Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Patriots

27.05.2020. 11:31

»

Fifa

Neticu, ka šo rakstu rakstījis Latvijas patriots


To sarakstījis viltīgs komunistu žurka-PSRS slavinātājs un Latviešu lietas nodevējs.

Atbildēt

Fifa

21.05.2020. 11:53

Neticu, ka šo rakstu rakstījis Latvijas patriots.

Atbildēt

to Andris

20.05.2020. 20:56

»

Andris

Uldi, Tev galvā ir iesprūdusi nagla, neskaties tik daudz televizoru


Vai tu kara tribunālā krievu vietā bāzīsi savu galvu cilpā, vai liksi to uz bendes bluķa. Noziegumam pret cilvēci nav noilguma un staļinisma un WWII attaisnotājs ir pelnījis tādu pat sodu, kā Eiropas tautu bendes, sadisti un marodieri.

Atbildēt

Andris

19.05.2020. 16:17

»

Uldis

Kad krievu mēsls, 9. maija svinētājs, piemin fašismu, tas ir pelnījis sodu par noziegumiem pret cilvēci. Fašisms ir rusisms


Uldi, Tev galvā ir iesprūdusi nagla, neskaties tik daudz televizoru.

Atbildēt

krievu pederastam

19.05.2020. 08:00

»

ASV protektorāts Latvija

Ko cepaties, karu uzvarēja ASV. Visus karus uzvarēja ASV, ne jau kaut kādi krievu vatņiki un visvairāk mierīgos iedzīvotājus arī iznīcināja ne krievi, bet ASV. Speciāli priekš šiem mērķiem ASV radīja napalmu un ātombumbu. Atpalikušajiem vatņikiem nemūžam neko tik progresīvu un advancētu neizdomāt...


Tik daudz, cik jūs, lapķjainos civilizācijas atkritumus, iznīcināja Staļins un viņa rokaspuiši, nespēja vācieši, japāņi, somi, igauņi, latvieši, ukraiņi, horvāti, poļi un turki, kopā ņemot, bet atceries, kā dziedāja viena kremļa mauķele: "Ещё не вечер"?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

18.05.2020. 10:40

Ko cepaties, karu uzvarēja ASV. Visus karus uzvarēja ASV, ne jau kaut kādi krievu vatņiki un visvairāk mierīgos iedzīvotājus arī iznīcināja ne krievi, bet ASV. Speciāli priekš šiem mērķiem ASV radīja napalmu un ātombumbu. Atpalikušajiem vatņikiem nemūžam neko tik progresīvu un advancētu neizdomāt.

Atbildēt

to Zeze

17.05.2020. 19:01

»

Zeze

Nu, īstenie latvieši (obanā vergu tautiņa), būs jums par ko cepties


Nez vai. Notikumu attīstība liek domāt, ka šī bija jūsu, staļinisko izdzimteņu, sadistu un pederastu, pēdējā "pobedobesija"

Atbildēt

Zeze

16.05.2020. 20:25

Nu, īstenie latvieši (obanā vergu tautiņa), būs jums par ko cepties.

Atbildēt

to R

14.05.2020. 08:58

»

R

..pēc tam savukārt, Vācija atkal domāja, kā uzkundzēties pusei Eiropas un izdomāja, ka var okupēt ekonomiski un, esot ES galvgalī, iznīcināja mazo valstu ekonomiku, padarīja tās par truliem patērētājiem un atkarīgiem no naudas piešpricēm.. Daudzi pat līdz šim nav aptvēruši, ka 21. gs var nekarot ar ...


