Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Wild

13.07.2017. 18:18

No pietiek gan negaidīju tādu rakstu, kur kāds pseidoanonīma Ieva Bē apsaukā citus par pabirām, padibenēm. Neviens sevi cienošs lasītājs nelasītu šādus rakstus, jo tas uzskatāms par anonīmu, tapat kā visi komentētāji. Civilizāciju no mežonīgajiem atsķir tas, ka vispirms stādās priekšā, sevi identificē, jo citādi zūd raksta ticamība kā tāda!!!

Atbildēt

B.

12.07.2017. 23:36

Kā gan tauta viņu apzog ar ābolu? Daudzi paši audzē. PROVOKATORE uzprasās uz strīdiem!! Pieprasu, lai parakstās ar īsto vārdu, ja jau tā lielās ar saviem ienākumiem. Kādā partijā sastāv?

Atbildēt

B.

12.07.2017. 23:25

Raksta autore kapec slepj savu nodarboshanos? No ka sanjem naudu, par kuru vel prasa, kas par to bus? Psihopātijas un maciavellinisma pazīmes šajā trakajā manāmas!

Atbildēt

B.

12.07.2017. 23:14

Pat neizlasot rakstu lidz galam, tekstu raksta kada naidpilna trula persona kas pat neapzinas, ka var klut par invalidi um palikt uz valsts pabalsta. TAD REDZES KADA ENERGIJA aizies lai kaut maizes gabalu sev mute iebaztu. Kapēc slēpj uzvārdu?

Atbildēt

Belinda

01.07.2017. 00:08

Ja stāsts ir par to ka Valsts tevi apzog ar nodokļu sistēmu nu ok tad tādu to stāstu arī vajadzēja veidot? Acīmredzot Ievai B nav nekāda saprašana kā var nestrādāt tālākos Latvijas nostūros vai arī viņai ir tikai tik daudz saprašana ka visiem jāiet uz Rīgu dzīvot, lai vai kā ne visi maznodrošinātie ir liekēži. Ir daudz dažādi faktori un iemesli kas un kāpēc un lai to izskaidrotu blondai būtnei būtu sacerējums jāuzraksta. Nav mans uzdevums to darīt, varbūt dzīve kādreiz pašu izmācīs un liks piezemēties.

Atbildēt

Skolnieciņš

30.06.2017. 12:07

Šis ir stāts par mani "Skolnieciņam bija visai jocīga dzīves pieredze, tāpēc viņš nedaudz ienīst cilvēkus un bišķu bīstas no tiem. Tālab Skolnieciņš nodarbojas ar melno maģiju un ir melnais mags, kas slēpj savu būtību. Nākotnē es elitē likvidēšu nesodīti savus biedrus prieka pēc... Man vajag spēku un es to iegūšu. Es gatavs kalpot gandrīz bez maksas. Vienīgais, ko man vajag ir neatkarība no cilvēkiem un pārdabiskā enerģija.
Es no 2006.g. esmu īsts trūcīgais vai stabils mazturīgais. Pirms tam mani vecāki nebija no biezajiem. Bija ome ar 100Ls pensiju, tēvs ar 400Ls algu netto un māte mājsaimniece. No 2006.gada tēvs zaudēja darbu. Es sāku iet pirmajā klasē un pirmā semestra beigās tēvs zaudēja darbu celtniecībā veselības stāvokļa dēļ. Tēvam bija iepriekš divi insulti un astma, un manam tēvam bija 51 gads." un "Vēlāk bija grūti. Māte kandžu dzina, lai izdzīvotu. Tēvs nodarbojās ar bitēm. Bet es nesapratu, ka tas ir skumji. Es biju pieradis, ka nav naudas par ko dzīvot. Viņu ienākumi bijs niecīgi.
Vārdu sakot, es sākumskolu un pamatskolu pavadiju ar budžetu, kas nepārsniedza 117€. Man paveicās ar valsts transfēriem sliktās veselības dēļ. Tā tas bija līdz 2015. gadam, ka es sāku saņemt 137€ un 246€. Es vel šodien saņemu 246€. To es saņemu kā invalīds... Nu, dzīvoju ar 240€ mēnesī. Tos sešus dodu senčiem. Māte saņem 94€ 2.grupas invalitātes pensiju. Viņa čurā biksēs. A, tēvs saņem 116€ kā 2.grupas invalīds. Nu, baigā dzīve.
Cieņā, Skolnieciņš
© Skolnieciņš 1999-bezgalība ¦~{".
Tā es dzīvoju.
Naidā, Skolnieciņš
P.S. Ome saņem 214€ lielu pensiju. Mani aizvaino Ievas B. rakstītais!!!

