Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Pārmetumi un rīcība

Atis Priedītis
23.02.2020.
Komentāri (81)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Claudia Klein

12.03.2020. 09:23

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

Valdis Freimantāls

10.03.2020. 18:39

»

Kļūdaini ir domāt, ka jelkad bijusi Latvijas neatkarība

Latvijas neatkarības ideja radās jaunlatviešos. Jaunlatviešu kustība vēsturiski sakrita ar četru impēriju sabrukumu laiku. Sagraut šīs impērijas ar 1. un 2. pasaules kariem veicināja dziļā pasaules valdība, kuru veido vēsturē neaprakstīti finansu un kapitāla 24 klani. Dziļā pasaules valdība nāk no 16...


Protams, tev taisnība!

Bet katram latvietim ir bjauzskata, ka valsts vara ir nulle, salīdzinot ar latviešu kultūras fenomenālajam vertībām!

Un šīs vērtības ir Rīgas Latviešu Biedrības sazarotais, leģitīmais tīkls - visās latviešu apdzīvotajās teritorijās!

https://tautastribunals.eu/?p 33716

Atbildēt

Valdis Freimantāls

10.03.2020. 18:24

»

L.Grantiņš-Stenētājs

Lielais komponist! Ja Nācijas Debilais Tēvs ir aizņemts ar kaut ko svarīgāku, sacerot Alfrēda Rozenberga mīlētajai latviešu vērtīgajai tautiņai jaunus melus, ko tā no viņa gaida katru rīta mirkli bez angļu brokastīm, tad vari, lielais komponist, izmantot vārdus no mana dievinātā rakstnieka pamfleta "...


Linarda doma ir skaidra - latviska!

Komunistu un čekistu ieliktņu skaits ir milzīgs!

Tādos apstākļos izprast notiekošo Latvija ir apgrūtināti.

Maldinātāji ir apmaksāti un goda celti - priviliģēti!

Pretlatviskajiem KROKODILIEM ir paniskas bailes no Aizsargu atjaunošanas un Rīgas Latviešu Biedrības likumīgo 1938. gada statūtu atjaunošanas Māmuļā!

Bailes no Helsinki 86 un Pilsoņu Kongresa!

Par visu pārējo viņi tikai smīn!

Atbildēt

Tiesas pristavs

28.02.2020. 18:02

Kur ir tas dienas zaglis Inkéns Edvins ,keriet vinu ciet ! Izsludinu prémiju par vina biksém
10 000 €

Atbildēt

Pusspŗāgušais Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, pieqirs-komas debiloidsz, un viņa stukača-provokatora grēk-sūd-dze

26.02.2020. 17:04

Pac sevi publiski raksturoju kā "tipisku latviešu idiotu" jo esu planpŗŗaatiņs pieqirs-komas izdrātēc debiloiidczs Egmaŗzs Kakuedajzs.

Šodienas 4. maija vara mani lauza un galîgi salauza, "apgaismoja" kamer savervēja par ietekmes agentu un provakatoru ,bet es vairs neprotestēju un nesūdzos tiesā. Jo saprotu, ka gan tad, gan tagad viņu nodomi ir iznīcināt mani, lai es nevarētu iznīcināt latviešu tautu un iznīcināt latviešu valsti. Visus padarot par paklausīgiem bioŗobotiem. Viņu rīcībā ir milzu resursi, bet tauta ir lētticīgs aitu bars. Izdzīvošana pēc salaušanas un izdŗāzšanaszc ir mana paša tūpļalieta.

Es kad dzîvoju padlaikos tad mani VDK un iekàrta lauza un dŗāza visos caurumos, bet nesalauza pilnībā, izņemot tikai analo nevainibu. Rakstîju viskauko slavinošu iekàrtai un stučiiju. Bet vienalga man visi attîstîbas cełi bija slègti.

Tagat šitajà valstē mani vajà tà pate iekàrta, kas sakràsojusies kopà ar ASV CIP židcionistiem, ja es kàdreis senàk biški vèl protestēju.

Atbildēt

érgla knàbis

26.02.2020. 17:02

»

Atkal tas debilais Mikropisans

no Dikļiem! Inģis Durka ar savim sudiem ērgļa knābī


Kaut tev miezamais aizkalstu, naciku zooofilu skapja mavka ar izrautu dzemdi!

Atbildēt

Feiss

26.02.2020. 08:04

Buņģis, Priedīti, Buņģis!!! Pirms rakst, pārbaudi avotus! Citādi jau ne vainas!

