Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Latvis

10.07.2019. 17:07

Par to sabiedrības neiecietību varētu piekrist. Bet, paldies, Dievam, to neiecietīgo nav daudz! Arī šeit komentāros viens tāds ar dažādiem nikiem ir publicējis apmēram 22 komentārus ...

Atbildēt

Taisnā

09.07.2019. 17:14

Ralf! Nejauksim cēloņus ar sekām!
Dupsī drāšanai nav nekā kopīga ar cilvēkmīlestību. Tā ir vardarbība un sadisms. Tas, ka cietušie, dažāu iemeslu vadīti, ar to vēlāk samierinās, neattaisno šo darbību amoralitāti un necieņu pret otru cilvēku, ko tādu darot.
Protams, ir pozitīvi izņēmumi- sado-mazo atkarīgie, bet tā jau ir diagnoze, nevis normāla veida cilvēkmīlestība.
Nekas, kad kāds spalvains onka izdrāzīs uz jahtas kādu no tevis paša bērniem, visu sapratīsi pareizi. vēl nav laiks pienācis...

Atbildēt

D

09.07.2019. 10:17

Man arī nav saprotams eilanda teiktais ka viņš negrib dzivot pasaulē bez mīlestības tikai kur ir tā robeža vairums cilvēku saka ka viendzimuma attiecības ir izvirtība tapat kā zoofilija,nekeofīlija utt ja eilands atbalsta vienu ,, mīlestības,, modeli,kas ir ārpus normālu cilvēku morāles principiem vai vinš cīnīsies arī par citiem neatbalstītiem mīlestibas modeļiem piemēram zoofīliem un viņu mīlētajiem dzīvniekiem jo citādi sanak tāda divkosiba ka eilandam nepatik ka citi nosaka kas ir jāmīl bet pats arī neatbalsta visus mīlētājus bet tikai tos kurus pats uzskata par savas aizstāvības (droši vien arī mīlestības)cienīgiem un izredzētiem pār citiem,kā tur ísti ir ?

Atbildēt

Guntis

09.07.2019. 09:42

Njā, izskatās, ka džeks grib izsisties pediņu auditorijā. Kaut gan - par viņu jau labu laiku runā, ka viņš pats ir "viens no tiem".

Atbildēt

autoram

09.07.2019. 06:10

Līdzcilvēka anāla plēšana nav nekāda mīlestība, saticība un draudzība, bet gan sadisms un mazohisms. Valstī, kur, faktiski, otrais augstākais amats ir krievmīlim un kaku stumdītājam, bet viņa ministrija kļuvusi par pederastu midzeni, drosmīgam būt ir pateikt, ka arī nacionāli domājošam heteroseksuālam latvietim ir savas tiesības.
Nesen Trampa kungs paziņoja, ka ASV universitātēs atgriezīs vārda brīvību, kur lietas atkal drīkstēs saukt īstos vārdos, bet kurās tas netiks ievērots, zaudēs valsts atbalstu. Sarkanā profesūra vairs nevarēs aicināt izrēkināties ar normāliem cilvēkiem, kuri apšauba komunistu, nēģeru un pedarastu pārākumu.

Atbildēt

Fēlis

09.07.2019. 05:55

»

lauķis

Tur jau tā lieta ka nepatika pret perversijām un deģenerāciju tiek nosaukta par homofobiju


Nu ja. Tieši nepatika, riebums. Fobija ir bailes un tās varētu rasties tumšā šķērsielā sastopoties ar bariņu apdzērušos pederastu. Ciādi- ko no viņiem bīties!

Atbildēt

labvēlis

09.07.2019. 05:24

Šamais, savulaik, vienā no dziedāšanas šoviem, jau mēģināja sevi pacelt līdz R.Paula līmenim (precīzāk gan-novilkt R.Paulu līdz savam vai vēl zemāk) :sekotāju bija pamaz! Nu ir mēģinājums Nr.2 izsisties saulītē-mākslinieciskā karjera-nekāda!"Savējie" atbalstīs!