Pat tankiem labi rūkts! Tikai pēdējā laikā Krievijas kara ministrijas sadisti, slepkavas un pederasti sapratuši, ka slaveno Sramatu ar visu ekipāžu, var iznīcināt desmit reizes lētāks turku bezpilotnieks, kā to redzam Sīrijā un Lībijā

Atbildēt

R

13.05.2020. 23:05

»

Pārdomas

Pēc pirmā pasaules kara Vācijai bija uzliktas sankcijas, tā nedrīkstēja bruņoties, ražot ieročus un apmācīt virsniekus. Šo dižķibeli palīdzēja atrisināt Staļins ar biedriem čekistiem, jo ideja sadalīt eiropu ar vāciešu rokām, bija tieši viņiem. Uz 1940. gadu Lielbritānija kā sabiedrotais, bet viss krievu...


..pēc tam savukārt, Vācija atkal domāja, kā uzkundzēties pusei Eiropas un izdomāja, ka var okupēt ekonomiski un, esot ES galvgalī, iznīcināja mazo valstu ekonomiku, padarīja tās par truliem patērētājiem un atkarīgiem no naudas piešpricēm.. Daudzi pat līdz šim nav aptvēruši, ka 21. gs var nekarot ar tankiem.

Atbildēt

drošāk drošāk

13.05.2020. 17:03

»

Beidz muldēt

Kä tādus murgus var sacerēt, atkal pārdzēries lops


Uzkrauj uz sevi krievu fašistisko izdzimteņu, kolektīvā staļina, vainu par pret cilvēci pastrādātām zvērībām un gribēsi, kaut nekad nebūtu nācis pasaulē, jo pirms tu, mēsls, nonāksi ellē pie staļina, tavs ceļš uz elli arī būs elle.

Atbildēt

Marg

13.05.2020. 10:59

»

šoreiz Kadišam ir putra

Es arī esmu ar jauktām asinīm...


Tieši tā! Neiet runa par Kadiša tipa cilvēkiem (tur viss OK), bet par tiem, kas uzvedas kā okupantu pēcteči - tiem kam vecums zem 40 gadiem, sakara ar karu vispār nav, pat nav redzējuši īstus veterānus! Un par savu "priekšteču" radīto GULAGU par dzirdēt negrib. Vai liela daļa ši tipāžu nav no tiem 1994.gadā atstāto 32000 militāro pensionāru atvasēm?

Atbildēt

Ubi bene

13.05.2020. 10:50

Re kā, atklājas 'ğenētiskais kods', prorašas dzeltenajā portālā

Atbildēt

to ūdenis

13.05.2020. 10:45

»

nelej udeni

asv izdzimteni 2014 gada ukraina izdarija valsts apversumu,bet pastaldaunu prieks vesturiska perspektiva par to bus loti iss.pastaldauni asv kolonija izdzen no valsts pasi savus tautiesus un tas beigsies ar pilnigu krahu asv kolonija


Lapķjubidlas aizrīsies paši ar savām asinīm. Neviens neizglābsies. Par pēdējo, ja vajadzēs starptautiskais tribunāls izsludinās miljardu eiro lielu balvu.

Atbildēt

Bijusai 2 grupas invalids

13.05.2020. 05:37

»

Un

Un kāda tautība bija latviešu komunistiem


Prasi kada tautiba galigi galva nestrada tad klausies ?oktobrens ,pionieris,komjaunietis,tad vel stukacs jeb zinotajs komunists zaglis orotors sevislavinatajs citas mantas tikotajs kukulu nemejs devejs es nosaucu tik dalu ipasibas lv.kompartijas krapnieku ipasibas .runa nav pa to ka visi tadi 30 procenti godigi. Veselai paaudzei iscakarejusi dzives tie keapnieki un vel turpina savu uzvaras gajienu nu jau latvija un eiropas parlamenta ielidusi ja veic savas nekitras darbibas .

Atbildēt

Bijusai 2 grupas invalids

13.05.2020. 05:19

»

šoreiz Kadišam ir putra

Es arī esmu ar jauktām asinīm...


Esmu pa dalai polis ebreijs zviedrs arabs latvietis un vel nezin kas bet krievu komunisti cekiski vispasaules fasistu un imperialistu iznicinataji kapec jums nebraukt maja kada velna pec dzivojat pie fasistim dziedat kacjusu valodu nemacaties laikam smadzenu vieta dika udens.

