Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Eduards Lunis

30.03.2017. 09:43

---Biju šajā ,,tautas sapulcē,,!? Varēja redze't, TĀ BIJA SPONSORĒTA UN NOORGANIZĒTA AR VARTURU ATBALSTU! VISAS, RUNĀTĀJU UZTVERĒ , ESOŠĀS PROBLĒMAS VALSTĪ BIJA -TIKAI VIENĪGĀJĀ ĪPAŠUMĀ!? Lai kā lūdzu iespēju izteikt savu sakāmo, pat rādīju invalīda apliecību, atrunājās ierēdņu līmenī!? KĀRTĒJĀ ,,TVAIKA NOLAIŠANA,,!

Atbildēt

Balts etniskais

27.03.2017. 23:01

Ko tad ti centīgi skrieniet par tām partijām balsot? Ar to vien jau esiet paši pārkāpuši Satversmi! Gudrīši, kaut reizi dzīvē esiet paņēmuši un izlasījuši Latvijas Republikas Satversmi 1922.gada 15. februāra izdevumā?Tur ir skaidri un gaiši pielikumā par vēlēšanām: Deputātus izvirza Latvijas tauta. Katram kandidātam ir jābūt 100 galvotājiem! Patreiz no 1993.gada gandidātus izvirza partijas! Tas ir Satversmes pārkāpums!Paskatīsimies, kādi joki būs pie Pašvaldību vēlēšanām? Cik čakli skriesiet un balsosiet? Paši sev tautieši rokat kapu! Partijas vajag boikotēt! Domājiet, cīnaties. Vēl četri gadi tādā stilā, Latvijas valsts vairs nebūs!

Atbildēt

anti

27.03.2017. 21:55

Maksaju tukstosos par nekustamo ipasumu ,kuru esmu ar mieru pardot tris reizes letak neka kadastrala vertiba. Bet tas nekas . Velesu par par Usakovu ,jo gribu panakt ,lai jus visi pec cetriem gadiem ietu velet un saprastu ,ka Rigu parvalda kremla ielikteni ,kuriem uzdots atrisinat latviesu jautajumu...

Atbildēt

a

27.03.2017. 07:52

»

Mans Vārds

Lūdzu iepazīstieties ar


tāpēc, ka Latvijas ierēdņu izpratnes demokrātijā nav citas protesta formas, lai neizdomātu krimināllietu pret organizētājiem.

Atbildēt

Netaisnība

27.03.2017. 04:57

Par citu,80% mājas dzīvokļu īpašnieku nobalsoja par ateikšanos no daļas zemes kura ir puespiedu nomā,bet zemes īpašnieki negrib to ņemt atpakaļ,viņiem vajag labāk nomas naudu,nu tad par taisnīgumu,viņiem par šo zemi piedāvāja 90 g.gan kompensācijas sertifikātus gan zemi citāe vietā,bet tagad mēs gribam adot viņiem daļu zemes,bet nekā to nevsjag,bet vajag mūs renriekus ar garantētu peļņu slaukt.Pašvaldiba uz mūsu iesniegumu atbildēja ,ka ja īpašnieks atsakās ņemt zemi atpakaļ tad nekā,lai mēs paši vienojamies ar īpašnieku,tas ir piespiedu nomnieks ar garentētas peļņas saņēmēju.Gadijums ir noticis Ogrē.

Atbildēt

Patiesība

26.03.2017. 17:34

Tātad, par NĪ. Nav vienotas maksājumu noteikšanas sistēmas Eiropā.
Tomēr pamata principi, uz kuriem tiecas, ir divi, turklāt tie nav saistīti ar komunistisko pārliecību vai sociālistisko taisnīgumu.

Pirmais princips: Vienotais nekustamais īpašums, proti, zeme un infrastruktūra uz/zem tās veido vienu nedalāmu NĪ. Latvijā tas pagaidām nav iespējams to izņēmumu dēļ, kuri tika pieļauti zemes reformas laikā.

