22.08.2011. 14:26

>> ANTI
*****************************
...vismaz tad kaut kas sāķ, tā teikt, kustēties ...

Atbildēt

anti

22.08.2011. 10:23

par visām KNAB nelikumībām un aizdomām par tur notiekošo ir jāziņo medijam, kuram ir neatkarība no oligarhiem,manuprāt - pietiek.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

21.08.2011. 18:23

******************************
... nē - Zēģelim "uma ņe pribavilos" - www.riga.lv kategorijā "Pašvaldība/Riģas dome/Komitejas" pie, piem., "Mājokļu un vides komiteja" informācijas NEKAS nav mainījies - par komitejas sēdēm nekā, tā teikt, praktiski pielietojama ... vien mānīga vīzija ar informācijas aktualizācijas datumu 10.11.2010. ...

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

21.08.2011. 17:57

**********************************
... nezinu gan par ko KNAB varētu būt kādas pretenzijas ... "pietiek" izsludinātajam konkursam ir neapstridami iedarbiģas sekas...šodien pirmo reizi piefiksēju, ka www.riga.lv parādījusies JAUNA OPCIJA "ZIŅU ARHĪVS" ...kuras piedāvājumā "Visas kategorijas" gan NEKAS nav minēts par domes komiteju sēdēm arī pie "Rīgas domē"...acīmredzot Rīgas domes komitejās notiekošais nepieder pie Rīgas domes ...drīzāk Lapsa būtu jāiesaka par gada cilvēku ... viņa portālā pieminētās Rīgas domes Informācijas tehnoloģiju centra vismaz piecu mēnešu neatrisināmās problēmas... izrādās ir iespējams atrisināt vien nedēļas laikā - varbūt pat, ka konsultācijas domes nespējniekam Zēģelim sniedzis portāla "pietiek" tehnoloģiju pārzinātājs ... VARBŪT, KA VEIKSMĪGI KONSULTĒTAIS DOMES INFORMĀCIJAS TEHNOLOĢIJU CENTRA DIREKTORS ĒRIKS ZĒĢELIS, ATTAISNOJOT SAVU 1000 UN CIK TUR VĒL LATU ALGU, PACENSTOS IZRĀDĪT PRĀTA SPĒJAS UN LIKVIDĒT PROBLĒMAS ARĪ INFORMĀCIJAS PĀRRAIDĒ PAR DOMES KOMITEJU SĒDĒM ... jāiet man un jāpameklē vai šī daudz nozimiģākā informācijas daļa nav paslēpta kādā ne tik ērti pārskatāmā sadaļā ...jo domājams, ka tieši par domes saimniekiem izdabājošu viltību domē maksā amatpersonai ...

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

21.08.2011. 16:52

...te man bija tāds komentārs pie "Shēmas ir vienkāršas un nekaunīgas"
Sallija Benfelde, speciāli PIETIEK
16.08.2011. :

RD un VD sirdsdraudzenīte 17.08.2011. 11:23
********************************
... var tikai murgos iedomāties, KAS sāksies tad, kad "Riģas namu apsaimniekotājs" pārņems arī savu namu siltināšanu, kā to nupat uzsācis ...man te top tāds gabaliņš, cik ilgs vajadziģs laiks, lai saņemtu maksimāli iespējamu informāciju par saistīto ar zemes nomu ...
**************************************
... UN NESEN, 12.jūlijā es iesniedzu Ušakovam izvērtēšanai "Rīgas namu pārvaldītāja" rīcību, neievērojot Informācijas atlātības likumā noteikto
informācijas pieprasījuma izsniegsanas procedūru ... arī Ušakova atbilde netika sniegta Iesniegumu likuma noteiktajā kārtībā ... bet pēc mana, tā teikt, 14. augusta uznāciena portāla "Pietiek liekuļot" sadaļā...un pēc augšminētā komentāra 17. augusta rītā ... aizejot 18.augustā uz domes Apmeklētāju centru paziņkāroties, kāpēc gan nav vēl atnākusi man termiņa pēc pagērētā atbilde ...uzzināju, ka tā tomēr nosūtīta - dziedi vai raudi, 17. AUGUSTĀ ... un nu jau ir pat veiksmīgi tikusi līdz manaim...tagad paskatīšos ko un kā ar šo sadarīt - ZASEDAŅIJE PREODOLŽAETSJA, GOSPODA PRISJAŽNIJE !!!" ...