Atbildēt

nelej udeni

13.05.2020. 01:31

»

Mēs Latvijā cienām citas tautas

Neuzbrūkam Krievijai un neokupējām to, bet Krievu šo inisti gan PSRS laikos mūs okupēja, gan neizved migrantus, ko ieveda Latvijā PSRS laikos, turpinot pārkrievošanu visos veidos. Tie nelieši no Kremļa varētu cienīt mazās tautas. Arī izdara visa veida spiedienu uz Ukrainu, lai vienotos par Kremlim izdevīgiem...


asv izdzimteni 2014 gada ukraina izdarija valsts apversumu,bet pastaldaunu prieks vesturiska perspektiva par to bus loti iss.pastaldauni asv kolonija izdzen no valsts pasi savus tautiesus un tas beigsies ar pilnigu krahu asv kolonija.

Atbildēt

Pārdomas

13.05.2020. 01:23

Pēc pirmā pasaules kara Vācijai bija uzliktas sankcijas, tā nedrīkstēja bruņoties, ražot ieročus un apmācīt virsniekus. Šo dižķibeli palīdzēja atrisināt Staļins ar biedriem čekistiem, jo ideja sadalīt eiropu ar vāciešu rokām, bija tieši viņiem. Uz 1940. gadu Lielbritānija kā sabiedrotais, bet viss krievu karaspēks gatavs uzbrukumam un sakoncentrēts robežu tuvumā, tādēļ negaidītais vācu uzbrukums iznīcināja milzum daudz kara tehnikas un kara sākumu padarīja par izmisuma jukām. Hitlers bija atšifrējis Staļina nolūkus un tam nebija citas izvēles kā uzbrukt pirmajam, kaut gan plānots tas nebija un kā pašnāvība vērtējama abos gadījumos.
Vai ir iemesls svinēt uzvaru, ja nācās aizstāvēties ? Tiem kas domā tāpat kā Staļins noteikti ir, jo gala beigās Staļins tāpat sagrāba pusi Eiropas un okupēja daudzas mazās valstis, Baltiju ieskaitot. Gribēja protams vēl vairāk, bet pasaulē nepieļāva.

Atbildēt

nU

12.05.2020. 23:08

»

Un

Un kāda tautība bija latviešu komunistiem


Viskrieviskākie izdzimteņi uz planētas, noteikti nē, pat Putinam līdz tam vēl jāaug.

Atbildēt

šoreiz Kadišam ir putra

12.05.2020. 20:17

Es arī esmu ar jauktām asinīm.
Mans tēvs, latvietis, pēc jūrskolas bija praksē krievijā un tur iepazinās un apprecēja manu māti, krievieti. Atveda uz Latviju, uz savām tēva mājām. Viņa tēva mājās vācu okupācijas laikā bija nometināti vācieši, par kuriem vectēvs stāstīja tikai labu. Gan radio ļāva klausīties, gan ar pārtiku dalījās.
Bet babuška no mātes puses bija kara lauka medmāsa krievu pusē.
Mana māte nekad neatbalstīja Latvijas okupāciju, iemācījās latviešu valodu, gan ar akcentu, bet runāja vienmēr latviski.
Un šeit nekad nebūtu tādas debates, ja okupantu pēcteči neuzvestos, kā okupanti, nedraudētu ar "možem povtoriķ", bet censtos asimilēties un dzīvot pēc civilizācijas likumiem.
50 + gadu latvieši tika pārkrievoti piespiedu kārtā. To neviens no šodien svinošajiem nav ne atzinuši, ne nosodījuši.
Daudz ko var piedot, tikai tad ja piedodamais nožēlo, kas nekad nav noticis un izskatās, ka nenotiks. Tāpēc ir tikai viens risinājums - dekolonizācija. Bet arī tad okupantiem paliek izvēle, kuru viņi 30 g. nav izdarījuši.