Otrais- orientēšanās uz NĪ tirgus vērtību. Turklāt, tagad tiek pasniegts, ka vairākās valstīs NĪ nav jāmaksā, bet kaut kā aizmirst pateikt otru pusi- šajās valstīs ir jāmaksā vai nu kapitāla pieauguma nodoklis (jo vērtīgāks paliek īpašums, jo vairāk jāmaksā) vai transakciju nodoklis, proti, kamēr cilvēks dzīvo savā mājā, viņu neaiztiek, bet, ja viņš vēlas savu māju pārdot, tad jāmaksā transakcijas nodoklis, kas kompensē visu gadu nesamaksāto zemes nodokli.
Tāpēc būtu labi, publicējot visādas muļķīgas tabulas, redzēt visu ainu kopumā.

Plus, lai viss paliktu vēl sarežģītāk, ir divi dažādi principi, kā nosaka NĪ citās valstīs, proti- AD REM, kad nevienu neinteresē, kas ir īpašnieks, svarīga ir tikai īpašuma tirgus vērtība un AD PERSONAM, kad nodoklis tiek noteikts, balstoties uz nodokļa maksātāja sociālo stāvokli- bagātie par līdzīgu īpašumu maksā vairāk, bet nabagi- mazāk.

Bet viss šis "Ābram-Šsonu" sāktais process vairāk izskatās nevis pēc taisnīguma cīņas, bet lai visādiem Ābram-šsoniem būtu jāmaksā nosacīti daudz, daudz, daudz mazāk, nekā teiksim Kombuļu bauriem Latgalē. Diemžēl...

Atbildēt

jibiorio

26.03.2017. 14:35

https://ivetabuike.wordpress.com/2017/03/22/5-nin-ieraksts-liela-breka-bet-kas-ta-par-vilnu/

Atbildēt

fakti

26.03.2017. 13:28

Nodoklis nedrīkst būt lielāks par mēnešalgu. Lielākā daļa cilvēku saņem 300 - 500 eu mēnesī un tātad tik liels varētu būt arī nodoklis īpašumam. Latvijā tas ir uzpūsts tādos augstumos, ka sķiet. notiek apzināta zemes un māju atņemšana pamatiedzīvotājiem dažu labā! Ari zeme pie jūras nevar būt tik dārga, jo te nav Kannas Francijā!

Atbildēt

vispār

26.03.2017. 10:16

»

jautājums

Man īsti nav laika pārbaudīt, bet man liekas, ka gadu atpakaļ viņa bija ziņās un vai šai skolotājai gadījumā NĪN netiek rēķināts par 2(DIVĀM) ēkām


Pirms dažiem gadiem Hiršsone bija pamanījusīes iekļut Lapsas veidotajā Latvijas vērtīgāko zemju īpašnieku topā.

Atbildēt

Silavs

25.03.2017. 14:11

Neticu, ka šī sapulce ko dos. Ne jau sapulces ir jārīko... Ja šī sapulce ir plānota ar tūdaliņu dziedāšanu un dancošanu - labāk neiet vispār. Iznāks tāda ākstīšanās.

Atbildēt

LOL

25.03.2017. 13:01

»

Balts etniskais

Acīmredzami cilvēki neapjēdz, ko nozīmē NĪN? Ne valstij, ne kādam citam nav darīšanas gar Nekustamo īpašumu! Tas ir neaizskarams! To varēja izdomāt tikai KPSS biedri un skauģi kuriem tas nav! Nodokli drīgst ieņemt tikai no iedzīvotāju ienākuma-peļņas! Un tad vēl paceļas jautājums, vai pat to drīkst ...


Ja īpašums ir neaizskarams, kur es varu pieteikties uz savu neaizskaramo Latvijas daļu? Tak nebūsim absolūti idioti - neaizskaramais īpašums ir tikai feodālās iekārtās - visās pārējās par to, ka cilvēki uzbliež sētu un pasaka, ka citiem tur ir ierobežota pārvietošanās ir jāmaksā par šo privilēģiju.

Eiropā daži menedžeri tikai sapņo par to, kādas algas saņem Latvijas menedžeri... Atslābstiet ar savu Eiropu.

Atbildēt

jautājums

25.03.2017. 12:53

»

A.Balts

Nekāda privātīpašuma nav. Ja tu kādam citam maksā par zemi, ēku, auto, traktoru nodokli, tad tas nav tavs īpašums. Un, ja tu nodokli nemaksā, tad tev tavu zemi, ēku un traktoru atņem. Ja tev kaut ko var atņemt, tad tas nemaz nav tavs...


