Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Levits

06.10.2019. 22:08

»

neirs okupant

pāri mātuškas robežai kara sākumā aizmuka tie, kas sadarbojas ar krievu okupantiem, pakaļskrējēji un tautas nodevēji


Kara sākumā uz PSRS kopā ar Sarkano armiju aizmuka Levita tēvs-komisārs, kurš piedalījās īpašumu ekspropriācijā. Pēc kara bija atpakaļ. Ko darīja, kur strādāja? Levits melo par disidentismu. Žīdi Leviti aizlaidās uz Vāciju. Tagad ir miljonārs un Prezidents!!!

Atbildēt

Patriotiskais gars

06.10.2019. 21:19

Vispār jau vēsturiski un patiesi virsrakstam,kaut nu ļoti nepatriotiski jābūt:"Godina Mores kaujās kritušos waffen ss piederošos Latvijas karavīrus".Tas saprotāmi un taisnīgi.

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

06.10.2019. 19:40

Kā tad tā, Lato, solījies komentārus nedzēst....

Atbildēt

pietiecoms

06.10.2019. 15:38

durdoms

Atbildēt

Juris

06.10.2019. 14:25

»

Vai vieta jaunvārda darināšanai?

...


Vitai Brižei jau nu vajadzēja zināt , ka 1944.gadā Padomju armija vēl nebija .

Atbildēt

MŰLLER

06.10.2019. 12:33

»

Q

Tautas labākā daļa palika Latvijā un saglabāja ticību neatkarīgai valstij, pāri dīķim aizmuka tie, kas sadarbojas ar vācu okupantiem,pakaļskrējēji un tautas nodevēji


Tautas nodevēji???? Kuras tautas? Padomju, jo kā zināms, tad kopš 1940.17.06. LV bija padomju tautu savienība. Latviešu tautas nodevēju nebija aizbraucēju vidū. Varbūt salīdzinājumam žurnālisti varētu iztaujāt bijušās VDR teritorijas iedzīvotājus par atmiņām un nodevēju jēdzienu.

Atbildēt

Miers

06.10.2019. 11:10

Ko tik dzeruma nesaruna

Atbildēt

neirs okupant

06.10.2019. 10:57

»

Q

Tautas labākā daļa palika Latvijā un saglabāja ticību neatkarīgai valstij, pāri dīķim aizmuka tie, kas sadarbojas ar vācu okupantiem,pakaļskrējēji un tautas nodevēji


pāri mātuškas robežai kara sākumā aizmuka tie, kas sadarbojas ar krievu okupantiem, pakaļskrējēji un tautas nodevēji!
1945. gadā šie atkal bija atpakaļ kā blaktis no šķirbām...

Atbildēt

Varbūt labāk viņus nodēvēt

06.10.2019. 10:56

»

30 gadus pēc "atbrīvošanās"

okupanti joprojām diktē ko Latvijā rakstīt ko nē


par "latvāņiem"? Asociācija ar "vaņkām".. Latvaņki?

Atbildēt

30 gadus pēc "atbrīvošanās"

06.10.2019. 10:50

»

Vai vieta jaunvārda darināšanai?

...


okupanti joprojām diktē ko Latvijā rakstīt ko nē !!!!!
.....................................................
Dažādu tautību latvieši !!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Herta

06.10.2019. 10:47

Vecajam komjaunietim Pabrikam esot jauna brūte!? Kā tas iet kopā ar militārā vadoņa morālo stāju?

Atbildēt

Pa rika, veca cionista, runas

06.10.2019. 10:15

»

nezinu

par pārdošanu, bet vērtējot šī "politiķa" gaitas šķiet, ka kvēlu, pagodinošu runu gatavs teikt pie jebkura kapa, ja vien tas ir izdevīgi palikšanai pie siles...


ir tukšas manipulācijas ar latviešu tautas apziņu. Tieši tāpat koholiete- pusžīdiete I. Mūrniece ik izdevīgā gadījumā steidz uz Litenes kapiem un saka "kvēlas runas". Bet darbos Saeimas pr-jas amatā manipulē ar Saeimas balsojumiem, liekot nobalsot par likumu normām. deputātiem neizprotot, par ko tie nobalso. Saeimas aktīvais radošas gars tiek cionistu garā noslāpēts ar tukšu un nesaturīgu runu cīņām.

Atbildēt

Hibrīdkara apstākļos cionisti vispirms sajauz jēdzienus cilvēku galvās

06.10.2019. 10:09

»

Aizsardzības ministrija

Patriotisma propagandai valstij ir nepieciešami kara varoņi. Hibrīdkara paņēmiens “fake news” mums galīgi nav svešs. A ko jūs gribējāt? Na voiņe kak na voiņe


Sajaucot jēdzienus, cinistu pasaules valdība izmanto ANO savu mērķu realizācijai.