Atbildēt

staļins bija osetīns

12.05.2020. 20:04

»

Vai tiešām

Vai tiešām Staļins, Trockis Džerzinkis bija krievi? Kad vienreiz beigs rīdīt tautas savā starpā? Kam tas ir izdevīgi? Politiķiem ar savām stulbajåm ideoloģijām. Staļins nonāvēja divdesmit miljonus krievu. Pats būdams gruzīns, gruzīnu kauna traips. Cik Latvijā bija šādu kauna traipu, kuri izvaroja un...


Tad pasaki - kāda tautība ir Latvijā dzīvojošajiem krievruņu okupantiem un kolonistiem, un šo salašņu pēctečiem? Vai viņi visi ir gruzīni?
Katram noziedzniekam ir gan vārds, gan tautība. Okupācijas noziegumam nav noilguma, jo tas ir noziegums pret mieru un cilvēci. Arī okupanta statusam nav noilguma, ja vien okupants nepamet Latviju.

Atbildēt

Vai tiešām

12.05.2020. 19:50

»

jkl

Nepatika un riebums pret krieviem radās 1940.gadā, kad krievi okupēja un anektēja Latviju. Vai latviešiem jāmīl krievus? Krievus, kuri paši vai kuru senči slepkavoja latviešus, izveda uz Sibīriju? Vai latviešiem jāmīl krievu okupantus, kuri iznīcināja neatkarīgo Latviju un kuri 50 gadus mocīja latviešu...


Vai tiešām Staļins, Trockis Džerzinkis bija krievi? Kad vienreiz beigs rīdīt tautas savā starpā? Kam tas ir izdevīgi? Politiķiem ar savām stulbajåm ideoloģijām. Staļins nonāvēja divdesmit miljonus krievu. Pats būdams gruzīns, gruzīnu kauna traips. Cik Latvijā bija šādu kauna traipu, kuri izvaroja un nodeva savu tautu???

Atbildēt

Arnolds

12.05.2020. 19:42

»

Varētu

padomāt, ka to uzdāvināja.Nevis vietējie sastrādāja.Tas materiālais pamats, uz kā tika celts un būvēts, bija pašu vien sastrādāts.Un bērnu dārzi, slimnīcas (Rīgas 1.,2.,Bērnu, Traumas, Psihoneirologiskā, Stradiņi u.c. bija būvētas vēl cara un Latvijas laikā).Bērnudārzi ierīkoti vecajās ēkās, tad, kad...


Pareizi, okupanti neko nedāvināja! Atceros savu bērnību latviskos laukos - kolhozs būvēja mājas un kulūras namu no savas peļņas. Bija sava celtnieku brigāde. Skola bija vecā muižkunga mājā un tur pat ir arī 2020.gadā. Ambulance bija uzbūvēta 30.gados. Kolhozā 95% no strādājošajiem bija latvieši un reizēm parādījās gucuļu sievietes. Krievu okupanti uz laukiem nerāvās.

Atbildēt

no Rīgas

12.05.2020. 19:11

Nu nezinu,nezinu.Mani neviens nekad nav "spiedis" kādu uzrunāt par kungu un kundzi.Es to daru jau 75 gadus,jo mani tā audzināja kopš bērnības un visi bērni mūsu mājā,kurā bija 19 dzīvokļi ,pieaugušos tā uzrunāja un dēvēja,par viņiem runājot.Arī visās darba vietās vismaz par biedru nevienu nesauca.Vai nu par kungu vai priekšvārdā.Tiesa ,dažviet daži māžojās latviešus uzrunādami vārdā un tēva vārdā,piemēram par Janiem Janovičiem vai Daiņiem Petrovičiem vai Dainisovičiem.Visādi māži ir bijuši.Traki,ja viselementārākā pieklājība liekas tik "spiesta lieta"

Atbildēt

Varētu

12.05.2020. 19:07

»