Kādu valdību tauta(penši) ievēl, tādu arī ir pelnījuši. Tā vietā lai jūs te rakstītu klicerējumus par to, ka neko nevariet izdarīt, būtu labāk paņēmuši pie čupra tos par kuriem balsojuši un savāktos kopā un ievēlētu tos no kuriem var prasīt atbildību. Bet, vispār - ejiet d!rst ar savu nodokļu atcelšanu - nodokļi ir jāmaksā un ne jau tikai skolotājiem(Kas ir valsts ierēdņi un kas var atļauties tos maksāt! Par vienu - ne jau diviem īpašumiem!), bet arī miljonāriem ir jāmaksā par savām pilīm - arī tad, ja tā ir vienīgā būdiņa, kurā dzīvo...

Atbildēt

jautājums

25.03.2017. 12:46

Man īsti nav laika pārbaudīt, bet man liekas, ka gadu atpakaļ viņa bija ziņās un vai šai skolotājai gadījumā NĪN netiek rēķināts par 2(DIVĀM) ēkām?

Atbildēt

Vietējais

24.03.2017. 13:41

Pats galvenais - privātīpašuma neaizskaramības princips tiek totāli ignorēts, nekaunīgi un brutāli visās vietās! Bet visi, kas to saprot, visi gudrie valstsvīri un tēmu labi pārzinošie juristi gļēvi klusē! Jautājums pamatā vienkāršs - ja tas ir pilsoņa likumīgi iegādāts vai mantots privātīpašums, tad kāpēc var likt maksāt kaut kādu NĪN, soda naudu par zāles garumu pilsoņa īpašumā, krūmu augšanu utt., pie tam, nešķirojot, vai tas ir ceļa, ielas malā, kas ietekmē pilsētas, ciemata “seju”, bet pat dziļā biezoknī esošam - tiek piemērots vienāds naudas sods?! Ja tas ir patiesībā nomāts valsts jeb pašvaldības īpašums, tad tā arī to jāpasludina, nekrāpjot tautu ar melīgiem, dzīvē neeksitējošiem likumiem un skaistiem nosaukumiem – “privāts īpašums”.

Atbildēt

A.Balts

24.03.2017. 13:35

Nekāda privātīpašuma nav. Ja tu kādam citam maksā par zemi, ēku, auto, traktoru nodokli, tad tas nav tavs īpašums. Un, ja tu nodokli nemaksā, tad tev tavu zemi, ēku un traktoru atņem. Ja tev kaut ko var atņemt, tad tas nemaz nav tavs.
Tavs privātīpašums ir tikai tas, ko tu efektīvi vari nosargāt no citiem, t.sk., kolektīvas bandas, kura saucas "valsts".
Un nosargāt no kolektīvas bandas tu parasti nevari neko. Pat savu brīvību un pliko dzīvību. Un pat savus pēc nāves mazliet pūt sākušos orgānus

Atbildēt

pasta balodis

23.03.2017. 20:46

labāk ejiet pie rīgas domes, viņi sacēluši šo nodokli debesu augstumos, bet nākošgad tas sasniegs kosmiskas tāles.

Atbildēt

patiesiba

23.03.2017. 17:17

Ari arzemes ir nekustamaa ipasuma nodoklis, bet ne tik astronomisks kaa Latvijaa un ja nokavee , tad neseko milzu soda procenti un nekad ne ipasuma atsavinasana. Par lielu 2 stavu maju ar lielu darzu apkart Belgijaa gadaa jamaksaa 900 eu nodoklis, nekad ne tusktosi! Un to nevar atnemt!

