Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Nodokļi jāceļ, un tos cels 12. Saeimas vēlēšanu uzvarētāji

Pēteris Apinis, Vienotības reklāmu apmaksātājs
01.10.2014.
Komentāri (32)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

xxx

06.10.2014. 10:50

Lai paliek šoreiz nodokļi, taču nespēju saprast, kkāpēc Apinis mums "iesmērēja"Upenieku ar savām reklāmām? Tagad uzzinām, ka viņš ir no Olšteina kompānijas - iefiltrējies Vienotībā, kur laipni pieņemts. Kādi ir viņa "labie" darb i? Par to drīz uzzināsim!!!!!!

Atbildēt

Kārlis

04.10.2014. 13:51

Mūsu zemnieku zemo konkurētspēju milzīgi augstās PVN likmes dēļ pārtikai,pilnībā ignorēsim? Padarīsim mūsu laukus vēl tukšākus,Apiņa kungs?

Atbildēt

Redz,kā?

04.10.2014. 13:44

Vai pats,Apini,tu nepamēģinātu,maznodrošināto vietā regulāri pazemoties-izlūgties šo sociālo pabalstu,dienām ilgi nīkstot rindā sociālajos dienestos? Vai maz pats apjēdz,ka bieži vien,pabalsta lūdzēja ienākumi,palielinoties tiem tikai par dažiem eiro,vairs neatbilst maznodrošinātā statusam,un cilvēks tiek uzskatīts jau par "turīgu"?
Centies neatlaidīgi,pierādīt,ka visas pasaules ekonomisti ir dumjāki par "Vienotības" ekonomistiem? Ka Latvijai neatbilst ne citu valstu (ne tikai Eiropas)ienākuma nodoklis pēc maksātspējas principa,ne samazināta PVN likme pārtikai,ne pat citu valstu obligātās veselības apdrošināšanas sistēmas,izņemot tikai un vienīgi "Vienotības"Circenes un Viņķeles piedāvātie varianti?
Ja jau tā tiešām būtu,kā centies te tagad cilvēkiem ieborēt,tad diez vai samazinātā PVN likme pārtikas pamatproduktiem,piemēram,-0% Lielbritānijā,Īrijā un Maltā,2,5% Šveicē un Lihtenšteinā,3% Luksemburgā,4% Spānijā,5,5% Francijā un Monako,6% Beļģijā un Nīderlandē,7% Vācijā un Islandē,būtu neizmainīta saglabājusies kopš PVN ieviešanas!

Atbildēt

sss

04.10.2014. 13:11

1. vajag veicināt lielākas algas un darba vietas lai cilvēkiem būtu nauda ko tērēt, jo vairāk tērēs naudu veikalos,u..c. jo vairāk valstī ieplūdīs pvn nevar pras\it lielus nodokļus no algas un vēl lielus pvn
tas veicinās izbraukt no Lv kpc man jāmaksā 70€ no minimālās algas es katru centu nopelnu ar savām rokām smagi strādājot ne jau sēžot krēsļā, tākā dēļ darba citā pilsētā dzīvoju tad vajag dzīvokli noturēt arī..
2. stingrāk kontrolēt valsts maizē strādājošos,kur un kā tērē naudu visa gada garumā ne tikai pirms vēlēšanām..
3. valstij jātaisa savi valsts uzņēmumi veikali, u.c. kpc padomu savienība varēja tā darīt? tpc ka šajā lietā bija gudrāki un valstij bija nauda un varēja atīstities ..
4. sakārtot zobārstniecību, jo tās cenas nau reālas no izejmatriāliem lielu daļu bāž kabatās nemaksājot nodokļus..+ labi pelna paši..

Atbildēt

Jāceļ nodokļus?

04.10.2014. 13:04

Lai uzturētu divreiz vairāk ministriju nekā Šveicē,Rumānijā un Ungārijā? Lai uzturētu valsts kapitālsabiedrību valdes un restaurētās "trekno gadu"padomes ar dubultotām algām,prēmijām un pat milzīgiem sociālajiem pabalstiem,pēc darba koplīgumiem ar nozaru arodbiedrībām?
"Aizsedzoties aiz ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD)prasībām,Saeimā tiek bīdīts cauri Publisko personu kapitāldaļu un kapitāla pārvaldības likums,kas cita starpā paredz valsts uzņēmumos atjaunot padomes,kas savulaik dēvētas par partiju barotavām."
Skat."Saeima ar uzņēmumu padomēm gatavojas atgriezt"padomju laikus",Latvijas Avīze,Ģirts Zvirbulis,8.jūlijs 2014.
Balsojumā pret padomju atjaunošanu bija tikai Ilma Čepāne,Andrejs Judins "Vienotība") un Augusts Brigmanis (ZZS)!

