Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

omg, kāds

13.03.2020. 22:28

Sviests!

Atbildēt

Claudia Klein

12.03.2020. 10:17

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

lai tas

12.03.2020. 08:01

Lai tas gobzems izvelk pirkstu no deguna......

Atbildēt

Toto

12.03.2020. 07:13

To, kā mums nav, mēs visi zinām, bet to, kā to mainīt, Aldis NEKAD nav vēl pateicis...
Vai tev neapnīk muldēt?

Atbildēt

vislielākais

11.03.2020. 21:08

»

Jēzups

Lai gan man personīgi tā Krapāne riebjas, bet jāatzīst, ka viņa ir vien no ierindas cilvēkiem, kas pelnīja pat mazāk par 1000 eurp uz papīra, bet vai tāpēc no viņas labums mazāks kā no Gobzema- it kā izcila advokāta ar uz sievas vārda noslēptiem mersedesiem??? ES saprotu, ka visiem, ieskaitot Gobzemu...


Manuprāt,jautājums ir tikai viens.Kādi kretīni ievēlēja šos kretīnus?Labs piemērs OIK sakarā-visi bijušie ekonomikas ministri sēž un balso,izņemot tumbočkā paslēpušos A.K.,nu izgāzies kā muļķis.

Atbildēt

mokošais aizcietējums

11.03.2020. 21:05

Divas dienas gandrīz pagājušas.Vai tad Al Gobzim rakstāmais aptrūcies?

Atbildēt

Pusspŗāgušais Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, pieqirs-komas debiloidsz, un viņa stukača-provokatora grēk-sūd-dze

11.03.2020. 20:02

Šodienas 4. maija vara mani lauza un galîgi salauza, "apgaismoja" kamer savervēja par ietekmes agentu un provakatoru ,bet es vairs neprotestēju un nesūdzos tiesā. Jo saprotu, ka gan tad, gan tagad viņu nodomi ir iznīcināt mani, lai es nevarētu iznīcināt latviešu tautu un iznīcināt latviešu valsti. Visus padarot par paklausīgiem bioŗobotiem. Viņu rīcībā ir milzu resursi, bet tauta ir lētticīgs aitu bars. Izdzīvošana pēc salaušanas un izdŗāzšanaszc ir mana paša tūpļalieta.

Atbildēt

érgla knàbis

11.03.2020. 20:01

»

Ērgļa dirsa Mikropisān, kakeedāj!

Škic atejā sūdlapsene! Izpildies tur jobanaizs milici


Vai tev utainais cüka pederazd eggmàr kaut ko prasija?

Vot tu kroppli eggmàr kakuedaj es tevi izkersu tu nan atbildesi mavka!

Atbildēt

Pusspŗāgušais Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, pieqirs-komas debiloidsz, un viņa stukača-provokatora diagnoze

11.03.2020. 20:00

»

Ērgļa dirsa Mikropisān, kakeedāj!

Škic atejā sūdlapsene! Izpildies tur jobanaizs milici


Zinātnieki atklājuši, ka tiem, kuri visu savu dzīvi zog, terorizē citus un melo, varētu būt mazākas smadzenes nekā citiem cilvēkiem. Magnētiskās rezonanses uzņēmumos novērots, ka pieaugušiem cilvēkiem, kuri kopš bērnības ir ar antisociālu uzvedību, ir samazināta smadzeņu masa un plānāka to garoza vietās, kas ir saistītas ar tāda veida uzvedību. Pagaidām gan nav skaidrs, vai tas ir iedzimtības dēļ, vai arī rodas narkotiku ietekmē, zema intelekta līmeņa vai garīgās veselības problēmu dēļ. "Personāži, kas pastāvīgi izrāda antisociālu uzvedību jau kopš mazotnes un turpina to darīt visu atlikušo dzīvi, iespējams, zināmā mērā ir invalīdi, jo viņu smadzeņu struktūrā varētu būt izmaiņas, kas sarežģī viņu sociālās spējas, un tas savukārt var novest pie antisociālas uzvedības", esot "skaidrojuši pētījuma autori, kuri arī atzīmēja, ka ir svarīgi nestresot un “nedemonizēt” šo cilvēku grupu, bet uztvert tos kā mentāli apgrūtinātus cilvēkus, kuriem nepieciešama speciālistu palīdzība."