Atbildēt

pirts slota

23.03.2017. 10:53

»

Fakts

Nevienā valstī nav nekustamā īpašuma iekasēšanas kārtība kā Latvijā: kontu bezstrīdus bloķēšana, ja nesamaksā netaisno nekustamā īpašuma nodokli, paša īpašuma piespiedu pārdošanu izsolē, ja cilvēkam nav ar ko maksāt netaisno nodokli...


atmoda - pēkšņi ieraudzījuši ka vairāk kā 2000 īpašumi kalpo kā publiskas bibliotēkas kurām nodokļu pilnīgas atlaides?Tikai tagad?
Labi, ka arāju tauta izslāpusi pēc zinībām

Atbildēt

Replika

23.03.2017. 03:34

Kops Ardievām "Flora" - 1/4 gs. Kas mainījies? Nu jau lietisķi, bez patosa vēsturiskā apbūve ar visiem tās iemītniekiem tiek aizstāta ar stikla/betona klučiem, kam ar Rīgu ir stipri nosacīts sakars. Nav runa par dabisku pilsētas novecosanos, bet par forsētu, inscinētu nodokļu politikas rezultātā izjauktu pilsētas dabisko attīstību. Vēsturiskā apbūve jau 25 g. atpakaļ bija jāizdala kā reāli(ne -formāli) atbalstāma grupa.

Atbildēt

kuršu virsotne

22.03.2017. 23:35

Tātad, nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN) ir jāatceļ, JEBKURAM vienīgajam nekustamajam īpašumam (viens no: zeme -apbūves pilsētās 2500-3500m3 vai lauku teritorijās: apbūvējama/lauksaimniecības zeme un/vai mežs līdz 5-10ha kopā - lauku viensēta vai zemnieku saimniecība; zeme+ēkas/būves; tikai ēkas/būves; dzīvoklis/kopīpašuma domājamās daļa) valsts piederīgai fiziskai personai, kura ir LR nodokļu maksātājs-rezidents un kura patstāvīgā dzīvesvieta ir Latvijā, izņemot, ja:
#-nekustamais īpašums tiek izmantots komercdarbībā (ražošana, tirdzniecība, pakalpojumu sfēra, lauksaimniecība un mežsaimniecība - kas pārsniedz 5-10ha, zivsaimniecība, zvērsaimniecība), faktiski izmantotajā platībā;
#-tiek iznomāts, patapināts vai izīrēts (īre attiecas tikai uz dienesta viesnīcām);
#-tiek izmantos saimnieciskajā darbībā (izņemot pašnodarbinātām personām, amatniekiem, citu brīvo profesiju pārstāvjiem - masieri, šuvēji, mākslinieki, grāmatveži, juristi, advokāti, psihologi, auklītes, privātskolotāji, psihologi, kosmetologi u.c.

Atbildēt

village idiot

22.03.2017. 22:48

»

Nesapratu

Glups voi nu Rogovkas


Skaidrs, ka glups, ja nesaprot elementāru lietu. Īpašums ir tas, kas pieder pašam un nevienam uz to nav nekādu tiesību. NĪ nodoklis ir tīrā krāpšana, pamuļķi. Un tev pat nepielec, ka "valsts" tevi drāž dibenā.
Ja tu nopērc apenes, tad tās ir tavas, velc kājās vai velc uz galvas. Nekāds nodoklis par apeņu valkāšanu nevienam nav jāmaksā. Ja tu nopērc NĪ, jāmaksā katru gadu nodoklis. Tad kāds ir secinājums, auna galva? Secinājums tāds, ka NĪ nav īpašums, vismaz ne tavs, lohatron.

Atbildēt

jūrmalniece

22.03.2017. 15:17

Jā, pstāvs uzskats, ja dzīvo Jūrmalā, tad oi! Esi miljonārs un maksā. Bet mēs sākām 20 gadus atpakaļ iedzīvoties Jūrmalā, pamazām ķibinam savu vienīgo mājokli, tagad redz te būšot ekskluzīvs rajons, jo jūra tuvu, bet redz, tas paredzēts krievu jaunbagātniekiem, nevis Latvijas bērniem, un kapēc tāda netaisnība pret manu ģimeni un tautu, vai tad mūsu dzintara smiltis nav domātas mūsu labklājībai , bērnu veselībai, nevis kaut kādiem valsts finansu aprēķuniem un steriotipiem par jūrmalas iedzīvotājiem, kuru visi esot pārbagāti.