Sajaucot jēdzienu būtību LV cionistu vara LV un cionistu vara Krievijā sarīda šīs valstis hibrīdkarā, liekot tam noticēt. Tas tiek darīts ar mērķi, lai iznīcinātu krievu tautu Krievijā un latviešu tautu Latvijā. Pastāvot aktīvam bibrīdkaram, tautas tad neierauga savus kaklakungus, kas to visu organizē - globālie cionisti ebreju impērijas interesēs.

Krievijas F cionistu valstsnācijā ietilpst daudz tautu, valsts formālā valoda ir krievu, lai gan krievi tiek diskriminēti.

Tieši tas pats notiek Latvijā genocīdā pret latviešu tautu globālās ebreju impērijas interesēs.

Atbildēt

Mežabrāļu garu LV cionistu vara baidās atmodināt

06.10.2019. 10:02

»

Atbrivotajs

Pateicoties legionariem un vacu diviziju kaujam Latvija , Dzimteni vareja pamest musu tautas labaka dala . Sarkanais meris vinus iznicinatu. Bet kapec negrib godinat mezabralus ,kuri nomazgaja 1940-41g. negodu. Tad ari Rietumi mus saprastu


jo tad latviešu tuta šautu uzreiz uz varas komunistiem, čekistiem un jaunajiem cionistiem no latviešu vidus. Bet mežabrāļu gars mostas.

Atbildēt

nezinu

06.10.2019. 10:01

»

.

Padomajat, ko šis mēsls darītu īstā karastāvoklī. Gan jau, ka nopārdotu Latviju acis nepamirkšķinot. Pēc tam aizbildinātos, ka ar Briseli un Vašingtonu viss bija saskaņots


par pārdošanu, bet vērtējot šī "politiķa" gaitas šķiet, ka kvēlu, pagodinošu runu gatavs teikt pie jebkura kapa, ja vien tas ir izdevīgi palikšanai pie siles.
Šajā gadījumā - runa pie leģionāru - apsveicami, žēl tikai, ka ne pēc pārliecības. Ja būtu pēc pārliecības tad pēc tam nesabītos. Un ja nav pēc pārliecības tad arī tā kvēlā runa izskatās pēc zaimošanas. Būtu nu paklusējis

Atbildēt

Šveiks

06.10.2019. 09:41

Leģionāru pēcteči uzaicina aktīvo padomju okupantu diplomēto ideologu,okupācijas armijas virsnieku viņus apsveikt!Latvijā valda haosa ideoloģija,kurā jaukt kopā patriotismu ar kolaboracionismu ir svēta lieta un ir lieliska kolaboracionistu barotne.Tas notiek tik neticami atklātā un idiotiskā veidā, ka daudzi to uztver kā neapstrīdamu patiesību.

Atbildēt

Q

06.10.2019. 09:11

»

Atbrivotajs

Pateicoties legionariem un vacu diviziju kaujam Latvija , Dzimteni vareja pamest musu tautas labaka dala . Sarkanais meris vinus iznicinatu. Bet kapec negrib godinat mezabralus ,kuri nomazgaja 1940-41g. negodu. Tad ari Rietumi mus saprastu


Tautas labākā daļa palika Latvijā un saglabāja ticību neatkarīgai valstij, pāri dīķim aizmuka tie, kas sadarbojas ar vācu okupantiem,pakaļskrējēji un tautas nodevēji!

Atbildēt

Q

06.10.2019. 08:41

Bijušais komjaunietis aci nepamirkšķinot pārdos savu māti un tēvu, par tādu sīkumu kā dzimtene pat nerunājot, vienkārši tāds cilvēka tips!

Atbildēt

Atbrivotajs

06.10.2019. 08:28

Pateicoties legionariem un vacu diviziju kaujam Latvija , Dzimteni vareja pamest musu tautas labaka dala . Sarkanais meris vinus iznicinatu. Bet kapec negrib godinat mezabralus ,kuri nomazgaja 1940-41g. negodu. Tad ari Rietumi mus saprastu.

Atbildēt

Aizsardzības ministrija

06.10.2019. 08:19

Patriotisma propagandai valstij ir nepieciešami kara varoņi. Hibrīdkara paņēmiens “fake news” mums galīgi nav svešs. A ko jūs gribējāt? Na voiņe kak na voiņe.

Atbildēt

Precizējums

06.10.2019. 08:17

»

Vai vieta jaunvārda darināšanai?

...


Līdz ar cionistu ieviestām jukām likumdošanā un izpratnē, kas ir "latvieši", Aizsardzības ministrijai turpmāk sevi jāreklamē daudz piesardzīgāk.

Atbildēt

Vai vieta jaunvārda darināšanai?

06.10.2019. 08:12


Pabriks: Latvijas leģionāri ir latviešu tautas un valsts lepnums
2019.gada 27.septembris.