Atbildēt

P.

11.03.2020. 17:19

Viens no vienkāršākajiem risinājumiem - Saeimā nevis ievēlēt, bet ielozēt. Sliktāk jau nebūs. :)

Atbildēt

Ērgļa tirsa Mikropisans

11.03.2020. 09:09

»

Nemīz pamperos, izdrātēc pieqirs-komas miskastes debiloid,

labāk uzdāvini sev smadzenes, beidzot, kaut vai tik pat vārgas kā citiem taml. bieogaļas izstrādājumiem


sev gatavojas aizņemties smadzenes

Ir socīczs kis boļķi cita ocī redz, tis debess klāru pisīs! Untuns Mazpusens / lit. pseidomīms/

Atbildēt

Avant

10.03.2020. 22:32

Apsveicam visus un laipni lūdzam Avant Loan INC. Mēs piedāvājam aizdevumus no viena minimālā diapazona no USD 2 000 līdz maksimāli USD 50 miljoniem ar pieejamu procentu likmi 3% un aizdevumu ilgumu no 1 līdz 25 gadiem, lai atmaksātu aizdevumu. Avant grupas mērķis ir sniegt jums izcilus profesionālus finanšu pakalpojumus.
Ja jums ir nepieciešams aizdevums, lūdzu, sazinieties ar mums.
Ja jums ir nepieciešams personīgs vai biznesa aizdevums ar 3% procentu likmi, lūdzu, sazinieties ar mums (avants.loan(a)gmail.com). (av_ant(a)outlook.com) Whatsapp: +14092062954
Paldies

Atbildēt

Jēzups

10.03.2020. 22:18

»

jaajaa

...un kāpēc pašvaldības policijas sekretāre nevar vadīt izmeklēšanas komisiju ?...ja tauta viņai uzticas


Lai gan man personīgi tā Krapāne riebjas, bet jāatzīst, ka viņa ir vien no ierindas cilvēkiem, kas pelnīja pat mazāk par 1000 eurp uz papīra, bet vai tāpēc no viņas labums mazāks kā no Gobzema- it kā izcila advokāta ar uz sievas vārda noslēptiem mersedesiem??? ES saprotu, ka visiem, ieskaitot Gobzemu, patīk aplikt ierēdņus un citus valsts institūciju darbiniekus- bet atvainojiet- tur visi strādā ar augstāko izglītību, vairumā gadījumu maģistra grādu. Vai mežzinis, ārsts, ugunsdzēsējs, skolotāja būtu sliktāki tautas kalpi par Gobzemu, Kaimiņu, Jurašu un Strīķi???? Vai Labklājības ministrijas ierēdņi un pat apkopēja nav 100x gudrāki par ministri Petraviču???? (un kurā ministrijā tā nav- sen jau ir beidzies laiks, ka par ministru kļuva nozares profesionālis vai vismaz sapratējs). Tā, ka "divītis" ir pat ļoti normāli, problēma ir tikai tas, ka mums ir daudzpartiju sistēma un katrā partijā ir 100 tādas Petravičas, kurām vīrs var nopirkt ne tikai silikona pupus, bet arī deputāta mandātus. Tā ka, jā, gudri cilvēki neiet politikā. Bet ne tāpēc, ka "divītis" ir maz, bet gan tāpēc, ka visur priekšā ir tādi gobzemi, petravičas, strīķes utml subjekti.

Atbildēt

Bobanzs zizz, Mikropisans!

10.03.2020. 19:09

»

CENZĒTS (un politiski represēts)

...


Aizver savu pantu pāksti, debilaizs!