Atbildēt

Pusspŗāgušais Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, pieqirs-komas debiloidsz, un viņa stukača-provokatora diagnoze

25.02.2020. 16:04

Zinātnieki atklājuši, ka tiem, kuri visu savu dzīvi zog, terorizē citus un melo, varētu būt mazākas smadzenes nekā citiem cilvēkiem. Magnētiskās rezonanses uzņēmumos novērots, ka pieaugušiem cilvēkiem, kuri kopš bērnības ir ar antisociālu uzvedību, ir samazināta smadzeņu masa un plānāka to garoza vietās, kas ir saistītas ar tāda veida uzvedību. Pagaidām gan nav skaidrs, vai tas ir iedzimtības dēļ, vai arī rodas narkotiku ietekmē, zema intelekta līmeņa vai garīgās veselības problēmu dēļ. "Personāži, kas pastāvīgi izrāda antisociālu uzvedību jau kopš mazotnes un turpina to darīt visu atlikušo dzīvi, iespējams, zināmā mērā ir invalīdi, jo viņu smadzeņu struktūrā varētu būt izmaiņas, kas sarežģī viņu sociālās spējas, un tas savukārt var novest pie antisociālas uzvedības", esot "skaidrojuši pētījuma autori, kuri arī atzīmēja, ka ir svarīgi nestresot un “nedemonizēt” šo cilvēku grupu, bet uztvert tos kā mentāli apgrūtinātus cilvēkus, kuriem nepieciešama speciālistu palīdzība."

Atbildēt

érgla knàbis

25.02.2020. 16:00

»

Mikropisan, ātri atpakaļ Dikļu atejā un gaidi,

kad tevi sauks Klāra Debess no debesjuma


Śkic atkal ielīst atpakal zoofilu skapī savai partnerei lapsai pakaļcaurumà, LPSR laiku milici un čekas stukach un pŗovokatoŗ Egmaŗsz Kakuedajzs!
Vai tev utainais cüka pederazd eggmàr kaut ko prasija? Paliec mierigs URLA!
Pievaldi savu déjamo, tev iespraudïs atejpoda vàku tüplï kas darbojas vibratora rezimà ,tad tevi dràzis cauru nakti un dienu un tad varési staigàt kà gailis ar paceltu asti ki-ka-ri-gü.

Atbildēt

Mikropisan, ātri atpakaļ Dikļu atejā un gaidi,

25.02.2020. 06:06

»

patiesībā

apcelt līdzcilvēkus (jo sevišķi, iespējams, savdabīgus īpatņus) nav cilvēka cienīga izpildīšanās


kad tevi sauks Klāra Debess no debesjuma!

Atbildēt

Zeze

25.02.2020. 00:21

Ko var gribēt no verdziskās tautiņas? Uz vēdera līdēji, ko sauc par latviešu tautu, nevar būt kaut vai tādi kā helvēti Šveicē.

Atbildēt

Asiirietis

24.02.2020. 19:45

Pēdējās verstis vienmēr tās grūtākās, arī nakts pirms rītausmas ir vistumšākā.
Latviešos sāk mosties senču gars un to sajūt katrs kolonistu asinsūcējs un katrs noziedzies žurkuģīmis.

Atbildēt

Atis Priedītis

24.02.2020. 15:10

Ar iepriekšējo komentāru es apmēram uz pusgadu vai ilgāk atvados no šī portāla. Liels paldies visiem, kuri rakstīja sakarīgus un adekvātus komentārus. Informāciju par mani šobrīd jau diezgan lielā daudzumā var atrast arī izmantojot Google. Par mani ir atrodamas divas Latvijas Radio pārraides un viens ReTv raidījums "Vilciens Rīga - Valka". Vēlreiz Liels Paldies Visiem!

Atbildēt

Atis Priedītis

24.02.2020. 15:03

»

Kasīklis Atim

Vai nenovērtētais komponists nevarētu sacerēt mūziku maniem sviedrotajiem izdalījumiem iekš "Pietiek", jo vārds "pietiek" iekš "pietiek" neattiecas uz latviešu plānprātiņu debilitātes plūdiem, kuri tiek veicināti no sirds, lai uzturētu debilas tautas zirgābolu smaku un slavu. Mani izdalījumi ir primitīvi...


Nav īsti pareizi. Es esmu noklusēts, bet ne nenovērtēts. Laureāta gods vairāk nekā 10 Latvijas mēroga konkursos ir pietiekoši augsts novērtējums. Dziesmu aizliegšana un noklusēšana jau ir pavisam cits stāsts. Un es jau neesmu vienīgais, kurš šādi tiek apcelts.

Atbildēt

Kasīklis Atim

24.02.2020. 14:55

Vai nenovērtētais komponists nevarētu sacerēt mūziku maniem sviedrotajiem izdalījumiem iekš "Pietiek", jo vārds "pietiek" iekš "pietiek" neattiecas uz latviešu plānprātiņu debilitātes plūdiem, kuri tiek veicināti no sirds, lai uzturētu debilas tautas zirgābolu smaku un slavu. Mani izdalījumi ir primitīvi, sekli, kā tas latviešu prātiem ir jābūt, tāpēc nebūs grūti sataisīt kādu oratoriju no tiem, lai atskaņotu "pietiek" kajītē. Latviešu tautas paraugs mastodontais latviešu mežonis L.Grantiņš-Stenētājs jau pasūtīja privāto himnu. Es himnu negribu, jo man nepatīk augsti žanri, tiem nav piemērots mans latviešu augsti stulbais prāts. Man der oratorija, bet tikai ne ziņģe, kuru cepšanā tu esi lielmeistars. Stenētājs jums sola honorārā atbrīvošanu no VDK/VDD vajāšanas par diletantismu utt. Es to nesolu, jo pats esmu diletants kā jau latvietis no vērtīgāko latviešu izgāstuves.