Otrā pasaules kara laikā - 1944. gada septembra beigās - Morē norisinājās vienas no sīvākajām kaujām Latvijas teritorijā starp Padomju armiju un latviešu leģiona karavīriem, kas bija iesaukti vācu armijā. Latviešu leģiona karavīri, cīnoties savā zemē pret desmitkārtīgu pārspēku, veselas divas nedēļas aizturēja šai Siguldas aizsardzības līnijā Padomju armijas virzību uz Rīgu. Tas ietekmēja turpmākos vēsturiskos notikumus.


A. Pabriks piemiņas brīdī Latviešu leģionāru brāļu kapos pie Roznēnu ozola uzsvēra: "Mūsu pienākums ir šos Latvijas patriotus godāt no visiem dvēseles dziļumiem. Atcerēsimies, ka ar katru gadu leģionāru mūsu rindās diemžēl paliek arvien mazāk, šobrīd Latvijas Nacionālo karavīru biedrības rindās viņu ir tikai nedaudz vairāk par 30. Godāsim kritušo leģionāru piemiņu, neļausim nevienam viņu piemiņu nonievāt! Latvijas leģionāri ir latviešu tautas un valsts lepnums."


Pēc „Saskaņas” uzbrēciena Pabriks nomaskē savu "pārliecību", ka „Latvijas leģionāri ir latviešu tautas un valsts lepnums”


"Saskaņas” pārstāvji bija reāli piespieduši Pabriku nedaudz mainīt savu „pārliecību".


Ziņas nomainīšana virsrakstā Aizsardzības ministrijas mājas lapā uz citu, „neitrālāku" patiesais iemesls ir skaidrs un nepārprotams, jo A. Pabrika ziņa, ka "leģionāri ir latviešu tautas un valsts lepnums" šodien ir klaja nacionālā naida kurināšana apstākļos, kad saskaņā ar LV nostādnēm Latvijas nācija ir Latvijas valstsnācijas visi Latvijas pilsoņi, kuri vienlaikus piespiedu kārtā uzskatāmi par latviešiem, tostarp Saskaņas elektorāts - PSRS okupācijas laika okupanti, pret kuriem Mores kaujā karoja latviešu patrioti. Līdz ar to cionistu ieviestās jukas likumdošanā un izpratnē, kas ir "latvieši", Aizsardzības ministrijai turpmāk sevi jāreklamē daudz piesardzīgāk.

No citas puses raugoties uz šo problēmu, redzam vietu kāda jaunvārda radīšanai, jaunvārda, kas nošķirtu divus jēdzienus - "latviešus", pamatnācijas patriotus, un "latviešus" - Latvijas valstsnācijas pilsoņus.

Daži jaunvārdi jau dzirdēti piem., latvijieši, latvijci. Tomēr neviens no tiem nav konkrēti jēdzieniski iesakņojies latviešu tautas apziņā. Tādēļ turpinās cionistu ieviestais haoss ar jēdzienu neizpratni pat Aizsardzības ministrijas mājaslapā.

Atbildēt

.

06.10.2019. 06:57

Padomajat, ko šis mēsls darītu īstā karastāvoklī. Gan jau, ka nopārdotu Latviju acis nepamirkšķinot. Pēc tam aizbildinātos, ka ar Briseli un Vašingtonu viss bija saskaņots.

Atbildēt

lauķis

06.10.2019. 06:55

»

Fēlis

latviešu tautas un valsts lepnums? Var būt, bet daudz lielākā mērā tā ir latviešu tautas traģēdija


Tieši tā,tā ir traģēdija,leģionāri tika izmantoti,bet patiesie izmantotāji pat netiek pieminēti,kur nu vēl nosodīti un sodīti.Diemžēl leģionāri joprojām tiek izmantoti.

Atbildēt

Fēlis

06.10.2019. 06:38

latviešu tautas un valsts lepnums? Var būt, bet daudz lielākā mērā tā ir latviešu tautas traģēdija.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

FotoKā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri.
Lasīt visu...

21

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

FotoBrīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā.
Lasīt visu...

21

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm ir skaista dāvana Rosļikovam un politiskajām partijām, kuras koncentrējas uz to, lai savus vēlētājus pamatā uzrunātu krievu valodā. Tieši šīs partijas būs lielākie ieguvēji.
Lasīt visu...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...

21

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

FotoLatvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai aizrādīja, ka minētais raidījums Somijā nebija partiju kandidātu priekšvēlēšanu debates krievu valodā, bet gan raidījums, kurā par politiku tika iztaujāti emigranti. Situācijas nav salīdzināmas, jo Somijas sabiedriskais medijs politiķu debates svešvalodā nerīko.
Lasīt visu...

20

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

FotoRīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie Rīgas rātsnama no 6. jūnija līdz 15. jūnijam.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...