R

...uzbūvēja skolas, slimnīcas, bērnudārzus, gan tiltus, rūpnīcas, TV torni, noteica un uzturēja dabas parkus un liegumus, saudzēja mežus, restaurēja Vecrīgu, organizēja dziesmu svētkus, deva izglītību par brīvu.....Es nesaku, ka viss bija labi, taču faktus nevajag noliegt


padomāt, ka to uzdāvināja.Nevis vietējie sastrādāja.Tas materiālais pamats, uz kā tika celts un būvēts, bija pašu vien sastrādāts.Un bērnu dārzi, slimnīcas (Rīgas 1.,2.,Bērnu, Traumas, Psihoneirologiskā, Stradiņi u.c. bija būvētas vēl cara un Latvijas laikā).Bērnudārzi ierīkoti vecajās ēkās, tad, kad migrantu daudzums jau pārsniedza pusi no vietējiem, tika strauji būvētas daudzstāvu ēkas (Hruščova, Brežņeva laiku projekti), bērnudārzi, mikrorajonos bērnu dārzi un milzu skolas, jauni tilti, Gaiļezers.60.gados sabūvēja ciematu centrus, kur dzīvot iebraucējiem.Bet tie uz laukiem nerāvās.Viņiem vajadzēja vecās Rīgas buržuā mājas.

Atbildēt

R

12.05.2020. 18:42

»

Pastāsti

Vai tiešām krievu okupanti Latvijā uzbūvēja bezmaksas skolas, slimnīcas, bērnudārzus? Kur, kad un par kādu naudu


...uzbūvēja skolas, slimnīcas, bērnudārzus, gan tiltus, rūpnīcas, TV torni, noteica un uzturēja dabas parkus un liegumus, saudzēja mežus, restaurēja Vecrīgu, organizēja dziesmu svētkus, deva izglītību par brīvu.....Es nesaku, ka viss bija labi, taču faktus nevajag noliegt!

Atbildēt

švaki

12.05.2020. 18:07

»

no laukiem

Nav jau diži ko piebilst rakstītajam...


ja zemas pašapziņas mākti, vienkāršu pieklājības formu uzrunā - kungs, uzrunātājs jūtās kā zemāka radība.Tur nu problēma pašnovērtējumā.

Atbildēt

to fakts

12.05.2020. 17:45

»

fakts

Ir pamatotas aizdomas ka jūsu locekļa galviņā rievu vairāk ka smadzenēs


Es saprotu, ka nav patīkami būt vieniem no viszemākiem radījumiem uz planētas, bet ja jūsu feodāļiem jūs esiet pēdējie mēsli, ko var izsmērēt pa asfaltu, kā tad eiropiešiem pret jums attiekties? Vai tiešām tu pat nenomācījies līdz klasei, kad sāka mācīt gramatiku? Es jau nezinu, kā jums tur Bolderājas krievu skolās.

Atbildēt

hihihi

12.05.2020. 17:36

»

no laukiem

Nav jau diži ko piebilst rakstītajam...


1. Kāda rusofobija? Tak no tiem krievu bomžiem, nabagiem un dzērājiem neviens nebaidās.
2. Krievija dibināja PSRS. psrs bija viens no krievu impērijas nosaukumiem. Bez tam, krievija ir psrs tiesību un saistību mantiniece.
3. Ja tu esi kalps, tad paliec par tādu. Un turpini laizīt krievu zābakus.

Atbildēt

no laukiem

12.05.2020. 17:20

Nav jau diži ko piebilst rakstītajam.
Rusofobiskā plānprātība acīmredzama.
Vairums diemžēl galīgi neatšķir mūsdienu Krieviju no PSRS.
vairumam mediju, kuri nepārtraukti maļ vienu un to pašu , no citurienes diktēto, rusofobijas pantiņu ir milzīga fiziska ietekme uz šaurpierīšu smadzenēm.
Diemžēl šodien pamarvērtības ir vara un nauda. No šī tad arī izriet visi politisko pakalpiņu lēmumi.
Bijām kalpi, esam kalpi un ar esošo politisko mēslaini arī būsim kalpi.
Tos citus, kurus moderni dēvē par biznesmeņiem, esam spiesti uzrunāt ar "kungs".