Atbildēt

čomiņ, Gobzem !

10.03.2020. 17:21

Jau otrajā dienā sūdus gāž virsū ievēlētajam tie, kuri cerēja ievēlēt no savas bandiņas !

Tā, kā viss tavs garais penteris ir uzskatāms par spamu.
Neievēlētie pie neievēlēšanas paši vainīgi - ko lien nesagatavojušies !

Atbildēt

:):):):):):):):):):)

10.03.2020. 16:45

»

jaajaa

...un kāpēc pašvaldības policijas sekretāre nevar vadīt izmeklēšanas komisiju ?...ja tauta viņai uzticas


Skumji par tādu tautu, kas uzticas mazizglītotiem cilvēkiem!

Atbildēt

Nolādēts krievs, kurš sarunājas krieviski

10.03.2020. 15:13

»

Jànis Anins

PSRS vadosajiem funkcionàriem Sveicé bija registréti àrzonu slepenie banku konti prieks pelnas no naftas un gàzes exporta. Gribéja dzivot kà Sveicé un pavilkàs tiktàl ,ka sagràva SARKANO...


Vīrusus kā bioloģiskos ieročus šodien raži trīs valstis - Izraēla, ASV un Ķīna. Koronvīrusu izplata Ķīna kopā ar Krieviju kā militārā uzbrukumā pret ASV un NATO militārām mācībām Eiropā, aprīlī. Papildus notikusi Erdoena un udmurta Putina, otuksa karaļa, vienošanās militāro mācību laikā paralizēt Eiropu ar bēgļu miljoniem “no Sīrijas”.

Atbildēt

Jànis Anins

10.03.2020. 13:59

»

Uldis

Tā nebūt nav civilizētas valsts pazīme. Tā ir sociālistiskas valsts pazīme. Civilizētas valstis bija arī pirms sociālisma. Ar likumu noteikts - tā ir likumīga laupīšana. Piemēram, PSRS arī viss bija likumīgi


PSRS vadosajiem funkcionàriem Sveicé bija registréti àrzonu slepenie banku konti prieks pelnas no naftas un gàzes exporta. Gribéja dzivot kà Sveicé un pavilkàs tiktàl ,ka sagràva SARKANO
MASINU.Tas saucas PSRS viss bija likumigi.
Visi POST SOVIETIC biznesmeni ir zagli un zurkotàji.Un vinu biznesa un privatie banku
konti ir iesaldéti.TRAMPS izrakstija ceku 8,3 miljardi dàlari vakcinas coronvirusa atklàsanai un medikamentu razosanai no VALSTS KASES. Ja TRAMPS pirmais noregistrés patentu par vakcinu ,pelna büs 10 kàrtiga .FIRST AMERICA! Bet kur ir citu valstu zurkotàji? Zurkotàju bikses masà 2 centi ,un bikses karàsies staba galà ,kad pàri büs gàjis CORONAVIRUSS. Gudrie maksà nodoklus ,bet auni pakar savas bikses staba galà.Berluskoni pilsétà MILANO ar novélosanos uzlika karantinu ,un bikses jau karàjas staba galà.Musolini bikses tàpat karàjàs staba galà tris dienas ,tikai tàpéc ,ka vins bija auns .

Atbildēt

Labais cilvēks, kurš sarunājas krieviski

10.03.2020. 13:35

»

"Krievvalodīgā" Soņa

Jeb ukrainvalodīgā no Krimas. Saulvedi Antiņ Gobzem! Tu skaisti un pareizi runā, bet tu laikam nesaproti, ka ir spēki par tevi un mani stiprāki. Jau kāds rakstīja, ka var ievēlēt kaut 100 gudrus deputātus, neko valstī panākt nevar - mafija ir stiprāka par visu. Redzi, pat šāds "labais" c...ka jauc gaisu...


