Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kiss meg

28.01.2022. 14:30

Jāpārbauda vai Bordān publiskojums par 40 miljonu restitūciju holokaustam atbilst patiesajiem mantiniekiem vai tas ir ebreju reketa vjadzībām ar palīdzības atteikšanai lielvaru kara apdraudējumā kā starpniekiem aiz NATO un ASV interesēs pret Krieviju

Atbildēt

viesis

21.01.2022. 23:22

Uzskatāms piemērs- šobrīd Latvijā apgalvojumi ka ivermektīnu var izmantot covida ārstēšanā, tiek saukti par meliem, bet ārsti kas par to runā, tiek saukti par sabiedrības ienaidniekiem. Tātad, ar Bordāna labojumiem, jebkurš, kurš runās par iverkemtīna izmantošanu covida ārstēšanā, varēs tikt saukts pie kriminālatbild'bas. Tajā pašā laikā pasaulē vairāk kā 20 valstīs ivermektīns tiek izmantots covida ārstēšanā oficiāli..... jautājums- vai Latvijas tiesas šo apstākli ņems vērā kā ataisnojošu, ja, piemēram, Spriņģes jaunkundze būs uzrakstījusi iesniegumu par viltus ziņu izplatīšanu par cilvēkiem, kuri runā par ivermektīna izmantošanu covida ārstēšanā?

Atbildēt

O jā

21.01.2022. 15:21

»

Bordāna neprofesionalitate

Bordāns ir neprofesionāls ministrs, vājas zināšanas jurisprudencē, lai neteiktu vairāk...


Tātad jāatbalsta bordānu, jo redzams cik daudziem silesbrāļiem viņš nepatīk.

Atbildēt

.

21.01.2022. 11:08


Nolādētā karlevita hunta

Atbildēt

Bordāna neprofesionalitate

21.01.2022. 10:59

Bordāns ir neprofesionāls ministrs, vājas zināšanas jurisprudencē, lai neteiktu vairāk.

Bordāns neliek tiesnešiem ievērot paša tieslietu ministra parakstītos un izdotos lietvedības noteikumus tiesās, un lai sie lietvedības noteikumi tiktu ievēroti - tas ir Bordāna tiešais pienākums un nav iejaukšanas tiesu varā.

Atbildēt

reņģe

21.01.2022. 10:35

Bildē inteliģences neizkropļota seja.

Atbildēt

opapā

21.01.2022. 10:22

Vai Latvijas tiesu sistēmā nedarbojas pēc pasūtijuma galda principa? Šis butu ideāls veids kā uzsākt kriminālprocesu pret jebkuru par jebko! Noņemt no vēlēšanu trases Vili, Aināru, Aldi un citus. Līdzīgi kā izdarijās ar Navaļniju vai Ņemcovu Krievijā.

Atbildēt

Tad ir jautājums

21.01.2022. 08:28

Kad un vai tiks notiesāta Veinberga par viltus ziņu izplatīšanu? Kurš šķiros, kas ir patiess un kas ne, pēc kādiem kritērijiem? Kardioloģijā 5 gados nomainās 3 klīniskās vadlinijas, atdzīstot tādu vai citu zāļu efektivitāti vai gluži otrādi problemātiku. Šādi grozījumi var traucēt pat zinātnes attīstību.

Atbildēt

!

21.01.2022. 07:32

»

100%

Terors no huntas


sorositiem nedrikst prasit ,kas vinus finanse mulku zeme !

Atbildēt

Izsmiekls

21.01.2022. 07:02

Eu, a davai visi viens otru apmelosim cik vien smagi var un sauksim to par "vārda brīvību". A ko? Forši, kurš labāk melos, tas būs veiksmīgāks.

Atbildēt

De Soto

21.01.2022. 07:01

Nāc ātrāk, Puteņu Valdi, pederasti, žurkas un bioekofašisti manu zemi bradā!Laiks pacelt tos uz dakšām!