Atbildēt

vispār

12.05.2020. 17:18

»

рус

... да уж... уши вянут вас тут читать... какие хорошие немцы, деткам давали конфетки...


jau nav nepieciešams, - mūsu tautieši pabija arī padomju lēģeros, Omskas ogļu raktuvēs badā, līdz ceļiem ūdenī jaunieši no pēdējām vidusskolas klasēm un daudz citviet "plašajā, badainajā"Austrumzemē - tur bija tik pat "kruti", tāds pats bads - koku mizas, ja paveicās kartupeļu, vai 3 nedēļu lopu vagonos bez ēdamā, dzeramā, tualetes ar maziem zīdaiņiem, mātes, kurām vairs no bada nebija piena, kuras savu bērnu - zīdaiņu kapus nekad vairs neredzēja .Tā ka nevajag te par Buhenvaldi stāstīt.Vai kā gāja pie čekistiem nopratināšanās un apcietinājumā, tur jau var sacensties ar labākajiem gestapo paraugiem.Laikam viens no otra apguva domu lidojumu spīdzināšanas perversijās.Izmanto brīdi, komentētāj slāvu rakstībā, un paklusē, nepiesaisti nelaimi ne sev, nedz citiem.

Atbildēt

Vilnis > faktam

12.05.2020. 17:10

Stāsts par mongoļu tatāru jūgu ir tāda pat anekdote kā bronzas laikmets un dzelzs laikmets.
-------------------
Nav visi mājās? Jūtūbē visādus muļķus esi pārskatījies?

Atbildēt

Vilnis

12.05.2020. 17:04

Un tagad pasakiet man kaut vienu iemeslu, kādēļ 9. maija Uzvaras svētki nebūtu arī mani svētki? Jā - manis nebija Pārdaugavā pie Uzvaras pieminekļa. -------------------
Saskaņā ar autora ieviesto terminoloģiju laikam piederu pie tā sauktajiem " nacionālajiem idiotiem."

No šādām pozīcijām raugoties arī itin viegli varu atbildēt uzdoto jautājumu. Šie tā saucamie "svētki" noteikti nav un nevar būt svētki latviešiem, jo latviešiem karš beidzās 1990.gada 4.maijā (arī nosacīti, bet tomēr) ar Latvijas neatkarības atjaunošanu. Un atzīt tos par "svētkiem" var tikai migranti, to pēcteči un vietējie kolaboranti vai vienkārši muļķi. Pie kuras kategorijas pieder raksteļa autors - to viņš var izvēlēties pats.

Atbildēt

Mēs Latvijā cienām citas tautas

12.05.2020. 16:16

»

Saule

Paldies ,autoram par šo rakstu.Ja mēs Latvijā mācētu cienīt citas tautas,mēs dzīvotu daudz labāk


Neuzbrūkam Krievijai un neokupējām to, bet Krievu šo inisti gan PSRS laikos mūs okupēja, gan neizved migrantus, ko ieveda Latvijā PSRS laikos, turpinot pārkrievošanu visos veidos. Tie nelieši no Kremļa varētu cienīt mazās tautas. Arī izdara visa veida spiedienu uz Ukrainu, lai vienotos par Kremlim izdevīgiem noteikumiem, lai ASV pārtrauktu sankcijas Krievijai. Izdzimteņi no Kremļa neizved karaspēku no okupētā Donbasa un Krimas. Tie izdzimteņi dārgi par to samaksās.

Atbildēt

fakts

12.05.2020. 15:41

»

to fakts

Tu pat nesaproti vārdu nozīmi...


Ir pamatotas aizdomas ka jūsu locekļa galviņā rievu vairāk ka smadzenēs.