Atbildēt

Atis Priedītis

24.02.2020. 14:33

»

Tagad uzzināja visi,

kas ir Atis Priedītis, komponists. Kur ir tie ģeniālie darbi it kā Jūsu neatkarīgajā Latvijā? Kur ir tie nacionālo latviešu ģeniālie darbi dzejas formā? Nav. Jo nevar sociālistiskā reālisma upīša zaļās zemes pēctecībā, literāro tradīciju pārmantojamībā sociālistiskais reālisms literatūrā pārtapt nacionālo...


Kā var zināt komponista darbus ja tie regulāri tiek aizliegti un netiek atskaņoti? Manas dziesmas šobrīd ir dzirdamas Yoytubē. Arī tās, kuras tika aizliegtas. Kopumā manas dziesmas ir kļuvušas par vairāk nekā 10 Latvijas mēroga konkursu laureātēm. Un ne jau tā ir mana vaina, ka šis fakts tiek noklusēts. Maza piebilde. Pēdējās reizes, kad mani "noņēma no distances" bija 1999.gads; 2007.gads un 2018.gads. Man ir pat saglabājušies dokumentāli pierādījumi. Tikai kaut kāda "taisnības meklēšana" ir absurda. Pretim stāv cilvēki, kuri groza miljonus, es šobrīd esmu tikai parasts, vienkāršs pensionārs.

Atbildēt

josifs

24.02.2020. 12:50

Toreiz sarkanā buržuazija sedēja cietumā,pēc amnestijas izgaja ārā no cietuma,savienojās ar VDK un komunistiem,un sākās Latvijas valsts izzagsana,un tāpēc viņi kluva bagāti,apskataties kuri bija čekas maisos,tie visi bija starp jums,un tēloja patriotus,Tēvija-Briviba,biedri Īvāns,Kalniete,Dobelis,Raznačs,Bērziņš Dzīntarīņš.

Atbildēt

L.Grantiņš-Stenētājs

24.02.2020. 12:08

»

L.Grantiņš-Stenētājs

Kodājamais maestro Ati Atovič! Vai Tu nevarētu man veltīt no savas muzikālās āderes izsmeltu himnu? Es jau esmu Latvijas karalis, Freimantāls mani pasludinājis par latviešu hipernācijas dievu-glābēju, par valsts prezidentu es pats pieteicos, bet VDD grib mani kronēt kā VDK lielāko misēkli vēstures laikā...


Lielais komponist! Ja Nācijas Debilais Tēvs ir aizņemts ar kaut ko svarīgāku, sacerot Alfrēda Rozenberga mīlētajai latviešu vērtīgajai tautiņai jaunus melus, ko tā no viņa gaida katru rīta mirkli bez angļu brokastīm, tad vari, lielais komponist, izmantot vārdus no mana dievinātā rakstnieka pamfleta "Stenētājs", kur ir uzsūcama visa mana dziļākā cilvēciskā un necilvēciskā būtība. Vai saprati, lielais komponist?

Atbildēt

Protams, komentāros jāraksta pretrunas

24.02.2020. 11:36

»

Adelīna

Es dabūju "pārmācību" par interneta komentāriem. Manas pirmās dusmas bija par skolēnu dziesmu un deju svētkiem (apmēram pirms 10 gadiem), kad bērniem lika dejot 32° karstumā, daudzi paģība, ātrie sniedza palīdzību... Tad portālā Apollo bija epizode, kurā it kā simtiem komentētāju ar dažādiem nikiem ...


lai nevar atklāt un piemērot likumu par naida kurināšanu. Naida uz nacionālā pamata izraisīšanu. Nacionālo naidu jau ir izraisījusi 4. maija republika, sadarbojoties ar okupācijas migrantiem, tos “naturalizējot par latviešiem”. Vai varat iedomāties latvieti ar slāva vai ķīnieša purnu?

4. maija republika meklē personas, ar kurām izrēķināties, lai attaisnotu savu pastāvēšanu, apsūdzot terorismā un mēģinājumā gāzt pastāvošo valsts režīmu. Ja tādu nav, tādas noorganizē ar provokācijām, lai iebaidītu citus.