Atbildēt

Skolnieciņš

30.06.2017. 11:23

»

Reinis

Nu nedod dievs! To nenovēlu ne autorei, ne kādam citam. Šķiet, ka šinī valstī dzīvo tādi pārlieku negatīvi cilvēki, kas vienmēr domā, ka katra cilvēka dzīve beigsies ar invaliditāti vai katastrofām! Tik vienu es nesaprotu, vai nu es lasīt nemāku vai arī esmu vienīgais, kas rakstā izlasīja, ka autore...


Cilvēki ir nevienlīdzīgi. Citreiz cilvēku speciāli ierobežo. Šajā valstī ir 10,2% bezdarbs. Normālā sabiedrībā tie ir tikai 4~5%. Pārējie 5,2% ir zaudējumi valstij stulbuma dēļ, jo par katru % zaudē nieka 2% no IKP. Sākumā atrisiniet bezdarba problēmu, un tikai tad runājiet par cilvēka atbildību! Pēc šādas loģikas sanāk, ka mūsu pensionāri paši ir vainīgi zemajās pensijās. Mūsu pensionāri nemācēja dzīvot un strādāt PSRS un LPSR laikā! PSRS baroja Latvijas valsti un latviešu tautu!!! Nu, patīk? Vot, es pazobojos! Es arī māku imitēt šī raksta autores loģiku.
Ironijā un zobgalībā, Tavs Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-(
®Skolnieciņš
Skolnoeciņš™

Atbildēt

Skolnieciņš

30.06.2017. 10:59

Sveika, Ieva B.! Es Tev, Ieva B., novēlu laikus rūpēties par savu drošību!
Šis raksts mani uzkurinājā un pamodināja manu naidu pret pasauli, cilvēkiem. Nu, Skolnieciņš nav mizantrops, bet svētulis es neesmu un nebū. Tomēr sava gļēvuma un godkāres dēļ, es citu acīs tēlošu svētuli.
"Ja tā sauktajam „pabērnam” valsts no budžeta maksā dažādus pabalstus, sniedz atvieglojumus un daudzos un dažādos veidos atvieglo šī cilvēka liekēža un nederīga cilvēka eksistenci, tad par to maksājam mēs „turīgie”." un "ar šo nevēlos aizskart nevienu personīgi, ja esi maznodrošināta persona citu iemeslu dēļ, arī tad tā ir Tava un tikai Tava izvēle" mani Tavi vārdi, Ieviņ, ļoti aizkāra! Esmu nikns! Esmu zvērā!!!
Necieņā, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bexgalība :-(
®Skolnieciņš
Skolnieciņš™

Atbildēt

Edgars

23.06.2017. 22:23

Vēl paliek Ievas B nepamanītie,daudzskaitlīgie parazīti,kuri nekad nepaliek bezdarbniekos un atšķirībā no visiem pārējiem,vienīgie saņem bezmaksas veselības apdrošināšanas polises,dubultu atvaļinājuma naudu,milzīgas prēmijas,dažādas piemaksas(piemēram,par mobilā telefona izmantošanu),lielus sociālos pabalstus pēc darba koplīgumiem ar nozaru arodbiedrībām utt.