Atbildēt

To IT cilveks

20.08.2011. 21:03

Skaidrs, ka ienesiga :) Bet tikpat atri var cietuma nonakt, ja sanak, ka ir kluvis par sadu zinu nodeveju (un domat, ka it ka jau neko sliktu tacu nedariju - tikai prieks fun)... Ienesiguma un riska kombinacija darbojas vienmer, ari te un ari, ja ienesigums ir fun vai kaut kas, ar ko padizoties.

Atbildēt

HR

20.08.2011. 19:18

Vau vau 19.08.2011. 12:48
"Atgādināšu, ka Lapsa ir subjekts, kuru noziedznieki regulāri izvēlas, lai popularizētu savu izdarīto noziegumu krāšņos rezultātus."

Vai vēlaties apgalvot, ka grāmatas "Kā Latvija izlikās, ka izkļūst no krīzes" patiesais autors ir Lato? :)

Atbildēt

IT Cilvēks

20.08.2011. 14:40

Nu mūsu profesija ir ļoti ienesīga.

PC lietotājiem šķiet, ka viss ir drošībā jo neko neredz, bet neredz jau tikai tādēļ, ka nezin kur un kā skatīties, jo tas kas vienam neredzams, tas otram, kā atvērta grāmata:)

Atbildēt

atkal nesaprotu

20.08.2011. 11:58

Un kāpēc neviens no citiem medijiem neiedomājas KNABam paprasīt, vai rudā kunga murgi atbilst patiesībai.

Atbildēt

nesaprotu

20.08.2011. 11:57

Parasti nu nekādi nesaprotu rudā kunga loģiku un metodes! Bet šoreiz gan viss ir saprotams - KNAB oficiālo uzaicinājumu ierasties sniegt informāciju, nosaukt par drošu avotu ir visai loģiski. Lai rudais atzīstas un beidz mānīt lētticīgo tautu! Un lai izskaidro arī pārējos gadījumus, kad iestāžu oficiālo sūtījumu nosauc par "drošu avotu". Un tauta te cepās un tic viņam uz vārda!? Banāli.

Atbildēt

Voldemārs Kārlis Markuss

19.08.2011. 19:56

Jo vairāk KNABu lamā visādos veidos,jo augstāks ir Jūsu darba izcilība.Un izkratīto bezizeja.Labāk dosim KNABam informāciju,jo vairāk lamā,jo cītīgāk meklēsim derīgas ziņas.Pat it kā neliela un necila ziņa var būt kā pēdējais piliens lielas un svarīgas lietas pabeigšanai.Daudz par lietas būtību un virzību var zināt, bet bez juridiski nevainojamiem pierādijumiem neiztikt.Ja lielie dūži domā ka par viņiem neko nezin,tad tas ir naivums, izraks noteikti tas ir laika jautājums,iedzers palielīsies,kāds cits pa telefonu pastāstīs un noplūde aiziet.

Atbildēt

Voldemārs Kārlis Markuss

19.08.2011. 19:35

Pat Vilnītim neizdevās tikt ar KNABu galā.Gods un slava.Lai KNABs cītīgi strādā mēs visi to arī redzam.Aicinu visus kas sniegs informāciju Pietiek.com uz konkursu naudas balvai,nosūtīt kopiju arī KNABm.Informācija KNABā būs darbam,labam darbam,netiks izpausta,konkursu niespaidas.Pietiek .com būs palīdzējis KNABĀ labiem cilvēkiem.

Atbildēt

To paija

19.08.2011. 17:37

Tas viss atvieglos nokert zinotaju :) Bet, ja jau ir tik atri viss vinam zinojums no pirmavotiem, tad tacu to vajadzetu atklat, jo drosi vien ir kads no ierobezota pers, vai ari tie ir IT cilveki (bet sadas lietas tacu parasti pa e-pastiem nesuta).

Par parejo - gan jau bus labi. Saja gadijuma bija gaidama pretdarbiba, jo 20 gadus ir zagusi, tagad peksni sak zust pamats zem kajam, tadel ari agone. Un tas viss notiek tik peksni, ka nevar paspet sakravet mantas, lai begtu, bet viens pat vairs neizprot pasauli, jo izradas, ka tiesam (taisnigam) ir pilnigi vienalga vina statuss, ipasums, ietekmesanas speja, tadel jau jakeras pat pie tadas melosanas, ka TV esot iedevusi pulksteni.