Atbildēt

L.Grantiņš-Stenētājs

24.02.2020. 11:31

Kodājamais maestro Ati Atovič! Vai Tu nevarētu man veltīt no savas muzikālās āderes izsmeltu himnu? Es jau esmu Latvijas karalis, Freimantāls mani pasludinājis par latviešu hipernācijas dievu-glābēju, par valsts prezidentu es pats pieteicos, bet VDD grib mani kronēt kā VDK lielāko misēkli vēstures laikā, jo es izrādījos pilnīgi stulbs lopiņš. Man jau ir Latvijas ordenis par nopelniem VDK projektos, bet man pietrūkst himnas, kas veltīta tikai man un kuras vārdus varētu sacerēt Nācijas Debilais Tēvs Rīgas tornī. Vai tu to izdarīsi, ģēnij Atovič? Ja Tu to izdarīsi un es vakarā atejā stenot varēšu dziedāt savu himnu, tad es pateikšu VDK/VDD lai Tevi vairs nevajā par diletantismu, grafomāniju, plaģiātu, šarlatānismu ne Siguldā, ne Rīgā un Iģenē, kā arī ne Tiņģerē, kur dzimis mūsu kultūras ministrs, kas arī ir ģeniāls dziedonis tāpat kā Tu.

Atbildēt

Dzenis

24.02.2020. 11:25

»

Atis Priedītis

Citāts "Turpmākā attīstības posmā nepieciešami jauni varoņi un ienaidnieki. Tas ir nemitīgs process...


Visi putni skaisti dzied,
Dzenis vien nedziedàja.
Ko dzeniti tu dziedàsi,
Priezu skaidas véderà.

Atbildēt

Adelīna

24.02.2020. 11:21

»

Atis Priedītis

Šobrīd dokumentāla atmiņu rakstīšana patiesībā ir gandrīz neiespējama. Uzrakstīt jau protams, var tikai ar publicēšanu būs lielas problēmas. Manu pirmo autobiogrāfisko atmiņu grāmatu "Gan jau rīts mūs atradīs" visas lielās izdevniecības kategoriski atsacījās izdot. To izdeva kāda no neatkarīgajām izdevniecībām...


Es dabūju "pārmācību" par interneta komentāriem. Manas pirmās dusmas bija par skolēnu dziesmu un deju svētkiem (apmēram pirms 10 gadiem), kad bērniem lika dejot 32° karstumā, daudzi paģība, ātrie sniedza palīdzību... Tad portālā Apollo bija epizode, kurā it kā simtiem komentētāju ar dažādiem nikiem vērsās pret L.Lapsu. Es uzrakstīju tikai - izbeidz! Un viss bars uzreiz apklusa. Tad drīz dabūju mājienus, ka šiem ir zināms, kas es esmu, kur dzīvoju, par manu ģimeni (kaut nerakstīju komentus ar savu īsto vārdu). Mani pārsteidza kāds drauds - sērojošās atraitnes lai neskrien pie Lapsas stāstīt par Kristovski! (Man nesen bija nomiris vīrs, kurš bija darbojies Zemessardzē).
Un tā tālāk.

Atbildēt

Novēlu aprobežotajam Atim Priedītim

24.02.2020. 11:18

rakstīt vairāk fantastiku, aizmirstoties savā “ģenialitātē”, gremdējoties tukšu murgu narkotikā. Das ist gut!

Atbildēt

Kur izeja?

24.02.2020. 11:14

»

Tagad uzzināja visi,

kas ir Atis Priedītis, komponists. Kur ir tie ģeniālie darbi it kā Jūsu neatkarīgajā Latvijā? Kur ir tie nacionālo latviešu ģeniālie darbi dzejas formā? Nav. Jo nevar sociālistiskā reālisma upīša zaļās zemes pēctecībā, literāro tradīciju pārmantojamībā sociālistiskais reālisms literatūrā pārtapt nacionālo...


Ja globālā finansu korporokrātija savā tapšanā iznīcināja impērijas, iznīcina valstis, secīgi arī pašvaldības, latviešu tautai, ja tā grib pastāvēt, jāapvienojas jaunlatviešu garā un jāveido alternatīvas savas kopības pārvaldes formas, vai forma, ko nevar ietekmēt no ārpuses ietekmējamā 4. maija republikas varas korporācija.

Bet aprakstīt šodien notiekošo, nozīmē rakstīt latviešu tautas kapa runas.

Atbildēt

Sugulda

24.02.2020. 11:13

»

Atis Priedītis

Šobrīd dokumentāla atmiņu rakstīšana patiesībā ir gandrīz neiespējama. Uzrakstīt jau protams, var tikai ar publicēšanu būs lielas problēmas. Manu pirmo autobiogrāfisko atmiņu grāmatu "Gan jau rīts mūs atradīs" visas lielās izdevniecības kategoriski atsacījās izdot. To izdeva kāda no neatkarīgajām izdevniecībām...


Nevar būt, godātais kungs! Es un mani radi visi zina par Jūsu klātbūtni. Pat suns mūsu pārstāj riet, kad vakaros pie kamīna dziedam Jūsu dziesmu. Nav ko kaunēties par pasaules slavu, kas ir godam nopelnīta dziedošā tautā ar alus krūzi un speķa gabalu dziedāšanas laikā. Vēlu jaunu dziesmu plūdus. Neviens Jūs nevajā! Jūs vajā Jūsu apsēstība par grandiozo ģenialitāti divos plauktos - kā ģeniālam komponistam un ģeniālam rakstniekam, pārspējot pat ģenialitātē platpēdi slaveno Paulu un Māru Zālīti, kurai literārais klimakss jau no piedzimšanas un kas tā patika VDK urbējiem. Lai izdodas atkal kāda dziesma, jo mūsu suns grib paklausīties pie kamīna.

