Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

VB

06.08.2018. 10:34

»

Ciniķis

Tik glups, stulbs un huligānisks ir šis RINALDS CĪRULIS un viņa rakstelis. Nu, psihiski slims cilvēks, arī tādiem ir jādzīvo


+ un ko viņš gaida šodien no Akurateres?
Kad viss par ko viņa cīnījās / dziedāja ir piepildīts un vēl ar pamatīgu uzviju?!

Atbildēt

Bijušais zemessargs

31.07.2018. 12:45

Pareizi pateica, esam mīkstmieši un plešam kājas un smaidam. Čekisti, komunisti, kampēji izlaupa valsti jau divdesmit gadus, bet mēs joprojām ievēlam tos mēslus atkal un atkal.

Atbildēt

Taisnīgais

31.07.2018. 00:39

Manuprāt, autors grotiskā manierē attēlo tā dēvēto ''naciki"-nacionāli noskaņotu latvieti, ar ne īpaši lielām prāta spējām!
To apstiprina raksta nobeigums-ka lielais "varonis " realitātē ir spējīgs tikai iespertpar sevi vājākam, neaizsargātam bomzim.

Atbildēt

kas

30.07.2018. 11:19

par cīņassparu!Akkurāt latviešu Makkgregors!!!Vai atmiņā uzausuši"Mehāniskā apelsīna"fragmenti.

Atbildēt

vispār

30.07.2018. 10:12

»

FKK

Mjaā ... šķita, ka CEHS LV pārspļaut ir neiespējami, bet te no atejas bedres apakšas kāds pieklauvēja...


pārsteidzoša ir cilvēku spēja loģiski nedomāt,- un vēl tādiem, kas cenšas publicēt savas pārdomas.Žēl, par genofondu ir skaidrs, ka izšāva,iznīcināja, aizemigrēja prom ļoti liela enerģisko, uzņēmīgo, intelektuālo cilvēku daļa..jāatzīst, ka pietrūkst ne tikai drosmes un uzņēmības šeit palikušajiem, bet pat loģiskā domāšana tādā pavisam vienkāršotā līmenī, ir stipri traucēta.Par to resno geju - ja Ulmanis nu būtu gejs,visas padomju laiku vēstures grāmatas, avīzes un jebkāds cits medijs, būtu pilni ar šo ziņu.Tas būtu rakstīts lieliem burtiem pilnīgi visur, kur pieminētu"pūstošo, neattīstīto, darbļaužus iznīcinošo - buržuāzisko,kapitālistisko varu Latvijā."Būtu uzsvērts, cik "ļoti izvirtusi,degradējoša un jaunatni maitājoša"ir šī vara.Ja pievēršamies Ulmaņa lēmumam,- ka tas ticis nopirkts, - tad jau nopirka arī Lietuvas un Igaunijas prezidentus,- nav tā kā drusku padaudz?žēl, ka spriedēji nezina, ka jau no 1939.gada visās 3 Baltijas valstīs bija krievu bāzes, ar tik pat lielu skaitu- 30 000, kā Latvijas aktīvā armija 30 843 cilvēku,ko Molotovs panāca ar šantāžu, pirmos apvainojot igauņus par sadarbību ar padomijas ienaidniekiem, jo tajā laikā jau karš ar Vāciju bija sācies un jautājums bija uzstādīts tā - vai nu bāzes vai karojam.Bija pagājuši tikai 20 gadi, kopš Brīvības cīņām un pirmā kara beigām, Latvija bija cietusi milzu dzīvā, materiālā spēka zaudējumu, uzsākusi savu attīstības ceļu, piedzimstot jaunajai paaudzei 20tajos gados, iedomājieties, cik gadu bija šiem jauniešiem karam sākoties - 15,16,17,18, aizies šie puikas karot, kas koptu Latvijas zemi- Latvijā dominējošā eksportējošā nozare bija lauksaimniecība ?Ulmanis pieņēma saprotamu lēmumu, jo skatoties no to dienu viedokļa, vienkārši neko citu izvēlēties nebija dots. Vairāk derētu palasīt,- attīstīt savu intelektu, nevis te "dūres pēc kaujas vicināt" un apvainot tos, kuri sevi aizstāvēt vairs nevar."Ŗesnā geja"laikos bija vērojama tautsaimniecības attīstība, ja kas..