Atbildēt

Jānis Miezis

04.10.2014. 12:29

Nodokļus nav jāceļ! Tos jānomaina pret progresīvajiem!Arī IIN!
"...jo straujāks ir iedzīvotāju ienākuma nodokļa likmes samazinājums,jo mazākas paliek iespējas celt ar nodokli neapliekamo ienākumu slieksni.Faktiski katrs samazinātais ienākuma nodokļa likmes procenta punkts nozīmē lielāku pēcnodokļa ienākum pieaugumu tiem,kam tie jau tā ir lieli,nevis tiem,kam tie ir zemi",atzīst R.Zīle."
Skat."Pēc Jāņiem Latvijas iedzīvotāji būs nomaksājuši nodokļus un sāks pelnīt sev",Domā,11.05.2012,15:00 www.domā.lv/zinas/pec-janiem-latvijas-iedzivotaji-bus-nomaksajusi-nodoklus-un-saks-pelnit-sev

Atbildēt

ūsainais purns atkal visu izpratis nepareizi ierastis

03.10.2014. 19:31

nav jāceļ nodokļi bet gan jādrukā vairāk naudas kā amērikā ...

eiropas taupība iepretīm amerikas drukāšanai ir izgāzusies ...

Atbildēt

ūsainais purns atkal visu izpratis nepareizi ierastis

03.10.2014. 19:29

nav jāceļ nodokļi bet gan jādrukā vairāk naudas kā amērikā ...

eiropas taupība iepretīm amerikas drukāšanai ir izgāzusies ...

Atbildēt

okšeris

03.10.2014. 14:14

»

mmh

arī Latvijā no Zimbabves vidējās algas nodokļus nemaksā, un kas no tā


varbūt sākt ar varas partiju lobētiem sponsoriem bankām? filiāles vispār Latvijā neparko neatskaitās un nemaksā neko. Varbūt sākt ar tādu Danska bankas filiāli, kas vispār ir fikcija un kam nav nekāda sakara ar Dāniju kā tikai nosaukums? Cik tādi ir nozagušu valsts kasei nodokļos, bet atkatos sponsorē visādus likteņdārzus? Cik Vītolam straujā uzdāvināja no valsts (mūsu) kabatas un cik par to invalīdiem bezamaksas operācijas varēja uztaisīt? Cik tādās slimnīcu rekonstrukcijās atkatos veselības ministrijas ierēdnīši un viņu saimnieki - vadošie tautas kalpi ir saņēmuši, ka miljoni gar kāju aizgājuši un turpina aiziet? Labāk Pēteri, paskaties reāli sev deguna galā....jeb to negribi redzēt? Nav izdevīgi, jo savādāk saimnieki kaulu neatmetīs?

Atbildēt

jopcik

02.10.2014. 02:53

nevis nodokļi jāpaaugstina (izņēmums - bagātnieku IIN), bet gan valsts liekēži jāizravē un izdevumi jāizrevidē! :)

Atbildēt

nodokļu politika

01.10.2014. 22:28

Nodokļu politikas Latvijā vispār nav, ir tikai valsts budžeta jeb kopbudžeta pildīšanas fiskālā politika.
Neviens nodoklis Latvijā neko citu nestimulē kā tikai meklēt iespējas to apiet, un neviens nodoklis neko citu nebremzē kā tikai ekonomiku un tautas labklājību.
Nu Apinis jau ir slavens ar saviem murgiem par ekonomiskiem un finanšu jautājumiem, jo pats neko mūžā nav radījis kā tikai haosu un izmisumu.
Nodokļu likmes ir jāmazina būtiski un neapliekamie ienākumu būtiski jāpaceļ - tikai tad var cerēt uz objektīvu nodokļu masas pieaugumu un uzņēmumu izdzīvošanu ES konkureneces apstākļos.

Atbildēt

reizrekins

01.10.2014. 21:10

Puisim ar to ekonomiku ir kā ir -būtu labak apmeklējis pamatskolu!

Atbildēt

Sūdraba

01.10.2014. 20:10


Visi komentu autori ir muļķi .

Atbildēt

uz ko cer apiņa kungs

01.10.2014. 19:20

šeit ir jāpalabo tomēr ka nodokļus cels un arī elektrības tarifus ja paliks pie varas pašreizējā koalīzija vienotība naeki un zzs uz ko cer apiņa kungs ...

Atbildēt

uz ko cer apiņa kungs

01.10.2014. 19:20

šeit ir jāpalabo tomēr ka nodokļus cels un arī elektrības tarifus ja paliks pie varas pašreizējā koalīzija vienotība naeki un zzs uz ko cer apiņa kungs ...