Atbildēt

Pabiras un normālie

18.06.2017. 09:35

Parazīti un pabiras ir tie, kas savu dzīvi ir nodzīvojusi pa tukso, nav radījusi virsvērtību, no kuru eksistences sabiedrībai nav nekāda labuma, kuru dzīves saturs un piepildījums riņķo ap personīgo labklājību un labsajūtu. Vienīgais viņu dzīves attaisnojums ir kaudze mēslojuma un pāris sauju trūdu.

Atbildēt

ko var gaudot

16.06.2017. 18:29

nav kas lasa zemenes, lai iet pie darba, seksoņas

Atbildēt

Faktu cilvēks

15.06.2017. 14:30

»

dura

Nebrīnos, ka mauka nemin savu uzvārdu! Stulba kuce, kas kaut kur kaut kam parazītiski piesūkusies kā dēle un no sava "nopelnītā" negribot dalīties ar maznodrošinātajiem. Tak tu, kuce, ar viņiem nemaz nedalies! Tie, kuri reāli kaut ko rada un ražo dalās ar tādām parazītēm kā tu (un par stulbu parazīti...


LIEKĒDIS definīcija Latviešu valodā:

LIEKĒDIS
VĪRIEŠU DZIMTE

1
Darbspējīgs cilvēks, kas nestrādā un dzīvo no citu līdzekļiem.

NEDERĪGS definīcija Latviešu valodā:

NEDERĪGS
ĪPAŠĪBAS VĀRDS

1
Tāds, kas nav noderīgs (noteiktam mērķim), nav piemērots (kam); slikts.
Dzeršanai, ēšanai nederīgs pārtikas produkts
Nederīgas naglas
Nederīgs projekts
Šāds apģērbs darbam ir nederīgs
Nekam, nekur nederīgs priekšmets

Ieskatoties pašu izmantoto vārdu definīcijās, saprotu, ka autore tomēr saprot, ko raksta, un tie nav tikai aizvainojuma pilni vārdi, kas domāti kā apvainojumi. Vārdiem tiešām ir pamatota nozīme. Šeit norādīju tikai dažus. Šis vēl jo vairāk palīdz man piekrist rakstniecei. Secinājums ir gan, ka ļoti hiperbolisks raksts. Pieņemu, lai lielā tautas masa vispār saprastu kas rakstīts!

Atbildēt

Satraucies pilsonis

15.06.2017. 11:56

»

Yes

Mein kampf ir tieši par šo jautājumu


Tieshi ta, cilveki, kas doma lidzi ko dara, nespej atlauties tadu greznibu ka but par vecakiem, pat ja to loti velas. Vini grib lai berni aug nodrosinata gimene ar nakotnes iespejam, labu izglitibu un veseligu apkartejo visi pasa berna psihei un izaugsmei. Tik sabiedribas apaksejais slanis, trucigie, maznodrosinatie vairojas ka trusishi un sanem par to pabalstus. Berni gan izaug par lidzigi domajoshiem ka vecaki. Sie vecaki parsvara grib tikai pabalstus lai var dzert vai ari nezin kas ir izsargasanas un tad dzivo ka bomzi ar visiem saviem berniem. Protams ir iznemumi, ka jau vienmet! Tacu situacija tada ir.

Atbildēt

Reinis

15.06.2017. 08:28

»

A.K

Un nedod dievs, ka šo autori piemeklēs kāda slimība ar niecîgu invaliditātes pabalstu un nespēju strādāt. Vai tad nenāksies par to nekam nederīgo cilvēku pārdomāt. Viss pēkšņi var mainīties


Nu nedod dievs! To nenovēlu ne autorei, ne kādam citam. Šķiet, ka šinī valstī dzīvo tādi pārlieku negatīvi cilvēki, kas vienmēr domā, ka katra cilvēka dzīve beigsies ar invaliditāti vai katastrofām! Tik vienu es nesaprotu, vai nu es lasīt nemāku vai arī esmu vienīgais, kas rakstā izlasīja, ka autore nav pret pabalstiem kā tādiem, ja tie ir katra paša nopelnīti. Šāda veida pabalsti ir atbalstāmi - maternitātes, bezdarbnieka, un visi citi un indivīda paša sasniegumiem balstītie pabalsti! Laikam, jau vienīgais to izlasīju! Tas ko rakstā 100% atbalstu, ka cilvēkam katram pašam beidzot jāuzņemas atbildība par savu dzīvi un saviem lēmumiem un sabiedrībai par šo izvēli nav jāmaksā vai jānes atbildība.

