Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Nodokļi jāceļ, un tos cels 12. Saeimas vēlēšanu uzvarētāji

Pēteris Apinis, Vienotības reklāmu apmaksātājs
01.10.2014.
Komentāri (32)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

xxx

06.10.2014. 10:50

Lai paliek šoreiz nodokļi, taču nespēju saprast, kkāpēc Apinis mums "iesmērēja"Upenieku ar savām reklāmām? Tagad uzzinām, ka viņš ir no Olšteina kompānijas - iefiltrējies Vienotībā, kur laipni pieņemts. Kādi ir viņa "labie" darb i? Par to drīz uzzināsim!!!!!!

Atbildēt

Kārlis

04.10.2014. 13:51

Mūsu zemnieku zemo konkurētspēju milzīgi augstās PVN likmes dēļ pārtikai,pilnībā ignorēsim? Padarīsim mūsu laukus vēl tukšākus,Apiņa kungs?

Atbildēt

Redz,kā?

04.10.2014. 13:44

Vai pats,Apini,tu nepamēģinātu,maznodrošināto vietā regulāri pazemoties-izlūgties šo sociālo pabalstu,dienām ilgi nīkstot rindā sociālajos dienestos? Vai maz pats apjēdz,ka bieži vien,pabalsta lūdzēja ienākumi,palielinoties tiem tikai par dažiem eiro,vairs neatbilst maznodrošinātā statusam,un cilvēks tiek uzskatīts jau par "turīgu"?
Centies neatlaidīgi,pierādīt,ka visas pasaules ekonomisti ir dumjāki par "Vienotības" ekonomistiem? Ka Latvijai neatbilst ne citu valstu (ne tikai Eiropas)ienākuma nodoklis pēc maksātspējas principa,ne samazināta PVN likme pārtikai,ne pat citu valstu obligātās veselības apdrošināšanas sistēmas,izņemot tikai un vienīgi "Vienotības"Circenes un Viņķeles piedāvātie varianti?
Ja jau tā tiešām būtu,kā centies te tagad cilvēkiem ieborēt,tad diez vai samazinātā PVN likme pārtikas pamatproduktiem,piemēram,-0% Lielbritānijā,Īrijā un Maltā,2,5% Šveicē un Lihtenšteinā,3% Luksemburgā,4% Spānijā,5,5% Francijā un Monako,6% Beļģijā un Nīderlandē,7% Vācijā un Islandē,būtu neizmainīta saglabājusies kopš PVN ieviešanas!

Atbildēt

sss

04.10.2014. 13:11

1. vajag veicināt lielākas algas un darba vietas lai cilvēkiem būtu nauda ko tērēt, jo vairāk tērēs naudu veikalos,u..c. jo vairāk valstī ieplūdīs pvn nevar pras\it lielus nodokļus no algas un vēl lielus pvn
tas veicinās izbraukt no Lv kpc man jāmaksā 70€ no minimālās algas es katru centu nopelnu ar savām rokām smagi strādājot ne jau sēžot krēsļā, tākā dēļ darba citā pilsētā dzīvoju tad vajag dzīvokli noturēt arī..
2. stingrāk kontrolēt valsts maizē strādājošos,kur un kā tērē naudu visa gada garumā ne tikai pirms vēlēšanām..
3. valstij jātaisa savi valsts uzņēmumi veikali, u.c. kpc padomu savienība varēja tā darīt? tpc ka šajā lietā bija gudrāki un valstij bija nauda un varēja atīstities ..
4. sakārtot zobārstniecību, jo tās cenas nau reālas no izejmatriāliem lielu daļu bāž kabatās nemaksājot nodokļus..+ labi pelna paši..

Atbildēt

Jāceļ nodokļus?

