Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Miķels

04.11.2019. 20:43

Raksts visumā pareizs. Autora bērnības kulinārās atmiņas niansēs attiecas tikai viņu, jo bērnība katram bija savādāka, bet visiem daudzmaz līdzīga. Par padomiju iet runa.

Tagadējai "pa lielam" un "tā kā" paaudzei/ēm grūti saprast, kas ir Krievija, jo viņu nenobriedušās vai sociālisma laikus nebaudījušās smadzenes ir tik atmiekšķētas ar Krievijas augsti profesionālās un tehnoloģiski advancētās melu propagandas devām, ka vēlamo uzskata par esamo - 100% Kremļa sapņu piepildījums - vairot nozombētos, notrollētos....sauciet kā gribat. Krievijai nevar ticēt nevienam vārdam. Vairums tās institūciju strādā vaiga sviedros, lai tiražētu RU labvēlīgos viedokļus. Tās ir veselas armijas troļļu. Jeņķi savā augstprātībā drīz attapsies, ka Vaņka jau regulēs Balto namu. Krievija ir neprognozējami prognozējama, tā rīkojas netipiski un nestandarta veidos. Tās mērķis ir tas pats, kas klaidonim Uļjanovam-Ļeninam - proletariāta (lasi: Maskavijas) hegemons visā pasaulē vai ievērojamā tās daļā. Lielkrievu šovinisms ir valsts politika Putina ērā + čekistiska nekaunība un izveicība - ja Maskaviju nenoliks pie vietas pārskatāmā nākotnē, būs lielas vispasaules probzas.

Atbildēt

Žel par to ka Tev bija tādu vecāki!

02.11.2019. 21:41

Vecākus savus vaino pie tāda bernības pieredzes! Žel ka tiki audzināts tādos apstakļos...

Atbildēt

Kaimiņa bizness

02.11.2019. 04:31

Naftas, gāzes trubas, izejvielas ir kaimiņa bizness. Ja trubas, to galus un resursu patērētājvalstis ar viltu un spēku nepiežmiegsi, kaimiņu tautai nebūs kāpostu, bet oligarhiem jahtu. Naivie to nesaprot.

Atbildēt

tomēr Eirpā TIK DAUDZ DEBIĻU, KA PAR NAUDU ČUPOJAS

01.11.2019. 15:27

AR SADISTIEM

Atbildēt

Nepietiks pārdzīvot par pasauli ?

01.11.2019. 10:04

Kāda mums varētu būt sāpe par Bulgāriju ? Viņi kaujās ar savu nabadzību- mēs ar savējo .
P.S. Lai rakstiņa skribents pamēģina atrast tirdzniecībā dabiski audzētu nemodificētu gurķi un eko cukurbiešu cukuru. Un tikai tad noriet to pārtiku, kāda šodien sen nav nopērkama.

Atbildēt

kaķa smiekli

31.10.2019. 23:17

Te pēdējā laikā ir pārāk daudz primitīvas propagandas raksteļu, pie tam anonīmu. Izskatās pēc kaut kāda rudens saasinājuma cilvēkiem ar psihiskām novirzēm. Autors reāls daunis, jau no raksta sākuma redzams - gurķus ar cukuru salīdzina ar siseņu rīšanu. Pats vainīgs, ka nebija medus, jo gurķi ar medu arī tagad ir garšīgs saldums ne tikai nabagiem, kā te tas plānprātiņš apraksta.

Atbildēt

west

31.10.2019. 12:09

»

west

https://youtu.be/Ib7Wh8_GYEA


https://www.google.com/search?q https%3A%2F%2Fyoutu.be%2FIb7Wh8_GYEA&client tablet-android-lenovo&sourceid chrome-mobile&ie UTF-8https://www.google.com/search?q https%3A%2F%2Fyoutu.be%2FIb7Wh8_GYEA&client tablet-android-lenovo&sourceid chrome-mobile&ie UTF-8

Atbildēt

šķidrās ziepes

31.10.2019. 11:08

Mēsls, kaut talantīgi uzrakstīts; sacerēts ne honorāram, drīzāk vazelīnam. Savulaik Pravdas ievadraksti tāpat skanēja, Ādolfa dibenlaižas ar' šo meldiņu prata ...

Atbildēt

definīcija

31.10.2019. 09:31

»

Nē, kangari ir tādi izdzimteņi kā jūs un jums veidīgie. Tieši pateicoties jums veidīgajiem Latvija ir izpārdota un izzagta...


Bez ienaidnieka tēla ,,demokrātija,, nespēj eksistēt,tāpat kā bez baiļu iedzīšanas cilvēkos.

Atbildēt

31.10.2019. 09:14

»

V

Ko tu te pļurksti? Kaimiņiem ir pieņemts izsūtīt savus kaimiņus kā suņus uz Sibīriju? Kaimiņiem ir pieņemts okupēt blakus esošas valstis...