Atbildēt

A.K

14.06.2017. 21:22

Un nedod dievs, ka šo autori piemeklēs kāda slimība ar niecîgu invaliditātes pabalstu un nespēju strādāt. Vai tad nenāksies par to nekam nederīgo cilvēku pārdomāt. Viss pēkšņi var mainīties!!!

Atbildēt

Toms

14.06.2017. 15:00

Man raksts arī patīk. Sāpīga tēma visām iesaistītajām pusēm. Kā cilvēks varu saprast, ka palīdzēt tiem kam iet grūtāk ir humāni. Taču, patstāvīgi uz ielas, sabiedriskās iestādēs uc. nākas saskarties ar šiem cilvēkiem kurus atbalstam. Būdams bezdarbnieks, apmeklēju VSAA piedāvātos kursus kvalifikācijas celšanai. Tur, pretī, sāpīga realitāte! Cilvēki ierodoties uz kursiem par dušu un elementāru pieklājību aizmirsuši! Kad pasniedzēja jautāja, kas būtu nepieciešams, lai viņi atkal integrētos darba tirgū, saņēma atbildi - nekas!!! Es saņemu pabalstus un man ir labi, kamdēļ man strādāt, ja citi man maksā par to, ka nedaru neko? Es ka darba ņēmējs un cilvēks kurš maksā nodokļus, tiešām nevēlos, lai manis pelnītā nauda aiziet šādiem indivīdiem!

Atbildēt

Opā

14.06.2017. 09:31

»

Piebilde

Jūs laikam esat ļoti jauni cilvēki, ka vēl nezināt, ka maznodrošināto statusā var nokļūt JEBKURŠ. Atliek tik kaut kādu iemeslu dēļ saslimt (iespējas arī negadījuma rezultātā) un Jūsu čivināšana pārvērtīsies


Interesanti, vai Tu esi tas invalīds, visiem uzreiz gribas galējības iet.
Rakstā bija minēts, kuri pabalsti ir vajadzīgi... bet kurš iedziļinās :D

Atbildēt

Valdis

14.06.2017. 09:12

Lapsa ! Tu esi pārdevies. Par mazu sūda rebu taisītāju Kaimiņu, Tu raksti uz KNABu, bet lielās haizivis neaiztiec ! Cik un, kas Tev sācis maksāt ? Un neizlokies ! Esmu no tiem, kas zina, ka Tev ir pietiekoši kopromitējoša materiāla par visiem Siles vepriem. Bet, izcēli Tu tikai Kaimiņu ! Ko, Lato, uz Sili nākošajās vēlēšanās taisies ? Bet tikai muļķis par Tevi var nobalsot. Tev tak liekulība cauri spīd. Tu esi pārdevies !!!

Atbildēt

Dāa

14.06.2017. 08:52

»

A

Visi, kuri nepelna pietiekoši, lai nebūtu trūcīgi, Ievas B. prāt, ir pabiras?! Vai to viņa saka arī par Maxima, Rimi pārdevējiem un citiem minimālās algas saņēmējiem? Raksts velk uz sociālā naida kurināšanu


Tieši tā! Ja cilvēkam apmierina darbs un attalgojums maxima, tad problēmu nav. Bet sūkstēties, ka mazs attalgojums vai nepatīk darbs un apstākļi, gan liecina par nevēlēšanos attīstīties. Kas liek mācīties un attīstīt sevi tālāk, lai darītu labāk apmaksātu darbu vai labākus apstākļos!?
Visiem ir brīva izvēle par savu dzīvi un nabadzība sākas prātā!!!