Atbildēt

post

29.07.2018. 12:18

Izlasot rakstu, rodas pārliecība, ka latvieši ir manipulējamas aitas. Nekad nepietiek drosmes, lai nokratītu no sava kakla parazītus. Aunu bars. Kauns par tādiem! Un vel lielās, ka svinēs simtgadi. Tādi nav pelnījusi savu valsti.

Atbildēt

Zirgam skaidrs ka

28.07.2018. 21:05

Raksts - klaja čekas provokācija, lai radītu garīgu haosu un sarīdītu latviešus savā starpā.
Formula: Labs čekists/stukačs un/vai nomenklatūras komunists ir tikai tad kad ir nosprādzis vai nosists.
Nav citu variantu.

Atbildēt

kas arī bija jāpierāda

28.07.2018. 11:37

»

Egons

mani uzjautrina teksts par resno pederastu


tur jau tā problēma, ka uzjautrina.

Atbildēt

Egons

28.07.2018. 10:51

mani uzjautrina teksts par resno pederastu...

Atbildēt

Precīzi

27.07.2018. 23:20

»

FKK

Mjaā ... šķita, ka CEHS LV pārspļaut ir neiespējami, bet te no atejas bedres apakšas kāds pieklauvēja...


FKK komentāram nav komentāru, viss precīzi definēts. Kārlis Ulmanis saprata pareizi - ja būtu pretojies, tiktu izkauta Latvija trīs reizes vairāk, kā tas notika.

Atbildēt

Mirdza

27.07.2018. 12:35

»

FKK

Mjaā ... šķita, ka CEHS LV pārspļaut ir neiespējami, bet te no atejas bedres apakšas kāds pieklauvēja...


Piekrītu par 200%. Šodienas tieksme nomelnot Kārli Ulmani ir vismaz priekšpēdējais centiens apcirst saknes visam latviskajam šajā valstī. Novecojošās tautas daļas atmiņas par Ulmaņlaikiem jāiznīdē visiem spēkiem, lai jaunajiem nebūtu nekādu ilūziju par latviskās valsts un latviskās kultūras nepieciešamību. Jaunajiem visa pasaule vaļā, viņiem tāda Latvija nebūs vajadzīga. Vismaz ne latviska Latvija. Un ko jaunajiem vispār nozīmē tāda Latvija? Teritorija, kurā dažiem nelaimējies piedzimt? Un tikai. Uz to arī ejam. Raksts gana dvēselisks, ar pesimistisku noslēgumu. Ja nu latvieši gala beigās būs spējīgi tikai iespert bomzim, vienlaikus ļaujot krievam drāzt sevi visos caurumos, tad viss šķiet loģiski un pat pelnīti. Ar ko arī apsveicu mūsu jauno paaudzi!

Atbildēt

Es

27.07.2018. 11:50

Roida nevis raksts.
P.S. 70 gados (ja tik tālu asins garšas pazinējs novilks) būs tik nīgrs vecis, ka bail.

Atbildēt

FKK

27.07.2018. 10:28

Raksta noslēgumā pieminēta iesperšana bomzim ir lēts paņēmiens, kā izprovocēt lētticīgus lasītājus sašutumam. Tieši tādēļ to viņš uzrakstīja, lai sagaidītu šādu reakciju. Nodrāzts, klišejisks paņēmiens - apmēram tāpat kā infantilam idiotam paradums pieskriet cilvēkam no aizmugures un skaļi noķērkties

Atbildēt

Viedais

27.07.2018. 02:52

Autora tekstā skaidri izpaužas sāpe par padirsto Latviju. Par tautu, kas mīļā miera labad izkurtējusi līdz pašiznīcībai. Domāju tādu cilvēku nav mazums un gaidīt no viņiem adekvātu kaujamu lopu uzvedību nevajag.

Atbildēt

Slims, kas slims?

