Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Saļimons

01.02.2017. 15:47

Tagad ludzas zeme uzbrauc Rēzeknes kriminālai autoritātei Fiļam Plastmasai un diviem brāļiem akrobātiem,"īstenien zemniekiem"liekas no Malnavas pagasta sigaretu kontrobasiem,neiztika bez konika.

Atbildēt

Atbildu

31.01.2017. 15:18

»

??

Publikācijā detalizēti izklāstīta redaktora versija un domas par notikušo. Varētu visam piekrist, ja vien "aiz kadra" nebūtu palikušas dažas lietas, kas pieminētas garāmejot, bet kam ir liela nozīme tam, kā es ( un domāju ne tikai es) pret to visu attiecos...


Rezrkne atrodas 20 km attaluma no ludzas, tapat ludzas zemi tirgo rezekne ka ari teritoriali ir plans ieklaut nakotne ludzu rezeknes novada. Tapec ari raksta par rezeknes meri. Nekadu citu iemeslu. Ne jau par liepajas meru parpubliceja rakstus.

Atbildēt

es

31.01.2017. 13:59

»

Simt punkti

Lūdzas Zemei ir pilna taisnība. Tiesa ir spriedusi tiesu nepamatoti. Simt punkti, Rēzeknē mītošā apgabaltiesa to neatcels, jo gan jau "roka roku mazgās" - kā gan var spriest pret kolēģiem, ar kuriem turpat dzīvo, strādā tuvumā utt. Vienkārši neētiski man kā tiesnesim būtu atcelt kolēģu spriedumu. Satiekamies...


Grūti spriest, kā lietu skatīs apgabaltiesa. Bet nu, ja tiesnesis ir godīgs, viņš noteikti sapratīs, ka redakcija nav jāsoda un ka publikācijās nav nekā cieņu un goda aizskaroša, ziņu žanra tur vispār nav. Tas tak acīmredzami. Diemžēl var nostrādāt arī tiesnešu nekompetence.

Atbildēt

ok

31.01.2017. 13:56

»

??

Publikācijā detalizēti izklāstīta redaktora versija un domas par notikušo. Varētu visam piekrist, ja vien "aiz kadra" nebūtu palikušas dažas lietas, kas pieminētas garāmejot, bet kam ir liela nozīme tam, kā es ( un domāju ne tikai es) pret to visu attiecos...


Var piekrist, ka varbūt žurnālistam bija kāda interese, tad jau lai vēršas tiesā pret to žurnālisttu, ko gan bartaševičs nav darījis. Kāpēc? Vienkārši no Rīgas žurnālista viņam bail, bet vietējos var sist.

Atbildēt

Ev, vobļa

30.01.2017. 22:53

»

Ev, toč

Man ir zināms, pie kura psihiatra tevi varu aizvest un pieņems bez rindas


Visi jau nav tādi kā tu, ko psihiatrs pieņem bez rindas.

Atbildēt

Ev, toč

30.01.2017. 22:02

»

oi

Jums nav sava psihiatra


Man ir zināms, pie kura psihiatra tevi varu aizvest un pieņems bez rindas.

Atbildēt

Aloizs Uverbilis

30.01.2017. 17:24

latviešu rakstnieks otto,linuzas reklamēto Zilupes mēri olegu,nosaucis par terehovas mafijas bosu ar saknēm vienotības rindās.Raksts linuzas lapā no 10.janvāra.

Atbildēt

CENZĒTS

30.01.2017. 16:38

"...galvenā redaktora atbildība un pienākums cieši saistās arī ar nepieciešamību nodrošināt demokrātiskās vērtības un vārda brīvību, kā arī, balstoties uz Satversmi, nepieļaut savā izdevumā cenzūru."
&
"Redakcija neveic viedokļu vai informācijas izmeklēšanu vai cenzēšanu."

--------------

Patiešām?!?
Kas to būtu domājis...

Atbildēt

Aizver muti, es pilsētas galva?

29.01.2017. 21:13

"Tiesas arī kļūdās, bet to var labot ar pārsūdzēšanu. 7 gadi, un nekas nav vēl beidzies. Pilns tiesas spriedums būs pieejams 31. janvārī, tad tiks sagatavota kasācijas sūdzība un spriedums* pārsūdzēts. Un joprojām man ir daudz jautājumu, uz kuriem es vēlēšos saņemt atbildes, kuras rodas, izejot kārtējo Dantes loku Latvijas tiesu sistēmā – par nenotikušu noziegumu" - tā NEO lietā. Arī šei būs ECT spriedums pret valsti, gan jau.