Atbildēt

forcemajeure

13.06.2017. 20:06

homo homini lupus est

Atbildēt

Manikaks

13.06.2017. 19:13

»

Maniaks

Pilnmeness turpinas


Ar nepacietîbu gaidu, kad Pietiek mani atkal uz gadu nobanos, łaujot MazpisanM un A. P. , Grantiñam no LRTT izvèrsties. Śakału armijai..

Atbildēt

Maniaks

13.06.2017. 12:10

»

mani sauc Robs


Pilnmeness turpinas.!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Krievu tautas paruna

13.06.2017. 10:42

No ubaga tarbas vai cietuma neviens nav pasargāts.(Vienalga,cik gudrs sev liekas.)

Atbildēt

turēju Ievu B. par gudrāku

13.06.2017. 10:40

Pārāk gari,lai pārlasītu.Īsti nesapratu,vai autore pamodās un izgāja no mājas beidzot,vai arī izlasīja vienu nodaļu tālāk sev tīkamā grāmatā.Vai vienkārši neietilpa pagājušas sezonas peldostīmā.

Atbildēt

mani sauc Robs

13.06.2017. 08:35

»

Maniaks

Ei tak tu galîgi


?????????

Atbildēt

Manikaks

12.06.2017. 19:23

»

mikropisans

neintrese pilnigi


Pilnmèness sindroms akûtà formà turpinàs..

Atbildēt

Es

12.06.2017. 18:30

Ieva, bļ*.

Atbildēt

Elmārs

12.06.2017. 17:13

Raksts manī izraisīja divējādas izjūtas. Pirmā – no uzrakstītā cilvēku dalījuma sabiedrībai derīgajos pilsoņos un nederīgajos pilsoņos man piemetās nevaldāmu smieklu lēkme, pat tēju elpvados ierāvu. Otrā – raksts izraisīja dzīvniecisku iekāri raksta autoram vienkārši iekraut pa mūli (tā latviešiem laikam ir tradīcija – arī Bērziņonkulis pat publiski solīja pa galvu), taču mazliet nomierinājies sapratu ka raksta autors ir nelietīgs melis.
Esmu strādājis pie vismaz sešiem, kā autore raksta – sabiedrībai derīgiem pilsoņiem, un tādēļ kā sabiedrībai nederīgs pilsonis varu sniegt savu skatījumu, balstītu personīgā pieredzē, par to kāds tad no mana skatu punkta izskatās tas sabiedrībai derīgais pilsonis:
Tas ir mazizglītots, blēdīgs, naudas kārs, egoistisks radījums, LPSR laika kolchoza piena savākšanas automašīnu šoferis, ostas krāvējs vai vienkāršs ugunsdzēsējs. Tam piemīt tāda laba īpašība kā līdzcilvēku uzskatīšana par darba lopiem, ko ne reizi vien esmu dzirdējis kā: „negribi strādāt pie manis par pieciem latiem, tu tāpat nosprāgsi”, vai: „redzi tur to aleju – staigā pa to tālu, tālu, tavā vietā man tūlīt būs cits” (šie teicieni bija kā atbildes maniem jautājumiem par nodokļiem, vai precīzāk, protestiem pret algu aploksnēs) .
Tas patiešām ir izdomas bagāts pilsonis – viens uzņēmējs Jurītis kā īstens latvju ķēvesdēls-Kurbads bija pieņēmis īpaši gudru lēmumu, proti, būvmateriālus gatavot no papīrmalkas, t.i., aļņu iegrauztas, ietrupējušas koksnes. Vēl bija Jurītis kurš no bankas iemanījās aizņemties skanošās ripiņas jaunu iekārtu iegādei – bija interesanti vēlāk lūkoties tiesneša sejā, kad liecināju ka dažas iekārtas bija 1977 gadā uzražotas un bija jau remontētas. Vēl šis Jurītis uzskatīja ka viņu visi apzog – gan valsts, gan paša darba lopi. Bija aizraujoši vērot kā dabas likumus nezinošs, sabiedrībai visnotaļ derīgs pilsonis lamā savas teritorijas sargu, pratina un apvaino ikvienu par to ka tam no noplombētas cisternas nozagti 50 līdz 100 litri eļļas. Par elementārām lietām, ka karsta (ap 55-60 °C) augu eļļa ziemā, pazeminātā temperatūrā mēdz ieņemt citu tilpumu, viņš, protams, neko nezināja. Tad uzradās vēl viens Jurītis, piedzīvoju visnotaļ aizraujošus notikumus, kurus Lato Lapsa pat nobijās atainot, aizbildinoties ka lieta veca.
Svešas mantas iekārošana, reiderisms, bruņoti apsargi aiz žoga, un jo īpaši tālvadības pults ar ko nepieciešamības gadījumā izsaukt otru bruņotu bandu ir vērā ņemami valsts attīstības elementi, kurus nekautrējoties izmanto sabiedrībai derīgie un avīžu slejās izslavētie pilsoņi.