Atbildēt

Overtona logs

21.01.2022. 06:18

»

1984

Orvela šedevrs izpildās reāli sliktākajā versijā


Cits šedevrs melu pārvēršanai patiesībā!

Atbildēt

5 centi

21.01.2022. 00:11

Skaudrā patiesība ir tāda, ka korumpanti nevar nekur aizmukt. Par viņiem ir savākta kompromātu kaudze, un viņi staigā ļoti īsā saitē. Ja viņi nepildīs norādījumus, tad nejauši noplūdīs materiāli. Viņu īpašumus konfiscēs, bet pašus iesēdinās. Tāpēc jau visas valstis cīnās ar korupciju. Korumpanti valsts mērogā proporcionāli nozog sīknaudu, bet kad viņi kļūst atkarīgi, viņu lēmumi var maksāt miljardus.

Atbildēt

Pie dirsas

20.01.2022. 23:44

»

!!

esošā vara tikai cīnas par savu izdzīvošanu


mums viņu cīņa par izdzīvošanu. Lai mauc uz Bahamām ar sazagto.Tikai lai liek cilvēkus mierā,mums pašiem jāizdzīvo. bet viņi tam ļoti traucē , tāpēc tiks atšauti kā vilki, ja paši neaizbrauks.

Atbildēt

Jonkins

20.01.2022. 23:40

šodienas svilpes ir jānēsā līdz visur, pamanot kādu varas kropli no Koalīcijas tā ir jāpūš.Visur, pat veikalā, lai šiem kretīniem acu plakstiņi pat miegā raustītos. Jāsvilpj svētkos, sporta sacīkstēs, pat tad kad varas deģenerāti pie Mildas ziedus noliek.Jāsvilpj visur, pat gar Saeimu un MK ejot. Jo mūsu klusumu viņi saprot kā bailes un piekrišanu. Un svilpšanas faktu neviens jobanijs ments nevar ne fiksēt, ne pierādīt. Svilpei ir jābūt kabatā vienmēr, lai šis troksnis atgādina par tautu. Svilpiens- ta ir sarkanā kartīte neliešiem.Diskvalifikācija un noraidījums. Jums ir laiks pārdomāt, Bordān, Judin un Koalīciajs bandītu bars! Citādi ar jūsu galvām tauta spēlēs futbolu Doma laukumā!

Atbildēt

berdeļāna ideju

20.01.2022. 23:13

var nosaukt par antiliteratūras likumu - tad jālikvidē visas bibliotēkas, jāsadedzina visas grāmatas ko sarakstījuši rakstnieki un dzejnieki - tie taču visi ir "izdomājumi"

Atbildēt

patiesībā

20.01.2022. 22:53

»

$$

Bordāns jau pirms piecpadsmit gadiem pasūtījumu galdā sācis kriminālprocesus pret uzņēmumu valdes locekļiem "pasūtījumu galdā" Stabu ielā 89


tieši tā - tikai vēl viena nagla jau sen smirdošās sprāgoņas "ķēķa tiesiskuma" sistēmas zārkā.

Atbildēt

Tas iespējams tikai Latvijā

20.01.2022. 22:51

Uzstāties ar runu, atklājot Gunāra Astras pieminekli, pieminot viņa cīņu par cilvēka brīvību, tajā pašā laikā Saeimas gaiteņos pieņemot likumus cilvēka brīvības apspiešanai, pret ko cīnoties, dzīvību atdeva Gunārs Astra.

Atbildēt

RP

20.01.2022. 22:42

»

Elmars

Tiešām??? Tāda mīlestība uz banāniem


Bija domāta ironija. Laikam neveiksmīga. Piedod!

Atbildēt

loģiski

20.01.2022. 22:39

»

Elementāri

Izdzīvos tikai viena puse. Vai nu mēs vai viņi. Viņi vismaz var aizmukt. Mums nav kur


Tiem, kam nav kur mukt, nav jēgas baidīties aizmukt kā zaudētājiem - jo nav jau kur.