Atbildēt

west

09.07.2019. 01:03

Tik jauns un jau pilnīgs stulbenis! Pameklējiet youtube G.Kļimov

Atbildēt

Kaatad

08.07.2019. 22:27

Var tikai atkārtot, ka dusmas izraisa vien pozicionēšanās par īpaši sargājamo sabiedrības daļu. Kam, ņemot vērā katras nācijas nākotnes vajadzību pēc turpinājuma- nav nekāda pamata.Ja cilvēki vēlas lolot savu ego- lūdzu, bet pamazām veikli uzspiest to kā atbalstāmu normu pārējiem, dezorientēt bērnus, pusaudžus, kuri tā gardā piepulcējamo daļa- nu, piedodiet. Faktiski Ralfa kgam, tad vajadzētu pateikt, jā ,mana izpratne par mīlestību ir svarīgāka par visām tur Latvijām, latviešiem, pofiks, būs viņi pēc 100 gadiem vai ne, kad tik man labi. Tad būtu godīgi.

Atbildēt

Ralfam

08.07.2019. 22:09

Lai tie Jūsu draugi, kolēģi, paziņas, u.c., kuri vēl nav izlīduši no skapja, lai to arī nedara nekad! Mēs varēsim teikt, ka dzīve ir skaista.
"Visiem jāmīl visi." Kā tas izpaužas?

Atbildēt

Ralfs un Kivičs

08.07.2019. 22:05

Abi divi kā cimdiniņi, kā pods ar trauciņu - abi idioti, bet vēlas par katru cenu kļūt slaveni. Nu, ja ar kaku stumšanu Ralfs ir tā aizrāvies, tad tāpēc jau nav jācer, ka tagad visi to tik darīs, kā sekos garīgi un fiziski slima cilvēciņa murgiem.

Atbildēt

kaku stūmējs Ralfs

08.07.2019. 22:00

Kas to būtu domājis - Ralfiņš arī ir kaku stūmējs!!! Ja jau pats tā saka, tad beidzot izlīdis no skapja! Fui, roku viņam nu gan nevajag spiest, ja negrib dabūt AIDS vai kādu spalīti.
Ir nu gan pretīgi tie kaku stūmēji - cenšas aplipināt visus sev apkārt, laikam skauž, ka citi ir veseli.

Atbildēt

vecāka sieviete

08.07.2019. 20:56

Kā tad dziedātājs centīsies izdzīt homofobiju? Ar kādām akcijām, ar nepaklausīgo vajāšanu, izsmiešanu? Ir jau tas pieredzēts. Pietika man tikai internetā pajautāt, kāpēc vajadzīga homoseksuālisma propaganda, kad sākās... Karikatūru mešana manā pasta kastītē, izsmiekls un draudi caur internetu (portālā Apollo) un citi pekstiņi.
Labi, vecos jūs variet izņirgāt, bet lieciet mieru bērniem, nevazājieties pa skolām un negroziet nenobriedušiem cilvēciņiem galvas!
Viņķele jau mazliet nākusi pie prāta, pauda, ka tie tradicionālie vienkārši ir tādi "citādāki" , ka nav ko plēsties.

Atbildēt

H.

08.07.2019. 20:22

Ralfiņ, pieņemu ka esi vēl jauns un dumjš, lai sarakstītu šādu palagu ar muļķībām un bārstītu "gudrības". Viena lieta ir ļurināt gar ko man pilnīgi po, bet cita lieta, kad sāk ar saviem dibenpriekiem iznākt uz ielas. Tad gan savu bērnu klātbūtnē iešu un gāzīšu sejā, lai nav jāskatās par ko var izaugt.

Atbildēt

GEO

08.07.2019. 20:21

Aizdomājos mazliet.Kas tad bija pirmais-vista vai ola? Skaidrs,ka nav smuki tā izrādīties,rīkojot praidus,skaļi bļaustoties,reklamējot savu dzīves veidu.Ārišķibas.Bet! iespējams,ka tā ir tikai viņu atbilde uz homoseksuālistu apsmiešanu,terorizēšanu ,kura vēsturiski izveidojusies.
Visticamāk,ja sabiedrība toleranti,ar sapratni butu uzņēmusi faktu,ka var būt arī citādi orientētie,tad mēs nezinātu tādus praidus.Apmēram,kā tagad daudzi domājošie saka(tajā skaitā es)- lai cilvēki dzīvo,man viņi neko sliktu nedara.