Atbildēt

ha-ha

12.06.2017. 15:50

»

to

var pateikt arī vienkāršāk - sliktāks par muļķi ir muļķis ar iniciatīvu


Pēc pēdējām mediķu atklāsmēm,arī muguras sāpes esot fantoms un psihiskas slimības simptoms,kas arī jauki sasaucas ar autores cilvēknīdēju un labējo partiju reālpolitiku.Tā ka runas par ekskomunistu pārvēršanas par neofašistiem ir visai ticamas.

Atbildēt

juris

12.06.2017. 15:50

Tieši šitādiem,kā autore mūsu valstī ir atvieglojumi-jo nav progresīvais nodoklis,kā tas ir visās valstīs, kuras mums stāda par piemēru Latvijas noziedzīgā valdība.

Atbildēt

juris

12.06.2017. 15:47

Vai tik šī demagoģijas raksta autore nebūs I.Brante,kuras veisme ,gudrība, panākumi slēpjas tajā,ka grozās kopā ar sorosa fondu saistītajiem cilvēkiem no partijas Vienotība, tādiem, kā Ēlerte, Čigāne un iespējams tagad Viņķele?

Atbildēt

dalia

12.06.2017. 14:51

skarbi...bet patiesi.

Atbildēt

fds

12.06.2017. 14:11

»

mani sauc Robs

Nav te socialisma, bet ir humanisma attieksme, vàjie humàni jàatbalsta, jo paśi nespèj pieaugośà bezdarba, krîźu un mums nezinàmu citu apstàkłu dèl uzturèt sevi humànà stàvoklî. Palîdzot ar humpalu drebem, pàrtiku, śie cilvèki tiek humanizèti un nekłûst par daraudu revolucionàràs tieksmès, dzimumnoziegumu...


Jāpalīdz tiem, kuri nevar par sevi (vai tas ir ļoti grūti) parūpēties -, piemēram, jāpalīdz bāreņiem, jāpalīdz cilvēkiem ar garīgiem traucējumiem, jāpalīdz invalīdiem (ne tikai tiem, kas uz papīra, bet, kas tiešām ar gultu vai krēslu salaulāts) utml.

NAV jāpalīdz tiem, kuriem vnk slinkums strādāt un gribas labāk iebuhanīt.

Atbildēt

mani sauc Robs

12.06.2017. 12:28

»

opā

Ideja skaidra, autore neatbalsta sociālismu. Diemžēl nav konsekventa, jo tad čīkst, ka maksā pabalstus, tad čīkst ka kaut kur citur pabalstu par maz. Bet Latvijā, jā, ir ļoti daudz sociālisma palieku. Tas, ko ļaudis nesaprot, sociālisms dala labumus, bet tas bremzē sabiedrības attīstību, pirmkārt, bremzējot...