Nē, kangari ir tādi izdzimteņi kā jūs un jums veidīgie. Tieši pateicoties jums veidīgajiem Latvija ir izpārdota un izzagta.
Normāls agrāk bija ēdiens, viss no dabīgiem produktiem. No bērnības atceros ļoti garšīgo cukurgailīti. Tagad vispār lielu daļu nav iespējams ēst bez mēslu piegaršas.
Un tikai bauri savu mērķu sasniegšanai izmanto pieminekļu iznīcināšanu, jo uz neko vairāk nav spējīgi. Viss ko jūs varat, ir iznīcināt kamēr ir ko, pat savu valsti. Tipisks naciķ-baurs. Bez naida pret krieviem vairs nekā nav

Atbildēt

Q

31.10.2019. 07:39

Lasot šādus rakstus neviļus rodas doma, vai tiešām normāls cilvēks var sadzejot tādas muļķības? Ieteiktu autoram griezties pie galvas daktera, vēl ir otrs variants, NATO Izcilības centrā beigušies resursi un tagad tur darbojas vieni palīgskolu beigušie skricelētāji!

Atbildēt

Maksims Gorkijs

30.10.2019. 23:03

»

švamme

«Пьянство, малограмотность, тупость и убожество русского мужика, отставшего от Европы лет на 200, и до сих пор еще не совсем уверенно застегивающего собственные штаны, в очередной раз показывает, что с ним дружить нельзя, так как он рассматривает дружбу как слабость…» (А.П.Чехов...


"Я думаю, что русскому народу исключительно - так же исключительно, как англичанину чувство юмора - свойственно чувство особенной жестокости, хладнокровной и как бы испытывающей пределы человеческого терпения к боли, как бы изучающей цепкость, стойкость жизни.
В русской жестокости чувствуется дьявольская изощренность, в ней есть нечто тонкое, изысканное. Это свойство едва ли можно объяснить словами «психоз», «садизм», словами, которые, в сущности, и вообще ничего не объясняют. "
О русском крестьянстве (Berlīne, 1922.)

Atbildēt

Papildinājums autora morālei:

30.10.2019. 22:38

Ceturtkārt, ASV veido divpusējās attiecības, ekskluzīvi izejot no „nulles summas” teorijas. Attiecīgi ASV uzskata, ka jebkuru divpusējo attiecību iznākumā var būt tikai viens uzvarētājs (ASV) un viens absolūts zaudētājs (šajā gadījumā .............). Līdzvērtīga labuma gūšana starp valstīm nav iespējama.

Atbildēt

švamme

30.10.2019. 22:27

«Пьянство, малограмотность, тупость и убожество русского мужика, отставшего от Европы лет на 200, и до сих пор еще не совсем уверенно застегивающего собственные штаны, в очередной раз показывает, что с ним дружить нельзя, так как он рассматривает дружбу как слабость…» (А.П.Чехов)

Troļļi saskrējuši, jo argumentu nav. Tiem, kas saprot angliski, te ir krievu troļļu darbības pilna analīze -
https://www.facebook.com/sogoodnow/videos/770543423136226/

Atbildēt

janis

30.10.2019. 21:45

Par Krieviju tā ir,bet citos laikos autors Krievijas vietā liktu ASV un Rietumi,un nebūtu kļūdijies.
Tā kā,divkosi,nokaunies,ja...

Atbildēt

hi hi

30.10.2019. 21:32

Labs gana pasaku teicējs sorosnaziku mērcē,avīželē siekalās noietu zombi.

Atbildēt

Bezzāģis

30.10.2019. 20:20

Un? Kaut kā nav dzirdēts nekas par Lavijā noķertiem mega spiegiem.
Varbūt Latvijā viņi ir skaisti paslēpušies zem dažādām izkārtnēm un amatiem?

Atbildēt

!

30.10.2019. 19:34

»

V

Ko tu te pļurksti? Kaimiņiem ir pieņemts izsūtīt savus kaimiņus kā suņus uz Sibīriju? Kaimiņiem ir pieņemts okupēt blakus esošas valstis...


tev un si ,,raksta,, autoram novelu pasedet 500 dienas rinda pie arsta ,,brivaja latvija,, tad varbut paries nerendinamas velesanas rakstit mulkibas publiska vide !

Atbildēt

un ko

30.10.2019. 19:28

asv kolonijas inhabitants raksta lapsam cik gruta un slikta esot Krievija !

Atbildēt

Kaatad

30.10.2019. 19:17

Tā vai kā, nevajag aizmirst, ka Krievija nav tikai pūķins. Kurš ,cik zināms, nav mūžīgs. Der atcerēties, ka piem ,1991, gadā Maskavas ielās izgāja pusmiljons Baltijas neatkarības atbalstītāju. Parasti krievi. Šodien arī tur ir daudz normālu cilvēku. Par kuriem mūsu propogandisti diez kāpēc piemirsuši.Jo nu smadzeņu skalošana, vai RU vai LR ar ļaunajiem "tur ārpusē" ir makten izdevīgs pasākums.Kāda tur nabadzība, vai politbandītisms, kad negantnieki tuvojas. Un tā jau 30 gadus tuvojas :))

Atbildēt

Fēlis

30.10.2019. 19:10

»

V

Ko tu te pļurksti? Kaimiņiem ir pieņemts izsūtīt savus kaimiņus kā suņus uz Sibīriju? Kaimiņiem ir pieņemts okupēt blakus esošas valstis...