Izpildīs Tavs JKP priekšvēlēšanu solījumu "3 reiz 500" - būs vērts sākt domāt par kādu draudzību. Pagaidām - nē. Šobrīd - tādi paši daiļpļūtītāji, kādi visi iepriekšējie. Un tiesiskumu totālo arī lai neaizmirst.

Atbildēt

Uldis

10.03.2020. 13:13

»

Jànis Anins

Tikko uznéméjs ir pàrskaitijis nodokli BUDZETA...


Tā nebūt nav civilizētas valsts pazīme. Tā ir sociālistiskas valsts pazīme. Civilizētas valstis bija arī pirms sociālisma. Ar likumu noteikts - tā ir likumīga laupīšana. Piemēram, PSRS arī viss bija likumīgi.

Atbildēt

"Krievvalodīgā" Soņa

10.03.2020. 13:09

»

Labais cilvēks, kurš sarunājas krieviski

Viss it kā pareizi, Aldi, tikai saulvežiem pirms katrām jaunām vēlēšanām tic un ticēs aizvien mazāk - pārāk daudz, ieskaitot pieminēto Kaimiņu, ir tādu bijis. LV viena no problēmām ir tas, ka pirms vēlēšanām var solīt visādus brīnumus (kaut vai JKP 3 reiz 500), bet pēcāk to visu strauji aizmirst. Gribi...


Jeb ukrainvalodīgā no Krimas. Saulvedi Antiņ Gobzem! Tu skaisti un pareizi runā, bet tu laikam nesaproti, ka ir spēki par tevi un mani stiprāki. Jau kāds rakstīja, ka var ievēlēt kaut 100 gudrus deputātus, neko valstī panākt nevar - mafija ir stiprāka par visu. Redzi, pat šāds "labais" c...ka jauc gaisu un nejēdz, ka neviens solījums nevar tikt izpildīts, ja tev nav vismaz 50 no 100 balsīm. Ko tu brauc virsū tiem, kas dara, kas attiecas uz JKP. Tu labāk apspried savu čekistisko Saskaņu un/vai NA, kuriem naids pret JKP, kura Latviju cernšas glābt. Gobzms tāds pat "trollis", kurš tur naidu uz darītājiem, apsaukājas un meklē draugus ellē, kuru nav. Vismaz ar JKP vajadzēja draudzēties, bet viņam loģikas trūkums, kaut raksta šizofrēniski fenomenāli, skaisti, ka prieks.

Atbildēt

Jànis Anins

10.03.2020. 12:42

»

Uldis

Un kas pilda budžetu? No kurienes tur naudiņa uzrodas? Ir viegli dalīt svešu naudu pa labi un pa kreisi, bet tie, kas to budžetu piepilda - viņu spējas nav bezizmēra. Tāpēc arī protesti vairāku mēnešu garumā - balsu pirkšana ar svešu naudu kaut kādā brīdī atsitas pret griestiem, kaut kādā brīdī tas ...


Tikko uznéméjs ir pàrskaitijis nodokli BUDZETA
KASEI ,tà vairs nav uznéméja nauda ar likumu noteikts.Nodoklis tiek maksàts par dabas resursu izmantosanu ,par kaitéjumu dabai utt.,tà ir civilizétas valsts, sabiedribas pazime .
Nodoklu maksàsana nav filantropija .Nodoklus maksà ari darba néméji.Kàpéc UK met àrà krievijas biznesmenus ? Tàpéc ,ka krievs uzskata sevi par pasaules nabu tikai ,ka vins esot nomaksàjis nodokli. Abramovics nevar dabüt Anglijas pasi ,un
tàpéc vinam ik péc 3 ménesiem jàizbrauc no valsts. Nodoklu maksàtàjs dieveklis ,un ja ir grütu maksàt nodoklus ,tad si valsts ir jàpamet.

Atbildēt

voila

10.03.2020. 12:39

nu nevajag taču, liekuļo visi, vieni mazāk, citi vairāk. Tomēr vitāli svarīga ir joma un galvenais jau tās ietekme, kurā tā muldēšana notiek...