Atbildēt

ZM

22.03.2017. 12:48

»

Kargins

Pilnībā atbalstu pasākumu, man negribas maksāt par Jūrmalas 20000m2 villu- vienīgo īpašumu


Ja esi godīgi nopelnījis, tad kāpēc maksāt?
Īpašums ir konfiscējams, ja iegūts par noziedzīgi iegūtiem līdzekļiem.

Atbildēt

Institute Of Mental Health

22.03.2017. 12:14

Iniciatīvas grupai vajadzētu oficiāli pieteikt bada streiku, ne ēst un divas nedēļas nekakāt.

Atbildēt

Muša

22.03.2017. 11:05

Dzīves labākos gadus mocījos ar dzīvojamaš platības šaurību,tai pat laikā audzinājām bērnus.Abi ar vīru sitāmies pa dzīvi,lai ko nopelnītu un arī ietaupītu.Kad pa gadiem bija nelieli uzkrājumi radušies,tad gribējās uzbūvēt mājokli,kurā būtu jūtama brīvības sajūta,tas viss nāca ļoti grūti,jo lai ko ietaupītu bija daudz kas jāatsaka sev,praktiski viss,kas ir vilinošs,izņemot cītīgu darbu.Taču tagad par tām pūlēm,par paša sevis apkrāpšanu[visu labumu atteikšanu sev] maksā ragā šo nodokli pašvaldībai,valstij,ja ne,tad sagaidi,ka pašu izdzen uz nekurieni?Tātad par mūža darbu un centību TIEC SODĪTS,tā sanāk,lai tiktu uzturēti visādi sliņķi un klaidoņi.

Atbildēt

liana

21.03.2017. 23:00

»

Nikns aborigēns

Liāna Hiršsone, tālr. 2673986


Nejauši ieviesusies kļuda talruņa nr.Ludzu rakstit [email protected]

Atbildēt

Balts etniskais

21.03.2017. 22:08

Acīmredzami cilvēki neapjēdz, ko nozīmē NĪN? Ne valstij, ne kādam citam nav darīšanas gar Nekustamo īpašumu! Tas ir neaizskarams! To varēja izdomāt tikai KPSS biedri un skauģi kuriem tas nav! Nodokli drīgst ieņemt tikai no iedzīvotāju ienākuma-peļņas! Un tad vēl paceļas jautājums, vai pat to drīkst valsts darīt? Iedomājieties, cilvēks nopelna 2000 eur. Un faktiski no šīs peļņas darbiniekam izmaksā 10%. 90% paņem uzņēmējs! Valsts vēl atļaujas paņemt no šiem 10% vēl 9% ienākuma nodokli!Tālāk domājiet paši, par kādām krāpšanas summām ie runa.Eiropā darbinieki saņem vairāk kā Latvijā 5 reizes!Un jūs vēl gribat ar laupītājiem runāt? Vai mēs esam vergi?

Atbildēt

Monnmahh

21.03.2017. 17:43

Es drusku nesaprotu, kāpēc visi šāda veida pasākumi tiek vienmēr plānoti darba laikā?

Atbildēt

Nikns aborigēns

21.03.2017. 16:30

Liāna Hiršsone, tālr. 2673986
Es jau labprāt, bet sapulces tomēr nebūs, jo kāda cipariņa trūkst...

Atbildēt

nieva

21.03.2017. 11:34

Īpašuma tiesības uz zemi - principā tas ir piesavināšanās vai zādzības fakta atzīšana.Šī zeme nav piederējusi nevienam. Kādā brīdī kāds to piesavinājās, vēlāk dāvināja, nomāja vai pārdeva. Pēc tam zemi atņēma viens otram. Atkal dāvināja, pārdeva un sāka nostiprināt īpašuma tiesības.
Likumdošana nosaka, ka zagtas mantas pirkšana pircēju nepadara par īpašnieku.

Atbildēt

Kas bremzē?

20.03.2017. 21:33

"Finanšu ministrs Einars Repše uzdevis izstrādāt priekšlikumus,kas paredzētu,ka ar nekustamā īpašuma nodokli tiek apliktas tikai luksusa dzīvojamās platības.
Viņš kategoriski noraida priekšlikumu par nekustamā īpašuma nodokļa piemērošanu dzīvojamām platībām,kas ir vienīgais ģimenes mājoklis un nav pārmērīgi lielas uz vienu iedzīvotāju,informē Finanšu ministrijas Komunikācijas departamenta pārstāvis Aleksis Jarockis."
Skat."Repše: ar nodokli jāapliek tikai luksusa klases mājokļi",DB,2009.gada 22.maijs.