Kaut ka likas, ka portals uzticams un tiesam interese kaut kada taisniba, bet izradas par uzvardiem (uzvards Potapova ir pavisam normals) un gimenes lietam (kam gan interese, kas bijusi personas radinieki - normala gadijuma tam nav nekada nozime, jo atbildiba ir individuala).

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

19.08.2011. 16:35

******************************
... liekas, ka jāpasteidzas ar nākamā, tā teikt, materiāla sagatavošanu ...

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

19.08.2011. 16:33

*********************************
... iepriekšējais komentaŗs bija mana reakcija uz mēģinājumu iedomātai iebaidīšanai :...

..."(..)...Pamatojoties uz šo pantu, KNAB vadība nolēmusi, ka biroja Politisko organizāciju finansēšanas kontroles nodaļai vajadzētu ko vairāk uzzināt par Pietiek izsludināto konkursu un tāpēc uz biroju būtu jāizsauc portāla pārstāvis, lai sniegtu par to plašākas ziņas, tostarp, iespējams, arī par konkursa dalībniekiem un to iesūtīto informāciju."...

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

19.08.2011. 16:30

************************************
... MIĻAIS KNĀBI !!! - LŪDZU, LŪDZU IZSAUC MANI ...
...publiskā paziņojumā dodu savu atļauju "pietiek" atklāt bez liekas staipīšanās "RD un VD sirdsdraudzenītes" personas datus ... bet tikai KNAB ...un tikai tad, ja kaut kā tiek dokumentēts, kas un kādā sakarā tos pieprasa ...

Atbildēt

Potapova

19.08.2011. 16:17

re kaa-Anna Potapova sanjeemusi uzdevumu noveerst saimnieku atmaskoshanu:D

Atbildēt

paija>gaf ,gaf

19.08.2011. 16:10

Balts un pūkains nav neviens virs zemes. Tikai domāju,ka tad arī par to jaraksta,konkrētu rīcību un parkapumiem, nevis jāpieņem no avota zagti izmeklēsanas dokumenti un jaatstasta atstastīta saruna,no kuras nevar saprast, vai drošais avots par šo jautajumu pats runajis ar Jutu un tad aizskrējis ziņot vai drosmīgi klausījies aiz durvīm un ausi ieveris durvīs un visu nav labi sadzirdejis vai atstasta cita atstastīto

Atbildēt

Potovilks

19.08.2011. 16:02

par godīgiem cilvēkiem jau sliktu nerakstīs, nezin ko tā anna satraukusies ????

Atbildēt

haralds

[R] 19.08.2011. 15:52

varbūt cer vinnēt galveno prīzi?

Atbildēt

mums ar faktiem grūti

19.08.2011. 15:17

jo priekš mums nedarbojas čekistu pretizlūkošanas dienests

Atbildēt

gaf gaf to >>>

19.08.2011. 15:12

Uzlāpīsimies kopā? Pie reizes noskaidrosim, kā pārdevēja labāk saprot..

Atbildēt

gaf gaf to Paija

19.08.2011. 15:10

Es tomēr vairāk vēlējos uzslavēt pietiek.com par pietiekoši neatkarīgo darbību, nevis jūsu piesaukto portālu un avīzi.. Kaut arī man bieži vien liekas daži raksti ir ļoti tendenciozi gan tur,"NRA" gan šeit.. Stāsts jau ir par ko citu. Pēc jūsu domām KNAB ir gaiši un pūkini, bet visi pārējie ir tie "Melnie un ļaunie Bruņinieki" ???