26.07.2018. 22:40

»

Smaids

Tups un vēl tupāks. Tā ir, kad sagribās mēģināt pārspļaut CEHS.LV Sanāk prasti un stulbi


Nē, šī huligāniskā raksta autors ir nevis slims, bet "trollis", izlīdis no pažobeles vai no CEHS portāla.

Ievēro, kā raksta šis kunģe - viņš nezina, nav iemācīts, kā tīrīt pakaļuka pakaļu: viņš slauka ar papīru sasmērētās spalvas un neapmazgājas, uzmanieties atrasties kopā ar šādu cilvēciņu. Šis cilvēciņš pazemo sevi.

Atbildēt

Ciniķis

26.07.2018. 22:27

»

propellers

Nelīdzēs


Tik glups, stulbs un huligānisks ir šis RINALDS CĪRULIS un viņa rakstelis. Nu, psihiski slims cilvēks, arī tādiem ir jādzīvo.

Atbildēt

Pesimists

26.07.2018. 18:48

Amorāla un stulba zaldafona prātuļošana. Apmēram šāda ir noteiktu latviešu militāristu aprindu filozofija - ne kauna, ne goda, bet pilsoņu karu izraisīt ir gatavi uz urā. Par valsti, tautu, tās zaudējumiem un visa sagraušanu nospļauties. Nelieši. Latvija un tās cilvēki šādiem indivīdiem ir pie vienas vietas, tādiem tik savas ambīcijas apmierināt par katru cenu.

Atbildēt

Sandra Briķe

26.07.2018. 17:58

»

diagnoze

Rinaldam Cīrulim pie kāda daktera vajadzētu aiziet


Totalitārais režīms un tā pakalpiņi ir gatavi visus, kas runā atklāti par problēmām, novest līdz nervu sabrukumam un ievietot slēgtās klīnikās vai arī mežā no mugurpuses iešaut kā Staļina laikos, bet tikai tagad to dara ar rafinētākām metodēm piesedzoties ar likuma normām, bet atklāti runāt aci pret aci un atklāt savu identitāti baidās, tie ir tādi šakāļveidīgie, kas uzglūn no stūra un bara instinktā metas virsū...

Atbildēt

jānītis

26.07.2018. 17:50

»

KKK

Ja bomārs bja dzintars, tad viss štokos


nē,tas bija godmans pirms tas pārtapa par dzintaru.

Atbildēt

ne tikai

26.07.2018. 17:16

Parakstos zem katra vārda un ne tikai. Tieši tā ir izdzīvoti tā sauktie neatkarības gadi. Tagad sākam attapties izvaroti, sāpošām atverēm un redzam ņirgas to acīs, kurus vēl nesen pielīdzinājām dieviem.

Atbildēt

laso

26.07.2018. 16:50

»

alnis

man domāt, ka speršana bomzim ir tikai alegorija, galvenais tomēr ir doma, ka valsti esam pazaudējuši un to izdarījuši ar pašu latviešu rokām. rādās, ka pēc rudens vēlēšanām Latvijā atkal ieviesīs krievu valodu un tad jau beigas visam, padomājiet par to


alegorija tajā, ka nespēj sev līdzvērtīgam pretiniekam stāties pretī vai stiprākam, bet vienkārši izlādēja (nevis cēla)- nu neiet - še tev vārguli. Tādu redzot īstais pretinieks skaidri zina, ka šis sitējs ir labvēlīgu situāciju izraisītājs priekš līdzvērtīgā vai stiprākā, ko var izmantot savā labā, vai rokaspuisis, kas pilda uzliktās zināmās, kā arī nezināmās programmas.

Atbildēt

?!

26.07.2018. 16:47

šītais no tiem čīņai šveiks,bērnībā baigi sists.

Atbildēt

autoriņš

26.07.2018. 16:42

vēl jauns.Lai izlasa vismaz FKK komentāru,tad nebūs tādas dumjības tekstā jāraksta par K.Ulmani.Citādi jau varētu iztikt.Bet kā rakstīja vecais Šekspīrs-viens piliens rūgto mieļu var skaidro dziru samaitāt,ka vairs to nepazīt.

Atbildēt

dr.mušmire

26.07.2018. 16:38

»

diagnoze

Rinaldam Cīrulim pie kāda daktera vajadzētu aiziet


no meža jau sauc.