Atbildēt

to Saule

12.05.2020. 15:25

»

Saule

Paldies ,autoram par šo rakstu.Ja mēs Latvijā mācētu cienīt citas tautas,mēs dzīvotu daudz labāk


Mēs cienam, mūs ciena, tikai visiem jau nav jābūt krievu sadistu un pederastu podsķilkām, kā tu.

Atbildēt

to fakts

12.05.2020. 15:23

»

fakts

Vikingi bija nodarbošanās,ne tauta vai tautība


Tu pat nesaproti vārdu nozīmi.
Русский(чей?). Tas pats "Немецкий, француский". Tas nozīmē kādam piederošs un tā kā russi jūs paverdzināja un drāza visos caurumos, jūs bijāt russu(vikingu) manta. Vispār jau tā kā 300 gadus bijāt mongoļu vergi, tad varējāt saukties arī "монгольский", Man jau nu galīgi nav vajadzības zināt visātrāk izzūdošā vergu saziņas līdzekļa, no vāciešiem aizgūto gramatiku, tomēr, atšķirībā no tevis es to zinu.
Labi, tas nebija jūgs, bet kā Afganistānā, no kurienes jums nācās mukt ar piepļūtītiem galifē: "ierobežots militārs kontingents", vai "internacionālā palīdzība", un tā kā draudzīgās Ordas zaldātiņiem gribējās ēst un pēc narkotiku ieņemšanas arī nogrūzties, tad taviem priekštečiem bija dūšīgi jārukā un šodien uz pasaules ir tādi defektīvi organismi, kā tu.

Atbildēt

Saule

12.05.2020. 15:04

Paldies ,autoram par šo rakstu.Ja mēs Latvijā mācētu cienīt citas tautas,mēs dzīvotu daudz labāk.

Atbildēt

fakts

12.05.2020. 14:25

»

kā to ņem

Russi bija vikingi, kas paverdzināja vājākās un atpalikušākās Austrumeiropas ciltis. "Russkij", tas nozīmē russiem piederošs. Krievi tie ir mongoloizēti kādreizējie russu vergi


Vikingi bija nodarbošanās,ne tauta vai tautība.
Rusi,nevis russkij.Russkij ir īpašības vārds.
Un kas tad mongolizēja tos rusus?Stāsts par mongoļu tatāru jūgu ir tāda pat anekdote kā bronzas laikmets un dzelzs laikmets.Ja nav skaidrs,skatīt metalurģiju.

Atbildēt

kā to ņem

12.05.2020. 13:43

»

gaf-gaf saka krievu suns

Tu neesi rus, tu esi krieviski rakstošs tatāru-mongoļu pēctecis ar nelielu baltu un somugru piešprici


Russi bija vikingi, kas paverdzināja vājākās un atpalikušākās Austrumeiropas ciltis. "Russkij", tas nozīmē russiem piederošs. Krievi tie ir mongoloizēti kādreizējie russu vergi.

Atbildēt

to vēlreiz

12.05.2020. 13:37

»

vēlreiz

Komunisma,Krievijas apvērsuma 1917.gadā,nacisma autori ir cionisti,neapstrīdams fakts


300 gadus no vietas jūs taisīja nonarkojušies mongoļu zaldātiņi, tāpēc arī tāds rezultāts. Pie normāliem brīviem cilvēkiem cionisti nekādus apvērsumus nevar iztaisīt.

Atbildēt

Pietiek. com redakcijai

12.05.2020. 13:32

»

рус

... да уж... уши вянут вас тут читать... какие хорошие немцы, деткам давали конфетки...


Lūdzu, aizvāciet no viedokļu apmaiņas kaut kādā svešā valodā rakstīto! Šāda "Pietiek" redakcijas attieksme parāda jūsu ideoloģiju, kura ir pretvalstiska. Un visa jūsu protestēšana ir liela māžošanās. Vislielākie liekuļi!

Atbildēt

gaf-gaf saka krievu suns

12.05.2020. 12:47

»

рус

... да уж... уши вянут вас тут читать... какие хорошие немцы, деткам давали конфетки...