Atbildēt

...

24.02.2020. 11:09

»

?

1979. gadā? Domā


Jau daudz agrāk.1969.gadā Devids Rotšilds ieradās PSKP plēnumā Maskavā ,paskaidroja kas ir kas.
1971.gadā Maskavas centrā tika atvērta JP Morgan Chase&Co banka,caur to tika komunistu nauda investēta naidīgajā kapitālismā.
Tagad ES ir PSRS turpinājums.

Atbildēt

Tagad uzzināja visi,

24.02.2020. 11:08

»

Atis Priedītis

Šobrīd dokumentāla atmiņu rakstīšana patiesībā ir gandrīz neiespējama. Uzrakstīt jau protams, var tikai ar publicēšanu būs lielas problēmas. Manu pirmo autobiogrāfisko atmiņu grāmatu "Gan jau rīts mūs atradīs" visas lielās izdevniecības kategoriski atsacījās izdot. To izdeva kāda no neatkarīgajām izdevniecībām...


kas ir Atis Priedītis, komponists. Kur ir tie ģeniālie darbi it kā Jūsu neatkarīgajā Latvijā? Kur ir tie nacionālo latviešu ģeniālie darbi dzejas formā? Nav. Jo nevar sociālistiskā reālisma upīša zaļās zemes pēctecībā, literāro tradīciju pārmantojamībā sociālistiskais reālisms literatūrā pārtapt nacionālo ideju formā, jo valsts nerealizē latviešu nacionālo ideju koncepcijas dzīvē, sadzīvē, ekonomikā. Liberālisms literatūrā, kas izpaužas tukšā beletristikā, grafomānijā, Dzīves noniecināšanā, fantastikas žanrā, pavisam lasītāju atsvešinot no realitātes. Atsvešinot no pilsoniskās iniciatīvas. Realizējot cionistu lozungu sabiedrībai “nav sabiedrības kā tādas”. Arī aicinājums par to visu rakstīt ir bezjēdzība.

Atbildēt

Solidarnosc

24.02.2020. 11:05

Dancigas pilsétas elektrikis LEX VALENSA bija tàds pats VDK agents kà LABVAKAR zikerzellis Inkéns .
Zikerzellim mati izkritusi,zobi izbirusi no lielas klabésanas un melosanas .

Atbildēt

Atis Priedītis

24.02.2020. 10:47

»

Adelīna

Pareizi dariet, Ati. Par to ir jāraksta, jo 4.maija republikā turpinās vecie niķi ar izsekošanām, vajāšanām, psiholoģiskiem uzbrukumiem (dažs komentētājs arī tagad nav nevainīgs...


Šobrīd dokumentāla atmiņu rakstīšana patiesībā ir gandrīz neiespējama. Uzrakstīt jau protams, var tikai ar publicēšanu būs lielas problēmas. Manu pirmo autobiogrāfisko atmiņu grāmatu "Gan jau rīts mūs atradīs" visas lielās izdevniecības kategoriski atsacījās izdot. To izdeva kāda no neatkarīgajām izdevniecībām. Visas grāmatas uzdāvināju saviem draugiem, paziņām un radiniekiem. Vismaz viņi beidzot uzzināja, kas ar mani notika patiesībā un kāpēc "Latvijā neviens neko nezina par komponistu Ati Priedīti". Es vienkārši tiku aizliegts.

Atbildēt

Adelīna

24.02.2020. 10:00

»

Atis Priedītis

Fantastika ir tikai viens no literatūras žanriem. Manā gadījumā tas ir vienīgais veids kā atklāti izstāstīt par pārdzīvotajām VDK vajāšanām. Jo oficiālā nostāja ir, ka pēc 1986.gada nekādu vajāšanu vispār nav bijis. Plus tā ir iespēja paust savu nostāju pret patreizējiem notikumiem ne tikai Latvijā, ...


Pareizi dariet, Ati. Par to ir jāraksta, jo 4.maija republikā turpinās vecie niķi ar izsekošanām, vajāšanām, psiholoģiskiem uzbrukumiem (dažs komentētājs arī tagad nav nevainīgs).
Es par savu gadījumu uzrakstīju pasakas veidā, to rokrakstā nosūtīju arī radiniecei uz ASV un ieteicu, lai viņi nedod nekādas naudas mūsu politikāņiem. Pasaka paliek pasaka, par to nevar iesūdzēt tiesā.
Vismaz dienasgrāmatu vajadzētu katram rakstīt...
Amerikā vēl cer uz Bordānu. Kad es teicu, ka ar Strīķi nav īstas skaidrības, man atbildēja - tas nekas, lai viņi izvanda.