04.10.2014. 13:04

Lai uzturētu divreiz vairāk ministriju nekā Šveicē,Rumānijā un Ungārijā? Lai uzturētu valsts kapitālsabiedrību valdes un restaurētās "trekno gadu"padomes ar dubultotām algām,prēmijām un pat milzīgiem sociālajiem pabalstiem,pēc darba koplīgumiem ar nozaru arodbiedrībām?
"Aizsedzoties aiz ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD)prasībām,Saeimā tiek bīdīts cauri Publisko personu kapitāldaļu un kapitāla pārvaldības likums,kas cita starpā paredz valsts uzņēmumos atjaunot padomes,kas savulaik dēvētas par partiju barotavām."
Skat."Saeima ar uzņēmumu padomēm gatavojas atgriezt"padomju laikus",Latvijas Avīze,Ģirts Zvirbulis,8.jūlijs 2014.
Balsojumā pret padomju atjaunošanu bija tikai Ilma Čepāne,Andrejs Judins "Vienotība") un Augusts Brigmanis (ZZS)!

Atbildēt

Jānis Miezis

04.10.2014. 12:29

Nodokļus nav jāceļ! Tos jānomaina pret progresīvajiem!Arī IIN!
"...jo straujāks ir iedzīvotāju ienākuma nodokļa likmes samazinājums,jo mazākas paliek iespējas celt ar nodokli neapliekamo ienākumu slieksni.Faktiski katrs samazinātais ienākuma nodokļa likmes procenta punkts nozīmē lielāku pēcnodokļa ienākum pieaugumu tiem,kam tie jau tā ir lieli,nevis tiem,kam tie ir zemi",atzīst R.Zīle."
Skat."Pēc Jāņiem Latvijas iedzīvotāji būs nomaksājuši nodokļus un sāks pelnīt sev",Domā,11.05.2012,15:00 www.domā.lv/zinas/pec-janiem-latvijas-iedzivotaji-bus-nomaksajusi-nodoklus-un-saks-pelnit-sev

Atbildēt

ūsainais purns atkal visu izpratis nepareizi ierastis

03.10.2014. 19:31

nav jāceļ nodokļi bet gan jādrukā vairāk naudas kā amērikā ...

eiropas taupība iepretīm amerikas drukāšanai ir izgāzusies ...

Atbildēt

ūsainais purns atkal visu izpratis nepareizi ierastis

03.10.2014. 19:29

nav jāceļ nodokļi bet gan jādrukā vairāk naudas kā amērikā ...

eiropas taupība iepretīm amerikas drukāšanai ir izgāzusies ...

Atbildēt

okšeris

03.10.2014. 14:14

»

mmh

arī Latvijā no Zimbabves vidējās algas nodokļus nemaksā, un kas no tā


varbūt sākt ar varas partiju lobētiem sponsoriem bankām? filiāles vispār Latvijā neparko neatskaitās un nemaksā neko. Varbūt sākt ar tādu Danska bankas filiāli, kas vispār ir fikcija un kam nav nekāda sakara ar Dāniju kā tikai nosaukums? Cik tādi ir nozagušu valsts kasei nodokļos, bet atkatos sponsorē visādus likteņdārzus? Cik Vītolam straujā uzdāvināja no valsts (mūsu) kabatas un cik par to invalīdiem bezamaksas operācijas varēja uztaisīt? Cik tādās slimnīcu rekonstrukcijās atkatos veselības ministrijas ierēdnīši un viņu saimnieki - vadošie tautas kalpi ir saņēmuši, ka miljoni gar kāju aizgājuši un turpina aiziet? Labāk Pēteri, paskaties reāli sev deguna galā....jeb to negribi redzēt? Nav izdevīgi, jo savādāk saimnieki kaulu neatmetīs?

Atbildēt

jopcik

02.10.2014. 02:53

nevis nodokļi jāpaaugstina (izņēmums - bagātnieku IIN), bet gan valsts liekēži jāizravē un izdevumi jāizrevidē! :)

Atbildēt

nodokļu politika

01.10.2014. 22:28

Nodokļu politikas Latvijā vispār nav, ir tikai valsts budžeta jeb kopbudžeta pildīšanas fiskālā politika.
Neviens nodoklis Latvijā neko citu nestimulē kā tikai meklēt iespējas to apiet, un neviens nodoklis neko citu nebremzē kā tikai ekonomiku un tautas labklājību.
Nu Apinis jau ir slavens ar saviem murgiem par ekonomiskiem un finanšu jautājumiem, jo pats neko mūžā nav radījis kā tikai haosu un izmisumu.
Nodokļu likmes ir jāmazina būtiski un neapliekamie ienākumu būtiski jāpaceļ - tikai tad var cerēt uz objektīvu nodokļu masas pieaugumu un uzņēmumu izdzīvošanu ES konkureneces apstākļos.