Atbildēt

666

08.07.2019. 19:47

Dirsaa pistais ezelis

Atbildēt

Talmuda jūdaisti Jesajas leviti

08.07.2019. 19:09

»

Vēstule romiešiem

Kristus apustulis Pāvils - Tāpat arī vīrieši, atmezdami dabisko kopdzīvi ar sievieti, cits pret citu iekaisuši savā iekārē, piekopdami netiklību, vīrietis ar vīrieti, paši saņemdami sodu par savu maldīšanos


izdomāja visādas reliģijas, melus par Kristu utt. Reliģija ir ierocis tautu pakļaušanai žīdu materiālistiskās pasaules pārvaldībai. Beidziet murgot vaļā acīm!

Atbildēt

vice

08.07.2019. 19:04

Naivi!
Atbilstoši "Cēzara salātiem"!
Tiešām tik šaurs pasaules redzējums?

Atbildēt

Kāds

08.07.2019. 19:01

"kāds melnādainais ir gatavs man panākt pretī, ļaujot lietot baltādainajiem aizliegtu vārdu"

Pats fakts, ka baltādainajiem ir aizliegtie vārdi Elanda kungu nemulsina?

Atbildēt

švamme

08.07.2019. 18:40

Es mīlu visus un mācos mīlēt ienaidniekus. Man nav nekāda naida pret homo, tie nekādā gadījumā man nav ienaidnieki, tieši homo vīrieši ir vislabākie draugi. Bet par ko cepiens? Es neticu, ka viņiem uzbrūk uz ielas viņu orientācijas dēļ. Ja savu orientāciju nestāda augstāk par vairākuma vajadzībām un tiesībām, tad neviens taču viņus neaiztiek. Es pat varētu cienīt par uzdrīkstēšanos, bet neuzbāšanos. Neizdomājiet problēmu, kur tās nav.
Tiesības: tavas tiesības beidzas tur, kur sākas manas tiesības. Minoritātēm NAV jādominē.
Veltiet savus spēkus interneta komentētāju kultūras celšanai, personīgs piemērs ļoti labi strādā. Internets ir tāda slidena vieta, kur anonīmi var paliet dubļus pat bez iemesla - tak nesmeliet tos dubļus, neatverat sava katliņa vāku tiem dubļiem un raugi, dzīve jums kļūs daudz rožaināka.

Atbildēt

Vēstule romiešiem

08.07.2019. 18:20

»

Ripa

Dievs tikai žīdiem šitās štellītes aizliedza, Kristus par to neko nav teicis


Kristus apustulis Pāvils - Tāpat arī vīrieši, atmezdami dabisko kopdzīvi ar sievieti, cits pret citu iekaisuši savā iekārē, piekopdami netiklību, vīrietis ar vīrieti, paši saņemdami sodu par savu maldīšanos.

Atbildēt

Sirmis

08.07.2019. 17:43

Pederast, tu smirdi pēc sūdiem!

Atbildēt

Ripa

08.07.2019. 17:31

Dievs tikai žīdiem šitās štellītes aizliedza, Kristus par to neko nav teicis.

Atbildēt

Fēlis

08.07.2019. 17:06

»

autoram

Visu cieņu, Ralf...


Kāds pie velna tam sakars ar kremli! Nevajag plātīties ar savām novirzēm un nevienam gar pederastiem nebūs daļas. Pēc pediķu loģikas arī heteroseksuāļiem būtu jāiet ,,lepnuma" gājienos?

Atbildēt

Hmmmm

08.07.2019. 16:50

No 6.,Saeimas deputāta G. Valdmaņa 2000. g. izdotās grāmatas "Starp dzirnakmeņiem". 6. Saeimas deputātiem tika izdalīta židmasonu cionistu rokasgrāmata "Gudro stratēģija un taktika", pēc kuras tiem jāvadās.