Tu neesi rus, tu esi krieviski rakstošs tatāru-mongoļu pēctecis ar nelielu baltu un somugru piešprici.

Atbildēt

рус

12.05.2020. 12:44

... да уж... уши вянут вас тут читать... какие хорошие немцы, деткам давали конфетки
... сами немцы во время войны тоже не слыхивали о зверствах в концлагерях, даже в тех, что пососедству . После войны америкосы в принудительном порядке водили немцев на просмотры документальной хроники из Аушвица, Бухенвальда и пр.
... наверно латышам устроить надо такие просмотры тоже, открыть глаза, победу над чем собственно мир празднует 8-9 мая

Atbildēt

to fakts

12.05.2020. 12:28

»

fakts

Nu nelej čugunu,atstāj puķītēm ar


Kur tad vēl cionisti varēja uztaisīt apvērsumu? Tikai, kur tūkstots verdzības un negatīvās selekcijas gados degradācija ir radījusi agresīvu bezsmadzeņu bidlomasu, kuras vienīgai sapnis, pierīties cilvēku asinis.
Reiha vadībā bija vācieši. Bija tur arī žīdi, kuri saprata, kādus draudus cilvēcei rada 2. tūkstošgades drausmīgākā sērga, ar Sarkano mēri aplipinātais krievs.

Atbildēt

Lapas:    5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

FotoSIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā pieprasa atsaukt desmit maldinošas ziņas sižetā, kas tika pieteikts kā "No "Latvijas valsts mežu" koksnes eksporta uz Skandināviju krējumu nosmeļ privāts uzņēmums".
Lasīt visu...

21

Dieva valstība

FotoJānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko kalpošanu un kļuva par ļoti ievērojamu Dieva Vārda sludinātāju.
Lasīt visu...

21

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

FotoRektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot, ka likuma grozījumus, ko Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izstrādājusi ar mērķi ieviest augstskolās padomes, uzskata par juridisku brāķi. Likumprojekta zemo kvalitāti apliecina fakts, ka dažādu institūciju iebildumi pret to izziņā apkopoti uz 570 lapām. Likumprojekts Saeimā ir būtiski jāuzlabo, un augstskolu pārstāvji aktīvi iesaistīsies šajā procesā.
Lasīt visu...

18

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

FotoAr nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aicinājusi Latvijas Televīziju "savos redakcionālajos lēmumos neveidot papildus konkurenci komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem". LTV lūgusi Eiropas Raidorganizāciju apvienību (EBU) un Konkurences padomi sniegt savu vērtējumu par radušos situāciju. Latvijas Televīzija uzskata, ka NEPLP aicinājums ir ne vien nekorekts un liek domāt par mēģinājumiem ietekmēt sabiedriskās televīzijas redakcionālo neatkarību, bet arī uzskatāmi demonstrē NEPLP ieienteresētību komercmediju interešu aizstāvībā.
Lasīt visu...

21

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

FotoLatvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu ietekmē. Ne mazums no jūras un sauszemes ieradās dažādi pirātiskie ieklejotāji. Un šo kungu valdīšanas vai ietekmes laikā izveidojās arī atsevišķu Latvijas zemes nostūru reliģiskās, kultūras un valodas tendences, ko tagad apzīmē par kultūrvēsturiskiem novadiem, ko saistībā ar novadu reformu izceļ, šķeļ un sadala Latviju un nu jau virza likumus un normas, lai ierādītu katra šī “novada” administratīvās robežas.
Lasīt visu...

13

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

FotoŠajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās projektā iestrādājamās nejēdzības.
Lasīt visu...

21

Tas apdraudēs dzīvības

FotoVeselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

8

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

FotoKā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie Jums saistībā ar Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) likumprojekta pieņemšanas gaitā Saeimā izvērsto dezinformācijas kampaņu, kurā esat tikuši aicināti balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Rēzeknes novadā, nevis Madonas novadā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...

Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...