Atbildēt

krahhs

01.10.2014. 18:13

izveidota komisija kura skaitiis cik lielu skaade no PSRS nebuushanaam. skaitiis par muusu naudu.nebuutu labaak saskaitiit cik par Latvijas ,,briivvalsts,,gadiem pakaasa naudu muusu genialaas valdiibas,saakot ar g24,sveshu kugju sagrieshanu un beidzot ar Air,parex,tiltu,metalurgu un birokraatijas nesamerigiem teerinjiem.valsts paraads nobaalees

Atbildēt

bs

01.10.2014. 17:47

Man vienalga ko jenotu demagogi muld par ieguvumiem no samazinātā pvn pārtikai,es zinu ka pārtika ir cilvēka pam
atnepieciešamība un ir amorāli aplikt ar augstiem nodokļiem cilvēka vēlmi paēst,it sevišķi trūcīgo.

Atbildēt

Els

01.10.2014. 17:16

»


APtaisijos atkalē ,pidodiet , atvainojiet .... dizenterija ,smagā formā , ar psichiskām kOMplikacijam .... ! :)))}

Atbildēt

01.10.2014. 15:12Ontūns Mazpusāns© un Pēteris Apinis© ir idioti.

Atbildēt

xyz

01.10.2014. 14:14

Daži teikumi ir tiešām pareizi - tie kas attiecas uz faktu, "ceļu būve tērē" .....Ceļu būvē cik vien neaiziet atkatos, tiem, kas pieļauj ka tā būvē visādi Vai kāds ir parēķinājis cik valstij pie putras katla esošie un tuvu stāvošie ir nozaguši valstij? Vai kādai partijai ir konkrēti priekšlikumi kā naudu atgūt? Tur iekšā ir ...oioioi - neviens nodoklis neūbtu vismaz gadus desmit jāceļ...? Ja nu tikai jāceļ kāds cietums vēl...un dārgo luksus mantu glabātavas.... Cita ceļa nav, ja negrib lai pēdējie darbaspējīgie emigrē no valsts, jo tad valdība varēs vienīgi sūkāt ledu....

Atbildēt

Mumins

01.10.2014. 13:32

»

Jānis

Kā pieminēja nekutamā īpašuma nodokli es sapratu ka šis kungs ir vienkārši idiots. Kopš 90tajiem nekustamā īpašuma nodoklis ir palielinājies 10 reizes. Es par savu ģimenes māju un 1200m2 zemi agrāko 15Ls vietā tagad maksāju 200 EUR. Pat pasaules bagātākais cilvēks maksā 1%, bet es 1,5%. Tādēļ arī esam...


Tieši tā. Izlasīju līdz vietai, kur PA raksta, ka LV esot trešie zemākie nodokļi ES. sapratu, ka tālāk lasīt nav jēgas. Jā, uz papīra varbūt tā aŗī ir, bet, ja man, jebkur Eiropā būtu tāda alga, kāda ir šeit, es viennozīmīgi maksātu nesalīdzināmi mazāk nodokļos nekā šeit, LV, maksāju šobrīd. Tas pats - ar PVN pārtikai. Nezinu, kur vēl tas ir 21% kā pie mums, bet, ja sametam vienā katlā nodokļuds par luksus lietām (kuras šeit spēj iegādāties labi, ja 1% iedzīvotāju) un pārtiku, tad - jā - PVN mums arī iznāk zems!
Nevis raksts, bet cilvēku muļķošana izbijuša ministriņa izpildījumā, bet nu savādāk jau tādi vairs nemāk.

Atbildēt

hmm

01.10.2014. 13:04

katram kas balsos par Vienotību - kangara ordeni

Atbildēt

hmm

01.10.2014. 13:03

nav korekti manipulēt ar jedzienu nodokļu slogs no IKP jaskatās, ka tas veidojas , jp, piemēram, no ārzemēm Īrijas atvestai naudai tas ir zems, ES ieguldījumiem zems , investīcija zems, bet tiem kas dzīvo un stradā un maksā nodokļus Latvijā, nodokļu slogs ir nenormali augsts, vai Apinis var nosaukt kaut vienu nodokļu , kas būtu zema, mūsu nodokļu likmes ir augstas, bet algām vispār ir augstākā likme pasaulē, piem Vacijā no mūsu vidējās algas IIN vispār nemaksā, un nevajag biedet mūs ar Zviedrijas multimiljonaru nodokļu likmēm ...