Atbildēt

Atis Priedītis

24.02.2020. 09:10

»

Bet Atis Priedītis

ir cionistu upuris, komunistu uzpuris, čekistu upuris.. šodienas cionismā pievērsies fatastikai ar literatūras sacerēšanu. Ja kapitālisms atsvešināja latviešus no savas zemes, jo tie tika pārvietoti uz pilsētām, attīstoties industrializācijai, tad fantastika globālajā literatūrā ir narkotikas veids, ...


Fantastika ir tikai viens no literatūras žanriem. Manā gadījumā tas ir vienīgais veids kā atklāti izstāstīt par pārdzīvotajām VDK vajāšanām. Jo oficiālā nostāja ir, ka pēc 1986.gada nekādu vajāšanu vispār nav bijis. Plus tā ir iespēja paust savu nostāju pret patreizējiem notikumiem ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē. Un tā ir tikai literatūra, kuru var lasīt, var nelasīt, par kuru var arī vienkārši tikai pasmīnēt.

Atbildēt

Bet Atis Priedītis

24.02.2020. 08:52

ir cionistu upuris, komunistu uzpuris, čekistu upuris.. šodienas cionismā pievērsies fatastikai ar literatūras sacerēšanu. Ja kapitālisms atsvešināja latviešus no savas zemes, jo tie tika pārvietoti uz pilsētām, attīstoties industrializācijai, tad fantastika globālajā literatūrā ir narkotikas veids, kas pilsoni atsvešina no valsts, kuras suverenitāti iznīcina cionisma liberālisms globālās finansu korporokrātijas formā un “trīs ebreju impērijas standartu” satvarā.

Projekts “Izraēlas valsts” beidzas 2022. gadā. Saskaņā ar ebreju impērijas trim standartiem jāizveidojas globālajai ebreju imperijai, ar ko atkristu sinagogu nepieciešamība, jo vienota sinagoga būtu globālas ebreju impērijas pārvaldes biroji Vašingtonā un Čikāgā, ASV, B’ nai B’ rith birojs.

Atbildēt

Atis Priedītis

24.02.2020. 08:50

»

hm

Manuprāt, latvieši nesaprot vēsturisko attīstību, dialektiku...


Citāts "Turpmākā attīstības posmā nepieciešami jauni varoņi un ienaidnieki. Tas ir nemitīgs process.
Zaimot iepriekšējo paaudzi, ir, kā vecākus ar ragaviņām vest uz mežu...".
Esmu gatavs piekrist šīm domām, tikai ar dažiem papildinājumiem. Nr.1 - Nepiekrītu domai, ka nepieciešami jauni ienaidnieki. Varbūt tas skanēs utopiski, bet cilvēkiem, kuri ir darījuši Latvijai arī ļoti daudz ļauna, pašiem būtu "jāpaiet malā".
Nr.2 - Būtu pamazām jāpublicē patiesa Latvijas vēsture. Šobrīd ļoti daudzas lietas tiek noklusētas tikai tā iemesla dēļ, ka cilvēki, kuri par tām zina un pat piedalījās šajos notikumos, nevēlas lai to uzzinātu arī citi. Piemēram, nav bijis nevienas publikācijas par okupācijas laika aizliegtajām dziesmām un aizliegtajiem komponistiem. Šīs dziesmas ir tautā populāras, bet par to komponistiem nav zināms gandrīz nekas. Pat šobrīd lielie masu mediji atsakās par viņiem rakstīt.

Atbildēt

svešvalodas nezin

24.02.2020. 08:26

špiko no kremļa, mums pat ziņas no krievijas...............................

Atbildēt

Kļūdaini ir domāt, ka jelkad bijusi Latvijas neatkarība

24.02.2020. 08:18

»

hm

Manuprāt, latvieši nesaprot vēsturisko attīstību, dialektiku...


Latvijas neatkarības ideja radās jaunlatviešos. Jaunlatviešu kustība vēsturiski sakrita ar četru impēriju sabrukumu laiku. Sagraut šīs impērijas ar 1. un 2. pasaules kariem veicināja dziļā pasaules valdība, kuru veido vēsturē neaprakstīti finansu un kapitāla 24 klani. Dziļā pasaules valdība nāk no 16. gadsimta. Latvijas neatkarības ideja jaunlatviešos izauga dabiski, mēģinot nostiprināties valsts pārvaldes formā. Skaisti skan Latvija, Latvijas valsts, lats, himna, karogs, prezidents. Bet tās ir tukšas skaņas - “ezotērika masām”. Dziļo pasaules valdību tas neinteresē. LR izveidojās, sabrūkot Krievijas impērijai 1918. g. ,tikai tad, kad ASV izsludināja valstu pašnoteikšanās tiesības un atzina LR neatkarību ar neatkarīgu pilsoņu pasēm, kādas nav 4. maija republikas pilsoņu pases. Molotova- Ribentropa pakts ļāva Krievijai saglabāt Baltijas okupāciju, izzogot Baltiju ar dziļās pasaules valdības akceptu. Mežabrāļi līdz 1956. gadam gaidīja angļus. Zviedri izdeva PSRS latviešu leģionārus - bēgļus no PSRS sadismam.