Atbildēt

reizrekins

01.10.2014. 21:10

Puisim ar to ekonomiku ir kā ir -būtu labak apmeklējis pamatskolu!

Atbildēt

Sūdraba

01.10.2014. 20:10


Visi komentu autori ir muļķi .

Atbildēt

uz ko cer apiņa kungs

01.10.2014. 19:20

šeit ir jāpalabo tomēr ka nodokļus cels un arī elektrības tarifus ja paliks pie varas pašreizējā koalīzija vienotība naeki un zzs uz ko cer apiņa kungs ...

Atbildēt

uz ko cer apiņa kungs

01.10.2014. 19:20

šeit ir jāpalabo tomēr ka nodokļus cels un arī elektrības tarifus ja paliks pie varas pašreizējā koalīzija vienotība naeki un zzs uz ko cer apiņa kungs ...

Atbildēt

krahhs

01.10.2014. 18:13

izveidota komisija kura skaitiis cik lielu skaade no PSRS nebuushanaam. skaitiis par muusu naudu.nebuutu labaak saskaitiit cik par Latvijas ,,briivvalsts,,gadiem pakaasa naudu muusu genialaas valdiibas,saakot ar g24,sveshu kugju sagrieshanu un beidzot ar Air,parex,tiltu,metalurgu un birokraatijas nesamerigiem teerinjiem.valsts paraads nobaalees

Atbildēt

bs

01.10.2014. 17:47

Man vienalga ko jenotu demagogi muld par ieguvumiem no samazinātā pvn pārtikai,es zinu ka pārtika ir cilvēka pam
atnepieciešamība un ir amorāli aplikt ar augstiem nodokļiem cilvēka vēlmi paēst,it sevišķi trūcīgo.

Atbildēt

Els

01.10.2014. 17:16

»


APtaisijos atkalē ,pidodiet , atvainojiet .... dizenterija ,smagā formā , ar psichiskām kOMplikacijam .... ! :)))}

Atbildēt

01.10.2014. 15:12Ontūns Mazpusāns© un Pēteris Apinis© ir idioti.

Atbildēt

xyz

01.10.2014. 14:14

Daži teikumi ir tiešām pareizi - tie kas attiecas uz faktu, "ceļu būve tērē" .....Ceļu būvē cik vien neaiziet atkatos, tiem, kas pieļauj ka tā būvē visādi Vai kāds ir parēķinājis cik valstij pie putras katla esošie un tuvu stāvošie ir nozaguši valstij? Vai kādai partijai ir konkrēti priekšlikumi kā naudu atgūt? Tur iekšā ir ...oioioi - neviens nodoklis neūbtu vismaz gadus desmit jāceļ...? Ja nu tikai jāceļ kāds cietums vēl...un dārgo luksus mantu glabātavas.... Cita ceļa nav, ja negrib lai pēdējie darbaspējīgie emigrē no valsts, jo tad valdība varēs vienīgi sūkāt ledu....

Atbildēt

Mumins

01.10.2014. 13:32

»

Jānis

Kā pieminēja nekutamā īpašuma nodokli es sapratu ka šis kungs ir vienkārši idiots. Kopš 90tajiem nekustamā īpašuma nodoklis ir palielinājies 10 reizes. Es par savu ģimenes māju un 1200m2 zemi agrāko 15Ls vietā tagad maksāju 200 EUR. Pat pasaules bagātākais cilvēks maksā 1%, bet es 1,5%. Tādēļ arī esam...


Tieši tā. Izlasīju līdz vietai, kur PA raksta, ka LV esot trešie zemākie nodokļi ES. sapratu, ka tālāk lasīt nav jēgas. Jā, uz papīra varbūt tā aŗī ir, bet, ja man, jebkur Eiropā būtu tāda alga, kāda ir šeit, es viennozīmīgi maksātu nesalīdzināmi mazāk nodokļos nekā šeit, LV, maksāju šobrīd. Tas pats - ar PVN pārtikai. Nezinu, kur vēl tas ir 21% kā pie mums, bet, ja sametam vienā katlā nodokļuds par luksus lietām (kuras šeit spēj iegādāties labi, ja 1% iedzīvotāju) un pārtiku, tad - jā - PVN mums arī iznāk zems!
Nevis raksts, bet cilvēku muļķošana izbijuša ministriņa izpildījumā, bet nu savādāk jau tādi vairs nemāk.