Atbildēt

garīgi mīksti?

26.07.2018. 16:36

Tie kas grib asinis un gadīt otra rīcību, kas bedzas ar letālu iznākumu, ko paši netīko pēc tādiem "priekiem"? Vai nav mīkstuma pazīme un bēgšana no reālām spējām, fiziski ietekmējot kādu, kas pagadījās ceļā un kurš ir acīmredzami visā vārgāks?

Atbildēt

johans

26.07.2018. 12:42

»

Sandra Briķe

Papildinot, tie, kas balsoja par manu atcelšanu no amata atbalstīja Solvitas Āboltiņas melus no tribīnes un Dzintara Rasnača kopā ar tiesnešiem vērstos bosingu, lai mani iznīcinātu. Labi, mākslinieks Artuss Kaimiņš neko nesaprot no tiesu sistēmā notiekošā, bet tie juristi vai izliekas par juristiem, ...


Kūtris publiski vērsas pret okupācijā strādājošajiem bērniem,liedzot par šo laiku pensiju,jo okupācijā taču netika izmantots bērnu darbs un šis nedarbnieks,ka tāds latviešu varonis,tagad slamstās pa televīzoru ekrāniem no rīta līdz vakaram,lai gan ir pelnījis darbu akmeņlauztuvēs un brangu pērienu.

Atbildēt

E l k s n i ņ a m taisnība!

26.07.2018. 12:00

Vajadzētu dažus pielikt pie sienas!

Atbildēt

Sandra Briķe

26.07.2018. 11:21

Papildinot, tie, kas balsoja par manu atcelšanu no amata atbalstīja Solvitas Āboltiņas melus no tribīnes un Dzintara Rasnača kopā ar tiesnešiem vērstos bosingu, lai mani iznīcinātu. Labi, mākslinieks Artuss Kaimiņš neko nesaprot no tiesu sistēmā notiekošā, bet tie juristi vai izliekas par juristiem, kā Judins, Egnere, Kūtris u.c. Saeimas juridiskajā komisijā sēdošie, arī neatšķir melnu no balta un tikai uz pavēli automātiski cilā rokas. Es pēc tādas ļaunprātības nespētu gulēt par naktīm, bet viņiem pat jautājumu nebija. Un Jūs tauta par šiem nespējniekiem un meļiem balsosiet, tad paši sevi noraksiet, jo bērniem jau šeit labklājības un tiesiskas valsts nākotne jau ir atņemta.

Atbildēt

Sandra Briķe

26.07.2018. 11:09

Nu un kas notika, ka es pretojos tai ''sapuvušajai'' tiesu sistēmai, centos lemt taisnīgi un aizstāvēju cilvēktiesības un cilvēkus, mani šī mafija ''samala miltos'' , pazemoja, safabricēja disciplinārlietas un sabeidza veselību, no kā cieta visa mana ģimene, bet tie tautas ievēlētie priekšstāvji pat nepacēla savas …, lai iepazītos ar materiāliem un noskaidrotu, kas patiesībā noticis, ka es biju tā, kas tautu un cilvēktiesības aizstāvēju!!! Viņiem bija viss vienalga līdz pašus sāka sēdināt cietumā, kā Kaimiņu, tad pēkšņi attapās- kas tad mūsu valstī notiek!!! Visur meli un izlikšanās, pretīga attieksme pret cilvēkiem, tādēļ jau domājušie brauc prom, bet paliek pasīvie un mēs senā paaudze, kuriem vairs nav kur braukt!

Atbildēt

Māra Zālīta

26.07.2018. 10:34

Sveika, bāreņu tauta... Jā, jā, esam baigie nespējnieki, ilgi turpina mums to borēt citu starpā arī Zālīte un citi čekisti.. Mums neesot mātes - traks var palikt!!!
https://www.youtube.com/watch?v _nbszj26fJA

Atbildēt

Gunča

26.07.2018. 09:46

Resnais gejs ir dzimis laukos, Latvijā laukos dzimst tikai gudri cilvēki vai kretīni, normālu tur nav.