Atbildēt

Piemērs

20.01.2022. 22:24

Mēģināju atcerēties, kur par to jau esmu lasījis. Līdzīgi Hitlers izveidoja nacistisko Vāciju. Palasiet vēsturi, ieraudzīsiet daudz kopīgā ar šodiendienu. Tāpat notika Hitlera karjeras izaugsme. Steidzami jāapstājas, kamēr, cerams, vēl ir saprāts.

Atbildēt

kaķa smiekli

20.01.2022. 22:10

Neko jaunu šis līkdegunis nav izdomājis, vnk paņēmis Psrs laiku formulējumus un pielāgojis šodienas liberālajai leksikai :*"ļaunprātīgiem izdomājumiem. kuri diskreditē padomju valsts iekārtu" *
Krievu valoda vispār tas toreiz skanēja ekselenti :*Злостные измышления, порочащие советский государственный строй*.

Atbildēt

Elementāri

20.01.2022. 22:07

»

!!

esošā vara tikai cīnas par savu izdzīvošanu


Izdzīvos tikai viena puse. Vai nu mēs vai viņi. Viņi vismaz var aizmukt. Mums nav kur.

Atbildēt

Ir problēma

20.01.2022. 22:03

»

autoram

Ja daļa sabiedrības ir nenormàla,tas ir bīstami valsts pastavēšanai. Tāpēc acimredzot šādi likumi ir vajadzīgi


Jums ir sajukusi normalitāte. Absolūtais vairākums grib redzēt kā Bordāns ar kompāniju notin makšķeres. JKP rada bažas Latvijas pastāvēšanai. Uzskatu un vērtību ziņā Pilnīgs Dvīņu brālis Višinskim, kurš te ne pa jokam paplosījās. Izņemot trockistus, nevienam te Baisais gads nav vajadzīgs. Tā, ka laimīgu ceļu! Uz neredzēšanos!

Atbildēt

JP

20.01.2022. 21:26

»

Ivars Roķis

Kas tiek ierosināts - “Par rupju sabiedriskās kārtības traucēšanu, kas izpaužas apzināti nepatiesu ziņu vai izdomājumu izplatīšanā, traucējot cilvēku mieru, iestāžu vai uzņēmumu vai organizāciju darbu, sodīt ar brīvības atņemšanu…” utt...


Kas tev liedz paust viedokli, vai teikt patiesību, bet kā izskatās, tad tādiem kā tev, vairāk interesē lielkrievu šovinisma slavināšana un fašistisku noslieču propaganda.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

20.01.2022. 21:03

Brīnums, kā Bordāns nav rosinājis nodibināt arī Orvela prognozēto Patiesības ministriju, lai būtu, kam izlemt ir vai nav ziņa uzskatāma par patiesu, citādi ar ziņu šķirošanu būs jānodarbojas Bordānam pašam.

Atbildēt

RP

20.01.2022. 20:12

»

Elmars

Bet skaisti to zēnu šodien izsvilpa... Ceru, ka tas tik sākums jaunai Atmodai no [covid]fašisma


Liekam likmes, ka šis puisis nogremdēs savu partiju vienā setā! Tīri vai žēl daiļrunātāja Feldmaņa.