Atbildēt

hmm

01.10.2014. 13:04

katram kas balsos par Vienotību - kangara ordeni

Atbildēt

hmm

01.10.2014. 13:03

nav korekti manipulēt ar jedzienu nodokļu slogs no IKP jaskatās, ka tas veidojas , jp, piemēram, no ārzemēm Īrijas atvestai naudai tas ir zems, ES ieguldījumiem zems , investīcija zems, bet tiem kas dzīvo un stradā un maksā nodokļus Latvijā, nodokļu slogs ir nenormali augsts, vai Apinis var nosaukt kaut vienu nodokļu , kas būtu zema, mūsu nodokļu likmes ir augstas, bet algām vispār ir augstākā likme pasaulē, piem Vacijā no mūsu vidējās algas IIN vispār nemaksā, un nevajag biedet mūs ar Zviedrijas multimiljonaru nodokļu likmēm ...

Atbildēt

Pareizi ir

01.10.2014. 09:45

Vergi pārak daudz patērē. Jāpaceļ nodokļus patēriņam lai glābtu situāciju.
Vēl vergi pārāk veiksmīgi cīnās ar komunālajiem maksājumiem. Vajag uzreiz daudzkārt celt nodokļus nekustamajam īpašumam.
Celt PVN luksus precēm ir laba doma. Nedod dievs kāds vergs pacelsies un atļausies sev kautko nopirkt. Taviem čomiem protams tas neskādēs, mēs jau zinam tavu draugu manevrus kā apiet PVN.

Un ne viena vārda par kaklakungiem vai par lēmumiem kas apkalpo svešas intereses upurējot mūsējās

Redzkur Ukrainas pilsētas mērs stāsta kā dubultot algas gada laikā
http://youtu.be/narBFZXXIAY

Atbildēt

Jānis

01.10.2014. 09:38

Kā pieminēja nekutamā īpašuma nodokli es sapratu ka šis kungs ir vienkārši idiots. Kopš 90tajiem nekustamā īpašuma nodoklis ir palielinājies 10 reizes. Es par savu ģimenes māju un 1200m2 zemi agrāko 15Ls vietā tagad maksāju 200 EUR. Pat pasaules bagātākais cilvēks maksā 1%, bet es 1,5%. Tādēļ arī esam dziļā dirs..ā, ka nesaprotam cik ir viens plus viens. Kādi mazākie nodokļi? Kopējais nodokļu slogs ko maksā viens darbinieks ir 82,5%. Nevajag muldēt par darba devēju un darba ņēmēju nodokļiem. Kopā ir 82,5%, ja vēl pieskaita 10 reizes palielināto nekustamo nodokli, rodas jautājums: kur paliek nauda? Nevajag dirs..t un zagt.

Atbildēt

Aivars

01.10.2014. 09:31

Klau Apiņa k-gs, tu arī šajā maizē esi iesēdies? Tu vispār zini kas rada un maksā nodokļus? Kaut gan tu jau nezini, jo pats esi tikai un vienīgi patērētājs kas neko nerada (par nodokļiem), bet tikai tērē. Tā ka būtu labāk paklusējis.

Atbildēt

celt var tiem, kuri nodokļus maksā

01.10.2014. 09:24

Ja nebūtu parazītu kā apinis, nodokļi nebūtu vajadzīgi.

Atbildēt

mc

01.10.2014. 09:12

Paldies Apini!Pārliecināji,par Vienotību noteikti nebalsošu un mēģināšu pārliecināt motobrāļus darīt tāpat!

Atbildēt

b. Nevilks

01.10.2014. 08:35

Peec stundas vai divaam piesleegsies iereednieciiba un paudiis atbalstu Apinim.

Atbildēt

Vecais

01.10.2014. 08:15

Kādēļ tāda nevēlēšanās apkarot ēnu ekonomiku un aplokšņu algas ?
Reāls solis būtu,ja redzētu pirmos 20 apcietinātos direktorus un galvenos grāmatvezus.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...