Atbildēt

Nodokļi Latvijā joprojām par labu saujiņai bagāto

20.03.2017. 21:17

"Nekustamā īpašuma nodoklis ir iznācis ļoti greizs-ir 1,5% par zemi un 0,1;0,2;0,3-par ēku.Līdz ar to,ņemot vērā vēl,ka Valsts zemes dienesta metodoloģijā,ēkas kadastrālajā novērtēšanā galvenais ir zemes faktors,tas ir nepareizs.Tapēc Jūrmalā,salīdzinot divus vienādus zemes gabalus,uz viena no tiem ir veca jūrmalnieka māja un uz otra-mūsu austrumu kaimiņa nopirkta pils,-nodoklim ir minmimāla atšķirība,mazliet augstāks ir tikai ēkas nodoklis.Zemes nodoklis ir vienāds un ļoti augsts attiecībā pret ēkas nodokli.Ja jūs varat atļauties lielākas ēkas,jums ir jāmaksā lielāks nodoklis.Un relatīvi jāsamazina proporcijas attiecība starp ēku un zemi."
Skat."Roberts Zīle žurnālam "Bilance"-Nodokļi Latvijā joprojām par labu saujiņai bagāto",3.septembris 2012.

Atbildēt

Nevar salīdzināt

20.03.2017. 20:56

»

U.U.

Kāpēc tāds nepiemērots žanrs - sapulce? Sapulces rīko, lai kaut ko apspriestu. Vai tad vēl ir kaut kas jāapspriež? Viss ir skaidrs! Zagļu un stulbeņu latviešu paradīzē viss ir sen jau skaidrs. Sapulces vietā ir jābūt franču normai: Francijas konstitūcijas (pieņemta 1793.g.24.VII) ievadnodaļas “Cilvēka...


Revolūcijai vajadzīgs sponsors. Frančus nosponsorēja Rotšilds. Soross jau finansēja Zatlera apvērsumu. Nekāda lielā atdeve nebija laikam.
Vispār par franču revolūciju maz kāds ko zina, citādi paralēles nevilktu, nekā skaista un lietderīga tur nebija.

Atbildēt

Priekšvēlēšanu aktivitāte

20.03.2017. 20:51

Brauc uz Īriju, skolotāja no ZZS, na h..j.

Atbildēt

īpašuma fikcija

20.03.2017. 20:42

kas tas par īpašumu, par kuru jāmaksā nodoklis? Par to, kas pieder tev, tev nevienam nekas nav jāmaksā, ja tu maksā, tad tev tas nepieder.

Atbildēt

Kargins

20.03.2017. 20:03

Pilnībā atbalstu pasākumu, man negribas maksāt par Jūrmalas 20000m2 villu- vienīgo īpašumu.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

20.03.2017. 19:23

Cilvēki saviem ienaidniekiem, kangariem, kautko lūgs. Vai tad tā nav kārtējā liecība par bauriem?

Šeit skaidrojumi par "privātīpašumu" no pārvaldes pozīcijām. Kangari speciāli veido situāciju kur galvenais izmantotais termins ir "privātīpašums", tas lai vairāk iespēju uzmest, izmantot baurus. Jarunā būtu par "tiesībām pārvaldīt īpašumu", tikai tad kangariem un visādiem zemes baroniem grūtāk paratizēt
https://youtu.be/L-ADv97DuLk

Atbildēt

>> Ojārs

20.03.2017. 18:21

Konkrēti, kuru latvieti no RD komentāra autors ir domājis? Jāsaka, ka RD ir izteikti polarizēta attieksme pret vietējiem iedzīvotājiem. Represīva ir arī sodu politika, kas tiek veidota kā nesamaksājamu sodu, sodu sodu un sodu procentu progresija.

Atbildēt

w

20.03.2017. 17:23

.. liepnieka memuāri no centrālcietuma kopējās kameras?