Dziļā pasaules valdība šodien ir noformējusies, kā globālā finansu korporokrātija, kur vienam procentam pieder 99 procentu finansu resursu. Loģiski, ka pasaules biomasa cilvēkveidīgo biorobotu izskatā liberālisma varas formā ir lieka. Pilnīgi lieka un rada spiedienu uz ekoloģiju utt.

Latviešu vēstures profesors Indulis Ronis tika nogalināts, kad 90. gados pabija ASV slepenajos arhīvos žīdu ebreju B’ nai B’ rith biroja bibliotēkā un Krievijas KGB slepenajos arhīvos. Materiālus, ko ieguva, atveda Latvijas vēsturniekiem, kas iepazinušies ar tiem, novērsās no I. Roņa, kā no spitalīgā. Jo materiāli atklāja, ka LR nekad nav bijusi neatkarīga un ka formālo neatkarību 1918. gadā iespējams ar dokumentiem starptautiski apstrīdēt.

Atbildēt

Kapitālisma ideja nav izpētīta līdz galam

24.02.2020. 07:54

»

Komunistu līderis Zjuganovs stāsta

ka lasījis slepeno ASV koncepciju PSRS sagraušanai, kas bijusi uz dažām lapām. Viņš bijis saviļņots un pārsteigts par tās vienkāršību un skaidrību. Tajā bijis teikts- ka PSRS nav iespējams uzvarēt atklātā karā, bet to var sagraut no iekšpuses un tas jādara ar trim veidiem - izplatot rusofobiju un nacionālisma...


jo PSRS bija valsts kapitālisms PSKP nomenklatūras kā varas korporokrātijas kapitālisms. Cits kapitālisms, kas pārauga globālā finansu korporokrātijā konkurēja un attīstīja PSRS valsts koroporācijas kapitālismu. ASV un Rietumiem sagraujot PSRS kapitālismu, sagruva arī ASV kapitālisms, kas transformējās globālā finansu korporokrātijā, jau sākot pēc 1973. gada, kad ASV dolāram FRS noņēma “zelta bremzes” un sāka pārkredidēt kredītus. Apkalpojot vien kreditēšanu, bankas šodien “no gaisa” nopelna miljardiem USD, neradot globālu IKP pieaugumu valstīm.

Ja kapitālismā formāli pastāvēja demokrātijas varas forma, tad šodien globālās finansu korporokrātijas varas forma ir liberālisms, nevis demokrātija, kā melīgi rakstīts Satversmē, jo LR atkarīga no SVF/PB aizdevumiem Latvijas Valsts kasei.

Nesen atzīmēja Romas kluba piecdesmitgadi. Romas kluba uzdevums ir izstrādāt intelektuālu globālu pamatojumu faktiski četrām lietām:


1. strauja planētas iedzīvotāju skaita samazināšana, kas šodien izpaužas kā genocīds pret tautām totālā VDD sabiedrības kontrolē kā elektroniskajā koncentrācijas nometnē ar cilvēku čipizāciju, ko pašlaik aizstāj mobilie sakari un bankas karte, ar ko izseko cilvēka darbībai ekonomikā;


2. pasaules ekonomikas deindustrializācija ir arī Latvijas ekonomikas iznīcināšana ar banku instrumentiem- kredītiem, tostarp valstīm, diversiju pret valsts ekonomiku, globālu finanšu krīžu un karu (hibrīdkaru) izraisīšana, tostarp bioloģiskiem vīrusu patentētiem ieročiem;


3. valstu suverenitātes mazināšana ar SVF/PB aizdevumiem valstīm kā Latvijai ar slepeniem sabiedrībai aizdevumu nosacījumiem, kas noved pat pie likuma nepildīšanas - E. Levits neatdeva 13. Saeimai pārskatīt 2020. g. valsts budžetu par mediķu algu palielināšanu;


4. pasaules valdības izveidošana, kuru lūgs izveidot pašas valstis, nonākušas parādos un sabiedrība nabadzībā, to ekonomika haosā.

Atbildēt

hm

24.02.2020. 07:52

Manuprāt, latvieši nesaprot vēsturisko attīstību, dialektiku.
Cilvēces vēsturei bija nepieciešams viss pirmsēras periods un kādi 17 gadsimti mūsu ērā, lai izgudrotu iekšdedzes dzinējs, kas darbina auto. Vai tāpēc iepriekšējās paaudzes jānoniecina, jāsauc par muļķiem, neliešiem?
Tieši tas pats ar Latvijas vēsturi. Sākotnēji nebūtu atsevišķu kompartijas biedru atbalsta, vēlākā laikā nebūtu pieslējušies neatkarības kustībai plašāks tā laika vadošo un ietekmīgo cilvēku slānis, ieskaitot čekistus, Latvijas neatkarības nebūtu. Turpmākā attīstības posmā nepieciešami jauni varoņi un ienaidnieki. Tas ir nemitīgs process.
Zaimot iepriekšējo paaudzi, ir, kā vecākus ar ragaviņām vest uz mežu...