Nav te socialisma, bet ir humanisma attieksme, vàjie humàni jàatbalsta, jo paśi nespèj pieaugośà bezdarba, krîźu un mums nezinàmu citu apstàkłu dèl uzturèt sevi humànà stàvoklî. Palîdzot ar humpalu drebem, pàrtiku, śie cilvèki tiek humanizèti un nekłûst par daraudu revolucionàràs tieksmès, dzimumnoziegumu tieksmès, slepkavîbàs, bandîtismà utt. Briseles koridoros apspriež tèmu, ka, paplaśinot humàno palîdzîbu ar bezmaksas virtuvju skaita palielinàśanu, pàrtika jàizsniedz lîdzñemśanai pie katras no virtuvèm vienas vakariñu porcijas lielumà, delikàts ir apspriežu cits jautàjums, vai , izsniedzot pàrtiku, jàizsniedz arî pornogràfiska rakstura žurnàli.. kà ari prezervativi un bezmaksas kuponi vełas mazgàtavàs.

Atbildēt

Piebilde

12.06.2017. 12:27

»

Ieva B. ir no LM dzīlēm:

Ministra birojs...


Ārprāts, cik liekēžu!

Atbildēt

Pensionāre

12.06.2017. 12:25

»

Andris

Mazturīgie ir arī pensionāri, piemēram, tādi, kuriem no savas gribas neatkarīgu apstākļu dēļ gadījies nostrādāt lielāko daļu darba stāža okupācijas gados. Tie ir arī liekēži un alkoholiķi, vai ne...


Ja mūsu valsts gribētu reāli likvidēt šo problēmu, par kuru raksta autore, tad pati (valsts) arī uzņemtos palīdzēt tiem, kuri slimi (tai skaitā ar atkarībām), veci, ne pārāk gudri etc., bet nevis "uzgrūstu" šo slogu pašvaldībām. No budžeta tad jāizdala nauda, lai nodrošinātu cilvēcīgu dzīves līmeni tiem, kuri nespēj nopelnīt paši. Tad nebūs to bomžu un graustos dzīvojošo. Ne katra pašvaldība ir tik turīga, lai atrisinātu šīs problēmas, kuras mūsu pašu valsts kopš 1991.gada ir godam "sarūpējusi"...

Atbildēt

fds

12.06.2017. 12:21

Pilnībā piekrītu autorei! Pabraukājiet pa dziļām lauku pašvaldībām - tur liela daļa nemaz nevēlas strādāt, galvenais, ka smēķiem un šmigai sanāk! Turklāt tādās vietās šie pabalsti pēc paziņu loka tiek sadalīti un tā arī daļēji pašvaldībā pie ruļļiem esošie notur - tiek daudz maksāti pabalsti.

Pievienotā vērtība tam visam ir 0, uzņēmējiem nākas ievest darba spēku no, piemēram, ukrainas, kas starpcitu ar visiem vīzu nosacījumiem utt paliks tikai vieglāk, jo esošajiem šmiga un smēķi ir.

Atbildēt

Piebilde

12.06.2017. 12:21

»

opā

Ideja skaidra, autore neatbalsta sociālismu. Diemžēl nav konsekventa, jo tad čīkst, ka maksā pabalstus, tad čīkst ka kaut kur citur pabalstu par maz. Bet Latvijā, jā, ir ļoti daudz sociālisma palieku. Tas, ko ļaudis nesaprot, sociālisms dala labumus, bet tas bremzē sabiedrības attīstību, pirmkārt, bremzējot...


Jūs laikam esat ļoti jauni cilvēki, ka vēl nezināt, ka maznodrošināto statusā var nokļūt JEBKURŠ. Atliek tik kaut kādu iemeslu dēļ saslimt (iespējas arī negadījuma rezultātā) un Jūsu čivināšana pārvērtīsies.