Atbildēt

paija> gaf gaf

19.08.2011. 14:37

Visu,ko oligarhi un viņu pakalpiņi un ta saucamie žurnālisti, un viņu perkamie avoti domā par KNAB un Jutu jau gadiem var lasīt Neatkarīgaja, domaju,ka viņi redz un sapņo,ka Jutu varetu nograuzt un domaju,ka bus priecīgi par pietiek pievienosanos. Vaškevics , Bodenieki, Lembergs, šlesers noteikti sniegs nenovertejamu informaciju gramatai ,bet var jau izdot Neatkarīgas rakstus un pat tik daudz nebūs janopūlas. Tāda mums tā neatkarīga prese

Atbildēt

Lapsa PIETIEK stučīt

19.08.2011. 13:59

"Saistībā ar to Pietiek paziņo, ka pretēji KNAB vadības iedomām un vēlmēm birojam nekādas ziņas ne par konkursa dalībniekiem, to identitāti un elektroniskā pasta adresēm, ne par viņu iesūtīto informāciju netiks sniegta", -
Tas jauki, Lapsa, bet ko tad tu diskutētāju Štokenbergu tā centies skaitļot un uzreiz nostučīt?

Atbildēt

>>> gaf gaf

19.08.2011. 13:56

Ja gribēsi uzlāpīties, veikalā prasi Absolut, tad tevi pārdevēja sapratīs pareizi.

Atbildēt

Vau vau

19.08.2011. 13:48

Atgādināšu, ka Lapsa ir subjekts, kuru noziedznieki regulāri izvēlas, lai popularizētu savu izdarīto noziegumu krāšņos rezultātus. Nešaubos, ka šie noziedznieki var un grib pasūtīt tādam Lapsam attiecīga satura grāmatas. Manā ieskatā Lapsam ir ļooooti slikta reputācija.

Atbildēt

>> omīt

19.08.2011. 13:44

Nerunā tautas vārdā. Pasūtījumu ķengu grāmata arī grāmata.

Atbildēt

gaf gaf

19.08.2011. 13:24

Tiešām ar nepacietību gaidu šo grāmatu.. Lapsas kungs, veiksmi

Atbildēt

gaf gaf to >

19.08.2011. 13:20

Redziet, kāds uztraucas par pareizrakstību, bet kāds par tiesiskumu.. Tāpēc jau mēs esam šinī bedrē.. Daudz skolotāju, bet maz darītāju..

PS. Vārds - absurds, protams rakstās ar burtu b, nevis p.. paldies ka palabojāt, bet iespējams ir arī viss ko jūs spējat..

Atbildēt

Omite

19.08.2011. 12:19

Beidziet tak te spamot, nelgas, lai Lapsa raksta ātrāk to grāmatu. Tauta gaida !

Atbildēt

Lapsam

19.08.2011. 11:28

Neaizmirsti pie kārtējās tikšanās nodot sveicienus grāfa kungam (ja būsiet skaidrā, protams, un ceru, ka būsiet).

Atbildēt

> gaf gaf

19.08.2011. 11:26

Absurdi ir rakstīt vārdu absurds ar p. Tas liecina, ka autors lieto svešvārdus, nezinot to pareizrakstību. Šāds mazizglītota spriedēja secinājumiem ir maza vērte.

Atbildēt

Lapsam

19.08.2011. 11:20

Kā jau par visu, arī par izsaukšanu uz nopratināšanu, Lapsam ir ļoti virspusējs priekštats (tas par to ierakstīto vēstuli). Neoficiāli, bet droši, avoti lapsveidīgo aprindās ziņo, ka Lapsa savas fantāzijas un secinājumus uzdod par drošu, bet neormālu avotu ziņojumiem.

Atbildēt

gaf gaf to paija

19.08.2011. 10:28

Redziet, kam jūs ziņosiet? Prokuratūrai? Tam pašam uzraugošajam prokuroram, ģenerāprokuroram? Šis jau ir mūsu tieslietu sistēmas apsurds.. Vienīgais kas vēl pastāv ir šādi salīdzinoši netkarīgi portāli... respektīvi - žurnālistika.. Jābūt spēku līdzssvaram nevis visatļautībai..

Atbildēt

TO Lapsam

19.08.2011. 10:24

Nē, ziniet, ka ne. Un, kā izskatās korektu dienestu korektas pavēstes, mēs ļoti labi zinām - atnāk parakstīts dokuments ierakstītā vēstulē, kur glīti aprakstīts, uz kāda pamata kas un kādā sakarā jādara.
Ar cieņu,
PIETIEK

Atbildēt

Lapsam

19.08.2011. 09:54

Drošais avots no KNAB atsūtīja pavēsti? PIETIEK zīst no pirksta (?) Lapsa.