Atbildēt

cyril

24.02.2020. 06:54

Kāda bilde tā mēs arī runājam.......

Atbildēt

Komunistu līderis Zjuganovs stāsta

24.02.2020. 05:19

»

...

Andropova uzraudzībā,Bžezinska un Kisindžera režijā


ka lasījis slepeno ASV koncepciju PSRS sagraušanai, kas bijusi uz dažām lapām. Viņš bijis saviļņots un pārsteigts par tās vienkāršību un skaidrību. Tajā bijis teikts- ka PSRS nav iespējams uzvarēt atklātā karā, bet to var sagraut no iekšpuses un tas jādara ar trim veidiem - izplatot rusofobiju un nacionālisma idejas, jaunatni audzinot tā, lai tā negribētu PSRS aizstāvēt pret fašismu.

No citiem slepeniem avotiem zināms, ka caur PSKP augstāko nomenklatūru, kura 70. gados pārdeva naftu un daļu naudas turēja Šveices ofšoros, ASV ieviesa stingru likumdošanu, ar ko realizēja smagus cietumsodus par nebūtiskiem nodarījumiem - par sīko spekulāciju utml., kas atainots grāmatā Kolaborants un ko realizēja PSRS tiesa, tostarp cietumu sistēmā ieviešot “likumīgā zagļa” institūtu PSRS ekonomikas sagraušanai.

Atbildēt

Ļoti pareizi Jūsu vārdi

24.02.2020. 05:06

»

Žulis

“Kā maizi ēd, tā dziesmu dzied.” UN šeit šoreiz es nedomāju tik daudz materiālo ieinteresētību, cik to, kādā mērā cilvēka uzskatus un domas iespaido tā informatīvā “maize”, ko viņš ikdienā patērē. Cik daudzi no latviešiem šodien lasa nacionāli izglītojošu vai vismaz valdošo režīmu atmaskojošu literatūru...


Tieši tā arī ir. Un redzu, ka pats maināties. Kādu laiku bijāt pieklusis. Pirms tam arī Jūsu komentāri bija klišejiski, standartveidīgi, visai aprobežoti. Vienveidīgi. Tagad redzu, ka no tā, ko pārmetat citiem, esat atbrīvojies, redzesloks kļuvis visaptverošāks. Bet par pārējo piekrītu. Pārējā latviešu tauta kā apmauti seko idejai, ka tā saucamā NA pārstāv tās idejas Saeimā. Vien tauta nesajēdz, ka āliņģis ir izurbts, varētu ķert zivis, pat mēģina, tikai nezin, ka zivju zem ledus, kas šķir NA no latviešu tautas, nav. Nav zivju zem ledus!

Atbildēt

Rij siļķi ar sāli

24.02.2020. 00:07

»

Atis Priedītis

Es kā biju Cibiņš tā arī esmu Cibinš. Lūdzu nejaukt mani ar kādu no maniem uzvārda brāļiem


Barīvlaistais bauru dzimtzemnieks, bez uzvārda, viss skaidrs

Atbildēt

Lasītājs

23.02.2020. 22:30

Sēž Kremlī, jo 1979. gadā tika apspriests jautājums par Vācijas apvienošanu, Andropova uzraudzībā.
Gribēja ieviest Skandināvijas parauga sociālismu, vadoņiem privatizējot uzņēmumus.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

FotoDaudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas ir izdevīgi.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

18

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

FotoSimtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju par pasauli, kas ir radikāli mainījusies un arvien turpina mainīties.
Lasīt visu...

15

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

FotoCeļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu būvnieku lobijs un bada dzeguze Andris Bērziņš, un kura dēļ mēs ik gadu pārmaksājam 15% par ceļu būvi, grasās darīt visu, lai apstādinātu Latvijas Valsts ceļu organizēto iepirkumu par valsts autoceļu asfaltēto segumu brauktuvju horizontālo apzīmējumu atjaunošanas darbu veikšanu 2020. – 2025.gadā. Kāpēc? Tāpēc, ka ir pretendents, kas nostartēja ar ļoti labām un Eiropas tirgum atbilstošām cenām, kas labi ēdušos sliņķus var pabīdīt nost no siles.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

FotoIespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko izķepurojies no nopietnas ķezas, kur, loģiski spriežot, rezultātam vajadzēja būt citādam, aizdomājas un izvērtē savu dzīvi un vērtības. Bet tas parasti ilgst neilgi, un viss aiziet vecās sliedēs.
Lasīt visu...

3

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

FotoDažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir izplatījusies ļoti strauji, izraisot nopietnu sabiedrības veselības krīzi un satricinot Eiropas Savienības (ES) un pasaules valstu ekonomikas.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...