Atbildēt

Uldis

10.03.2020. 12:26

»

Labais cilvēks, kurš sarunājas krieviski

Viss it kā pareizi, Aldi, tikai saulvežiem pirms katrām jaunām vēlēšanām tic un ticēs aizvien mazāk - pārāk daudz, ieskaitot pieminēto Kaimiņu, ir tādu bijis. LV viena no problēmām ir tas, ka pirms vēlēšanām var solīt visādus brīnumus (kaut vai JKP 3 reiz 500), bet pēcāk to visu strauji aizmirst. Gribi...


Visiem iesaku balsot nevis par solījumiem, bet vērtībām. Balsot par tiem, kas traucēs dzīvot vismazāk. Ja jūs pirmsvēlēšanu laikā skataties uz solījumiem, tad būtībā pārdodat savu balsi par grašiem, ko Jums sola atmest apdalot citus. Tas ir nožēlojami.

Atbildēt

Labais cilvēks, kurš sarunājas krieviski

10.03.2020. 12:16

Viss it kā pareizi, Aldi, tikai saulvežiem pirms katrām jaunām vēlēšanām tic un ticēs aizvien mazāk - pārāk daudz, ieskaitot pieminēto Kaimiņu, ir tādu bijis. LV viena no problēmām ir tas, ka pirms vēlēšanām var solīt visādus brīnumus (kaut vai JKP 3 reiz 500), bet pēcāk to visu strauji aizmirst. Gribi demontēt sistēmu un būvēt visu no nulles? Laipni lūgts, - sāc stumt labojumus likumos, lai es varētu tādu "Jauno laiku" jeb "Vienotību" vai to pašu JKP jebkurā laikā iesūdzēt tiesā par pirmsvēlēšanu meliem. Atsaukt savu vēlētāja balsi, piedzīt kompensāciju naudā, iedarbināt Krimināllikuma pantu par krāpšanu vai ko citu plikas politiskās bezatbildības vietā. Piedod, vārdiem un skaļiem lozungiem vairs neticu un neticēšu.

Atbildēt

Uldis

10.03.2020. 12:15

»

Jànis Anins

Valsts BUDZETA KASE sos cekus un rékinus jau ir apmaksàjusi. Visas apdrosinàsanas ir socializétas .Tàpéc jau tiek maksàti nodokli,LV budzeta kase ir izlaupita un nauda noslépta àrzonu kontos


Un kas pilda budžetu? No kurienes tur naudiņa uzrodas? Ir viegli dalīt svešu naudu pa labi un pa kreisi, bet tie, kas to budžetu piepilda - viņu spējas nav bezizmēra. Tāpēc arī protesti vairāku mēnešu garumā - balsu pirkšana ar svešu naudu kaut kādā brīdī atsitas pret griestiem, kaut kādā brīdī tas slogs ir par smagu.

Atbildēt

Jànis Anins

10.03.2020. 12:08

»

Uldis

Čeku izrakstīja, bet kas apmaksās? Tā nav "bezmaksas" apdrošināšana. Tā ir "socializētā" apdrošināšana. Bezmaksas, kā jau autors pieminēja, nav nekas. Kāds par to maksā


Valsts BUDZETA KASE sos cekus un rékinus jau ir apmaksàjusi. Visas apdrosinàsanas ir socializétas .Tàpéc jau tiek maksàti nodokli,LV budzeta kase ir izlaupita un nauda noslépta àrzonu kontos .
Francijas valdibà nav VDK agenti ,kas taisa sabotàzu . Uldi,tev sakarigs domu gàjiens!

Atbildēt

Uldis

10.03.2020. 12:01

»

Jànis Anins

Francijà minimàlà pensija ir 862€ ,bet demonstranti prasa 1000€ .Dzeltenàs Vestes sàkàs tàpéc,lai nelautu pacelt benzina cenu .Vai tas bija slikti? 2022.gada vélésanàs pasreizéjà valdiba kritïs,visas aptaujas tà ràda .Pasreiz Parlamentà diskuté par pensijas vecumu...