Atbildēt

Ivars Roķis

20.01.2022. 19:38

Kas tiek ierosināts - “Par rupju sabiedriskās kārtības traucēšanu, kas izpaužas apzināti nepatiesu ziņu vai izdomājumu izplatīšanā, traucējot cilvēku mieru, iestāžu vai uzņēmumu vai organizāciju darbu, sodīt ar brīvības atņemšanu…” utt.
Tādējādi par jebkuru Saeimas opozīcijas rīkotu pasākumu vai pat ziņu ar saukļiem un viedokļiem, kuri ir pretrunā ar oficiālo varas pozīciju, tajā skaitā pretrunā ar farmācijas mafijas apmaksātajā “zinātnē” balstītajiem atzinumiem par, piemēram, vakcīnu drošumu, blaknēm, efektivitāti utt, vai par jebkuru Valsts prezidentam, premjeram, ministriem, ministriju, policijas, prokuratūras, VID, VDD utt. amatpersonām nepatīkamu “zinātnē nebalstītu” viedokļu paušanu, arī ar sociālo tīklu starpniecību, varēs uzsākt kriminālprocesu ar visām no tā izrietošām aizturēšanām, kratīšanām, datu nesēju un naudas atņemšanām utt.
Ar ko tad Latvija vairs atšķirsies no Kazahstānas, Baltkrievijas, Krievijas režīmiem?!!!!
Latvijas Republikas Satversmes 100.pants:”Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt,
paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.”
Tātad šobrīd Latvijā ir aktualizējies jautājums par demokrātijas izpratni.
Acīmredzami valdošā koalīcija un it īpaši tieslietu ministrs demokrātiju saprot kā vēlēšanās iegūta vairākuma neapšaubāmu un neierobežotu varu, un tad viņu ieskatā demokrātiski ievēlētie valsts varas pārstāvji var brīvi noteikt vārda brīvības īstenošanas ierobežojumus. Taču mēs savulaik atjaunojām Latvijas valsti ar tādu demokrātijas formu un saturu, kura nodrošina līdztiesīgas iespējas īstenot pamattiesības visiem valsts iedzīvotājiem, un tādejādi pie varas esošais vairākums nedrīkst uzurpēt tiesības patvaļīgi noteikt vārda brīvības ierobežojumus un ierobežot mazākuma iespējas paust savu viedokli publiskos pasākumos, mītiņos, sapulcēs, presē, televīzijā, radio vai sociālajos tīklos.
Bet tieši to viņi šobrīd mēģina darīt!!!
Tā savulaik savu diktatūru sāka Hitlers, tagad tā savu varu nostiprina Lukašenko, Putins utml.
Vai tiešām mēs to tagad atļausim mūsu Latvijā?!

Atbildēt

autoram

20.01.2022. 19:30

Ja daļa sabiedrības ir nenormàla,tas ir bīstami valsts pastavēšanai. Tāpēc acimredzot šādi likumi ir vajadzīgi.

Atbildēt

!!

20.01.2022. 19:18

esošā vara tikai cīnas par savu izdzīvošanu

Atbildēt

O)O

20.01.2022. 19:01

»

objektīvais

Meļi satraukušies, ka būs jāatbild par meliem? Spēlē pa godīgo - ja tev ir fakti, kuri ir patiesi un pārbaudāmi, tad tev neviens nekādu pantu piesiet nevarēs. Bet, ja tu melo acīs skatīdamies un uz līdzenas vietas izdomā feikus - kāpēc tas jāsauc par "vārda brīvību"? Lai tev būtu ērtāk, jo citādi nemāki...


Vai tad visi koalīcijas politiķi, "eksperti", mediju "žurnālisti" sēdēs visu atlikušo mūžu cietumā?
Nu ne visi iedzīvotāji ir ar 2 dienu ilgu atmiņu un ne visi ir nekompetenti, lai paskatītos ko šie politķi-eksperti-mediji teica pirms 2 gadiem, pirms gada, pirms 6 mēnešiem.
Viņi VISI meloja visu laiku, apzināti un hroniski.
Ja šis likums tiks pieņemts un viņi visi tiks iesēdināti PAR KATRU MELU uz 3 gadiem, tad viņiem visiem būs mūža ieslodzījums un tad es tiešām būtu tikai par šo likumu, be tā jau nebūs, likums tiks vērsts pret tiem, kas saka patiesību. patiesību kurai nepiekrīt "eksperti".
Tas arī viss.

Atbildēt

objektīvais

20.01.2022. 18:48

Meļi satraukušies, ka būs jāatbild par meliem? Spēlē pa godīgo - ja tev ir fakti, kuri ir patiesi un pārbaudāmi, tad tev neviens nekādu pantu piesiet nevarēs. Bet, ja tu melo acīs skatīdamies un uz līdzenas vietas izdomā feikus - kāpēc tas jāsauc par "vārda brīvību"? Lai tev būtu ērtāk, jo citādi nemāki? Sen bija laiks pieņemt tādas normas.