Lūk, citāts no "Gudro stratēģijas un taktikas".

"Tautas prāts jāapmiglo ar alkoholu un izvirtību. Iznīcināsim Dievturību un to aizstāsim ar daudzskaitlīgiem aprēķiniem un miesas vajadzībām. Ir jāsaprot, ka bez Dieva cilvēks ir tikai plēsīgs zvērs, kas pakļaujas stiprākam, un ka novājināta tauta padodas iznīcībai.

Iznīcināsim ģimenes un audzināšanas nozīmi, jo tikai tā mēs spēsim kavēt apdāvinātu personību rašanos. Līdzīgi likvidēsim lauku skolas, to pamatosim, ka neviens nespēj īsti pārbaudīt, kas tur tiek mācīts. Mēs jaunatni samaitāsim ar maldu teorijām un melkuību.

Tur, kur valda korupcija un izlaidība, tēvijas mīlestība un Dievticība tiek noslēptas ar kosmopolītisku pārliecību."

Atbildēt

Hmmm

08.07.2019. 16:37

No 6.,Saeimas deputāta G. Valdmaņa 2000. g. izdotās grāmatas "Starp dzirnakmeņiem". 6. Saeimas deputātiem tika izdalīta židmasonu cionistu rokasgrāmata "Gudro stratēģija un taktika", pēc kuras tiem jāvadās.

Lūk, citāts no "Gudro stratēģijas un taktikas".

"Tautas prāts jāapmiglo ar alkoholu un izvirtību. Iznīcināsim Dievturību un to aizstāsim ar daudzskaitlīgiem aprēķiniem un miesas vajadzībām. Ir jāsaprot, ka bez Dieva cilvēks ir tikai plēsīgs zvērs, kas pakļaujas stiprākam, un ka novājināta tauta padodas iznīcībai."

Atbildēt

Derdz

08.07.2019. 15:43

Ralf, vai tu esi virietis, jo dievs radija tevi par virieti parejais ir vida velna nedarbs. Ar tadu domasanu cilvece aizies boja un paliks tika kloni peder..

Atbildēt

P.

08.07.2019. 14:54

> pie manis pienāca 2 džeki (apmēram 22 gadus jauni) un teica: “Ei, dziedātāj!"

Visam kam es spēju noticēt, bet ne tam, ka garāmgājēji Rīgā nosauca repotāju par dziedātāju.

Atbildēt

Tiesiskums

08.07.2019. 14:48

gejus un gejuses jau neviens neaiztiek,dzīvojiet un vairojaties,bet nevajag IZRĀDĪŠANOS,savu izdarību REKLAMĒŠANU visādos praidos,šie burziņi vienmēr radīs neizpratni vairākumam.rudy fox izteicās:vairākums nosaka visu!

Atbildēt

Jautrīte

08.07.2019. 14:44

Atliek noticēt ka puisis tur pagadījās nejauši.... vēl karogu paķēra , lai nofotografēties, nejauši... neko jau man noziedzies, bet lai nemuld.

Atbildēt

Ej tak

08.07.2019. 14:16

»

autoram

Visu cieņu, Ralf...


Šizofrēniju u.c. psihiskas slimības parasti piedēvēja tiem,kuri bija neērti padomju režīmam...Psihiatriskajās slimnīcās tādus sodīja.Tagad gan nekas nav mainījies - no padomju demagoģijas ne ar ko neatpaliekošā veidā tiek aprieti visi,kuri iedrošinās iebilst nenormālību propagandēšanai! Kāpēc tu domā,ka tu ar saviem uzskatiem kā suns drīksti uzmīzt manai sētai? Skaties,ka nedabū spērienu pretī! Nu,nemācīs mani domāt katrs gailītis,kurš aizbraucis uz koncertu uz kādu ārvalsti un viņam tur "pagadījies" iesaistīties pretdabisku vērtību cienītāju lupatā!