Atbildēt

Fakts

20.03.2017. 15:11

Nevienā valstī nav nekustamā īpašuma iekasēšanas kārtība kā Latvijā: kontu bezstrīdus bloķēšana, ja nesamaksā netaisno nekustamā īpašuma nodokli, paša īpašuma piespiedu pārdošanu izsolē, ja cilvēkam nav ar ko maksāt netaisno nodokli.

Cilvēkam nekas Latvijā nepieder. Nekustamā īpašuma esamība ir tikai ilūzija, to likuma vārdā var atņemt bez tiesas sprieduma jebkurā brīdī, ja neesi ar mieru vai nevari samaksāt nodokli.

Taču valsts ir laipni nabagiem atvēlējusi pēdējo iespēju: paņemt kādu kredītiņu, ātro kredītiņu kaut vai - progresējošā NN nodokļa samaksai - ja negribi tikt izdzīts no savām vienīgajām mājām un par šo kredītiņu valsts ir laipni atvēlējusi kļūt par vergu augļotājiem. Foršas lamatas nabagiem, kuri izdarījuši noziegumu - dzīvojot savu senču majās.

Tikai paverdzinātāji aizmirst, ka viņi barojas no šo nabagu "sviedriem un asinīm ".

Atbildēt

U.U.

20.03.2017. 14:56

Kāpēc tāds nepiemērots žanrs - sapulce? Sapulces rīko, lai kaut ko apspriestu. Vai tad vēl ir kaut kas jāapspriež? Viss ir skaidrs! Zagļu un stulbeņu latviešu paradīzē viss ir sen jau skaidrs. Sapulces vietā ir jābūt franču normai: Francijas konstitūcijas (pieņemta 1793.g.24.VII) ievadnodaļas “Cilvēka un pilsoņa tiesību deklarācija” 35. punktā ir teikts: “Kad valdība neievēro tautas tiesības, tautas un tās katras daļas sacelšanās ir tās svēta tiesība un neatliekams pienākums”. Bet vai ir vērts latviešus salīdzināt ar frančiem?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

FotoVecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai.
Lasīt visu...

21

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

FotoSIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā pieprasa atsaukt desmit maldinošas ziņas sižetā, kas tika pieteikts kā "No "Latvijas valsts mežu" koksnes eksporta uz Skandināviju krējumu nosmeļ privāts uzņēmums".
Lasīt visu...

21

Dieva valstība

FotoJānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko kalpošanu un kļuva par ļoti ievērojamu Dieva Vārda sludinātāju.
Lasīt visu...

21

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

FotoRektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot, ka likuma grozījumus, ko Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izstrādājusi ar mērķi ieviest augstskolās padomes, uzskata par juridisku brāķi. Likumprojekta zemo kvalitāti apliecina fakts, ka dažādu institūciju iebildumi pret to izziņā apkopoti uz 570 lapām. Likumprojekts Saeimā ir būtiski jāuzlabo, un augstskolu pārstāvji aktīvi iesaistīsies šajā procesā.
Lasīt visu...

18

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

FotoAr nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aicinājusi Latvijas Televīziju "savos redakcionālajos lēmumos neveidot papildus konkurenci komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem". LTV lūgusi Eiropas Raidorganizāciju apvienību (EBU) un Konkurences padomi sniegt savu vērtējumu par radušos situāciju. Latvijas Televīzija uzskata, ka NEPLP aicinājums ir ne vien nekorekts un liek domāt par mēģinājumiem ietekmēt sabiedriskās televīzijas redakcionālo neatkarību, bet arī uzskatāmi demonstrē NEPLP ieienteresētību komercmediju interešu aizstāvībā.
Lasīt visu...

21

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

FotoLatvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu ietekmē. Ne mazums no jūras un sauszemes ieradās dažādi pirātiskie ieklejotāji. Un šo kungu valdīšanas vai ietekmes laikā izveidojās arī atsevišķu Latvijas zemes nostūru reliģiskās, kultūras un valodas tendences, ko tagad apzīmē par kultūrvēsturiskiem novadiem, ko saistībā ar novadu reformu izceļ, šķeļ un sadala Latviju un nu jau virza likumus un normas, lai ierādītu katra šī “novada” administratīvās robežas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...

Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...