Un kā sabvulaik tiesājās Andris Šķēle pret Viļa Selecka grāmatu par "goda un cieņas" aizskārumu? Un ko pateica Eiropas cilvēktiesību tiesa? Piedzīt no valsts morālo kaitējumu, jo tika pierādīts, ka Selecki tiesāja tāpat kā tas bija rakstīts grāmatā: "TIESĀŠANĀS KĀ ĶĒĶĪ". Šeit arī kaut kas līdzīgs, kur viens politiķis, pilsētas galva, lai liktu aizvērt muti, tiesā tiesā masu mediju. Ludzas Zeme, izmantojiet, ja kas, šī ECT sprieduma secinājumus, jau apelācijā un kasācija, tos var sameklēt "ECT HUDOC, Informācijas centra datu bāzē?

Atbildēt

??

29.01.2017. 20:36

Publikācijā detalizēti izklāstīta redaktora versija un domas par notikušo. Varētu visam piekrist, ja vien "aiz kadra" nebūtu palikušas dažas lietas, kas pieminētas garāmejot, bet kam ir liela nozīme tam, kā es ( un domāju ne tikai es) pret to visu attiecos.
Publikācijā ir pareizi pateikts, ka Ludzas zeme ir bijušais Ludzas rajona laikraksts. Tad nav saprotams, ko tad metās kā rakstā pausts "... sabalansēt sabiedrības intereses un meklēt taisnību ....." un kaimiņu bijušo rajona centru Rēzekni? Vai tad Ludzā un bijušajā rajonā visas sabiedrības intereses un taisnības jau noskaidrotas? Kas bija par iemeslu iesaistīties Rēzeknes problēmās? Varbūt tas bija vārdā nenosauktais žurnālists, kam bija kādas intereses ar to nodarboties? Ja bijā, kādas tās bija? Uz to vedina domāt rakstā paustais par žurnālista aktivitātēm izplatot Rēzeknē bezmaksas avīzes. Jājautā, pār kādu naudu un ar kādu mērķi?
Dzīvoju tālu no notikuma epicentriem, nevienu tur nepazīstu, par konfliktiem neko nezinu, bet savas attieksmes noformulēšanai par notiekošo man ir būtiski zināt atbildes uz man neskaidriem jautājumiem.

Atbildēt

Moduss

29.01.2017. 20:32

LAI VEICAS BARTAŠEVIČA KUNGS,laba tika dota mācība linuzai un dauksei,kā reiz par murgojumiem,izdomājumiem dabūja arī apoļļo un nets.Tiesām arī reizēm vēlme pēc taisnīguma un tiesiskuma.

Atbildēt

Simt punkti

29.01.2017. 17:27

Lūdzas Zemei ir pilna taisnība. Tiesa ir spriedusi tiesu nepamatoti. Simt punkti, Rēzeknē mītošā apgabaltiesa to neatcels, jo gan jau "roka roku mazgās" - kā gan var spriest pret kolēģiem, ar kuriem turpat dzīvo, strādā tuvumā utt. Vienkārši neētiski man kā tiesnesim būtu atcelt kolēģu spriedumu. Satiekamies un runājam, gandrīz kā radinieki. Šādas lietas abgabalam savā pilsētā nevarētu nodot izskatīšanai, jo vēl vairāk, ka te skar pilsētas vadību, no kā var būt atkarīgi daudzi "labumi" arī tiesnešiem kā pilsētas iedzīvotājiem/ ļoti pareizi un labi tiesu spriež Zemgales apgabaltiesa, lietu apelācijai jānodod šai vai citai tiesai, bet ne Rēzeknē. Man ir piemēri, ka Rēzeknes tiesas spriedumi patīk arī apgabaltiesai Rēzeknē.

Beidzot - domāju, ka šis ir labs materiāls Eiropas Cilvēktiesību tiesai, ja neatcels, manā skatījumā, šo absurdo tiesas spriedumu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Mārtiņš Bondars = politiskā prostitūta?

FotoStarp citu, to pirmais pateica Artuss Kaimiņš. Un pēc šī raksta izlasīšanas dīvainā kārtā šādam apgalvojumam varētu piekrist pat premjers Krišjānis Kariņš. Un Raimonds Pauls jau noteikti. Jo ļoti iespējams, ka zināmā mērā par Maestro un tūkstošiem citu Krājbankas noguldītāju apmuļķošanu saņemtā asinsnauda palīdz nodrošināt Bondaru pārim ierasto spožo un padārgo dzīves stilu. Citi iespējamie scenāriji, kā Latvijas liberālās politikas “spīdeklis” Mārtiņš Bondars un viņa daiļā kundze Ieva gūst ienākumus, ir pāris krimināllietu ierosināšanas vērti.
Lasīt visu...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pūce un meža kapitālvērtība

Koku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu...

Foto

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka...

Foto

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

Pienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs...

Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...