Viņš nav Kangars, viņš ir duraks trollis. Man tikai autoram viens jautājums- kādā dirsā krievu laikos esat dzīvojis, cienītas? Man ir pavisam citas atmiņas par tā laika ēdieniem un parašām.

Atbildēt

ha-ha

30.10.2019. 18:58

ASV militārais budžets ap 700 miljardi, Krievijas ap 40 miljardi. Domāju, ka NATO pat neietilpst tajos 700 miljardos.
Tātad militāro izdevumu apjoms, kuru skaitā ietilpst arī izlūkošana nav pat salīdzināms.
Arī autoriņš, nokampis mazu, mazu kripatiņu no grandiozā militārā budžeta, pūš pīlītē. Kaut kā taču jāatpelna.

Atbildēt

Detdz

30.10.2019. 17:47

Labak vainojiet dievinnu neka krieviju kapec ir ta ka ir jeb bija un bus.

Atbildēt

lauķis

30.10.2019. 17:00

»

V

Ko tu te pļurksti? Kaimiņiem ir pieņemts izsūtīt savus kaimiņus kā suņus uz Sibīriju? Kaimiņiem ir pieņemts okupēt blakus esošas valstis...


Pilnīgi piekrītu un neattaisnoju.
Bet saprast kāpēc notiek tā un ne savādāk gan vajadzētu.Un nevajag citiem stāstīt kur viņiem iet,tad citi nestāstīs kas tu esi un kā tevi sauc.

Atbildēt

V

30.10.2019. 16:43

Ko tu te pļurksti? Kaimiņiem ir pieņemts izsūtīt savus kaimiņus kā suņus uz Sibīriju? Kaimiņiem ir pieņemts okupēt blakus esošas valstis?
A nu ka tinies uz savu lielo kaimiņzemi, tu kangars tāds.
Dēļ tādiem bezmugurkaulainiem mīkstmiešiem kā tu arī sēž mums Saeimā visādas PSRS atraugas un stāv PSRS lūžņi (pieminekļi).

Atbildēt

Q

30.10.2019. 16:34

Kārtējais grafomāns ar nacionālās plānprātības sindromu! cilvēkiem ir pieņemts uzturēt labas attiecības ar kaimiņiem, nevis piedalīties sirojumos pa pasauli palīdzot saimniekam slepkavot svešas tautas! Tā kā tuvākais kaimiņš mums ir Krievija, Latvija ir ieinteresēta sadarbībā ar to, šī regulārā kaimiņa apriešana mums smagi atspēlēsies, to varam jau tagad izjust!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

FotoSaskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā". Satversmes 22.pantā ir noteikts, ka "Saeimas sēdes ir atklātas".
Lasīt visu...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...

12

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

FotoSaeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir pretēji Satversmes 15.pantam! Tur rakstīts - Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā. Kur notiks sēde? Maskavā, Vašingtonā, Ipiķos, Briselē? Kur? Kādi ir ārkārtīgie apstākļi?
Lasīt visu...

13

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

FotoNe tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku vides trokšņa dēļ ir nonākuši slimnīcās un 15 900 ir priekšlaicīgi miruši...” rakstīts Eiropas komisijas 2017.gada 30.marta ziņojumā 
Lasīt visu...

12

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

FotoMums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu laiki" - ap 700 gadu, kas Kurzemē atstāja kā mantojumu pat vācu baronu latviešu valodas izrunas dialektu, tad "zviedru laiki, vēl - "poļu laiki", ilgu laiku valdīja "krievu laiki", tad bija Latvijas laiki, Kārļa Ulmaņa laiki.
Lasīt visu...

20

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

FotoTiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19 izplatības noteiktos ierobežojošos pasākumus. Vienlaikus lemšanā par svinīgā pasākuma organizēšanu būtu jāuzklausa arī pašu absolventu viedoklis.
Lasīt visu...

6

Kad TAS beigsies?

FotoĀrkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem apstākļiem iestājoties, ārkārtas stāvoklis tiks atcelts. Bet tas nenotiek – izskatās, ka valdība vai nu nespēj šādus kritērijus nodefinēt, vai arī uzskata, ka parastajiem mirstīgajiem šāda informācija nav nepieciešama.
Lasīt visu...

18

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

FotoProgresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja amata. Lai Latvijas politika kļūtu caurspīdīga un godīga, šādai politiskai praksei nav vietas mūsdienu Latvijas politikā.
Lasīt visu...

18

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

FotoIzskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un arī pats nenēsā sejas maksu publiskās vietās, cik var redzēt TV.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...