Čeku izrakstīja, bet kas apmaksās? Tā nav "bezmaksas" apdrošināšana. Tā ir "socializētā" apdrošināšana. Bezmaksas, kā jau autors pieminēja, nav nekas. Kāds par to maksā.

Atbildēt

Jànis Anins

10.03.2020. 11:54

»

Uldis

Franciju jau nu gan nevajadzēja pieminēt kā labu piemēru. Paskatieties, kas Parīzē tagad notiek. Pacēla nodokļus bagātajiem, bet tagad pēc gada jāatceļ, jo bagātie vai nu paši notinās, vai pārcēla savu bagātību, biznesus uz citām jurisdikcijām. Lai šo visu apmaksātu plānoja pacelt pensijas vecumu, pret...


Francijà minimàlà pensija ir 862€ ,bet demonstranti prasa 1000€ .Dzeltenàs Vestes sàkàs tàpéc,lai nelautu pacelt benzina cenu .Vai tas bija slikti? 2022.gada vélésanàs pasreizéjà valdiba kritïs,visas aptaujas tà ràda .Pasreiz Parlamentà diskuté par pensijas vecumu .
Francijas Valdiba izrakstija ceku 1
miljarda apmérà prieks bezmaksas veselibas aprosinàsanai. 10 miljardus katru gadu Medicinas
iestàdém un jaunàm modernàm iekàrtàm .

Atbildēt

Uldis

10.03.2020. 11:38

»

Jànis Anins

Gobzem beidz dïlerét punkjus un mentus .Tu esi iekàpis Jürmalas menta Stokija kurpés...


Franciju jau nu gan nevajadzēja pieminēt kā labu piemēru. Paskatieties, kas Parīzē tagad notiek. Pacēla nodokļus bagātajiem, bet tagad pēc gada jāatceļ, jo bagātie vai nu paši notinās, vai pārcēla savu bagātību, biznesus uz citām jurisdikcijām. Lai šo visu apmaksātu plānoja pacelt pensijas vecumu, pret ko ir masīvi protesti. Demogrāfija baltajiem ir uz izmiršanas robežas divu paaudžu laikā.

Īsumā - tas viss nav bezmaksas. Par to samaksāja kāds cits un šiem citiem ir apnicis maksāt.

Atbildēt

jautājums

10.03.2020. 11:38

Nu tad,ko Jūs,Gobzema -kgs,te ik pārdienu izrādāties?

Atbildēt

Uldis

10.03.2020. 11:31

Turpinot par liekulību - kaut kā nedzird no Saeimas satraukumu par to, ka mūsu mātītes-slepkavas nobeidz katru ceturto bērniņu. Pie mums neviens neuzrakstīja, ka Tramps piedalījās pretabortu gājienā un ka daudzos ASV štatos abortus sāk stipri ierobežot.