Atbildēt

Pareizi ir

01.10.2014. 09:45

Vergi pārak daudz patērē. Jāpaceļ nodokļus patēriņam lai glābtu situāciju.
Vēl vergi pārāk veiksmīgi cīnās ar komunālajiem maksājumiem. Vajag uzreiz daudzkārt celt nodokļus nekustamajam īpašumam.
Celt PVN luksus precēm ir laba doma. Nedod dievs kāds vergs pacelsies un atļausies sev kautko nopirkt. Taviem čomiem protams tas neskādēs, mēs jau zinam tavu draugu manevrus kā apiet PVN.

Un ne viena vārda par kaklakungiem vai par lēmumiem kas apkalpo svešas intereses upurējot mūsējās

Redzkur Ukrainas pilsētas mērs stāsta kā dubultot algas gada laikā
http://youtu.be/narBFZXXIAY

Atbildēt

Jānis

01.10.2014. 09:38

Kā pieminēja nekutamā īpašuma nodokli es sapratu ka šis kungs ir vienkārši idiots. Kopš 90tajiem nekustamā īpašuma nodoklis ir palielinājies 10 reizes. Es par savu ģimenes māju un 1200m2 zemi agrāko 15Ls vietā tagad maksāju 200 EUR. Pat pasaules bagātākais cilvēks maksā 1%, bet es 1,5%. Tādēļ arī esam dziļā dirs..ā, ka nesaprotam cik ir viens plus viens. Kādi mazākie nodokļi? Kopējais nodokļu slogs ko maksā viens darbinieks ir 82,5%. Nevajag muldēt par darba devēju un darba ņēmēju nodokļiem. Kopā ir 82,5%, ja vēl pieskaita 10 reizes palielināto nekustamo nodokli, rodas jautājums: kur paliek nauda? Nevajag dirs..t un zagt.

Atbildēt

Aivars

01.10.2014. 09:31

Klau Apiņa k-gs, tu arī šajā maizē esi iesēdies? Tu vispār zini kas rada un maksā nodokļus? Kaut gan tu jau nezini, jo pats esi tikai un vienīgi patērētājs kas neko nerada (par nodokļiem), bet tikai tērē. Tā ka būtu labāk paklusējis.

Atbildēt

celt var tiem, kuri nodokļus maksā

01.10.2014. 09:24

Ja nebūtu parazītu kā apinis, nodokļi nebūtu vajadzīgi.

Atbildēt

mc

01.10.2014. 09:12

Paldies Apini!Pārliecināji,par Vienotību noteikti nebalsošu un mēģināšu pārliecināt motobrāļus darīt tāpat!

Atbildēt

b. Nevilks

01.10.2014. 08:35

Peec stundas vai divaam piesleegsies iereednieciiba un paudiis atbalstu Apinim.

Atbildēt

Vecais

01.10.2014. 08:15

Kādēļ tāda nevēlēšanās apkarot ēnu ekonomiku un aplokšņu algas ?
Reāls solis būtu,ja redzētu pirmos 20 apcietinātos direktorus un galvenos grāmatvezus.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

6

Par atkritumu krīzi

FotoEsmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela... Esmu par to rakstījis savā prezidenta programmā, sk. "Cilvēks kontrolē pašu galveno". Esmu to izskaidrojis attiecīgajos video 1.daļa un 2.daļa. Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā.
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

FotoBrīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana par absurda tirāniju nav arī antivēsturiska kaprīze. Jau senie dievi mītos filosofiski sprieda par cilvēku, vai viņš ir labs vai viņš ir slikts, pieļaujot bezjēdzības un bezjēdzīgai rīcībai izdomājot dažādus attaisnojumus.
Lasīt visu...

21

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

FotoKā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē tās bijušā priekšnieka atbalstīšanai, mēs, pensionāri, un ne tikai pensionāri, bet visi Latvijas pilsoņi tiekam apzagti. Jo mūsu, nodokļu maksātāju nauda tiek izmantota, lai vieni priekšnieki no Valsts robežsardzes, izmantojot administratīvo resursus, organizētu parakstu vākšanu zem raksturojuma par citu Valsts robežsardzes priekšnieku (nu jau izbijušo) Normundu Garbaru.
Lasīt visu...

12

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

FotoKarteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen - ne tikai sadārdzinātās pasūtījumu tāmēs, bet arī savdabīgi uzvarētos iepirkuma konkursos un visatļautīgā attieksmē pret pasūtītāju.
Lasīt visu...

21

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

FotoCeturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas seja ir reperis – miljonārs Timurs Junusovs jeb Timati. Viena no viņa pēdējām kolekcijām ir radīta sadarbībā ar Krievijas aizsardzības ministrijas akciju sabiedrības “Vojentorg” veikalu tīklu “Krievijas armija”.(3)
Lasīt visu...

21

Tvaiks

FotoKad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...