Atbildēt

2lapsa

19.08.2011. 09:36

Kaut ka soreiz tas KNAB stulbi... es saprotu ja pietiek.com butu mudinajis cilvekus uz kadam teroristiskam akcijam bet pietiek.com tacu tikai ludza cilvekiem rakstit un zinot par nelikumibam..

Atbildēt

skat. Pričal senos numurus!

19.08.2011. 09:32

Paņemiet kādu no nu jau slēgtās avīzes Pričal numuriem,tur kādu krietnu laiku atpakaļ bija aprakstīts gandrīz komisks gadījums par Saskaņas centra 3 biedriem Ventspilī pilsētas domes sēdē. Deputāte Garbuzova pār visam sēdes galdam ar Lembergu sarunājas krieviski par SC lomu Ventspilī. Pati saruna jau bija anekdotiksa, vispirms A.L. krieviski uzrunājis Garbuzovu, tad Mirvi, Šafranskis nav bijis laikam. Saruna bijusi ar ironisku attieksmi par SC Ventspilī, ko arī minētie deputāti netieši atbalstījuši. Visi pārējie "L un V" biedri pilnīgā klusumā klausījušies šajā krieviski notiekošajā sarunā domes sēdē. Rakstu pēc atmiņas no izlasītā avīzē Pričal, bija arī bilde no jestrās sarunas.

Atbildēt

Berta

19.08.2011. 03:34

Kas tie par sūda izmeklētājiem, kuri visu izpļurkšķ vienalga, kam, lapsai vai kazai, un līdz ar to norauj lietu? Ja tādi strādā KNABā, tad viņus ir jāatlaiž nekavējoties! Nu, nevar Lapsa būt par kriminālprocesa virzītāju! Bišku tomēr jāfiltrē, kas kuram jādara.

Atbildēt

Omite

19.08.2011. 01:52

Mn arī gribētos izlasīt pilnīgu un godīgu aprakstu par šīs dosmīgās, apķērīgās un taqisnīgās sievietes dzīvi; bērnību, skolas gadiem, piemo mīlestību un lielo patriotismu- Dzimtenes mīlestību. Domāju, ka nekas nosōdāms tur nav un Juta tā nešņaukāsies kā Ainārs. Tūkstošiem Latvijas patriotu alkst to lasīt.

Atbildēt

Alfred

19.08.2011. 01:27

Par to vien ka KNABā ir droši avoti, visu to bodīti vajag atlaist bez atlaišanas pabalstiem

Atbildēt

paija>gaf,gaf

19.08.2011. 00:43

EA gan runāJU konkreti par izmeklēšanas dokumentu zagšanu, informacijas izpaušanu par ieplanotiem operatīviem pasakumiem ,kas ir noziegums un žurnalistiem vajadzetu izsvert, vai tadas informacijas izpaušana un noziedznieku atbalstīsna sensaciju deļ ir tā verta .
Ja KNAB darbinieki parkapj likumu,tad ,protams par to ir jaziņo.
Konkretā gadījumā KNAB neko pietiek nav pieprasījis un izklausas mazliet smieklīga kā tada lielīšanas, redz mes jau zinam, ko jūs mums prasīsiet, bet mes jums figu

Atbildēt

rakstīsim

19.08.2011. 00:36

Neviens tā neatmaskos negodīgus juristus kā paši juristi, kas kopā studējuši, strādājuši utt. Palīdzēsim Lato Lapsam atmaskot nelietīgos juristus, kas ieņem amatus, bet cietušos cilvēkus piesmej.

Atbildēt

jurists

19.08.2011. 00:34

Aizsūtīsim Pietiek.com KNAB atrakstīšanās pērles un smaragdus vairāku gadu garumā. Lai zina, kā tur vieniem palīdz, bet citus izliekas nepazīstam.

Atbildēt

Andis

19.08.2011. 00:06

Viss ir ļoti skaidrs.SC tika dibināts kā Krievijas oligarhu partija, kuriem mazāk interesē nacionālie jautājumi, bet galvenais - Latviju "nopirkt" un padarīt atkarīgu no Krievijas. Viens no šiem darījumiem, kurā iejaukts ir ne tikai SC, bet arī Šlesers, Pauls un pārējie, bija vērienīgais darījums Jūrmalā. Ne pa velti tika pieņemts likums par īpasumu iegādi 100 000 latu apmērā un uzturēšanās atļaujām. Latvija tiek izpirkta milzīgā ātrumā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...