Atbildēt

Jànis Anins

10.03.2020. 11:24

Gobzem beidz dïlerét punkjus un mentus .Tu esi iekàpis Jürmalas menta Stokija kurpés .
Tu deklaréji ,ka skoléniem brïvpusdienas nav vajadzigas ,bet Francijà katras pilsétas Mérija katru ceturksni pieprasa ienàkumu deklaràciju no vecàkiem ,kuru bérni iet skolà. Ja ienàkumi ir zem minimàlàs algas 1400€ ,mérija maksà 70% par pusdienàm siem bérniem .Vecàki ar bérniem katru
ménesi sanem gimenes pabalstu bez tam .Medicina bezmaksas .Studiju maksa Universitàté 250€ gadà.
Tavi patroni savus ienàkumus slépj àrzonu slepenos kontos ,bet brïvpusdienas nav vajadzigas . Tu melo kà suns.Kas samazinàja darba algas par 50% Latvijà 2008.gadà ? Tev patik zurkot ,tu pazemoji vélétàjus kuri tevi tevi atbalstija .Man
garso kotletes ,bet ne vafeles . Kad domà atvainoties vélétàjiem .Tu neesi ne Dantons ,ne Robespjérs ,vini upuréja savas galvas uz giljotïnas demokràtijas vàrdà.Vini bija Advokàti arï,bet tu esi sbitij ljotcik un fuflomjots .
Ja gribi büt deputàts ,tad izkàpj no svesàm kurpém vispirms un nopérc sev jaunas kurpes .
Kaiminam ir intelekts ,slïpéts Konservatorijà, bet tev ir stroda bikses tikai. Uzdevums bija degradét Kaiminu un iesésties vina vietà ,bet ïstenibà gribétàji uzsédàs uz kaut kà cita .
Tàpéc ari nenovàci kompromatus un pieràdijumus pret Kaiminu ,jo gribéji büt premjers tàds kà kucis.

Atbildēt

Uldis

10.03.2020. 11:22

Paldies Aldi, salikāt visu pa plauktiņiem! Ja Jūs domājat kaut ko piedāvāt vēlēšanās, tad mana rekomendācija ir sākt ar mazu, četros gados izpildāmu solījumu uzņēmējiem. Jo lai realizētu šāda veida pārmaiņas no komunisma-mini uz Teksasa stila pārvaldību būs vajadzīgas paaudzes.

Atbildēt

ha-ha

10.03.2020. 11:20

No okupācijas totalitārā kreisā grāvja esam aiztentērējuši uz agresīvā fašisma labējo grāvī,par ko liecinā autora filozofija,kaut ko muldot par dažiem algu tūkstošiem,bet gribētiem desmitiem+ visu cieņu,godu un anonimitāti.Viņš neko negrib dzirdēt par tautas postu,iznīcību un neglaimojošajiem salīdzīnājumiem ar okupācijas totalitāro režīmu,jo viņš ir no tiem,kuriem pienākās,jo viņš esot īsts ārietis,kura vietā ir debesīs nevis līdzās ar punķainiem un glupjiem bauriem,kuru pienākums ir dziedāt oziannu un mazgāt kājas patriciešu A.G.

Atbildēt

Žulis

10.03.2020. 10:04

Ja es nebūtu tipisks latviešu oligofrēnijas un imbecilitātes veiksmīgs krustojums, tad es LU aizstāvētu disertāciju "Gobzems kā latviešu nelietības un nekaunības Lielvārdes josta".Bet es to nevaru izdarīt, jo ar manu izcilo krustojumu es varu tikai pievemt "Pietiek", kaut gan Gobzems kā Latviešu Dauna draugs un labvēlis, kā nelietības un nekaunības tranzītsmērējums latviešu vērtīgi supernevērtīgās populācijas izdzimtenis ir to pelnījis.

Atbildēt

Piebilde

10.03.2020. 10:02

»

...

un vai pašvaldības policijas sekretāre var vadīt komisiju, kurai jāizmeklē miljardu zādzība no Latvijas tautas??? Tādus salašņus savēlēja, tadgad jācer, ka atlikušajā laikā Latvija vēl izdzīvos! Aldi, ar Tavu svētību un padomu


Jautājumam jāskan būtiskāk: kā lauku pašvaldības policijas sekretāre var izstrādāt valsts likumus? Kāpēc mēs saeimas deputātiem izvirzām DAUDZ mazākas prasības, kā pieņemot darbā mazītiņas struktūrvienības vadītāju?

Atbildēt

Blondīne

10.03.2020. 09:57

»

Iedzivotājs

piekrist var, lielā mērā bet zināms, ka modernajā pasaulē valstis valda biznes, lielās korporācijas, pat ne mazās, daudzus lēmumus par LV pieņem EK, piemēram pirms gada bija kašķis, ka dalībvalstis nevar teritorijas plānojumā likt šķēršļus lielveikalu izvietojumam, to lobijs ielobēja direktīvā - t.i...