Atbildēt

Ojārs Viktors

26.07.2018. 09:29

Nez,vai kalvīti var nosaukt par geju.

Atbildēt

diagnoze

26.07.2018. 08:03

Rinaldam Cīrulim pie kāda daktera vajadzētu aiziet

Atbildēt

Arilds

26.07.2018. 07:27

Es laikam kaut ko esmu palaidis garām. Vēl vakar nerima strīdi par to, vai čekas aģentu vārdi jāpublisko vai nē, bet te viens Cīrulis jau visu izlasījis un atradis tur visādus pazīstamu cilvēku vārdus. Izskatās gan,ka šis tips īsti riktīgs nav.

Atbildēt

alnis

26.07.2018. 07:11

man domāt, ka speršana bomzim ir tikai alegorija, galvenais tomēr ir doma, ka valsti esam pazaudējuši un to izdarījuši ar pašu latviešu rokām. rādās, ka pēc rudens vēlēšanām Latvijā atkal ieviesīs krievu valodu un tad jau beigas visam, padomājiet par to!

Atbildēt

Tikai hipnoze

26.07.2018. 07:05

Mēs visi kā tauta atrodamies zem hipnozes un neredzam patieso lietu būtību. Atliek tikai pateikt patiesību par 80.tajiem gadiem un VDK to dienu "varoņdarbiem" un visa hipnoze pazudīs. Diemžēl, 80.to gadu patiesie notikumi ir veiksmīgi izdzēsti no mūsu kopējās atmiņas. Palikuši tikai skaisti meli, kuriem visi tic. Un tauta kā paklausīgs aitu bars turpina ceļu uz bezdibeni.

Atbildēt

no

26.07.2018. 00:00

pēdējās rindkopas var spriest, ka rakstu sarakstījis kāds gejs, kurš ir mierā ar pašreizējo lietu kārtību un ironizē par neapmierinātajiem.

Atbildēt

part.com

25.07.2018. 23:58

»

.com

Autors dīvains, teksts sūds


komentārs dīvains, ators sūds.

Atbildēt

Edge

25.07.2018. 23:32

»

FKK

Mjaā ... šķita, ka CEHS LV pārspļaut ir neiespējami, bet te no atejas bedres apakšas kāds pieklauvēja...


Pašreiz notiekošā hibrīdkara apstākļos vēstures zināšanas nav vajadzīgas - to jau spilgti apliecina gan LTV raid. Atslēgas, gan Ministru kabineta rīcība (sk. Hibrīdkara apstākļos no integrācijas plāna izsvītro latvisko). Runa nav par pagātni, par kuru "valda šodienas varneši" (Dž.Orvels) - runa ir to, kas valdīs nākotnē. Tautas simboli un vērtības ir jānomelno jebkuriem līdzekļiem, kā jau to mītiskais Kangars novēlēja.
Process notiek - sakņu ciršanas process.
Vēl viens piemērs - 18.novembra noliegšanas.
Inesis Feldmanis: «Es to uzskatu par savas dzīves uzdevumu – uzrakstīt kārtīgu vēstures grāmatu par Latvijas valsts tapšanu. Esmu jau rakstījis par to, ka Latvijas valsts laikam tomēr ir tapusi 1917. gada otrajā decembrī»
Inesis Feldmanis: Vēsture gribot negribot ir politikas kalpone. (nra.lv)
p.s. "Latvijas politika nav nekas cits kā pārnacionālo interešu apkalpošana." I.Kalniņs (Diena)

Atbildēt

.com

25.07.2018. 23:09

Autors dīvains, teksts sūds

Atbildēt

formula

25.07.2018. 22:49

Tā ir. Resnais gejs,kas pārdeva Latviju ir pirmais kompartijas un čekas nomenklaturščīks.