Atbildēt

$$

20.01.2022. 17:50

Bordāns jau pirms piecpadsmit gadiem pasūtījumu galdā sācis kriminālprocesus pret uzņēmumu valdes locekļiem "pasūtījumu galdā" Stabu ielā 89.

Tā kā nekā jauna tas pretīgs tipiņš nav izdomājis.

Atbildēt

O)O

20.01.2022. 17:25

Nu ko te var pateikt. Ja Latvijā būtu cilvēki, kas būtu gatavi veikt un paveiktu politiskas slepkavības pret cilvēkiem kas to būtu pelnījuši, tad var būt šādi te izdzimteņi kā Bordāns, Pavļuts, Kariņš, Levits, Do,brovskis utt,utt šādi neuzvestos, bet Latvijā NAV šādu cilvēku un acīmredzot vairs nekad nebūs.
Es nekādā veidā neaicinu uz vardarbību, es tikai konstatēju faktu.
Piemēram, ja savā laikā kāds no apzagtajiem būtu nolaidis no kātiem Laventu, tā brutāli un publiski, tad var būt pēc tam politiķi un Kargins&co neriskētu apzagt Latvijas budžetu uz dažiem miljardiņiem. Nu jūs manu domu saprotiet, bet Latvijā dzīvo mēsli, vergi, lupatas un deģenerāti.
Nu tad tā tam būt.

Atbildēt

apriori

20.01.2022. 17:21

kad redzi dzivu bordanu vajag svilpt.

Atbildēt

Jūsmiņš

20.01.2022. 17:20

Bordāna divkosība un nekaunība kļūst arvien neciešamāka. To pierādīja šodien notikušais Astras pieminekļa atklāšanā.
Nepietiek ar korupciju, 500 000 kukuli, pilnīgu cilvēktiesību ignoranci, vairāki cilvēki izcieš cietumsodus bez tiesas sprieduma jau 12 gadu garumā, arī Lembergs, pats bordāns un vairāki bordāndauņi veikuši Latvijas vēsturē līdz tam neredzētu Latvijas ekonomisko interešu nodevību, uzprasoties uz Ventspils ostas slēgšanu, kopā ar dzelzceļa transporta paralizēšanu radot miljardiem zaudējumus.
Līdz šim vienkārši nav skaidrs, kur skatās, kāpēc neko nedara knābji, sābji, policija un prokuratūra, vai tiešām šo visu neredz, negrib redzēt, vai paši patiešām ir doļā. Te pilnīgi acīmredzami prasās pēc Staļina laika procedūras.

Atbildēt

Elmars

20.01.2022. 17:10

Bet skaisti to zēnu šodien izsvilpa... Ceru, ka tas tik sākums jaunai Atmodai no [covid]fašisma.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

Foto2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi vērtējama reklāma, par kuru esam saņēmuši iedzīvotāju pretenzijas. Uz vienas no autobusu reklāmām ir attēloti pieci dažāda vecuma bērni, sieviete un vīrietis, kā arī uzraksti “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni!”. Bet otra veida reklāma uz autobusiem ievietotā reklāma ietver politiskās partijas “Latvija pirmā” biedru kopbildi, kā arī uzrakstus “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni! Apvienosim Latvijas tautu!”.
Lasīt visu...

21

Mazliet par situāciju Ukrainā

Foto1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā skaitā “Vāgnera” grupu. Ir arī citi nelieli izrāvieni.
Lasīt visu...

21

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

FotoAizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr arī par tautu domāja. Vismaz tā varētu likties, pārlūkojot mediju publikāciju virsrakstus
Lasīt visu...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

6

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

FotoKopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan Rietumu (angļu, vācu, franču valodās) puses. Tas ir mega krahs, ko patlaban Rietumi piedzīvo ar savām ilūzijām un pārpratumiem par Krieviju.
Lasīt visu...

21

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

FotoPriekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:
Lasīt visu...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....