Atbildēt

Pilsonis

08.07.2019. 13:56

Tak Putins caur starptautisko mega-oligarhu avīzi Financial Times izziņoja liberālisma beigas. Tur viņš arī precīzi raksturoja kas īsti ir tas LGBT.
Tramps ASV gūst arvien lielākus panākumus cīņā ar ASV eliti. Rekur nupat aizturēts miljardieris-pedofīls Epsteins, kurš cieši saistīts ar vadošajiem ASV elites pārstāvjiem.
LGBT ir tikai pārvaldes instruments, pārvaldes, savu mērķu sasniegšanas darbarīks. Tik dēļ tā instrumenta pasaule ir novesta līdz visaptveroša kraha malai. Redzēsiet, to LGBT utilizēs, būs katram gadījumam nākotnei, bet teikšana viņiem izzudīs. Lielāka daļa to slimiķu varzas to sapratīs labi ja pēdēja brīdī, jo parasti neviens tur ar kautkādu gudrību nav apveltīts.
Agrāk tas viss oficiāli skaitījās par nopietnām slimībām. Vērojiet kā to visu organizēs pasaules līmenī. Protams atslēga ir ASV elites utilizēšana, pēc tam viss būs kā pa sviestu

Atbildēt

var piekrist Eilandam

08.07.2019. 13:39

bet personīgi mani vairāk uztrauc tās negantās rupjības,ko savos komentāros bez mitas driķē,Eilanda kunga vārdiem runājot,"inteliģentais,sevi realizējušais,kritiski domājošais"Arturs Priedītis.Un viņa ņirgu un apsmiekla objekts ir neviens cits,kā Latvijas valsts prezidents.tad jau iznāk,ka kungs Priedītis nav inteliģents,sevi realizējis un kritiski domājošs.Bet viņš taču ir ļoti izglītots cilvēks.Eilanda raksts gan mazliet smaržo pēc lgtb pasūtījuma,bet,lai mani atvaino,ja tā nav.

Atbildēt

Q

08.07.2019. 13:35

Pederast, liec sabiedrībai mieru, tāpat kā neviens ar svešu ticību neiet baznīcā un necenšas pārliecināt ticīgos, tas ir bezjēdzīgi, stumdi kakas pa tumšiem stūriem un liec normāliem cilvēkiem mieru!

Atbildēt

Secinājums

08.07.2019. 13:10

»

autoram

Visu cieņu, Ralf...


Kam jaunais prezidents,kam kosmosa atkritums,kam drosmīgs cilvēks,kam sadomīts.
Kremlī arī valda Levita tautietis un sadomīts,neaprej drosminieku.

Atbildēt

Alexa

08.07.2019. 12:53

Personīgi man ir pilnīgi vienalga, kas ar ko guļ. Bet to, ka geji, lezbietes uzskata, ka viņi ir kautkas īpašāks un viņu problēmām ir jāpievērš vairāk uzmanība, mani tas tracina. Nu dariet savā guļamistabā ko vēlaties, nav jāiet gājienos un visai pasaulei jāpieprasa, lai viņi tiktu atzīti kā īpašāki, nozīmīgāki utt. Tad jau drīz nekrofīli, zoofīli, un visi citi fīli ar sāks pieprasīt , lai viņus ievēro, sāks iet gājienos.

Atbildēt

autoram

08.07.2019. 12:49

Visu cieņu, Ralf!
Pie mums ir tik daudz neiecietīgu un šizofrēniski naidīgu cilvēku, kuri kā prasti sētas suņi aprej citādi domājošos. Šie rējēji ir kremļa akceptēto t.s."konservatīvo vērtību" paudēji.
Paskatieties, kā šie paši vaukšķi aprej jauno Prezidentu. Šādi viņi apmierina savus mazvērtības kompleksus.
Lai Jums veicas! Ja Latvijā vairāk būtu drosmīgu cilvēku, mēs nekultos ES valstu astē.

Atbildēt

Dr.Zālītis.

08.07.2019. 12:34

Mīlestībai nav nekāda sakara ar homoseksualitāti.Homoseksualitāte ir personības degradācija,tā ir slimība.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...