Atbildēt

FKK

25.07.2018. 22:27

Mjaā ... šķita, ka CEHS LV pārspļaut ir neiespējami, bet te no atejas bedres apakšas kāds pieklauvēja.
Bet par to "resno geju, kurš 1940. gadā atdeva Latviju" - tas liecina, ka vēstures zināšanas autoram ir dziļā pakaļā. Ne jau tāpēc, ka viņu nomoka - kurš bija vai nebija gejs. 1940. gadā Ulmanis izdarīja sāpīgu, bet neizbēgamu izvēli. Somija teritorijas ziņā ir tikpat liela, kā Vācija, tikai ar šausmīgu klimatu un akmeņiem. 1940. gadā viņu karu zaudēja, parakstīja visu, ko viņiem Molotovs nodiktēja un Staļins neturpināji tikai tādēļ, ka viņam bija svarīgākas lietas Eiropā - ar Hitleru vajadzēja pārdalīt Poliju, pievākt Baltiju. Atšķirībā no Somijas ziemas, Latvijas salīdzinoši nelielo teritoriju sarkanie tanki pārbrauktu vienā rāvienā (piedevām Somijā viņi bija krietni norūdījušies), īpaši jau vasaras apstākļos. Tikai atskanot vienam šāvienam - Staļina vienkārši izšautu maksimāli daudz latviešus. Un pēc tam uz Sibīriju aizsūtītu visus, kas vēl bija palikuši. Būtu vēl briesmīgāka asinspirts nekā sekoja, kas jau pati par sevi bija baisa. Visdrīzākais, ka latviešu nākotnes genofonds būtu iznīcināts par saviem 60-80%. Ulmanis nebija naivs un to labi saprata. No vēlākajām šausmām viņš nepasargāja, bet vismaz pirmo asinspirti aiztaupīja. Kara darbības gadījumā Staļina gaļas mašīna būtu iedarbināta uzreiz - otro Somijas pieredzi viņi nepieļautu, šautu uz visu, kas kustās.

Atbildēt

Atbrivotajs

25.07.2018. 21:01

Bomzim iespert -ta ir alegorija. Vienigi kas nomazgaja musu tautas negodu ,bija mezabrali . Bet no viniem vel sodien baidas un nokluse . Ulmanu gunca tak visas tautas prieksa nosauca vinus par banditiem. Autoram var daudz kur piekrist .

Atbildēt

KKK

25.07.2018. 20:48

Ja bomārs bja dzintars, tad viss štokos!!

Atbildēt

Raivis Dzintars

25.07.2018. 20:01

Autor, beidz zākāties par dižāko latvieti Kārli Ulmani!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

FotoŠajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās projektā iestrādājamās nejēdzības.
Lasīt visu...

21

Tas apdraudēs dzīvības

FotoVeselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

8

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

FotoKā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie Jums saistībā ar Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) likumprojekta pieņemšanas gaitā Saeimā izvērsto dezinformācijas kampaņu, kurā esat tikuši aicināti balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Rēzeknes novadā, nevis Madonas novadā.
Lasīt visu...

12

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

FotoViss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums tam ir jāpieliek punkts. Jūs neesat idioti vai mazi bērni, kam kāda Viņķele vai Kariņš noteiks, kā Jums rūpēties par Jūsu veselību. Viņi Jums nenoteiks, vai satikt omi un taisīt dzimšanas dienas ballīti ir slikti.
Lasīt visu...

12

Troļļi

FotoTroļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos kolektīvos. Baumošana un nepatiesību izplatīšana par kādu vai kādiem ir troļļošanas pirmsākums.
Lasīt visu...

21

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

FotoSavulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par banku paradīzi tā netapa, drīzāk – par banku likvidatoru paradīzi. Sekoja sapnis par “tiltu starp Austrumiem un Rietumiem”, kas arī palicis neizsapņots. Vīzija par miljoniem Rīgas šprotu visā Krievijā palojošajās Latvijas piena upēs pamanījās izplēnēt ne vienreiz vien, neraugoties uz Latvijas uzņēmumu spītīgo vēlmi pēc katras krīzes tirgū atgriezties no jauna.
Lasīt visu...

6

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

FotoSaskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā". Satversmes 22.pantā ir noteikts, ka "Saeimas sēdes ir atklātas".
Lasīt visu...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...

12

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

FotoSaeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir pretēji Satversmes 15.pantam! Tur rakstīts - Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā. Kur notiks sēde? Maskavā, Vašingtonā, Ipiķos, Briselē? Kur? Kādi ir ārkārtīgie apstākļi?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...