Piekrist var arī Jums tajā jautājumā , ka pasauli valda bizness un lielās korporācijas ( un lielveikali nav noteicošākais).
Taču valstīs, kurās tomēr cenšas kaut mazliet domāt par saviem cilvēkiem ir arī cita aina. Teiksim Polija - ražo pati savus autobusus un tramvvajus un tos lieto paši un pārdod citiem ( mums RVR pa burbuli)VEF pa burbuli- bet varēja taču tikai uzlabot - bija viss izglītots darbaspēks un infrastruktūra.
Čehijā ražošana arī notiek. Mums bija brīnišķīgs Līvānu stikls, bija Porcelāna rūpnīca- tagad lielveikals. Tomēr , ja tie tautas priekšstāvji mazliet domā, tad tautai IR labāk.

Atbildēt

Komisiju

10.03.2020. 09:54

»

...

un vai pašvaldības policijas sekretāre var vadīt komisiju, kurai jāizmeklē miljardu zādzība no Latvijas tautas??? Tādus salašņus savēlēja, tadgad jācer, ka atlikušajā laikā Latvija vēl izdzīvos! Aldi, ar Tavu svētību un padomu


jau var vadīt ! Taču no tās sausais atlikums ir tikai pašai komisijai jo par to pie "divīša" pašu pielemta "piemaksa".
Nevar nodrošināt lai vainīgie par to atbildētu un līdz ar to dodot kaut kādas cerības ka nākotnē mazinātos šāda bezatbildība !
Tāpat kā ne ministrs, ne nozare nevar nodrošināt pozitīvas pārmaiņas, jo vienkārši nav tādas vēlmes !

Atbildēt

mēs nē, nevajag vispārināt

10.03.2020. 08:49

un mēs visi nevēlam gobzemus, vai AP,,,,,,,,,,,,,,,,,

Atbildēt

Likumam nav sirdsapziņas

10.03.2020. 08:33

»

Pusjurists

Aldi, vienkārši Aldi! Vai Tevi ietekmē pilnmēness, ka ir šādi samurgoti raksti...


likums un tā piemērošana ir auksts aprēķins - auksasinīga stratēģija un taktika.

Atbildēt

Aldim Gobzemam

10.03.2020. 08:28

Ja esi labs advokāts, jurists, tad nu gan bija jāsaprot un jāizpēta kritēriji un riski, prasības, ja ej politikā. Nevarēji sapīties ar A. Kaimiņu un tur nokļūt “na haļavu”.

Kā juristam tev nevajadzētu melot, ka lobiju likums kaut ko mainītu. Zini taču, ka likums ir tikai iebaidīšanai. Un ir daudz ceļu, kā apiet likuma nepilnības un it īpaši šodien tik strauji mainīgā pasaulē. Joprojām redzu, ka kašājies kā vista pa pakulām.

Ja esi jurists, tad nelieto vārdu liekulība, jo nav tāda juridiska termina un esi konsekvents savā loģikā.

Ja gribi būt drosmīgs, pārstāj maldināt sabiedrību, strādādams Saskaņas - PSRS okupantu labā, pats liekulīgi, rakstot latviski, lobējot PSRS okupantu intereses Latvijā. Nebūtu šeit šo okupantu, nebūtu Zolitūdē Maximas. Un citur nebūtu, bet pie mums būtu kā Islandē - ar PSRS okupāciju un mūsdienu cionismu nesašķelta sabiedrība. Mazākais.

6. Saeimas spīkere Ilga Kreituse 6. Saeimas deputātiem izdalīja cionistu rokasgrāmatu “Gudro stratēģija un taktika”. Pašlaik tavas aktivitātes atgādina klaunu - tautas radošo garu no Saeimas tribīnes un publiskajā telpā. Tev ir divas izvēles - turpināt klaunādi un liekulīgi turpināt klaunādi, jo advokatūru esi pametis.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...