Atbildēt

brahman`s

12.06.2017. 12:21

Ieva, necepies! Iesniedz likumprojektu par kastu sistēmas izveidi LV. Un viss būs labi.

Atbildēt

opā

12.06.2017. 12:16

Ideja skaidra, autore neatbalsta sociālismu. Diemžēl nav konsekventa, jo tad čīkst, ka maksā pabalstus, tad čīkst ka kaut kur citur pabalstu par maz. Bet Latvijā, jā, ir ļoti daudz sociālisma palieku. Tas, ko ļaudis nesaprot, sociālisms dala labumus, bet tas bremzē sabiedrības attīstību, pirmkārt, bremzējot pabalstu saņēmējus. Ir absurda situācija, ka ja tev ienākumi nepārsniedz teiksim minimālo, pienākas maznodrošinātā statuss, tad tev nav izdevīgi iet uz darbu, kur maksā nedaudz vairāk, jo zaudējot īres kompensāciju un citus labumus, tavi ienākumi būs mazāki. Cilvēkam nav izdevīgi uzlabot nodarbošanos? Par kādu valsts attīstību te var runāt? Un starp "maznodrošinātajiem" ir daudz alkānu un sociālu degradantu, vismaz Rīgā, tad vēl daži pensionāri ar mazām pensijām, starp kuriem arī netrūkst tādu, kam patīk ieraut, un tad daža ģimene, kur bērnu skaits lielāks, bet vecākiem algas zem vidējās vai, ko tur slēpt, vecāki vairāk dzer kā strādā, + protams ir krāpnieki, kas "oficiāli" neko nesaņem, bet patiesībā dzīvo zaļi un vēl noslauc pašvaldību. Jā, var atbalstīt nabagus, bet saprāta robežās, lai nesanāk, ka nabags labāk dzīvo, kā strādnieciņš, kas to nabagu finansē. Lai gan sociālisma atbalstītāji vienmēr kliedz, ka atņems bagātajiem, atdos nabagajiem, bet realitātē tiek aplaupīts viduslānis un darba ļaudis, lai atdotu sliņķiem un neprašām. Kāds ir risinājums? Vajag stūrēt virzienā, lai par minimālo algu/pensiju cilvēks var nopirkt sev ēst, izīrēt, kur dzīvot un nodrošināt pamatvajadzības. Piemēram, dodot īres pabalstus, pašvaldība noteikti nesamazina vidējo īres cenu pilsētā, līdz ar to, tiem, kam pašiem īre jāmaksā, atliek maksāt vairāk. Atbalsts var būt tikai terminēts un tikai kā piemaksa, lai cilvēks nekad nepadomā ka kaut kas ir "par brīvu".

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

18

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

FotoSimtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju par pasauli, kas ir radikāli mainījusies un arvien turpina mainīties.
Lasīt visu...

15

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

FotoCeļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu būvnieku lobijs un bada dzeguze Andris Bērziņš, un kura dēļ mēs ik gadu pārmaksājam 15% par ceļu būvi, grasās darīt visu, lai apstādinātu Latvijas Valsts ceļu organizēto iepirkumu par valsts autoceļu asfaltēto segumu brauktuvju horizontālo apzīmējumu atjaunošanas darbu veikšanu 2020. – 2025.gadā. Kāpēc? Tāpēc, ka ir pretendents, kas nostartēja ar ļoti labām un Eiropas tirgum atbilstošām cenām, kas labi ēdušos sliņķus var pabīdīt nost no siles.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

FotoIespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko izķepurojies no nopietnas ķezas, kur, loģiski spriežot, rezultātam vajadzēja būt citādam, aizdomājas un izvērtē savu dzīvi un vērtības. Bet tas parasti ilgst neilgi, un viss aiziet vecās sliedēs.
Lasīt visu...

3

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

FotoDažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir izplatījusies ļoti strauji, izraisot nopietnu sabiedrības veselības krīzi un satricinot Eiropas Savienības (ES) un pasaules valstu ekonomikas.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...